مرگ بزدلانه یا شرافتمندانه؟

1397/04/08

باید جنگید!

حتی کورترین و احمق ترین متعصبای نظام و خایه مالاشون میبینن که وضع خرابه،چه برسه به مردم عادی…ما هم باید تصمیم بگیریم که تو تظاهرات ها و یا حتی جنگ داخلی احتمالی بمیریم یا بقیه روزامونو با ترس کارای غیرقابل پیشبینی مادرجنده اعظم ترامپ و ترس مردن توسط مزدورای رژیم و خیلی چیزای دیگه که ما و خونواده هامونو تهدید میکنه زندگی کنیم،یه زندگی بی ارزش برای خودمون و عزیزانمون…من ازاد مردن رو به این زندگی در اسارت نکبت ترجیح میدم!وقتی نمونده،شما هم باید انتخابتونو بکنین…مرگی که ممکنه برسه و با ارزشه یا زندگی که ممکنه بمونه و جز ترس و بدبختی چیزی به همراه نداره؟نه پیشنهاد من قیام مسلحانه نیست!فعلا نه!ولی باید اماده بود!

اینجا میخوام تجربیات خودمو با شما به اشتراک بزارم،برخلاف مزخرفات توی اینترنت فارسی،هدف من به گا دادن شماها نیست،هدفم کمکه،پس چیزی جز تجربیات و علم محدود خودم رو با شماها به اشتراک نمیذارم و باور کنید:

#ما میتونیم ازاد باشیم!

بدون مالیدن برای امثال پهلوی،رجوی،ترامپ یا هر ننه قمر دیگه ای،ما میتونیم دموکراسی رو به این کشور بیاریم،فرهنگ کوفتی داشته ای که ندارین،تعصبات احمقانه فاشیستی و هر فکر گه دیگه ای که تو سرتونه رو بندازین بیرون!وقتشه یکبار برای همیشه (انسان) باشید،همه ما،از هر قومیتی،با هر زبونی،باید کشورمونو پس بگیریم…بزارین یکبار من و امثال من به اسم ایران و ایرانی بودن افتخار کنیم!بزارین بعد از شنیدن اهنگ جاودانه (ای ایران) به جای یه مخلوط بی معنی از گریه و خنده فقط اشک شوق نصیبم بشه…بزارین ازاد باشیم!برای ازادی هم راهی جز مبارزه نیست!به مزخرفات بقیه گوش نکنید!ما همین الانشم داخل یک انقلابیم!فقط نمیبینیمش!وقتی هم که سمت شما که دستاتون خالیه شلیک کردن دیگه وقتی برای جبران یا فکر کردن ندارین!

نمیدونم این یکی تظاهرات راه به جایی میبره یا نه،طبق معمول بدترین حالت،یعنی خیانت منجر به قتل عام مردم توسط بعضی بسیجی ها و سپاهی ها و ارتشی های خر شده رو پیش فرض میگیریم…در صورت وقوع جنگ داخلی مردم ما احتمالا مسلح میشن،به کمک افرادی از داخل همین نهادها،یا ممکنه مجبور بشن با زور وارد عمل بشن و در هر دو حالت،وقتی چیزی برای دفاع و حمله نیست اول کار تلفات خیلی زیاده…ما باید از همین امروز مسلح بشیم!این تظاهرات به جایی برسه یا نه مهم نیست!اون روزی که شلیکو شروع کردن جلوی این ادمکشای بیشرف باید وایستاد و جنگید!دوستانتون رو جمع کنید و مسلح کردن خودتون و انبار کردن سلاح هاتونو شروع کنید!لطفا در خوندن و دیدن مقالات و فیلما کوتاهی نکنین!اطلاعات با ارزش زیادی به دست میارین که در مقابله با سرکوبگرای رژیم خیلی به دردتون میخوره…

نکته:من قطعا کشش نوشتن و گذاشتن همه چیزایی که بلدم رو ندارم پس ممکنه جاهایی اشکالاتی پیش بیاد…اطلاعات درج شده،فایل های گذاشته شده و فیلم های اموزشی که گذاشتم رو سعی کردم که از دقیقترین منابع ممکن بذارم و تقریبا با قاطعیت میتونم بگم با پیروی از دستورالعمل ها براتون مشکلی پیش نمیاد،اکثر مقالات به زبان فارسی و فیلم ها به زبان انگلیسیه و وقتی هم بخواین در مورد یکی از مواد گفته شده بدونین بهتره تو ویکی پدیای انگلیسی برین دنبالش چون فارسیش مفت نمیرزه!..هر سوالی هم که در مورد مواد و… داشتین در خدمتم…موفق باشید!!

پ.ن:یک دوست دیگر به اسم (یوزر) تاپیک های مفیدی در مورد نحوه رفتار در مقابل نیروهای ضد شورش داره که سلسله تاپیک های مفید و ارزنده ای هستن،میتونید با مراجعه به اون تاپیک ها هم نکات مهمی رو یاد بگیرید…

پروفایل کاربر مربوطه

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2018-06-29 16:43:16 +0430 +0430

داداش اینجوری فقط ایرانیا بیشتری میمیرن و اصلا ارزش نداره راه بهتره تعصب و غیره هست بهتره از این که هم وطنتو بکشی این چرتو پرتارم بنداز دور همونایی که میخوایم بریرم بزنیم بکشیم ناقص کنیم همونا جلوی خیلی کص گشا رو گرفتن نیان مارو بگا بدن مثل داعشیا و خیلیا دیگه با انجام اینکارو فقط اوضاع رو برای سود جو ها که بیان ملکلتو بیشتر از پیش بگا بدن اماده میکنیم هیشکی دلش برای منو تو نمیسوزه مگه خودمون آمریکا و اسرائیل و غیر فقط دنبال منافع خودشونن

0 ❤️

2018-06-29 16:50:14 +0430 +0430
نقل از: ehsan0281 داداش اینجوری فقط ایرانیا بیشتری میمیرن و اصلا ارزش نداره راه بهتره تعصب و غیره هست بهتره از این که هم وطنتو بکشی این چرتو پرتارم بنداز دور همونایی که میخوایم بریرم بزنیم بکشیم ناقص کنیم همونا جلوی خیلی کص گشا رو گرفتن نیان مارو بگا بدن مثل داعشیا و خیلیا دیگه با انجام اینکارو فقط اوضاع رو برای سود جو ها که بیان ملکلتو بیشتر از پیش بگا بدن اماده میکنیم هیشکی دلش برای منو تو نمیسوزه مگه خودمون آمریکا و اسرائیل و غیر فقط دنبال منافع خودشونن

همه دنبال منافع خودشونن!خب این که اصل سیاسته!منفعت این حکومت هم توی سرکوبه!

این اموزشا برای امادگیه،وقتی بابت اعتراض به سمتت شلیک کردن چیکار میخوای بکنی؟خیلی شیک سرتو بزاری زمین و بمیری؟

اونایی که میگی جلوی داعش گرفتن،همونایی هستن که با قاچاق،ترور،قتل،کنترل باندهای مواد و…ضربه های خیلی بدتری از امثال داعش به ایران زدن!تنها نهاد نظامی مورد احترام ارتشه که بالا دستیای اون هم اکثرا خایمالای رژیمن!به کی میشه اعتماد کرد؟

من نمیگم همین الان جنگ راه بندازین!اطلاعاتی میدم که وقتی کشتار شروع شد حداقل فرصت مقابله داشته باشیم!این اطلاعات صرفا بابت امادگیه!

2 ❤️

2018-06-29 16:54:03 +0430 +0430
نقل از: Deadlover4
نقل از: ehsan0281 داداش اینجوری فقط ایرانیا بیشتری میمیرن و اصلا ارزش نداره راه بهتره تعصب و غیره هست بهتره از این که هم وطنتو بکشی این چرتو پرتارم بنداز دور همونایی که میخوایم بریرم بزنیم بکشیم ناقص کنیم همونا جلوی خیلی کص گشا رو گرفتن نیان مارو بگا بدن مثل داعشیا و خیلیا دیگه با انجام اینکارو فقط اوضاع رو برای سود جو ها که بیان ملکلتو بیشتر از پیش بگا بدن اماده میکنیم هیشکی دلش برای منو تو نمیسوزه مگه خودمون آمریکا و اسرائیل و غیر فقط دنبال منافع خودشونن

همه دنبال منافع خودشونن!خب این که اصل سیاسته!منفعت این حکومت هم توی سرکوبه!

این اموزشا برای امادگیه،وقتی بابت اعتراض به سمتت شلیک کردن چیکار میخوای بکنی؟خیلی شیک سرتو بزاری زمین و بمیری؟

اونایی که میگی جلوی داعش گرفتن،همونایی هستن که با قاچاق،ترور،قتل،کنترل باندهای مواد و…ضربه های خیلی بدتری از امثال داعش به ایران زدن!تنها نهاد نظامی مورد احترام ارتشه که بالا دستیای اون هم اکثرا خایمالای رژیمن!به کی میشه اعتماد کرد؟

من نمیگم همین الان جنگ راه بندازین!اطلاعاتی میدم که وقتی کشتار شروع شد حداقل فرصت مقابله داشته باشیم!این اطلاعات صرفا بابت امادگیه!

درسته حرفت ولی اینو بدون کار به اونجا ها کشیده نمیشه اما خوب حرفات درسته اما باید از همه نظر بهش نگاه کرد در کل داش پول خیلی شیرینه اینا که تو اوج قدرتن حسابی داره بهشون مزه میکنه اما دیگه دستاشون داره رو میشه اوضاعشون خراب میشه به گای سگیم میرن حالا نگا

0 ❤️

2018-06-29 16:57:30 +0430 +0430
نقل از: ehsan0281

همه دنبال منافع خودشونن!خب این که اصل سیاسته!منفعت این حکومت هم توی سرکوبه!!

درسته حرفت ولی اینو بدون کار به اونجا ها کشیده نمیشه اما خوب حرفات درسته اما باید از همه نظر بهش نگاه کرد در کل داش پول خیلی شیرینه اینا که تو اوج قدرتن حسابی داره بهشون مزه میکنه اما دیگه دستاشون داره رو میشه اوضاعشون خراب میشه به گای سگیم میرن حالا نگا

به گای سگ میرن...اما اگه فکر کنن با کشتن مردم ممکنه به گای سگ نرن اوضاع یکم بد میشه...اون موقع این اموزشا به درد میخوره و از کجا معلوم!؟شاید یکی از قهرمانان بزرگ ایران یه جقی سابق از شهوانی بشه!!

2 ❤️

2018-06-29 18:06:19 +0430 +0430
نقل از: pesar.khasteh عالییی بود داداش منتظر همچین شخصی میگشتم.من خودم توی اعتراضات دیماه نزدیک 7روز توی بازداشت اطلاعات یکی از استان ها بودم ولی بالاخره و از زیر دست این نامردا تقریبا سالم بیرون اومدم متاسفم من شاید شجاعت تو رو نداشته باشم اما تردید ندارم بار دیگه هم توی تظاهرات شرکت خواهم کرد و بهترین راه مبارزه رو مشت در برابر مشت و گلوله در برابر گلوله میبینم بدون سلاح نمیتوان بر این بی رحمها و جانیان جمهوری ننگین اسلامی پیروز شد ایران امروز نیازمند یعقوب لیث صفارها و بابک خرمدین ها و پیروز نهاوندیهاست.به امید آزادی و رهایی از چنگال استبداد خونریز دینی.برافراشته باد پرچم سه رنگ شیروخورشید نشان

دمت گرم اگه مردم مثل بی خایه ها یجا بشینن و هیچ گوهی نخورن که نمیشه کاری کرد تا چند روز دیگه شلوارمونم میکشن پایین حتی اگه موفق هم نشیم باز برای آزادی خودمون تلاش کردیم

2 ❤️

2018-06-29 18:32:22 +0430 +0430
نقل از: Sph29 در پاسخ به دوستی که گفت با نافرمانی مدنی انجام میشه نه داداش.بازاریان بار اول اگه اعتصاب کنند بهشون هشدار داده میشه بعد جریمه بعد سرشون بالای دار میره پس با نافرمانی مدنی نمیشه .زمان شاهم اگه تندرو ها نبودند و اسلحه بدست نمیگرفتند نمیتونستند حکومتو عوض کنند.در مورد توهینای صاحب تاپیک به پهلوی میگم اگه خیلی کارهاشون اشتباه بوده ولی کارایی که کردند تا ایرانو اباد کنند خیلی خوب بوده اگه کارای بدردبخور از خراب کاریاشون کمتر نباشه بیشتر نیست .من سلطنت طلب نیسم ولی میگم کارهاشون خوب بوده.در ضمن ازت تشکر میکنم بخاطر تاپیک .

اولا ممنون عزیزجان بابت لطفت...

در دفاع از خودم باید بگم من خیلی جاها خودم اومدم و گفتم به فلان دلیل و فلان کار موقع شاه از بعد اومدن سلسله اخوندا بهتر بوده!

من شاهو نقد کردم و خیلی جاها هم ازش دفاع کردم!ولی بعضیا نمیخوان قبول کنن که اون شاه گل و بلبل هم اشتباهاتی داشته که چپه اش کردن...

در مورد پسرش ولی جای بحثی نیست....

1 ❤️

2018-06-29 20:32:31 +0430 +0430

آفرین به همتت

1 ❤️

2018-06-30 04:39:17 +0430 +0430
نقل از: بزرگوار_استوراخچی مهدی جان تو خوده خوده چگوارایی .... به امید روزی که کشور آزاد بشه و قیافه نحستو رو پروفایلت ببینم !!

ولی گنده اش نکن بزرگوار!من کجا و رفیق چه کجا!هر چند که فکر بدی هم نیست که سعی کنم مثل اون باشم!

0 ❤️

2018-06-30 05:04:00 +0430 +0430
نقل از: sasy__78 تلاش و راهنمایی هات قابل ستایشه . ادامه بده ?

لطف داری ساسی جان!

چشم!ادامه میدم!?

1 ❤️

2018-06-30 05:58:01 +0430 +0430

خیلی ساده اس
شمایی که روش های مقابله با خشونت را آموزش میدی و کسی که راه بدون خشونت و نافرمانی مدنی رو توصیه می کنه و کسی که حرکتهای کوچک ولی فراگیر در فضای مجازی رو پیشنهاد میده , همه و همه دلسوز ایران و دوستدار آزادی اون هستید.
پس اگر هر فردی در این جهت گام برداشت به جای کوبیدن فقط و فقط باید با هم همبسته شد.
در تاریخ هزاران ساله خودمون این یک بزنگاه هست, هر چه در تاریخ به بی عرضگی و ترسو بودن پدرانمان نقد داشتیم امروز خودمان در معرض آزمون بزرگی هستیم که فرزندان و آیندگان در مورد این روزها قضاوت خواهند کرد. حال انتخاب با ماست این روزها را شکوهمند کنیم یا خفت بار./

2 ❤️

2018-06-30 06:25:32 +0430 +0430
نقل از: shadi7070 خیلی ساده اس شمایی که روش های مقابله با خشونت را آموزش میدی و کسی که راه بدون خشونت و نافرمانی مدنی رو توصیه می کنه و کسی که حرکتهای کوچک ولی فراگیر در فضای مجازی رو پیشنهاد میده , همه و همه دلسوز ایران و دوستدار آزادی اون هستید. پس اگر هر فردی در این جهت گام برداشت به جای کوبیدن فقط و فقط باید با هم همبسته شد. در تاریخ هزاران ساله خودمون این یک بزنگاه هست, هر چه در تاریخ به بی عرضگی و ترسو بودن پدرانمان نقد داشتیم امروز خودمان در معرض آزمون بزرگی هستیم که فرزندان و آیندگان در مورد این روزها قضاوت خواهند کرد. حال انتخاب با ماست این روزها را شکوهمند کنیم یا خفت بار./

اگه بزارن بله،باید همبسته شد!انقلاب 57 هم با همبستگی همه علیه دشمن اصلی پیروز شد…اما امروز چجوری میشه متحد موند وقتی کسی حتی روی حرفای ادمی مثل من فکر نمیکنه؟وقتی که یه عده بیسواد به خاطر چهارتا مستند چاخان فکر میکنن چپا ادم نیستن؟من چجوری باید با کسی متحد باشم که تمام جنایت های شاهو نمیبینه و صرفا به خاطر بهتر بودن اوضاع در اون موقع میخواد پسرش روی کار بیاد؟مردم چجوری باید متحد باشن وقتی که همه شون درگیر دعوا و جک های قومی و… هستن؟ایران الان پیست دومیدانی شده انگار…هر کی زودتر بقیه رو بزنه و بکشه برندس!این درست نیست!نباید باشه!

اتفاقا اگه پدرانی که تو زمان شاه انقلاب کردن منظورتونه اینا ترسو و بی عرضه نبودن،با امکانات کم و ارتباطات کم کار بزرگی کردن اما وقتی قدرت توسط اسلامگراها قبضه شد فقط سکوت کردن…خمینی کم هوادار نداشت و نداره،اما الان دیگه خمینی نیست!یه ادمکش دروغگو مرد،یه ادمکش دروغگوی بدتر اومد رو کار!دیگه بسه!بدتر از این چی ممکنه سرمون بیاد!؟

2 ❤️

2018-06-30 06:37:44 +0430 +0430
نقل از: shadi7070 خیلی ساده اس شمایی که روش های مقابله با خشونت را آموزش میدی و کسی که راه بدون خشونت و نافرمانی مدنی رو توصیه می کنه و کسی که حرکتهای کوچک ولی فراگیر در فضای مجازی رو پیشنهاد میده , همه و همه دلسوز ایران و دوستدار آزادی اون هستید. پس اگر هر فردی در این جهت گام برداشت به جای کوبیدن فقط و فقط باید با هم همبسته شد. در تاریخ هزاران ساله خودمون این یک بزنگاه هست, هر چه در تاریخ به بی عرضگی و ترسو بودن پدرانمان نقد داشتیم امروز خودمان در معرض آزمون بزرگی هستیم که فرزندان و آیندگان در مورد این روزها قضاوت خواهند کرد. حال انتخاب با ماست این روزها را شکوهمند کنیم یا خفت بار./

اگه بزارن بله،باید همبسته شد!انقلاب 57 هم با همبستگی همه علیه دشمن اصلی پیروز شد…اما امروز چجوری میشه متحد موند وقتی کسی حتی روی حرفای ادمی مثل من فکر نمیکنه؟وقتی که یه عده بیسواد به خاطر چهارتا مستند چاخان فکر میکنن چپا ادم نیستن؟من چجوری باید با کسی متحد باشم که تمام جنایت های شاهو نمیبینه و صرفا به خاطر بهتر بودن اوضاع در اون موقع میخواد پسرش روی کار بیاد؟مردم چجوری باید متحد باشن وقتی که همه شون درگیر دعوا و جک های قومی و… هستن؟ایران الان پیست دومیدانی شده انگار…هر کی زودتر بقیه رو بزنه و بکشه برندس!این درست نیست!نباید باشه!

اتفاقا اگه پدرانی که تو زمان شاه انقلاب کردن منظورتونه اینا ترسو و بی عرضه نبودن،با امکانات کم و ارتباطات کم کار بزرگی کردن اما وقتی قدرت توسط اسلامگراها قبضه شد فقط سکوت کردن…خمینی کم هوادار نداشت و نداره،اما الان دیگه خمینی نیست!یه ادمکش دروغگو مرد،یه ادمکش دروغگوی بدتر اومد رو کار!دیگه بسه!بدتر از این چی ممکنه سرمون بیاد!؟

دوست عزیز ابتدا باید یاد بگیریم برای یک هدف بزرگ فارغ از اختلافات بر روی مشترکات تکیه کنیم.
شما در مورد رضا پهلوی نظر خودتون رو دارید و خاطرتون باشه که شما در ایران فردا مثل بقیه یک رای داری.
من به انتخابات آزاد با حضور تمامی افراد داعیه دار موافقم چه سعید شمیرانی چه رضا پهلوی چه مریم رجوی چه حسن شریعتمداری چه حتی شومن حسینی و … این مردم هستند که باید انتخاب کنند و دموکراسی واقعی همین هست.
سرنوشت شکل حکومت و نوع حکومت و نماینده سر صندوق رای مشخص میشه .
امروز هر کسی که بتواند در سرنگونی این حکومت به مردم یاری رساند باید از او پشتیبانی شود.
نه منظور پدران ما در دوره حمله اعراب و در 120 سال تسلط مغول ها بود و منظور این بود ما که بر آنها خرده می گیریم خود چه در چنته داریم ؟؟؟
ممنون از تاپیک شما.

2 ❤️

2018-06-30 07:25:12 +0430 +0430

سلام داش مهدی. خب صد در صد بخش عظیمی از ملت دیگه طاقتشون تموم شده! اما باید این حرکت از کجا شروع بشه؟ کی این حرکتو رهبری میکنه؟ به نظرم هر انقلاب نیاز به یک رهبر داره تا بقیه چیزها!

1 ❤️

2018-06-30 09:53:38 +0430 +0430

حالا اين چيزی که براش ميجنگی چی هست؟ دموکراسی؟

دموکراسی که ميشه همون حکومت کسانی که پول و رسانه دستشونه. کجای دموکراسی آزادی و حقوق بشر داره؟

کاش يه ايده آل مشخصی داشتيد آدم بدونه برای چی داريد زحمت ميشيد…

3 ❤️

2018-06-30 10:06:43 +0430 +0430

میتی جون چلا حرفای خطرناک موزنی؟ مگه میجه تو بمیلی؟ سیاست همش بازی و نیرنگه. خودشون زیر زیرکی با آمریکا ساخت و پاخت موکونن و درست میشه اوضاع. مطمئن باج سیدعلی به این راحتیا شکست نوموخوره و پای منافعش که بیاد وسط دو تا آیه قرآن رو ربط موده به اینکه باید آمریکا رو بدوست.

1 ❤️

2018-06-30 10:07:04 +0430 +0430
نقل از: elephunk حالا اين چيزی که براش ميجنگی چی هست؟ دموکراسی؟

دموکراسی که ميشه همون حکومت کسانی که پول و رسانه دستشونه. کجای دموکراسی آزادی و حقوق بشر داره؟

بحث اینجاست که کسی به ایده ال ها توجه نمیکنه!

اگر هدف مبارزات هم رسیدن به دموکراسی باشه قطعا اون دموکراسی هم ناپایداره!هیچ اتحادی بین این مردم در مورد معنی دموکراسی،چگونگی رسیدن بهش و خیلی چیزای دیگه وجود نداره!شاید بهترین چیز برای ایران در این برهه دیکتاتوری مطلق باشه!اما این دیکتاتور قراره چجور ادمی باشه؟

1 ❤️

2018-06-30 10:21:07 +0430 +0430
نقل از: میومیووو میتی جون چلا حرفای خطرناک موزنی؟ مگه میجه تو بمیلی؟ سیاست همش بازی و نیرنگه. خودشون زیر زیرکی با آمریکا ساخت و پاخت موکونن و درست میشه اوضاع. مطمئن باج سیدعلی به این راحتیا شکست نوموخوره و پای منافعش که بیاد وسط دو تا آیه قرآن رو ربط موده به اینکه باید آمریکا رو بدوست.

بزار حداقل مردنم با کشتن چهارتا از این بیشرفا همراه باشه تا حداقل بیخودی نمرده باشم!

1 ❤️

2018-06-30 10:28:36 +0430 +0430
نقل از: میومیووو میتی جون چلا حرفای خطرناک موزنی؟ مگه میجه تو بمیلی؟ سیاست همش بازی و نیرنگه. خودشون زیر زیرکی با آمریکا ساخت و پاخت موکونن و درست میشه اوضاع. مطمئن باج سیدعلی به این راحتیا شکست نوموخوره و پای منافعش که بیاد وسط دو تا آیه قرآن رو ربط موده به اینکه باید آمریکا رو بدوست.

بزار حداقل مردنم با کشتن چهارتا از این بیشرفا همراه باشه تا حداقل بیخودی نمرده باشم!

آخه واسه جی بمیلی؟ مگه چیت از shadow کمتره که لفته خرخونی و تازه کنکور داده؟ ? تو هم تاجه قراره بری دانشگاه و کاره ای بجی. بعد با نشر علم و آگاهی میتونی بقیه رو کمک چنی. به جای چگوارا، گاندی باج و با صلح و آرامش کشور رو نجات بجه. البته قبول دالم آخوندا از مستعمارای انگلیسی وحشی ترن و گاهی معاینه سه انگشتی نیاز دالن. آلت ننشون…^-^

1 ❤️

2018-06-30 10:28:52 +0430 +0430
نقل از: shadi7070

دوست عزیز ابتدا باید یاد بگیریم برای یک هدف بزرگ فارغ از اختلافات بر روی مشترکات تکیه کنیم.
شما در مورد رضا پهلوی نظر خودتون رو دارید و خاطرتون باشه که شما در ایران فردا مثل بقیه یک رای داری.
من به انتخابات آزاد با حضور تمامی افراد داعیه دار موافقم چه سعید شمیرانی چه رضا پهلوی چه مریم رجوی چه حسن شریعتمداری چه حتی شومن حسینی و … این مردم هستند که باید انتخاب کنند و دموکراسی واقعی همین هست.
سرنوشت شکل حکومت و نوع حکومت و نماینده سر صندوق رای مشخص میشه .
امروز هر کسی که بتواند در سرنگونی این حکومت به مردم یاری رساند باید از او پشتیبانی شود.
نه منظور پدران ما در دوره حمله اعراب و در 120 سال تسلط مغول ها بود و منظور این بود ما که بر آنها خرده می گیریم خود چه در چنته داریم ؟؟؟
ممنون از تاپیک شما.

قطعا رای من با رای بقیه تفاوتی نخواهد داشت اما هدفم چرا!حساب اینو بکنید که دنیای سیاست دنیای اغراق و دروغه!بین همه این افرادی که اسم بردین من فقط شاید بتونم حسن شریعتمداری رو به عنوان کاندیدا قبول کنم!سابقه فعالیت های بقیه مفت نمی ارزه اما خیلی از این مردم بدون کمترین تحقیقی فقط میرن پای تلویزیون و به اونی که حرفای قشنگتری میزنه رای میدن!همه چی تو ایران جهت داره!اون مثلا منتقد دلسوزی که میاد و شمارو نگران برنامه های اقتصادی این کاندیدا میکنه در اصل خودش از نزدیکان اون یکی کاندیداس!ما فرهنگ و شعوری برای نفع عمومی نداریم!اکثرا ادمای خودخواه و جاه طلبی بیش نیستیم!این درست نیست!اگه قرار باشه اوضاع اینطوری پیش بره بود و نبود این حرومزاده ها چه فرقی میکنه وقتی همه دزد و لاشی و متجاوز قراره بمونن؟

1 ❤️

2018-06-30 10:32:20 +0430 +0430
نقل از: بزرگوار_استوراخچی
نقل از: بزرگوار_استوراخچی مهدی جان تو خوده خوده چگوارایی .... به امید روزی که کشور آزاد بشه و قیافه نحستو رو پروفایلت ببینم !!

ولی گنده اش نکن بزرگوار!من کجا و رفیق چه کجا!هر چند که فکر بدی هم نیست که سعی کنم مثل اون باشم!

والا من احساس میکنم خیلی شبیه چگوارایی ، چرا که نه ، اون یه آدم بود ، تو هم یه آدمی ، مگه اون چی داشت که تو نداری ؟ دست و پای اضافی داشت !؟

اون خیلی چیزا داشت که من و ما نداریم!ایده،پرستیژ،نبوغ و…اون سیاستمداری بود که از سیاست حالش به هم میخورد!قدرتو ول کرد و مبارزاتشو ادامه داد!اون خود هدف والاست!:(

من فقط یه میتی ساده ام!:(

0 ❤️

2018-06-30 10:34:01 +0430 +0430
نقل از: DEADMAN1375 سلام داش مهدی. خب صد در صد بخش عظیمی از ملت دیگه طاقتشون تموم شده! اما باید این حرکت از کجا شروع بشه؟ کی این حرکتو رهبری میکنه؟ به نظرم هر انقلاب نیاز به یک رهبر داره تا بقیه چیزها!

در اصل ممکنه رهبر نیاز نداشته باشه!رهبری منسجم به عنوان یه کاتالیزور روندو تسریع میکنه،اما میشه بدون رهبری هم انقلاب هارو به سرانجام رسوند…

0 ❤️

2018-06-30 10:38:08 +0430 +0430
نقل از: میومیووو

آخه واسه جی بمیلی؟ مگه چیت از shadow کمتره که لفته خرخونی و تازه کنکور داده؟ ? تو هم تاجه قراره بری دانشگاه و کاره ای بجی. بعد با نشر علم و آگاهی میتونی بقیه رو کمک چنی. به جای چگوارا، گاندی باج و با صلح و آرامش کشور رو نجات بجه. البته قبول دالم آخوندا از مستعمارای انگلیسی وحشی ترن و گاهی معاینه سه انگشتی نیاز دالن. آلت ننشون…^-^

خب بنده همین الانشم تو دانشگاهم!ولی این که کاره ای میشم یا نه رو نمیدونم!

کوبای چگوارا در این مدت جز چندبار ارامش نسبی داشته،اما هند گاندی نه!صلح فقط اسم یه روز توی تقویمه دخترجون!

#اخوند نگاییدم!:/

1 ❤️

2018-06-30 10:40:29 +0430 +0430
نقل از: doostenezam

دوست عزیز چندتا سوال دارم؟

کدام یک از این سلاح هایی که آموزش دادید از اسلحه هایی که دست حکومت هست بهتره؟

با کدام میشود یک ارتش را شکست داد؟ تانک و نفربر زد؟ میخوای پیشنهاد بده به شرکت های اسلحه سازی و روسیه و آمریکا که از اینها تولید کنند!

تظاهرات 9 دی یادت هست؟ چند نفر به خیابان آمدند؟ شاید یک دهم آنها جرات مبارزه مسلحانه را داشته باشند.

چند نفر امکانات ساخت این تجهیزات را در منزل دارند؟

حال فرض که این سلاح های ابتدایی را ساختید و با تعداد نفرات کمی که هستید به خیابان آمدید. چه کسی فرمانده است؟ به کجا حمله میکنید؟ وقتی یک تیر شلیک شود کل مردم معترض پراکنده میشوند! فکر کردی اگر مسلح بیایید نیروی پلیس مثل قبل با باتوم و سپر جلو شما می ایستد و هر از چند گاهی یک گاز اشک آور شلیک میکند ؟ نخیر! کوماندو و پلیس ویژه به رگبار میبنددتان!

چقدر مقاومت میکنید؟ چقدر گلوله و مهمات دارید؟ باور کن اگر فروپاشی به همین راحتی بود تا بحال کوموله و مجاهدین و عربستان و اسراییل و آمریکا صدبار جمهوری اسلامی را ساقط کرده بودند.

بچه داری؟ خانواده داری؟ مردم برای چه میخواهند این رژیم برود؟ برای اینکه در کنار خانواده درکشوری با رفاه و آسایش زندگی کنند، نه اینکه با شرافت بمیرند! اگر تو 50 نفر در تهران جمع کنی که با تو همراه شوند، حکومت هزار نفر را دارد که با فرمان خامنه ای جانشان را فدا میکنند. و زمانی که اولین گلوله شلیک شود مردم 90% مردم معترض فرار میکنند!

تو و چند نفر دیگر با چند سلاح دست ساز در برابر نظامیان آموزش دیده میجنگید و با افتخار کشته میشود، نتیجه میشود اینکه جمهوری اسلامی میگوید دیدید که اگر ما برویم جنگ میشود؟ این هم از نشانه اش و کار بقیه را هم خراب میکنید.

هر وقت 40 تا 50 درصد مردم علیه حکومت متحد شدند و به خیابان آمدند و فشار اقتصادی و اعتصابات همه ی اصناف به اوج رسید، آن وقت اگر حکومت به سربازانش دستور شلیک به مردم را بدهد، آنها سرپیچی خواهند کرد و به مردم میپیوندند و شما میتوانی در کنار آنها مسلحانه با اسلحه ی واقعی و استراتژی بجنگی و زنده و پیروز باشی.

(کدام یک از این سلاح هایی که آموزش دادید از اسلحه هایی که دست حکومت هست بهتره؟)

بسته به موقعیتش داره!و از لحاظ تىوری هیچکدام!اما اینا هم تنها چیزایی نیست که میشه ساخت!و ضمنا،همین چیزای ساده دهن امریکارو تو ویتنام سایید!پس عملا این سلاح ها میتونن موثر باشن!

(با کدام میشود یک ارتش را شکست داد؟ تانک و نفربر زد؟ میخوای پیشنهاد بده به شرکت های اسلحه سازی و روسیه و آمریکا که از اینها تولید کنند!)

برخلاف تصور خیلیا،یه ارتش منظم خیلی اسیب پذیره…تاریخ کم دفعاتی رو ندیده که چریکهایی خیلی کمتر از ارتش ها،ارتشهارو شکست داده باشن!ایرلند،فنلاند،کوبا،ویتنام،افغانستان و…

تانک ها و نفربرهارو خیلی راحت میشه با سیستم هایی که از خرج گود استفاده میکنن نابود کرد،مخصوصا که تو ایران تانک ها و نفربرها نه از زره های کمپوزیتی که از قاب های فولادی یکپارچه استفاده میکنن!یعنی خرج گود مثل هلو روش عمل میکنه!

خب ممکنه چندتا از طرحای من که راحت هم میشه تو یه کارگاه ساختشون توسط این شرکتا خریده بشه!عزیزجان!طی جنگ دوم جهانی انگلیسیا تو یه مدت کوتاه چهار میلیون قبضه از مسلسل استنو ساختن!اگه ببینیش فکر میکنی با ات و اشغالای یه مغازه لوله کشی ساخته شده!شوروی طی اون جنگ نوزده میلیون موزین ناگانت ساخت!یه تفنگ گلنگدنی ساده،دقیق و خیلی موثر!توی سوریه سلاح هارو تو کارگاه های کوچیک میسازن اونم به تعداد زیاد!اسراییل بابت راکت های فسقلی حماس که ساختنشون کار چند ساعته سامانه ای میلیارد دلاری مثل گنبد اهنینو نصب میکنه!یه نصیحت دوستانه!هیچوقت اراده ادمی که مجبوره بجنگه رو دست کم نگیر!

(تظاهرات 9 دی یادت هست؟ چند نفر به خیابان آمدند؟ شاید یک دهم آنها جرات مبارزه مسلحانه را داشته باشند)

اگه یه سری از فداییان رهبر شروع به قتل عام مردم کنن اونوقت این یک دهم به یک دوم میرسه!یعنی از هر دو نفر یه نفر وارد جنگ میشه!و شما در مورد عصبانی ترین مردم دنیا اشتباه میکنین!یه روز این خشم و نفرت طغیان میکنه اما علیه کی؟وضع روز به روز داره خرابتر میشه،ما دیگه واقعا چیزی جز جون خودمون و عزیزانمون برای از دست دادن نداریم!چه رژیم اونارو بخواد بکشه چه فقر و گرسنگی،ما باید جلوی این اتفاقو بگیریم…

(چند نفر امکانات ساخت این تجهیزات را در منزل دارند؟)

نمیدانم!من یکی از حداقل شصت میلیون ناراضی رژیمم که تو خونم این امکاناتو دارم!فکر کنید صدهزار کارگاه مناسب برای تولید سلاح در کل این مملکت وجود داره،طبق قانون احتمالات هفتاد هزارتای این کارگاه ها ممکنه دسته ناراضیان حکومت باشه و حتی اگه بگیم یک دهم این تعداد در دست همون یک دهم افرادی که در نه دی میتونستن مسلح بشن باشه باز هم امار قابل قبولیه!واقعا شما فکر میکنید بین این شصت میلیون تنها ادمی که دانش شیمی و عملی کافی برای ساخت این چیزارو داره منم!؟این کارها گروهی هم میشه انجام بشه!حساب اینم بکنید!اگه بگیم فقط پونصد کارگاه در دست افراد مصمم به انجام عملیات در شهر های مختلف باشه با انتقال این حجم از تجهیزات به شهرهای بزرگ،کارای بزرگی میشه کرد!

(حال فرض که این سلاح های ابتدایی را ساختید و با تعداد نفرات کمی که هستید به خیابان آمدید. چه کسی فرمانده است؟ به کجا حمله میکنید؟ وقتی یک تیر شلیک شود کل مردم معترض پراکنده میشوند! فکر کردی اگر مسلح بیایید نیروی پلیس مثل قبل با باتوم و سپر جلو شما می ایستد و هر از چند گاهی یک گاز اشک آور شلیک میکند ؟ نخیر! کوماندو و پلیس ویژه به رگبار میبنددتان!)

فرمانده کسیه که اکثریت روی شجاعت و درایتش توافق دارن!دسته های چریکی بزرگ نیستن!بیشتر از کی بودن فرمانده ها باید نگران ارتباطات بینشون بود!

حمله به نقطه ایه که در اون لحظه استراتژیک تره!شاید همزمان به هر دوش!موقعیت ایجاب میکنه که چه رفتاری بروز بدیم!

اگه فقط اونایی که دستشون خالیه متفرق بشن عالیه!بقیه هم مشغول (انجام وظیفه) میشن!

بله دقیقا!و شما یک مسىله رو فراموش کردین!همون مزدوری که از بالای پشت بوم داره چریکارو میزنه ممکنه توسط چریک ها کشته و جاش با یه چریک عوض بشه!ضمنا،اسلحه اسلحه اس!سرعت تیر و قدرت نفوذش قطعا مثل سلاح های سازمانی نیست،اما اگه باهاش یه مزدور کشته بشه و اسلحه اش بیفته دست مبارزا چی؟تازه این در شرایطیه که کسی از اونا بهشون پشت نکنه!

(چقدر مقاومت میکنید؟ چقدر گلوله و مهمات دارید؟ باور کن اگر فروپاشی به همین راحتی بود تا بحال کوموله و مجاهدین و عربستان و اسراییل و آمریکا صدبار جمهوری اسلامی را ساقط کرده بودند.)

تا اخرین قطره خون!گلوله خیلی کم،اونم گلوله های دستساز،مواد منفجره ولی زیاد!به کار مداوم و بودن امکانات خودم میتونم در عرض یه هفته به اندازه منفجر کردن کل ساختمان وزارت اطلاعات بمب بسازم و این اغراق نیست!

ساقط نمیکنن چون نمیخوان!عربستان و اسراییل سگای مطیع امریکا،حامی اصلی رژیمن!فرقه رجوی دیگه نیرو و طرفداری نداره!امثال کومله و پژاک هم هدفشون ساقط کردن رژیم نبوده و نیست!

(بچه داری؟ خانواده داری؟ مردم برای چه میخواهند این رژیم برود؟ برای اینکه در کنار خانواده درکشوری با رفاه و آسایش زندگی کنند، نه اینکه با شرافت بمیرند! اگر تو 50 نفر در تهران جمع کنی که با تو همراه شوند، حکومت هزار نفر را دارد که با فرمان خامنه ای جانشان را فدا میکنند. و زمانی که اولین گلوله شلیک شود مردم 90% مردم معترض فرار میکنند!)

رفاه و اسایش جز با رفتن این حکومت به دست نمیاد و این حکومت هم بدون اعمال زور رفتنی نیست!به همین سادگی!ضمنا،اگه واقعا مصمم باشم میتونم بیشتر از پنجاه نفر جور کنم!شاید خیلی بیشتر!اون ده درصد هم اون وسط کشک قرار نیست بسابن!مقابله به مثل میکنن!

(تو و چند نفر دیگر با چند سلاح دست ساز در برابر نظامیان آموزش دیده میجنگید و با افتخار کشته میشود، نتیجه میشود اینکه جمهوری اسلامی میگوید دیدید که اگر ما برویم جنگ میشود؟ این هم از نشانه اش و کار بقیه را هم خراب میکنید.)

به فرض اگر بمیریم میکشیم و ضربه میزنیم و بعد میمیریم!به نظرتون مردم دیگه حرفی از این حکومتو قبول میکنن؟از کجا معلوم با به دست دست اوردن موفقیت های نسبی تبدیل به الگو نشیم؟کدوم کار رو خراب میکنیم؟اعتراضاتی که جواب نمیدن رو؟تا دلتون بخواد تو ایران لاشی هست!اگه همه مغازه های یه صنف ببندن اخری مغازه اش رو باز نگه میداره به طمع سود بیشتر!

(هر وقت 40 تا 50 درصد مردم علیه حکومت متحد شدند و به خیابان آمدند و فشار اقتصادی و اعتصابات همه ی اصناف به اوج رسید، آن وقت اگر حکومت به سربازانش دستور شلیک به مردم را بدهد، آنها سرپیچی خواهند کرد و به مردم میپیوندند و شما میتوانی در کنار آنها مسلحانه با اسلحه ی واقعی و استراتژی بجنگی و زنده و پیروز باشی)

قطعا در اون حالت شرایط بهتره،اما اموزش نظامی دیدن کار سختی نیست!به دست اوردن سلاح هم!تبیین استراتژی هم همینطور!متاسفانه شما خیلی پتانسیل هارو دست کم میگیرین!و ضمنا،کی قراره این اتفاق بیفته؟چقدر خون بیخودی قراره ریخته بشه؟حداقل ما داوطلبانه پا پیش میذاریم!من نمیگم همین الان همه بسازن و بریزن و بکشن!میگم برای دفاع از خودشون بسازن و برای روز مبادا نگهش دارن!

0 ❤️

2018-06-30 10:50:17 +0430 +0430
نقل از: Deadlover4 [عکس های مربوط به تله های انفجاری](         

)

آفرین، آفرین ، آفرین .

درود به شرفت.

به این شخص میشه گفت ایرانی ، با شرف ، وطن پرست ، شجاع ، مظهر یک ایرانی نمونه .

0 ❤️

2018-06-30 11:00:27 +0430 +0430

با کدام میشود یک ارتش را شکست داد؟ تانک و نفربر زد؟ میخوای پیشنهاد بده به شرکت های اسلحه سازی و روسیه و آمریکا که از اینها تولید کنند!

تظاهرات 9 دی یادت هست؟ چند نفر به خیابان آمدند؟ شاید یک دهم آنها جرات مبارزه مسلحانه را داشته باشند.

حال فرض که این سلاح های ابتدایی را ساختید و با تعداد نفرات کمی که هستید به خیابان آمدید. چه کسی فرمانده است؟ به کجا حمله میکنید؟ وقتی یک تیر شلیک شود کل مردم معترض پراکنده میشوند! فکر کردی اگر مسلح بیایید نیروی پلیس مثل قبل با باتوم و سپر جلو شما می ایستد و هر از چند گاهی یک گاز اشک آور شلیک میکند ؟ نخیر! کوماندو و پلیس ویژه به رگبار میبنددتان!

چقدر مقاومت میکنید؟ چقدر گلوله و مهمات دارید؟ باور کن اگر فروپاشی به همین راحتی بود تا بحال کوموله و مجاهدین و عربستان و اسراییل و آمریکا صدبار جمهوری اسلامی را ساقط کرده بودند.

بچه داری؟ خانواده داری؟ مردم برای چه میخواهند این رژیم برود؟ برای اینکه در کنار خانواده درکشوری با رفاه و آسایش زندگی کنند، نه اینکه با شرافت بمیرند! اگر تو 50 نفر در تهران جمع کنی که با تو همراه شوند، حکومت هزار نفر را دارد که با فرمان خامنه ای جانشان را فدا میکنند. و زمانی که اولین گلوله شلیک شود مردم 90% مردم معترض فرار میکنند!

تو و چند نفر دیگر با چند سلاح دست ساز در برابر نظامیان آموزش دیده میجنگید و با افتخار کشته میشود، نتیجه میشود اینکه جمهوری اسلامی میگوید دیدید که اگر ما برویم جنگ میشود؟ این هم از نشانه اش و کار بقیه را هم خراب میکنید.

هر وقت 40 تا 50 درصد مردم علیه حکومت متحد شدند و به خیابان آمدند و فشار اقتصادی و اعتصابات همه ی اصناف به اوج رسید، آن وقت اگر حکومت به سربازانش دستور شلیک به مردم را بدهد، آنها سرپیچی خواهند کرد و به مردم میپیوندند و شما میتوانی در کنار آنها مسلحانه با اسلحه ی واقعی و استراتژی بجنگی و زنده و پیروز باشی.

بسته به موقعیتش داره!و از لحاظ تىوری هیچکدام!اما اینا هم تنها چیزایی نبست که میشه ساخت!و ص

دوست عزیز چند نفر در خانه امکانات و وقت تهیه این مواد و ساختنش را دارند.

فرض که صد نفر ساختند، چطور یکدیگر را پیدا کنند؟ چطور هماهنگ شوند؟ تفنگ و نارنجکی که نه ایمنی دارد ، نه دقت و نه مهمات کافی آیا میتواند نظامیان جمهوری اسلامی را شکست دهد؟ اولین صدای تیر مردم را فراری میدهد.

خودت را تصور کن که در خیابان یکی از این اسلحه ها و چند تیر و یک نارنجک دستی ساختی. نیروهای پلیس بدون اسلحه و فقط با باتوم و گاز اشک آور آن طرف خیابان ایستاده اند. ناگهان شخصی از میان جمعیت به یکی از سربازان بی گناه شلیک میکند. و مردم پراکنده میشوند، چند صدای دیگر تیراندازی می آید و چند نفر کشته میشوند، معلوم نیست چه کسی آنها را کشته، شاید کسانی از منافقین به آنها شلیک کرده باشد، کمتر پلیسی دل و جرات شلیک به مردم را دارد! اسلحه ات را در می آوری، چند نیروی پلیس مقابل تو به فاصله 50 متر ایستاده اند اما مسلح نیستند. چند دقیقه بعد نیروهای ویژه و مسلح همه جا دیده میشوند، پشت بام ها! پنجره ها! پشت ماشین ها! یک نفر که اسلحه دارد خودش را به تو میرساند و میگوید از این طرف ... چه میکنی؟ بازی اکشن و جالبیست اما خیلی زود کشته میشوی! چند بیگناه دیگر هم کشته میشوند... و آخر ماجرا معلوم نیست.

تا دیروز جمهوری اسلامی میگفت قصد دشمن سوریه کردن ایران است، ما میگفتیم دروغ میگویید ایران سوریه نمیشود، حال شما میخواهید صحت حرف آنها را ثایت کنید؟ اگر به همین راحتی حکومت سرنگون میشد سال 60 مجاهدین این کار را کرده بودند.

یکم صبر میکردی!داشتم پستی که الان داری ازش نقل میکنی رو ویرایش و کامل میکردم!دستم خورد زود رفت!:(:(

شما این پستو پاک کن،منم مال خودمو کامل میکنم،اینطوری لازم نیست درگیر چیزایی که جواب بدیم بشیم!

0 ❤️

2018-06-30 12:01:26 +0430 +0430

بسته به موقعیتش داره!و از لحاظ تىوری هیچکدام!اما اینا هم تنها چیزایی نبست که میشه ساخت!و ص

دوست عزیز چند نفر در خانه امکانات و وقت تهیه این مواد و ساختنش را دارند.

فرض که صد نفر ساختند، چطور یکدیگر را پیدا کنند؟ چطور هماهنگ شوند؟ تفنگ و نارنجکی که نه ایمنی دارد ، نه دقت و نه مهمات کافی آیا میتواند نظامیان جمهوری اسلامی را شکست دهد؟ اولین صدای تیر مردم را فراری میدهد.

خودت را تصور کن که در خیابان یکی از این اسلحه ها و چند تیر و یک نارنجک دستی ساختی. نیروهای پلیس بدون اسلحه و فقط با باتوم و گاز اشک آور آن طرف خیابان ایستاده اند. ناگهان شخصی از میان جمعیت به یکی از سربازان بی گناه شلیک میکند. و مردم پراکنده میشوند، چند صدای دیگر تیراندازی می آید و چند نفر کشته میشوند، معلوم نیست چه کسی آنها را کشته، شاید کسانی از منافقین به آنها شلیک کرده باشد، کمتر پلیسی دل و جرات شلیک به مردم را دارد! اسلحه ات را در می آوری، چند نیروی پلیس مقابل تو به فاصله 50 متر ایستاده اند اما مسلح نیستند. چند دقیقه بعد نیروهای ویژه و مسلح همه جا دیده میشوند، پشت بام ها! پنجره ها! پشت ماشین ها! یک نفر که اسلحه دارد خودش را به تو میرساند و میگوید از این طرف ... چه میکنی؟ بازی اکشن و جالبیست اما خیلی زود کشته میشوی! چند بیگناه دیگر هم کشته میشوند... و آخر ماجرا معلوم نیست.

تا دیروز جمهوری اسلامی میگفت قصد دشمن سوریه کردن ایران است، ما میگفتیم دروغ میگویید ایران سوریه نمیشود، حال شما میخواهید صحت حرف آنها را ثایت کنید؟ اگر به همین راحتی حکومت سرنگون میشد سال 60 مجاهدین این کار را کرده بودند.

(چطور یکدیگر را پیدا کنند؟ چطور هماهنگ شوند؟ تفنگ و نارنجکی که نه ایمنی دارد ، نه دقت و نه مهمات کافی آیا میتواند نظامیان جمهوری اسلامی را شکست دهد؟)

لزومی نداره همدیگرو پیدا کنن!مسىله لباش شخصی هارو فراموش نکنید!از کجا معلوم اونی که داره بی محابا شلیک میکنه دوست باشه؟هماهنگی هم در کار نیست!از این صد نفر ممکنه شصت نفر به صورت چند نفر به چند نفر با هم کار کنن،مثلا دوازده گروه پنج نفره داشته باشیم...این گروه ها خواه ناخواه ادغام میشن و غریبه نمیتونه بهشون نفوذ کنه!چون همه گروه های ریزتر،همگروه ها و معتمدین همو میشناسن!تسلیحات هم ایمنی کافی دارن،اگه نداشتن من بعد این همه ساخت و ازمایش زنده نمیموندم!

این بازی اکشن میتونه با بودن ما پشت پنجره ها و پشت بام ها ادامه پیدا کنه!چرا ما باید عمدا در موضع ضعف و عدم دید باشیم!؟تو تصوراتتون جای دو گروه رو عوض کنین!حالا ما یه کمین داریم!

ثابت نمیشه چون هدف ما معلوم نیست!چیزی که ما اعلام میکنیم با چیزی که اونا اعلام میکنن فرق میکنه!این موجب شک و به طبعش تفکر در موضوع میشه!

مجاهدین نتونستن چون چه خوشمون بیاد چه نه،حکومت خمینی مردمی بود،توده و... طرفداراشون پشت خمینی بودن و ضمنا،بعد خیانتشون محبوبیتشون خیلی کم شد!خیلی از اعضای سازمان زدن بیرون!

1 ❤️

2018-06-30 18:05:58 +0430 +0430

میگما میتی تو میچونی آدم بکشی؟ باید چاقو رو فرو کنی تو گوشت یه آدم…یه لحظه تصور بچن. وحشتناکه وا :(

1 ❤️

2018-06-30 18:10:04 +0430 +0430
نقل از: میومیووو میگما میتی تو میچونی آدم بکشی؟ باید چاقو رو فرو کنی تو گوشت یه آدم....یه لحظه تصور بچن. وحشتناکه وا :(

اصولا چاقو تو نبردهای تن به تن و نزدیک کاربرد داره و من شلیک کردن و پرت کردن بمب رو ترجیح میدم!ولی اره!اگه دلیل خوبی داشته باشم اره!ولی احتمالا اونایی که میکشم اصلا ادم نیستن!یا روباتن،یا حیوون!

وحشتناکه؟:/…میلگردجان واقعا هم که از تاپیک پورن اجسادت معلومه چقدر از خون و خونریزی میترسی!

1 ❤️

2018-06-30 18:12:35 +0430 +0430
نقل از: میومیووو میگما میتی تو میچونی آدم بکشی؟ باید چاقو رو فرو کنی تو گوشت یه آدم....یه لحظه تصور بچن. وحشتناکه وا :(

اصولا چاقو تو نبردهای تن به تن و نزدیک کاربرد داره و من شلیک کردن و پرت کردن بمب رو ترجیح میدم!ولی اره!اگه دلیل خوبی داشته باشم اره!ولی احتمالا اونایی که میکشم اصلا ادم نیستن!یا روباتن،یا حیوون!

وحشتناکه؟:/…میلگردجان واقعا هم که از تاپیک پورن اجسادت معلومه چقدر از خون و خونریزی میترسی!

من آخه از جسد واقعی موترسم :( . موترسم روحش شب بیاد منو بخوله.

1 ❤️

2018-06-30 18:15:51 +0430 +0430
نقل از: میومیووو

من آخه از جسد واقعی موترسم :( . موترسم روحش شب بیاد منو بخوله.

میلی یعنی واقعا تو از زنده ها نمیترسی و دهنشونو صاف میکنی ولی از یه جسم بدون حرکت میترسی؟!:/

روحش حتی نمیتونه شومبولی که نداریشم بخوره!تورو اژهای سه سر نمیتونه بخوره روح بیاد بخورتت؟:/

1 ❤️

2018-07-01 08:15:21 +0430 +0430
نقل از: elephunk حالا اين چيزی که براش ميجنگی چی هست؟ دموکراسی؟

بحث اینجاست که کسی به ایده ال ها توجه نمیکنه!

اگر هدف مبارزات هم رسیدن به دموکراسی باشه قطعا اون دموکراسی هم ناپایداره!هیچ اتحادی بین این مردم در مورد معنی دموکراسی،چگونگی رسیدن بهش و خیلی چیزای دیگه وجود نداره!شاید بهترین چیز برای ایران در این برهه دیکتاتوری مطلق باشه!اما این دیکتاتور قراره چجور ادمی باشه؟

آخه خودت اولش گفتی بايد برای دموکراسی جنگيد. حالا ميگی نه برای دموکراسی. خب پس برای چی؟

فقط هدفت ترويج خشونت و نشر دادن ساخت اسلحه های قلابيه؟ خب اين که يه روش خيلی قديمی سيستمهای اطلاعاتی هست برای اينکه جوونهای مبارزه طلب ولی بی تجربه و خنگ رو به دام بندازن.

مخصوصا تو سايتهای بی ربطی مثل اينجا.

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «