مسلمون ها جواب بدن چرا حسین( توله محمد) بارون نمی فرسته

1393/10/10

۵میلیون ایرانی خودشون رو تو اربعین امسال برای حسین تو کربلا پاره کردن حالا از حسین بخواید که به حرمت این ۵میلیون نفر برف و بارون بفرسته و بدانید که اگه این اطفاق نیفته که مطمعنا نمییفته پس تف تو کون مادر حسین و طرفداران جاهلش
عکس های اومدن برف تو آمریکا یا به قول خودتون ملت کفر

توجه کنید سگهای حسین من این تاپیک رو نزدم که روی همدیگه رو کم کنیم هدف من از این تاپیک اینه که اگه حسین واقا معجزه ای داره شماها که یک عمره سگشید ازش بخواید به حرمت سگاشم که شده معجزه خودش رو نشون بده تا منم بهش ایمان بییارم و سگش بشم
من تو استان تهران زندگی می کنم و تا جایی که می دونم تا شعاع ۲۰۰کیلومتری استان تهران حتی یک قطره برف و بارون نیومده و به این میکن مصداق بارز قحطی و خشک سالی اگه یک برف درست و حسابی تو استان تهران بییاد طوری که تنها نیم متر رو زمین بشینه من هم مثل شماها میشم سگ حسین

منطق سگ های حسین:هرگز نگویید حسین برای شما چه کرد همیشه بگویید ما برای حسین چه کرده ایم

25511 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2015-04-17 12:06:40 +0430 +0430

[quote=iman sex 2]80 میلیون نفر ادم هست تو ایران و همشون که پاک نیستن و چند نفر میات مثل شما تا ادم های ساده رو خام کنبد و به کافری بفرستید
خودتون به خدا اعتقادی ندارید پس دلیل نمیشه که هر جا بگید که خدا نیست .
وقتی اینترنت شما شرعتش میاد پایبن یا قطف میشه دلیل نمیشع که بگی اینترنت وجود نداره .
برو پیش یه نفر که بلد باشه مسلمون ی چیه و اگه بازم قانع تشدی بکو تا بفرستم پیش چند نفر تا قانع بشی .
من هم ایمان قوی ای ندارم پس از من سوال نکن .

اینجا برف نیومده چون اب و هواش نمیسازه و گرمه وباعث میشه که بارون یا برف نیاد.

هر چبزی بدی ببینیم یاعث نمیشه که خدا و فرستادگانش رو بد نام کنید .[/quote]
ماله کشهای اسلامی چه جوابی دارن بدن جز اینکه ایران کشوری گرمسیری است!
ولی در گذشته بارون مییومد در ضمن معجزه حسین یعنی اینکه تو کشور گرمسیری بارون بفرسته

0 ❤️

2015-04-17 12:18:42 +0430 +0430

[quote=iman sex 2]80 میلیون نفر ادم هست تو ایران و همشون که پاک نیستن و چند نفر میات مثل شما تا ادم های ساده رو خام کنبد و به کافری بفرستید
خودتون به خدا اعتقادی ندارید پس دلیل نمیشه که هر جا بگید که خدا نیست .
وقتی اینترنت شما شرعتش میاد پایبن یا قطف میشه دلیل نمیشع که بگی اینترنت وجود نداره .
برو پیش یه نفر که بلد باشه مسلمون ی چیه و اگه بازم قانع تشدی بکو تا بفرستم پیش چند نفر تا قانع بشی .
من هم ایمان قوی ای ندارم پس از من سوال نکن .

اینجا برف نیومده چون اب و هواش نمیسازه و گرمه وباعث میشه که بارون یا برف نیاد.

هر چبزی بدی ببینیم یاعث نمیشه که خدا و فرستادگانش رو بد نام کنید .[/quote]
چطور اگر روز عاشورا بارون بیاد که نمیگین هوا بارونی بوده میگین از برکت امام حسین بارون اومده؟

0 ❤️

2015-04-17 12:18:46 +0430 +0430

لاشی خان ADD کن کارت دارم
behzadkarimi313@yahoo.com

0 ❤️

2016-01-15 06:07:49 +0330 +0330

قبل اربعین چندتا بارون چوسکی اومد ولی بعد از اربعین دوباره برکت از سرزمین ایمان رفت
حتما شیعیان میخوان بگن این به خاطر دهه فجره چون قراره به کوری چشم شاه زمستان هم بهار بشه (wanking)

0 ❤️

2016-10-10 06:47:11 +0330 +0330
نقل از: arman.ahmadiaaa سلام به شما نکته جالب تحلیل شماست. من واقعا نمی دانم چرا دوستانی که با عقاید ما مشکل دارند اینقدر تحقیرآمیز صحبت می کنند و فحش می دهند. اگر یک بسیجی و یا مداحی می گوید من سگ حسین هستم کاملا اشتباه می کند. حسین به سگ نیازی ندارد. به انسان نیاز دارد که آزاده هم باشد. نکته بعدی در باب باران و معجزه: چه کسی گفته که باید چون ما رفتیم مثلا پیاده روی اربعین باران بیاید. تا وقتی ما انسان هایی مصرف مانند خودم و شما داریم و دولتی که هنوز بحران کم آبی را جدی نگرفته و کشاورزی پر آبی که کشورهای پرآب جهان هم هیچ وقت آن را ندارند چرا دنبال معجزه باید برویم. ما نیاز به افرادی چون حسین نداریم که ما را شفا دهند یا باران برای ما بفرستند بلکه این افراد را می خواهیم تا بفهمیم چگونه باید مدیریت کرد. چگونه زندگی کرد. مشکل ما نداشتن مدیریت، سو مدیریت، دروغ، خیانت مسئولان به مردم، تحریف حقایق، پارتی بازی به جای شایسته سالاری و سیاسی کاری احمقانه است. دوست عزیز ما کشوری جهان سومی هستیم. اگر مسئولان ما قبول ندارند تو حداقل قبول داشته باش. من و تو جهان سومی هستیم. و این را بدان این نه به خاطر حسین و اسلام است که به خاطر خود ماست. خودت را گول نزن. اگر هم اطلاعات کافی نداری و یا نمی توانی مسائل را تحلیل کنی از شما خواهش می کنم به عقاید دیگران توهین نکن. من در این سایت انسان های فحاش زیادی دیدم. البته بین یک گروه از کسانیکه ادعای مذهب دارند هم همین طور. فحش فحش است و فحاش ادب ندارد. ادب به اسلام و غیر اسلام ربطی ندارد. از خدا جوییم توفیق ادب بی ادب محروم ماند از لطف رب به جای توهین های الکی و دلائل بی توجیه قدرت درک و تحلیلت را بالا ببر و جهان و کشورت را بهتر بشناس. این را مطمئن باش که من و امثال من از شما بسیار بیشتر حرص می خوریم. اما این را بدان که وقتی انسان های کوچک جای انسان های بزرگ را بگیرند نتیجه اش دقیقا همین است. بیشتر از این وقتت را نمی گیرم. موفق باشی

بله حسین سگ نمی خواهد بلکه خر می خواهد خرانی که در هر حالتی خودشان را برای حسین پاره کنند

1 ❤️

2016-10-10 15:46:34 +0330 +0330

کل اگر طبيب بودي

سر خود دوا نمودي

اگه قرار بود به حرف حسين بارون بياد تو کربلا از خدا ميخواست سيل بفرسته که هم کفار رو سيل ببره هم واجبي رو بدنش خشک نشه 🙄

0 ❤️

2016-10-10 15:51:59 +0330 +0330
نقل از: arman.ahmadiaaa سلام به شما نکته جالب تحلیل شماست. من واقعا نمی دانم چرا دوستانی که با عقاید ما مشکل دارند اینقدر تحقیرآمیز صحبت می کنند و فحش می دهند. اگر یک بسیجی و یا مداحی می گوید من سگ حسین هستم کاملا اشتباه می کند. حسین به سگ نیازی ندارد. به انسان نیاز دارد که آزاده هم باشد. نکته بعدی در باب باران و معجزه: چه کسی گفته که باید چون ما رفتیم مثلا پیاده روی اربعین باران بیاید. تا وقتی ما انسان هایی مصرف مانند خودم و شما داریم و دولتی که هنوز بحران کم آبی را جدی نگرفته و کشاورزی پر آبی که کشورهای پرآب جهان هم هیچ وقت آن را ندارند چرا دنبال معجزه باید برویم. ما نیاز به افرادی چون حسین نداریم که ما را شفا دهند یا باران برای ما بفرستند بلکه این افراد را می خواهیم تا بفهمیم چگونه باید مدیریت کرد. چگونه زندگی کرد. مشکل ما نداشتن مدیریت، سو مدیریت، دروغ، خیانت مسئولان به مردم، تحریف حقایق، پارتی بازی به جای شایسته سالاری و سیاسی کاری احمقانه است. دوست عزیز ما کشوری جهان سومی هستیم. اگر مسئولان ما قبول ندارند تو حداقل قبول داشته باش. من و تو جهان سومی هستیم. و این را بدان این نه به خاطر حسین و اسلام است که به خاطر خود ماست. خودت را گول نزن. اگر هم اطلاعات کافی نداری و یا نمی توانی مسائل را تحلیل کنی از شما خواهش می کنم به عقاید دیگران توهین نکن. من در این سایت انسان های فحاش زیادی دیدم. البته بین یک گروه از کسانیکه ادعای مذهب دارند هم همین طور. فحش فحش است و فحاش ادب ندارد. ادب به اسلام و غیر اسلام ربطی ندارد. از خدا جوییم توفیق ادب بی ادب محروم ماند از لطف رب به جای توهین های الکی و دلائل بی توجیه قدرت درک و تحلیلت را بالا ببر و جهان و کشورت را بهتر بشناس. این را مطمئن باش که من و امثال من از شما بسیار بیشتر حرص می خوریم. اما این را بدان که وقتی انسان های کوچک جای انسان های بزرگ را بگیرند نتیجه اش دقیقا همین است. بیشتر از این وقتت را نمی گیرم. موفق باشی

استاد درک و تحليل ميشه به ما هم بگي شما اين مشکلات **(چگونه باید مدیریت کرد. چگونه زندگی کرد. مشکل ما نداشتن مدیریت، سو مدیریت، دروغ، خیانت مسئولان به مردم، تحریف حقایق، پارتی بازی به جای شایسته سالاری و سیاسی کاری احمقانه است.) ** رو با الگو برداري از کدوم قسمت با برکت زندگي حسين ميخواي برطرف کني؟

0 ❤️

2016-10-10 16:01:08 +0330 +0330

خفه شو اشغال
تا وقتی بی شرف هایی مث تو رو این خاک باشن نه بارونی میاد نه هیچی.
چه مرگته از کجا عغده کردی که اومدی اینجا خالی کنی؟
لازم نیس ما حسین رو برای تو اشغال ثابت کنیم تو بهتره تو همون جهل مرکبت بمونی.
حسین واسه اونایی که میخوانش ثابت شده س و همه معجزه هاشو دیدن پس تو خفه شو.
دیگه هم اظهار نظر نکن اینجا چون با آل علی هرکه در افتاد ور افتاد.

0 ❤️

2016-10-10 17:01:11 +0330 +0330

تواز تاریخ و از حسین چی میدونی؟
درسته الان بعضی هادارن به اسمش خیلی کارها میکنن وسپرقرار دادنش ولی کفر نگو راه خودتو برو همون حسین ریشه تو بزنه ایشالله.از داعش تعریف میکنی حرومزاده مگه فیلمهای شکنجه هاشونو ندیدی از خدا میخوام گیرشون بیفتی و به روش خودشون کونت بزارن بی شرف حسین و با داعش یکی میکنی خدا بزنه به کمرت

0 ❤️

2016-10-10 17:04:27 +0330 +0330

از شما مسلمونها حرومزاده تر خودتونین!! کیرم تو کون و کس اول و آخره همتون کجای دنیا یه ملتی رو ۱۵۰۰ سال پیش که حمله کردن به کشورشون کشتن و بردن و به نامردی به اسارت گرفتن میپرستند ؟؟!!

مادرتون رو خر gaeid بجای گریه و ناله brid ببیند حسین و علی و محمد چه شخصیتی داشتن و چه کردند در طول زندگیشون joz جنگ و آدم کشی و زن بارگی!! مرده پرستان کله کیری (erection)

0 ❤️

2016-10-10 17:07:00 +0330 +0330

آقای به ظاهر محترم که نیستی البته
اولا ما هردینی داشته باشیم به دین های دیگه فحاشی نمیکنیم و ضد اونها عمل نمیکنیم
دوما امام حسین که چیزی نمیده که تو اینجوری میگی ائمه پیش خدا درخواست میکنن و خدا اجابت میکنه نه ائمه درسته که اونا میتونن معجزه کنن اونم تازه به اذن خدا پس بدون اجازه خدا حتی برگی از درخت نمیفته
سوما کار ندارم مسلمونی یا مسیحی یا زردشت یا یهود یا هر دینی که داری اگر چه پر از گناه هستم ولی به عنوان یه مسلمان وظیفه منه که با این مضخرفات درست رفتار کنم
بعدش هم شما چین که به خدا اعتقادی نداره رو ببین با این که پیشرفته هست ولی ببین چجوری دو سه سالی یه بار منتظر بارون هستن اونم پر از بارون های اسیدی که ابر هارو بارور میکنن
یا به هر دلیل دیگه
ما هم به عنوان مسلمان و شیعه هرکاری که برای امام حسین یا بقیه امامان بکنیم بازهم کمه
اول بشین خوب فکر کن که چی درسته و چی غلط
نظر من این بود حالا نمیدونم کی موافقه
م

0 ❤️

2016-10-10 17:07:02 +0330 +0330

آقای به ظاهر محترم که نیستی البته
اولا ما هردینی داشته باشیم به دین های دیگه فحاشی نمیکنیم و ضد اونها عمل نمیکنیم
دوما امام حسین که چیزی نمیده که تو اینجوری میگی ائمه پیش خدا درخواست میکنن و خدا اجابت میکنه نه ائمه درسته که اونا میتونن معجزه کنن اونم تازه به اذن خدا پس بدون اجازه خدا حتی برگی از درخت نمیفته
سوما کار ندارم مسلمونی یا مسیحی یا زردشت یا یهود یا هر دینی که داری اگر چه پر از گناه هستم ولی به عنوان یه مسلمان وظیفه منه که با این مضخرفات درست رفتار کنم
بعدش هم شما چین که به خدا اعتقادی نداره رو ببین با این که پیشرفته هست ولی ببین چجوری دو سه سالی یه بار منتظر بارون هستن اونم پر از بارون های اسیدی که ابر هارو بارور میکنن
یا به هر دلیل دیگه
ما هم به عنوان مسلمان و شیعه هرکاری که برای امام حسین یا بقیه امامان بکنیم بازهم کمه
اول بشین خوب فکر کن که چی درسته و چی غلط
نظر من این بود حالا نمیدونم کی موافقه

0 ❤️

2016-10-10 17:09:22 +0330 +0330

دوست عزیز اون کسانی که اینجوری با شماها حرف میزنن اول بدونید که حق دارن عصبی بشن
دوما اینجوری که صحبت میکنن البته معذرت میخوام شعورشون در همین حد هستش

0 ❤️

2016-10-10 18:20:46 +0330 +0330

اگه همه ما بتونیم مودبانه طرف مقابل و هر نوع اندیشه ای رو نقد کنیم اونم در صورتی که خود ما با منطق خودمون تونسته باشیم جوابی برای سوالای خودمون پیدا کنیم اونوقت میتونیم امید به تغییر و پیشرفت داشته باشیم.
با این طرز بیان هم حتما مدعی زندگی علمی و به دور از خرافاتی ولی باید بگم که وقتی شما در مورد اینکه علم هواشناسی ثابت مبکنه که میزان بارش ها تابع موارد زیادی هست و ربطی به اعتقاد من و شما نداره اصن فک نکردی و با این لحن بد و زننده داری چیزیایی میگی که هر کسی میتونه بدون تقلا جوابتو بده.اگه خواستیم مخالف هم باشیم مخالف آگاهی باشیم.التماس تفکر…

0 ❤️

2016-10-10 18:25:25 +0330 +0330

واقعا با همچین تفکری انتظار تغییر هم دارن امثال تو خخخ

0 ❤️

2016-10-10 18:33:10 +0330 +0330

خجالت بکش!! بی معرفت!!

0 ❤️

2016-10-15 20:14:11 +0330 +0330

سلام
اول : میخوام هر اتفاقی افتاد یا هر اعتقادی داری به اعتقادات دیگران توهین نکنی.چون درست هم نیست من بیام به اعتقادات شما توهین کنم. با این کار شما خودتو یه آدم بی فکر جلوه میدی

دوما : چرا باید حسین برامون بارون بفرسته؟ چرا دلت از حسین پره مگه ب تو چیکار کرده ؟ بهت آسیبی رسونده؟

سوما : چرا تو به اون چیزیکه اعتقاد داری ازش نمیخوای بارون بفرسته؟

لطفا به این سوال بدون توهین ج بده چرا به حسین توهین میکنی؟دلیلت چیه؟

0 ❤️

2016-10-15 20:38:21 +0330 +0330
نقل از: 1ooo1
نقل از: talash12 سلام اول : میخوام هر اتفاقی افتاد یا هر اعتقادی داری به اعتقادات دیگران توهین نکنی.چون درست هم نیست من بیام به اعتقادات شما توهین کنم. با این کار شما خودتو یه آدم بی فکر جلوه میدی

دوما : چرا باید حسین برامون بارون بفرسته؟ چرا دلت از حسین پره مگه ب تو چیکار کرده ؟ بهت آسیبی رسونده؟

سوما : چرا تو به اون چیزیکه اعتقاد داری ازش نمیخوای بارون بفرسته؟

لطفا به این سوال بدون توهین ج بده چرا به حسین توهین میکنی؟دلیلت چیه؟

اینارو شستشو مغزی دادن حاجی

داداش این یارو بیاد بگه چرا این حرفا رو میزنه
مسالمت آمیز باهاش صحبت کنیم
با فحش دادن درست نمیشه ? ?

0 ❤️

2016-10-21 21:17:50 +0330 +0330

واقعا جای بسی تاسف ننگ است که مردم ایران دست به دامان یک تازی شدن که بخاطر دعوای قومی و قبیله ای بر سر قدرت و حکومت کشته شد اونوقت مردم مفلوک ایران برای او اشگ میریزند…

1 ❤️

2016-10-21 21:29:56 +0330 +0330

صاحب این تایپیک کسخلی بیش نیست

0 ❤️

2016-10-21 23:32:51 +0330 +0330

خیلی دوست داری بدونی چرا؟
چون که قدرت باران و طبیعت دست کسی نیست
دست اکولوژیه طبیعته و اینکه فکر کنیم قدرت ها دست انسان هاست .این احمقانه به نظر میرسه .
مثل این میمونه که شما بگی دعا کنیم تا در لندن باران بیاید .
خب این احتیاج به دعا و فلسفه ندارد و جواب اینه که لندن شهر همیشه بارانیست .
به دلایل زیاد .
عرض جغرافیایی و ارتفاع و مکان و فاصله از خط استوا و نزدیکی به دریا و از همه مهمتر جزیره بودن آن و وزش بادهای باران زاست
پس نتیجه میگیریم که همه چیز بر قوانین فیزیک و کوانتوم پابرجاست.

0 ❤️

2016-11-10 13:56:49 +0330 +0330

6دذفلر

0 ❤️

2016-11-10 21:50:18 +0330 +0330

هیچ حرفی نیست که به شما بگم

از فلسفه و کتاب خوندن تا اسلام و مذهب

به لاشی هایی مثل شما ها که تحت تاثیر افکار دیگرانید و از خودتون چیزی ندارید

فقط میتوان گفت کسسسس ننه هاتون حرومزاده ها

شما ها همون هایی هستین که ی زمانی تو مجلس اما حسین بودین

اما حالا هار شدین و فکر میکنین با خوندن چهار تا کتاب آدم شدید وفکر میکنید میفهمید

احمق هایی مثل شما ها منتظرین تا یکی ی چیزی بگه تا اونو بمکید و قرقره کنید

من موندم که چرا اون سر دنیا آدم های بزرگی به تایید واقعه کربلا ایستاده اند و مسلمان نیستند

و سگ هایی مثل شما هنوز دارین مقاومت میکنید

جالبش اینجاست که تمام این حرف هایی که گفته میشه از دهن آدماییه که دیپلم به زور گرفتن و هستن افراد با سوادی که گمراهن

من فقط میگم کسسسسسسههههه نننننننننننههههه هاتون همین

0 ❤️

2016-11-11 05:09:49 +0330 +0330

دوست عزیز! چرا توهین به اعتقادات مردم می کنید. مگر حسین مردم رو به تحجر دعوت کرده؟ مگر حسین مردم رو به قمه زدن و سگ شدن و … دعوت کرده؟ بیایید کمی مهربانتر باشیم و به اعتقادات غیر متحجرانه عموم مردم احترام بزاریم. موفق باشید.

0 ❤️

2016-11-13 00:23:08 +0330 +0330

تف اسب آبی از طول و عرض تو روح مرده و زندت بی ناموسه کسکش
بیچاره تابلوس که شیشه میزنی

0 ❤️

2016-11-20 14:05:25 +0330 +0330
نقل از: talash12

هیچ حرفی نیست که به شما بگم

از فلسفه و کتاب خوندن تا اسلام و مذهب

به لاشی هایی مثل شما ها که تحت تاثیر افکار دیگرانید و از خودتون چیزی ندارید

فقط میتوان گفت کسسسس ننه هاتون حرومزاده ها

شما ها همون هایی هستین که ی زمانی تو مجلس اما حسین بودین

اما حالا هار شدین و فکر میکنین با خوندن چهار تا کتاب آدم شدید وفکر میکنید میفهمید

احمق هایی مثل شما ها منتظرین تا یکی ی چیزی بگه تا اونو بمکید و قرقره کنید

من موندم که چرا اون سر دنیا آدم های بزرگی به تایید واقعه کربلا ایستاده اند و مسلمان نیستند

و سگ هایی مثل شما هنوز دارین مقاومت میکنید

جالبش اینجاست که تمام این حرف هایی که گفته میشه از دهن آدماییه که دیپلم به زور گرفتن و هستن افراد با سوادی که گمراهن

من فقط میگم کسسسسسسههههه نننننننننننههههه هاتون همین

عههه آقا شما که دوتا پست بالاتر داشتي بقيه رو دعوت به ادب و آرامش ميکردي 🙄

بلاخره نتونستي خوي داعشي خودت رو بيشتر از اين مخفي کني ؟ (dash)

0 ❤️

2016-11-28 02:46:39 +0330 +0330

برو کونتو بده ابنه ای چته ب بارون
لابد کص ننت خشکه منتظر بارونه

0 ❤️

2016-11-28 03:20:11 +0330 +0330

بخدا قسم من مسلمان نیستم واینم بهت بگم اینهمه برف تو شرایط فعلی بس نیست

0 ❤️

2016-11-28 05:28:13 +0330 +0330

شما که هی دم از دموکراسی میز نید برید از خارجیا یاد بگیرید که به مقدسات مذاهبشون احترام میذارند و بی احترامی نمیکنند
انشالله به حق امام حسین جوابتون داده میشه انشالله جواب این توهین ها رو تو زندگی شخصیتون میبینید
خاک بر سر بی شعورتون کنن

0 ❤️

2016-11-28 05:49:54 +0330 +0330

اگه تو فقط مشکلت برف بارو بود که همین چند روز پیش تهران رو برف بارون برد درضمن آقایی که اندهزه ی ی مورچه شعور نداری در زمان حضرت یوسف هشت سال قهطی شد این در زمانی بود که دو یا حتی بیش از دو پیامبر در اون زمان میزیستند اما این دلیل نشد که حضرت یوسف و پدرش از درگاه خدا روی بگرددنند همین خشک سالی هم شد عامل رسیدن این پدر و پسر به هم حالا همه ی اینا به کنار خیلی از زائرای آقا امام حسین بودن که قطع نخا بودن اما وقتی رفتن برای دیدن آقا شفا گرفتن تو همه ی اینا رو هیچی حساب میکنی و فقط میری میچسبی به ی چیزیایی ک حتی دلیل قانع کننده هم براش نداری بلکه فقط چیزایی رو که از بقیه شنیدی و نمیدونی بر چه پایه و اساسی هست رو داری میگی

0 ❤️

2016-11-28 05:53:25 +0330 +0330

در روایات و كتب اهل شیعه و سنی آمده است كه بعد از شهادت سالار شهیدان كربلا 11 اتفاق باورنكردنی رخ داده كه در نوع خود معجزات شهادت امام حسین(ع) محسوب می شود.به گزارش ایران ناز معتبرترین كتابها، احادیث و روایات معجزاتی را از سالار شهیدان كربلا منعكس كرده اند تا حجت بر آنانیكه راه انكار را بر واقعه كربلا پیش گرفته اند به یقین تاریخی ترین حادثه عالم خلقت پی ببرند. معجزاتی كه حتی در كتاب اهل سنت هم به آن اشاره شده است.

11 معجزه ی باورنکردنی در روز عاشورا

1. برخورد ستارگان آسمان با یکدیگر

عن عیسى بن الحارث الكندی می گوید: هنگامی حسین بن على (علیه السلام) را شهید كردند، تا هفت روز ، هر گاه که نماز عصر را می خواندیم می دیدیم آفتابی كه بر دیوارهاى خانه ها می تابید به قدری قرمز بود که گویا چادر های سرخ است که بر آن کشیده اند ، و می دیدیم که برخی از ستارگان همدیگر را می زدند (با یکدیگر برخورد می کردند).منبع: تهذیب الكمال، المزی، ج 6، ص 432 – 433 و تاریخ الإسلام، الذهبی، ج 5 ، ص 15 و سیر أعلام النبلاء ، الذهبی ، ج 3 ، ص 312 و تاریخ مدینة دمشق ، ابن عساكر ، ج 14 ، ص 227 .

2 . آسمان خون گریه کرد

نضره ازدیه گوید: هنگامى كه حسین بن علی (علیهما السّلام) شهید شدند، آسمان خون بارید و ما همچنان می دیدیم كه تمام اشیاء و اسباب ما مملو از خون است.همچنین جعفر بن سلیمان، روایت كرده كه خاله‏ ام، ام سالم، گفت: بعد از شهادت مولا حسین(ع) بارانی همانند خون بر دیوارها و خانه ها می بارید. به من خبر داند که همین باران خون، در خراسان، شام و كوفه نیز باریده است.منبع: تهذیب الكمال ، المزی ، ج 6 ، ص 433 و سیر أعلام النبلاء ، الذهبی ، ج 3 ، ص 312 ، 313 و الثقات ، ابن حبان ، ج 5 ، ص 487 و تاریخ مدینة دمشق ، ابن عساكر ، ج 14 ، ص 227 – 228 .

3 . اشک ریختن آسمان

ابن سیرین گفت: آسمان برای هیچ کسی جز یحیی بن زکریا و حسین بن علی (علیهم السلام) گریه نکرده است.منبع: سیر أعلام النبلاء ، الذهبی ، ج 3 ، ص 312 و تاریخ مدینة دمشق ، ابن عساكر ، ج 14 ، ص 225 – 226

4 . تاریک شدن دنیا

خلف بن خلیفه از پدرش نقل می کند که گفت : زمانی که امام حسین (علیه السلام) به شهادت رسید ، آن قدر آسمان تاریک شد که هنگام ظهر ستاره های آسمان ظاهر شدند ؛ تا جائی که ستاره جوزا در عصر دیده شده و خاک سرخ از آسمان فرو ریخت.

منبع: تهذیب الكمال ، المزی ، ج 6 ، ص 431 – 432 و تهذیب التهذیب ، ابن حجر ، ج 2 ، ص 305 و تاریخ مدینة دمشق ، ابن عساكر ، ج 14 ، ص 226علی بن مسهر از جده اش نقل می كند كه می گفت: هنگامی كه امام حسین به شهادت رسید من دختری نوجوان بودم، آسمان چند شبانه روز درنگ نمود كه گویا لخته خون بود.منبع: تهذیب الكمال ، المزی ، ج 6 ، ص 432 و تاریخ مدینة دمشق ، ابن عساكر ، ج 14 ، ص 226

5 . سرخ شدن آسمان

علی بن مدرك از پدر بزرگش اسود بن قیس نقل می كند كه گفت: پهنه آسمان پس از شهادت امام حسین به مدت شش ماه سرخرنگ شده بود كه ما آن را شبیه خون در آسمان مشاهده می كردیم، علی بن محمد مدائنی از وی سؤال كرد: چه نسبتی با اسود داری؟ گفت: او جد مادری من است گفت: به خدا سوگند كه او راستگو و امانتداری بزرگ ومیهمان نواز بود.منبع: تهذیب الكمال ، المزی ، ج 6 ، ص 432 و تاریخ الإسلام ، الذهبی ، ج 5 ، ص 15 و سیر أعلام النبلاء ، الذهبی ، ج 3 ، ص 312 و تاریخ مدینة دمشق ، ابن عساكر ، ج 14 ، ص 227 .

یزید بن ابی زیاد می گوید: من چهارده ساله بودم كه حسین بن علی به شهادت رسید گیاه ورس در بین لشكر به خاكستر تبدیل شد و پهنه آسمان قرمز رنگ شد شتری را لشكریان ذبح كردند آتش از گوشتش زبانه می كشید.منبع: تهذیب الكمال ، المزی ، ج 6 ، ص 434 – 435 و تهذیب التهذیب ، ابن حجر ، ج 2 ، ص 305 و سیر أعلام النبلاء ، الذهبی ، ج 3 ، ص 313 و تاریخ الإسلام ، الذهبی ، ج 5 ، ص 15 و تاریخ مدینة دمشق ، ابن عساكر ، ج 14 ، ص 230.

6 . دیوار دار الإماره خون گریه کرد

حدثنی أبو یحیى مهدی بن میمون می گوید: هنگامى كه سر مبارك امام حسین علیه السلام را در برابر ابن زیاد نهادند، دیدم كه از دیوارهاى دارالاماره خون جارى می ‏گشت‏.منبع: تهذیب الكمال ، المزی ، ج 6 ، ص 433 – 434 و تاریخ مدینة دمشق ، ابن عساكر ، ج 14 ، ص 229 .

7 . گرفتن خورشید

هنگامى كه امام حسین علیه السلام به شهادت رسید، خورشید گرفت و آن قدر تاریك شد كه هنگام ظهر ستاره‏هاى آسمان ظاهر گردیدند . از این اتفاق چنین پنداشتم كه قیامت برپا شده است!منبع: تهذیب الكمال ، المزی ، ج 6 ، ص 433 و تاریخ مدینة دمشق ، ابن عساكر ، ج 14 ، ص 228 و تلخیص الحبیر ، ابن حجر ، ج 5 ، ص 84 و السنن الكبرى ، البیهقی ، ج 3 ، ص 337 .

8 . جاری شدن خون تازه از زیر سنگ ها

ابو بكر بیهقى از معروف روایت كرده كه ولید بن عبد الملك از زهرى پرسید سنگ‏هاى بیت المقدس در روز كشته شدن حسین بن على چه حالتى به خود گرفتند ، زهرى‏ گفت : به من خبر دادند كه در روز شهادت حسین بن علی هر سنگى را كه از زمین بر می داشتند در زیر او خون تازه می دیدند.

منبع: تهذیب التهذیب، ابن حجر، ج 2 ، ص 305 و تهذیب الكمال، المزی ، ج 6 ، ص 434 و سیر أعلام النبلاء، الذهبی ، ج 3 ، ص 314 و تاریخ الإسلام، الذهبی ، ج 5، ص 16 و تاریخ مدینة دمشق ، ابن عساكر ، ج 14 ، ص 229از ام حیان نقل است كه گفت: روز شهادت حسین اسمان سه شبانه روز تاریك شد وهر كس دست به زعفران می زد دستش می سوخت و زیر هر سنگی در بیت المقدس خون دیده می شد.منبع: تهذیب الكمال، المزی ، ج 6، ص 434 و تاریخ مدینة دمشق ، ابن عساكر ، ج 14 ، ص 229

9 . خاکستر شدن گیاه ورس (اسپرک)

یزید بن ابی زیاد می گوید: من چهارده ساله بودم كه حسین بن علی به شهادت رسید گیاه ورس در بین لشكر به خاكستر تبدیل شد .منبع: تهذیب التهذیب ، ابن حجر ، ج 2 ، ص 305 و تهذیب الكمال ، المزی ، ج 6 ، ص 434 – 435 و سیر أعلام النبلاء ، الذهبی ، ج 3 ، ص 313 و تاریخ الإسلام ، الذهبی ، ج 5 ، ص 15 و تاریخ مدینة دمشق ، ابن عساكر ، ج 14 ، ص 230 .

ابن عیینه از مادر بزرگ پدری اش نقل می كند كه گفت: هنگام شهادت حسین گیاه ورس را دیدم كه تبدیل به خاكستر شد و در گوشتها آتش می دیدم.ورس: همان اسپرك است كه گیاهى است شبیه به كنجد با برگ هاى سبز رنگ كه از رنگ آن براى رنگ كردن لباس ها استفاده می ‏شود و در یمن زیاد می ‏روید و لباس ورسى ، لباس سرخ رنگ را گویند .

1. تلخ شدن گوشت شتر غنیمت گرفته شده از امام

جمیل بن مره گوید: شترى از لشكرگاه حسین بن علی را در روز شهادت او غارت گرفتند ، و سپس او را نحر كرده و طبخ نمودند ، راوى گوید : گوشت او آن چنان تلخ شد که آنان نتوانستند از آن گوشت استفاده كنند.منبع: تهذیب التهذیب ، ابن حجر ، ج 2 ، ص 306 و تهذیب الكمال ، المزی ، ج 6 ، ص 435 – 436 و تاریخ الإسلام ، الذهبی ، ج 5 ، ص 16 و تاریخ مدینة دمشق ، ابن عساكر ، ج 14 ، ص 231 .

11 . دیده شدن آتش درگوشت شتر غنیمت گرفته شده

از حمید طحان روایت شده است كه در قبیله خزاعه بودم، از جمله چیزهائى كه از امام حسین علیه السلام چپاول شده بود و به آن قبیله آورده بودند، یك شتر بود. مردم آن قبیله گفتند: این شتر را نحر كنیم و یا معامله نمائیم ؟ كسى كه شتر را آورده بود گفت: می خواهم آن را نحر كنید بسیار جالب است.منبع: وقال محمد بن عبد الله الحضرمی: حدثنا أحمد بن یحیى الصوفی، قال: حدثنا أبو غسان، قال: حدثنا، أبو نمیر عم الحسن ابن شعیب، عن أبی حمید الطحان، قال: كنت فی خزاعة فجاؤوا بشئ من تركة الحسین فقیل لهم: ننحر أو نبیع فنقسم ؟ قالوا : انحروا ، قال : فجعل على جفنة فلما وضعت فارت نارا.

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «