مسلمون ها جواب بدن چرا حسین( توله محمد) بارون نمی فرسته

1393/10/10

۵میلیون ایرانی خودشون رو تو اربعین امسال برای حسین تو کربلا پاره کردن حالا از حسین بخواید که به حرمت این ۵میلیون نفر برف و بارون بفرسته و بدانید که اگه این اطفاق نیفته که مطمعنا نمییفته پس تف تو کون مادر حسین و طرفداران جاهلش
عکس های اومدن برف تو آمریکا یا به قول خودتون ملت کفر

توجه کنید سگهای حسین من این تاپیک رو نزدم که روی همدیگه رو کم کنیم هدف من از این تاپیک اینه که اگه حسین واقا معجزه ای داره شماها که یک عمره سگشید ازش بخواید به حرمت سگاشم که شده معجزه خودش رو نشون بده تا منم بهش ایمان بییارم و سگش بشم
من تو استان تهران زندگی می کنم و تا جایی که می دونم تا شعاع ۲۰۰کیلومتری استان تهران حتی یک قطره برف و بارون نیومده و به این میکن مصداق بارز قحطی و خشک سالی اگه یک برف درست و حسابی تو استان تهران بییاد طوری که تنها نیم متر رو زمین بشینه من هم مثل شماها میشم سگ حسین

منطق سگ های حسین:هرگز نگویید حسین برای شما چه کرد همیشه بگویید ما برای حسین چه کرده ایم

25501 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2016-11-28 05:53:25 +0330 +0330

در روایات و كتب اهل شیعه و سنی آمده است كه بعد از شهادت سالار شهیدان كربلا 11 اتفاق باورنكردنی رخ داده كه در نوع خود معجزات شهادت امام حسین(ع) محسوب می شود.به گزارش ایران ناز معتبرترین كتابها، احادیث و روایات معجزاتی را از سالار شهیدان كربلا منعكس كرده اند تا حجت بر آنانیكه راه انكار را بر واقعه كربلا پیش گرفته اند به یقین تاریخی ترین حادثه عالم خلقت پی ببرند. معجزاتی كه حتی در كتاب اهل سنت هم به آن اشاره شده است.

11 معجزه ی باورنکردنی در روز عاشورا

1. برخورد ستارگان آسمان با یکدیگر

عن عیسى بن الحارث الكندی می گوید: هنگامی حسین بن على (علیه السلام) را شهید كردند، تا هفت روز ، هر گاه که نماز عصر را می خواندیم می دیدیم آفتابی كه بر دیوارهاى خانه ها می تابید به قدری قرمز بود که گویا چادر های سرخ است که بر آن کشیده اند ، و می دیدیم که برخی از ستارگان همدیگر را می زدند (با یکدیگر برخورد می کردند).منبع: تهذیب الكمال، المزی، ج 6، ص 432 – 433 و تاریخ الإسلام، الذهبی، ج 5 ، ص 15 و سیر أعلام النبلاء ، الذهبی ، ج 3 ، ص 312 و تاریخ مدینة دمشق ، ابن عساكر ، ج 14 ، ص 227 .

2 . آسمان خون گریه کرد

نضره ازدیه گوید: هنگامى كه حسین بن علی (علیهما السّلام) شهید شدند، آسمان خون بارید و ما همچنان می دیدیم كه تمام اشیاء و اسباب ما مملو از خون است.همچنین جعفر بن سلیمان، روایت كرده كه خاله‏ ام، ام سالم، گفت: بعد از شهادت مولا حسین(ع) بارانی همانند خون بر دیوارها و خانه ها می بارید. به من خبر داند که همین باران خون، در خراسان، شام و كوفه نیز باریده است.منبع: تهذیب الكمال ، المزی ، ج 6 ، ص 433 و سیر أعلام النبلاء ، الذهبی ، ج 3 ، ص 312 ، 313 و الثقات ، ابن حبان ، ج 5 ، ص 487 و تاریخ مدینة دمشق ، ابن عساكر ، ج 14 ، ص 227 – 228 .

3 . اشک ریختن آسمان

ابن سیرین گفت: آسمان برای هیچ کسی جز یحیی بن زکریا و حسین بن علی (علیهم السلام) گریه نکرده است.منبع: سیر أعلام النبلاء ، الذهبی ، ج 3 ، ص 312 و تاریخ مدینة دمشق ، ابن عساكر ، ج 14 ، ص 225 – 226

4 . تاریک شدن دنیا

خلف بن خلیفه از پدرش نقل می کند که گفت : زمانی که امام حسین (علیه السلام) به شهادت رسید ، آن قدر آسمان تاریک شد که هنگام ظهر ستاره های آسمان ظاهر شدند ؛ تا جائی که ستاره جوزا در عصر دیده شده و خاک سرخ از آسمان فرو ریخت.

منبع: تهذیب الكمال ، المزی ، ج 6 ، ص 431 – 432 و تهذیب التهذیب ، ابن حجر ، ج 2 ، ص 305 و تاریخ مدینة دمشق ، ابن عساكر ، ج 14 ، ص 226علی بن مسهر از جده اش نقل می كند كه می گفت: هنگامی كه امام حسین به شهادت رسید من دختری نوجوان بودم، آسمان چند شبانه روز درنگ نمود كه گویا لخته خون بود.منبع: تهذیب الكمال ، المزی ، ج 6 ، ص 432 و تاریخ مدینة دمشق ، ابن عساكر ، ج 14 ، ص 226

5 . سرخ شدن آسمان

علی بن مدرك از پدر بزرگش اسود بن قیس نقل می كند كه گفت: پهنه آسمان پس از شهادت امام حسین به مدت شش ماه سرخرنگ شده بود كه ما آن را شبیه خون در آسمان مشاهده می كردیم، علی بن محمد مدائنی از وی سؤال كرد: چه نسبتی با اسود داری؟ گفت: او جد مادری من است گفت: به خدا سوگند كه او راستگو و امانتداری بزرگ ومیهمان نواز بود.منبع: تهذیب الكمال ، المزی ، ج 6 ، ص 432 و تاریخ الإسلام ، الذهبی ، ج 5 ، ص 15 و سیر أعلام النبلاء ، الذهبی ، ج 3 ، ص 312 و تاریخ مدینة دمشق ، ابن عساكر ، ج 14 ، ص 227 .

یزید بن ابی زیاد می گوید: من چهارده ساله بودم كه حسین بن علی به شهادت رسید گیاه ورس در بین لشكر به خاكستر تبدیل شد و پهنه آسمان قرمز رنگ شد شتری را لشكریان ذبح كردند آتش از گوشتش زبانه می كشید.منبع: تهذیب الكمال ، المزی ، ج 6 ، ص 434 – 435 و تهذیب التهذیب ، ابن حجر ، ج 2 ، ص 305 و سیر أعلام النبلاء ، الذهبی ، ج 3 ، ص 313 و تاریخ الإسلام ، الذهبی ، ج 5 ، ص 15 و تاریخ مدینة دمشق ، ابن عساكر ، ج 14 ، ص 230.

6 . دیوار دار الإماره خون گریه کرد

حدثنی أبو یحیى مهدی بن میمون می گوید: هنگامى كه سر مبارك امام حسین علیه السلام را در برابر ابن زیاد نهادند، دیدم كه از دیوارهاى دارالاماره خون جارى می ‏گشت‏.منبع: تهذیب الكمال ، المزی ، ج 6 ، ص 433 – 434 و تاریخ مدینة دمشق ، ابن عساكر ، ج 14 ، ص 229 .

7 . گرفتن خورشید

هنگامى كه امام حسین علیه السلام به شهادت رسید، خورشید گرفت و آن قدر تاریك شد كه هنگام ظهر ستاره‏هاى آسمان ظاهر گردیدند . از این اتفاق چنین پنداشتم كه قیامت برپا شده است!منبع: تهذیب الكمال ، المزی ، ج 6 ، ص 433 و تاریخ مدینة دمشق ، ابن عساكر ، ج 14 ، ص 228 و تلخیص الحبیر ، ابن حجر ، ج 5 ، ص 84 و السنن الكبرى ، البیهقی ، ج 3 ، ص 337 .

8 . جاری شدن خون تازه از زیر سنگ ها

ابو بكر بیهقى از معروف روایت كرده كه ولید بن عبد الملك از زهرى پرسید سنگ‏هاى بیت المقدس در روز كشته شدن حسین بن على چه حالتى به خود گرفتند ، زهرى‏ گفت : به من خبر دادند كه در روز شهادت حسین بن علی هر سنگى را كه از زمین بر می داشتند در زیر او خون تازه می دیدند.

منبع: تهذیب التهذیب، ابن حجر، ج 2 ، ص 305 و تهذیب الكمال، المزی ، ج 6 ، ص 434 و سیر أعلام النبلاء، الذهبی ، ج 3 ، ص 314 و تاریخ الإسلام، الذهبی ، ج 5، ص 16 و تاریخ مدینة دمشق ، ابن عساكر ، ج 14 ، ص 229از ام حیان نقل است كه گفت: روز شهادت حسین اسمان سه شبانه روز تاریك شد وهر كس دست به زعفران می زد دستش می سوخت و زیر هر سنگی در بیت المقدس خون دیده می شد.منبع: تهذیب الكمال، المزی ، ج 6، ص 434 و تاریخ مدینة دمشق ، ابن عساكر ، ج 14 ، ص 229

9 . خاکستر شدن گیاه ورس (اسپرک)

یزید بن ابی زیاد می گوید: من چهارده ساله بودم كه حسین بن علی به شهادت رسید گیاه ورس در بین لشكر به خاكستر تبدیل شد .منبع: تهذیب التهذیب ، ابن حجر ، ج 2 ، ص 305 و تهذیب الكمال ، المزی ، ج 6 ، ص 434 – 435 و سیر أعلام النبلاء ، الذهبی ، ج 3 ، ص 313 و تاریخ الإسلام ، الذهبی ، ج 5 ، ص 15 و تاریخ مدینة دمشق ، ابن عساكر ، ج 14 ، ص 230 .

ابن عیینه از مادر بزرگ پدری اش نقل می كند كه گفت: هنگام شهادت حسین گیاه ورس را دیدم كه تبدیل به خاكستر شد و در گوشتها آتش می دیدم.ورس: همان اسپرك است كه گیاهى است شبیه به كنجد با برگ هاى سبز رنگ كه از رنگ آن براى رنگ كردن لباس ها استفاده می ‏شود و در یمن زیاد می ‏روید و لباس ورسى ، لباس سرخ رنگ را گویند .

1. تلخ شدن گوشت شتر غنیمت گرفته شده از امام

جمیل بن مره گوید: شترى از لشكرگاه حسین بن علی را در روز شهادت او غارت گرفتند ، و سپس او را نحر كرده و طبخ نمودند ، راوى گوید : گوشت او آن چنان تلخ شد که آنان نتوانستند از آن گوشت استفاده كنند.منبع: تهذیب التهذیب ، ابن حجر ، ج 2 ، ص 306 و تهذیب الكمال ، المزی ، ج 6 ، ص 435 – 436 و تاریخ الإسلام ، الذهبی ، ج 5 ، ص 16 و تاریخ مدینة دمشق ، ابن عساكر ، ج 14 ، ص 231 .

11 . دیده شدن آتش درگوشت شتر غنیمت گرفته شده

از حمید طحان روایت شده است كه در قبیله خزاعه بودم، از جمله چیزهائى كه از امام حسین علیه السلام چپاول شده بود و به آن قبیله آورده بودند، یك شتر بود. مردم آن قبیله گفتند: این شتر را نحر كنیم و یا معامله نمائیم ؟ كسى كه شتر را آورده بود گفت: می خواهم آن را نحر كنید بسیار جالب است.منبع: وقال محمد بن عبد الله الحضرمی: حدثنا أحمد بن یحیى الصوفی، قال: حدثنا أبو غسان، قال: حدثنا، أبو نمیر عم الحسن ابن شعیب، عن أبی حمید الطحان، قال: كنت فی خزاعة فجاؤوا بشئ من تركة الحسین فقیل لهم: ننحر أو نبیع فنقسم ؟ قالوا : انحروا ، قال : فجعل على جفنة فلما وضعت فارت نارا.

0 ❤️

2016-11-28 05:57:24 +0330 +0330

بسم الله الرحمن الرحيم
یکی از معجزات آقام حسین
ساعت حدود 7 شب بود كه از نجف به كربلا رسيديم ، يك سفر خسته كننده با اتوبوس در سرزمين عراق ، متاسفانه هتل تا حرم فاصله زيادي داشت و بايد با ماشين به حرم مي رفتيم ، لذا امكان زيارت فردي در همان لحظه ورود نبود پس قرار شد كساني كه مي خواهند به زيارت بروند بعد از استقرار در اتاقها ساعت 8 شب جلوي درب هتل جمع شوند و به صورت جمعي به حرم مطهر امام حسين و حضرت عباس عليهما السلام برويم
ساعت 8 شد و همه كاروان آماده رفتن به حرم شدن ، البته احساس خستگي در چهره همه افراد پيدا بود ، خلاصه بعد از مدتي راهي حرم حضرت عباس (ع) شديم و حدود يك ساعت و نيم طول كشيد تا به حرم رسيديم ، كه يك ساعت و 10 دقيقه اش براي گشتن و تفتيش افراد تلف شد .
واقعا خسته كننده بود ، خلاصه بدون هر گونه حضور قلبي يك دفعه ديدم كه در حرم حضرت عباس و رو به ضريح هستم ، كمي جا خوردم ، آخه مي دونيد معمولا براي رفتن به اين اماكن مقدس اون هم حرم حضرت عباس كه يك عمر انتظارش رو داشتم ، توقع داشتم با حال بهتري حضور پيدا كنم ولي …حيف كه حضور اولم در مقابل حضرت اونطور كه مي خواستم نبود …
بگذريم رفتم پيش مدير كاروان و پيشنهاد كردم امشب و با اين حال نا آماده ديگه به حرم امام حسين عليه السلام مشرف نشيم ، كه خوشبختانه مورد قبول جمع قرار گرفت و قرار شد فردا قبل از نماز صبح به حرم امام حسين عليه السلام برويم…

برگشتيم هتل ، با مادر و همسر گلم بعد از صرف شام به اتاقمون رفتيم كه استراحت كنيم ، ساعت حدود 11 شب بود ، هر جور با خودم كلنجار رفتم ديدم حيفه امشب رو در كربلا باشم و به حرم امام حسين عليه السلام نرفته ، بخوابم.
بعد از كمي استراحت رفتم پيش رييس هتل (كمي فارسي بلد بود )و گفتم براي رفتن به حرم چطور و از كجا بايد برم
رييس هتل گفت :چون از ساعت 12 حكومت نظاميه ماشين نميبره تا حرم بايد پياده بريد و مسير رو به من نشون داد.
منم رفتم به اتاق تصميم گرفتم ، يك ساعتي بخوابم و غسل زيارت رو هم بكنم و حدود ساعت 3 راه بيفتم بروم به سمت حرم و اين برنامه رو عملي كردم.
بماند كه با چه هيجانات همراه با دلهره و از چه مسير خوف انگيزي كنار يك كانال رودخانه و نخلستان عبور كردم تا به سيتره (محل حضور نيروهاي امنيتي )رسيدم . شما اين تصورات رو داشته باشيد ، در يك كشور غريب يك مسير ناشناخته و …
از از سيتره هم 20دقيقه راه رفتم تا به حرم امام حسين عليه السلام رسيدم
وقتي به بين الحرمين وارد شدم يكساعتي در بين الحرمين راه رفتم و با يك دستگاه كوچك mp3 player (با توجه به جو امنيتي كه اونجا بود رد كردن اين دستگاه هم خيلي دردسر داشت) يك زيارت عاشورا گوش كردم و با چند نوحه عالي به مناسبت ايام فاطميه ، تقريبا آماده حضور در حرم امام حسين عليه السلام شدم خيلي احساس عجيبي بود.جاي همگي خالي
بعد از اينكه دعا هاي مخصوص و اذن دخول رو خوندم و وارد صحن شدم نا گهان در كنار صحن ديدم چند خانم در حال فرياد زدن هستند و بلافاصله چند تا مرد هم به اونها اضافه شدن و شروع كردن به شيون و ناله
سريع خودم رو به اونجا رسوندم ، با خودم گفتم: نكنه مشكلي پيش اومده باشه ، رفتم جلو ديدم يكي از مردها بلند بلند داد ميزنه امام حسين نوكرتم و زنها هم ضمن شكر از خدا به سرو صورت خودشون مي زدند…
رفتم جلوتر پرسيدم خانم چي شده؟اتفاقي افتاده؟
گفت: خواهرم 25 ساله حرف نمي زد و لال شده بود ، الان داشتيم دعا مي خونديم كه يك دفعه بلند فرياد زد يا حسين و شروع كرد به حرف زدن …

شوهر اون خانم داشت خودشرو مي كشت و خانواده اون خانم در حال شيون بودن خلاصه صحنه اي بود كه اصلا نميشه توصيف كرد ، بارها جريان شفا گرفتن آدمها رو شنيده بودم ولي هيچوقت مثل اون روز به يقين نرسيده بودم .
خيلي تحت تاثير قرار گرفتم و اون شب تا بعد از نماز صبح ، حدود 4 ساعتي با آقام امام حسين عليه السلام درد و دل كردم ، از درد بي پدري و يتيم شدنم گفتم تا حاجات دوستان و اينكه من كمترين رو واسطه قرار دادن تا حرف دلشون روبه آقا برسونم ، خدا رو شكر كردم كه در چنين جايي من رو راه داده و از آقام تشكر كردم كه منو رو دعوت كرد كه بيام به پا بوسش .
شب عجيبي بود، با يك حالت گنگي و نشاط خاصي به هتل برگشتم ديدم همسرم به همراه مادرم براي رفتن به رستوران و خوردن صبحانه آماده شده بودن، آخه شب قبل قرار شد، ساعت 8 صبح همه كاروان براي زيارت بروند، براي همين اونها زودتر خودشون رو آماده كرده بودند. منم يك يكساعتي خوابيدم تا 8 و بعد به همراه جمع دوباره به حرم رفتيم و تا بعد از نماز ظهر و عصر در حرم بوديم…
خلاصه اين ماجراي اولين ديدارم با حرم اباعبدلله حسين عليه السلام بود كه هيچ وقت از خاطرم نمي رود
خطرات و ترس قبل از رسيدن به حرم از يك سو و شفاي آن خانم از سوي ديگر و جالب تر از همه اينكه در اين مدت با توجه به كمبود خواب اصلا احساس خستگي نمي كردم
اميدوارم اين سفر و توفيق اين سفر اين سفر اين سفررقسمت همه عاشقان مولا و آقاي خوبيها بشه بارها و بارها

0 ❤️

2016-11-29 18:12:08 +0330 +0330
نقل از: OOALIOO اگه تو فقط مشکلت برف بارو بود که همین چند روز پیش تهران رو برف بارون برد درضمن آقایی که اندهزه ی ی مورچه شعور نداری در زمان حضرت یوسف هشت سال قهطی شد این در زمانی بود که دو یا حتی بیش از دو پیامبر در اون زمان میزیستند اما این دلیل نشد که حضرت یوسف و پدرش از درگاه خدا روی بگرددنند همین خشک سالی هم شد عامل رسیدن این پدر و پسر به هم حالا همه ی اینا به کنار خیلی از زائرای آقا امام حسین بودن که قطع نخا بودن اما وقتی رفتن برای دیدن آقا شفا گرفتن تو همه ی اینا رو هیچی حساب میکنی و فقط میری میچسبی به ی چیزیایی ک حتی دلیل قانع کننده هم براش نداری بلکه فقط چیزایی رو که از بقیه شنیدی و نمیدونی بر چه پایه و اساسی هست رو داری میگی

آقایی که اندازه مورچه شعور داری (نقل به مضمون)

اولا قهطی نبود و قحطی بود

دوما 8 سال نبود و 7 سال بود

سوما اگه خدا قحطی رو انداخته بود که اینجوری اون پدر و پسر به هم برسن پس خیلی خدای اوسکول و روانی بوده.

چهارما داستان سیلو ساختن و ذخیره 7 ساله گندم توسط یوسف یکی از چرت ترین داستانهای کتب دینی هست و نشون دهنده اینه که نویسنده اش کوچکترین اطلاعی از علم و دانش آینده نداشت و نمیدونست سیلو کردن گندم گازی تولید میکنه که از بمب خوشه ای هم خطرناکتره و …

پنجما اگه میشه یه دونه از اون قطع نخاعیها رو به ما هم معرفی کن بلکه توبه کردیم و به اسلام گرویدیم

ششما امام حسینتون اگه از این کرامات داشت عوض شفا دادن قطع نخاع جلوی انفجار اون بمب رو میگرفت که مهموناش لت و پار نشن.

هفتما هم که اخوی این تاپیک مال دو سال پیشه و برف و بارون تهران مال هفته پیش 🙄

0 ❤️

2016-11-29 18:59:33 +0330 +0330

آدرس بده پنج میلیون نفری میایم با کیرامون اونقدر روی خودت و اون تخم سگی که تورو زاییده بارون میبارونیم که زیر آبمون خفه بشین، فقط بگو کجایی

0 ❤️

2016-11-29 19:20:29 +0330 +0330

کس کش بی ناموس اونم برف دیگه چی میخوای.

0 ❤️

2016-11-29 19:31:44 +0330 +0330

حیف که ادمین خواسته که در تاپیک های توهین دار جواب ندم
وگرنه خوب جوابی واست داشتم

ولی همین اندازه بدون که معجزه حسین واسه اونیه که دوسش داره (به قول خودت سگ های حسین) هست نه برای امثال تو

0 ❤️

2016-11-29 19:32:01 +0330 +0330

دوستان درسته صاحب تاپیک مادرش خرابه ولی این تاپیک واسه 2سال پیش هستش
صاحب تاپیک هم اکانتش حذف شده
ول کنید تاپیک رو

0 ❤️

2016-11-29 19:43:44 +0330 +0330

آقای به اصطلاح با شعور
اتفاق را بلد نیستی بنویسی چه بگم که خیلی بیسوادی

0 ❤️

2016-12-04 13:18:26 +0330 +0330

کونده حرومی.کوس و شر تفت نده.برو کونتو بده

0 ❤️

2017-06-25 13:26:17 +0430 +0430

خفه شو کثافت عوضی زنا زاده تو چی میفهمی حسین کیست خاک توسر اونی که تخم کثیف تو رو تو شکم مادرت گذاشته تو زندگیت ان شالله میبینی جواب حرف بیخودت رو

0 ❤️

2017-06-25 13:37:43 +0430 +0430

بارون می خوای چکار ؟ برو سواحل مدیترانه اونجا بارون زیاده.

0 ❤️

2017-06-25 14:26:25 +0430 +0430
نقل از: XINFERNO

80% mardome norwej khoda ro ghabul nadaran.hala hossein mossein ke hich bayad beran jelo long bendazan

keshwareshun ba in hal shomareh 1 dar donya hast az nazare refah wa emkanat.

****khareto gaidam akhund wa eslam ke ridin tu mamlekate ma

بله واقعیته. ما تسلیمیم

1 ❤️

2017-10-14 04:37:04 +0330 +0330

6ت6عتغ

0 ❤️

2017-10-14 04:58:09 +0330 +0330

آقا تو رو خدا به اعتقادات مردم توهین نکنین. نظرات شما هم محترمه ولی برای خودتون نگه دارین. به نظرات مذهبی مردم احترام بزارین.

0 ❤️

2017-10-14 05:37:43 +0330 +0330

هر روز بارون میاد ک

0 ❤️

2018-10-24 18:49:37 +0330 +0330
نقل از: myking خدا لعنتت کنه عوضی

بللع

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «