من رای میدهم ، چون ایرانیم !!!

1396/02/10

دوستان متاسفانه یه تفکر کاملا غلط رواج پیدا کرده که بعضیافکر میکنن با رای ندادن میتونن حرفشونو به کرسی بنشونن یا نظرشونو اعمال کنن.
درحالی که کسی که رای نمیده یعنی قبول کرده که ضعیفه ، که توسری خوره ، که آمادست بازیچه دست و انتخاب دیگران بشه.
مهم نیست دین و مذهب و تفکرت چیه ، این انتخابات برای اینا نیست، برای کشورته. برای ملت و مردمه. در واقع رای ندادن هم یجور شرکت در انختاباته، رای ندادن یعنی رای دادن به مظلوم و توسری خور واقع شدن، یعنی عقب کشیدن و سکوت.
دوستان هیچ کس صدای سکوتو نمیشنوه. ما ایرانی هستیم. درسته شاید دین و اعتقاداتمون متفاوت باشن ، اما ایرانی و پارسی زبانیم. پس شرکت موثر در انتخابات حق و وظیفه ماست.
شاید بگین هیچ کدومشون بدرد نمیخورن. اما باید بین بد و بدتر ، بد رو انتخاب کرد. نزارین دیگران بجاتون تصمیم بگیرن. نزارین بدتر انتخاب بشه. بخدا شکایتو نمیشه با سکوت رسوند.
همه شرکت کنید و با انتخاب کسی که به نظرتون بهتره در ساختن آینده خودتونو مردمتون شریک باشین.
رای ندادن نه به نظام، بلکه به خاک و موجودیت ایران ضربه میزنه. خاکی که ارزشی نداشته باشه فرقی نداره حاکمش کیه. باز بی ارزشه.
و ارزش یک خاک به مردمشه.
پس با رای ندادن به ملت ظلم نکنید. به خودتون ظلم نکنید. رای بدین و در آینده شریک باشید.
ممنونم.
وعده ما : 29 اردیبهشت ، پای صندوق های رای ، برای ساختن فردایی بهتر.

2798 👀
3 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2017-04-30 14:50:09 +0430 +0430

شما در همون زمینه dirty sex کار کنید خیلی بهتره

2017-04-30 14:51:35 +0430 +0430

دمت گرم باو

0 ❤️

2017-04-30 14:55:34 +0430 +0430

انتخابِ بین 6 کفتاری که بر سر گوشت قربانی دارن باسن همدیگرو زیر فشار قرار میدن؟

مثال برای شما:

از خیابانی رد میشید یک پوست هندونه کنار یک پیاز گندیده میبینید، کدام یک را بر میدارید بزارید کیفتون که به نشانۀ درایت شما باشه؟

وعده ما آزادی ایران عزیز از احکام اسلامی منقضی و گندیده

2017-04-30 14:56:24 +0430 +0430
نقل از: JUSTIN99 شما در همون زمینه dirty sex کار کنید خیلی بهتره

و شما لطفا همون سر سکستون سس ادبیات بزنین و نوش جان کنین.

1 ❤️

2017-04-30 14:56:28 +0430 +0430
نقل از: iraj.bamdadian

🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

بیا داداش میگم خاورمیانه ای ها با فاهیم اشنا نیستن اینه دیگه نه پریزیدنسی(ریاست جمهوری) میفهمند نه وت(رای) نه ایلکشن(انتخابات) نه گاورمنت(دولت) صفر ziilch zero

1 ❤️

2017-04-30 14:57:56 +0430 +0430
نقل از: Hesami77

و شما لطفا همون سر سکستون سس ادبیات بزنین و نوش جان کنین.

منظور من از درتی سکس شرکت در انتخابات هست نه اون تاپیک ضمنا تقلید تا یه اندازه ای با مزه است

1 ❤️

2017-04-30 14:59:56 +0430 +0430
نقل از: فامیل.دور

مثال برای شما:

از خیابانی رد میشید یک پوست هندونه کنار یک پیاز گندیده میبینید، کدام یک را بر میدارید بزارید کیفتون که به نشانۀ درایت شما باشه؟

اگه قرار باشه یکی از اون پوست هندونه یا پیاز گندیده بر کشورم حکومت کنه مطمئنا یکیشو انتخاب میکنم که بهتره. تا بقیه بدتره رو انتخاب نکنن و به ضررم تموم شه. طوری حرف میزنین که انگار تو ایران زندگی نمیکنین و فرقی نداره واستون کی کشورو به دست بگیره.

1 ❤️

2017-04-30 15:02:14 +0430 +0430
نقل از: JUSTIN99

🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

بیا داداش میگم خاورمیانه ای ها با فاهیم اشنا نیستن اینه دیگه نه پریزیدنسی(ریاست جمهوری) میفهمند نه وت(رای) نه ایلکشن(انتخابات) نه گاورمنت(دولت) صفر ziilch zero

داداش نظر من یکم کمتر از صفر هستش ، مثلا منفی هزار یا منفی دوهزار

بله در مورد این دوست ایرانی!!!بله تا حالا دیده بودیم برای دفاع از اسلام بگن تو انتخابات شرکت کنین ولی اینکه یکی برای دفاع از هویت ایرانی حرف از انتخابات در جمهوری اسلامی بزنه این واقعا بی سابقه است

2 ❤️

2017-04-30 15:03:27 +0430 +0430

🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

بمیرم برای شما که اینقد میفهمی. مثل اینکه اطلع ندارید. چطور ممکنه تو آمریکایی که همه از ترامپ متنفرن همه بهش رای بدن ؟ میخواین بگین اونجا عدالت هست ؟ اونجا رییس جمهور به حقه؟ مثل اینکه از تقلب های صورت گرفته در دنیا بی خبرین. باز شما میتونین یه نفرو واسه خودتون انتخاب کنین. اونا که حتی انتخاباتشونم از پیش تعیین شدست. همونایی که ادعای عدالت دارن

1 ❤️

2017-04-30 15:05:21 +0430 +0430

همون طور که قبلا گفتم خدمت همه . ما انتصابات داریم نه انتخابات. شما هم سن پسر منی و مونده تا خیلی چیزها رو متوجه بشی . امیدوارم یک روز بفهمی که رای دادن یعنی چه . همینطور بفهمی که کجا داری زندگی میکنی و … دیگه نگم چون همه میدونن چی میگم.

-1 ❤️

2017-04-30 15:06:16 +0430 +0430
نقل از: فامیل.دور

مثال برای شما:

اگه قرار باشه یکی از اون پوست هندونه یا پیاز گندیده بر کشورم حکومت کنه مطمئنا یکیشو انتخاب میکنم که بهتره. تا بقیه بدتره رو انتخاب نکنن و به ضررم تموم شه. طوری حرف میزنین که انگار تو ایران زندگی نمیکنین و فرقی نداره واستون کی کشورو به دست بگیره.

خواهی نخواهی روحانی می شود ، پس شرکت برای چه؟

شما شرکت کن تا روحانی نشه. تا مردم بدبخت نشن. تا من و شما مجبور نشیم بخاطر کار بریم افغانستان و بنگلادش. بخدا همه چیز شهوت و … نیست. مردم کار میخوان ، پول و زندگی میخوان. و روحانی داره کشور رو رو به نابودی میبره و وظیفه ماست که با کنار زدنش کشوررو نجات بدیم

-1 ❤️

2017-04-30 15:09:12 +0430 +0430
نقل از: چکارکنیم همون طور که قبلا گفتم خدمت همه . ما انتصابات داریم نه انتخابات. شما هم سن پسر منی و مونده تا خیلی چیزها رو متوجه بشی . امیدوارم یک روز بفهمی که رای دادن یعنی چه . همینطور بفهمی که کجا داری زندگی میکنی و ..... دیگه نگم چون همه میدونن چی میگم.

بله. متاسفانه من مثل شما سرم تو ماهواره و بی بی سی و سی ان ان و خبرگزاریهای ضد ایرانی و سریال های ترکیه ای پر از خیانتو … نیست که دلم بخواد کشورمو به یجایی مث اونجا تبدیل کنم. متاسفانه من مث شما توهم خود همه چی دان پنداری ندارم و مث خیلیا از یجاهایی بهم یچیزایی نمیرسه که بخوام وطن فروشی کنم

0 ❤️

2017-04-30 15:12:11 +0430 +0430

🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

بمیرم برای شما که اینقد میفهمی. مثل اینکه اطلع ندارید. چطور ممکنه تو آمریکایی که همه از ترامپ متنفرن همه بهش رای بدن ؟ میخواین بگین اونجا عدالت هست ؟ اونجا رییس جمهور به حقه؟ مثل اینکه از تقلب های صورت گرفته در دنیا بی خبرین. باز شما میتونین یه نفرو واسه خودتون انتخاب کنین. اونا که حتی انتخاباتشونم از پیش تعیین شدست. همونایی که ادعای عدالت دارن

داداچ سیستم انتخابات ریاست جمهوری توی ایالات متحده با مملکت ما فرق داره بعدشم همون ترامپ که شما می گی مردم ازش متنفرن رای بیشتر ایالت های آمریکا رو داشت.

پس معلوم شد که از هیچی و چیچ جا خبر نداری. از دستکاری ها و تقلب های روسیه خبر نداری. من با بیش از صدنفر آمریکایی حرف زدم. چندنفر از اقوامم تو آمریکان. اشخاص زیادی به ترامپ رای ندادن و اکثریت ازش متنفرن. انتخاب شدن ترامپ بخاطر دخالت روسیه بوده. خدارو شکر ما اونقد بدبخت نیستیم ک یه کشور دیگه انتخاباتمونو کنترل و تعیین کنه

0 ❤️

2017-04-30 15:13:48 +0430 +0430
نقل از: چکارکنیم همون طور که قبلا گفتم خدمت همه . ما انتصابات داریم نه انتخابات. شما هم سن پسر منی و مونده تا خیلی چیزها رو متوجه بشی . امیدوارم یک روز بفهمی که رای دادن یعنی چه . همینطور بفهمی که کجا داری زندگی میکنی و ..... دیگه نگم چون همه میدونن چی میگم.

بله. متاسفانه من مثل شما سرم تو ماهواره و بی بی سی و سی ان ان و خبرگزاریهای ضد ایرانی و سریال های ترکیه ای پر از خیانتو … نیست که دلم بخواد کشورمو به یجایی مث اونجا تبدیل کنم. متاسفانه من مث شما توهم خود همه چی دان پنداری ندارم و مث خیلیا از یجاهایی بهم یچیزایی نمیرسه که بخوام وطن فروشی کنم

فکر کنم این یک جمله ی من برای نادانی و توهین شما به من کافی باشه که : زمانی که من میجنگیدم 8 سال برای کشورم و جانباز 65 درصد شدم شما و پدرت کجا بودی ؟ دیگه حرفی با شما ندارم .

1 ❤️

2017-04-30 15:15:39 +0430 +0430
نقل از: hot_hami_82 من برام یک سوال پیش اومده و اون سوال اینه که چرا فقط در زمان انتخابات مصالح ملی گل میکنه و ملیت مهم میشه ولی بعد از آن اصلا ملیت اهمیتی ندارد و اسلامیت ترجیه پیدا میکند؟

هه. گازانبری و قاتل. منظورت همون قاتلیه که سال 67 هیچ پست مرتبطی با اون اتفاق نداشت؟ جهت اطلاعت در اون سال تمامی پست های مربوطه اصلاح طلب بودن. و در ضمن اون سال کسانی کشته شدن که مردم ارو کشتن وبه خاک و مردم ما تجاوز کردن. نمیدونم از کجا به شما میرسه که اینطوری از دشمنان ایران حمایت میکنین. شما از همون جهانگیری حمایت کنین که هنوز نمیدونه قالیباف شهردار تهرانه ، نه گیلان

-1 ❤️

2017-04-30 15:17:02 +0430 +0430
نقل از: hot_hami_82 من برام یک سوال پیش اومده و اون سوال اینه که چرا فقط در زمان انتخابات مصالح ملی گل میکنه و ملیت مهم میشه ولی بعد از آن اصلا ملیت اهمیتی ندارد و اسلامیت ترجیه پیدا میکند؟

همیشه مهم بوده و هست. شاید برای شما مهم نباشه

1 ❤️

2017-04-30 15:19:10 +0430 +0430

استاد فکرشم نمی کردم توی شهوانی طرفدار رژیم هم داشته باشیم ، بعدشم ما به این مدل رفتارای مردم عادت باید بکنیم چون 38 سال این وضعیت ادامه داره اینجا

درود بر شما هموطن گرامی. بله ما عادت داریم به این تهمت های ناروا و توهین ها . خب اشکال نداره ایشون جوون هستن حتما میخوان تخلیه بشن. اتفاقا من در این سایت امثال ایشون دیدم که اکانت های چند روزه میسازن برای تخریب و توهین به اقشار مختلف مردم .

1 ❤️

2017-04-30 15:20:01 +0430 +0430

🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

داداچ سیستم انتخابات ریاست جمهوری توی ایالات متحده با مملکت ما فرق داره بعدشم همون ترامپ که شما می گی مردم ازش متنفرن رای بیشتر ایالت های آمریکا رو داشت.

پس معلوم شد که از هیچی و چیچ جا خبر نداری. از دستکاری ها و تقلب های روسیه خبر نداری. من با بیش از صدنفر آمریکایی حرف زدم. چندنفر از اقوامم تو آمریکان. اشخاص زیادی به ترامپ رای ندادن و اکثریت ازش متنفرن. انتخاب شدن ترامپ بخاطر دخالت روسیه بوده. خدارو شکر ما اونقد بدبخت نیستیم ک یه کشور دیگه انتخاباتمونو کنترل و تعیین کنه

ما حجت بر شما بستیم باشد تا شما هم پند گیری و هدایت شوی.
من هم با اکثریتی که صحبت کردم از رژیم سیاسی حاکم بر ایران متنفر بودن دلیل نمی شه که این اکثریت افراد مصاحبت کننده با خودم رو به همه ی مردم ایران نسبت بدم.
و من الله توفیق اخوی

جالب اینجاست اکثریت مخالفان نظام یا تو سایتای سکسی ان یا تو پارتیا ولن ، یا یه آدمای داغون و بی ادب و فرهنگ و شهوت پرستی هستن که تا پاش بیفته ایران و ایرانیو با هم تقدیم دشمن میکنن. یا کلا یه چیز مهمشون میلنگه. واقعا نمیدونم شما از این چه نتیجه ای میگیرید

0 ❤️

2017-04-30 15:20:23 +0430 +0430

🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

انتخابات در آمریکا بر اساس آرای ایالتیه…این دلیل نمیشه که تو یک ایالت همه از ترامپ بدشون میاد بقیه هم اینطور باشن

1 ❤️

2017-04-30 15:22:15 +0430 +0430
نقل از: hot_hami_82

هه. گازانبری و قاتل. منظورت همون قاتلیه که سال 67 هیچ پست مرتبطی با اون اتفاق نداشت؟ جهت اطلاعت در اون سال تمامی پست های مربوطه اصلاح طلب بودن. و در ضمن اون سال کسانی کشته شدن که مردم ارو کشتن وبه خاک و مردم ما تجاوز کردن. نمیدونم از کجا به شما میرسه که اینطوری از دشمنان ایران حمایت میکنین. شما از همون جهانگیری حمایت کنین که هنوز نمیدونه قالیباف شهردار تهرانه ، نه گیلان

دوست عزیز لطفا پست منرا بخوان و جواب سوال منرا بده اشتباه داری پاسخ میدی.

بله میبخشید اشتباه شد. اما بعدش دوباره جوابتون رو دادم

0 ❤️

2017-04-30 15:22:27 +0430 +0430

اگه ما ها رای ندیم همین یه ذره آزادی و … رو هم که داریم با حضور امثال رئیسی و قالیباف گرفته میشه
به یاد دوران سیاه احمدی نژاد بیوفتید
من نمیخوام کشورم ماهی یه بار تحریم بشه و سایه جنگ بالای سرش باشه.
من نمیخوام بابک زنجانی ها سرمایه کشور رو به غارت ببرن
اینو حتما در نظر بگیرید که اینا از خداشونه که ماها تو انتخابات شرکت نکنیم. آدمای خودشونو مثل همیشه میارن پای صندوق های رای و پیروز انتخابات میشن. اون وقت ما میمونیم و یه حسرت بزرگ و توهم اینکه با عدم حضور ما تو انتخابات و مشارکت پایین شرکت کنندگان، حتما این حکومت به زودی سقوط میکنه که اگه میخواست بشه حتما تا الان شده بود

1 ❤️

2017-04-30 15:24:21 +0430 +0430
نقل از: behrad.00 اگه ما ها رای ندیم همین یه ذره آزادی و ... رو هم که داریم با حضور امثال رئیسی و قالیباف گرفته میشه به یاد دوران سیاه احمدی نژاد بیوفتید من نمیخوام کشورم ماهی یه بار تحریم بشه و سایه جنگ بالای سرش باشه. من نمیخوام بابک زنجانی ها سرمایه کشور رو به غارت ببرن اینو حتما در نظر بگیرید که اینا از خداشونه که ماها تو انتخابات شرکت نکنیم. آدمای خودشونو مثل همیشه میارن پای صندوق های رای و پیروز انتخابات میشن. اون وقت ما میمونیم و یه حسرت بزرگ و توهم اینکه با عدم حضور ما تو انتخابات و مشارکت پایین شرکت کنندگان، حتما این حکومت به زودی سقوط میکنه که اگه میخواست بشه حتما تا الان شده بود

داداچ داری اشتب میزنی … بابک زنجانی نبود حسن کلید ساز رئیس جمهور نمیشد…کمک های میلیونی بابک زنجانی به ستاد انتخابات این بود که کشیدش بالا

1 ❤️

2017-04-30 15:24:24 +0430 +0430

من میگم صاحب تاپیکه یا خیلی زبله یا خیلی کس مغز،البته نظر بقیه هم محترمه

1 ❤️

2017-04-30 15:24:36 +0430 +0430
نقل از: behrad.00 اگه ما ها رای ندیم همین یه ذره آزادی و ... رو هم که داریم با حضور امثال رئیسی و قالیباف گرفته میشه به یاد دوران سیاه احمدی نژاد بیوفتید من نمیخوام کشورم ماهی یه بار تحریم بشه و سایه جنگ بالای سرش باشه. من نمیخوام بابک زنجانی ها سرمایه کشور رو به غارت ببرن اینو حتما در نظر بگیرید که اینا از خداشونه که ماها تو انتخابات شرکت نکنیم. آدمای خودشونو مثل همیشه میارن پای صندوق های رای و پیروز انتخابات میشن. اون وقت ما میمونیم و یه حسرت بزرگ و توهم اینکه با عدم حضور ما تو انتخابات و مشارکت پایین شرکت کنندگان، حتما این حکومت به زودی سقوط میکنه که اگه میخواست بشه حتما تا الان شده بود

بالاخره یکی منظور مارو فهمید. ( هرچند تو انتخاب کاندید یکم نظرمون متفاوته )

1 ❤️

2017-04-30 15:27:31 +0430 +0430

🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

ما حجت بر شما بستیم باشد تا شما هم پند گیری و هدایت شوی.
من هم با اکثریتی که صحبت کردم از رژیم سیاسی حاکم بر ایران متنفر بودن دلیل نمی شه که این اکثریت افراد مصاحبت کننده با خودم رو به همه ی مردم ایران نسبت بدم.
و من الله توفیق اخوی

جالب اینجاست اکثریت مخالفان نظام یا تو سایتای سکسی ان یا تو پارتیا ولن ، یا یه آدمای داغون و بی ادب و فرهنگ و شهوت پرستی هستن که تا پاش بیفته ایران و ایرانیو با هم تقدیم دشمن میکنن. یا کلا یه چیز مهمشون میلنگه. واقعا نمیدونم شما از این چه نتیجه ای میگیرید

قابل توجه شما من عموم 3 سال و نیم جبهه بود دو تا پاشم از دست داده ، بابام توی دوران جوونیش بهترین وقت زندگیش مرگ دوستاش رو با چشماش دیده تو نمیخواد برای من از وطن و خاک حرف بزنی نمیخام از کاره پدر و عموم تعریف یا انتقادی بکنم خاک و وطن مقدس ترین چیزه هر انسان و همه جونشون رو حاظرن براش بدن. هه اینم شانس ماست .

گویند عقابی به در شهری برخاست

وز بهر طمع پر به پرواز بیاراست

ناگه ز یکی گوشه ازین سخت کمانی

تیری ز قضای بد بگشاد برو راست

در بال عقاب آمد آن تیر جگردوز

وز ابر مرو را به سوی خاک فرو خواست

زی تیر نگه کرد پر خویش برو دید

گفتا «ز که نالیم؟ که از ماست که بر ماست»

این عادیه . پسر نوح (هم) با بدان بنشست ، خاندان نبوتش گم شد

0 ❤️

2017-04-30 15:29:21 +0430 +0430

همیشه مهم بوده و هست. شاید برای شما مهم نباشه

و باز هم همان سیاست سفسطه و فرار رو به جلوی طرفداران نظام. یا شما واقعا سرت رامثل کبک زیر برف کردی و اوضاع کشور و شرایط سیاسی کشور را نمیبینی و یا خودت را به کوچه علی چپ میزنی . در هرصورت بحث با شما حکایت آب ور هاون کوفتن است و من از ادامه بحث با شما خودداری میکنم و قضاوت با سایر کاربران

من بین مردمم . اما متاسفانه بعضی از مردمم در خیال آزادی واهی و پوچی به سر میبرن که هیچ ثمری جز بدبختی نداره.

0 ❤️

2017-04-30 15:30:39 +0430 +0430

ﺩﻭﺳﺖ ﻋﺰﻳﺰ ﻧﻤﻴﺨﻮﺍﺳﺘﻢ ﺗﻮ ﺗﺎﭘﻴﻜﺖ ﻧﻈﺮ ﺑﺰﺍﺭﻡ ﭼﻮﻥ ﻣﺴﺎﺋﻠﻮ ﺩﺍﺭﻱ ﺧﻴﻠﻲ ﺳﺎﺩﻩ ﻟﻮﺣﺎﻧﻪ ﻧﮕﺎﻩ ﻣﻴﻜﻨﻲ ﻣﻦ ﺑﺎﻳﺪ ﺍﻓﻼﻳﻦ ﺷﻢ ﭘﺲ ﺟﻮﺍﺑﻲ ﺍﮔﻪ ﺩﺍﺩﻱ ﺷﺐ ﻣﻴﺪﻡ
ﻭﺍﻣﺎ ﭘﺎﺳﺦ ﺑﻪ ﺗﺎﭘﻴﻜﺖ ﺷﻤﺎ ﺑﺎ ﺭﺍﻱ ﻧﺪﺍﺩﻥ ﺑﻪ ﺑﺪ ﻭ ﺑﺪﺗﺮﻳﻦ ﻧﺸﻮﻥ ﻣﻴﺪﻱ ﻛﻪ ﻫﻴﭽﻜﺪﻭﻣﺸﻮﻧﻮ ﻗﺒﻮﻝ ﻧﺪﺍﺭﻱ
ﺭﺍﻱ ﺍﺯ ﻫﻤﻴﻦ ﺍﻻﻥ ﻣﻌﻠﻮﻣﻪ ﺑﺎ ﺭﺍﻱ ﺩﺍﺩﻥ ﻧﺸﻮﻥ ﻣﻴﺪﻱ ﻛﻪ ﺍﺯ ﺍﻳﻦ ﻧﻈﺎﻡ ﺣﻤﺎﻳﺖ ﻣﻴﻜﻨﻲ ﺍﻳﻨﻬﺎﻳﻲ ﻛﻪ ﻣﻴﺒﻴﻨﻲ ﺗﻮ ﻣﻨﺎﻇﺮﻩ ﺑﺎ ﻫﻢ ﺩﺭﮔﻴﺮﻥ ﺗﻮ ﭘﺸﺖ ﻣﺜﻠﻪ ﺩﺍﺩﺍﺷﻦ ﻫﻤﺸﻮﻥ ﺟﺰﻩ ﻫﺰﺍﺭ ﻓﺎﻣﻴﻠﻦ
ﺗﻮ ﺟﻮﺍﺏ ﺍﻭﻥ ﺩﻭﺳﺘﻤﻮﻥ ﺑﮕﻢ ﺭﺍﻱ ﺳﭙﺎﻩ ﺑﻪ ﺭﺋﻴﺴﻲ ﻫﺴﺖ ﭼﻮﻥ ﻗﺮﺍﺭﻩ ﺭﻫﺒﺮ ﺑﻌﺪﻱ ﺑﺸﻪ
ﻭ ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﺗﻮ ﺟﻮﺍﺏ ﺧﻮﺩﺕ ﺑﺎ ﮔﻔﺘﻦ ﭼﻨﺪ ﻧﻔﺮ ﻛﻪ ﺍﺯ ﺗﺮﺍﻣـﭗ ﻣﺘﻨﻔﺮﻥ ﻳﻌﻨﻲ ﻫﻤﻪ ﻣﺘﻨﻔﺮﻥ؟؟؟؟
ﺷﻤﺎ ﺍﮔﻪ ﻳﻜﻢ ﻓﻜﺮ ﻛﻨﻲ ﻳﺎﺩﺕ ﺑﻴﺎﺩ ﻣﺮﺍﺣﻞ ﺍﻧﺘﺨﺎﺑﺎﺕ ﺗﺮﺍﻣﭗ ﺍﻭﺍﻳﻞ ﻣﺤﺒﻮﺑﻴﺘﻲ ﻧﺪﺍﺷﺖ ﺭﻓﺘﻪ ﺭﻓﺘﻪ ﺑﻪ ﻣﺤﺒﻮﺑﻴﺘﺶ ﺍﺿﺎﻓﻪ ﺷﺪ
ﻛﻪ ﺍﻭﺍﺧﺮ ﺑﻴﺸﺘﺮ ﺍﺯ ﭘﻨﺠﺎﻩ ﺩﺭﺻﺪ ﺷﺪ
ﺍﻳﻦ ﺩﺭﺻﺪﻫﺎﺭﻭ ﻣﺮﺩﻡ ﺍﻧﺘﺨﺎﺏ ﻣﻴﻜﻨﻦ
ﺧﻼﺻﻪ ﺍﻳﻦ ﻛﻪ ﺍﻧﺘﺨﺎﺑﺎﺕ ﻛﻪ ﻧﻴﺴﺖ ﺍﺯ ﻗﺒﻞ ﻣﻌﻠﻮﻡ ﺷﺪﻩ ﻛﻪ ﻛﻲ ﺍﻧﺘﺨﺎﺏ ﻣﻴﺸﻪ ﺷﻤﺎ ﺑﺎ ﺭﺍﻱ ﺩﺍﺩﻧﺘﻮﻥ ﺑﻪ ﺑﺎﺯﺍﺭ ﮔﺮﻣﻴﺸﻮﻥ ﺍﺿﺎﻓﻪ ﻣﻴﺸﻴﻦ ﺍﺯ ﺷﻤﺎ ﻫﺎ ﻓﻴﻠﻢ ﻣﻴﮕﻴﺮﻥ ﻣﻴﮕﻦ ﺑﺒﻴﻨﻴﺪ ﺍﻳﻨﻢ ﺭﺍﻱ ﻣﺮﺩﻡ
ﻫﻤﻪ ﺟﻮﺍﻧﺐ ﺩﺭ ﻧﻈﺮ ﺑﮕﻴﺮ ﺑﻌﺪ ﺷﺮﻛﺖ ﻛﻦ

1 ❤️

2017-04-30 15:37:11 +0430 +0430

دوست عزیز شما هم مثل من دوره اولی هستی و داری کاملا احساسی برخورد میکنی…چندتا سرچ بزن تو اینترنت…از بعد انقلاب قشنگ تحقیق کن… میبینی که هیچکس هیچکاری تو این مملکت نکرده مگر فرمانده های ارتش زمان جنگ که روح همشون شاد…به طور کلی انتخاب بین بد و بدتر مثل اینه که بخوای دزد بیاد خونه ات بعد بهت این شانس رو بده که خودت انتخاب کنی چی ببره…چی نبره…با عقل جور در میاد…تو دزد بیاد خونه ات با چماق میزنی بیرونش میکنی…ما هم با رای ندادن و بعد اون اعتراضات چماق درست میکنیم و میکوبیم تو سر اینا

2 ❤️

2017-04-30 15:39:56 +0430 +0430

آزادی چه واژه زیبایی ؟ دوست عزیز وقتی توی ایران متولد شدی و زندگی کردی این واژه برات بی معنیه پس لطفا از آزادی دم نزن که بسیار خنده داره

درود توی کشوری که بقیه برات تایین میکنن چطور عاشق بشی آزادی کجا بود؟

-1 ❤️

2017-04-30 15:47:05 +0430 +0430

باز دوباره بسیجی های نوکر من پیداشون شد که . هزار بار گفتم که در مقابل مردم نایستید بسیجی ها .

1 ❤️

2017-04-30 15:48:41 +0430 +0430
نقل از: Pablo.Escobar2

آزادی چه واژه زیبایی ؟ دوست عزیز وقتی توی ایران متولد شدی و زندگی کردی این واژه برات بی معنیه پس لطفا از آزادی دم نزن که بسیار خنده داره

درود توی کشوری که بقیه برات تایین میکنن چطور عاشق بشی آزادی کجا بود؟

اینکه خوبه وقتی برای دستشویی رفتنت تصمیم میگیرند که با پای راست بری داخل یا چپ دیگه صحبت از آزادی مسخره ترین کاره

از این موارد تا دلت بخواد هست…با دست چپ بنویسی یا راست(هر چند تو دوره ما این مسئله کمتر بود)…یا اینکه چه لباسی بپوشی…یا اینکه دینت رو تغییر بدی یا نه و…

0 ❤️

تاپیک‌های تازه

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «