موسیقی متن شهوانی

1397/06/17

در جریان پست وقتی میریم خصوصی نوشته دوست عزیز جناب mr.fucker67 صحبتها بجایی رسید که جهت شوخی آهنگ “اختلاف” از “سروش هیچکس” رو اندکی تغییر دادم… بنظرم بامزه شد… گفتم اینجا بذارم جداگونه روش یکم شیطنت کنیم و بخندیم… لذا دوستان یکم همفکری کنین و پیشنهاد بدین که یه متن خنده دار حسابی دربیاد…😁 😁… [فایل آهنگ اصلی](https://up.shahvani.com/uploads/0zsktsgs.mp3)

سناریو: [Fade In] از سیاهی مطلق تصویر آرام روشن شده و اطاقی تاریک نمایان میشود که پسری جوان پشت به دوربین روی صندلی، پشت کامپیوتر خود نشسته و بدنش بصورت ضد نور توسط نور ساطع شده از مانیتور دیده میشود… آهنگ “تهران” سروش هیچکس آغاز میشود… همزمان دوربین پن کرده و با چرخشی اطاق را دور میزند و به صورت جوان هویدا میشود… جوشهای دوران بلوغ، موهای آشفته، زیرچشمانی گود رفته با دستی روی موس و دست دیگر در شلوار… دوربین به سمت مانیتور میرود و از پشت روی تصویر مانیتور هماهنگ [match] میشود… مانیتور تصویر آغازین سایت شهوانیست…

همزمان به قسمت خواندن هیچکس {اینجاجهت حفظ حقوق موئلف نام خواننده به “درپوش هرکس” تغییر میکند} میرسیم که با صدای خشدار و خشن خود متن زیر را آغاز میکند…

این‌جا شهوانه، یعنی سایتی که ............

هرچی که توش می‌بینی باعث تحریکه ..........

تحریک دولت تا تو این فیک دونی.........

می‌فهمی تو هم آدم نیستی یه اسکل بودی ...........

این‌جا همه کیـــــــــرن، می‌خوای باشی مثه دنبه؟ ....

بذا کس و کونتو من وا کنم ، قلنبه ........

این‌جا شهوانه لعنتی شوخی نیستش .........

خبری از کس و ممه بوقی نیستش .........

این‌جا فیلتره، بکن تا کرده نشی .........

این‌جا نصف ابنه این، نصف لاشی ......

بیغیرتی این‌جا بی‌داد می‌کنه.......

دول مردمو زخمی و بیحال می‌کنه ......

همه کنار همن، جقیه و ممه داره خفن......

توی پستها همه می‌خوان که لایک ندن.....

خصوصیم روشنه خودتو به اون را نزن........

بلاکت می‌کنم پس برو قار نزن........

ادمین پاشو من چند سالی باهات حرف دارم........

ادمین پاشو من یه کاربرم باهات حرف دارم.......

به این نقطه که رسیدیم دیگر نمک نمکدانمان نم کشیده و از خستگی ولو شدیم… حال دوستان یاری کنید و پیشنهاد بدهید تا این ترانه را تکمیل نمائیم… بنظرتون کدوم مصرع عوض بشه، ادامه ترانه رو هم وارد کنیم؟ چجوری باشه… بگین ببینیم به جای جالبی میرسیم یا نه 😁 😁 🌹

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2018-09-09 20:47:08 +0430 +0430
نقل از: jim_jefferies
نقل از: alipishi آقا دمات گرم با تکست خیلی حال کردم. استعداد خودم تو کسشعر گفتن بد نیست ولی هیچوقت نمی نویسم.ولی کار شما خیلی خوب بود حال کردم. خودمونیم تو هم چند وقته زندگیتو ول کردی چسبیدی به سایتا ? البته واسه مزاح گفتم. ? تقدیم به خودت و همسر گلت

قربونت علی جون… بجونه خودت اعتیاد بد دردیه… اصلا معتاد شدم ناجوووووووور ? ? ?

منم معتادشم چند ساله. از صبح که می رم سر کار کنار بقیه کارها سایتم بازه. البته بی نتیجه هم نیست. گاهی اطلاعاتی افزوده می شود برخرده اطلاعاتمان و گاه بر حجم خون آلتمان و گه گاه شخصی افزاید بر روابطمان 🙄

2 ❤️

2018-09-10 16:07:55 +0430 +0430
نقل از: آیت.ال.... جیمی از دیروز میخام بیام تو این تاپیکت که ببینم چیه ولی همش ارور500 میداد.الان موفق شدم که بیام تو تاپیک ولی هر چی به مغزم فشار میارم نمیدونم چی بگم برای تکمیل کردن شعرت.چندروز دیگه قرار هست یه (گل) حرفه ای بدستم برسه اونو بکشم احتمال 99درصد بتونم راهنماییت کنم تو این زمینه

نوش جونت… به به… بزن حــــــــــــالشو ببر… دوستان جای ما ? ? ?

1 ❤️

2018-09-10 16:09:56 +0430 +0430
نقل از: alipishi
نقل از: jim_jefferies
نقل از: alipishi آقا دمات گرم با تکست خیلی حال کردم. استعداد خودم تو کسشعر گفتن بد نیست ولی هیچوقت نمی نویسم.ولی کار شما خیلی خوب بود حال کردم. خودمونیم تو هم چند وقته زندگیتو ول کردی چسبیدی به سایتا ? البته واسه مزاح گفتم. ? تقدیم به خودت و همسر گلت

قربونت علی جون… بجونه خودت اعتیاد بد دردیه… اصلا معتاد شدم ناجوووووووور ? ? ?

منم معتادشم چند ساله. از صبح که می رم سر کار کنار بقیه کارها سایتم بازه. البته بی نتیجه هم نیست. گاهی اطلاعاتی افزوده می شود برخرده اطلاعاتمان و گاه بر حجم خون آلتمان و گه گاه شخصی افزاید بر روابطمان 🙄

به به… اطلاعاتتان فزاینده، خون آلتتان پرفشار وروابطتان پر صفا باد… ? ? ?

0 ❤️

2018-09-11 15:21:50 +0430 +0430

قشنگ بود لایک ?

1 ❤️

2018-09-12 20:08:31 +0430 +0430
نقل از: Luna_Ali_Star قشنگ بود لایک ?

قربونت داداش گلم...

0 ❤️

2018-09-15 16:28:46 +0430 +0430
نقل از: tndgh اینجا شهوانی نه انگار شهربانی دختر باشی بت لایک میدن پسر باشی ایراد میگیرن فاک میدن نمیزارن گنده شی روت خاک میدن

دم شما گرم....... داریم کم کم میریم تو مایه مشاعره شهوانیون ?

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «