میزگردی با شما(دلایل طلاق و انتظارات از ازدواج)

1395/09/23

از امشب قرار موضوعاتی هر چند شب در مورد معضلات پیرامونمون مطرح بشه لذا از همه دوستان با هر گرایشی و هر اعتقادی چه موافق وچه مخالف تقاضا دارم از هرگونه توهین بیاحترامی بی ادبی به همدیگه پرهیز کنید و حرفاتونو بر اساس منطق دلیل امار و منبع در صورتی که دلیلی ارایه میدید قید کنید از مغلطه کردن و یا جناح داری خود داری کنید تا در کمال احترام یه میز گرد داغ داشته باشیم و بتونیم در کنار هم و یه جمع هر چند کوچک تمرین دموکراسی داشته باشیم و اینم بدونن اونایی که قصد انحراف تایپیک یا فحاشی داشته باشن گزارش و یا دایورت میشن به جناح چپ از نیمه بدن مبارک لذا احترام خودتون و دیگران رو حفظ کنید با تشکر از همه دوستان وطن پرست و حقیقت جو Give rose

موضوعاتی هم که قراره مورد نقد وبررسی قرار بگیره بر طبق ارای کاربران تعیین میشه****سعی کنید با ارای خوتون موثر یا غیر مفیدبودن تایپیک رو برای بحث ها اعلام کنید که اگه مفیده میز گرد ادامه داشته باشه و اگه مفید نیست باز هم بشخصه بفهمم و سعی در تغییر میسر فعالیتم داشته باشم . ****با توجه به دگرگونی سنت‌ها و تغییر رفتارهای فرهنگی امروزی و شرایط اختصادی کشور و غیره‌جات... به نظرتون دلایل بالا رفتن آمار طلاق و از اونطرفم رو نیوردن پیرپسرها و دخترترشیده‌ها به ازدواج چیست...؟ چه عواملی باعث شده توی زمونه امروز دیگه ازدواج مث گذشته، دارای ارزش و پایداری چندانی نباشه؟
4403 👀
2 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2016-12-13 18:57:48 +0330 +0330

دلایل بچه گونه

0 ❤️

2016-12-13 19:18:58 +0330 +0330

با توجه به رشد جمعیت و پیر شدن جمعیت ایران امار بالای طلاق و عدم تمایل جوانان به ازدواج .بالا رفتن سن ازدواج و پیشرفته شدن جامعه دیدگاه های اجتماعی واقتصادی و توقع و خاسته ها هم دگرگون شدن بنحوی که سن ازدواح بالاتر رفته و دخترانی که سن 14-15سالگی خونه بخت میرفتن و پسرانی که خدمتشون تموم میشد فکر زندگی بودن و ازدواج میکردن الان شاهد تغییر این دیدگاه و عدم تمایل جوانان به تشکیل زندگی هستیم و متاسفانه شاهد دیدت مردان و زنان متاهل هم بسرعت بدلایل مختلف رو به جدایی و پیوستن به قشری که مایل به ازدواج نیستند هستیم .بنظر شما و از دیدگاه شما چه دلایلی باعث شده این دیدگاه بوجود بیاد؟ایا شما بعنوان یک جوانان حاظر به ازدواج هستید ؟دلایل اره یا نه خودتون رو با دیگران و از جمله ما به اشتراک بگذارید .لطف کنید بهدیدگاه های هم احترام بگذارید و به همدیگه برچسب نزنید .ممنون ?

0 ❤️

2016-12-13 19:28:03 +0330 +0330

پیشرفت تکنولوژی…

شما تصورشو بکن چندین و چن سال پیش پسر و دختر به زور تلفن عمومی با هم در ارتباط بودن قرار میذاشتن با هزار استرس و دردسر، سختی کار درک میشد… برا همین قدرش دونسه میشد.

ولی الان به لطف یه بیلاخ نه ببخشید لایک، زارتی ارتباط بوجود میاد و بعد از مدتی هم یحتمل واس یه لایک جایی دیگر! رابطه از هم میپاشه و مجددن با لایکی دیگر رابطه‌ای دیگر… (“لایک” مثال بود)

1 ❤️

2016-12-13 19:47:38 +0330 +0330
نقل از: اسکلت حشری

پیشرفت تکنولوژی…

شما تصورشو بکن چندین و چن سال پیش پسر و دختر به زور تلفن عمومی با هم در ارتباط بودن قرار میذاشتن با هزار استرس و دردسر، سختی کار درک میشد… برا همین قدرش دونسه میشد.

ولی الان به لطف یه بیلاخ نه ببخشید لایک، زارتی ارتباط بوجود میاد و بعد از مدتی هم یحتمل واس یه لایک جایی دیگر! رابطه از هم میپاشه و مجددن با لایکی دیگر رابطه‌ای دیگر… (“لایک” مثال بود)

ایا فقط پیشرفت و ترقی دنیا میتونه تا این حد تاثیر داشته باشه که جوونا تمایل به ازدواج نداشته باشن ؟بنظرت اسی جان این یکسویه نگاه کردن به این مشکل نیس؟تو نظر شخصیت چیه؟ایا تمایل داری یا نه و چه دلایلی براش داری؟

0 ❤️

2016-12-13 19:54:06 +0330 +0330
نقل از: jack.sparr0w

پیشرفت تکنولوژی…

ایا فقط پیشرفت و ترقی دنیا میتونه تا این حد تاثیر داشته باشه که جوونا تمایل به ازدواج نداشته باشن ؟بنظرت اسی جان این یکسویه نگاه کردن به این مشکل نیس؟تو نظر شخصیت چیه؟ایا تمایل داری یا نه و چه دلایلی براش داری؟

یکسویه نیس چون اینو جزو یکی از عوامل اوردم فقط از نظر شخصی خودم.

راجب ازدواج به شخصه هنو سردرگمم که این تصمیم اساسن درسته یا نه. نظر شخصی خودت چیه؟

0 ❤️

2016-12-13 20:08:32 +0330 +0330

راستش نظر شخصی من اینه ازدواج اونم تو این زمونه کمی پیچیدس.خیلی از خانما مثل زنای قدیم اصلا برای ازدواج اماده نشدن تحصیل کرده شدن و ادم انتظارش درک بهتر از مغز زندگیه و همین انتظارم از پسرا هست اما متاسفانه نسل جدید هیچ تفکر واقعی جز سکس به ازدواج ندارن با کوچیکترین بالا پایین زندگی تسلیم میشن و خیلی از خانما حتی با واژه خانه داری و حتی همسر بودن بیگانن و اگرم تحصیل کردن از تحصیل بعنوان یه مدرک برای کلاس استفاده میکنن جامعه تفکرش بشدت مادیاتی و بسمت ظاهر بینی پیش رفته بنحوی که بیشتر هزینه های یه زندگی امروزی هزینه زیبایی ظاهری از جمله عملای زیبایی بینی لیفت کوفت و زهر مار و چشم و هم چشمی میشه.بنحوی که عملا مرد تبدیل به ماشین تولید پول میشه و از خروس خون تا بوق سگ باید واسه خاسته های طرف مقابل بدوه.از روابط احساسی خیلی کم میشه نام برد بنحوی که زندگیا ماشینی و بی احساس شده .و مسایل اقتصادی کمر مرد جماعت رو شکسته و الان به جرات بگم دیگه جنس نحیف و بیچاره مرده .پس جوانان مخصوصا پسرا تصمیم گرفتن که خاسته هاشونو در جایی خارج از مسیر ازدواج به دست بیارن و زیر بار مسعولیت نرن .و توقعات زنان جامعه و خاسته هاشون غیر مستقیم اونا رو اسیب پذیر کرد و امروزه با توجه به محدودیت زن تو جامعه ایران شاهد اینیم که زنان دارن چوب این عدم رقبت واسه ازدواج رو میخورن البته مذهبیون هم بیشتر

1 ❤️

2016-12-13 20:14:44 +0330 +0330
نقل از: jack.sparr0w راستش نظر شخصی من اینه ازدواج اونم تو این زمونه کمی پیچیدس.خیلی از خانما مثل زنای قدیم اصلا برای ازدواج اماده نشدن تحصیل کرده شدن و ادم انتظارش درک بهتر از مغز زندگیه و همین انتظارم از پسرا هست اما متاسفانه نسل جدید هیچ تفکر واقعی جز سکس به ازدواج ندارن با کوچیکترین بالا پایین زندگی تسلیم میشن و خیلی از خانما حتی با واژه خانه داری و حتی همسر بودن بیگانن و اگرم تحصیل کردن از تحصیل بعنوان یه مدرک برای کلاس استفاده میکنن جامعه تفکرش بشدت مادیاتی و بسمت ظاهر بینی پیش رفته بنحوی که بیشتر هزینه های یه زندگی امروزی هزینه زیبایی ظاهری از جمله عملای زیبایی بینی لیفت کوفت و زهر مار و چشم و هم چشمی میشه.بنحوی که عملا مرد تبدیل به ماشین تولید پول میشه و از خروس خون تا بوق سگ باید واسه خاسته های طرف مقابل بدوه.از روابط احساسی خیلی کم میشه نام برد بنحوی که زندگیا ماشینی و بی احساس شده .و مسایل اقتصادی کمر مرد جماعت رو شکسته و الان به جرات بگم دیگه جنس نحیف و بیچاره مرده .پس جوانان مخصوصا پسرا تصمیم گرفتن که خاسته هاشونو در جایی خارج از مسیر ازدواج به دست بیارن و زیر بار مسعولیت نرن .و توقعات زنان جامعه و خاسته هاشون غیر مستقیم اونا رو اسیب پذیر کرد و امروزه با توجه به محدودیت زن تو جامعه ایران شاهد اینیم که زنان دارن چوب این عدم رقبت واسه ازدواج رو میخورن البته مذهبیون هم بیشتر

بذا یه کلام بگم: زنای نسل قدیم، بــِــساز بودن ولی الان نیسن.
ینی شایدم بخش اعظمی از مشکل، از اول از خود ما مردا بوده ولی اون زمان زنا تحمل میکردن ولی الان خودشونو آزادتر میبینن.
هرچن با این حال منکر نابلد بودن خعلی از دخترای نسل امروز در امر "خانه‌داری" نمیشه شد. بشخصه حالم به هم میخوره از دخترایی که امروز با افتخار میگن غذا بلد نیسن درست کنن و تو خونه مامان جونشون دس به سیاو سفید نمیزنن...
2 ❤️

2016-12-16 00:50:41 +0330 +0330
نقل از: shivanaa

یکی از عوامل اصلی طلاق ( چه جدایی کامل یا چه طلاق عاطفی ) نداشتن آموزش قبل از ازدواج هستش... حتی اکثرا نمیدونن که تاهل یعنی تعهد... و نمیدونن تعهد یعنی چی...

آموزش شامل خیلی موارد میتونه باشه...

1- مهارت های ساده روابط اجتماعی و فردی... 2- مهارت های روابط احساسی ( مثال: از بچه ای که حتی یه بارم روبوسی پدر و مادرش رو ندیده نمیشه خیلی توقع احساس داشت ) که البته بیشتر دهه 60 متوجه منظورمه... 3- مهارت شناخت خود ( شناخت حداقلی احساسات و روحیات خود) بعضیا اصلا با خودشون نمیدونن چند چندن... 4- مهارت شناخت حداقلی و انتخاب طرف مقابل ( این مورد خیلی مهمه، اکثر انتخابا یا صرفا احساسی و بدون تفکره یا کاملا مادی گرایانه است ) که این دو تا هر کدومش خودش یه تاپیک جدا میطلبه... 5- نشناختن توقع های درست و نا درست... ( جاهایی که باید به هم تذکر بدن رو بیخیال میشن، جایی که اصلا نباید توقع داشته باشن رو طلبکارن ) تو شرایط بلد نیستن همو درک کنن... این مورد هم جا داره یه تاپیک جدا گونه براش زده بشه...

اکثر ما ایرانیا حداقل مهارت زندگی کردن رو نداریم...

سپاس از شیوانای عزیز خوشحال شدم حضورتونو اینجا دیدم و قابل دیدین این تایپیکو.با خیلی از صحبتهای شما موافقم اما متاسفانه خیلیا هم این موارد رو میدونن اما نگاه صرفا مادی و طلبکارانه به زندگی دارن و یا صرفا از دیدگاه جنسی و کمبود رو میارن به ازدواج بدون اینکه بدونن ایا برای این مسیر استعداد ها قابلیت ها و مسعولیت پذیری و غیره رو تو خودشون پرورش دادن یا خیر و بعد فروکش عطش جنسی تازه میفهمن دچار محدودیت هایی شدن و یا اینکه مسعولیت هایی که باید بپذیرن رو از پسش بر نمیان.اینه دچار دوگانگی میشن البته این نظر حول یک دریچه از این مسایل بود و مسایل اقتصادی فقر اعتیاد و …هر کدوم تاثیر گذارت تو ازدواج یا طلاق

1 ❤️

2016-12-16 00:56:37 +0330 +0330

کاشکی بازم این تاپیک بهانه ایی باشه تامثل قدیم ها همه دورهم جمع بشیم مثل تاپیک صندلی داغ ک خود همین صاجب تاپیک یکی از مهمان هاش بود ی بار … :( :( :( :( :( :( :( :(

0 ❤️

2016-12-16 01:06:26 +0330 +0330
نقل از: Stayle.2
نقل از: دخترتهرونی کاشکی بازم این تاپیک بهانه ایی باشه تامثل قدیم ها همه دورهم جمع بشیم مثل تاپیک صندلی داغ ک خود همین صاجب تاپیک یکی از مهمان هاش بود ی بار ... :( :( :( :( :( :( :( :(

دقیقا ولی خیلیا دیگه نمیان.سایت دیگه حال و هوای قدیمو نداره.

شاید ادمین بادیدین این پست ها یکم تو رفتارش باکاربراش تجدید نظر بکنه چون دلیل اصلی نیومندنشون همین بد رفتاری های ادمین هست که صد البته این حرف های من مثل اب در هون کوبیدن هست ادمین عوض بشو نیست الان میزنه منو بلوک میکنه نامرد ? ?

0 ❤️

2016-12-16 08:45:02 +0330 +0330
نقل از: دخترتهرونی کاشکی بازم این تاپیک بهانه ایی باشه تامثل قدیم ها همه دورهم جمع بشیم مثل تاپیک صندلی داغ ک خود همین صاجب تاپیک یکی از مهمان هاش بود ی بار ... :( :( :( :( :( :( :( :(

انشالا با حضور همون قدیما من جمله خودت بازم یه جمع خودمونی گرم میسازیم.خوشحالم قابل دیذیو اومدی تو جمعمون.

0 ❤️

2016-12-16 09:38:02 +0330 +0330

چون سایت سکسی عثط بنده هم جنبه ی سکسی را عرض
می نو ما یم :

حتی اگر عاشق کسی نباشیم ، و علاقه ای به کسی نداشته باشیک که باهاش ازدواج کردیم (تو ایران معمولا اینطوریه) ، وجود عشق برای یک رابطه و زندگی در ابتدا الزامی نیست ، (اما هرگز نباید تنفر باشه)

که کلا ماها فکر میکنیم همه چی دوست داشتنه!

در حالی که باید شیوه های صحیح زندگی زناشویی رو باید بلد باشی تا زندگیت جهنم نشه !

خیلی ها اصول ، لمس ، تحریک ، مقدمه سکس ، و کلا روابط جنسی رو بلد نیستن !

و این استارت جداییه!

هر گاه دو طرف از سکس لذت نبرن ، ارضا نشن ، احساس ها بیان نشه ، روابط از هم میپاچه!

که منجر به خیانت و روابط جدید میشه ( این در مورد عاشق ها خیلی مهمه ، حتی اگر برای همم بمیرن ، اما روح و جسمشون ارضا نشه ، مجبورن کمک بگیرن از غریبه)

در نتیجه ، یک رابطه خوب ، یک زندگی خوب!

(این دیدگاه اول از نظر جنسیه ، که شاخه شاخه میشه ، غیر جنسی هاشم باشه برای بعد)

1 ❤️

2016-12-16 09:43:53 +0330 +0330

سلام.فکر میکنم یکی از عوامل قابل توجه اینه که زوجین بدون توجه به اینکه اولویتشون خودشونن بیشتر تأثیر پذیری از غیر دارن.مثلاحرف های غریبه ها تو زندگی تأثیر زیادی تو جبهه گیری ها میذاره تو اکثر خونواده ها.درصورتیکه غریبه ها در جریان زندگی نیستن و در اکثر موارد نظراتشون نادرسته.یا تفرقه اندازه.

0 ❤️

2016-12-16 11:14:05 +0330 +0330

درخدمتیم عزیزای دل

0 ❤️

2016-12-16 11:36:29 +0330 +0330

جمع کن بابا تایپیکتو این یارو بسیجیه حواستون باشه. عامل طلاق!

2 ❤️

2016-12-16 11:37:00 +0330 +0330
نقل از: خواهر باکره طلاق و ازدواج بی معنی هستند اگر ما درک متقابل از زندگی داشته باشیم در ایران دختر دوست پسر داره ولی نمیتونه جنبه های سکسی از عشق رو با اون تجربه کنه پس تو خونه براش تصمیم میگیرن زن این آدم بشو هم پولداره و هم موقعیتش عالیه دختر ازدواج میکنه چون معیار موقعیت و پول بوده دختر از رفاه خواهی و جایگاه طلبی وارد زندگی شده و انتظاراتش رو پیدا میکنه و رشد میده مثلا اگه خونه پدرش آرزوش بوده لباس 300 تومنی بخره الان روی یک 3 میلیونی تمرکز داره مرد هم که دنبال این بود دختر از نظر مالی و موقعیتی از خودش پایین تر بوده انتظار داره طرفش چون پایینتر بوده انتظاراتش هم پایین باشه که وقتی به دو دیدگاه فکر کنیم در اطرافمون پر هستن (البته اطراف شما چون من اونجا نیستم ? ) اینه که معیار عوض شدن و عوضی معیار میسازیم

زیبا گفتی بشخصه اینموردی که شما گفتینو زیاد دیدم و به اصطلاح عامیانه یه عده تمام عقده های خفته و ارزوهاشونو تو دوران مجردی جمع میکنن و فکر میکنن همسر غول چراغ جادوه و باید هر چی نداشتنو از طریق اون تامین کنن .

0 ❤️

2016-12-16 11:38:26 +0330 +0330

طلاق 1000 تا علت و دلیل داره این آقا میخواد مشکلو ریشه کن کنه! اصلا مگه دخترای امروزی رو میشه تحمل کرد؟!

2 ❤️

2016-12-16 18:41:43 +0330 +0330
نقل از: mahan68 طلاق 1000 تا علت و دلیل داره این آقا میخواد مشکلو ریشه کن کنه! اصلا مگه دخترای امروزی رو میشه تحمل کرد؟!

این دقیقا همون عاملیه که باعث شده دخترا بخان که ترشیده بشن!!!

0 ❤️

2016-12-16 18:54:29 +0330 +0330
نقل از: Hamid70S جمع کن بابا تایپیکتو این یارو بسیجیه حواستون باشه. عامل طلاق!

اخوی به حرمت وجود کاربرا چیزی بهت نمیگم اینبار.بعدشم تو از کجا فهمیدی من بسیجیم ؟اگه چشاتو باز میکردی و پروفایلمو میخوندی و کالیبر ماتحتتو تنگ میکردی میفهمیدی من کیم یا دیدگاهم چیه .دویومن موضوعی مطرح شده میتونی نظرتو به هر نحوی در موردش در کمال ادب بگی وگرنه اگه بحث سر بی ادبی باشه همه بلدن و منم تخصص تو قهوه ای کردن ادمایی دارم که پاشونو از گلیمشون بیرون میزارن.اگرم بمن انتقادی داری در کمال ادب بفرما اگه وارد باشه به دیده منت میپذیرم اما با این ادبیات چاله میدونی مشکل دارم

0 ❤️

2016-12-16 18:57:52 +0330 +0330
نقل از: mehrad8713

عرض شود که.... ابتدا میخواهم دیدگاه خودمو نسبت به ذات و خود مقوله ازدواج بیان کنم! هممون میدونیم که ازدواج یکی از سنت هاییه که از قدیم الایام در فرهنگ دینی ما و حتی پیش از اسلام نیز در جامعه رواج داشته! و این که ازدواج باعث نظم و قانون مندی جامعه و عمل کردن افراد تو چارچوب های معین خودشون میشه و در کل یه امر مفید واسه جامعست فکر نمیکنم نیازی بحث داشته باشه(البته منظور من از ازدواج صرفا ازدواج زن و مرد نیست! ? ) حالا پس از مقدمه ای کوتاه بحث اصلی! ?

عرض شود که به نظر اینجانب!بزرگترین مشکل و مهمترین عامل، تفکیک جنسیتی از بچگیه!به این خاطر که وقتی به طور مثال پسری از سن 6 7 سالگی ناگهان ارتباطش با جنس مخالف فقط محدود میشه به مادر و خواهر و دختران فامیل(که حتی خیلی از افراد از همین نوع ارتباطات هم محرومن!!!!) ،نحوه برخورد و رفتار با جنس مخالف رو یاد نمیگیره! و مهمتر از اون باید نیاز جنسیشو که از 15 16 یا خوشبینانه از 17 سالگی شروع میشه رو طبق قوانینی که این کشور!!!!داره حفظ کنه و دقیقا باید درست مثل یه بوته!!!!رفتار کنه!!!!! اما در این میان کسانی هستند که ارتباط با جنس مخالف رو در پیش میگیرن و اکثر پسرا هم به خاطر رفع نیاز جنسیه و به دختر به چشم....(گفتنش رو درست نمیدونم!)نگاه میکنن حال با رسیدن موقع ازدواج این افراد آیا میتونن پایبند و متعهد به زندگی و همسرشون باشند و حتی زندگیشونو حفظ کنن؟مسلما خیر!!

اما در جامعه ما گروه دیگه ای بوجود آمده اند!کسانی که برای رفع نیازشون دست به دامان هم جنس خودشون میشن! و چه بسا توهم تمایل های غریب میزنند و حتی طرف مقابل را نیز منحرف میکنند!!!این افراد چه آیا میتونن به خوبی زندگی مشترک با جنس مخالف داشته باشند؟باز هم خیر!!!

و در آخر همان کسانی که تا زمان ازدواج صبر میکنن و عملا هیچ کاری نمیکنند و دقیقا مثل همان بوته که پیش از این عرض کردم!!رفتار میکنند! این ها نیز به محض وارد شدن به دنیای زندگی مشترک و با آزادی عمل بی حد و حصری که بدست میارن احساساتشان فوران میکند و .... (که نیازی به گفتن ادامش نیست همه اطلاع دارن دیگه!)

در حال حاضر اکثریت جوانان و کسانی که در سن ازدواج در کشور ما هستند مشمول این دسته ها میشوند منطقا نمیتوانند زندگی خوب و مستحکمی داشته باشند و در اخر طلاق نصیب خود و همسرشان میشود

البته در کل در مورد پسرها حرف زدم اما مسلما دختران هم از این قواعد مستثنا نیستند!!

پ.م:آخ جون میز گرد جدید!!!(البته اینو باید اول میگفتم!) ?
ممنون کاپیتان! از تاپیک و بحث خوبی که پیش کشیدید

ممنون ازتون بابت دیدگاهتون و وقتی که گذاشتید و تایپیک رو قابل دیدید.

0 ❤️

2016-12-16 19:02:38 +0330 +0330
نقل از: mahan68 طلاق 1000 تا علت و دلیل داره این آقا میخواد مشکلو ریشه کن کنه! اصلا مگه دخترای امروزی رو میشه تحمل کرد؟!

دوست عزیز ممنونم نظر دادین اما من اصلا قصد ریشه کنی طلاق و یا ترویج ازدواج رو ندارم .قانون میزگرد که خیلی وقته راه افتاده اینه هر کس دیدگاهشو راجع به موضوع میگه و من فقط اداره میکنم بحثو و به درستی یا غلطی یک دیدگاه کار ندارم بلکه ممکنه در قبال هر دیدگاه سوال جدیدی مطرح کنم اسمش با خودشه میززززززززززز گرد.پس نه من بسیجیم و نه اومدم مانع طلاق بشم بلکه داریم ریشه های مشکلات رو از دیدگاه دیگران به بحث میزاریم

0 ❤️

2016-12-16 19:16:27 +0330 +0330

با تشکر از جک اسپاروو عزیز،
بطور خلاصه میگم:ادامه تحصیل جوونا،پیشرفت تکنولوژی و افزایش ارتباطات که خارج از کنترله،ضعیف شدن اعتقادات ،ازادی روابط که به دنبالش تنوع طلبی رو بهمراه داره،وتنوع طلبی باعث میشه افراد به راحتی خیانت کنن،افزایش سطح توقع ها و زیاده طلبی،خوانواده ها،بیکاری و نبود کار،تورم وگرونی. که این چن عامل اخر از همه مهم تره.

0 ❤️

2016-12-16 19:33:37 +0330 +0330

پیشرفت تکنولوژی…

مخالفم با نظرت این دلیل محکمی نیست چرا که خیلی از زوج ها بدون دسترسی به این امکانات تو منطق فقیر شهر بهم رسیدن و باز هم کارشون به طلاق کشیده شده

0 ❤️

2016-12-16 19:42:01 +0330 +0330

بنظر من یه چیز توی قدیم خیلی بد و ناجور بود اونم طلاق بود همه طلاق های عاطفی از هم می گرفتن ولی بروز نمی دادن و بعد از یکی دو تا شب جمعه همه چیز اوکی می شد و می رفت پی کارش ? ? ? ولی الان اگه شوهر واسه زنش ریمیل بورژوا نخره و واسش سینره بگیره حاج خانوم اعصابش خورد می شه و چون تو پرقو بزرگ شده تحمل نداره و سری به اقدس خانوم و زری کس پلشت زنگ می زنه که بیان خواهر مادر داماد رور بیارن تو چشش بعد از طرفی خیانت کردن تو جامعه داره عادی می شه که البته صدا و سیما داخلی هم کم از این کارا نکرده 90% فبلما درباره خیانت و طلاقه فقط فرقش با ماهواره اینه که ماهواره بخشی ا زلب و لوب گیری تو خیانت رو نشون می ده ولی تلویزیون عمرا باخره اگه همه اینا رو جمع کنیم خیلی می شه که از حوصله جمع به نظر من خارجه ?

0 ❤️

2016-12-16 21:11:25 +0330 +0330

آقا من بی تقصیرم ولی ظاهرا سربازان گمنام بلاخره عامل طلاق رو شناسایی و دستگیر کردن ?

1 ❤️

2016-12-16 21:13:18 +0330 +0330
نقل از: mashtie_rashty

پیشرفت تکنولوژی…

مخالفم با نظرت این دلیل محکمی نیست چرا که خیلی از زوج ها بدون دسترسی به این امکانات تو منطق فقیر شهر بهم رسیدن و باز هم کارشون به طلاق کشیده شده

عاقا چن بار بگم؟ من گفتم

#یکی از

عوامل! (dash)

0 ❤️

2016-12-16 21:33:31 +0330 +0330
نقل از: rose.hot با تشکر از جک اسپاروو عزیز، بطور خلاصه میگم:ادامه تحصیل جوونا،پیشرفت تکنولوژی و افزایش ارتباطات که خارج از کنترله،ضعیف شدن اعتقادات ،ازادی روابط که به دنبالش تنوع طلبی رو بهمراه داره،وتنوع طلبی باعث میشه افراد به راحتی خیانت کنن،افزایش سطح توقع ها و زیاده طلبی،خوانواده ها،بیکاری و نبود کار،تورم وگرونی. که این چن عامل اخر از همه مهم تره.

سپاس از نظرتون و سپاس که قابل دیدین و دیدگاهتونو بیان کردید بله این عوامل تاثیر بسزایی دارن

0 ❤️

2016-12-16 21:39:59 +0330 +0330

دوست عزیز ارور میده چیکا کنم!!؟

0 ❤️

2016-12-16 21:42:46 +0330 +0330
نقل از: mashtie_rashty بنظر من یه چیز توی قدیم خیلی بد و ناجور بود اونم طلاق بود همه طلاق های عاطفی از هم می گرفتن ولی بروز نمی دادن و بعد از یکی دو تا شب جمعه همه چیز اوکی می شد و می رفت پی کارش ? ? ? ولی الان اگه شوهر واسه زنش ریمیل بورژوا نخره و واسش سینره بگیره حاج خانوم اعصابش خورد می شه و چون تو پرقو بزرگ شده تحمل نداره و سری به اقدس خانوم و زری کس پلشت زنگ می زنه که بیان خواهر مادر داماد رور بیارن تو چشش بعد از طرفی خیانت کردن تو جامعه داره عادی می شه که البته صدا و سیما داخلی هم کم از این کارا نکرده 90% فبلما درباره خیانت و طلاقه فقط فرقش با ماهواره اینه که ماهواره بخشی ا زلب و لوب گیری تو خیانت رو نشون می ده ولی تلویزیون عمرا باخره اگه همه اینا رو جمع کنیم خیلی می شه که از حوصله جمع به نظر من خارجه ?

طرز حرف زدنتو دوس دارم نوع نگارشت منو یاد خودم میندازه ? اما تو فقط کااااااااپی میکنی کاپی ? بله کاملن قشری از زوجین تینجورن .یادمه یه رییس پاسدار داشتیم وقتی مرخصی میخاستیم ازش بیلاخ نشون میداد میگفتیم چرا اینقدر بی ادبین ؟میگفت مفتی؟ننه به بابا مفتی میده؟یه پیتزایی یه غذایی بیارین مرخصی بگیرین یا نقدن وصول کنین.

0 ❤️

2016-12-16 21:45:00 +0330 +0330
نقل از: rose.hot دوست عزیز ارور میده چیکا کنم!!؟

به ادمین پیام بده و مشکلتو بهش بگو مشکلت رفع میشه یکبار واسه همیشه.یا بفرست به خصوصیم تا به اسم خودت بزارم تو تایپیک

0 ❤️

2016-12-16 21:49:04 +0330 +0330
نقل از: Arrow11

آقا من بی تقصیرم ولی ظاهرا سربازان گمنام بلاخره عامل طلاق رو شناسایی و دستگیر کردن ?

اقا تو با گذاشتن این پست کل میزگرد رو بهم ریختی ? تو با ذکر دلیل جدایی عملا بحثو بستی ? وااااای وای وای بخدا بهی توووووووووووو مسلمون نیستی ?

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «