میزگردی با شما(دلایل طلاق و انتظارات از ازدواج)

1395/09/23

از امشب قرار موضوعاتی هر چند شب در مورد معضلات پیرامونمون مطرح بشه لذا از همه دوستان با هر گرایشی و هر اعتقادی چه موافق وچه مخالف تقاضا دارم از هرگونه توهین بیاحترامی بی ادبی به همدیگه پرهیز کنید و حرفاتونو بر اساس منطق دلیل امار و منبع در صورتی که دلیلی ارایه میدید قید کنید از مغلطه کردن و یا جناح داری خود داری کنید تا در کمال احترام یه میز گرد داغ داشته باشیم و بتونیم در کنار هم و یه جمع هر چند کوچک تمرین دموکراسی داشته باشیم و اینم بدونن اونایی که قصد انحراف تایپیک یا فحاشی داشته باشن گزارش و یا دایورت میشن به جناح چپ از نیمه بدن مبارک لذا احترام خودتون و دیگران رو حفظ کنید با تشکر از همه دوستان وطن پرست و حقیقت جو Give rose

موضوعاتی هم که قراره مورد نقد وبررسی قرار بگیره بر طبق ارای کاربران تعیین میشه****سعی کنید با ارای خوتون موثر یا غیر مفیدبودن تایپیک رو برای بحث ها اعلام کنید که اگه مفیده میز گرد ادامه داشته باشه و اگه مفید نیست باز هم بشخصه بفهمم و سعی در تغییر میسر فعالیتم داشته باشم . ****با توجه به دگرگونی سنت‌ها و تغییر رفتارهای فرهنگی امروزی و شرایط اختصادی کشور و غیره‌جات... به نظرتون دلایل بالا رفتن آمار طلاق و از اونطرفم رو نیوردن پیرپسرها و دخترترشیده‌ها به ازدواج چیست...؟ چه عواملی باعث شده توی زمونه امروز دیگه ازدواج مث گذشته، دارای ارزش و پایداری چندانی نباشه؟
4403 👀
2 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2016-12-16 21:49:04 +0330 +0330
نقل از: Arrow11

آقا من بی تقصیرم ولی ظاهرا سربازان گمنام بلاخره عامل طلاق رو شناسایی و دستگیر کردن ?

اقا تو با گذاشتن این پست کل میزگرد رو بهم ریختی ? تو با ذکر دلیل جدایی عملا بحثو بستی ? وااااای وای وای بخدا بهی توووووووووووو مسلمون نیستی ?

1 ❤️

2016-12-16 21:50:58 +0330 +0330

گرچه مبحث ازدواج و طلاق به شدت گسترده اس و به این راحتیا نمیشه تحلیلش کرد،خیلی عوامل دخیل هستن،مشکل ماها اینه که اصل زندگیو فراموش کردیم،بنده هم به چن مورد که خودشون جای بحث داره اشاره کردم.

1 ❤️

2016-12-16 22:32:25 +0330 +0330

دوست عزیز rose.hotچون خودشون نتونستن بخاطر ارور جواب بدن پیامشونو فرستادن که من براشون بزارم.عرضم به خدمتتون : بنده گفتم ازادیه روابط باعث میشه که همه تنوع طلب بشن ،بقول شما اقایون که ذاتا تنوع طلبن،حالا شما فرض کن خانوما هم تنوع طلب میشن،توجه داشته باش که من خودم یه خانومم!البته اینی که شما گفتی اقایون تنوع طلبن و خانوما تجمل طلب ،نمیشه گفت همه اینطورن! بنده مخالف صددرصد تجملم ممکنه اقایی هم باشه که تنوع طلب نباشه. شما گفتی مرد که کفیل خانوادس اگه درامد نداشته باشه زن برمیگرده خونه باباش!! پس این میتونه عامل طلاق باشه! طبق گفته خودتون.

0 ❤️

2016-12-17 13:11:57 +0330 +0330

این رو به جای من بذارید ممنون
در جواب رز هات
دوست عزیز من هم بحث رو تخصصی نکردم که بخوام بهت بگم حرفم سندیت علمی داره اما طبق آمار جامعه شناسی 84 درصد مردای جهان تنوع طلبن

و طبق آمار رسمی جامعه شناسی 76 درصد خانم ها تجملاتی یا تجمل طلب

این آمارها نشون میده دو قطب همزاد همو جذب کنن عواملش کشنده تر از گاز هستش

من ولی در متن قبلی شما دیدم نوشته بودید ادامه تحصیل و تکنولوژی باعث اینها میشن

تا جایی که من میدونم و با نگاه به اطرافم و تحلیلم از اطرافم بهم میگه در ایران تجهیزات و تکنولوژی اومده اما فرهنگش هنوز نیومده
ببینید شما خودتون خانم هستید و وقتی وارد تلگرام یا صفحه اینستاگرامت میشی میری صفحات مردهای خوشتیپ رو ببینی اگر دارای پارتنر باشی ؟ مسلما نه چون همونطور که میدونیم و اسلام از این قضیه استفاده کرده یک زن یک مرد رو برای خودش کافی میدونه اما مرد هم زیاده خواه هستش هم زیبا خواه

ببینید یک مرد همونطور که قبلا گفتم دوست داره طبق روز پیش بره یعنی مردی که پارسال عاشق دختری با ساپورت و مانتوی دانتل میشده امسال عاشق دختری با آرایش مغربی و شال چو ایران نباشد و مانتوی کویین میشه
پس خود به خود میرسیم به حرف من که مردها بیشتر از سرد بودن خانمشون و بروز نبودن خانمشون دچار اختلال معیار میشن و زن ها هم میتونن تنوع طلب باشن ولی در مورد زنانی که تنوع طلب میشن به دو دسته تقسیم میشن که یکی از اونها معیارش میزان ترشحات هورمونیش هستش یعنی به هر مردی جذب بشه معیارش متنوع میشه و با اون خصوصیات مرد جدید موافق میشه و نوع دیگش که خیلی کمه اختلال در ترشح اکسیتوسین و پالس گیری عاطفی هستش

بله خب در آمد نداشته باشه هم که بنده عرض کردم منجر به طلاق میشه ولی نه در همه موارد

گاهاًبوده زن مونده و خانواده مرد از نظر مالی کمکشون کردن یا زن خودش آستین بالازده

0 ❤️

2016-12-17 13:45:24 +0330 +0330
نقل از: jack.sparr0w این رو به جای من بذارید ممنون در جواب رز هات دوست عزیز من هم بحث رو تخصصی نکردم که بخوام بهت بگم حرفم سندیت علمی داره اما طبق آمار جامعه شناسی 84 درصد مردای جهان تنوع طلبن

و طبق آمار رسمی جامعه شناسی 76 درصد خانم ها تجملاتی یا تجمل طلب

این آمارها نشون میده دو قطب همزاد همو جذب کنن عواملش کشنده تر از گاز هستش

من ولی در متن قبلی شما دیدم نوشته بودید ادامه تحصیل و تکنولوژی باعث اینها میشن

تا جایی که من میدونم و با نگاه به اطرافم و تحلیلم از اطرافم بهم میگه در ایران تجهیزات و تکنولوژی اومده اما فرهنگش هنوز نیومده
ببینید شما خودتون خانم هستید و وقتی وارد تلگرام یا صفحه اینستاگرامت میشی میری صفحات مردهای خوشتیپ رو ببینی اگر دارای پارتنر باشی ؟ مسلما نه چون همونطور که میدونیم و اسلام از این قضیه استفاده کرده یک زن یک مرد رو برای خودش کافی میدونه اما مرد هم زیاده خواه هستش هم زیبا خواه

ببینید یک مرد همونطور که قبلا گفتم دوست داره طبق روز پیش بره یعنی مردی که پارسال عاشق دختری با ساپورت و مانتوی دانتل میشده امسال عاشق دختری با آرایش مغربی و شال چو ایران نباشد و مانتوی کویین میشه
پس خود به خود میرسیم به حرف من که مردها بیشتر از سرد بودن خانمشون و بروز نبودن خانمشون دچار اختلال معیار میشن و زن ها هم میتونن تنوع طلب باشن ولی در مورد زنانی که تنوع طلب میشن به دو دسته تقسیم میشن که یکی از اونها معیارش میزان ترشحات هورمونیش هستش یعنی به هر مردی جذب بشه معیارش متنوع میشه و با اون خصوصیات مرد جدید موافق میشه و نوع دیگش که خیلی کمه اختلال در ترشح اکسیتوسین و پالس گیری عاطفی هستش

بله خب در آمد نداشته باشه هم که بنده عرض کردم منجر به طلاق میشه ولی نه در همه موارد

گاهاًبوده زن مونده و خانواده مرد از نظر مالی کمکشون کردن یا زن خودش آستین بالازده

عزیزم من بین کلماتی که نوشتم ویرگول گذاشتم،این ینی مکث موقع خوندن،بهر حال حرف شما درسته اما به نظر من عمومیت نداره.

0 ❤️

2016-12-17 13:46:31 +0330 +0330

لطف کردید جک اسپاروو عزیز

0 ❤️

2016-12-17 13:57:55 +0330 +0330

جکی عزیز دل خاله ، فونت اول تاپیک را کوچک بنمای (از گذاشتن # خودداری بنمای) ، این خواستم تو پست اولم بگم یادم رفد ?

زیرا در گذشته شاهد به فنا رفتن تاپیک های فراوانی بخاطر بهم زدن استایل اصلی سایت بودیم :(

0 ❤️

2016-12-17 21:35:41 +0330 +0330
نقل از: rose.hot لطف کردید جک اسپاروو عزیز

خواهش بانو ?

0 ❤️

2016-12-17 22:33:22 +0330 +0330
نقل از: Hamid70S جمع کن بابا تایپیکتو این یارو بسیجیه حواستون باشه. عامل طلاق!

0 ❤️

2016-12-17 23:34:08 +0330 +0330

عاملش اقتصاد در درجه ی اول هست و درجه دوم انتظارات زیاد از هم دیگر هست و نهایت سوم اینکه کانون خانواده ها از هم پاشیده به لطف فرهنگ ضد سوسیالیستی

0 ❤️

2016-12-18 08:46:24 +0330 +0330
نقل از: jack.sparr0w

اخوی به حرمت وجود کاربرا چیزی بهت نمیگم اینبار.بعدشم تو از کجا فهمیدی من بسیجیم ؟اگه چشاتو باز میکردی و پروفایلمو میخوندی و کالیبر ماتحتتو تنگ میکردی میفهمیدی من کیم یا دیدگاهم چیه .دویومن موضوعی مطرح شده میتونی نظرتو به هر نحوی در موردش در کمال ادب بگی وگرنه اگه بحث سر بی ادبی باشه همه بلدن و منم تخصص تو قهوه ای کردن ادمایی دارم که پاشونو از گلیمشون بیرون میزارن.اگرم بمن انتقادی داری در کمال ادب بفرما اگه وارد باشه به دیده منت میپذیرم اما با این ادبیات چاله میدونی مشکل دارم

برو پی کارت بچه بسیجی. امثال تو که ادب حالیشون نمیشه نباید بحث کرد. حالا برای من لفظ قلم حرف میزنه زپرتی.

2 ❤️

2016-12-18 15:06:02 +0330 +0330
نقل از: Hamid70S

اخوی به حرمت وجود کاربرا چیزی بهت نمیگم اینبار.بعدشم تو از کجا فهمیدی من بسیجیم ؟اگه چشاتو باز میکردی و پروفایلمو میخوندی و کالیبر ماتحتتو تنگ میکردی میفهمیدی من کیم یا دیدگاهم چیه .دویومن موضوعی مطرح شده میتونی نظرتو به هر نحوی در موردش در کمال ادب بگی وگرنه اگه بحث سر بی ادبی باشه همه بلدن و منم تخصص تو قهوه ای کردن ادمایی دارم که پاشونو از گلیمشون بیرون میزارن.اگرم بمن انتقادی داری در کمال ادب بفرما اگه وارد باشه به دیده منت میپذیرم اما با این ادبیات چاله میدونی مشکل دارم

برو پی کارت بچه بسیجی. امثال تو که ادب حالیشون نمیشه نباید بحث کرد. حالا برای من لفظ قلم حرف میزنه زپرتی.

برو هر وقت پشت لبت سبز شد و وقت گریه نچسبیدی به چادر ننت اونوقت بیا اظهار فضله کن عمو جون .هنوز مال ایم حرفا نیستی که باهات بحث کنم .مرخصی هررری

0 ❤️

2016-12-18 22:36:22 +0330 +0330

برو هر وقت پشت لبت سبز شد و وقت گریه نچسبیدی به چادر ننت اونوقت بیا اظهار فضله کن عمو جون .هنوز مال ایم حرفا نیستی که باهات بحث کنم .مرخصی هررری

بحث؟! آخه یکی نیست بگه آدم با یه بسیجیه گوزو چه بحثی میتونه داشته باشه. جفنگ هایی مثل تو ریدن تو مملکت بعدش میان اظهار فضله می کنند. اونم مثل تو از نوع عقده ایش که تو دنیای واقعی تحویلشون نمیگیرن و اومدن توی این سایتا کس شعر پرانی می کنند. حالا تو هررری.

1 ❤️

2016-12-20 11:07:10 +0330 +0330

بحث؟! آخه یکی نیست بگه آدم با یه بسیجیه گوزو چه بحثی میتونه داشته باشه. جفنگ هایی مثل تو ریدن تو مملکت بعدش میان اظهار فضله می کنند. اونم مثل تو از نوع عقده ایش که تو دنیای واقعی تحویلشون نمیگیرن و اومدن توی این سایتا کس شعر پرانی می کنند. حالا تو هررری.

تو دیگه پوست گوجه کودوم اسهالی؟
عاقا کی رید وسط بحث یهو این افتاد پائین؟
0 ❤️

2016-12-20 11:13:27 +0330 +0330
نقل از: اسکلت حشری

تو به مخت فشار نیار یکمم زرد آلو بخور بلکه اون اسهالت خوب شه.

1 ❤️

2016-12-20 11:17:28 +0330 +0330

آهان! پس پوست گوجه اسهال خودمی و خبر نداشتم.
پس من اسهالم گرفته ریدم تو اومدی پائین...! مرسی از اعترافت ابهامم رف شد.

دوستان شرمنده. من که خودم متوجه نشدم، یحتمل غیر ارادی بوده (blush)

0 ❤️

2016-12-20 11:19:03 +0330 +0330

این بابارو بسیجیا کردن پولشو ندادن خط باید بهش حق داد وقتی گیر یه سری بسیجی کون ندیده بیفتی و بزارنت تو بشکه و تا لوزه کوچیکشو پر از اب منی غسل داده بکنن حق باید بهش داد از بسیجی بدش بیاد ? اخییی فکر کنم هنوز جای سوزشش خوب نشده جالب اینجاس این بدبخت مخ اکبند اینقدر واشر سر سیلندر کونش شل شده زحمتم به اون سبابه ای که مدام تو کونشه نداده سری به تایپیکای من بزنه ببینه انگ بسیجی به کی زده ? اما محض رضای خدا و شادی روح عزیزان از دست رفته کیر ذوالجناح با پالانش و کیر هر چی بسیجی دعای ندبه رفته و نرفته شوشول هر چی بسیجی تازه به دوران رسیده روزه کله گنجشکی بگیر تو کونت ? کیر عاقا خایه منی و پروستات یاتاقان زدش و کیر اسب رستم با مخلفات دوبل تو کون بواسیر زدت ? جمال هر چی جاهل ریقو بسیجی ترسه بزن زنگو ?

0 ❤️

2016-12-20 12:22:39 +0330 +0330

من ریدم وسط بحث حالا چی میگی این وسط بچه کونی مگه اسکلتم میرینه؟ تو برو همون جقتو بزن حشری

0 ❤️

2016-12-20 12:27:57 +0330 +0330
نقل از: jack.sparr0w این بابارو بسیجیا کردن پولشو ندادن خط باید بهش حق داد وقتی گیر یه سری بسیجی کون ندیده بیفتی و بزارنت تو بشکه و تا لوزه کوچیکشو پر از اب منی غسل داده بکنن حق باید بهش داد از بسیجی بدش بیاد ? اخییی فکر کنم هنوز جای سوزشش خوب نشده جالب اینجاس این بدبخت مخ اکبند اینقدر واشر سر سیلندر کونش شل شده زحمتم به اون سبابه ای که مدام تو کونشه نداده سری به تایپیکای من بزنه ببینه انگ بسیجی به کی زده ? اما محض رضای خدا و شادی روح عزیزان از دست رفته کیر ذوالجناح با پالانش و کیر هر چی بسیجی دعای ندبه رفته و نرفته شوشول هر چی بسیجی تازه به دوران رسیده روزه کله گنجشکی بگیر تو کونت ? کیر عاقا خایه منی و پروستات یاتاقان زدش و کیر اسب رستم با مخلفات دوبل تو کون بواسیر زدت ? جمال هر چی جاهل ریقو بسیجی ترسه بزن زنگو ?

تو هم با این تایپیک زدنت بسیجی ریقو جمع کن بره دیگه هر روز میایی اینجا چرندیات میگی. تو بهتره برای خشنودی آقا همون بری سوریه. تاپیک نمیخواد بزنی.

1 ❤️

2016-12-20 12:31:33 +0330 +0330

خخخخ راست گفتی دادا .
تاپیک تعطیل شد----. به دلیل بوی متعفن جوراب بسیجی مزدور jack.sparr0w

0 ❤️

2016-12-20 18:59:03 +0330 +0330

حکایت شده حکایت اون بچه های سرتق و بی ادب که گوششو بکشی برمیگرده فوحش خواهر مادر بهت میده که هیچ اطرافیان هم بهت میخندن میگن سربه سر بچه گذاشته ، چیزیم نگی اعصاب خودت خورد میشه. (dash)

1 ❤️

2016-12-21 11:41:58 +0330 +0330
نقل از: Hamid70S خخخخ راست گفتی دادا . تاپیک تعطیل شد----. به دلیل بوی متعفن جوراب بسیجی مزدور jack.sparr0w

هعی... حاج‌کپتن صدبار بهت گفتم این شلخته بازیاتو بذا کنار یکم نظم و انضباط تو زندگیت داشته باش!
ورداشتی جورابتو تو حلق این بنده خدا دراوردی؟!
0 ❤️

2016-12-21 11:44:10 +0330 +0330

من ریدم وسط بحث حالا چی میگی این وسط بچه کونی مگه اسکلتم میرینه؟ تو برو همون جقتو بزن حشری

از شگفتیهای مخ پوک شما همین بس که در مخیللاتتان؛ اسکلتها نمیرینند ولی جق میزنند!

0 ❤️

2016-12-21 12:26:38 +0330 +0330

از شگفتیهای مخ پوک شما همین بس که در مخیللاتتان؛ اسکلتها نمیرینند ولی جق میزنند!

چی میگی فیلمتم دارم تازه: https://up.shahvani.com/uploads/k6prcl9i.3gp

اره بدبخت بس که جق زدی شدی اسکلت. کم بزن همیشه بزن جقی 🙄

1 ❤️

2016-12-23 16:00:56 +0330 +0330

بازم کژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژ… (dash) (dash) (dash) (dash)

نمیخاستم اولین پستم این باشه…

شرمنده…

0 ❤️

2016-12-23 16:46:06 +0330 +0330

( روی صحبتم به طرفینه....)

بنظر این کمترین،

چنتا از دلایل "سست-ماندگاری" و یا "عدم موفقیت" در تداوم زندگی مشترک، مبنی بر قرارداد (عقد رسمی) فی مابین زوجین، با توجه به استیلای جبر مذهبی حاکم، رو، تیتروار خدمتتون؛

عارضم که؛

1) ثبت رسمی و قانونی، و الزام به رعایت مفاد مندرج، در داد و ستد بین مزدوجین ( همون عقد رسمی)، .... مشکل همین پوشیدگیِ عنوانِ داد و ستد، تحت عناوین مختلف مذهبیه... خیلی زیرکانه س...

ازدواج احتیاج به معامله نداره...

2) نکته دوم همونیه که گاهن دوستان بهش میگن "عدم شناخت کافی طرفین"...

بنده عنوان بهتر و موثرتری رو براش سراغ دارم... بهش میگم :" "عدم تمرین کافی برای ازدواج، قبل از امضای رسمی"... ( چ دختره چ پسره)

منظورم اینه که فقط یه مشت پُرس و جو از همسایگان، و کتاب و نصیحت بزرگترا، ب تنهایی این بار سنگینو نمیتونه بدوش بکشه... بایستی در این زمینه، تجربه قبلی منظم ( نَ افسار گسیخته) داشت.... تا طرفین در " تله هندونه سربسته " نیوفتن...

تا تمرین نکنیم، وضعیت همینیه که هس... مگه غیر ازینه ؟

( تایید میکنم و قبول دارم که در وضعیت فعلی این امکان، بسختی قابل وصول و درک هست... اگرچه توی پایتخت، چند سالی که بطور آزمون و خطا، این امر در شُرف اشاعه س...)

3) خیلی از ماها، قبل از اولین ازدواج رسمی و قانونی، میدونیم که چی میخایم... اما نکته مهمتر اینه که، نمیدونیم که چی نمیخایم.... ( مث فاجعه 57)

مثلن میدونیم که برای تداوم نسل بایستی همسر مناسبی پیدا کنیم که دارای فلان خصوصیات اخلاقی یا مادی یا اجتماعی و تحصیلاتی باشه.... و بین کیس های معرفی شده، شرو میکنیم به غربالگری و دونه درشته رو میخایم... ینی میدونیم که چی میخایم...

اما نمیدونیم که همین دونه درشته ، ممکنه در پس پرده دارای چه نکته یا نکات و نقاط ضعف غیر قابل پیش بینی باشه که با 1بار و 10 بار ملاقات فیس تو فیس، از خودش بروز نده... تا اینکه بلاخره بیاد زیر 1 سقف و اون روی سکه رو هم برای طرف مقابلش به نمایش بذاره...

اینجاس که یهو یادمون میوفته؛ ایکاش میشد که بفهمم، طرفم فلان اخلاق یا عادت غیرقابل تحمل رو داره.... اما نوش دارو....

و کمبود "تمرین قبلی"، همینجا؛ " روشنتر از خورشید" جلوه گری میکنه...

البته اینا فقط نظرات منه... که میتونه اشتباه هم باشه...

تقدیم ب تاپیک شما...

پویا شهوانی.

0 ❤️

2016-12-23 16:53:08 +0330 +0330
نقل از: pouyapoya2012 ( روی صحبتم به طرفینه....)

بنظر این کمترین،

یکی از دلایل “سست-ماندگاری” و یا “عدم موفقیت” در تداوم زندگی مشترک، مبنی بر قرارداد (عقد رسمی) فی مابین زوجین، با توجه به استیلای جبر مذهبی حاکم، رو، تیتروار خدمتتون؛

عارضم که؛

1. ثبت رسمی و قانونی، و الزام به رعایت مفاد مندرج، در داد و ستد بین مزدوجین ( همون عقد رسمی)، …
    مشکل همین پوشیدگیِ عنوانِ داد و ستد، تحت عناوین مختلف مذهبیه… خیلی زیرکانه س…

ازدواج احتیاج به معامله نداره…

1. نکته دوم همونیه که گاهن دوستان بهش میگن “عدم شناخت کافی طرفین”…

بنده عنوان بهتر و موثرتری رو براش سراغ دارم… بهش میگم :" “عدم تمرین کافی برای ازدواج، قبل از امضای رسمی”… ( چ دختره چ پسره)

منظورم اینه که فقط یه مشت پُرس و جو از همسایگان، و کتاب و نصیحت بزرگترا، ب تنهایی این بار سنگینو نمیتونه بدوش بکشه… بایستی در این زمینه، تجربه قبلی منظم ( نَ افسار گسیخته) داشت… تا طرفین در " تله هندونه سربسته " نیوفتن…

تا تمرین نکنیم، وضعیت همینیه که هس… مگه غیر ازینه ؟

( تایید میکنم و قبول دارم که در وضعیت فعلی این امکان، بسختی قابل وصول و درک هست… اگرچه توی پایتخت، چند سالی که بطور آزمون و خطا، این امر در شُرف اشاعه س…)

1. خیلی از ماها، قبل از اولین ازدواج رسمی و قانونی، میدونیم که چی میخایم… اما نکته مهمتر اینه که، نمیدونیم که چی نمیخایم… ( مث فاجعه 57)

مثلن میدونیم که برای تداوم نسل بایستی همسر مناسبی پیدا کنیم که دارای فلان خصوصیات اخلاقی یا مادی یا اجتماعی و تحصیلاتی باشه… و بین کیس های معرفی شده، شرو میکنیم به غربالگری و دونه درشته رو میخایم… ینی میدونیم که چی میخایم…

اما نمیدونیم که همین دونه درشته ، ممکنه در پس پرده دارای چه نکته یا نکات و نقاط ضعف غیر قابل پیش بینی باشه که با 1بار و 10 بار ملاقات فیس تو فیس، از خودش بروز نده… تا اینکه بلاخره بیاد زیر 1 سقف و اون روی سکه رو هم برای طرف مقابلش به نمایش بذاره…

اینجاس که یهو یادمون میوفته؛ ایکاش میشد که بفهمم، طرفم فلان اخلاق یا عادت غیرقابل تحمل رو داره… اما نوش دارو…

و کمبود “تمرین قبلی”، همینجا؛ " روشنتر از خورشید" جلوه گری میکنه…

البته اینا فقط نظرات منه… که میتونه اشتباه هم باشه…

تقدیم ب تاپیک شما…

پویا شهوانی.

لایک

0 ❤️

2016-12-23 19:55:46 +0330 +0330

ما که نخورده ایم نان گندم ولی دیده ایم دست مردم.

به نظر من ازدواج تو ایران رو باید دو قسمتش کرد ، ازدواجهای سنتی و ازدواجهای امروزی. و از اونجایی که ما ملت ایران کلا ملت عجیب غریبی هستیم و در اکثر موارد برعکس دنیا رفتار میکنیم ، تو این موضوع هم قاعده رو حفظ کردیم و معمولا میبینیم دوام ازدواجهای سنتی بیشتر از مدل امروزیه.

تو ازدواج سنتی به نظر من بیشتر مشکلات از عدم شناخت قبلی زوجین از روحیات و علایق و سلایق همدیگه نشات میگیره و تو ازدواجهای امروزی در کنار انواع مشکلات ریز و درشت یکی از اصلی ترینهاش رو عدم توازن در توان اقتصادی خانواده (مرد) و سطح توقعات میدونم.

در کنار این موضوع چشم و هم چشمیها ، دخالتهای اطرافیان ، اعتیاد ، هرز پریدن یکی از طرفین ، … ، هر کدوم سهم خودشون رو دارن.

1 ❤️

2016-12-24 00:19:54 +0330 +0330
نقل از: Arrow11 ما که نخورده ایم نان گندم ولی دیده ایم دست مردم.

به نظر من ازدواج تو ایران رو باید دو قسمتش کرد ، ازدواجهای سنتی و ازدواجهای امروزی. و از اونجایی که ما ملت ایران کلا ملت عجیب غریبی هستیم و در اکثر موارد برعکس دنیا رفتار میکنیم ، تو این موضوع هم قاعده رو حفظ کردیم و معمولا میبینیم دوام ازدواجهای سنتی بیشتر از مدل امروزیه.

تو ازدواج سنتی به نظر من بیشتر مشکلات از عدم شناخت قبلی زوجین از روحیات و علایق و سلایق همدیگه نشات میگیره و تو ازدواجهای امروزی در کنار انواع مشکلات ریز و درشت یکی از اصلی ترینهاش رو عدم توازن در توان اقتصادی خانواده (مرد) و سطح توقعات میدونم.

در کنار این موضوع چشم و هم چشمیها ، دخالتهای اطرافیان ، اعتیاد ، هرز پریدن یکی از طرفین ، … ، هر کدوم سهم خودشون رو دارن.

لابک و افتخار دادی برادر ?

0 ❤️

2016-12-25 13:17:48 +0330 +0330
نقل از: Telegram جمش کن دیگه تررررروچ مرزی داری تاپیک روخراب میکنی بسیجی یاغیربسیجی چ ربطی ب توداره اگه از بسیجی جماعت تو دوران کودکیت خاطره خوشی نداری ربطی ب این بیچاره نداره من ایشوت روکامل میشناسم هرچی باشه بسیجی نیست برو دیگه چقدر روداری ای بابا!!

اولا به توچه دوما مرز؟! اون مرضه. بچه بی سواد کسخول…

1 ❤️

2016-12-25 15:24:20 +0330 +0330
نقل از: Telegram **حالم از اشعال هایی مثل تو ب هم میخوره ادم هایی ک این جورحرکات رو انجام میدن شک ندارم توی زندگی شخصیشون خیلی ضعیف هستن واز طرف دیگران مورد تمسخر قرارمیگیرن اونجانمیتونن از حقشون دفاع کنن میان ی جایی مثل اینجا گوزگوزمیکنن ..بروجمش کن.. لیاقت نداری ک بهت توهین هم کنم .. **

تو بچه جون برو سواد یاد بگیر بعد بیا زر زر کن . ما تو زندگی واقعیمونم همینطوریم هرکی به ما چپ نگاه کنه فکشو میاریم پایین. حالا اینجا دستمون نمیرسه.

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «