وضع اسف بار سـکس و پایمال شدن حقوق مردان

1395/09/18

دوستان بیمقدمه میرم سر اصل مطلب
همه میدونیم هم آغوشی با جـنس مخالف برای جوونای ایرانی سالهاست که رویا شده
جدیدا هم به علت وضع اقتصادی ازدواجم نمیشه کرد بمونه که همون ازدواجم گیری ترین روش ممکن برای رسیدن به سکــسه چون خانواده ها سنتین و به سلیقه خودشون کار میکنن و آخرش آدم باید جــق بزنه. خرجشم بماند.
میمونه فضای مجازی و دنیای بیرون.
فضای مجازی که تو این سایت یا هر جای دیگه دخترا یا شار ژ دزدن در اصل یا سیبیل به هر حال پسرن همه. حتی تو این سایت چند نفر هستن صداشون رو شبیه دختر کردن داستان پر کردن. حالا اینکه اون پسر چقدر کُــسخله این کارو کرده جای خود، پسرایی که باور میکنن به به و چه چه میکنن و با صدای طرف جـق میزنن عجیبتره.
میرسیم به بیرون، که بیرونم که باید ماشین گرون زیر پات باشه و خیلی پولت زیاد باشه دختر بهت نگاه کنه وگرنه ماده سـگم محل آدم نمیذاره. شهر خود من نمونه ش. من و خیلی از دوستام ماشین داریم ولی نه ماشین گرون. همینه تمام کــسهای شهر مال چند نفر بی ام و و ماشین امریکایی سواره
دوستان شما رو نمیدونم ولی من یکی دیگه بریدم.
تو خیلی از کشورای دنیا مثل اروپای شرقی زن و دختر میاد التماس مردم میکنه بـکنتش. طرف میخوره میخوابه زنش کار میکنه. موندم اینجا دیگه چه سگــدونی ایه توش به دنیا اومدیم.
یه گزینه ازدواج مونده که اکثر جوونا پول ندارن باید تا 40 سالگی جــق بزنن بعد یه دختر جن ـده بگیرن با کلی خرج دختره بگه زیر دلم درد گرفت.
گزینه دیگه لواطه که الحمد الله مد شده. همین شده دخترا و زنها گرگ شدن. آخه کجای دنیا شبی چند میلیون پول کـــس میدن؟ سگ و گربه ها هم وضعشون از ما بهتره برای ســکس با جنــس مخالف.
این عدالت نیست. این جهنمه.

10 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2016-12-08 21:09:23 +0330 +0330

کسی کس لیسه یا بلد نیست فارسی کامنتای منو بخونه به اینکه کارم میکنم پی ببره لطفا نظر نده. لاقل نه با این حالت تهاجمی-حشری!

یکی از عزیزان که تو این تاپیک نوبر بود، خودشم میگفت مخ زنی و کس لیسی و افراد کسخل و... و منم ده بار گفتم شخصیت من اینطوری نیست باز حرفشو تکرار میکرد!

حالا میخواید پست نخونید مختارید ولی برای شخصیت دیگران نسخه نپیچید نگین برو مخ زنی! به شدت از این کار متنفرم! چه برای دوستی چه برای سکس چه برای ازدواج، اون یکی دو تا رابطه ایم که به سختی داشتم با کس لیسی و مخ زنی نبوده.
0 ❤️

2016-12-08 21:23:05 +0330 +0330

درود ? من با حرفای hlako و DarkWeb کاملا موافقم . این دو نفر درست فهمیدن که مشکل از کجاس . دمشون گرم

0 ❤️

2016-12-09 07:22:08 +0330 +0330
نقل از: hlako ببینید..وقتی دیسکو نباشه..وقتی ازادی جنسی نباشه.. مخ ما جوونا دائما دنبال اینه که که چجوری مخ بزنیم..!!! یعنی تمام انرژی بدنی و ذهنیمون صرف این میشه که مخ یک نفر رو بزنیم و بریم بکنیم..!!! اونیکه افتخار میکنه که تا حالا چندتا کس کرده..! بجز کس کردن چه افتخار دیگه ای در زندگی داشته!؟ به دیگران میگن جقی و مجلوق و ازین حرفا و افتخار میکنن که کس کردن..! ببینید بزرگترین افتخار جوون مملکت ما شده این که کس کرده و عرضه داشته و ازین حرفا..!!! چقدر ما بدبختیم خدا داند.. اصلا کس کردن و یا کس دادن در جوامع دیگه یه کار معمولیه..چه فقیر باشی چه پـ.ـولدار هم فرقی نداره.. ولی در ایران، کس کردن شده یه افتخار..! شده عرضه و جنم و مردانگی و ابهت..! یعنی در چنین جامعه ای افراد به سمت گرگ شدن پیش میروند و نه انسان شدن.. هرچی گرگ تر باشی، بیشتر کیرت توی کسه..! و یا بیشتر میتونی از کست درآمـ.ـد کـ.ـسب کنی..! جامعه ما یک جامعه به شدت و به شدت و به شدت بیمار است و 90درصـ.ـد مسکلات ما، نبود آزادی جنسی است .. اگر می بینید مسئولین براحی اختلاس میکنن، چون مردم ایران رو به کیرشون مشغول کردن..وقتی نیاز به سکس رو از انسان بگیری، ذهن اون انسان دائما دنبال سکس است و راحت میتونی هر بلایی سرش بیاری..دوستان..به کس کردن نگید عرضه..شما رو در نیاز اولیه نگه داشتن

ایول زدی تو خال داداش … داستان همینه فکر و ذکرمون شده فقط کوس و کیر و این نیست جز صرفا بحث غرایز حیوانی و این چیزی است که همه حیوانات هم دارند پس فرق ما واقعا با حیوانات چیست؟ پله عقل و پله عشق.انسان به وسعت جهان هستی است. جهان انسان شد و انسان جهانی از این پاکیزه تر نبود کلامی مطرب عشق عجب ساز و نوایی دارد نقش هر پرده زند راه به جایی دارد عقل گوید شش جهت حد است و بیرون راه نیست عشق گوید راه هست و رفته ام من بارها ما ز دوست غیر از دوست مقصدی نمیخواهیم حور و جنت ای زاهد بر تو باد ارزانی ? ?

0 ❤️

2016-12-09 07:41:58 +0330 +0330

به نظر ايراد از خود پسرا ست!؛ جنس زن، ضعيف تر از اين حرفا ست كه بخواد شرايطِ كلى يه وضعيت رو تعيين كنه!! ايراد كار رو در رفتار و نگرش آقايون جستجو كن…

0 ❤️

2016-12-09 09:52:28 +0330 +0330

پسر جان! کلا میگم، پسر ایرانی عشق میشناسه آیا؟ که طلب رابطه عاشقانه بدون چشمداشت مالی از دختر ایرانی داره؟ همتون جواب میدین بله! خیلیا هستن! من میگم بله بعضیا هستن، به ندرت تک و توک! در 10 میلیون مرد ایرانی یکی در 19 سالگی دل میبازه در 21 سالگی کلا فارغ میشه از دلباختگی.

و وقتی میخوای با یک دختر صرفا بخاطر رابطه جنسی ارتباط بگیری، خب چرا یه دختر صرفا با شما نخواد که بخاطر مسائل مالی ارتباط داشته باشه؟
اینطوری مساوی هستین با هم.

و اول و آخر اینکه خوداتون جامعه رو اینطوری کردین، خوداتونم درستش کنین.

0 ❤️

2016-12-09 11:13:00 +0330 +0330

فرمایش جنابعالی کاملا متین و درخور توجه. الان با این شرایط اجتماعی مملکت بهشت برین بچه های زیر 18 سال و خانوماس. ماها سرمون بدجور کلاه رفته. ازون طرف عقاید فرهنگی و مذهبی از طرف دیگه نیاز. الان دوره بدیه یجور گیجی اجتماعیه و مقصرشم تک تک ماهاییم. اون دختریم که میبینی میره سمت پول مال اینه که خوشبختی واسش تعریف نشده. در کل اوضاع خوبی نیست و دودش داره به چشم جنس مذکر بیشتر میره. و تا زمانی که طرز فکر ملت عوض نشه بدترم میشه.

1 ❤️

2016-12-09 11:16:44 +0330 +0330

دمت گرم. واقعا که درست گفتی مملکت ایران خیلی داغون شده. همه دخترا دنبال پول و ماشین و کوفت زهرمارند و این وسط اون پسرای پاک و بی پول دستشون خالی مونده. موندم چی بگم واقعا . تا وقتی این دولت آخوندی هم سرکاره نمیشه رفت تو فاز دیسکو و … همین میشه که اونور دنیا تو پاتایا یا جاهایی مثل اون مثل چی ایرونی جماعت ریخته. واقعا اختلاف در چه حد؟!

1 ❤️

2016-12-09 12:15:16 +0330 +0330
نقل از: زی-با پسر جان! کلا میگم، پسر ایرانی عشق میشناسه آیا؟ که طلب رابطه عاشقانه بدون چشمداشت مالی از دختر ایرانی داره؟ همتون جواب میدین بله! خیلیا هستن! من میگم بله بعضیا هستن، به ندرت تک و توک! در 10 میلیون مرد ایرانی یکی در 19 سالگی دل میبازه در 21 سالگی کلا فارغ میشه از دلباختگی.

و وقتی میخوای با یک دختر صرفا بخاطر رابطه جنسی ارتباط بگیری، خب چرا یه دختر صرفا با شما نخواد که بخاطر مسائل مالی ارتباط داشته باشه؟
اینطوری مساوی هستین با هم.

و اول و آخر اینکه خوداتون جامعه رو اینطوری کردین، خوداتونم درستش کنین.

منظور صاب تاپیک اینه که لذت سکس دو طرفه س . حتی دانشمندا میگن که تو رابطه ی جنسی لذتی که زن میبره خیلی بیشتر از مرده . حالا برای یه چیز دو طرفه چرا فقط یکی از دو طرف باید تلاش کنه و زور بزنه و اون یکی طرف ناز کنه و باج بگیره ؟

تو کشورای پیشرفته یه زوج رو ببینید چه زن و شوهر باشن چه دوست پسر دوس دختر . هر دو طرف هم کار میکنن و برای همدیگه خرج میکنن هم لازم نیست برای سکس منت کشی کرد .

ولی تو ایران چطوریه ؟ فرقی نمیکنه زن و شوهر باشن یا دوست پسر دوست دختر . فقط پسر باید خرج کنه و در عین حال برای سکس فقط پسر باید منت بکشه و ناز بخره و باج بده . یعنی عملا جنس مونث هیچ تلاش و حرکتی برای رابطه شون نمیکنه و همین که بعضی وقتا اجازه ی سکس کردن رو بده فکر میکنه دیگه شاخ غول شکسته و پسره باید تا ابد مدیونش باشه . اونم سکس که بازم میگم یه چیز کاملا دو طرفه و حتی به نفع دختره .

فهمیدید منظورم چیه ؟ تو ایران پسر همه جوره خرج رابطه ی خودش با زنش یا دوست دخترشو رو میده تا شاید بعضی وقتا دختره راضی به انجام یه لذت دو طرفه بشه . اونم اگه بهانه ی سردرد و درس و پریود و این جور چیزا رو نیاره که ماشالا دخترا و زنای ایرانی تو این کار استادن .

1 ❤️

2016-12-09 12:24:55 +0330 +0330

و به خاطر همین مسائله که هیچ وقت سمت سکس پولی نرفتم و بعدا هم نمیرم . با دختری که منو به خاطر پولم هم بخواد دوست نشدم و در آینده هم نمیشم . همه چیز باید دو طرفه باشه . چه خرج کردن چه سکس چه علاقه و تعهد و هر چیز دیگه ای که تو رابطه با جنس مخالف مطرحه . اگه زرنگ باشید دخترا و پسرایی رو پیدا میکنید که به خاطر پولتون سمت شما نمیان به خاطر خودتون میان . این دیگه هنر خودتونه

0 ❤️

2016-12-09 12:40:21 +0330 +0330

برام جالبه کل دخترایی که اینجا کامنت گذاشتن طلب کار هم هستن!!! جالبه یه سری از پسرا هم مستقیم و غیرمستقیم حمایتشون کردن، چی میشه گفت؟؟؟ شما بگید؟؟؟

علی ایحال بخوایم از حرفای این افراد نتیجه بگیریم این میشه که کلا مقصر همه مشکلات مردان!! و همه کارام باید خودشون درست کنن! = راه حل! منطق کاملا فمنیستی که میگه زن ابرانسانه و همه مشکلا از مرده! جامعه ایرانی هم که میگه مرد باید بار تمام مشکلاتو به دوش بکشه و صحه میذاره بر این موضوع! این وسط هر بلایی سر قشر مذکر جامعه بیاد اشکال نداره! که داریم الحمدا... دقیقا هم میبینیم! تا حالا دیدید درست و حسابی به خدمت اجباری سربازی اعتراض کنن؟ به وضع خراب مدارس پسرونه اعتراض شه؟ به تجاوز به کودکان کار که اکثرا پسر هستن اعتراض کنن؟ اصلا تجاوز به یه پسر چقدر مهمه؟ اونطور که ما دیدیم مگه نیزه تو ... پسر کنن 4 تا شاهد و... نخواد!

0 ❤️

2016-12-09 13:03:34 +0330 +0330

حقیقتا کسی خوشگل باشه بدون پول هم میتونه به رابطه جنسی برسه نه کلا بدون پول ها ولی اوت پولی که یه ادم خوشگل خرج میکنه تو جیب همه هست من ادعایی ندارم اکا قیافمو دخترا میپسندن مشکل دوست شدن با دخترا رو ندارم اما یه چیر بهتون میگم باور کتید رابطه بازی با این و اون خیلی زود واستون قدیمی میشه دیر یا زود یکیو میبینید که دوست دارید باهاش ازدواج کتید قطعا این پیش میاد خوده من میگفتم محاله من به اینجا برسم اما رسیدم!!! خب اینحا دیگه ادم تو باتلاق واقعی میفته !!! چون ازدواج دیگه مخارج زیاده خودشو داره و قطعا خیلیا بگان و اینجا رو باهات موافقم که ازدواج نمیتونی بکنی و ادم روانش بگا میره

0 ❤️

2016-12-09 13:12:11 +0330 +0330
نقل از: hlako ببینید..وقتی دیسکو نباشه..وقتی ازادی جنسی نباشه.. مخ ما جوونا دائما دنبال اینه که که چجوری مخ بزنیم..!!! یعنی تمام انرژی بدنی و ذهنیمون صرف این میشه که مخ یک نفر رو بزنیم و بریم بکنیم..!!! اونیکه افتخار میکنه که تا حالا چندتا کس کرده..! بجز کس کردن چه افتخار دیگه ای در زندگی داشته!؟ به دیگران میگن جقی و مجلوق و ازین حرفا و افتخار میکنن که کس کردن..! ببینید بزرگترین افتخار جوون مملکت ما شده این که کس کرده و عرضه داشته و ازین حرفا..!!! چقدر ما بدبختیم خدا داند.. اصلا کس کردن و یا کس دادن در جوامع دیگه یه کار معمولیه..چه فقیر باشی چه پـ.ـولدار هم فرقی نداره.. ولی در ایران، کس کردن شده یه افتخار..! شده عرضه و جنم و مردانگی و ابهت..! یعنی در چنین جامعه ای افراد به سمت گرگ شدن پیش میروند و نه انسان شدن.. هرچی گرگ تر باشی، بیشتر کیرت توی کسه..! و یا بیشتر میتونی از کست درآمـ.ـد کـ.ـسب کنی..! جامعه ما یک جامعه به شدت و به شدت و به شدت بیمار است و 90درصـ.ـد مسکلات ما، نبود آزادی جنسی است .. اگر می بینید مسئولین براحی اختلاس میکنن، چون مردم ایران رو به کیرشون مشغول کردن..وقتی نیاز به سکس رو از انسان بگیری، ذهن اون انسان دائما دنبال سکس است و راحت میتونی هر بلایی سرش بیاری..دوستان..به کس کردن نگید عرضه..شما رو در نیاز اولیه نگه داشتن

منم میگم مخ زنی واقعا احمقانه ست و خاص جهان سوم!
از اونور درسته میشه با پول به سکس رسید ولی تو اینجا که من میبینم واقعا مسخره ست با اون شرایطی که تشریح کردم!
حالا بعضی از دوستان تو شهرشون اینطوری نیست نمیشه دلیل.

0 ❤️

2016-12-09 14:44:13 +0330 +0330

سلام
ممنون بابت مطرح کردن این مساله بدون ترس از برچسب جلقی خوردن…

من مدت زیادی تو خوابگاه زندگی کردم و با پسرای مختلف از سراسر کشور از نزدیک دمخور بودم هرچند که همشون دانشجو بودن ولی به نظرم میتونن نمایانگر کل جامعه باشن

من میخوام دوتا نکته بگم کسی حوصله داشت بخونه نظر بده

اول خطاب به دخترا که مشکل رو از شهوت پرستی پسرا میدونن، درسته پسرا الان کاملا شهوت پرستن و ما کلا وقتی تو جمع پسراییم اگه حرفی از دختر بشه فقط بحث سر اینه که چقد پایست برا سکس و دادن و … به هیچ وجه بحث عشق و علاقه و تفاهم و مسائل اخلاقی و دوست داشتن دخترا نیست و اگه کسی هم بیاد راجب دوست داشتن یه دختر و مسائل دیگه حرف بزنه بشدت جمع مسخرش میکنن مگه این که قصد ازدواجی باشن که کلا کسی نظری نمیده فقط میگن انشالا خوشبخت شین و پشت سر پسره یا تو دلشون میگن کسخل شده پسره اشتباه کرده بعد اینکه ازدواج کرد میفهمه و اکثرا هم خود پسرا بعد ازدواج میان و میگن اشتباه کردیم شما هیچ وقت ازدواج نکنین
اما اما اما
چرا این طوری شدن پسرا؟؟؟ من دهه شصتیم یادم میاد نوجوون که بودم برعکس الان اگه حرفی از دختر بود حرف دوست داشتن و عاشق شدن و میخوام باهاش ازدواج کنم اخلاقشو دوست دارم و اینا بود و حاضر بودن برا دختره هر کاری کنن و حرفی از سکس اگه تو دلشون هم بود رو زبونشون نبود.
این وسط اندک پسرایی هم بودن که ما به عنوان جاکش میشناختیمشون از اون بچه شرها که فکر و ذکرشون هم کردن بود.

حالا چه اتفاقی می افتاد؟؟؟ برفرض یه پسر به یه دختر علاقه پیدا میکرد و سعی میکرد با دختره ارتباط برقرار کنه اگه موفق میشد چندین سال تو اون رابطه معمولی نهایتا یه بقلی چیزی میموندن و دهن پسره سرویس میشد و همه ناز و افاده های دختره هم میخرید و نهایتا اکثرا اون رابطه ها (جز تک و توکی که به ازدواج میرسید) از هم میپاشید بدون برقرار شدن هیچ رابطه جنسی (حالا چرا چون که از بس که پسرا کشته مرده دخترا میشدن، دختره یه غرور خاصی برش میداشت و فکر این می افتاد که من با این همه کمالات میتونم بهتر از این پیدا کنم این پسره خیلی ندید پدیده…)
اینجا اون پسر خوب میموند و یه شکست احساسی عشقی

از اون طرف پسرای جاکش و شر که میرفتن سراغ دخترا اول که دخترا به سمت این شرا بیشتر روی خوش نشون میدادن بعد چون اون موقع دخترا ساده تر هم بودن پسره هم فقط فکر کردن دختره بود خیلی سریع دختره رو راضی میکرد حتی با وعده های دروغی ازدواج و رابطه رو به سکس میرسوندن در یه مدت خیلی کوتاه،
بعدش هم پسره جاکشه با این موفقیتی هم که بدست آورده بود دختره رو ول میکرد میرفت سراغ فتوحات بعدیش

حالا پسرا هم که با هم نشست و برخاست دارن از این جریانا خبردار میشدن و کم کم به این نتیجه میرسیدن که اگه عاشق دختره بشی دهت سرویس میشه ولی اگه بی خیال احساس بشی هم به سکست رسیدی هم میری مرحله بعدی و کیه که بدش بیاد از تنوع بخصوص وقتی عاشق طرف نشدی و احساساتت رو درگیرش نکردی از اون طرف دخترا هم که به این پسرای شرورتر بیشتر علاقه داشتن و اصلا راه مخ زدن دخترا و به سکس رسیدن همینه

و به مرور این تعداد دخترایی که زمین زدی و کسایی که کردی شد مایه افتخار برا یه پسر
دخترا با جزئیات نمیدونم چه اتفاقی بینشون افتاده ولی بهرحال وقتی دیدن پسرا فقط فکر سکس کردنن اونام تصمیم گرفتن حداقل بذار یه سود مالی هم این وسط گیرمون بیاد و اصلا وظیفه پسرست که خرجمون کنه در ازای حالی که میخواد

این اتفاقا به شکل حلقه شده که هی تشدید میشه هی پسرا میبینن که دخترا به پول و زبون بازی پسرا توجه دارن نه به شخصیت و اخلاق طرف، اونام میرن سمت زبون بازی و خالی بندی و کلاس گذاشتن و نهایتا بکن در رو
دخترا هم که میبینن نمیتونن یه پسر رو عاشق خودشون کنن میرن به سمت منافع مالی و پول درآوردن از رابطه
و هی هرچی بیشتر به این سمت میرن هر دو طرف رابطه ها بی ارزش تر و کم دوام تر میشه با محوریت سکس و پول

0 ❤️

2016-12-09 15:14:27 +0330 +0330
نقل از: Albert1990

برام جالبه کل دخترایی که اینجا کامنت گذاشتن طلب کار هم هستن!!! جالبه یه سری از پسرا هم مستقیم و غیرمستقیم حمایتشون کردن، چی میشه گفت؟؟؟ شما بگید؟؟؟

علی ایحال بخوایم از حرفای این افراد نتیجه بگیریم این میشه که کلا مقصر همه مشکلات مردان!! و همه کارام باید خودشون درست کنن! = راه حل! منطق کاملا فمنیستی که میگه زن ابرانسانه و همه مشکلا از مرده! جامعه ایرانی هم که میگه مرد باید بار تمام مشکلاتو به دوش بکشه و صحه میذاره بر این موضوع! این وسط هر بلایی سر قشر مذکر جامعه بیاد اشکال نداره! که داریم الحمدا... دقیقا هم میبینیم! تا حالا دیدید درست و حسابی به خدمت اجباری سربازی اعتراض کنن؟ به وضع خراب مدارس پسرونه اعتراض شه؟ به تجاوز به کودکان کار که اکثرا پسر هستن اعتراض کنن؟ اصلا تجاوز به یه پسر چقدر مهمه؟ اونطور که ما دیدیم مگه نیزه تو ... پسر کنن 4 تا شاهد و... نخواد!

آفرین قشنگ نوشتی . عالی بود ? قبول داریم که به دخترا و زنا هم تو این کشور ظلم میشه ولی عوضش ده برابرش دار به جنس مذکر ظلم میشه . تنها ظلمی که به دخترا میشه اجباری بودن حجابه که اونم خب بعضیا حجابو قبول دارن پس نمیشه گفت حجاب اجباری ظلم به همه ی دخترا و زناس . ولی از اون ور مثلا سربازی اجباریه و تا حالا هیچ پسری کشف نشده که از سربازی خوشش بیاد . سربازی رو اضافه کنید به این که کل مخارج رو دوش پسره ، حمایت مالی و فیزیکی و ناموسی و روانی از خانواده فقط به دوش پسره ، خونه و تمام لوازم زندگی به جز چند تیکه ی جهاز به دوش پسره ، وقتی بچ دار میشین ، پیدا کردن مدرسه ، دانشگاه ، کلاس های مختلف و در نهایت کار برای بچه شون هم وظیفه ی پدر خانواده س

0 ❤️

2016-12-09 15:37:42 +0330 +0330

نکته دوم در رابطه با این که چرا این وضعیت مسایل جنسی تو خاورمیانه از همه جا بدتره

از نظر من این برمیگرده به فرهنگ
ولی خوب فرهنگ چیه چرا با این که کشورای مختلفی تو خاورمیانه با تاریخ متفاوت و فرهنگای متفاوت هست همشون اکثرا ریده هستن هم وضعیت اقتصادی هم اجتماعی هم آمار جرم جنایت و بی قانونی و مسایل حقوق بشر و آمار تجاوزات جنسی و …
و از همه مهمتر این وضع مسایل جنسی اینقد وضع بی منطق و اسف باری داره؟؟؟؟

اگه بخوایم واقعیت مساله رو بدون پیش قضاوت ببینیم باید ببینیم اینا تو چی مشترکن؟ بعد بطور حتم یکی از اون عاملای مشترک مقصر این وضعیت هست!!!

من خودم به نتیجه ای که رسیدم اینه که خوب این کشورا که توی زبان نژاد و تاریخ یکی نیستن
تنها چیزی که مشترکن مساله دین هست که همه قریب به اتفاق دینشون اسلام هست هر چند از مذاهب مختلف اسلام
پس مشکل از یه چیزایی تو اسلام هست که این مشکلا آب میخوره حتی یه مشکلی مثل معضلات جنسی
و اگه نگاه کنی اکثر این کشورا قبل اسلام تمدنهای بزرگی بودن مثل ایران خودمون یا تمدن مصر و و

حالا ما بحثمون اینجا معضلات جنسیه پس باید بررسی کنیم که تو اسلام چه دیدی به مسایل جنسی داره و کدامش مشکل ساز شده و باید تغییر کنه؟
اینا اصول اسلام در مورد مسایل مرتبط با رابطه زن و مرد هست:
1.اسلام برقراری رابطه جنسی رو برای مرد منحصر به زنان(تا 4تا) و کنیزانش (و در بعضی تعابیر غلامانش هم هست) میدونه و برای زن منحصر به شوهر(یکی) و یا اربابش میدونه
2.هر نوع ارتباطی جنسی غیر موارد بالا کاملا مصداق عمل زنا و از گناهان کبیره هست. ( پس رابطه دوستی همراه با سکس با جنس مخالف کاملا مردوده)
3.هر نوع ارتباط غیر جنسی هم با غیر موارد بالا و محارم که همون خویشاوندان درجه یک میشن ناپسند و مکروهه و باید به حداقل برسه و فقط در موارد اضطراری
4.حتی در مورد نگاه کردن هم به نامحرم مکروه و حتی ممکنه گناه محسوب بشه
5. درمورد برخوردای اجتماعی ترجیحا زنان نباید تو کوچه و بازار بیان مگر در حالت اضطرار و کارکردن در جمعی که مردان هستن هم مکروه هست و به همین خاطر مرد مسئول تامین زندگی زناش و دختراش تا موقع ازدواج هست.
6.در مورد پوشش زنان همه بدن به جز از مچ دست وپا به بعد و گردی صورت (در احکام شیعه) اجباری یا واجب و همون دست و صورت و پا هم ترجیحا پوشیده باشه و مستحب است. مردان فاصله بین ناف تا زانو
7.سن ازدواج دختران از 9 سال به بعد و پسران از 15 به بعد
8.ازدواج در اسلام به صورت یک قرداد خرید است(عقد یعنی قرارداد) که زن میگه من در قبال پول مشخص(مهریه) خودم را در اختیار تو قرار میدهم برای گاییده شدن(نکحت نفسی، نکاح=گاییدن) و مرد میگه من تورا زوج خودم میکنم در قبال این پولی که بهت پرداخت کردم. و فقط این مرد هست که میتونه قرارداد رو بهم بزنه و حق طلاق داره چون زنه درواقع خودش رو فروخته. البته علاوه بر مهریه خرج زن هم به مرد واجب میشه. ولی زن بدون اجازه مرد حق خروج از خونه رو نداره. حق رابطه یا ازدواج با هیچ کس دیکه ای رو نداره ولی مرد هم میتونه زن دیگه ای بگیره و هم با کنیزاش رابطه داشته باشه.
9.مرد صاحب فرزندایی هست که از زنش به دنیا میاد.
10. خودارضایی کاملا ممنوع و حرام است.

خوب همه این قوانین یه طرف (البته یه اصلاحاتی و تعدیلاتی هم در بعضی جوامع شده) از اون طرف تو کشورهایی که توسعه یافته ترن چطوره تمام این قوانین در دو قانون خلاصه میشه
1.رابطه جنسی با افراد کوچکتر 18 سال ممنوعه (پیگیری خیلی شدید)
2.رابطه زن شوهردار با غیر شوهر ممنوعه که در صورت انجام منجر به باطل شدن ازدواج میشه همین

0 ❤️

2016-12-09 16:07:32 +0330 +0330
نقل از: jeezezcrysed داداشی متوجهم دردت چیه. ولی اونیم که پولداره اخرش اگه بخواد یکیو پیدا کنه که همون ادم پولدار به چشم یه هرزه نگاش نکنه یه دختر با شخصیته که شاید پول دوست باشه ولی حداقل اونقدر شخصیت داره که چیزای دیگه هم براش ملاک میشه. هنوزم خیلی دختر مونده که اینجوری پولکی نیستن من زیاد میشناسم واقعا زیادن. ولی خب در مورد خیلیا حرف شما درسته. نمیگم اون دسته پول دوست نیستن و بدشون میاد! ولی همه چیز براشون پول نیست و در مورد غرب هم که هیچی نمیشه گفت اصلا قابل مقایسه نیست. در کل عشق به خدا یه چیز دیگس! کس چیه خدا رو بچسب. من برم با حاج سعید کلاس دارم. فعلا!

نمونه تاریخیش هم حضرت مریم به جای اینکه دنبال کیر بگرده عبادت کرد هم میوه بهشتی بهش دادن هم بچه دار شد تازه بچه اش هم پیامبر شد دیگه مرگ میخای برو اردبیل

0 ❤️

2016-12-09 19:37:50 +0330 +0330

اقای البرت شما یه چیزی تو ذهنت هس میخای تاییدشو از کاربرا بگیری، این تاپیکی که شما ایجاد کردی خیلی هم خوبه اتفاقا چون درد خیلیاس، مشکلات رو همیشه باید ریشه یابی کرد تا بشه حلشون کرد، اگه دخترا پست شدن یاپسرا مظلوم خو چرا گوش نمیدی به نظرات، همیشه برای رسیدن به حقیقت باید انصاف و عدالت هم داشته باشی تا موفق بشی. نه اینکه تا یکی اومد حرف از واقعیت زد برچسب افکار فمنیستی و این چیزا بزنی و صورت مسئله رو پاک کنی.گرچه اونطوری که خودتون عرض کردید قصدتون درد دله بیشتر تا حل مشکل.

0 ❤️

2016-12-09 20:07:30 +0330 +0330
نقل از: aydinkhan نکته دوم در رابطه با این که چرا این وضعیت مسایل جنسی تو خاورمیانه از همه جا بدتره

از نظر من این برمیگرده به فرهنگ
ولی خوب فرهنگ چیه چرا با این که کشورای مختلفی تو خاورمیانه با تاریخ متفاوت و فرهنگای متفاوت هست همشون اکثرا ریده هستن هم وضعیت اقتصادی هم اجتماعی هم آمار جرم جنایت و بی قانونی و مسایل حقوق بشر و آمار تجاوزات جنسی و …
و از همه مهمتر این وضع مسایل جنسی اینقد وضع بی منطق و اسف باری داره؟؟؟؟

اگه بخوایم واقعیت مساله رو بدون پیش قضاوت ببینیم باید ببینیم اینا تو چی مشترکن؟ بعد بطور حتم یکی از اون عاملای مشترک مقصر این وضعیت هست!!!

من خودم به نتیجه ای که رسیدم اینه که خوب این کشورا که توی زبان نژاد و تاریخ یکی نیستن
تنها چیزی که مشترکن مساله دین هست که همه قریب به اتفاق دینشون اسلام هست هر چند از مذاهب مختلف اسلام
پس مشکل از یه چیزایی تو اسلام هست که این مشکلا آب میخوره حتی یه مشکلی مثل معضلات جنسی
و اگه نگاه کنی اکثر این کشورا قبل اسلام تمدنهای بزرگی بودن مثل ایران خودمون یا تمدن مصر و و

حالا ما بحثمون اینجا معضلات جنسیه پس باید بررسی کنیم که تو اسلام چه دیدی به مسایل جنسی داره و کدامش مشکل ساز شده و باید تغییر کنه؟
اینا اصول اسلام در مورد مسایل مرتبط با رابطه زن و مرد هست:
1.اسلام برقراری رابطه جنسی رو برای مرد منحصر به زنان(تا 4تا) و کنیزانش (و در بعضی تعابیر غلامانش هم هست) میدونه و برای زن منحصر به شوهر(یکی) و یا اربابش میدونه
2.هر نوع ارتباطی جنسی غیر موارد بالا کاملا مصداق عمل زنا و از گناهان کبیره هست. ( پس رابطه دوستی همراه با سکس با جنس مخالف کاملا مردوده)
3.هر نوع ارتباط غیر جنسی هم با غیر موارد بالا و محارم که همون خویشاوندان درجه یک میشن ناپسند و مکروهه و باید به حداقل برسه و فقط در موارد اضطراری
4.حتی در مورد نگاه کردن هم به نامحرم مکروه و حتی ممکنه گناه محسوب بشه
5. درمورد برخوردای اجتماعی ترجیحا زنان نباید تو کوچه و بازار بیان مگر در حالت اضطرار و کارکردن در جمعی که مردان هستن هم مکروه هست و به همین خاطر مرد مسئول تامین زندگی زناش و دختراش تا موقع ازدواج هست.
6.در مورد پوشش زنان همه بدن به جز از مچ دست وپا به بعد و گردی صورت (در احکام شیعه) اجباری یا واجب و همون دست و صورت و پا هم ترجیحا پوشیده باشه و مستحب است. مردان فاصله بین ناف تا زانو
7.سن ازدواج دختران از 9 سال به بعد و پسران از 15 به بعد
8.ازدواج در اسلام به صورت یک قرداد خرید است(عقد یعنی قرارداد) که زن میگه من در قبال پول مشخص(مهریه) خودم را در اختیار تو قرار میدهم برای گاییده شدن(نکحت نفسی، نکاح=گاییدن) و مرد میگه من تورا زوج خودم میکنم در قبال این پولی که بهت پرداخت کردم. و فقط این مرد هست که میتونه قرارداد رو بهم بزنه و حق طلاق داره چون زنه درواقع خودش رو فروخته. البته علاوه بر مهریه خرج زن هم به مرد واجب میشه. ولی زن بدون اجازه مرد حق خروج از خونه رو نداره. حق رابطه یا ازدواج با هیچ کس دیکه ای رو نداره ولی مرد هم میتونه زن دیگه ای بگیره و هم با کنیزاش رابطه داشته باشه.
9.مرد صاحب فرزندایی هست که از زنش به دنیا میاد.
10. خودارضایی کاملا ممنوع و حرام است.

خوب همه این قوانین یه طرف (البته یه اصلاحاتی و تعدیلاتی هم در بعضی جوامع شده) از اون طرف تو کشورهایی که توسعه یافته ترن چطوره تمام این قوانین در دو قانون خلاصه میشه
1.رابطه جنسی با افراد کوچکتر 18 سال ممنوعه (پیگیری خیلی شدید)
2.رابطه زن شوهردار با غیر شوهر ممنوعه که در صورت انجام منجر به باطل شدن ازدواج میشه همین

چه عجب یکی اومد منطقی حرف زد، اینا قوانین الهی هستن که بر اساس اینها قوانین حکومت کشور ما نوشته شده، و بر اساس اینها زندگیها شکل گرفته، البته فقط درخصوص مسائل جنسی. خودشما به عنوان یه مرد بگید حق و بیشتر به کی دادن؟ به کی بیشتر ظلم شده؟ در قانون اساسی ما زن باید مرد رو تمکین کنه اما یه زن هیچ حقی در این زمینه نداره، ینی اگه یه زن از طرف شوهرش تامین جنسی نشه دادگاه هیچگونه حقیو نمیده به زن …و این فقط در حد یه حرف نیس ،عملا رسیدگی نمیشه. مشکل اصلی زندگی بر این اساسه.

0 ❤️

2016-12-09 20:32:02 +0330 +0330
نقل از: rose.hot
نقل از: rose.hot از زمانی که پسرا دخترا رو کس ،دیدن! دخترا هم فهمیدن که پسرا رو باید پول ببینن!!! در و تخته جورن دیگه...

شما همه پسرا رو داری به یه چوب میزنی این یک.
دوما دختری که سکس خارج از ازدواج داشته باشه کـس نیست، پسریم که باز این کارو کنه ج.اکش و خراب نیست. این طرز دیدا رو بذارید کنار.
نسل جدید پسرها اکثرا روشنفکر هستن ولی دخترا متاسفانه هنوز تو چیزای مسخره سیر میکنن!

کم هستن امثال اون پسر روشنفکر دوست عزیز، واقعیت جامعه ما ازینی که گفتم بدتره. به یه دختر که کیر ببینه میگن جن ده…با یه دختری که پرده نداشته باشه ازدواج نمیکنن و مابقیه اراجیف این موضوع… این روشنفکر هایی که شما ازش حرف میزنی بیشتر واس بلاد کفرن بقول دوستانه هم وطن… صاحب تاپیک هم همه دخترا رو به یه چوب زدن…

این حرف شما مغلطه هست! چون یه چهار تا پسر که مزاحم خانوما میشن دیدین میگین همه پسرا اینطورین!
اتفاقا تو دوستای من خیلیا هستن که مسئله بکارت براشون مهم نیست.
من همه ی دخترا رو به یه چوب نزدم! اصلا این حرف که مرد باید پول داشته باشه و کلا آدم زنده باید پول داشته باشه درست، اوکی؟ ولی شرایط این “پول داشتن” هیچ جا مثل اینجا نیست که هم خونه داشته باشی، هم مغازه و هم ماشین آخرین مدل تا دختر به اصطلاح باهات دوست بشه!
و اینکه ما تو ایران هی مشکلات همو نمیبینیم! هر جنسیت و قومیت پی حل مشکلات خودشه و مشکلات بقیه رو شدیدا انکار میکنه
بیاید اینطوری نباشیم

من کاملا نظر تورودارم خودم 32 سالمه هنوز تنهام وسکس نداشتم تو کدام کشور اروپایی اینطورهختروپسر تو هزار تا مهمانی سکسی حاظرن بدون هزینه واقعا کی میگه اینمطور نیست کی این ادعاروداره که تواروپاسکس حل نشده؟؟

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «