وقتی یه زن شوهردارعاشق یه پسرمیشه

1395/08/25

دوستای عزیزم سلام…
به نظرتون وقتی یه زن شوهردار عاشق یه پسری میشه وکاری میکنه که بالاخره پسرسمتش کشیده میشه و اونم عاشقش میشه وبعدشم سکس و روزای طلایی باهم ساخته میشن.درضمن به گفته ی زنه دوساله که باشوهرش نخوابیده،به نظرتون شما جای پسره بودین چیکارمیکردین؟خواهشافارغ ازمسایل دینی واین کسشرا بگین،قلبتون وجدانتون حستون چی میگفت بهتون…؟دوستون دارم

9478 👀
2 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2017-08-29 09:46:30 +0430 +0430
نقل از: mahabad_95 عزیزم فقط احتیاط میکردی و افراطم نمیکردی وگرنه هیچ اشکالی نداره بقیه کسشر میگن حسودی میکنن بهت پاش بیافته شوهر طرفم میکنن ... اصن می خواین نصیحت کنین چرا اومدین اینجا ؟

چون دلسوزش هستن به عنوان هموطن… و هر کس آزاده نظرش و بگه.شما که تشویق می کنی ملت برن ناموس هم دیگه رو بر بزنن کسی بهت گفت چرا حرف می زنی؟

1 ❤️

2017-08-29 10:09:49 +0430 +0430

فارغ از همه مسائل درستش اینه پسره نره سمتش چون برا آیندش خوب نیست ، وقتی نمیتونن باهم ازدواج کنن پس بالاخره باید رابطه رو تموم کنن اون زن که زندگی خودشو داره ولی برا پسر سخت میشه از یه رابطه بکنه و یه رابطه جدید رو شروع بکنه ، حالا اون زن رو ول کنه یا نکنه یه مسئله است ، مسائل احساسی و علاقه رو قبول دارم اما راه منطقیش اینه حالا شاید خود من هم به حرفای خودم عمل نکنم ولی میدونم راه درست و منطقیش اینه که اصلا شروع نکنن

1 ❤️

2017-08-29 10:39:08 +0430 +0430

تا میتونی بکنش از کس و کون
ولی بپا لو نری
تا کسی نفهمیده وقت داری از کس و کونش لذت ببری
کردن زن شوهردار آخره سکسه
بکن و حالشو ببر

2 ❤️

2017-08-29 11:15:13 +0430 +0430

این جور عاشقیم
مثه اب دریاس
هر چقد میخوای بخوری که تشنگیت رفع بشه
برعکس عطشت زیاد تر میشه
اخرشم با یه عذاب وجدان طرفت رو بیخیال میشی

1 ❤️

2017-08-29 11:41:04 +0430 +0430

(erection) (wanking) (erection) (wanking) (wanking)

0 ❤️

2017-08-29 12:14:06 +0430 +0430
نقل از: parsabaharrad
نقل از: fa.rasoo میدونید چرا وقتی که یه مرد دنبال کثافتکاری میره اینجا کسی نمیاد خودشو جر بده و از تاوان و اینچیزا حرف بزنه.چقد شماها محصور افکار عقب افتاده هستید.ببینم قانون برای اقایون که با داشتن همسر سالم چهارتا همسر برای مرد و چهل صیغه را داشته اونم برای موجودی بنام مادر که خودشو فدا کنه.اما همین مادر اگه شوهرش مشکل داشته باشه یا باید بخاطر سکس اینده بچه هاشو نابود کنه و طلاق بگیره یا باید این حس طبیعی و غریزی رو نفی کنه و بسوزه.خداییش خودتون باشید قبول میکنید جای اون خانمه.حتما مشکلی داشته یا اکثر شوهردارا همش تنوع یا هوسبازی نیست اینقد هم تاوان تاوان نکنید اگه خدا عادله به مرد اجازه چهل صیغه نمیده.یکم از فکرتون استفاده کنید

منم با نظرشما موافقم دوست عزیز فقط نمیدونم حالا که همه ی شرایط جور شده واسه ازدواج اون زن یهویی میگه من ازهمه ی مردا متنفرم و فقط دوست دارم به بچم فکر کنم …بااینکه من همه ی شرایطی که گفته بودو فراهم کردم که باهاش ازدواج کنم ولی انگار خودش باور نمیشه که من به پاش وایسادم ودوسش دارم

chon nemikhad dobare ezdevaj kone o 1 bare dige in mozoo tekrar beshe. oon dos dare tanavoe dashte bashe. age ba to ezdevaj kone dige fardash nemitone baz bere ba kase dige. agar bekhad bere nemidone che chizi dar entezareshe. be nazare man be ehtemale kheili ziad negarane hamin mahdoodiat haye ezdevaje. chon alan ba harki bekhad ta harvaght ke bekhad mitoone bashe, chera khodesho alaki mahdod kone.

1 ❤️

2017-08-29 12:17:41 +0430 +0430

شاید باور نکنید، البته حق میدم
17 سالم بود که یه زن شوهر دار عاشقم شد
حتی بچه هم داشت
سکس هم میتونستم باهاش بکنم
هر کار کردم بیخیالم نشد و رفت از شوهرش طلاق گرفت
بعد که دیدم خیلی جدیه حدود یک ماه باهاش حرف زدم تا بیخیالم شد
بعدش رفت سر خونه زندگیش …

خلاصه من که نمیتونم نفر سوم باشم :)

1 ❤️

2017-08-29 12:37:07 +0430 +0430

من از این حرفا بلد نیستم ولی گفتی شوهرش معتاد شیشه و… هستش و تو هم با زنه سکس کردی برو یه ازمایش خونم بده نکنه طرف ایدز داشته و تو رو هم ایدزی کردی
صرفا جهت ترسوندن بودا ? (inlove) ?

1 ❤️

2017-09-03 17:54:17 +0430 +0430

باید عاشق میشدم ولی نه عاشقه زنه شوهردار بااینکه ازون به بعد واقعا از ته دل پشیمونیوباتمام وجود حس کردم وتوبه کردم ودیگه هم دنباله این داستانا نمیرم و نخواهم رفت…چون دیگه به این اعتقاد دارم که از هردست بدی ازهمون دست پس خواهی گرفت وبه این مساله ایمان آوردم…

0 ❤️

2017-09-10 00:14:49 +0430 +0430

خارج از تعصبات مذهبی خدمتت عرض میکنم سمت زن شوهردار نرو پدرتو درمیاره. تا اخر عمر تاوانشو میدی باجونو دل و …
این بلا سر خودم اومده دارم بهت میگم.
تو اشتباه منو نکن

0 ❤️

2017-09-10 00:34:28 +0430 +0430

سلام دوسته عزیز
اول ابنه ک نمیخوام قضاوتت کنم چون ممکنه خودمم دچار این مشکل بشکم اینو ب عنوان ی نصیحت از دوسته کوچک ترت بدون.
این عشق نیست ک‌عاشقش بشی این کار مزخرف ترین کاره دنیایت ب تباهی و ابرو ریزی میکشونت خودتم‌ ک‌میگی همچیت رفته رو هوا این‌مثه ی باتلاق میمونه هرچی بیشتر توش دستو پا بزنی بدتر فرو میری داخلش سعی کن ب احساسات و شهوتت غلبه کنی و خودتو بکشی بیرون هرچی زودتر ب نفعته
بکش بیرون و برو ازدواج کن ک دیگه ن فکری داشته باشی و هم نطر جنسی مشکلی نداشته باشی
امیدوارم هرچی زود از این‌منجلاب بیای بیرون

0 ❤️

2017-09-10 01:06:18 +0430 +0430

فقط یک عمل ساده سر بریدن خیال مرد راحته و متقابل

0 ❤️

2017-09-10 05:21:29 +0430 +0430
نقل از: parsabaharrad باید عاشق میشدم ولی نه عاشقه زنه شوهردار بااینکه ازون به بعد واقعا از ته دل پشیمونیوباتمام وجود حس کردم وتوبه کردم ودیگه هم دنباله این داستانا نمیرم و نخواهم رفت...چون دیگه به این اعتقاد دارم که از هردست بدی ازهمون دست پس خواهی گرفت وبه این مساله ایمان آوردم....

یه نصیحت برادرانه!
شماره شو بده به من و خودتو بکش کنار کاریت نباشه

0 ❤️

2018-07-13 15:58:47 +0430 +0430

از نظر من زنی که محبت از شوهرش نبینه کشیده میشه سمت یکی دگ…حالا اگ همدیگه را دوست دارین و بکن بکن ازاده…خخخخخ

0 ❤️

2018-07-13 16:32:13 +0430 +0430

باید پسره خودشو کنترل کنه و عقب بکشه و به فکر شوهر بیچاره طرفم باشه

0 ❤️

2018-07-13 17:43:56 +0430 +0430

اینجور وقتا میگم شوهره مشکل داره،شایدم زنه جندست. ولی من جندهدنیستم. فقط به جنس مونث جنده نمیگن.

اینجور زنها هم برای توجیح کارشون از شوهره یه موجود عجیب میسازن.

خود من بشخصه خودمو دوست دارم، تن به هرزگی نمیدم، سکس و عشق ارزش داره.

1 ❤️

2018-07-13 18:01:39 +0430 +0430
نقل از: salin تصوراینکه این خانم شوهرداراز دوست پسرش حامله بشه دیوونه کنندس.

کاری نداره ک تصورش نکن (dash)

0 ❤️

2018-07-13 18:03:13 +0430 +0430

والا من اگه چنین کیسی گیرم بیاد خودم میشم تک پرش. لااقلش تعداد شرکای جنسی و عاطفیش افزایش پیدا نمیکنه. اون زن بدبخت هم گناه داره خدا کوسو بهش داده نیازش برطرف بشه … روا نیست ردش کنیم

0 ❤️

2018-07-13 18:19:27 +0430 +0430

بهاش سنگینه در کل ارزششو نداره

0 ❤️

2018-07-13 18:33:16 +0430 +0430

داداش اگه شوهر زنه بلایی سرت نیورده بیا بگو بالاخره چیکار کردی .گرفتیش یا ولش کردی

0 ❤️

2018-07-13 18:37:01 +0430 +0430

این داستان عشق و عاشقی هم عجب داستانی شده . دونفر تا میتونن به هم محبت میکنن نیازهاشون رو برطرف میکنن بعد از یه مدتی از هم جدا میشن . تنها چیزی که میمونه خاطرات تلخ و شیرین بین اونا .بعد باید تاوان دوری بکشی . انصافا درد عشق از درد مواد سخت تره

0 ❤️

2018-07-13 18:53:07 +0430 +0430
نقل از: salin تصوراینکه این خانم شوهرداراز دوست پسرش حامله بشه دیوونه کنندس.

دوست دارم یه دختره سکسی داف باشه مثلا 30 ساله که با یه مرد بسیار پوادار متاهل 55 ساله که زن و بچش خارج باشن و از قضا کیر بکن و کلفتی داشته باشه تو رابطه باشه و از بچگی معتاد کیرش شده باشه و کونیش کرده باشه ولی مشکلشون اینه که میخواد یه نخاله بکاره تو شیکمش که نمیشه چون ازدواج نکرده واسه همین مرده یه فکر بکر به سرش بزنه و اون اینکه یه پسر بیغیرت و خوشتیپ مثه منو واسش پیدا کنه و بهش بگه قضیه رو منم قبول کنم به شرط اینکه اصلا جلو فامیل و خونواده دختره این قضیه لو نره اونم بگه باشه به شرطی که امضا بدی و ازت فیلم رضایت کاملترو بگیرم بعدا مدعی نشی منم قبول میکنم و خلاصه با دختره قرار بذاریم و آشنا بشبم و دختره همون جلسه آشنایی واسم خط و نشون بکشه که یه وقت هول برت نداره من در اصل زن ایشونم ولی واسه اینکه میخوام ازش بچه داشته باشم باید مثلا یه شوهر خوب داشته باشم و جلوی فامیل پز خیلیارو بزنم و… خلاصه اینکه بگه من معتاد کون دادن بهشم و انتظار نداشته باشی واسه تو چیزی بمونه فقط لطف میکنم بهتو میذارم شبا تو بغلم بخوابی و با لیسیدن تمیزم کنی منم در حالی که دارم سعی میکنم ذوقمو کنترل کنم میگم باشه اوکیه مشکلی نیست خلاصه بعد توافقات اولیه بریم واسه خریدای عقد و کلی لباس سکسی و باز و لباسای شب ابریشمی و جواهر واسه ملکه ام بگیرم …
اون مرده واسه اطمنان بیشتر واسه اینکه بعدا واسش شاخ نشم یه روز قبل عقدمون ما رو دعوت کنه پنت هاوسش و واسم لباس زنونه بگیره تنم کنم و یه دونه بات پلاگ هم تو کونم باشه و صورتمو ماسک بزنم و خودم عروسم واسش حاضر کنم و جلوی دوربین کون دافی رو بخورم تا آروم آروم واسه کیر کلفتش جا بازکنه و در حالی که ساتن قرمز تن منو نامزدمه آروم آروم خودم کیرشو بذارم تو کون نامزدم … فرداش عقد کنیمو و بریم سر خونه زندگیمون و همیشه دعوتش کنیم خونمون واسه گاییدن زنم البته کلی قبلش واسمون عربی برقصه…
یکی دو سال بعد هم بچشو بکاره تو شیکم عشقش و منم فبلش یه مراسم معاشقه سکسی براشون برگزار کنم و …
لطفا دکتر پیشنهاد ندید من شدیدا طرفدار دگرخوش خواهی هستم و میدونم خیلی از دخترای خوشگل این مشکلو دارند و من میتونم اینجوری مشکلشون رو حل کنم.

0 ❤️

2018-07-13 19:17:10 +0430 +0430

بجای اینکه از ما نظر بخای(ک مطمئنم اصن نظرات مخالفون واست مهم نیس و ذره ای بهش فکرم نمیکنی…)برو پیش یه مشاور…هر انسانی ک عقل و وجدان داره این رابطه رو نهی میکنه اصن بحث دینی نیس بحث انسانیت واقعا نظرت اینه ک چون شوهرش خیانت میکنه شماهم این مجوزو دارین ک خیانت کنین؟اگه واقعا شرایط انقد ک تو میگی بده شیشه و خیانت و اینا خب جداشه…اگه نمیتونه جداشه پس بمونه و بسازه هر ادمی با هر انتخابی ک میکنه حق بقیه انتخابارو از خودش میگیره…تو الان هزارتا دلیل میاری ک خودتو قانع کنی کار اشتباهی نمیکنی…بازم میگم ادما مسئول انتخابایی هستن ک میکنن واقعا به رابطه جنسی و عادت و وابستگی به یه زن متاهل میگی عشق و دوس داشتن؟

0 ❤️

2019-01-04 23:32:23 +0330 +0330
نقل از: پپـــرو داداش اگه شوهر زنه بلایی سرت نیورده بیا بگو بالاخره چیکار کردی .گرفتیش یا ولش کردی

زندم هنوز ولی هنوز بعدازچندوقتی که ازین داستان گذشته هنوز عذاب وجدان دارم واینکه همش شوهر طرف قیافش میاد جلوچشم…چندماه پیشم یهو شوهره رو دیدم رودررو شدیم ولی مثه گلوله فرار کردم مثله آخرین روزی که خونش بودم و اومد منو دید و اونموقعم مثه گلوله دررفتم…

0 ❤️

2019-01-05 00:09:15 +0330 +0330
نقل از: parsabaharrad
نقل از: rezatop69 نکبت داره داداشم، کاری به مسائل دینیش ندارم، به چشم دیدم کسایی که رفتن سمت این کار و به گا رفتن، یعنی رد خور نداره، شرشم بد می گیره، بددددددددددددددد، بکش بیرون از من میشنوی ;)

رضا جون قبول دارم حرفتو ولی دیگه افتادم تو این قضیه ازیه طرف اون زنو بااینکه اصلا نمیشناختمشو یهویی وارد زندگیم شد و همه چیمو بهم ریخت البته خودم خواستم که اینجوری شد ولی حالا که شناختمش دیگه روح و روانمو پاک کرده مال خودش…بخدا الان از درددوریش دارم روانی میشم…داداش

فقط یه چیز گول حرفا و کارا و قربون صدقه هاشو نخوووور که نقش بازی کردنته دلتو به اینجورافراد نده مطمین مطمین باش اگه منافعش تو خطر باشه مثل اب خوردن فراموشت میکنه

1 ❤️

2019-01-05 00:40:41 +0330 +0330

حاجی کس میگهههههههه که دو ساله ندادههههه باور نکن من کردم تو نکن همش کس شعره ادم متاهل دنبال بهونس واسه کرم ریختن بعد تو هم به یکی دیگه میده اگه نداد اسم منو بذارو صفدر

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «