پاسخ به سوالات شرعی شما توسط امام خایه منی

1396/02/09

اعوذ ب الله من ژیطان رژیم. بسم الله الامام الرفسنجانی… السلام علیک یا اعضاء شهوانی …بنده دیشب خواب بودم ناگهان در عالم خواب و ملکوت اعلی خدا را دیدم که به بنده گفت سید علی .گفتم بله خدا …گفت پاشو .راز و نیاز کردن و نماز خواندن بسه دیگه .گفتم چشم خدا …خداوند فرمود از بس مردم به راه کج کشیده شدن .باید مردم را از خواب غفلت بیدار کنی و آستینت را برای آنها بالا بزنی. گفتم آماده ام .ناگهان از عالم ملکوت پایین آمدم و طلب استغفار کردم از ملت ایران و دستی بر ریش مبارک خود کشیدم و تاپیک را زدم . سوالات شرعی خود را بپرسید تا بنده به آنها جواب بدم .باشد که خدا مرا ببخشد… و من الله توفیق… سید علی خامنه‌ای.

10 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2017-07-02 12:21:34 +0430 +0430
نقل از: naderjy
نقل از: مقام.گوزما
نقل از: naderjy ای کونی

باباته

جدی نگفتم!! (dash) (dash) (dash)

عجبا

0 ❤️

2017-07-02 12:30:34 +0430 +0430

عکسِ لو رفته شما؛ قبل از جراحی بینی…!!

1 ❤️

2017-07-02 12:40:01 +0430 +0430
نقل از: دایی_جان_ناپلئون عکسِ لو رفته شما؛ قبل از جراحی بینی...!!

عه ! این عکس دست ژوما بود ؟ چقدر دنبالش گشتم. … عکسا رو از بیت رهبری برداشتی؟ یا دژمنان ازلام بهت دادن؟ در هر صورت این عکسا خیلی قشنگه. دماغه من چه تکه. دماغم مثل پروستاتم تکه تکه تکه. … از بس دروغ گفتم به این روز افتادم.

1 ❤️

2017-07-02 12:45:34 +0430 +0430

عه ! این عکس دست ژوما بود ؟ چقدر دنبالش گشتم. … عکسا رو از بیت رهبری برداشتی؟ یا دژمنان ازلام بهت دادن؟ در هر صورت این عکسا خیلی قشنگه. دماغه من چه تکه. دماغم مثل پروستاتم تکه تکه تکه. … از بس دروغ گفتم به این روز افتادم.

? ? ?

البته ناگفته نماند؛ خودتون و محمود با هم، عملِ زیباییِ بینی انجام دادید:

1 ❤️

2017-07-02 12:51:13 +0430 +0430
نقل از: دایی_جان_ناپلئون

? ? ?

البته ناگفته نماند؛ خودتون و محمود با هم، عملِ زیباییِ بینی انجام دادید:

آره خب راستش محمود عنتری نژاد مخ بنده را زد که بریم عمل کنیم . منم خام شدم رفتم عملیات با رمز یا خمینی. …

1 ❤️

2017-07-03 12:41:43 +0430 +0430

بفرمایید سوال … از هر دینی سوال دارید بنده جواب میدم . مسیحیت و یهودیت و اسلام و. …

0 ❤️

2017-07-11 14:30:26 +0430 +0430
نقل از: Exorcist2687

بنده یه سوال دارم که اگر به تاریخ صحیح مراجعه کنید و واقعا بی طرف قضاوت کنید معلومه ادم روشنفکری هستید و واقعا قبولتون میدارم. و هم اینکه خیلی شبهه ها برای خیلیا رفع میشه. حالا سوال اینه : اصل صیغه و ریشه صیغه از چه زمانی و چطوری وارد دین شد؟ لطفا با تحقیق جواب بدید. فنجون ذهنتونو خالی کنید و یه دو سه روزی دنبال تاریخ صیغه برید...تشکر

صیغه از زمانی مد شد که اسلام مد شد . از زمانی که اعراب زن باز دین ساختند به اسم اسلام.

0 ❤️

2017-07-11 23:33:23 +0430 +0430

بنده یه سوال دارم که اگر به تاریخ صحیح مراجعه کنید و واقعا بی طرف قضاوت کنید معلومه ادم روشنفکری هستید و واقعا قبولتون میدارم. و هم اینکه خیلی شبهه ها برای خیلیا رفع میشه. حالا سوال اینه : اصل صیغه و ریشه صیغه از چه زمانی و چطوری وارد دین شد؟ لطفا با تحقیق جواب بدید. فنجون ذهنتونو خالی کنید و یه دو سه روزی دنبال تاریخ صیغه برید...تشکر

صیغه از زمانی مد شد که اسلام مد شد . از زمانی که اعراب زن باز دین ساختند به اسم اسلام.

دوست عزیز. شما هم مثل خیلیای دیگه اطلاعاتتون ثابت، غیر قابل تغییر، و کمه و صرفا یا منطق خودتون رو میپذیرید یا شروع میکنید فحش دادن و یا توی بحثای وارده بحثای دیگه ای رو برای لاپوشونی مطرح میکنید. من با شما بحثی ندارم و فرض رو بر این میگیریم که شما درست میفرمایید. شاد باشید

منم از اول هیچ بحثی با تو نداشتم . به سلامت.

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «