پیام مهم پرزیدنت ترامپ و نخست وزیر اسرائیل به مردم ایران

1395/11/03

پیام مهم پرزیدنت ترامپ و نخست وزیر اسرائیل به مردم ایران . بزودی نابودی رژیم اسلامی آخوندی را جشن میگیریم.

https://up.shahvani.com/uploads/hnpz2tug.mp4

https://up.shahvani.com/uploads/eryfwy2u.mp4

NETANYAHU.IRAN - 23.8 MB

TRUMP.IRAN - 3.6 MB

24697 👀
4 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2017-01-24 22:33:48 +0330 +0330
نقل از: ژنرال_ادی
نقل از: فیلم.سوپر.
نقل از: Batman-Attack سال 57 تو همین خیابون شاهرضا و دور و بر دانشگاه که رد میشدم، گروه گروه جمع شده بودند خایه هاشون رو کشیده بودند سرشون و بحث تخمی میکردند. از انقلابی و توده ای و مجاهد و شاهی تو سر و کله هم می‌زدند. چهل سال گذشت باز هم ما سر همون چیزهای تخمی تو سر کله خودمون داریم می‌زنیم. شاه فهمید این ملت گربه کوره است، جمع کرد و رفت. آخوند فهمید این ملت هالو و ساده است افسار رو دست گرفت ولی درسی از شاه یاد گرفت که به این جماعت رو دیگه نده، تا حالا هم موفق بوده چرا؟ چون ایرانی جماعت هیچ وقت پشت هم نبوده نه داخل نه خارج مملکت. همه هم بر ضد هم تا میتونستند زدند. حالا هم که تکنولوژی ما رو به جلو برد و از ملت خایه بدست سال 57 به موبایل بدست امروز در اومدیم، نمونش رو هم جلو ساختمون پلاسکو دیدیم. نشون دادیم که کمک و مرگ دیگران به تخممونه. حالا هم داریم بحث میکنیم که ترامپ و ولیعهد و این و اون چه خاکی تو سرمون بریزند. اگه یه قطره شعور تو ما بود که هیچوقت نمیگفتیم انقلاب کردیم که وضعمون بهتر شه. از چی میخواست بهتر بشه دیگه؟ که حالا اعتراض داریم ریده شد به ما یکی به دادمان برسه. خودمون رو زدیم به نفهمی. سگ بده گربه بیاد، وقتی ملت تو هیچی فرهنگ نداره طرف میخواد چه گلی به این مملکت بزنه. دوره همی مدیری الفبای بی فرهنگی و عقب افتادگی و خرافات مون رو واضح نشون میده. حالا یه شغال دیگه بیاد بالا سرمون، چهل سال دیگه وقت میبره تا ما خودمون رو از لحاظ رفتاری تو جامعه عوض بکنیم اینقدر که به قهقرا رفتیم. تاسف.

دوستان این طرز حرف زدن محصول اتاق فکر رژیمه که بر مبنای نادانی‌ یا کم دانی‌ مخاطب ایرانی تهیه شده. هدفشم اینه که بگه همین که الان هست خوبه و کاری نباید کرد!

۱- اول با توهین و تحقیر ایرانی حرفشو شروع میکنه ( خایه به دست و موبایل به دست )

۲- میگه چون آخوندا بدن پس حتما حکومت بعد از آخوند بدترن ( حتما رضا شاه هم که بعد از قاجار‌ها اومد خیلی‌ بدتر از احمد شاه قاجار بوده، نه‌؟)

۳- میگه شاه رفت نمیگه شاهو جیمی کارتر لاشی ( یه گوهی مثل اوباما) برد و خمینی رو انگلیس و فرانسه ی گوه اوووردن اینجا

۴- آخرم نتیجه میگیره ما ملت لاشی هستیم نمیگه ملت کم دانی‌ هستیم به خاطر وجود رژیمی که نه تو آموزش سرمایه گذاری کرده نه‌ اجازه میده اینترنت آزاد و ‌ رسانه‌های آزاد و فضای باز سیاسی وجود داشته باشه.

۵- خلاصه میگه با همین رژیم بسازیم و بمیریم!

کور خوندی! اینو بدون کار این رژیم تمومه چه دلت بخواد چه نخواد.

انقد گوه نخورید اوبی ها فک کردید این رژیم اومده که بره/؟/ خایه مال های انگلیسی /؟/ فکر کردید اسراییل یا آمریکا بیان خوب میشه اوضاع /؟/ آمریکا به ژابن که یه کشور کومونیست هست و مذهب نداره رحم نکرد زد با بمن اتم مادرشونو گایید . ما که مثلا مملکتمون اسلامیه فکر کردید رحم میکنن . انگلیس و روسیه که جزو متفقین بودند در جنگ جهانی اول . طی 48 ساعت ایران رو به 3 قسمت بین خودشون تقسیم کردن.یک قسمت برای انگلیس ، یک قسمت برای روسیه و مرکز ایران هم بی طرف . البته بی طرف نه اینکه دولت ایران بهش حکومت کنه نه یعنی برای جفتشون بود . حالا این کشور های غربی نظیر آمریکا انگلیس روسیه اساییل فکر کردید که به فکر ما هستن /؟/ هیچ گربه ای برای رضایت خدا موش نمیگیره . برای خودش میگیره ? تاسف

دیگی ک برا من نجوشه میخام سر سگ توش بجوشه

0 ❤️

2017-01-25 12:43:26 +0330 +0330
نقل از: ژنرال_ادی
نقل از: Batman-Attack سال 57 تو همین خیابون شاهرضا و دور و بر دانشگاه که رد میشدم، گروه گروه جمع شده بودند خایه هاشون رو کشیده بودند سرشون و بحث تخمی میکردند. از انقلابی و توده ای و مجاهد و شاهی تو سر و کله هم می‌زدند. چهل سال گذشت باز هم ما سر همون چیزهای تخمی تو سر کله خودمون داریم می‌زنیم. شاه فهمید این ملت گربه کوره است، جمع کرد و رفت. آخوند فهمید این ملت هالو و ساده است افسار رو دست گرفت ولی درسی از شاه یاد گرفت که به این جماعت رو دیگه نده، تا حالا هم موفق بوده چرا؟ چون ایرانی جماعت هیچ وقت پشت هم نبوده نه داخل نه خارج مملکت. همه هم بر ضد هم تا میتونستند زدند. حالا هم که تکنولوژی ما رو به جلو برد و از ملت خایه بدست سال 57 به موبایل بدست امروز در اومدیم، نمونش رو هم جلو ساختمون پلاسکو دیدیم. نشون دادیم که کمک و مرگ دیگران به تخممونه. حالا هم داریم بحث میکنیم که ترامپ و ولیعهد و این و اون چه خاکی تو سرمون بریزند. اگه یه قطره شعور تو ما بود که هیچوقت نمیگفتیم انقلاب کردیم که وضعمون بهتر شه. از چی میخواست بهتر بشه دیگه؟ که حالا اعتراض داریم ریده شد به ما یکی به دادمان برسه. خودمون رو زدیم به نفهمی. سگ بده گربه بیاد، وقتی ملت تو هیچی فرهنگ نداره طرف میخواد چه گلی به این مملکت بزنه. دوره همی مدیری الفبای بی فرهنگی و عقب افتادگی و خرافات مون رو واضح نشون میده. حالا یه شغال دیگه بیاد بالا سرمون، چهل سال دیگه وقت میبره تا ما خودمون رو از لحاظ رفتاری تو جامعه عوض بکنیم اینقدر که به قهقرا رفتیم. تاسف.

دوستان این طرز حرف زدن محصول اتاق فکر رژیمه که بر مبنای نادانی‌ یا کم دانی‌ مخاطب ایرانی تهیه شده. هدفشم اینه که بگه همین که الان هست خوبه و کاری نباید کرد!

۱- اول با توهین و تحقیر ایرانی حرفشو شروع میکنه ( خایه به دست و موبایل به دست )

۲- میگه چون آخوندا بدن پس حتما حکومت بعد از آخوند بدترن ( حتما رضا شاه هم که بعد از قاجار‌ها اومد خیلی‌ بدتر از احمد شاه قاجار بوده، نه‌؟)

۳- میگه شاه رفت نمیگه شاهو جیمی کارتر لاشی ( یه گوهی مثل اوباما) برد و خمینی رو انگلیس و فرانسه ی گوه اوووردن اینجا

۴- آخرم نتیجه میگیره ما ملت لاشی هستیم نمیگه ملت کم دانی‌ هستیم به خاطر وجود رژیمی که نه تو آموزش سرمایه گذاری کرده نه‌ اجازه میده اینترنت آزاد و ‌ رسانه‌های آزاد و فضای باز سیاسی وجود داشته باشه.

۵- خلاصه میگه با همین رژیم بسازیم و بمیریم!

کور خوندی! اینو بدون کار این رژیم تمومه چه دلت بخواد چه نخواد.

انقد گوه نخورید اوبی ها فک کردید این رژیم اومده که بره/؟/ خایه مال های انگلیسی /؟/ فکر کردید اسراییل یا آمریکا بیان خوب میشه اوضاع /؟/ آمریکا به ژابن که یه کشور کومونیست هست و مذهب نداره رحم نکرد زد با بمن اتم مادرشونو گایید . ما که مثلا مملکتمون اسلامیه فکر کردید رحم میکنن . انگلیس و روسیه که جزو متفقین بودند در جنگ جهانی اول . طی 48 ساعت ایران رو به 3 قسمت بین خودشون تقسیم کردن.یک قسمت برای انگلیس ، یک قسمت برای روسیه و مرکز ایران هم بی طرف . البته بی طرف نه اینکه دولت ایران بهش حکومت کنه نه یعنی برای جفتشون بود . حالا این کشور های غربی نظیر آمریکا انگلیس روسیه اساییل فکر کردید که به فکر ما هستن /؟/ هیچ گربه ای برای رضایت خدا موش نمیگیره . برای خودش میگیره ? تاسف

یعنی‌ فقط وحشت و ترسه که از پست این شاگرد سعید طوسی میباره! همتونم که درد موش و گربه گرفتین! تام و جری زیاد نیگا می‌کنین؟ کلا هم که قاطی زدی … انگلیس که بابای‌ همتونه ولی باباتون قراره ولتون کنه که به فاک برین به خاطر شرایط جدید دنیا. بعدم ژاپن کمونیست بوده؟ مثلا تاریخ خوندی؟ ایران و سه‌ قسمت کردن؟ چطور شد که یهو دوباره شد یه قسمت؟ بعدم هیشکی به فکر مردم ایران نیست فقط شما هستین که به فکر مردم ایران هستین! توف تو اون روتون که روی سنگ پای قزوین رو هم کم کردید عرب پرستای تخم لبنانی.

نخیر شما برو تاریخ بخون . مملکت توی آشوب و بلوا بود اما قیام های مختلفی صورت گرفت که یکی از این قیام ها ، قیام رضا خان بود که در پشت سر اون انگلیس هدایتش میکرد . پس از قیام های متعدد مردم انگلیسی ها دیدن نمیتونن مملکت رو جمع کنن پس با یک نقشه حساب شده رضا خان رو آوردن روی کار و رضا خان با سپاه قزاق ها تونست امنیت رو به ایران برگردونه . در گام بعد رضا خان به دستور مستقیم انگلیس نوچه ی انگلیسی ها درجنوب رو که اسمش شیخ نمیدونم چی چی بود شکست داد و جلوه ی خوبی بین مردم ایران پیدا کرد . در گام بعدی باید جلوه ی مذهبی به رضا شاه میدادن پس رضا خان هیئت قزاق هاروایه گذاری کرد و هرسال محرم به پیشونیش گل میمالید و به راه میوفتاد دسته هیئتشون . دم معروف هیئت این بود : اگر قزاق در کربلا بودی زینب بی چادر نبودی . پس از همه این ها رضا خان رو مردم از وزیر جنگی به درجه ی شاهی رسوندن و رضا خان شد رضا شاه . و بعد ها که فهمیدن آدم ضد دینی هست اقدامات زیادی بر علیهش انجام دادن از جمله این اقدام ها عوض کردم دم هیئت قزاز ها بود که تبدیل شد به : اگر قزاق در کربلا بودی چادر از سر زینب نیز میربودی . در ضمن مسائل دیگه ای هم هست که وقت نمیشه بگم . از جمله تشریح مسوله کشف حجاب که توسط رضا شاه مطرح شد

0 ❤️

2017-01-25 14:19:34 +0330 +0330
نقل از: pooya_32 با اینکه خوشم نمیاد سگ بکنم ولی کیرم تو دهن هر دوتاشووون

این است ادبیات یک تازی و فریب خورده

0 ❤️

2017-01-25 14:24:44 +0330 +0330
نقل از: Amir_ghafuri اون كسخلايي كي ميگن ما ان شديم تو سوريه: امريكا و تمام متحدانش از مخالفا حمايت ميكردند اخرش چي شد؟ اخرش زديم مادر و خواهر همشونو گاييديم ايران ابر قدرت دنيا است نه از نظر تكنلوژي بلكه از نظر ايمان به خدا و شهادت دوستي و همانطور كه قبلا گفتم اگر جنگي بشه ٨٠ مليون سرباز اماده براي جنگ هستند

شما بهتره 80 میلیون سربازتو ببری تو کلش آف کلنز شرکت بدی

0 ❤️

2017-01-25 15:15:21 +0330 +0330
نقل از: mehrad8713

تنها دوایی که در این لحظه میتونم به حال این عده ی معلوم الحال بخورم تاسفه!!!!!

واقعا پیش خودتون چی فکر کردین دوست عزیز؟!

واقعا فکر کردین آمریکا،اسراییل،روسیه،انگلیس و .... صلاح ما مردم و صلاح و خیر ایرانو میخوان؟!؟!؟!؟!؟!

واقعا فکر کردین اینا در صدد کمک کردن به ما هستند؟!؟!؟!

واقعا فکر کردین این ها منافع ایرانو به کشور خودشون ترجیح میدن؟!؟!؟!

واقعا چی فکر کردین؟! ...

من از بیگانه ننالم که هر چه کرد با من آشنا کرد.....

دوست و دوستان محترم که توهم کمک بیگانه ها رو دارین،فاجعه سال 57 رو به یاد بیاریم!!!که چطور یک ملت ملعبه دست سیاست های روسیه و انگلیس شدن!!!!!

به یاد بیاریم که آمریکا همون کشوری که ازش به عنوان حامی بزرگ شاه(نور به قبر ایشان)بود چطور ایشان را راند و طرد کرد!!!

به یاد بیاریم چطور انگلستان باعث انعقاد قراردادهایی امثال ترکمنچای شد!!!!

کی وقتش میرسد بفهمیم هیچ کسی جز خودمان دوستمان نیست؟!

و چقدر زود تاریخ رو فراموش میکنم!!! . . .

قصه چه کنم دراز،بس باشد/چون نیست گشایشی ز گفتارم

#نرود میخ آهنین در مخ پوک!

حالا منتظر باش عاقایون از اونور بوم پائین افتاده‌ی عاشخ و سینه‌چاک بیگانه‌ها بیان بهت تهمت بسیجی و عرب‌پرست و اینا بزنن ?

1 ❤️

2017-01-25 15:17:59 +0330 +0330
نقل از: میونل مرگ بر صهیونیست جهانخوار مرگ بر دشمنان اسلام درود بر رهبر عزیزم جانم فدای آسید علی

حالا جانتو فدا هر خری میخوای بکن اخوی ولی سر این آرپیچیتو بگیر اونور خطرناکه! (party)

1 ❤️

2017-01-25 15:25:38 +0330 +0330

ک3 زن هرچی سیاستمداره ?

0 ❤️

2017-01-25 19:39:19 +0330 +0330
نقل از: اسکلت حشری
نقل از: میونل مرگ بر صهیونیست جهانخوار مرگ بر دشمنان اسلام درود بر رهبر عزیزم جانم فدای آسید علی

حالا جانتو فدا هر خری میخوای بکن اخوی ولی سر این آرپیچیتو بگیر اونور خطرناکه! (party)

اماده جهاد و شهادت هستم برای رفتن به سوریه هم ثبت نام کردم به عنوان ار پی جی زن در گردان های عاشورا فعال هستم شما نترس کارم را بلدم ?

0 ❤️

2017-01-25 21:30:33 +0330 +0330
نقل از: میونل

اماده جهاد و شهادت هستم برای رفتن به سوریه هم ثبت نام کردم به عنوان ار پی جی زن در گردان های عاشورا فعال هستم شما نترس کارم را بلدم ?

اخه تو که ارپی جی زنی دیگه چرا …پس اینجا چکار میکنی… پسر خوب بدعادت میشی بعد تو سوریه هم یه دستت باید به ارپی جی باشه یه دستت تو شلوارت…گردان عاشورا رو جقی نکنه صلوات

0 ❤️

2017-01-25 21:53:08 +0330 +0330
نقل از: tayeb1356

اخه تو که ارپی جی زنی دیگه چرا …پس اینجا چکار میکنی… پسر خوب بدعادت میشی بعد تو سوریه هم یه دستت باید به ارپی جی باشه یه دستت تو شلوارت…گردان عاشورا رو جقی نکنه صلوات

با شهادت کل گناهان انسان بخشیده میشن من هم که معصوم نیستم چون حضرت علی فرموده اند که فاش کردن گناه از خود گناه بزرگتره من بصورت ناشاس اومدم و فکر نکنم گناه وارد شدن در سایت از گناهان کبیره باشه هر چند من در مقابل گناهان زیادی خود را بیمه کردم مطمئن باش با ازدواج هم این کار را ترک خواهم کرد

0 ❤️

2017-01-25 22:11:46 +0330 +0330

صاحب این تایپیک هر ننه قمری هست خوب دل خجسته ای داره. خوش بحالش. پس حالا که اینقدر بیکاری بشین بشمار روزارو تا ببینیم کی قراره بره تو کون اخوندا ?

0 ❤️

2017-01-26 03:34:30 +0330 +0330

با شهادت کل گناهان انسان بخشیده میشن من هم که معصوم نیستم چون حضرت علی فرموده اند که فاش کردن گناه از خود گناه بزرگتره من بصورت ناشاس اومدم و فکر نکنم گناه وارد شدن در سایت از گناهان کبیره باشه هر چند من در مقابل گناهان زیادی خود را بیمه کردم مطمئن باش با ازدواج هم این کار را ترک خواهم کرد

ما بالاخره نفهمیدیم حضرتعالی قصد شهادت فرمودید یا هوس ازدواج به سر مبارکتون زده، در هر حال مواظب باش کمرت رو زیاد خالی نکنی چون موقع شلیک آرپی جی باید یکی از اون عرب ها بیاد کمرت رو بگیره و پشتیبانی کنه، عرب هم که دوست و دشمن حالیش نیست … یهو میبینی جای کم شدن گناه، یه گناه دیگه هم به گناهانت اضافه شد. از ما گفتن بود

0 ❤️

2017-01-26 04:41:20 +0330 +0330

بشرطی که ایوانکا ترامپ بیاد ایران بکنیمش عجب کسیه؟/؟؟؟؟؟وای ممه هاش
برن گم شن

0 ❤️

2017-01-26 09:08:10 +0330 +0330

ببین حرومزاده چه تاپیکی زدیا ? ? (wanking)

0 ❤️

2017-01-26 13:12:38 +0330 +0330
نقل از: arasyar

ما بالاخره نفهمیدیم حضرتعالی قصد شهادت فرمودید یا هوس ازدواج به سر مبارکتون زده، در هر حال مواظب باش کمرت رو زیاد خالی نکنی چون موقع شلیک آرپی جی باید یکی از اون عرب ها بیاد کمرت رو بگیره و پشتیبانی کنه، عرب هم که دوست و دشمن حالیش نیست … یهو میبینی جای کم شدن گناه، یه گناه دیگه هم به گناهانت اضافه شد. از ما گفتن بود

شهادت لیاقت میخواد که من کمترین نداشتم اما با پیروی از رهبر عزیزم به قدرت اسلام کمک خواهم کرداگر هم شهید شدم بهشت بهترین هدیه است که خدا به من میده

1 ❤️

2017-01-27 08:01:23 +0330 +0330

صاحب این تاپیک متأسفانه بدلایل نامعلوم بلوکه شد

از این پس این تاپیک هر ازچندگاهی “آپ” میشود

نقل از:میونل شهادت لیاقت میخواد که من کمترین نداشتم اما با پیروی از رهبر عزیزم به قدرت اسلام کمک خواهم کرداگر هم شهید شدم بهشت بهترین هدیه است که خدا به من میده

برادر شهادت پر خیر و برکتی رو برایتان آرزومندیم

((جمعی از شهوانیون ? ))

3 ❤️

2017-01-27 08:55:44 +0330 +0330

بله شما ها همون دسته ای هستین که هم این دنیا هر گوهی میخواین میخورین و با یک شهادت میخواین اون دنیاتون هم (اگر اون دنیایی باشه) با حوریان بهشتی هم خوابه بشین…
ننگ به خدایی که بهشتیانش همچین انسانهایی هستن

0 ❤️

2017-01-27 09:55:37 +0330 +0330
نقل از: چکارکنیم بمب اتم در ماتحت قم خواهد شد اگر جمهوری اسلامی حماقت کند .

اتفاقن هدف گیریشونم دقیق دقیقه… ? ?

درست بر عکس هدف گیری “ضد هوایی” مستقر در پاستور…

1 ❤️

2017-01-27 10:08:22 +0330 +0330

گه نخور تو نگران کار خدا نباش برو جقتو بزن

0 ❤️

2017-01-27 10:08:56 +0330 +0330
نقل از: homantak7 کیر ایرانو ایرانی هم نمیتونن بخورم چه برسه موشک بفرستن سمت ایران .خواهر مادرشون میدیم دستشون

لازمه اینکار اینه که سیستم پدافند هوایی قوی داشته باشین…

فاجعه پاستور رو یادت باشه… همیشه…

1 ❤️

2017-01-27 10:26:53 +0330 +0330
نقل از: pesarampesar آمریکا حمله کنه این مردمن که باید تاوان پس بدن همچین میگین آمریکا بیاد که انگار بیاد کلی کارخونه و چیزای دیگه رو آماده میکنه برامون هر کشوری دنبال منافع خودشه و خلاص این مردم خودمونن که باید شرایط رو درست کنن تو کشوری که کسی حاضر به فداکاری نیست هیچ اتفاقی نمی افته و جنگ فقط شرایطو برای مردم عادی وخیم می کنه وگرنه امثال رسایی که همین الان گرین کارت همون آمریکا رو دارن! آمریکا اول گرین کارت های امثال رسایی رو حذف کنه بعد بیاد شرشون رو از سر ما کم کنه اونایی که پول دارن براشون فرقی نمیکنه ازاین مملکت میزنن میرن مردمن که باید جور بدبختی و فلاکت به بار اومد رو به دوش بکشن

پ ن پ
انتظار داری آمریکا موشکهای میلیون دلاریشو مفت و مجانی بندازه تأسیسات هسته ای سپاهو نابود کنه و بعدشم مارو از این حقارت 38 ساله نجات بده و بره؟؟
چیز دیگه‎ای لازم نداری؟!
معلومه که هر کشوری به فکر منافع خودشه. منتها آمریکا میبینه که با نابودی حکومت آخوندی، هزینه کمتری برای تروریست‎پروری این حرومیا تو خاورمیانه میده.
پس به نفعشه که شر اینارو بکّنه تا از شر تروریستای داعش و بوکوحرام و طالبان و سید حسن نصراله و بشار جسد خلاص بشه.
بنده با کمال میل هم حاضرم نفتمونو دو دستی تقدیمشون کنم تا از شرّ آخوند خلاص شم. معامله منصفانه‎ای هم هست ?

2 ❤️

2017-01-27 10:42:02 +0330 +0330

با سر لوحه قرار دادن تز " اونا هیشکدوم دلشون برامون نسوخته"… یا “اونا بدنبال منافعشون هستن…”…

بیمورد، اساس و پایه موضوع تاپیک رو بچالش نکشید…

مگه شما هر روز صب که میرین سر کار… بدنبال منافعتون نیستین… ( لطفن حاشیه لغوی پیدا نکنین… و مانند کودکان درون، بحثو کژژژژژژژژ ندین…).

یا مگه کره جنوبی از رویکرد نوینش با آمریکا، ضرر دیده ؟؟؟؟؟؟

یا مگه پیام نخست وزیر ژاپن رو نسبت به گوشی تلفن پاناسونیک، نشنیدین ؟

نکته مهم، مدیریت روابط… و بالانس تعاملاتِ فی مابینه… فوت کوزه گری همینجاس…

نمیشه با این تز، (که تاریخ مصرفش تموم شده)، پشت بدنیا کنیم… اینجوری خودمون ، خودمونو جریمه کردیم… قبل از ممالک بقول شما “جهانخار”…

نکته ای که از دید حضرات کتابخانه دار و همانند… فرو افتاده… اینه که بجای غر زدن و درجا زدن و انزوای کلان سیاسی و ترسیدن از چپاول احتمالی، بهتره به تربیت رضاخانها بپردازیم… تا از دلواپسی در بیایم…

تقدیم ب صاحب محترم تاپیک…

2 ❤️

2017-01-27 10:53:08 +0330 +0330
نقل از: میونل گه نخور تو نگران کار خدا نباش برو جقتو بزن

حقیقت تلخه ، باید بپذیری که کار خدای خیالی شما دیگه تمومه

1 ❤️

2017-01-27 11:25:10 +0330 +0330
نقل از: pouyapoya2012 با سر لوحه قرار دادن تز " اونا هیشکدوم دلشون برامون نسوخته"... یا "اونا بدنبال منافعشون هستن.."...

بیمورد، اساس و پایه موضوع تاپیک رو بچالش نکشید…

مگه شما هر روز صب که میرین سر کار… بدنبال منافعتون نیستین… ( لطفن حاشیه لغوی پیدا نکنین… و مانند کودکان درون، بحثو کژژژژژژژژ ندین…).

یا مگه کره جنوبی از رویکرد نوینش با آمریکا، ضرر دیده ؟؟؟؟؟؟

یا مگه پیام نخست وزیر ژاپن رو نسبت به گوشی تلفن پاناسونیک، نشنیدین ؟

نکته مهم، مدیریت روابط… و بالانس تعاملاتِ فی مابینه… فوت کوزه گری همینجاس…

نمیشه با این تز، (که تاریخ مصرفش تموم شده)، پشت بدنیا کنیم… اینجوری خودمون ، خودمونو جریمه کردیم… قبل از ممالک بقول شما “جهانخار”…

نکته ای که از دید حضرات کتابخانه دار و همانند… فرو افتاده… اینه که بجای غر زدن و درجا زدن و انزوای کلان سیاسی و ترسیدن از چپاول احتمالی، بهتره به تربیت رضاخانها بپردازیم… تا از دلواپسی در بیایم…

تقدیم ب صاحب محترم تاپیک…

مثل همیشه استفاده کردیم ?

درود اهورامزدا بر شما ?

2 ❤️

2017-01-27 19:45:02 +0330 +0330

( مجید....خیلی پراکنده نوشته بودی... اما..)

نَ.... دوست عزیز...

وختی شاه، گفتش که دیگه ب چشم آبیا باج نمیدیم... منظورش کی بود ؟؟؟؟؟؟ ( الان بحث درست و غلطش رو ندارم.... فقط پاسخ شبهه وارد شده رو دارم میدم...).

آمریکایی ها، هم بعوضش، در صحنه سیاسی، پشتش رو خالی کردن.... خیلی ساده س... دو ، دو تا... 4 تا...

نمیشه واسه طرف خط و نشون بکشیم و بلافاصله ازش توقع کمک سیاسی داشته باشیم و بعدن بهش اتهام " ضارب خنجر از پشت" بزنیم....

اما نکته ای که از دید شما جا افتاده، اینه که در اون فاجعه، آمریکا فقط پشت شاه رو خالی کرد، اما به ایران و ایرانی آسیبی نرسوند...

حالا باس ازش تشکر کنیم یا بهش بد و بیراه بگیم ؟....

اما همین روسیه تا فرصت گیر اوورده بلافاصله ارتشش رو ریخته توی ایران برای تجزیه و کسب منافع.... ( ممنونم از رضا شاه بزرگ..)

یا هرچی سلاح بنجل داشته، کرده تو پاچمون...... ( اشاره ب درگیری تنگه هرمز و از کار افتادن نرم افزار سیستم موشکی... که با وساطت سازمان ملل کمتر خسارت دیدیم...)

و ما مرگ بر روسیه رو از شعارامون حذف کردیم.... (البته بعد از رحلت آقای جانگداز...)...

حالا کدوم یکی بگفته شما، "ولد زنا" هستن... روسیه... مسئولین خادمِ خودی... یا آمریکا ؟؟؟

امیدوارم بیشتر دقت کنی....

2 ❤️

2017-01-27 20:19:16 +0330 +0330
نقل از: pouyapoya2012

( مجید....خیلی پراکنده نوشته بودی... اما..)

نَ.... دوست عزیز...

وختی شاه، گفتش که دیگه ب چشم آبیا باج نمیدیم... منظورش کی بود ؟؟؟؟؟؟ ( الان بحث درست و غلطش رو ندارم.... فقط پاسخ شبهه وارد شده رو دارم میدم...).

آمریکایی ها، هم بعوضش، در صحنه سیاسی، پشتش رو خالی کردن.... خیلی ساده س... دو ، دو تا... 4 تا...

نمیشه واسه طرف خط و نشون بکشیم و بلافاصله بهش اتهام " ضارب خنجر از پشت" بزنیم....

اما نکته ای که از دید شما جا افتاده، اینه که در اون فاجعه، آمریکا فقط پشت شاه رو خالی کرد، اما به ایران و ایرانی آسیبی نرسوند...

حالا باس ازش تشکر کنیم یا بهش بد و بیراه بگیم ؟....

اما همین روسیه تا فرصت گیر اوورده بلافاصله ارتشش رو ریخته توی ایران برای تجزیه و کسب منافع.... ( ممنونم از رضا شاه بزرگ..)

یا هرچی سلاح بنجل داشته، کرده تو پاچمون...... ( اشاره ب درگیری تنگه هرمز و از کار افتادن نرم افزار سیستم موشکی... که با وساطت سازمان ملل کمتر خسارت دیدیم...)

و ما مرگ بر روسیه رو از شعارامون حذف کردیم.... (البته بعد از رحلت آقای جانگداز...)...

حالا کدوم یکی بگفته شما، "ولد زنا" هستن... روسیه... مسئولین خادمِ خودی... یا آمریکا ؟؟؟

امیدوارم بیشتر دقت کنی....

آقا پویا داداش
بعضی از نظرات رو میبینم واقعاً قبطه میخورم!
یه سریا خاسته یا ناخاسته خودشونو در حد بلندگوی آخوند پایین میارن و حرفهای صد من یه غازه صداسیمای میلی رو میزنن
اللخصوص همون آغایون (به قول شما) حضرات کتابخانه‎دار!! چه صفت برازنده‎ای واقعاً 🙄 🙄
اینا ارزش جواب دادن ندارن. چون جایگاه فکریشون بر مبنای منطق نیست

2 ❤️

2017-01-27 21:30:14 +0330 +0330

اینقد جنسش خوب بوده که حال نداشته چشاشو باز کنه و با دقت بخونه…

1 ❤️

2017-01-27 21:30:27 +0330 +0330
نقل از: pesarampesar آدم باس خیلی کس مغز باشه که این مملکتو با ژاپن و کره قیاس کنه با حمله آمریکا ما تهش میشیم مثل لیبی و عراق که در حال تجزین هیچکی تو این کشور چشم دیدن اون یکی رو نداره و تفرقه داره موج میزنه تا بیست سال دیگه طبق آمارای رسمی سازمان جهانی ایران به کلی خشک میشه و نیمی از مردم ایران باس این کشور رو ترک کنن ملت تو حوادث جای کمک بهم فیلم میگیرن و جوک میسازن بعد میگین ژاپن و کره!!!!!!!!!!!!!!!!!!! توهماتتون کلا قشنگه ولی اگه ما مردم کره و ژاپن و داشتیم اسم این کشور الان ایران نبود شما چقدر جق میزنین خداییش که اینجوری شعار میدین؟!!!!! چشاتون کوره اوضا مملکتو کلا نمی بینین جای زر زدن الکی یکم واقع بین باشین و بد نیس یکم فقط یکم مطالعه کنین راجبه سیاست و تاریخ بعد زر بزنین

عرض شود که ایراد اصلی این قضیه‌ در اینجاس که عدّه‌ای از ایرانیان، صفت بارز خایه‌مالی به طرز شدیدی در خونشون رخنه کرده. حتا اون دسه‌شون که به ظاهر از اسلامم زدن بیرون همچنان این صفت رو حفظ نموده و آنچنان غرق در خایه‌مالی گشته‌اند که چاره کار را در هر شرایط همواره خایه‌مالی دیده و هیچ‌گونه خایه در خود نمیبینن که خود موجب تغییر باشن. مسلموناش که خایه‌مالی عاقا رو بجا میارن و غیرمسلموناش تنها راه رهایی رو خایه‌مالی عامریکا و اسرائیل میبینن. حالا بیا و به این خایه‌مالان بد عادت بفهمان که دخالت آمریکا و اسرائیل واسه براندازی این رژیم، درصورتی که مردم کشور همچنان درگیر اسلام و افکار آخوندی باشن هیچ فایده‌ای نخواهد داش.

لیکن موج‌سواران خایه‌مال مخشان به این چیزا قد نمیدهد چون نبوغی جز خایه‌مالی در خود حس نمیکنند و صرفن دلخوش به آنند که با همین خایه‌مالیهایشان جواب بگیرند. ?

0 ❤️

2017-01-27 21:45:23 +0330 +0330

من باز نظر اسکلت حشری موافقم البته فقط در مورد خایمالی امریکا و اسراعیل چون بعضی ها فکر کردن ترامپ یا نتان یا هو شب قبل خواب تو فکر اینن چطور میشه ایران را به اصطلاح ازاد کرد و مردمش را به رفاه برد ? ?

0 ❤️

2017-01-27 21:47:51 +0330 +0330
نقل از: pesarampesar
نقل از: pesarampesar آدم باس خیلی کس مغز باشه که این مملکتو با ژاپن و کره قیاس کنه با حمله آمریکا ما تهش میشیم مثل لیبی و عراق که در حال تجزین هیچکی تو این کشور چشم دیدن اون یکی رو نداره و تفرقه داره موج میزنه تا بیست سال دیگه طبق آمارای رسمی سازمان جهانی ایران به کلی خشک میشه و نیمی از مردم ایران باس این کشور رو ترک کنن ملت تو حوادث جای کمک بهم فیلم میگیرن و جوک میسازن بعد میگین ژاپن و کره!!!!!!!!!!!!!!!!!!! توهماتتون کلا قشنگه ولی اگه ما مردم کره و ژاپن و داشتیم اسم این کشور الان ایران نبود شما چقدر جق میزنین خداییش که اینجوری شعار میدین؟!!!!! چشاتون کوره اوضا مملکتو کلا نمی بینین جای زر زدن الکی یکم واقع بین باشین و بد نیس یکم فقط یکم مطالعه کنین راجبه سیاست و تاریخ بعد زر بزنین

عرض شود که ایراد اصلی این قضیه‌ در اینجاس که عدّه‌ای از ایرانیان، صفت بارز خایه‌مالی به طرز شدیدی در خونشون رخنه کرده. حتا اون دسه‌شون که به ظاهر از اسلامم زدن بیرون همچنان این صفت رو حفظ نموده و آنچنان غرق در خایه‌مالی گشته‌اند که چاره کار را در هر شرایط همواره خایه‌مالی دیده و هیچ‌گونه خایه در خود نمیبینن که خود موجب تغییر باشن. مسلموناش که خایه‌مالی عاقا رو بجا میارن و غیرمسلموناش تنها راه رهایی رو خایه‌مالی عامریکا و اسرائیل میبینن. حالا بیا و به این خایه‌مالان بد عادت بفهمان که دخالت آمریکا و اسرائیل واسه براندازی این رژیم، درصورتی که مردم کشور همچنان درگیر اسلام و افکار آخوندی باشن هیچ فایده‌ای نخواهد داش.

لیکن موج‌سواران خایه‌مال مخشان به این چیزا قد نمیدهد چون نبوغی جز خایه‌مالی در خود حس نمیکنند و صرفن دلخوش به آنند که با همین خایه‌مالیهایشان جواب بگیرند. ?

داداش اینا هم مثل همین احمق های آخوندن فقط از اونور بوم افتادن
وای به حال مملکت که بیفته دست اینا هرچی بدبختی الان داریم کاملا معکوس میشه به یه نوع بدبختی دیگه این ملت واقعا کی میخواد بفهمه رضاخان اومد با اون قانوناش سی چهل سال بعد مملکت کلا قانوناش دگرگون شد با این انقلاب الانم باز 40 سال گذشته قراره بشه دوباره مثل 80 سال قبل و این چرخه تا ابد ادامه داره جای اینکه واقعا کاری کنن تا مردم بفهمن این آخوندا دزد و جاکشن فقط زر میزنن و تز کیری میدن امیدوارم یه روز با دانش مردم و افزایش فهم یه حکومت سکولار بیاد سر کا این ملت و حمایت اکثریت قاطع مردم رو داشته باشه هرکس خواست دین داشته باشه هر کی هم نخواست نداشته باشه ولی شعورشون برسه حکومت واقعا درست یه حکومت سکولاره
نه دینی و نه لاییک که تهش هردو سر و ته یه کرباسن

با این جمله‌ت که «**با دانش مردم و افزایش فهم** یه حکومت سکولار بیاد سر کار این ملت و حمایت اکثریت قاطع مردم رو داشته باشه» شدیدن موافقم! ?
میگم که خایه‌مالان چیزی از دانش و فهم عمومی کشور که حالیشون نیس، کاری ندارن اوضاع فکری ملت در چه حاله، فقط میخوان هرجوری شده با مالیدن خایه‌های یه قدرت دیگه (عامریکا یا اسرائیل) به دمبال سرنگونی رژیم باشن. حال اینکه اون قدرتم میاد مملکتو از آخوند میگیره میده دس یه دیکتاتور دیگه. هرچن برای موج‌سواران خایمال، بلخره دیکتاتور لازمه تا دساشون بیکار نمونه! ?
اون زمان که رضاشاه اومد این مملکتو درست کنه، ملت بیسواد و نفهم بودن همین الانشم یه مش خایمال بیسواد نفهم رضاخان دیگه‌ای رو میطلبن که بیاد بزنه تو سرشون. ;)
0 ❤️

2017-01-27 21:48:37 +0330 +0330
نقل از: ترومن صاحب این تاپیک متأسفانه بدلایل نامعلوم بلوکه شد
از این پس این تاپیک هر ازچندگاهی "آپ" میشود
نقل از:میونل شهادت لیاقت میخواد که من کمترین نداشتم اما با پیروی از رهبر عزیزم به قدرت اسلام کمک خواهم کرداگر هم شهید شدم بهشت بهترین هدیه است که خدا به من میده

برادر شهادت پر خیر و برکتی رو برایتان آرزومندیم

((جمعی از شهوانیون ? ))

جدی میگی.... (صاحب این تاپیک متأسفانه بدلایل نامعلوم بلوکه شد)

چرا ؟؟؟

این همه بیشعور ریخته توی این سایت... اون چرا ؟ .... پسر موجهی بود ....!!!!

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «