چجور پسری شدیدا کونیه؟!!

1398/11/17

دوستمون “arsh2452” یه تاپیکی داره تحت عنوان “پسری که کونیه!” که خوندنش انگیزه ای شد که من هم این تاپیک رو بزنم! 😁

لطفا پیش از خوندن مطلب پی نوشت رو با دقت بخونین.

-پسری که کلی ادعای مذهبی بودنش میشه اما با این وجود میاد شهوانی, که از در و دیوارش تبلیغ سکس و عکس آلت کاربرا آویزونه و 95 درصد تاپیکها و داستانهاش مربوط به پورن هست, و تا یه تاپیک در نقد مذهب میبینه رگ گردنش میزنه بیرون شدیدا کونیه! 😁

-پسری که صبح تا شب از بدی وضع اقتصادی مملکت و بیکاری و بدبختی جوونا … میناله اما هیچ کار عملی برای مقابله با وضع موجود (آگاه سازی, رای ندادن, تظاهرات…) نمیکنه و به بقیه هم نصیحت میکنه که کاری نکنن شدیدا کونیه! 😁

-پسری که مدام دم از کورش کبیر و تمدن ایران باستان میزنه و همیشه میگه “این عربها ما رو به این روز انداختن” اما وقتی میخواد یه کار سختی بکنه میگه “یا ابوالفضل” شدیدا کونیه! 😁

-پسری که اسم شناسنامه ایش غلامعلیه اما خونه صداش میکنن “پویا جوووون” شدیدا کونیه! 😁

-پسری که یه مسافرت خارج رفته دوبی اما فارسی رو با لهجه غلیظ انگلیسی حرف میزنه که بگه بابا ما هم آره… شدیدا کونیه! 😁

-پسری که این مطلب رو بخونه و ببینه حرف دل اون هم هست اما با این وجود لایکش نکنه شدیدا کونیه! 😁

-پسری که با وجود اینکه یکی نشون داده که عکس پست شده توی تاپیک یه کاربرِ “مثلا خانم” شهوانی فیک هست, باز هم قربون و صدقش بره شدیدا کونیه! 😁

-پسری که از دست آدم دلخوره اما بجای اینکه مثل مرد بیاد جلو و مشکلش رو حل کنه میره اون پشت مشت ها بر علیه آدم کارهای خاله زنکی میکنه شدیدا کونیه! 😁

-پسری که مرتب مطالب کانالهای تلگرامی در مورد فلان نویسنده یا فلان فیلسوف … رو شِیر میکنه اما حتی یه صفحه از کتابهای اون آدمها رو توی عمرش نخونده شدیدا کونیه! 😁

-پسری که فکر میکنه هر خانمی که توی این سایت عضو هست حتما به دنبال سکس با کسی هست و حتما هم باید بیاد با ایشون سکس کنه هم شدیدا خود شیفته است و هم شدیدا کونیه! 😁

-پسری که پرایدم نداره سوار بشه اما توی شبکه های اجتماعی عکس خودش رو با پورشه و فراری و بنز و بی ام و … میذاره شدیدا کونیه! 😁

-پسری که تو عمرش از شاه عبدالعظیم هم اونطرف تر نرفته اما موقع حرف زدن همش میگه “ما ایرانیا…” و “خارجیها…” و ادای اینو در میاره که میدونه که اون طرف آب چه خبره شدیدا کونیه! 😁

-پسری که میاد توی شهوانی که تفریح کنه اما بجای اینکه محیط خوبی برای خودش و دیگران فراهم کنه مرتب فحاشی میکنه و با بقیه درگیر میشه بدون هیچ شکی شدیدا کونیه! 😁

-پسری که فکر کنه من اینهمه زور زدم و 559 تا تاپیک گوگولی و پر محتوی نوشتم که لایک جمع کنم شدیدا کونیه! 😁

-پسری که فکر کنه من عدد فوق رو برای پز دادن اینجا نوشتم اونم شدیدا کونیه! 😁

-پسری که توی ترافیک هر جا آمبولانس میره میاندازه پشتش تا از ماشین های دیگه جلو بزنه شدیدا کونیه! 😁

-پسری که توی خط سرعت اتوبان دِلِی دِلِی رانندگی میکنه و همه ماشینای پشتی رو معطل میکنه یا پسری که میندازه خط کندرو اما مثل فشنگ تند میره هر دو بدون شک شدیدا کونی هستند! 😁

-پسری که با پراید کهنه اش مرتب توی خیابون های تهرون لایی میکشه و حس میکنه خودش مایکل شوماخره و خیابونای تهران پیست مسابقات فرمول 1 و پرایدش هم آخرین مدل لامبورگینیه هم شدیدا متوهمه و هم شدیدا کونیه! 😁

**پ.ن. میدونم که دلتون میخواد بگین که نویسنده تاپیک هم شدیدا کونیه! اما زودتر اینو نوشتم که نتونین اینو بگین! (این حق وتوی صاحب تاپیک هست!) 😁 **

**پ.ن. لازم به توضیحه که در اینجا “کونی بودن” اصلا معنی" گِی" بودن و “مفعول” بودن رو نداره! بلکه آدم مزخرف, بی ریشه, عوضی و بی شعور رو توصیف میکنه…و “پسر” هم اینجا اسم عام هست به معنی “آدم” نه لزوما جنس مذکر! **

پ.ن. توضیح غیر ضروری: تاپیک سعی میکنه به زبان طنز دردهای جامعه را بازگو کنه…

14 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2021-03-11 16:36:29 +0330 +0330

یکم طولانی بود و نشد همشو بخونم
توی متن در مورد کسی که دیگران رو قضاوت میکنه هم بود؟

0 ❤️

2021-03-11 16:50:09 +0330 +0330

عالی بود 👏👏

1 ❤️

2021-03-11 17:08:40 +0330 +0330

بیشتر موارد هم شدیدا کونین هم شدیدن کونشون میخاره 😂 😂

1 ❤️

2021-03-11 17:45:00 +0330 +0330

↩ axm432
خب بذار چند جاشو اسلاح کنم.
-پسری که توی جاده هر جا که راه بندان میشه میندازه توی شونه خاکی جاده که مثلا زرنگی کنه و از بقیه جلو بزنه شدیدا پسر گلیه! 😁(این یکی دیگ حق مسلم ماست)
-پسری که اسم شناسنامه ایش غلامعلیه اما خونه صداش میکنن “پویا جوووون” شدیدا یه پسر دوست داشتنیه! 😁
-پسری که با رانت و دزدی و خایه مالی به آلاف اولوفی رسیده اما مرتب به بقیه میگه “برای پول درآوردن آدم باید عرضه داشته باشه”, شدیدا کونش میخاره! 😁
-پسری که علائم کرونا رو در خودش میبینه اما بجای اینکه خودش رو در خونه قرنطینه کنه میره توی اجتماع و بقیه رو هم گرفتار میکنه شدیدا گاوه! 😁
-پسری که خودش با هزار تا دختر رابطه داشته اما برای ازدواج دنبال یه دختر باکره است شدیدا کونیه! 😁(کسیم که زنش بشه بدون تردید شدیدا کسخله)
<<پسری که طرفدار ج. ا. هست>> باقیشو نمیخواد بگی شدیدا کونیه! 😁 (البته این کونی نیست؛کونی اینه 😁 )

0 ❤️

2021-03-11 18:00:24 +0330 +0330

خخ ۹۹ درصد در معرض این مرض قرار میگیرند 😂😂😂

1 ❤️

2021-03-11 18:02:19 +0330 +0330

↩ رفیق عشق
شاید بعد هک شدن سایت دیگه برنگشته…

1 ❤️

2021-03-11 18:05:49 +0330 +0330

↩ Shab.n1
میدونی هدف من از جمع آوری این لیست یه جور تلنگر زدن به جامعه خودمون بود که خیلی کارهای غلط رو انجام میده و اصلا هم حواسش نیست. وقتی همه رو یکجا جمع میکنی و نشونش میدی تازه عمق فاجعه رو متوجه میشه…

1 ❤️

2021-03-11 18:22:43 +0330 +0330

↩ axm432
خدا رو شکر من که به جز اسم تو شناسنامه م و اون روندن تو جاده خاکی باقی مواردو نداشتم 😂 😁

1 ❤️

2021-03-11 23:16:27 +0330 +0330

↩ axm432
متاسفانه اونقدر موارد علط و اشتباه هست که شمردنش خسته کننده میشه ولی نکته اصلی همه موارد عدم آگاهی و خودخواهی و توهم همه‌چیزدانی ماست 😏

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «