چجوری از شر روبوسی های عید خلاص بشیم؟؟؟

1398/01/01

درووووود

دوستان باز عید اومده و دید و باز دید های اجباری و تخمی …
افرادی از فامیل رو که سال به سال نمیبینیم و به تخممون هم حسابشون نمیکنیم (اونا هم ما رو به کیرشون حساب نمیکنن) باید ببینیم و روبوسی هم بکنیم باهاشون و مشکل قضیه هم اینجا هست که ما مردها محکوم هستیم به این که با ریش و پشموها روبوسی کنیم !! اگه لااقل با زنها و دخترها روبوسی میکردیم بهتر بود 🤤 😁 ولی باید یا ریش ببوسیم یا پوست تیغ تیغووووووو🤮

شما چه راهکاری سراغ دارید که بشه مودبانه از این روبوسیهای چندش فرار کرد؟؟؟؟؟ (dash)

1508 👀
6 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2019-03-22 20:28:50 +0430 +0430
نقل از: ترومن احسنت به شما با این تاپیک خوب ?

خب حقیقتش باید بگم که الان با بیان این موضوع خاطرات خود منو زنده کردی ;)

زمانی که با خانواده زندگی میکردم و مجبور بودم شوهر خاله و دایی و اینهارو ببوسم ?

از شگرد خودم استفاده میکردم↓

۱. دست که میدادم، آرنجمو خم نمیکردم که فاصله بینمون کم بشه که منجر به بوس بشه! همین که طرف ببینه محکم مثل مجسمه وایسادی و خیلی رسمی و لفظ قلم احوالپرسی میکنی، دوزاریش میفته که رغبتی برای بوسیدن نداری. اما نوبت مثلا خاله ها که میشد، دو دستی بغلشون میکردم، جوری که شوهرش چشماش ۴ تا میشد! 🙄

۲. اگر روش اول جواب نمیداد یا طرف انقدری گاگول بود که نمیتونست قضیه رو بفهمه، بدون اینکه مجبور باشم دروغ بگم دستمو میگرفتم جلوی دهنم. همین!

اینطوری سریع طرف میرفت عقب. بلاخره خودش میفهمه که نمیخوام بوسش کنم.

و البته اینم بگم که در فرهنگ غرب و مسیحیت که بیشتر آدمهای دنیا پیرو همون فرهنگ هستن (inlove) بوسیدن مرد از یک مرد عمل مکروه و بسیار زشتیه!

چون هم دلیل دینی داره، و هم اینکه بوس یک مرد از مرد، فقط مختص همجنسگراهاست و یک عمل زشت.

حقیقتش من هم از زمانی که این دلایل رو فهمیدم، به خودم اجازه دادم که توی مهمونیها مردهارو نبوسم. چون براش دلیل و برهان موجه داشتم☝

خب تو حتما تنومند و زورمند هستی اگه یکی مثل من ریز نقش و کوچیک بود و زورش نمیرسید چی پس والا ما رو تا دستمونو میگیرن زاررررررررت میگیرن طرف خودشون بوس بوس بوس بوس ?

دستت رو میگرفتی جلوی دهنت یعنی چی ؟درست متوجه نشدم چطور هست این حرکت

بعدش هم بروووووووووووووو ای غرب زدهههه!!! ای اجنبی پرست بررررررررررو انقد غربگرایی تبلیغ نکن

زاررررررررررررررررت ?

1 ❤️

2019-03-22 20:31:05 +0430 +0430
نقل از: گوزوی خوشبخت
نقل از: Lady_Ronaak دوستان چقد مسئله رو گنده کردن تنها راه کارش اینه شبش سیر بخوری صبحم پاشی مسواک نزنی ? (erection)

مسعله گنده نیست؟؟؟؟ فرض کن بری تو یه جمع بعد با صد نفر ریش و پشمدار محترم بخوای روبوسی بکنی :| زارررررررررت

خوبه ما کوردا با مردای فامیل فقط دست میدیم

0 ❤️

2019-03-22 20:32:48 +0430 +0430
نقل از: Lady_Ronaak
نقل از: Lady_Ronaak دوستان چقد مسئله رو گنده کردن تنها راه کارش اینه شبش سیر بخوری صبحم پاشی مسواک نزنی ? (erection)

مسعله گنده نیست؟؟؟؟ فرض کن بری تو یه جمع بعد با صد نفر ریش و پشمدار محترم بخوای روبوسی بکنی :| زارررررررررت

بالاخره مردهاتون که با هم روبوسی میکنن . نمیکنن؟ تازه مردهای کرد سیبیل کلفتترن ? باز من شانس اوردم اونجا به دنیا نیومدم (dash)

1 ❤️

2019-03-22 20:34:22 +0430 +0430

بالاخره مردهاتون که با هم روبوسی میکنن . نمیکنن؟ تازه مردهای کرد سیبیل کلفتترن ? باز من شانس اوردم اونجا به دنیا نیومدم (dash)

خب دوتا سیبیل کلفت به هم برخورد میکنن
همین‌که به صورت من نمیخورن کافیه ?

1 ❤️

2019-03-22 20:36:58 +0430 +0430

مگه تو گوزو نیستی؟!

خب راه حل مشکلتم همینه؛ هر کی اومد طرفت یکی ول کن

دیگه فک کنم کلن بیخیالت میشن روبوسی بماند

1 ❤️

2019-03-22 20:37:48 +0430 +0430

خب دوتا سیبیل کلفت به هم برخورد میکنن
همین‌که به صورت من نمیخورن کافیه ?

خب از این لحاظ که دخترهای ما هم راحتن ! تازه اونها از دست دادن با سیبیل کلفتها هم معافن ?

1 ❤️

2019-03-22 20:39:22 +0430 +0430
نقل از: xxx2019xxx

مگه تو گوزو نیستی؟!

اینجوری هم میشه ولی خب علاوه بر این که بیخیال روبوسی باهام میشن با اردنگی هم از خونه شون میندازنم بیرون !!ههههههههههههه

1 ❤️

2019-03-22 20:44:01 +0430 +0430

مگه تو گوزو نیستی؟!

اینجوری هم میشه ولی خب علاوه بر این که بیخیال روبوسی باهام میشن با اردنگی هم از خونه شون میندازنم بیرون !!ههههههههههههه

خب همون کافیه که بات روبوسی نمیکنن ?

0 ❤️

2019-03-22 20:45:29 +0430 +0430

مگه تو گوزو نیستی؟!

برو بابا گوزیدم دهنت با این راه حل دادنت زاررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررت

0 ❤️

2019-03-22 20:46:07 +0430 +0430

شاید باورت نشه ولی دقیقا همزمان با این پست قبلیم با همون شدت سنگین گوزیدم واقعا

پستم از ته دل بود

1 ❤️

2019-03-22 20:47:50 +0430 +0430

مگه تو گوزو نیستی؟!

برو بابا گوزیدم دهنت با این راه حل دادنت زاررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررت

کسکش?

0 ❤️

2019-03-23 08:17:28 +0430 +0430
نقل از: moraba سلام حالا دوتا بوس هم بکنن مگه چیزی از ما کم میشه؟ فقط این چلوندشون یذره دردناکه :D

خب اگه انقد دست و دل باز هستی واقعا بیا قرار بذاریم من یه ذره بوست بکنم دلبندم !! چیزی ازت کم نمیشه که ? ولی به ما خیلی چیزها میرسه ? زاررررررررررت

سلام
من واقعنی در بوسیدن هیچ مشکلی ندارم.البته بوس از روی محبت

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «