چرا اینجوری شده؟ آه و افسوس بر این مردمان

1397/12/08

چرا این وضعیت به وجود اومده؟

آخه مردها و پسران چرا به این وضیعت دچار شدن؟

کون دادن مردها و پسرها خیلی گسترش پیدا کرده و هر روز وضعیت بدتر میشه؟ چرا مردها کون میدن و خیلی ها از این کار لذت هم میبرند؟
نباید این چنین باشد

مرد ها و پسران باید از وجود و حس محشر هم بستر شدن و هم آغوشی با خانم ها و دختران لذت ببرند که به درستی این طبیعت و ذات مردها و پسران میبایست باشد

چرا ینجوری شدن؟ چرا دارن برخلاف طبیعتشان رفتا میکنند؟

تو رو خدا تموم کنید این وضعیتو و به خودتون بیایید.

11 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2019-03-15 12:41:01 +0330 +0330
نقل از: parisa.. پسر کونی گلی از گل های بهشته ک شجاعت داشته بره بده هیچ محدودیتی وجود نداره ما کی هستیم ک باید و نباید بذاریم

واقعا درک این مطلب اینقدر سخته که من بارها گفتم و تکرار کردم

آقای محترم من بارها گفته ام و بار دگر میگویم
نه من و نه کس دیگه نمیتونه باید و نباید بذاره رو رفتار دیگران به جز خالق

وقتی خالق انسان را از دو جنسیت خلق کرده پس حجت را تمام کرده و باید گذاشته که با جنس مخالف باید رابطه داشت

لطفا برای اثبات رفتار غیر طبیعی و غلط اینقدر حرفو نپیچونید و مسیر رو منحرف نکنید

0 ❤️

2019-03-15 12:46:50 +0330 +0330

دقیقا همین که میگی این رفتاری که داره گسترش پیدا میکنه غیر طبیعی هست کاملا نشان دهنده ی میزان اطلاعات اندک و مغز فندقی شماست که در قرن بیست و یکم دارید مسائل اتاق خواب مردمو انگشت میکنید؛ شما اخرین نفری هستی که باید از فهم و شعور حرف بزنی شما اگر یک جو شعور داشتی میفهمیدی که اینکه یه پسر یا دختری دوس داره بده یا بکنه هیییییچ ربطی به هیچ احدی نداره پس بهتره به جای سفسطه کردن و کشیدن بحث به بیراهه بشینی و یکم در روند فکر کردنت تجدید نظر کنی و با مطالعه ی حداقل پنجاه شصت تا مقاله ی جامعه شناسی و روانشناسی سطح اطلاعاتت در این زمینه رو اندکی هم که شده بالا ببری تا دیگه این قضاوت های بی مورد رو به مردم شیاف نکنی

1 ❤️

2019-03-15 12:59:45 +0330 +0330
نقل از: Mr.Shelby دقیقا همین که میگی این رفتاری که داره گسترش پیدا میکنه غیر طبیعی هست کاملا نشان دهنده ی میزان اطلاعات اندک و مغز فندقی شماست که در قرن بیست و یکم دارید مسائل اتاق خواب مردمو انگشت میکنید؛ شما اخرین نفری هستی که باید از فهم و شعور حرف بزنی شما اگر یک جو شعور داشتی میفهمیدی که اینکه یه پسر یا دختری دوس داره بده یا بکنه هیییییچ ربطی به هیچ احدی نداره پس بهتره به جای سفسطه کردن و کشیدن بحث به بیراهه بشینی و یکم در روند فکر کردنت تجدید نظر کنی و با مطالعه ی حداقل پنجاه شصت تا مقاله ی جامعه شناسی و روانشناسی سطح اطلاعاتت در این زمینه رو اندکی هم که شده بالا ببری تا دیگه این قضاوت های بی مورد رو به مردم شیاف نکنی

شما این همه مطالعه داشتی و اومدی توهین کردی و دهنتو باز کردی؟ نه باو الکی میگی

قشنگ تابلو داری ادای روشنفکرارو در میاری و چیزی به اسم شعور تو وجودت نیست

شما با این همه مطالعه که داشتی چرا جای جواب به یه سوال ساده اومدی توهین کردی؟ اول حرف از گرایش و اتاق خواب میزنی تا بحث و عوض کنی بعد که میفهمی سوتی دادی میایی حرف از رفتار و مطالعه میزنی.و برای سرپوش اشتباهت منو متهم به سفسطه میکنی؟

من میگم نگاه کن به آفرینش و طبیعت ولی تو میای در مورد گرایش و اتاق خواب حرف میزنی ؟ کدوم سفسطه ست؟

هزار تا مقاله و مطلب هم چاپ بشه و عقاید غلط و گرایشهای غلط ترویج داده بشه باز میگم اگه این رفتار درست و طبیعی بود انسان با 2 جنسیت مختلف آفریده نمیشد

ولی تو نمیتونی اینو درک کنی چون هنوز تفاوت گرایش و رفتار طبیخی رو نمیفهمی هر چقدر هم که مدعی باشی مطالعه میکنی و خیی عالمی

0 ❤️

2019-03-15 13:24:21 +0330 +0330

سوال اینجاست که اساسا چرا باید فکر کنیم تمایل به مفعول واقع شدن در رابطه یا استفاده از گوشواره یا آرایش یا غیره و غیره “ذاتا” به “زن بودن” برمیگرده؟ آیا منطقیه که فکر کنیم زن ها به طور طبیعی با ویژگی تمایل به انداختن گوشواره به دنیا میان و مردها نه؟
یا این که اینا صرفا قراردادها و هنجارهای جامعه س که به مرور زمان و در هر دوره ای میتونه تغییر کنه؟ این منطقی تر نیست؟
اگر آرایش کردن یک ویژگی مطلقا زنانه است و به ذات زن برمیگرده، پس چطور در طول تاریخ دوره هایی وجود داشته که مردها هم آرایش میکردن؟
آیا اگر کسی در یک دوره ی زمانی مخالف این قبیل هنجارهای ساخته شده به دست جوامع انسانی عمل کنه، به کسی آسیبی میزنه؟ آیا داره بر خلاف طبیعتش رفتار میکنه؟
“طبیعت” چیه؟ آیا طبیعت بذری رو تو مغز مردها کاشته که به طور طبیعی تصمیم بگیرن هرگز گوش هاشونو سوراخ نکنن؟ یا در رابطه سکسیشون فقط باید به برجستگی های بدن یک زن عشق بورزن؟
آیا راحت تر و منطقی تر نیست که بذاریم هر کسی با هر جنس، جنسیت، و شخصیتی، خودش تصمیم بگیره از چی خوشش میاد و دوست داره خودشو چه جوری بروز بده؟
آیا کار سختیه که هر کسی رو که به قالب های ذهنی از پیش تعریف شده و محدود ما شباهت نداره، طرد و مسخره نکنیم؟ #انسان‌باشیم

3 ❤️

2019-03-15 13:50:04 +0330 +0330
نقل از: Mr.Shelby سوال اینجاست که اساسا چرا باید فکر کنیم تمایل به مفعول واقع شدن در رابطه یا استفاده از گوشواره یا آرایش یا غیره و غیره "ذاتا" به "زن بودن" برمیگرده؟ آیا منطقیه که فکر کنیم زن ها به طور طبیعی با ویژگی تمایل به انداختن گوشواره به دنیا میان و مردها نه؟ یا این که اینا صرفا قراردادها و هنجارهای جامعه س که به مرور زمان و در هر دوره ای میتونه تغییر کنه؟ این منطقی تر نیست؟ اگر آرایش کردن یک ویژگی مطلقا زنانه است و به ذات زن برمیگرده، پس چطور در طول تاریخ دوره هایی وجود داشته که مردها هم آرایش میکردن؟ آیا اگر کسی در یک دوره ی زمانی مخالف این قبیل هنجارهای ساخته شده به دست جوامع انسانی عمل کنه، به کسی آسیبی میزنه؟ آیا داره بر خلاف طبیعتش رفتار میکنه؟ “طبیعت” چیه؟ آیا طبیعت بذری رو تو مغز مردها کاشته که به طور طبیعی تصمیم بگیرن هرگز گوش هاشونو سوراخ نکنن؟ یا در رابطه سکسیشون فقط باید به برجستگی های بدن یک زن عشق بورزن؟ آیا راحت تر و منطقی تر نیست که بذاریم هر کسی با هر جنس، جنسیت، و شخصیتی، خودش تصمیم بگیره از چی خوشش میاد و دوست داره خودشو چه جوری بروز بده؟ آیا کار سختیه که هر کسی رو که به قالب های ذهنی از پیش تعریف شده و محدود ما شباهت نداره، طرد و مسخره نکنیم؟ #انسان‌باشیم

قبل از هر چیزی بگم که از این تغییر لفظت تو بحث که دیگه توهین نمیکنی خیلی خیلی ممنونم

ببین رفیق من یه موضوع رو نتونستم تو این تاپیک جا بندازم در حالی که خیلی تلاش کردم این موضوع رو که من کاره ای نیستم و مدعی نیستم که بیشتر از دیگران میفههمم جا بیوفته برای دوستان.پس خواهشا دوستان اینو درک کنید

خوب بریم سراغ بحث خودمون

مدل لباس پوشیدن و آرایش ظاهری چیزیه که در طول تاریخ و تو تمام کشورهای دنیا متفاوت بوده و کسی نمیتونه مدعی باشه که آرایش فقط برای خانم هاست و سوراخ کردن گوش برای آقایان نیست
پوشش و مدل آرایش ظاهر تو تمام دنیا بر اساس عرف و قوانین حاکم تو تمام کشورها برای مرد و زن تعیین میشه که من نظری در این مورد ندارم که درسته یا غلطه. و تو بعضی کشورها هم کاملا آزاده.

من میگم خالق زن و مردو برای هم آفرید اگه این طبیعی و درست نبود خوب همه رو از یک جنسیت می آفرید و اون وقت دیگه همجنس بازی و همجنس گرایی میشد یک رفتار و عمل ذاتی و طبیعی

ولی وقتی خالق انسان را با 2 جنسیت متفاوت خلق میکنه منظورش اینه که همجنس گرایی و همجنس بازی غلط و غیر طبیعیه و نبایستی انجام بشه و گسترشش داد.

هشتگ درستی در آخر حرفات گذاشتی پس لطفا مطابق همون هشتگ رفتار کن و تمایلات و گرایش های غیر انسانی رو کنار بذار

0 ❤️

2019-03-15 13:53:12 +0330 +0330
نقل از: Dormin
نقل از: Mr.Shelby سوال اینجاست که اساسا چرا باید فکر کنیم تمایل به مفعول واقع شدن در رابطه یا استفاده از گوشواره یا آرایش یا غیره و غیره "ذاتا" به "زن بودن" برمیگرده؟ آیا منطقیه که فکر کنیم زن ها به طور طبیعی با ویژگی تمایل به انداختن گوشواره به دنیا میان و مردها نه؟ یا این که اینا صرفا قراردادها و هنجارهای جامعه س که به مرور زمان و در هر دوره ای میتونه تغییر کنه؟ این منطقی تر نیست؟ اگر آرایش کردن یک ویژگی مطلقا زنانه است و به ذات زن برمیگرده، پس چطور در طول تاریخ دوره هایی وجود داشته که مردها هم آرایش میکردن؟ آیا اگر کسی در یک دوره ی زمانی مخالف این قبیل هنجارهای ساخته شده به دست جوامع انسانی عمل کنه، به کسی آسیبی میزنه؟ آیا داره بر خلاف طبیعتش رفتار میکنه؟ “طبیعت” چیه؟ آیا طبیعت بذری رو تو مغز مردها کاشته که به طور طبیعی تصمیم بگیرن هرگز گوش هاشونو سوراخ نکنن؟ یا در رابطه سکسیشون فقط باید به برجستگی های بدن یک زن عشق بورزن؟ آیا راحت تر و منطقی تر نیست که بذاریم هر کسی با هر جنس، جنسیت، و شخصیتی، خودش تصمیم بگیره از چی خوشش میاد و دوست داره خودشو چه جوری بروز بده؟ آیا کار سختیه که هر کسی رو که به قالب های ذهنی از پیش تعریف شده و محدود ما شباهت نداره، طرد و مسخره نکنیم؟ #انسان‌باشیم

حاجی طرف کلا شوته بیخیالش

توهین و توهین

باز هم توهین

البته دیگه طبیعی شده این موضوع

کسی که حرفی برای گفتن نداشته باشه یا توهین میکنه یا حمله میکنه

به رفتارت ادامه بده رفیق

0 ❤️

2019-03-17 22:24:11 +0330 +0330

وفتی پسر جوون دستش به دختر نمیرسه و میخاد لذت جنسی تجربه کنه میره سمت این کار نباید به اینجور ادما خرده گرفت بلکه باید به این جامعه و حکومت لعنت فرستاد

0 ❤️

2019-03-21 09:29:45 +0330 +0330

با احترام به نظر شما

به نظرم همیشه واسه رسیدن به هدفمون نباید راحترین راهو انتخاب کنیم

واسه رابطه داشتن با یه خاتم باید یه کم وقت گذاشت و تلاش کرد که اعتمادش جلب بشه و مراقب بود که آبروش به خطر نیوفته

وقتی یه خانم به یه پسر اعتماد کنه خیلی راحت باهاش رابطه برقرار میکنه

0 ❤️

2019-04-12 13:20:42 +0430 +0430

یه جور تمایله دیگه

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «