چرا خیلیا از سکسشون لذت نمیبرن!؟(مخصوصا خانوما)+عکس

1396/08/28

کلا تعداد زیادی از ایرانیا فقط برای رفع مسئولیت سکس میکنن
درصورتی که باید از سکس لذت برد و به ارامش روحی و جسمی رسید

خیلی از خانوما که فقط غر میزنن بجای لذت بردن
حتی یه ساک معمولی رو هم بلد نیستن
حالا پوزیشنا بماند

اقایونم که برا دیر ارضا شدن یه تانکر اسپری خالی میکنن رو شومبولشون

دوستان نظری دارید برا اینکه بیشتر لذت ببریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟!؟!؟

کسایی که اینجا نمیتونن نظر بدن خصوصی بگن نظرشونو

14751 👀
4 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2017-11-19 22:15:07 +0330 +0330

چرا ما از کاری لذت نمی بریم ؟ چون یاد نگرفتیم که لذت بردن اصلا یعنی چی . وقتی خانم و آقای ایرانی سالها در کف سکس زندگی کردن و باورهای جامعه بهشون این رو انتقال داده که برای داشتن سکس باید از هفت خان رستم رد بشن ، به نظرت می شه ازش لذت برد ؟ امروز یا باید خلاف همه قواعد جامعه فعلی و بدون حمایت هیچ قانونی بری سکس بکنی (خارج از ازدواج ) که دختر ها کلی ازش وحشت دارن و پسر ها هم ایقدر بد بعد از سکس با خانم ها رفتار کردن که معمولا من خانمی رو سراغ ندارم که دل خوشی از دست کسی که پردش رو قبل از ازدواج زده داشته باشه. جامعه ای با ارزش های متضاد با واقعیت های زندگی انسان نتیجه بهتری از این نمی شه توش گرفت . بخش دیگه فاجعه عدم لذت از سکس به خاطر محدودیت هایی هست که ایرانی ها رو به شدت به تماشای پورن و فانتزی ها بدون هیچ عقل و شعوری هدایت می کنه . نه مرد و نه زن ایرانی هیچکدوم پورن استار نیستن در نتیجه حتی بعد از ازدواج هم اون داغی کافی که با دیدن بدن همدیگه باید داشته باشن رو نخواهند داشت . یک نگاهی به همون تاپیکی که برای سایز آلت زدی بکن ، ببین چقدر از هم وطنان ما که حتی معلومه هنوز توی عمرشون به داخل آلت تناسلی یک خانم دست هم نزدن دارن از خیر و برکت کلفتی می گن ولی طرف نمی دونه مگه رحم یک زن چقدر هست که قراره 20 سانت آلت بره توش ؟ این یعنی به گند کشیده شدن مغز ایرانی در رابطه با سکس . آموزش درست داده نشده و مردم دارن با دیدن پورن چیزی از سکس یاد می گیرن . از اینا همه بدتر کلی سنت زشت و ضد انسانی توی این کشور داریم که باعث شده سکس چهره زشتی پیدا بکنه (ازدواج های اجباری ، ازدواج توی سنین کم ، ازدواج فقط به خاطر سکس ) و در نتیجه ما معنی لذت رو نمی فهمیم . اصلا سوالت رو می تونی کلی تر بپرسی ، چرا ما ایرانی ها بلد نیستیم لذت ببریم ؟ فکر می کنم می شه خیلی خوب فهمید چرا.

3 ❤️

2017-11-19 22:22:48 +0330 +0330
نقل از: kamranalone10000 چرا ما از کاری لذت نمی بریم ؟ چون یاد نگرفتیم که لذت بردن اصلا یعنی چی . وقتی خانم و آقای ایرانی سالها در کف سکس زندگی کردن و باورهای جامعه بهشون این رو انتقال داده که برای داشتن سکس باید از هفت خان رستم رد بشن ، به نظرت می شه ازش لذت برد ؟ امروز یا باید خلاف همه قواعد جامعه فعلی و بدون حمایت هیچ قانونی بری سکس بکنی (خارج از ازدواج ) که دختر ها کلی ازش وحشت دارن و پسر ها هم ایقدر بد بعد از سکس با خانم ها رفتار کردن که معمولا من خانمی رو سراغ ندارم که دل خوشی از دست کسی که پردش رو قبل از ازدواج زده داشته باشه. جامعه ای با ارزش های متضاد با واقعیت های زندگی انسان نتیجه بهتری از این نمی شه توش گرفت . بخش دیگه فاجعه عدم لذت از سکس به خاطر محدودیت هایی هست که ایرانی ها رو به شدت به تماشای پورن و فانتزی ها بدون هیچ عقل و شعوری هدایت می کنه . نه مرد و نه زن ایرانی هیچکدوم پورن استار نیستن در نتیجه حتی بعد از ازدواج هم اون داغی کافی که با دیدن بدن همدیگه باید داشته باشن رو نخواهند داشت . یک نگاهی به همون تاپیکی که برای سایز آلت زدی بکن ، ببین چقدر از هم وطنان ما که حتی معلومه هنوز توی عمرشون به داخل آلت تناسلی یک خانم دست هم نزدن دارن از خیر و برکت کلفتی می گن ولی طرف نمی دونه مگه رحم یک زن چقدر هست که قراره 20 سانت آلت بره توش ؟ این یعنی به گند کشیده شدن مغز ایرانی در رابطه با سکس . آموزش درست داده نشده و مردم دارن با دیدن پورن چیزی از سکس یاد می گیرن . از اینا همه بدتر کلی سنت زشت و ضد انسانی توی این کشور داریم که باعث شده سکس چهره زشتی پیدا بکنه (ازدواج های اجباری ، ازدواج توی سنین کم ، ازدواج فقط به خاطر سکس ) و در نتیجه ما معنی لذت رو نمی فهمیم . اصلا سوالت رو می تونی کلی تر بپرسی ، چرا ما ایرانی ها بلد نیستیم لذت ببریم ؟ فکر می کنم می شه خیلی خوب فهمید چرا.

ممنون که نظر میدی
کاملا هم درست میگی
دقیقا چون آموزش درست نداریم همه میرن سمت فیلمای پورن غیر واقعی و فانتزی
چون سکسو بد میدونن مردم جامعه
و دید بد ویا دید غلطی دارن بهش
تا وقتی که محدودیت های چرت باشه از هیجی نمیشه لذت برد

0 ❤️

2017-11-22 09:44:16 +0330 +0330

مسلما کلی ها میان و دری وری میگه بهم ولی اشکالی نداره , چون ما ایرانی ها هنوز یاد نگرفتیم هر کس بر خلاف نظرمون حرفی زد فقط شنونده باشیم …چرا لذت نمیبرن؟؟؟؟؟چون اساسا از هیچیمون لذت نمیبریم چون بلد نیستیم اصولی کاری رو انجام بدیم.اکثر ماها از سکس فقط اینو میدونیم که زرتی بکنیم توش یا رو کمر بخوابیم لنگارو بدیم بالا و یا داگ استایل بعدش شاپ شاپ بعدشم ارضاء.مثل این میمونه واسه رفع گشنگی یه راس بری سر قابلمه شروع کنی به خوردن اونم با دست . نمیشه که بایددستاتو بشوری میز بچینی سالاد یا ماست سبزی یا هر چیز دیگه ای ظرف قاشق چنگال و…بعدش شروع کنی به خوردن . سکس ام همینه باید مقدماتشو بچینی عشق بازی ور رفتن حرف زدن (حدالمقدور ماساژ ) نوازش خوردن (که اینا واسه خانوم ها خیلی مهمتره)بعدش آروم آروم شروع کنی و بعد از ارضا شدن تو بقل هم یه چند دقیقه ای رو بگذرونین نه اینکه بعدازضا شدن سریع پاشی بری خودتو بشوری.اینجوری میشه که میشه نهایت لذت رو از سکس برد و درصد خیانت رو تو رابطه ها آورد پائین .این نظر من بود و اگه از نظرتون چرته اشکالی نداره

2 ❤️

2017-11-22 09:53:05 +0330 +0330
نقل از: massage_tehran_1980 مسلما کلی ها میان و دری وری میگه بهم ولی اشکالی نداره , چون ما ایرانی ها هنوز یاد نگرفتیم هر کس بر خلاف نظرمون حرفی زد فقط شنونده باشیم ....چرا لذت نمیبرن؟؟؟؟؟چون اساسا از هیچیمون لذت نمیبریم چون بلد نیستیم اصولی کاری رو انجام بدیم.اکثر ماها از سکس فقط اینو میدونیم که زرتی بکنیم توش یا رو کمر بخوابیم لنگارو بدیم بالا و یا داگ استایل بعدش شاپ شاپ بعدشم ارضاء.مثل این میمونه واسه رفع گشنگی یه راس بری سر قابلمه شروع کنی به خوردن اونم با دست . نمیشه که بایددستاتو بشوری میز بچینی سالاد یا ماست سبزی یا هر چیز دیگه ای ظرف قاشق چنگال و....بعدش شروع کنی به خوردن . سکس ام همینه باید مقدماتشو بچینی عشق بازی ور رفتن حرف زدن (حدالمقدور ماساژ ) نوازش خوردن (که اینا واسه خانوم ها خیلی مهمتره)بعدش آروم آروم شروع کنی و بعد از ارضا شدن تو بقل هم یه چند دقیقه ای رو بگذرونین نه اینکه بعدازضا شدن سریع پاشی بری خودتو بشوری.اینجوری میشه که میشه نهایت لذت رو از سکس برد و درصد خیانت رو تو رابطه ها آورد پائین .این نظر من بود و اگه از نظرتون چرته اشکالی نداره

کاملا درسته

0 ❤️

2017-11-22 10:03:26 +0330 +0330

امروز گیر دادم به تاپکهای تو ?
بحث ایرانیا نیستش. کلا این مساله تو کشورهایی با حکومتهای اسلامی زیاده علتش هم فقط عدم وجود آموزش جنسی بین دختر ها و پسرها هست. زمانی که به سنی میرسن که نیاز دارن یا اردواج میکنن همین عدم آشنایی درست باعث عدم لذت از رابطه جنسی میشه.
برای لذت بردن از سکس باید دو طرف با اصول اولیه سکس آشنا باشن و بفهمن که سکس یه لدت یکطرفه نیست و طرف مقابل هم باید لذت ببره.

1 ❤️

2017-11-22 10:09:36 +0330 +0330
نقل از: Ali Black امروز گیر دادم به تاپکهای تو ? بحث ایرانیا نیستش. کلا این مساله تو کشورهایی با حکومتهای اسلامی زیاده علتش هم فقط عدم وجود آموزش جنسی بین دختر ها و پسرها هست. زمانی که به سنی میرسن که نیاز دارن یا اردواج میکنن همین عدم آشنایی درست باعث عدم لذت از رابطه جنسی میشه. برای لذت بردن از سکس باید دو طرف با اصول اولیه سکس آشنا باشن و بفهمن که سکس یه لدت یکطرفه نیست و طرف مقابل هم باید لذت ببره.

الان یکی از علمای بزرگ کشور میاد میگه همین چیزارو میگید که زلزله میاد دیگه 🙄

1 ❤️

2017-11-22 10:16:12 +0330 +0330
نقل از: mr_deraz
نقل از: Ali Black امروز گیر دادم به تاپکهای تو ? بحث ایرانیا نیستش. کلا این مساله تو کشورهایی با حکومتهای اسلامی زیاده علتش هم فقط عدم وجود آموزش جنسی بین دختر ها و پسرها هست. زمانی که به سنی میرسن که نیاز دارن یا اردواج میکنن همین عدم آشنایی درست باعث عدم لذت از رابطه جنسی میشه. برای لذت بردن از سکس باید دو طرف با اصول اولیه سکس آشنا باشن و بفهمن که سکس یه لدت یکطرفه نیست و طرف مقابل هم باید لذت ببره.

الان یکی از علمای بزرگ کشور میاد میگه همین چیزارو میگید که زلزله میاد دیگه 🙄

خداوکیلی یه بار برو دوباره بخون کامنتایی که گذاشتم رو. بعدش میبینی من خودم از علمای بزرگ هستم. خیالت راحت تا من اینجام هیچ کدوم نمیان اینجا

0 ❤️

2017-11-22 15:57:03 +0330 +0330
نقل از: salarjavan233 چرا لذت نمیبرن دوست عزیز من یادم نمیاد با خانومی سکس کرده باشم و از روی اجبار یا چیزی باشه، فقط واسه لذت بوده

خیلیا سکس میکنن که ارضای جسمی بشن یا فقط ابشون بیاد
لذت بردن از سکس خیلی بیشتر از ایناس

0 ❤️

2017-11-23 19:54:51 +0330 +0330

این طوری ها هم نیست که می گی، داری با فیلم خودت رو مقایسه می کنی مگه؟
سکس درست مثل غذا می مونه توی غذا خوردن مگه اتفاق عجیب غریبی می افته؟

0 ❤️

2017-11-23 23:03:35 +0330 +0330
نقل از: روزبه عاشق پستون این طوری ها هم نیست که می گی، داری با فیلم خودت رو مقایسه می کنی مگه؟ سکس درست مثل غذا می مونه توی غذا خوردن مگه اتفاق عجیب غریبی می افته؟

daqiqan mese qaza khordane
to mitoni ye qazaro bedon inke taamaye khobesho hes koni bokhori v fqt sir shi
v ham mitoni az tamame maze ha v taam haye qaza dar kenare sir shodan lezat bebari

1 ❤️

2017-11-24 18:14:59 +0330 +0330
نقل از: Snz.sltn من و همسرم هم خیلی گرمیم هم اینکه که دقیقا طبق گفتتون باید واسه لذت برن یه قدمی بردارن اینکه هی منتظر بمونی که طرفت بیاد جلو که خجالت میکشی یا اینکه وای من الان اینجوری کنم فکر میکنه من قبلا رابطه داشتم

واقعیتش هرچقدرم ما پوزیشن های مختلف و امتحان کنیم من میدونم که بدون تلاش خودم ارضا نمیشم

خانمها اگه عین مجسمه زیر شوهرشون نخوابن زندگیشون گلستون میشه
حتی اگه شوهرشون سرد باشه

موافقم باهات

0 ❤️

2017-11-24 18:21:33 +0330 +0330

کی گفته نمیبرن ؟

0 ❤️

2017-11-24 18:36:46 +0330 +0330
نقل از: saman_tehran_22 کی گفته نمیبرن ؟

kheylia nemibaran
sex mikonan k fqt abeshon biad

0 ❤️

2017-11-25 16:05:25 +0330 +0330

سلام به عنوان کسی که ۱۰ ساله ازدواج کردم در این خصوص اظهار نظر میکنم. حالا دوستان هر حور خواستن جمع بندی کنن:
به نظر من سردی روابط زن و شوهرا تو ایران بیشتر از طرف خانماست…شک نکنین …اینو حدی میگم…حالا دلیلش چیه میگم
اول اینکه تو ایران تا قبل ازدواج دخترا یه جوری دوست دارن واسه کسی که دوستش دارن عشوه بریزن ولی این کار فقط تا زمان ازدواج هست بعد دیگه عشوه ها حذف میشه چون میدونن تا عمر دارا طرف باید پیشش بمونه
دلیل بعد اینه که زنای ایراتی بیشتر ارایش و شیک پوشیشون واسه دیگران هست تا شوهرشون اینو همه قبول دارن…یعنی طرف تو خونه واسه ارایش و ظاهرش هیچ اهمیتی نمیده
مورد بعد بچه هست. با ورود بچه خانما نمیتونن بچه رو زیاد از خودشون دور کنن یه حوری حس مادرانه

1 ❤️

2017-11-25 16:19:55 +0330 +0330
نقل از: Ranginan
نقل از: فریبا.دلاوری کسایی که وارد روابط تعهد دار میشن منظورم ازدواج . به عنوان یک وظیفه به سکس نگاه میکنن ..کسایی هم که فقط برای یک هفته دو هفته باهم هستن به چشم بانک نگاه میکنن...اینجوری که ایرانیها لذت نمیبرن ..البته لذت نبردن خودش قصه ای که سر دراز داره.. کلا باید یک تایپیک بزنن????

مشکل سکس تو ایران اینه که اونی که یکی دو هفته اس توش عشق نیست…
اونی هم که ازدواج یا از سر عشق نیست یا اینکه فقط لذت خودت مهم باشه… تو سکس اگه عشق باشه و لذت بردن طرف مقابل از لذت بردن خودت مهمتر خیلی هم لذتیبخشعه.
سکس خوب یعنی دو کلوم، عشق با فداکاری همزمون…

? ? ?

0 ❤️

2017-11-25 16:21:04 +0330 +0330
نقل از: ehsan90md سلام به عنوان کسی که ۱۰ ساله ازدواج کردم در این خصوص اظهار نظر میکنم. حالا دوستان هر حور خواستن جمع بندی کنن: به نظر من سردی روابط زن و شوهرا تو ایران بیشتر از طرف خانماست...شک نکنین ..اینو حدی میگم...حالا دلیلش چیه میگم اول اینکه تو ایران تا قبل ازدواج دخترا یه جوری دوست دارن واسه کسی که دوستش دارن عشوه بریزن ولی این کار فقط تا زمان ازدواج هست بعد دیگه عشوه ها حذف میشه چون میدونن تا عمر دارا طرف باید پیشش بمونه دلیل بعد اینه که زنای ایراتی بیشتر ارایش و شیک پوشیشون واسه دیگران هست تا شوهرشون اینو همه قبول دارن..یعنی طرف تو خونه واسه ارایش و ظاهرش هیچ اهمیتی نمیده مورد بعد بچه هست. با ورود بچه خانما نمیتونن بچه رو زیاد از خودشون دور کنن یه حوری حس مادرانه

کاملا صحیح…مرسی

0 ❤️

2017-11-26 15:23:02 +0330 +0330

این حرفت رو قبول ندارم من یه خانم هیتم واقعا هم لذت میبرم

0 ❤️

2017-11-26 15:25:25 +0330 +0330

این حرفت رو قبول ندارم من یه خانم هستم واقعا هم لذت میبرم

0 ❤️

2017-11-26 15:25:28 +0330 +0330
نقل از: amk007 این حرفت رو قبول ندارم من یه خانم هیتم واقعا هم لذت میبرم

خب اول اینکه همه رو نگفتم
بعدشم خیلیا بلد نیستن لذت ببرن
اینم قبول نداری؟

0 ❤️

2017-11-27 13:43:45 +0330 +0330

از یه کشور جهان سوم چه انتظاری داری؟

0 ❤️

2017-11-27 14:20:10 +0330 +0330

با این حرفت موافق نیست»
تو از کجا میدونی لذت نمیبرن

درسته قبول دارم که معمولا اینکارو میکنن که تموم بشه
ولی بعضی ها هم هستن لذتش دو طرفه هستش

دلیل بعضی ها هم اینه که از بچگی این چیزو یه چیز ناپسند دیدن به فکر لذتش نبودن
همین زیاد به فکر لذتش نیستن
بعضی از مردا هم که خودت بهتر میدونی فقط میکنن نمیدونن طرف چطوره

0 ❤️

2017-11-27 15:14:10 +0330 +0330
نقل از: khafan_free با این حرفت موافق نیست» تو از کجا میدونی لذت نمیبرن

درسته قبول دارم که معمولا اینکارو میکنن که تموم بشه
ولی بعضی ها هم هستن لذتش دو طرفه هستش

دلیل بعضی ها هم اینه که از بچگی این چیزو یه چیز ناپسند دیدن به فکر لذتش نبودن
همین زیاد به فکر لذتش نیستن
بعضی از مردا هم که خودت بهتر میدونی فقط میکنن نمیدونن طرف چطوره

are vali kheylia lezat nemibaran
bara rafe masoliat sex mikonan

0 ❤️

2017-11-28 13:19:23 +0330 +0330

اتفاقان ما خیلی هم لذت میبریم چون اول که عاشق هم هستیم دوم اینکه سکس بلد هستیم واقعان واردیم به سکس بخاطر همین خیلی بسیارزیاد مزه میده بهمون

0 ❤️

2017-11-28 16:56:26 +0330 +0330
نقل از: امیر_کلاریس اتفاقان ما خیلی هم لذت میبریم چون اول که عاشق هم هستیم دوم اینکه سکس بلد هستیم واقعان واردیم به سکس بخاطر همین خیلی بسیارزیاد مزه میده بهمون

نوش جونتون

0 ❤️

2017-12-03 12:24:10 +0330 +0330

تکراری نباشید

0 ❤️

2017-12-03 13:05:09 +0330 +0330
نقل از: سعیدماسور تکراری نباشید

yani chi?

0 ❤️

2017-12-04 17:36:17 +0330 +0330

نمیدومم

0 ❤️

2017-12-04 17:40:05 +0330 +0330
نقل از: SARA_N نمیدومم

مرسی که نمیدونی

0 ❤️

2017-12-04 17:44:39 +0330 +0330

والا من که زنی ندیدم باهام سکس کنه لذت نبره . سمته دخترا هم نمیرم از بس ناز دارن . یکبارم با یک 20 ساله که خودش پایه سکس بود میخواست تست کنه سکس کردم که همش میگفت میسوزه و نمیتونم منم بیخیال شدم

0 ❤️

2017-12-04 17:47:45 +0330 +0330
نقل از: teh.boy والا من که زنی ندیدم باهام سکس کنه لذت نبره . سمته دخترا هم نمیرم از بس ناز دارن . یکبارم با یک 20 ساله که خودش پایه سکس بود میخواست تست کنه سکس کردم که همش میگفت میسوزه و نمیتونم منم بیخیال شدم

خب همون اومده ادا تنگارو در بیاره و لذت نبرده دیگه

0 ❤️

2017-12-05 07:21:48 +0330 +0330

چون وقت نمیزارن برا سکس

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «