چرا شهوانی آویزون نشده؟ (پیشنهاداتی برای مدیر سایت)

1389/12/27

سلام به ادمین این سایت
چند وقتیه می خواسم این پیشنهاداتو اعلام کنم ولی فرصت نمی شد.

ادمین عزیز، طرفدارای کنونی سایتت خیلیاشون توی شهوانی پلاسن فقط به خاطر اینکه منبع پورنوی فارسی زبان دیگه ای وجود نداره. نمود بارزش غیر فعال بودن تقریبی قسمت فرومه.

و اما چند تا پیشنهاد داشتم که آویزون این حرکتارو کرد تا شد آویزون و هک شدنش فقدان بزرگی شد برای کاربرا:

17583 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2013-04-04 20:03:39 +0430 +0430

[quote=baran-20]سلام ب همه مخصوصا ادمين خسته نباشيد
شهوانى به نوبه ى خودش يکى از بهترين هاست
پيشنهاد من براى بهتر شدن سايت اين هستش ک مدير براى قسمت هاى مختلف فروم انتخاب بشه
تا هر کاربر با تاييد مدير بتونه تاپيک بزنه تا تاپيک هاى مشابه بهم انقدر توى فروم زياد نباشه
سپاس از شما.[/quote]

با سلام و تشکر از اینکه به بهتر شدن عملکرد سایت اهمیت قایل اید/
اما این کار یعنی زیاد شدن تعداد مدیران سایت و احتمال سلیقه ای شدن و باند بازی و دیگر مسایل مغایر با رویه خط مشی سایت-آزادی بیان- وجود دارد

0 ❤️

2013-04-04 20:28:01 +0430 +0430

آویزون خیلی هم خوب بود
تنها مشکلش این بود خیلی مدیر داشت
یه سایت بود 17 تا رئیس توش بود
فقط سعید نبود که سینا و رضا هم که سایت رو ارث پدریشون میدونستن
به هر حال موفق باشی ادمین جان فقط شما شخصیت نساز برای خودت مثل سعید ملک پور که خودشو به اسم سیاوش حسینخانی معرفی کرد
تازه به همه ایمیل داده بود
من خودم چون داستان نویس بود اونجا باهاش از طریق ایمیل در ارتباط بو.دم
ممنون میشم توی قسمت تم یا همون قالب سایت یه دستی ببرید و تغییرش بدید
برای هر تاپیک قسمتی بزارید که ما ببینیم این تاپیک چقدر بازدید داشته البته به صورت مستقیم از خود تاپیک نه بریم از انجمن نگاه کنیم
که این خودش باعث میشه خطاهای sql توی سایت کم بشه منظورم برنامه نویسی کدهای جاوای سایت هستش
ببخشید سعی کنید روی مسائل دینی زیاد توی سایت مانور داده نشه آویزون رو همین گـــُـــــه بازیا به گا داد
با عرض خسته نباشید خدمت آدمین به قول بچه ها

0 ❤️

2013-04-06 06:58:59 +0430 +0430

شهوانی هم چون کودکی و شیرخوار بوده است که همواره روند پیشرفت را طی میکند و روز به روز به امکانات آن افزوده میشود.
که روز به روز کاربر های بیشتری جذب میکند. ادمین جان همانطور که در کامنتها خدمت شما عرض شد بزرگترین مشکل این سایت داستان های آن است.
*از آپ کردن داستان های خانوادگی بپرهیزید.
*سعی کنید چند مدیر برای برای بخش داستان چندین نویسنده قوی از سایت انتخاب کنید که اول توسط آن ها اصلاح شود و آن ها هم کمک شما داستان ارسال کنند که وقت شما گرفته نشود.

0 ❤️

2013-04-06 07:20:33 +0430 +0430

لطفا IP برنامه سايفون ٣ رو از ليست اسپم در بيارين

0 ❤️

2013-04-06 14:51:35 +0430 +0430

[quote=جـــاوید]
جناب ادمین شکسته نفسی می فرمایند! :D
اتفاقا شهوانی این پتانسیل رو داره که مرجع و مکتبی برای پرورش استعدادهای ادبی بویژه از شاخه کسشعر نویسی یا طنز نویسی باشه مصداق بارز این مسئله و نمونه ای از نخبگان کسشعرنویس که استعدادش در شهوانی ارتقا یافته و مرتفع گشته برادر"امام زاده بیژن"و سایر وابستگان طنز نویس هستند :[/quote]

با تشکر از دوست عزیزم جـــاوید و دوستان ایشان (چون لینکنل و چرچیل عزیز که به راستی این دو بزرگوار از کاربران خوب شهوانی می باشند) :D ! که به درجه و منزلت والای کس شعر پی برده اید :D
هدف اصلی بنده و دوستان از روز اول گسترش کس شعر در بین کاربران عزیز و سایت شهوانی بوده است و نسبت به شعارمان ((چو کس شعر نباشد تن من مباد)) مصمم بوده و هستیم .
فلذا تا آخرین لحظه با قدرت به کارمان ادامه خواهیم داد. :D

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «