چلا مردا چندشن؟

1397/03/30

چلا بیشتر مردا چندش هستن؟ اه اه اه. سکس باید اج لوی عشق باجه. اج لوی محبت و احترام. چیه فکر موکونن باید دسته بیل کثیفشونو تو هر سوراخی بکنن؟ چلا مثل احمقا حلف میزنن و میگن بیاید بدید؟ چلا بیان بدن؟ مگه خواهر و مادل شما آلت میدن به همه؟ اجلا چه طولی میچونید کسی که دوستش ندالید رو دست بجنید؟ عذاب وجدان هم ندالید؟ باید جلوی خانمها سجده کلد و ناجشونو خلید نه اینکه کردشون. اصلا شما مگه کی هجتید؟ هیچی نیجتید. ^-^

2132 👀
3 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2018-06-20 21:21:39 +0430 +0430

چندش به خرس گنده ای میگن که مثلا میخواد مثل بچه ها حرف بزنه ولی بچه ی کوچیکم اینطوری حرف نمیزنه که تو خرس گنده حرف میزنی. چندشو برات بد ترجمه کردن. جا داره یادی کنیم از دسته بیل کثیف پدرت که کاش اون شب سیخ نمیشد.

3 ❤️

2018-06-20 21:25:14 +0430 +0430
نقل از: qazvini چندش به خرس گنده ای میگن که مثلا میخواد مثل بچه ها حرف بزنه ولی بچه ی کوچیکم اینطوری حرف نمیزنه که تو خرس گنده حرف میزنی. چندشو برات بد ترجمه کردن. جا داره یادی کنیم از دسته بیل کثیف پدرت که کاش اون شب سیخ نمیشد.

بابا این بد بخت اصن از کجا معلوم مرد نباشع کیر داشته باشه اندازه دسته بیل سبیل داشته باشه اندازه بابام چقدم تابلو و تخمی حرف میزنه

0 ❤️

2018-06-20 21:32:06 +0430 +0430
نقل از: fuck-Muslim
نقل از: qazvini چندش به خرس گنده ای میگن که مثلا میخواد مثل بچه ها حرف بزنه ولی بچه ی کوچیکم اینطوری حرف نمیزنه که تو خرس گنده حرف میزنی. چندشو برات بد ترجمه کردن. جا داره یادی کنیم از دسته بیل کثیف پدرت که کاش اون شب سیخ نمیشد.

بابا این بد بخت اصن از کجا معلوم مرد نباشع کیر داشته باشه اندازه دسته بیل سبیل داشته باشه اندازه بابام چقدم تابلو و تخمی حرف میزنه

یه درصدم شک ندارم پسره.هیچ موجودی اینطوری حرف نمیزنه به جز یه پسر کس خل که فک میکنه اگه اینطوری حرف بزنه میتونه خودشو جای دختر غالب کنه

0 ❤️

2018-06-20 21:49:44 +0430 +0430
نقل از: qazvini

یه درصدم شک ندارم پسره.هیچ موجودی اینطوری حرف نمیزنه به جز یه پسر کس خل که فک میکنه اگه اینطوری حرف بزنه میتونه خودشو جای دختر غالب کنه

خخخ دقیقا بزار خوش باشه الان شهوانی همش اینجور اکانتای فیک شده دل تنگم برا کاربرای قدیمی سایت بهترین زمان سایت تو سال 92 بود الان همه بچه مچه جقی شدن

0 ❤️

2018-06-20 22:00:16 +0430 +0430

کیرم تو ادبیات،بعد معلم ادبیاتت،بعدشم دهن خودت،اخر سر هم بپاشم تو تایپ کردنت،درست تایپ کن!

1 ❤️

2018-06-20 22:17:54 +0430 +0430
نقل از: qazvini

خخخ دقیقا بزار خوش باشه الان شهوانی همش اینجور اکانتای فیک شده دل تنگم برا کاربرای قدیمی سایت بهترین زمان سایت تو سال 92 بود الان همه بچه مچه جقی شدن

من قبلا زیاد فعالیت نداشتم بیشتر نظاره گر بودم ولی آره یادمه قبلا خیلی جو بهتری داشت سایت

0 ❤️

2018-06-20 22:27:04 +0430 +0430

1 ❤️

2018-06-20 23:02:00 +0430 +0430

فعلا که شماهایید جلوی ما سجده میکنید تا سگی بگاییمتون

0 ❤️

2018-06-21 00:14:09 +0430 +0430

عزیرم درست گفتی ولی ی مورد رو فراموش کردی ••• شما از اون مدل گربه های ولگرد و زباله گردی فکر کنم ، خوب قطعا کسی که زباله گرد باشه که دیگه بهش از باغ پر گل و غذای عالی چیزی سهم نمیبره … درضمن با این لهجه و مدل حرف زدنت کیر عین تیرآهن هم باشه تو دهنتو باز کنی میخوابه

1 ❤️

2018-06-21 01:35:14 +0430 +0430

من موندم این طرز نوشتنت چندش تره یا مردایی که گفتی
دوستانی که تجربه دارن راهنمایی کنن

0 ❤️

2018-06-21 01:38:30 +0430 +0430

طبق معمول به جای این که شکاف بین جنسیتا رو حل کنیم، شروع کردیم به ریدن به هر کی به جز خودمون. (dash)

1 ❤️

2018-06-21 08:09:08 +0430 +0430
نقل از: NiGhT_qUeEn
نقل از: Walter.white فعلا که شماهایید جلوی ما سجده میکنید تا سگی بگاییمتون

Braking bad
?
عاشق این سریالم
افسار گسیخته

شما ک ادای خارجیارو در میاری .

چرا اینقد گرامرت ریده پس ؟ :))))))

braking bad ؟؟؟؟؟؟ :))))))

باو تو باید بشینی هادی و هدا نگاه کنی :)))))

1 ❤️

2018-06-21 08:15:30 +0430 +0430
نقل از: Gangsta-Rap

Braking bad
?
عاشق این سریالم
افسار گسیخته

کلا منو یاد کباب غاز جمالزاده میندازه منو. اونجا که مصطفی از خاطراتش تو منچستر میگه.

1 ❤️

2018-06-21 08:17:34 +0430 +0430
نقل از: کیر ابن آدم

Braking bad
?
عاشق این سریالم
افسار گسیخته

کلا منو یاد کباب غاز جمالزاده میندازه منو. اونجا که مصطفی از خاطراتش تو منچستر میگه.

بدبین نباشیم داداچ . حالا شاید ب دوتا توریست خارجی داده باشه :)))

2 ❤️

2018-06-21 08:28:50 +0430 +0430

Braking bad
?
عاشق این سریالم
افسار گسیخته

نمیدونم اون تاپیکه در مورد دارک وب رو یادت هست یا نه. توش گفت:“این لحن صحبت رواصلا نمیپذیرم شخصیت من شخصیت کوزت نیست که با این الفاظ با من صحبت کنید پس مراقب کلمه هایی که به کارمیبری باش(درمورد من)” فلذا باهاش مثل کوزت (در کیس شما مثل کیرت) حرف نزن. دخملمون خعلی باکلاس تر از ایناس. شنیدم از یه پادشاهی دیلدوی افتخار گرفته.

0 ❤️

2018-06-21 08:34:23 +0430 +0430
نقل از: Siara با اینکه دخترم ولی این مدل حرف زدن خیلی خیلی چندشه :/ حرف زدن مثل آدمیزاد چشه:|

ناموسا خیلی

0 ❤️

2018-06-21 09:03:03 +0430 +0430

وای ترکیدم تا تونستم بخونم من اصلا نمیتونم اینجوری خندم میگیره.اینکه عکس دودولشون همه جا میذارن خیلی ضایع تره آخه مثل این میمونه که من دارم تو نداری…یا نگاه مال من دراز تر و خوشگل تره و این حرفا ? خلاصه یجا باید باشه تا خودشون خالی کنن کجا بهتر از اینجا.بعضی وقتا انقدر تستسترون میزنه بالا که حتی دخترا هم با کسی که دوسش ندارن میخوابن.چه کارا که حشر نمیکنه ?

1 ❤️

2018-06-21 09:08:18 +0430 +0430
نقل از: صدف هستم وای ترکیدم تا تونستم بخونم من اصلا نمیتونم اینجوری خندم میگیره.اینکه عکس دودولشون همه جا میذارن خیلی ضایع تره آخه مثل این میمونه که من دارم تو نداری..یا نگاه مال من دراز تر و خوشگل تره و این حرفا ? خلاصه یجا باید باشه تا خودشون خالی کنن کجا بهتر از اینجا.بعضی وقتا انقدر تستسترون میزنه بالا که حتی دخترا هم با کسی که دوسش ندارن میخوابن.چه کارا که حشر نمیکنه ?

صدف یک سوال دارم
میخام یک تاپیک بزار که اهنگ خوندم میشه بگی چطوری میشه اهنگ اپلود کنم؟

آره تو خصوصی برات توضیح میدم

0 ❤️

2018-06-21 09:23:40 +0430 +0430

کیلمو بخولی بله توت خیلی خوجحال میچم

2 ❤️

2018-06-21 09:37:35 +0430 +0430

پدرت کثیفه

1 ❤️

2018-06-21 10:02:24 +0430 +0430

Braking bad
?
عاشق این سریالم
افسار گسیخته

نمیدونم اون تاپیکه در مورد دارک وب رو یادت هست یا نه. توش گفت:“این لحن صحبت رواصلا نمیپذیرم شخصیت من شخصیت کوزت نیست که با این الفاظ با من صحبت کنید پس مراقب کلمه هایی که به کارمیبری باش(درمورد من)” فلذا باهاش مثل کوزت (در کیس شما مثل کیرت) حرف نزن. دخملمون خعلی باکلاس تر از ایناس. شنیدم از یه پادشاهی دیلدوی افتخار گرفته.

تو دیگه چقدربیشخصیتی دلقک لوده
دفعه دیگه خواهر و مادرتو با الفاظ رکیک خطاب میکنم مواظب زری که میزنی باش

نچ نچ نچ… شما که شخصیتت مث زن تناردیه نبود…

1 ❤️

2018-06-21 10:19:48 +0430 +0430
نقل از: hesam_t چرا بچرو به زور می کنید آخه؟؟!! عموجون. کی کردتت ناراحتی؟ بهم نشونش بده خودم میکنمش (erection)

خخخ از طرز تلفظ کردنش معلومه طرف هرکی بوده الانم کیرش هنوز تو دهنشه نوش جونت عموی بوخول بوخول

1 ❤️

2018-06-21 10:32:55 +0430 +0430

احترام نه ، احتلام درسته : )

2 ❤️

2018-06-21 11:16:14 +0430 +0430
نقل از: Korkak

سنگین بود جملت. نصف شدم.

0 ❤️

2018-06-21 11:23:36 +0430 +0430

خودت چرا انقدر چندش حرف می زنی؟!
واقعا برام سواله؟ فکر می کنی با حاله؟! یا چه بدونم معصوم و اینا جلو می کنی؟!

1 ❤️

2018-06-21 14:52:39 +0430 +0430
نقل از: صدف هستم
نقل از: صدف هستم وای ترکیدم تا تونستم بخونم من اصلا نمیتونم اینجوری خندم میگیره.اینکه عکس دودولشون همه جا میذارن خیلی ضایع تره آخه مثل این میمونه که من دارم تو نداری..یا نگاه مال من دراز تر و خوشگل تره و این حرفا ? خلاصه یجا باید باشه تا خودشون خالی کنن کجا بهتر از اینجا.بعضی وقتا انقدر تستسترون میزنه بالا که حتی دخترا هم با کسی که دوسش ندارن میخوابن.چه کارا که حشر نمیکنه ?

صدف یک سوال دارم

آره تو خصوصی برات توضیح میدم

خب اینجا بگو شاید ما هم یه آلبوم بیرون دادیم اصن شاید خواننده جهانی شدیم مگه این خواننده ها از کجا شرو کردن ؟ از همین جا ها شروع کردن همین جا بگو مام یاد بگیریم

1 ❤️

2018-06-21 14:56:18 +0430 +0430

صدف یک سوال دارم

خودش که رفت شما بگو لاقل

0 ❤️

2018-06-21 14:57:52 +0430 +0430

Braking bad
?
عاشق این سریالم
افسار گسیخته

تو دیگه چقدربیشخصیتی دلقک لوده
دفعه دیگه خواهر و مادرتو با الفاظ رکیک خطاب میکنم مواظب زری که میزنی باش

این طرز صحبت کردن واقعن در قاموس ی خانوم خارج گشته نمبگنجه :(((((

غصه هم نخور شیرت خشک میشه بانو ^__^

1 ❤️

2018-06-21 14:59:01 +0430 +0430

عزیزم کلاس گفتار درمانی سراغ دارم هزینه اش هم با من نگران نباش ، …

0 ❤️

2018-06-21 15:04:10 +0430 +0430
نقل از: Korkak

جُنُب شدی؟ 🙄

0 ❤️

2018-06-21 16:09:40 +0430 +0430
نقل از: optical245 ولی هم فقط کافیه این موجود چندش حسابش 9 تا صفر داشته باشه تو تهران بهترین نقطه هاش خونده داشته باشه کشورای مختلفم بره و بیاد اونجاهم خونه داشته باشه هرماه مسافرته خارج از کشور ببره بهترین اجناسو بخره بهترین ماشین زیر پاش آخرین مدل بنز باشه حالا این موجود چندش عین خرس پرمو باشه دهنش بوی گند بده هیچیم حالیش نباشه یکسره ام بوی گند عرق بده بگوزه ام میگن چی فرمودین شما هم اولین کسایی هم که میرن سمت همین چندشا همینایی مثل میو هستن که میگن اه اه پیف پیف امثال تو با کله میرن سمت اینجور کسا پس نگو چندشنو فلانن امثال تو پول پرستن آهن پرستن حالا طرفم هرچقد چندش باشه تو اولین کسی هستی که با کله میری سمتش میوووو

اوفی چه دل پری دالی. میو کن تا خالی بجی. ^-^

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «