چگونه ساک توحلقی فراگیر شد

1397/12/11

چگونه ساک‌زدن ته‌گلویی راه خودش را به رختخوابهای آمریکا پیدا کرد

این نوع سکس دهانی خیلی غیرعادی‌تر از آن است که گمان می‌رود.

by Carrie Weisman Dec 14, 2018

همچنین بنگرید به ← چرا برخی زنان ساک توحلقی دوس دارن

سال 1972 به خاطر خیلی چیزها به یاد ماندنی خواهد بود. در آن سال ‘بابی فیشر’ قهرمان شطرنج دنیا شد و رسوایی ‘واترگیت’ برملا شد ولی سال 1972 سالی بود که نگرش ما نسبت به سکس دهانی کاملاً عوض شد زیرا در آن سال فیلم پورنوگرافی “Deep Throat” در نیویورک به نمایش درآمد.

این فیلم با اولین بازی ‘لیندا لاولس’ همراه بود و جزو اولین فیلم‌هایی بود که سکس خشن و هاردکور را به جهان معرفی کرد. این فیلم درمورد مشکلات زنی‌ست که چوچوله‌اش در گلویش قرار دارد! در آخر او به این نتیجه می‌رسد که تنها راه تحریک کردن چوچوله‌اش این است که تکنیک سکس دهانی‌اش را عوض کند و باید یاد بگیرد تا چطور عمیق‌تر از قبل ساک بزند. دیری نگذشت که بیننده‌های این فیلم نیز از این تکنیک استفاده کردند و اینطور بود که ساک زدن ته گلویی راهش را از پرده‌ی سینما به اتاق خواب‌های سراسر آمریکا پیدا کرد.

امروزه این نوع ساک زدن هنوز هم محبوب است. در سال 2013 ‘آماندا سیفیر’ یک فیلم درمورد زندگینامه ‘لیندا لاولس’ ساخت. جالب است بدانید که قسمت آخر فصل اول سریال “the deuce” درمورد حواشی اکران همین فیلم (deep throat) بود. حتی یک رپر اهل شیکاپو به نام ‘cupcakke’ یک آهنگ با همین نام منتشر کرده است.

در دنیای پورن هنوز هم “deep-throating” مثل عبارات “big boobs” ،“college” و “masturbation” جزو پرجستجوترین کلمات در سایت‌های پورن است.
بازیگر سابق پورن ‘ساشا گری’ (Sasha Grey) یک اسباب‌بازی جنسی برای همین کار به اسم “Vibrating Deep Throat Sucker” ساخته است که یک دهان مصنوعی با قابلیت ویبره است. همچنین اسپره‌های بنزوکائین برای راحت‌تر کردن ساک‌زدن ته گلویی آنقدر محبوب شده‌اند که احتمالاً در داروخانه‌ی محله‌ی‌تان هم پیدا می‌شود.

‘کیمبرلی اسمیت’ موسس و مربی “stripXpertease” که یک شرکت آموزشی درمورد مسائل مختلف جنسی‌ست اخیراً یک کلاس آنلاین درمورد ساک‌زدن به برنامه‌هایش اضافه کرد که به بیننده‌ها نکته‌هایی برای ساک‌‌زدن ته‌گلویی بهتر یاد می‌دهد. او می‌گوید:
موقع جوانی هیچکس این چیزها را به ما یاد نمی‌دهد و مجبور می‌شویم خودمان به تنهایی و با تجربه و آزمون و خطا آنها را یاد بگیریم. ما هم مشتریان بالای ١٨ سال و هم بالای ۶٠ سال داریم. مشتریان ما از باکره گرفته تا ترنس، کسانی که می‌خواهند رابطه‌شان را هیجان‌انگیزتر کنند، دخترهای مجرد و هر کسی را که فکرش را بکنید هستند. در این کلاس‌ها همه باید یک دیلدو (آلت مصنوعی مردانه) به همراه داشته باشند تا تکنیک‌هایی که یاد می‌گیرند را تمرین کنند، مدت زمان این کلاس‌ها دو ساعت و نیم است.

چیزی که خیلی از این افراد درموردش نمی‌دانند این است که ساک زدن ته‌گلویی جزو تمایلات جنسی غیرعادی دسته‌بندی می‌شود. طبق مطالعات موسسه‌ی kinsey فقط ١/٨ درصد کسانی که زندگی جنسی فعالی دارند در سال گذشته نوعی از سکس خشن و BDSM را تجربه کرده‌اند. ولی ‘دولسیا یتاگورا’ متخصص سکس و مجری برنامه‌ی “kink doctor” می‌گوید: «ساک‌زدن ته‌گلویی نوعی سکس خشن و هاردکور محسوب می‌شود.» پس اگر ساک‌زدن ته گلویی به اندازه‌ی پورن محبوب و رایج شده است به نظر می‌رسد با نسلی روبه‌رو هستیم که دارای تمایلات جنسی غیرعادی‌اند و شاید برای خواندن این مقاله هنوز به سن قانونی نرسیده باشند و احتمال این که برخی از نکات بهداشتی و ایمنی مربوط به این کار را رعایت نکنند زیاد است.

برای آن دسته از کسانی که هنوز باور نمی‌کنند ساک‌زدن ته‌گلویی جنبه‌ی جنسی و لذتبخش دارد باید گفته شود که موقع ساک‌زدن ته‌گلویی کیر وارد نای هم می‌شود، یعنی کسی که مشغول ساک‌زدن است برای نفس کشیدن دچار مشکل می‌شود. بعضی افراد معتقدند که ساک‌زدن ته‌گلویی نوعی «بازی جنسی خفگی»ست که رفتار جنسی رایجی بین طرفداران سکس خشن است. همچنین بعضی افراد ساک زدن ته‌گلویی را جزو «فتیش کثیفکاری» در نظر می‌گیرند زیرا ساک‌زدن ته‌گلویی باعث آزاد شدن ترشحاتی مثل آب دهان، خلط و حتی استفراغ می‌شود.

‘سوفیا رز’ (Sofia Rose) بازیگر فیلم‌های پورن می‌گوید: «استفراغ کردن موقع ساک‌زدن ته‌گلویی خیلی رایج است، برای همین قبل از فیلمبرداری این جور صحنه‌ها چیزی نمی‌خورم.»

انجام ناگهانی و بدون هماهنگی این نوع رفتار جنسی خشن و هاردکور موقع سکس معمولاً نتیجه‌ی خوبی ندارد چون مثلا انجام بدون آمادگی این حرکت ممکن است باعث استفراغ شود. اظهار رضایت کردن به صورت صریح و روشن به خصوص برای حرکات جنسی خشن و هاردکور لازم است ولی از آنجایی که بعضی‌ها ساک‌زدن ته‌گلویی را حرکت خشنی در نظر نمی‌گیرند پس می‌توانید فقط با یک اشاره و حرکت کوچک رضایت خود را اعلام کنید، به خصوص زوج‌هایی که به انجام این نوع حرکات عادت ندارند و خجالت می‌کشند و تجربه‌ی اول‌شان است.

کسانی که می‌خواهند این جور حرکات جنسی غیرعادی را امتحان کنند نه تنها باید نحوه‌ی انجام آنها و تکنیک‌های مربوط به آن را یاد بگیرند بلکه باید مسائل بهداشتی و اخلاقی این حرکات را هم رعایت کنند. در انجام حرکات خشن و BDSM باید سه چیز را در نظر گرفت: ایمن بودن، سالم بودن و رضایتمند بودن. بهتر است زوج‌ها قبل از انجام هر حرکت خشن و هاردکوری به خصوص ساک‌زدن ته‌گلویی این اصول را در نظر بگیرند. یکی از دلایلی که اعلام رضایت به صورت روشن برای این کار خیلی مهم است این است که ساک‌زدن ته‌گلویی یک حرکت خشن و هاردکور است و وقتی کیر در دهان‌تان باشد دیگر نمی‌توانید با حرف زدن با هم ارتباط برقرار کنید! همچنین نحوه‌ی ارتباط غیر زبانی نیز تغییر می‌کند و با اهمیت‌تر می‌شود.

دکتر ‘یتاگورا’ می‌گوید: «برای انجام هر عمل جنسی‌ای چه خشن باشد یا نه، اعلام رضایت قبل از شروع سکس خیلی مهم است. بهتر است قبل از انجام اعمال جنسی خاص به خصوص آنهایی که غیرعادی هستند، به صورت روشن و بی‌پرده درمورد آن با یکدیگر صحبت کنید و قبل از انجام آنها رضایت خود را به یکدیگر اعلام کنید.»

بنابراین هیچ اشکالی ندارد تا یکسری از اعمال جنسی غیرعادی را تجربه کنید، در حقیقت تحقیقات نشان می‌دهد زوج‌هایی که سکس خشن و BDSM انجام می‌دهند نسبت به زوج‌هایی که این نوع سکس را انجام نمی‌دهند، احساس رضایت بیشتری نسبت به رابطه‌شان دارند. تحقیقاتی که اخیراً درمورد سکس انجام شده نشان می‌دهد که اکثر آمریکایی‌ها حداقل یک بار تجربه‌ی سکس غیرعادی و خشن را داشته‌اند. پرسش این است که آیا هنگام انجام آنها خودشان می‌دانند که حرکتی که انجام می‌دهند غیرعادی محسوب می‌شود؟

ساک‌زدن ته‌گلویی حدود ۴۵ سال است که جزئی از فرهنگ سکس آمریکایی‌ها شده است و اکثر مردم حداقل یک بار هم که شده آن را امتحان کرده‌اند و جالب این که اکثر زوج‌هایی که این کار را امتحان می‌کنند زوج‌های نرمال هستند و تمایلات غیرعادی‌ای ندارند. اگر ساک‌زدن ته‌گلویی موقع سکس برای شما یک عادت شده و آن را زیاد انجام می‌دهید و رضایت پارتنرتان را هم در نظر می‌گیرید، پس هیچ شرمی از این کار نداشته باشید و به خودتان افتخار کنید!

منبع:

menshealth.com/sex-women/a25576582/deep-throating

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2019-03-02 10:08:19 +0330 +0330

من که عاشق این کارم
مخصوصا تو کون تلمبه بزنی بعد دربیاری برات دیپ بزنه
عالیه

3 ❤️

2019-03-02 12:21:05 +0330 +0330

ممنون بابت تاپیک خوبت…

1 ❤️

2019-03-02 13:05:11 +0330 +0330

خسته نباشید هم شما؛هم تمامی حلقی زنان پرتف کار این مرز وبوم…

1 ❤️

2019-03-02 19:44:37 +0330 +0330

فک کن یه پیرمرد 60 ساله دیلدو بدست دنبال فراگیری روش ها و متد های جدید ساک زدن باشه ?

1 ❤️

2019-03-02 21:23:23 +0330 +0330
نقل از: theanalhole من که عاشق این کارم مخصوصا تو کون تلمبه بزنی بعد دربیاری برات دیپ بزنه عالیه

دوست عزیز این بدترین کار ممکن از نظر عدم رعایت بهداشته لطفا قبلش عواقب این کار رو در نظر بگیر مرسی

1 ❤️

2019-03-02 22:10:13 +0330 +0330

چند بار امتحان کردن برا دوس پسرام ولی سخته.ولی برا داداشم دوس دارم امتحان کنم

2 ❤️

2019-03-03 08:41:38 +0330 +0330
نقل از: theanalhole من که عاشق این کارم مخصوصا تو کون تلمبه بزنی بعد دربیاری برات دیپ بزنه عالیه

من حاظرم میخوای حضوری انجام بدیم؟

0 ❤️

2019-03-03 08:43:19 +0330 +0330
نقل از: Shimshim917 چند بار امتحان کردن برا دوس پسرام ولی سخته.ولی برا داداشم دوس دارم امتحان کنم

برای منم میزنی

0 ❤️

2019-03-03 09:42:32 +0330 +0330
نقل از: ahmad.khos

من حاظرم میخوای حضوری انجام بدیم؟

کون توی پشمالو رو آدم در اوج شهوت ببینه میخوابه
حیف کیرم نیست بکنم حلق توی کسخل ؟

0 ❤️

2019-03-07 02:28:11 +0330 +0330

اولین باره همچین چیزی شنیدم دقیقا هم نفهمیدم منظورش چیه یعنی تا کجا باید داخل دهن بشه?

0 ❤️

2019-03-07 02:50:17 +0330 +0330
نقل از: Kim_kim اولین باره همچین چیزی شنیدم دقیقا هم نفهمیدم منظورش چیه یعنی تا کجا باید داخل دهن بشه?

همون تاپیکی که لینکش در ابتدا اومده این ابهام رو با تصاویر به وضوح برطرف خواهد کرد.

0 ❤️

2019-06-03 09:18:54 +0430 +0430

برا اون فیلمه مستند ساختن؟

0 ❤️

2019-06-04 09:36:35 +0430 +0430

مرسی خیلی خوب بود
درسته نباید بار اول ساک حلقی زد به خصوص با غریبه ها
من اول برای دوست پسرم ساک می زدم بعد گذاشتم سرمو تو دستش بگیره و بعدا دیپ تراوت رو امتخان کردم اون هم از اول همشو تو نمی کرد.

2 ❤️

2021-03-19 15:25:21 +0330 +0330

آموزششم میذاشتی دیگه😄

0 ❤️

2021-03-19 18:52:02 +0330 +0330

من فکر میکنم برای خانم ها اذیت کننده باشه

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «