کالبد شناسی سایت شهوانی!

1398/05/30

آقایون! داداشام! (و البته خواهران مکرمه!) ببینین! البته اینجا یه سایت سکسیه و خوشبختانه در اون آزادی بیان هست! پس هر کس هر پستی دوست داره میتونه بذاره! اما خوب, بعد حدود 4 ماه عضویت در این سایت, باید خدمتتون عرض کنم که **میشه از این سایت استفاده های بهتری هم کرد!
**
طبق تجربیات من, بیش از 90 درصد پستهای سایت شهوانی این روزها در یکی از دسته بندی های زیر قرار میگیرند:

*این عکس زن من, نامزد من, مادر من, خواهر من…نظرتون چیه!

*من یه ماساژور فوق حرفه ای هستم…!

*من یه نفر سوم ایده آل هستم …!

*ما یک زوجیم دنبال ضربدری, موازی, نفر سوم…میگردیم!

*من سکس چت پولی میکنم…!

*انواع پستهای گی…!

*این عکس “چیز” منه! نظرتون چیه؟! (هم “چیز” آقایون! و هم “چیز” خانمها!)

البته همه سلایق محترم هستند و هر نوع پستی هم مسلما آزاده!

اما فکر نمیکنین که یک سایت سکسی مطالبش باید “کمی متنوع تر” باشه؟

پ.ن. این یک پست قبلیست که بنا به دلایلی حذف شده بود و هم اکنون با نام جدید باز نشر شده است.

1258 👀
2 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2019-08-21 15:47:11 +0430 +0430
نقل از: LaDy__Ronakk تاپیک‌متفاوتم میزنی اعتراض میکنن

همین! هدف من هم اینجا اینه که کمی ذایقه دوستان تغییر کنه و مطالب متنوعتری رو دنبال کنن!

2 ❤️

2019-08-21 15:53:13 +0430 +0430
نقل از: dashakoll متاسفانه کیر همه مردا یجوره و کوصخانوما هم همینطور! همیشه هم این کیره که کوص‌رو میگاد، تااینجا که تنوعی درکار نیست

خوب در این حرفی نیست! اما مثلا میشه اینجوری هم به قضیه نگاه کرد که لب و دندون و معده همه یکیه و این دندونه که غذا رو میجوه پس تا اینجا که تنوعی در کار نیست! اما خوب, بنی بشر رفته چند ده هزار (بلکه هم بیشتر!) نوع غذا برای “تنوع” خودش ابداع کرده! خلاصه داستان تنوع یک بخش بزرگی هست در زندگی آدمیزاد! 😁

2 ❤️

2019-08-21 16:02:56 +0430 +0430
نقل از: trinity2 فدا سرت حرص نخور تاپیک ماشینات به کجا رسید؟

داداش صحبت تنوعه! یه روز ماشینه! یه روز دخترای سیلوستر استالونست! یه روز دعوت به تنوع در مطالب سایته! یه روز صحبت معجزات آقا امام رضاست! …

خداییش نصف تنوع مطالب این سایت رو من دارم تامین میکنم!

هم اکنون به یاری سبزتان نیازمندیم!

3 ❤️

2019-08-21 16:07:50 +0430 +0430
نقل از: eyval123412341234
نقل از: axm432
نقل از: LaDy__Ronakk تاپیک‌متفاوتم میزنی اعتراض میکنن

همین! هدف من هم اینجا اینه که کمی ذایقه دوستان تغییر کنه و مطالب متنوعتری رو دنبال کنن!

زوجیم از ممد آباد سلفی ایندفعه ماساژ میدیم :-) همیشه ما رو ماساژ دادن ایندفعه ما هم ماساژ بدیم خدا رو خوش بیاد

آقا! این ممد آباد چقدر جای بزرگیه! چقدر کاربر تو شهوانی داره! یه عده مال “علیا” بودن! یه عده مال “سفلی”! حالا هم مال “سلفی” اصلا این ممد آباد نمونه “تنوعه” ماشاالله!

از یاری سبز همه ممدآبادی های عزیز, چه اونایی که ماساژ میدن و چه اونایی که ماساژ داده میشن کمال امتنان را دارم! 🙄 😁

3 ❤️

2019-08-21 16:10:29 +0430 +0430
نقل از: trinity2

داداش صحبت تنوعه! یه روز ماشینه! یه روز دخترای سیلوستر استالونست! یه روز دعوت به تنوع در مطالب سایته! یه روز صحبت معجزات آقا امام رضاست! …

بزن روشهای پولدارشدن یا دزدی از مبتدی تا حرفه ای یا راهنمای قدم به قدم تا شکل پابلو اسکوبار شدن و و و

داداش! مورد داشتیم “درآمد یک سوپر مارکت معمولی” اسکوبار سیخی چنده؟ 😁 🙄

2 ❤️

2019-08-21 16:12:23 +0430 +0430
نقل از: یک_لاشی_ناشناخته خیلی مسخره‌اس، تو هر دقیقه یک تاپیک ایجاد میشه در ارتباط کون کردن و کون دادن. این وضعیت تو بخش داستان‌های سایتم هست که دیگه نگم براتون

فاااک تو این وضعیت. شهوانی قدیمی کجایی آی کجاییی…

کم کم وقتشه دوستان انشعاب کنن یه سایت “گیوانی” چیزی برای خودشون بزنن! 😁

1 ❤️

2019-08-21 16:19:21 +0430 +0430
نقل از: Nazi.mirzayi3244 گفتم‌حالا چی هست

دوست عزیز شما چی مد نظرتون بود؟ شرمنده من مایوستون کردم! 😁

1 ❤️

2019-08-21 16:21:42 +0430 +0430

بزن روشهای پولدارشدن یا دزدی از مبتدی تا حرفه ای یا راهنمای قدم به قدم تا شکل پابلو اسکوبار شدن و و و

گدایی در تهران اونو مورد بررسی قرار بده وضعشون از 100 تا سوپرماکت بهتره

داداش اونا اتحادیه دارن! خطر جانی داره! 😁

3 ❤️

2019-08-21 16:55:03 +0430 +0430

گدایی در تهران اونو مورد بررسی قرار بده وضعشون از 100 تا سوپرماکت بهتره

داداش اونا اتحادیه دارن! خطر جانی داره! 😁

مزرعه پرورش گل بررسیش کن… رفیقم خودش داره وضعشم خوب خدا خیرش بده جنس خوب میده دست ملت برای خودیام که سفارشی میاره چقدم دعاش میکنن.

داداش دیگه ما رو وارد کار مواد نکن! به اندازه کافی دردسر داریم! 😁

3 ❤️

2019-08-21 16:57:20 +0430 +0430
نقل از: حیرتزده کاملا حق با توست،اینها اینجا رو با سمساری عوضی گرفتن.

در ضمن هر کی مال بد بیخ ریشش بنده میخواد بفروشه، این آدمها میخواهن هرچی مال بد دارن بفروشم.
اونها هم که کار ندارن این سایت رو با بنگاه کاریابی اشتباهی فرض کردن

میدونی رییس من توقع زیادی ندارم! فقط میگم بیایم یک کم مطالب رو متنوع کنیم! 😁 سکسی باشه! اما متنوع!

3 ❤️

2019-08-21 17:07:12 +0430 +0430
نقل از: یک_لاشی_ناشناخته
نقل از: یک_لاشی_ناشناخته خیلی مسخره‌اس، تو هر دقیقه یک تاپیک ایجاد میشه در ارتباط کون کردن و کون دادن. این وضعیت تو بخش داستان‌های سایتم هست که دیگه نگم براتون

کم کم وقتشه دوستان انشعاب کنن یه سایت “گیوانی” چیزی برای خودشون بزنن! 😁

اونوقت دیگه 90% شهوانی خالی میشه 😁

داداش ایثارگری یعنی همین! 😁

3 ❤️

2019-08-21 17:14:15 +0430 +0430

کم کم وقتشه دوستان انشعاب کنن یه سایت "گیوانی" چیزی برای خودشون بزنن! 😁

اونوقت دیگه 90% شهوانی خالی میشه 😁

داداش ایثارگری یعنی همین! 😁

بعضی وقتا نمیدونم چرا فکر میکنم ادمین خودش یک گی هست و این کونی هاهم یا خودشن یا فامیلاش 😁

نه یه توضیح ساده تری هست! از یک طرف دخترا به دلایل مختلف خیلی کم میان اینجا! از طرف دیگه همجنس گراها هم بیرون آزادی عمل ندارن.

بنابراین سایت عمدتا میشه جولانگاه چه نوع گرایشاتی؟

1 ❤️

2019-08-22 06:39:11 +0430 +0430
نقل از: .Family4Ever. پوزش برای داغون کردن اون تاپیکت قربان ! :) 🌹

به این جمع باید روان پریش های اخاذ رو هم اضافه کنی !

اشکال نداره! عوضش اسم “علمی تری” براش انتخاب کردم! حالا اون کیس رو بعدا بهم توضیح بده اضافه میکنم… 😁

1 ❤️

2019-08-22 17:41:38 +0430 +0430
نقل از: مشتاقشما سردار بزرگ و مجاهد اعظم سایت شهوانی جناب axm432 به پاس مجاهدت ها و رشادت های خالصانه آن جناب در راه اهداف متعالی سایت شهوانی و بیداری کیر آلات امت آلت بدست لذا بدینوسیله جایزه اسکار ( کیر طلایی ) به آن جناب اهدا میگردد . و من الشیطان توفیق از طرف مدیریت سایت

آقا دست شما درد نکنه! فقط همینجا اعلام میکنم که اگه به واسطه دیدن این تصاویر قبیحه! گناهی از جانب برادران صادر شد! بنده اکیدا و قویا اعلان برائت میکنم!

و من الشیطان “توقیف”!

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «