کشته شدن بابک خرمدین به دست اعراب ملخ خور مسلمان

1393/04/23

صحنه قتل بابک، دلاور آذربایجان به فرمان خلفای عباسی
بابک 1170 سال پیش در برابر تجاوز اعراب به سرزمین ایران و غارت ناموس مردم قیام کرد. قیام خرمدینان به رهبری بابک، یکی از صفحات غرورآفرین تاریخ آذربایجان می باشد.
و بدینسان نخست دست چپ بابک بریده شد و سپس دست راست او و بعد پاهایش و در نهایت دو خنجر در میان دنده هایش فرو رفت و آخرین سخنی که بابک با فریادی بلند بر زبان آورد این بود:
پاینده ایران

4507 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2014-07-18 20:36:55 +0430 +0430

[quote=Webmaster-Shahvani]حاجی دستمال بدم خدمتت این کیر مارو یه صفایی بدی؟
به پر و پای بچه های شهوانی نپیچ که کیرمون میخاره واسه کونی های دستمال کش
خاله جون بهتره جواب این کون قمبل هارو ندی تا احساس نکنن تاثیرگذار هستن[/quote]
.
.
.
ولی من از مشکلات فرار نکردم هیچ وقت و نمیکنم حاضرم باهاشون چه تو سایت چه بیرون مناظره کنم اونها هم هموطنهای ما هستند یجورایی شستشوی مغزی حکومت شدن توی یه خواب هستند و توهم باید کمکشون کرد

0 ❤️

2014-07-18 20:48:07 +0430 +0430

حاجی اومده سحری بخوره بچه ها بذارین دهنش کیرتونو.یواشتر یواشتر جا واسه کیر منم بذارین خخخ

0 ❤️

2014-07-18 22:32:02 +0430 +0430

بابک خرمدين توسط يک سردار ايراني بنام افشين دستگير وبه دار الخلافه فرستاده شد.
چرا امريکا واسراييل با دشمن هاشون ميجنگند اما هيچوقت توهين نميکنند. اما ايرانيها هميشه
توهين ونفرين ميکنند ودر عين حال اظهار دوستي هم ميکنند . ايا مشکل سطح فرهنگ نيست
من نديدم عربها ملخ ميخورند . اما اگر هم درست باشد .خوب که چي ؟مگر تو چين وتايلند نديدي که همه نوع جونور ميخورند. حالا شما چلوکباب بخور تا پيشرفت کني که ارزوي رفتن به دبي واون کارها را که همه ميدونند نکني

0 ❤️

2014-07-19 07:09:47 +0430 +0430

چقدر کس شعر میگی تو بچه…یه سر برو بیرون ببین این اسلام و مسلمانی با مردم چه کرده؟نفست از جای گرمی در میاد!!!

0 ❤️

2014-07-19 07:47:19 +0430 +0430

البته جواب ابلهانی چون تو خاموشیست!!!این دین و ملتی رو که تو سنگ نداشتش و به سینه میزنی علاوه بر ننت!!!مغز تو رو هم گاییدن!!!توصیه میکنم در واقعیت زندگی کن!!!از بلایا و مصایب هر روزه ای که بر سر هموطن ما اوار میشه عبرت بگیر و بخودت بیا!!!حداقل یکبار هم شده از خونت بیا بیرون زندگی فلاکت بار مردم خودمون رو در واقعیت ببین.ما عین شما در خیال و توهم و عرش و فرش و این جفنگیات ندیده شما نیستیم ما عین واقعیتیم!!!اینقدر بیشعور و مغز پریودی هستی که به زندگی سگیت !!! افتخار میکنی خاک بر سرت!!!

0 ❤️

2014-07-20 19:12:40 +0430 +0430

تا وقتی افشین ها ( امثال حاجی ساندیس ها ) بین خود مونه، خون پاک بابک ها هم برای آزادی سرزمین و ناموس ایرانی، مظلومانه روی زمین ریخته میشه…

خدا وکیلی مظلومیت کدوم یکیشون بیشتره… بابک یا قاتلین اجدادمون…؟

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «