کلیپ هایی که هر خداباوری باید ببیند! (Dark Matter)

1397/05/30
  • 1: خدای خدایان!
    {خدا یک خالق دارد. خدا ما انسان‌ها را هوشمندانه خلق نکرده است، بلکه ما انسان‌ها خدا را هوشمندانه خلق کرده ایم.}

لینک یوتیوب:
https://youtu.be/PS6ZSGSgUPE

برای دانلود این کلیپ ها میتونید به این کانال مراجعه کنید :
BarayTafakor

منبع اصلی کلیپ ها بدون ترجمه و زبان اصلی :
https://www.youtube.com/channel/UCLhtZqdkjshgq8TqwIjMdCQ

14 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2018-08-21 18:53:48 +0430 +0430
نقل از: aliazoole
نقل از: DarkWeb
نقل از: aliazoole نکته جالب اینجاست که خداباور ها و خداناباور ها یه اعتقاد مشترک دارن اونم اینه که جفتشون نمیدونن اغاز هستی کجاست و قبول کردن خدا یا جهان همیشه بوده و این نشون میده جفتشون فرومایه کصخل بی عقلن که نمیخوان مثل ندانم گرا ها قبول کنن که نمیدونن

عجب !
مثل اینکه شما نمیدونید عزیز ؛ هیچکس نمیدونه نقطه آغاز جهان هستی کجاست
خداباور ها علت رو خدا میدونن
برخی اون رو بیگ بنگ با تاریخ دقیق میدونند
و برخی کلا نظری ندارند
ندانم گرا ها هم کلا نمیدونن

اما باید بدونی اون علمه

نه دین و خدا

این دلیل به برتر بودن ندانم گرا ها نیست . اون هم فقط در مورد یک چیز نه بیشتر

اگر شما ندانم گرایی از خودت این سوال رو بپرس :

اگر من ندانم گرا هستم ، احتمال اینو میدم که خدا وجود داره (از طرفی هم احتمال داره که وجود نداشته باشه)
اما اگر بیشتر فکر کنم
چون احتمال اینو میدم خدا وجود داره . پس باید قبول کنم که اون اجازه داده این دین و ادیان و خداها وجود داشته باشن . آیا این منطقیه؟
آیا چنین خدایی بی فایده و ظالم نیست؟

من اینطوری آتئیست شدم

درسته اتیست ها و خداباور ها نمیدونن نقطه شروع کجاست ولی ندانم گرا ها میدونن که نمیدونن اینه فرقشون ! (برو تحقیق کن ببین چه دانشمندانی ندانم گرا بودن و چه کسایی اتئیست تا ببینی کدوم عاقلانه تره

خدا باوری در عین دین داری < خداباوری و خداناباوری < ندانم گرایی

باور کن عزیز ، خودت متوجه نشدی چی گفتی ، حرفت توهینی به ندانم گرا بود (ناخواسته)

عزیز من ، اصلا ربطی نداره ، یک چیز چقدر طرفدار داره ، مهم موضوعه ، وگرنه اینستاگرام و ادیان وجود نداشتن ، وگرنه دانشمند آتئیست هم کم نیست :)

من یک موضوع برای فکر کردن بهت پیشنهاد کردم

بهتر بود به مسائل دیگه فکر کنی

تا جنگ عقیدتی!

هیچکس برتر نیست !

موفق باشی

0 ❤️

2018-08-22 15:44:43 +0430 +0430
نقل از: Danialoviç تاپیک خیلی خوب و مفیدیه.، بیشتر در این زمینه فعالیت کن دارک وب عزیز ?

چشم ?

0 ❤️

2018-08-22 17:54:37 +0430 +0430
نقل از: nokia-c7

آیا خدا میتونه کوس و کون داشته باشه و نداره. آیا خدا میتونه کیر داشته باشه و نداره.پس چطور جق میزنه.خدایی که کوس و کون نداشته باشه و چاقال و جقی نباشه .کوس ننش.تففف بهش. داداش من خدا چیه اگه مثله من مطمئنی کسه شعر محضه پس دیگه چه دلیلی داره جماعتی که به ابن کس و شعر اعتقاد دارن رو مجاب کنی .اگه شک داری بحثش جداست.اصلا فکر کن کل دنیا بفهممن خدا کشکه فکر میکنی .یه عده جاکش یه بامبول دیگه رو برای تیغ زدن پیدا نمیکنن.لااقل خرافاتی مثله اسلام رو نقد کن که خودمون هم تو بطن موضوعیم و روشنگری در این مورد برای خودمون هم منفعت داره.

کلیپ ها رو دیدید یا نه؟
چون این کلیپ ها بنیاد عقاید رو به چالش میکشه
و باعث تفکر بیشتر میشه

در نهایت دیگر خدایان و دین هاشون افراد زیادی رو از دست میدن بخاطر تفکر بیشتر

0 ❤️

2018-08-22 18:46:26 +0430 +0430

زمانی که خدا در نهایت خوب یا در نهایت بد بودن ما انسانها، هر دو گروه را به حال خود رها کرده و از روی بی تاثیر بودنش همیشه وعده سر خرمن میده یا بلعکس میگه زنگ آخر وایستا دم در...

چه لزومی داره که من به اون موجود پوچ و بی اثر، ارزش بدم؟

همون خدای شیرین عقلی که انسانی را خلق می کنه و بدلیل نوع عقیده اش، دستور قتل اونو بدست انسان دیگه صادر می کنه

قبلا عرب گرسنه بود و کار کم .....

لذا اختراع و استفاده از اسم خدا در بورس، شاخص بالایی در سواری و درآمد زایی داشت

2 ❤️

2018-08-23 08:34:20 +0430 +0430
نقل از: kavianaxxx جالبه

? :)

0 ❤️

2018-08-23 11:52:04 +0430 +0430
نقل از: nokia-c7

شما که اهل تفکری،فکر میکنی چند درصد از کاربرهایی که توی این سایت سکسی کلیپ ها رو میبینن و اهل تفکرن وقتی مغزها رو سر کیرشون جا خوش کرده.شهوت،تفکر رو بگا داده.منطقی باش.فقط یه احساس میتونه یه احساس دیگه رو خنثی کنه روی همون کار کن.اگه اهل تفکر باشی میفهمی چی میگم.

گاهی مواقع برای ساختن باید ویران کرد و از نو ساخت .مثله خونه کلنگی ،که اگه ظاهرشو پرداخت کنی،باز هم گلنگی .باید خرابش کنی تا از نو بسازی.چاره ای نیست.

همه برای سکس تو این سایت نیستن!
عده ای هم میان و با دیگر عقاید آشنا میشن.

میدونم چی میگی

اما

در کل این روش منه

حالا هر کس یه روشی داره …

تاپیک نقد اسلام هم دارم

شما میتونید اون ها هم اگر حوصله و وقت داری مطالعه کنید

و نظرتون رو اگر دوست داشتید بگید

1 ❤️

2018-08-23 14:18:46 +0430 +0430
نقل از: فامیل.دور

زمانی که خدا در نهایت خوب یا در نهایت بد بودن ما انسانها، هر دو گروه را به حال خود رها کرده و از روی بی تاثیر بودنش همیشه وعده سر خرمن میده یا بلعکس میگه زنگ آخر وایستا دم در...

چه لزومی داره که من به اون موجود پوچ و بی اثر، ارزش بدم؟

همون خدای شیرین عقلی که انسانی را خلق می کنه و بدلیل نوع عقیده اش، دستور قتل اونو بدست انسان دیگه صادر می کنه

قبلا عرب گرسنه بود و کار کم .....

لذا اختراع و استفاده از اسم خدا در بورس، شاخص بالایی در سواری و درآمد زایی داشت

ممنون که نظر دادید ?

دقیقا چنین خدایی فقط ابزار است :)

0 ❤️

2018-08-30 19:50:13 +0430 +0430

درود به آقا مصطفای عزیزم. پسری با دغدغه های جهان شناسی…

1 ❤️

2018-08-30 20:36:14 +0430 +0430

بیخیال این کلیپا خیلی ساده بگو دلیلت واسه اینکه میگی خدایی نیست چیه؟؟

0 ❤️

2018-08-30 21:11:14 +0430 +0430
نقل از: khargooshbazigoosh درود به آقا مصطفای عزیزم. پسری با دغدغه های جهان شناسی...

درود عزیز دل

فدایت ?

0 ❤️

2018-08-30 21:13:55 +0430 +0430
نقل از: mmv68 بیخیال این کلیپا خیلی ساده بگو دلیلت واسه اینکه میگی خدایی نیست چیه؟؟

ساده؟ به اندازه کافی شاید دقت و تفکر نکردی عزیز!

دلایلم زیاده

تاپیک هام رو مطالعه کن

اگر صحبتی داشتی در خدمتم

0 ❤️

2018-08-30 21:20:05 +0430 +0430
نقل از: ذوالنعوظ من ندانم گرا هستم،تو نمیتونی اثبات کنی خدا نیست،بحث سر وجود یا عدم وجود خدا درست نیست و نتیجه نداره

من هم یه زمانی بودم

مدتیه آتئیست شدم

• خدا اصلا چیه ؟ که بخواد اثبات یا رد بشه؟

آتئیست به معنای رد خدا نیست

بلکه بی مفهوم و معنا بودن خداست

• یه سوال برای تو ، که من با این سوال و سوالات بیشتر و تفکر بیشتر آتئیست شدم :

اگر تو یک ندانم گرایی ، پس نمیدونی خدایی هست یا نه (در اصل هم احتمال میدی خدا وجود داره ، هم احتمال میدی وجود نداره ، و چون نمیدونی ، میشی ندانم گرا)

اما اگر احتمال بدیم که خدایی باشه ، این خدا نه تنها سود نداره و بی فایده است!

بلکه ظالمانه و غیر منطقی و نامحتمله!

چونکه اگر بود ، اون اجازه وجود زشتی ها ، ادیان ها ، خدایان و … رو داده و هیچکاری نمیکنه ، و خدایی که کاری نکنه غیر منطقیه!

جالبه اینجاست که میگن خدا ، در حالی که خدایان هستند و هیچ دو خدایی شبیه هم نیست

در نهایت آیا وجود این خدای ظالم ، بی فایده ، منطقی و محتمل است برای تو؟

0 ❤️

2018-08-30 21:33:45 +0430 +0430

بنظرم این کلیپ ها برای افرادی که دچار شک شدند خیلی مفیده

چون جواب یک سری سوالات رو با مطرح کردن سوالات بیشتری و تفکر بیشتر میده

و برای کسانی که هنوز شک نکردند ، یک عامل خوب برای تفکر بیشتره

0 ❤️

2018-08-31 01:04:18 +0430 +0430
نقل از: ذوالنعوظ
نقل از: ذوالنعوظ من ندانم گرا هستم،تو نمیتونی اثبات کنی خدا نیست،بحث سر وجود یا عدم وجود خدا درست نیست و نتیجه نداره

من هم یه زمانی بودم

مدتیه آتئیست شدم

اگر تو یک ندانم گرایی ، پس نمیدونی خدایی هست یا نه (در اصل هم احتمال میدی خدا وجود داره ، هم احتمال میدی وجود نداره ، و چون نمیدونی ، میشی ندانم گرا)

چونکه اگر بود ، اون اجازه وجود زشتی ها ، ادیان ها ، خدایان و … رو داده و هیچکاری نمیکنه ، و خدایی که کاری نکنه غیر منطقیه!

هست،شاید ما اسباب بازی ها شیم تا خودشو سرگرم کنه،سر آخر هم بنا ب نقشی که بازی میکنیم بهمون پاداش یا جزا میده

چی هست؟

حتی این حرفی که میزنی منطقی نیست!
چون چنین خدایی ظالمه!
کامل نیست!
و اسمش خدا نیست!
ساخته ذهن توست

0 ❤️

2018-08-31 06:31:49 +0430 +0430

من هم یه زمانی بودم

مدتیه آتئیست شدم

هست،شاید ما اسباب بازی ها شیم تا خودشو سرگرم کنه،سر آخر هم بنا ب نقشی که بازی میکنیم بهمون پاداش یا جزا میده

چی هست؟

چون چنین خدایی ظالمه!
کامل نیست!
و اسمش خدا نیست!
ساخته ذهن توست

چه اجباری هست کع خدا باید کامل و عادل باشه؟؟؟

چون اون خدایانی که کامل و عادل نباشن
یه خدایان ساختگی مثل خدایان روم باستان و اسکاندیناوی میشن
که امروز همه مسخره اشون میکنن
و هالیوود با کشتن اون ها پول به جیب میزنه

چنین خدایانی ناقص هستند
و صفت خدا ندارند !

عقلانی و منطقی نیستند

و به راحتی قابل رد و انکار هستند

حتی خدایان ادیان ابراهیمی چنین خدایانی رو رد کرده تا خودشو جاگزین کنه

ولی دریغ از اینکه به مسائل فراوانی فکر نکرده بودند

و به مرور اون ها هم با سوالات بنیادین زیر سوال رفتن

0 ❤️

2018-08-31 06:59:34 +0430 +0430

من هم یه زمانی بودم

مدتیه آتئیست شدم

چی هست؟

چون چنین خدایی ظالمه!
کامل نیست!
و اسمش خدا نیست!
ساخته ذهن توست

چنین خدایانی ناقص هستند
و صفت خدا ندارند !

عقلانی و منطقی نیستند

حرفت اصلا درست نیست،خب مردم قبولش نداشته باشن،جهنم،من نمیگم خدایی هست یا نیست(ته وجودم احساس میکنم موجود یا موجوداتی فرا ما هستند که رو زندگی ما تاثیر میزارن من بهشون میگم خدایان ولی دلیلی برای اثباتش جز چنتا تجربه شخصی ندارم،از دوران طفولیت تا الان بالا6بار باید اتفاق فاجعه باری برام میوفتاد که نیافتاد،،،یه بار اسب رم کرد سمتم و من شانس اوردم،یه بار بچه بودم یه ماده سمی خوردم ولی حتی تهوو هم نداشتم،یه بار وسط راه رفتن الکی مکث چن ثانیه ای کردم و تا ادامه دادم دقیقا جلو پام یه جسم سنگین سقوط کرد و من شانس اوردم،یع بارم دقیقا همون زمان که از میزم برا اب خورن رفتم سمت آشپزخونه روی میزم یه تابلو خیلی بزرگ با شیشه هاش خورد شد و اگه من اونجا بودم صورت و بدنم نابوذ میشد،،،،من این همه خوش شانسی رو لطف خدایان میدونم) ولی برای اثبات خدایان ندارم،دلیلی نداره خدایان یا خدا کامل باشن دقیقا مثل اینکه اجباری نیست که حاکم، حاکم عادلی باشه

خب عزیز دل خودتم که داری میگی این چیزی که تو قبولش داری ساخته ی ذهنته!
تو یه همچین خدایانی رو برای خودت فرض میکنی ؛ دقیقا به همین دلیله که میگم خدایان ؛ یعنی خدایی که تو مدنظرته و ساختی . شبیه سایر خدایان نیست!
پس چون میشن خدایان . کاملا قابل رده . چون شما نه تنها چیزی برای اثباتش نداری . بلکه سایر ویژگی های خداگونه هم ازش سلب میکنی ؛ درنتیجه یک خدا میسازی که تنها خودت بهش باور داری و در واقعیت و علم و منطق قابل رد و غیر محتمل هستند!

چنین خدایی میشه خدای ساختگی ؛ تصور شما از یک خدا ، تبدیل به خدا میشه !

من زیاد از این اتفاق ها برام افتاده . باید تا الان مرده بودم
ولی چون زنده ام دلیلی برای وجود یک موجود خیالی نیست

خودتم که کاری نداری به این بحث خدا با این جمله :

ذوالنعوظ : من نمیگم خدایی هست یا نیست

• پس دقیقا داری سر چی بحث میکنی؟
    شما یه باور داری که فقط برای خودته
    یعنی فقط برای خودت ساختی و برای خودت وجود داره
    حتی ندانم گراییت رو رد کردی با این حرف
0 ❤️

2018-08-31 08:24:48 +0430 +0430

من هم یه زمانی بودم

مدتیه آتئیست شدم

چی هست؟

چون چنین خدایی ظالمه!
کامل نیست!
و اسمش خدا نیست!
ساخته ذهن توست

چنین خدایانی ناقص هستند
و صفت خدا ندارند !

عقلانی و منطقی نیستند

حرفت اصلا درست نیست،خب مردم قبولش نداشته باشن،جهنم،من نمیگم خدایی هست یا نیست(ته وجودم احساس میکنم موجود یا موجوداتی فرا ما هستند که رو زندگی ما تاثیر میزارن من بهشون میگم خدایان ولی دلیلی برای اثباتش جز چنتا تجربه شخصی ندارم،از دوران طفولیت تا الان بالا6بار باید اتفاق فاجعه باری برام میوفتاد که نیافتاد،،،یه بار اسب رم کرد سمتم و من شانس اوردم،یه بار بچه بودم یه ماده سمی خوردم ولی حتی تهوو هم نداشتم،یه بار وسط راه رفتن الکی مکث چن ثانیه ای کردم و تا ادامه دادم دقیقا جلو پام یه جسم سنگین سقوط کرد و من شانس اوردم،یع بارم دقیقا همون زمان که از میزم برا اب خورن رفتم سمت آشپزخونه روی میزم یه تابلو خیلی بزرگ با شیشه هاش خورد شد و اگه من اونجا بودم صورت و بدنم نابوذ میشد،،،،من این همه خوش شانسی رو لطف خدایان میدونم) ولی برای اثبات خدایان ندارم،دلیلی نداره خدایان یا خدا کامل باشن دقیقا مثل اینکه اجباری نیست که حاکم، حاکم عادلی باشه

خب عزیز دل خودتم که داری میگی این چیزی که تو قبولش داری ساخته ی ذهنته!
تو یه همچین خدایانی رو برای خودت فرض میکنی ؛ دقیقا به همین دلیله که میگم خدایان ؛ یعنی خدایی که تو مدنظرته و ساختی . شبیه سایر خدایان نیست!
پس چون میشن خدایان . کاملا قابل رده . چون شما نه تنها چیزی برای اثباتش نداری . بلکه سایر ویژگی های خداگونه هم ازش سلب میکنی ؛ درنتیجه یک خدا میسازی که تنها خودت بهش باور داری و در واقعیت و علم و منطق قابل رد و غیر محتمل هستند!

چنین خدایی میشه خدای ساختگی ؛ تصور شما از یک خدا ، تبدیل به خدا میشه !

من زیاد از این اتفاق ها برام افتاده . باید تا الان مرده بودم
ولی چون زنده ام دلیلی برای وجود یک موجود خیالی نیست

خودتم که کاری نداری به این بحث خدا با این جمله :

ذوالنعوظ : من نمیگم خدایی هست یا نیست

• پس دقیقا داری سر چی بحث میکنی؟
    شما یه باور داری که فقط برای خودته
    یعنی فقط برای خودت ساختی و برای خودت وجود داره
    حتی ندانم گراییت رو رد کردی با این حرف

شما هم نمیتونی اثبات کنی هیچ خدایی نیست،میتونی؟؟درباره ندانم گرایی ،ب معاد و… اعتقادی ندارم،اعتقادم ب خدایان هم فقط یه احساسه ن تفکر،چون تو نظام فکریم خدایان نقشی تو باور هام ندارن،پس من ندادنم گرام ،ولی ب شخصه میگم احتمال اینکه خدایی باشه خیلی بیشتر از اینه که نباشه

مثل اینکه شما متوجه نیستی : خدا برای یک آتئیست هیچ معنا و مفهومی نداره!
اثبات وجود خدایان بر عهده مدعیان آن است!

تا کنون هم برای هر دلیل خداباوران پاسخی منطقی و عقلانی داده شده !

• اینکه شما باور داری خدایی هست و احتمال محسوبش نمیکنی . دیگه خارج از ندانم گرایی است
    یعنی شما خداباوری . شاید در مورد بقیه مسائل ندانم گرا باشی .

• حس کردن وجود خدا یعنی چی ؟ اگر شما فکر نکرده باشی که اصلا خدا و … معنا نمیده که بخواهید حسش کنید!
    اعتقاد شما بیشتر به دئیست ها نزدیکه . چرا که صرفا باور دارن خدایی هست!

این اعتقاد شخصی شماست

اما وقتی بخواهید مقابل اعتقاد دیگران از آن استفاده کنید باید دلایل خود را ارائه کنید
و به پاسخ ها ؛ جوابگو باشید

0 ❤️

2018-08-31 11:40:40 +0430 +0430
نقل از: mmv68 بیخیال این کلیپا خیلی ساده بگو دلیلت واسه اینکه میگی خدایی نیست چیه؟؟

دلایلم زیاده

تاپیک هام رو مطالعه کن

اگر صحبتی داشتی در خدمتم

شما که به اندازه کافی مطالعه داری و اهل هوش و منطقی فقط یک دلیل قانع کننده بیار نمیخوام چندتا تایپیک باشه چرا میگی خالقی نیست خدایی نیست و ایا واقعا اعتقاد داری خلقت امری تصادفی بوده؟

0 ❤️

2018-08-31 11:54:06 +0430 +0430

دلایلم زیاده

تاپیک هام رو مطالعه کن

اگر صحبتی داشتی در خدمتم

تازه از کی تا حالا اسم دوتا سرچ تو نت شده دقت و تفکر!!! اگه شما به این میگین دقت و تفکر پس منم از خودم دوتا دقت و تفکر در ویارم!!!
دقت و تفکر 1 ? ? ?

آتئیسم و خداناباوری : خرافات عصر مدرن
عقیده بنیادین آتئیست های مدرن مانند ریچارد داوکینز، کریستوفر هیچنز، دنیل دنت و سم هریس بر این است که قرن هاست که بین دین و علم، جنگی بر قرار است که در این جنگ، دین همواره
شکست خورده و در این مقطع از تاریخ بشر، علم سکولار کاملاً غالب گشته و دیگر دلیلی وجود ندارد که یک فرد عقلانی و تحصیل کرده، توجهی به دین داشته باشد . اما آقای ادوارد فسر در کتاب “آخرین خرافات” ، نوشته است که چنین جنگی بین دین و علم اصلاً وجود نداشته است بلکه آنچه که وجود دارد، اختلاف بین دو مفهوم فلسفی در مورد نظم جهان است .در دیدگاه سنتی فلاسفه تئیست مانند افلاطون، ارسطو، آگوستین و آکویناس، جهان هستی دارای
هدف است. اما در دیدگاه مکانیکی فیلسوف هایی مانند دکارت، هابز، لاک و هیوم، جهان هستی دارای هدف نیست . این دیدگاه مکانیکی هرگز بوسیله علم ایجاد نشده است و علم بر اساس روش آزمایش ومشاهده نمی تواند چنین دیدگاهی را اثبات کند بلکه آتئیست ها تفسیرشان از یافته های علمی راعلم نام نهادند.

این یکی از انتقادهای اصلی از آتئیست هاست که در بیان عقاید خود مبنی بر عدم وجود خدا، هیچ آزمایش و شواهد عینی را ارائه نمی دهند اما از طرف دیگر می گویند که “آتئیسم یک عقیده نیست ” بلکه مبتنی بر شواهد علمی است. آنچه که عقیده نیست، یک قانون علمی است که حتی یک استثناء هم ندارد مانند اینکه هر بافت زنده ای دارای سلول است. اگر در مورد یک قانون علمی، حتی یک استثناء پیدا شود، آن قانون باید مورد بازنگری قرار گیرد .
آتئیسم یک نظریه است مانند بسیاری از نظریه های دیگر که هنوز اثبات علمی برای آن صورت
نپذیرفته است مجله وال استریت ژورنال ۲در سال ۲۰۰۲گزارشی را منتشر کرد که بر اساس نظر
سنجی گالوپ از آمریکائی ها، اولین تاثیری که آتئیسم بر افراد می گذارد این است که عقل سلیم را از دست می دهند و واقعیت را نمی توانند ببینند . در این گزارش ذکر شده است که با وجود آنکه آتئیسم، افراد را دین ستیز می کند تا انسانهایی باهوش، عقلانی، شکاک و روشنفکر بسازد اما باعث می شود که آنها به چیزهای مهمل اعتقاد پیدا کنند که این موضوع منجر به خرافات زدگی توده مردم می شود آتئیسم بیان می کند که اعتقاد به معجزه، زندگی پس از مرگ، شفای ایمانی، فرشتگان، شیطان و خدا، خرافاتی بیش نیستند.
اما آتئیسم در مورد شواهد مستندی که در مورد بیماران شفا یافته از ایمان، کسانی که خاطرات
زندگی قبلی شان را به درستی بیان کرده اند، افرادی که از طریق رویا و یا شهود به پیشگوئی دقیق آینده دست زده اند، معجزاتی که از خدامردان عصر حاضر و در حضور هزاران نفر و دوربین های متعدد صورت پذیرفته و …. چه توجیه علمی ارائه داده است؟ خرافات را می توان عقیده ای که دانست که مبتنی بر واقعیت و یا دلیل نباشد.

دقت و تفکر 2 ? ? ? ? ? ? ?
به جون قلی اینم از خودم تفکر در وکردم (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash)

0 ❤️

2018-08-31 12:01:40 +0430 +0430

مرگ برای مومنان به منزله ی پلی از یک‌ جهان به جهان دیگر و برای آتئیست ها به منزله ی پایان زندگی و "نیست شدنشان" می باشد !! این دیدگاه خداناباوران ترس وحشتناکی را دروجودشان قرار داده است !! در این‌میان آتئیست ها سه راه را در پیش دارند: ۱- باوجود عدم باور به خدا متوهمانه و برای دل خوش کنکی خودشان به زندگی پس از مرگ باور داشته باشند ۲- بخاطر ترس از مرگ به خدا ایمان بیاورند و ۳- خودرا فریب دهند و دچار بیماری روانی خود فریبی شوند !!!

1- دسته ی اول آتئیست ها که متوهمانه با وجود عدم باور به خدا به زندگی پس از مرگ باور دارند تا از وحشتشان بکاهند !!!

موسسه ی بسیار معتبر theskepticsguide اعلام می کند 32درصد از آتئیست ها و اگنوستیک های آمریکا به جهان پس مرگ باور دارند !بسیارجالب است که ترس از مرگ‌سبب شده است که تقریبا یک سوم آتئیست ها به جهان پس از مرگ باور داشته باشند !!

۲-دسته ی دوم‌ که بخاطر ترس از مرگ به خدا ایمان‌می آورند:

-سایت ساینس دیلی اعلام کرد:

Death anxiety increases atheists' unconscious belief inا God

اضطراب مرگ بصورت ناخودآگاه باور به خدا را در آتئیست ها افزایش می دهد !!

۳-دسته سوم به خود فریبی رو می آورند وسعی می کنند مرگ را فراموش کنند تا از اضطراب و وحشت زیادشان بکاهند :

سایت psychologytoday :

In truth, we deceive ourselves about a great many matters, from bad behavior, to how we feel, to the ever present existential fact of death.

در حقیقت ما خودمان را در موضوعات بزرگ فریب می دهیم ،از بدرفتاری ،تا احساساتمان ،تا واقعیت همیشه موجود #مرگ

? باید بدانید که آتئیست ها و خداناباوران بیش از هرکسی به مرگ فکر می کنند !!

Atheism Terrifies people Because It Makes Us Think About Death

آتئیسم مردم را وحشت زده کرده است چرا که ما (آتئیست ها) را به فکر کردن پیرامون مرگ‌ وادار می کند !!!

پ.ن : بصورت خلاصه وار آتئیسم سبب می شود که افراد بیش تر به مرگ ‌فکر کنند و از آن بترسند، عده ای متوهم می شوند و به چیزی که قاعدتا نمیتوانند به آن باور داشته باشند یعنی زندگی پس از مرگ باور پیدا می کنند ! یک عده هم عاقلانه تصمیم میگیرند و به خدا ایمان می آورند و دسته ی آخر دچار بیماری روانی خودفریبی می شوند وسعی می کنند مرگ را به فراموشی بسپارند.

0 ❤️

2018-08-31 13:39:49 +0430 +0430
نقل از: Arashkaeli347 عالی بود پسر من هم هوشمندم خخخ عالی مرسی فدات

فدای شما ?

0 ❤️

2018-08-31 14:16:55 +0430 +0430
نقل از: mmv68

دلایلم زیاده

تاپیک هام رو مطالعه کن

اگر صحبتی داشتی در خدمتم

تازه از کی تا حالا اسم دوتا سرچ تو نت شده دقت و تفکر!!!!!! اگه شما به این میگین دقت و تفکر پس منم از خودم دوتا دقت و تفکر در ویارم!!! دقت و تفکر 1 ? ? ?

آتئیسم و خداناباوری : خرافات عصر مدرن عقیده بنیادین آتئیست های مدرن مانند ریچارد داوکینز، کریستوفر هیچنز، دنیل دنت و سم هریس بر این است که قرن هاست که بین دین و علم، جنگی بر قرار است که در این جنگ، دین همواره شکست خورده و در این مقطع از تاریخ بشر، علم سکولار کاملاً غالب گشته و دیگر دلیلی وجود ندارد که یک فرد عقلانی و تحصیل کرده، توجهی به دین داشته باشد . اما آقای ادوارد فسر در کتاب “آخرین خرافات” ، نوشته است که چنین جنگی بین دین و علم اصلاً وجود نداشته است بلکه آنچه که وجود دارد، اختلاف بین دو مفهوم فلسفی در مورد نظم جهان است .در دیدگاه سنتی فلاسفه تئیست مانند افلاطون، ارسطو، آگوستین و آکویناس، جهان هستی دارای هدف است. اما در دیدگاه مکانیکی فیلسوف هایی مانند دکارت، هابز، لاک و هیوم، جهان هستی دارای هدف نیست . این دیدگاه مکانیکی هرگز بوسیله علم ایجاد نشده است و علم بر اساس روش آزمایش ومشاهده نمی تواند چنین دیدگاهی را اثبات کند بلکه آتئیست ها تفسیرشان از یافته های علمی راعلم نام نهادند.

این یکی از انتقادهای اصلی از آتئیست هاست که در بیان عقاید خود مبنی بر عدم وجود خدا، هیچ آزمایش و شواهد عینی را ارائه نمی دهند اما از طرف دیگر می گویند که “آتئیسم یک عقیده نیست ” بلکه مبتنی بر شواهد علمی است. آنچه که عقیده نیست، یک قانون علمی است که حتی یک استثناء هم ندارد مانند اینکه هر بافت زنده ای دارای سلول است. اگر در مورد یک قانون علمی، حتی یک استثناء پیدا شود، آن قانون باید مورد بازنگری قرار گیرد . آتئیسم یک نظریه است مانند بسیاری از نظریه های دیگر که هنوز اثبات علمی برای آن صورت نپذیرفته است مجله وال استریت ژورنال ۲در سال ۲۰۰۲گزارشی را منتشر کرد که بر اساس نظر سنجی گالوپ از آمریکائی ها، اولین تاثیری که آتئیسم بر افراد می گذارد این است که عقل سلیم را از دست می دهند و واقعیت را نمی توانند ببینند . در این گزارش ذکر شده است که با وجود آنکه آتئیسم، افراد را دین ستیز می کند تا انسانهایی باهوش، عقلانی، شکاک و روشنفکر بسازد اما باعث می شود که آنها به چیزهای مهمل اعتقاد پیدا کنند که این موضوع منجر به خرافات زدگی توده مردم می شود آتئیسم بیان می کند که اعتقاد به معجزه، زندگی پس از مرگ، شفای ایمانی، فرشتگان، شیطان و خدا، خرافاتی بیش نیستند. اما آتئیسم در مورد شواهد مستندی که در مورد بیماران شفا یافته از ایمان، کسانی که خاطرات زندگی قبلی شان را به درستی بیان کرده اند، افرادی که از طریق رویا و یا شهود به پیشگوئی دقیق آینده دست زده اند، معجزاتی که از خدامردان عصر حاضر و در حضور هزاران نفر و دوربین های متعدد صورت پذیرفته و …. چه توجیه علمی ارائه داده است؟ خرافات را می توان عقیده ای که دانست که مبتنی بر واقعیت و یا دلیل نباشد.

دقت و تفکر 2 ? ? ? ? ? ? ?
به جون قلی اینم از خودم تفکر در وکردم (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) *********

دوتا سرچ ساده؟ چقدر سطحی و ساده اید شما . گمونم حتی یه کلیپ از این کلیپ ها رو ندیدید و چون من آتئیست بودم ؛ مثل یک متعصب مذهبی فقط برای نشان دادن برتری جاهالانه به این تاپیک پاسخ دادید

متن رو خوندم ، معلومه نویسنده بدجور از این افراد متنفر بوده که حتی به تمامی آتئیست ها توهین کرده

شما اگر مثل آخوند ها نبودی . متن آماده رو کپی پیست نمیکردی و برداشت هاتو مینوشتی !

• خب اینم پاسخ من : 1- جالبه که نویسنده متن ؛ آتئیست را خرافات نامیده ? در حالی که آئتیست مثل یک دین شبیه اسلام نیست که بگوید با چه پایی بریم توی توالت . یا با ساخت امامزاده جیب مردم را نمی زند . یا با تف یک آخوند توی لیوان کسی را شفا نمیدهد ( مثال ها زیاد است )

مشکل اصلی این متن جمع بستن آتئیست هاست

2- هر کسی که بی خداست دلیل نمیشود پیرو افراد نامبرده باشند . گرچه ادیان دل خوشی از این افراد بابت سخنانشان ندارند!

3- انواع علم داریم . پایه علم تفکره . فلذا علم فقط به معنای فیزیک و شیمی و ... نیست دین همیشه از علم استفاده کرده تا به اهدافش برسه . حالا جنگ بین علم و دین نظر من نیست به هر حال ! من مطالعه میکنم . فکر میکنم . بحث میکنم !

4- در این متن بطور مداوم گفته شده آتئیست ها ! جالب اینجاست که نویسنده حتی توجه نکرده . آتئیست ها جز بی خدایی اشتراکی با هم ندارند . فلذا جمع بستن آن ها اشتباه است ! زیرا آتئیست دین نیست که اصول داشته باشد!

5-

آتئیست هاست که در بیان عقاید خود مبنی بر عدم وجود خدا، هیچ آزمایش و شواهد عینی را ارائه نمی دهند

آتئیست به معنای بی مفهوم بودن و بی معنی بودن خدا برای فرده . نه صرفا انکار! آتئیست ها در پاسخ که افراد خداباور و دلیل هایشان . دلایل دیگری بر رد آن خداها ارائه میدهند!

باز هم جمع بستن در اینجا مشکل دارد . چون عقاید آتئیست ها با هم فرق دارد!

6- > آتئیسم یک نظریه است

من به عنوان یک آتئیست این رو نظریه نمیدونم بلکه با منطق و تفکر و سوال و پرسش به راحتی میشه وجودیت خدایان افراد رو زیر سوال برد!

7- >اولین تاثیری که آتئیسم بر افراد می گذارد این است که عقل سلیم را از دست می دهند و واقعیت را نمی توانند ببینند

کلا از متدینین نمیشه توقع توهین نداشت!

8- >اما آتئیسم در مورد شواهد مستندی که در مورد بیماران شفا یافته از ایمان، کسانی که خاطرات زندگی قبلی شان را به درستی بیان کرده اند، افرادی که از طریق رویا و یا شهود به پیشگوئی دقیق آینده دست زده اند، معجزاتی که از خدامردان عصر حاضر و در حضور هزاران نفر و دوربین های متعدد صورت پذیرفته و …. چه توجیه علمی ارائه داده است؟

اولا که نظریه های زیادی در این باره وجود داره . مثل دژاوو - جهان های موازی - و ...

دوم اینکه چون دلیل رو نمیدونیم دلیل رو نمیشه الهی گذاشت . مثل اینکه چون قدیم ها خیلی چیز ها رو نمیدونستن . که بت و خورشید و ماه رو میپرستیدن ( جالب اینجاست که الان هم وجود دارند )

سوم اینکه در پاسخ به این سوالات میشه هزاران سوال مطرح کرد و مطرح هم شده که خداباوران در مقابلش سکوت میکنند . تنها دلایل کوچکی که خداباوران دارند مثل همین شفا و ... که دانش فیزیکی و ... نتونسته علتش رو بفهمه رو خداباواران اسمشو گذاشتن خدا!

و جالب اینجاست که سوالات بنیادینی مطرح شده که وجودیت اون خدایان رو زیر سوال برده و اون ها شفا رو علت وجود خدا میدونن ?

0 ❤️

2018-08-31 14:41:57 +0430 +0430

مرگ برای مومنان به منزله ی پلی از یک‌ جهان به جهان دیگر و برای آتئیست ها به منزله ی پایان زندگی و "نیست شدنشان" می باشد !! این دیدگاه خداناباوران ترس وحشتناکی را دروجودشان قرار داده است !! در این‌میان آتئیست ها سه راه را در پیش دارند: ۱- باوجود عدم باور به خدا متوهمانه و برای دل خوش کنکی خودشان به زندگی پس از مرگ باور داشته باشند ۲- بخاطر ترس از مرگ به خدا ایمان بیاورند و ۳- خودرا فریب دهند و دچار بیماری روانی خود فریبی شوند !!!

1- دسته ی اول آتئیست ها که متوهمانه با وجود عدم باور به خدا به زندگی پس از مرگ باور دارند تا از وحشتشان بکاهند !!!

موسسه ی بسیار معتبر theskepticsguide اعلام می کند 32درصد از آتئیست ها و اگنوستیک های آمریکا به جهان پس مرگ باور دارند !بسیارجالب است که ترس از مرگ‌سبب شده است که تقریبا یک سوم آتئیست ها به جهان پس از مرگ باور داشته باشند !!

۳-دسته سوم به خود فریبی رو می آورند وسعی می کنند مرگ را فراموش کنند تا از اضطراب و وحشت زیادشان بکاهند :

سایت psychologytoday :

In truth, we deceive ourselves about a great many matters, from bad behavior, to how we feel, to the ever present existential fact of death.

در حقیقت ما خودمان را در موضوعات بزرگ فریب می دهیم ،از بدرفتاری ،تا احساساتمان ،تا واقعیت همیشه موجود #مرگ

آتئیسم مردم را وحشت زده کرده است چرا که ما (آتئیست ها) را به فکر کردن پیرامون مرگ‌ وادار می کند !!!

پ.ن : بصورت خلاصه وار آتئیسم سبب می شود که افراد بیش تر به مرگ ‌فکر کنند و از آن بترسند، عده ای متوهم می شوند و به چیزی که قاعدتا نمیتوانند به آن باور داشته باشند یعنی زندگی پس از مرگ باور پیدا می کنند ! یک عده هم عاقلانه تصمیم میگیرند و به خدا ایمان می آورند و دسته ی آخر دچار بیماری روانی خودفریبی می شوند وسعی می کنند مرگ را به فراموشی بسپارند.

باز هم جمع بستن آتئیست ها !

• من به شخصه از مرگ نمیترسم . چون نیازی به جاودانگی ندارم .

• هولی شت . ایم مزخرفات رو کی نوشته؟
    مگه از تک تک آتئیست ها تست گرفته که همچین چیزی رو نوشته ?
    نویسنده طوری متن رو نوشته که انگار زندگی بی خدا کاملا بی معناست . و باید حتما خدا داشت و باز هم برتری خیالی عقاید خودش رو میخواسته تحمیل کنه!

ترس وحشتناک?
(این ربط نداره ولی یاد یه خاطره میافتم . یه رفیقی داشتم . فیلم جوان بی نماز یا یه همچین چیزی رو دیده بود . تو فیلمه عزارئیل با صدای اذان صبح میومده جون یه پسر بی نماز رو میگرفته . خلاصه این رفیق من هر وقت تنها میشد و شب کسی خونه اشون نبود از ترس مرگ تنهای اول صبح میومد پیش من ? )

• مگه میشه آتئیست باشی و به جهان بعد معتقد باشی؟
    مگه اینکه افراد به روح و این چیزا معتقد باشند!
    ولی من و چندتا از دوستانی که میشناسم کلا اعتقاد به بعد مرگ ندارن
    فلذا بازم هم جمع بستن آتئیست ها کار دست نویسنده داده

• ناموسا ؟ آتئیستی که خدا براش بی مفهوم باشه خیلی خنده داره لحظه مرگ خداباور بشه . اونم چون داره فنا میشه ?

حالا چون قراره بمیریم باید به خدا ایمان بیاریم؟ خدای منطق خودشو کشت که :|

• من همین الان در حال نوشتن این متن هم بمیرم برام مهم نیست

عی بابا منکه جزء هیچکدوم از این دسته ها نبودم :(

مطمئنن اون دسته که کلا اهمیتی نمیدن رو فراموش نکردن؟?

• کشته مرده نتیجه گیری شدم من ? ? ?

نوشته :

یک عده هم عاقلانه تصمیم میگیرند و به خدا ایمان می آورند

یعنی هر چی غیر از خدا باشه عاقلانه نیست

یعنی این همه تحقیق و پژهوش کردم که ثابت کنم حق با منه

یعنی من برترم

• بابا دمتون گرم خیلی شاد شدمم

و لطفا و خواهشا باز این متن های جمع بستن آتئیست ها نذار

ما مثل کافرین نیستیم همه را به کیش خود پنداریم . اونم آتئیست هایی که تنها اشتراکشون معنا و مفهوم نداشتن خداست ?

0 ❤️

2018-09-01 06:49:38 +0430 +0430

دلایلم زیاده

تاپیک هام رو مطالعه کن

اگر صحبتی داشتی در خدمتم

شما که به اندازه کافی مطالعه داری و اهل هوش و منطقی فقط یک دلیل قانع کننده بیار نمیخوام چندتا تایپیک باشه چرا میگی خالقی نیست خدایی نیست و ایا واقعا اعتقاد داری خلقت امری تصادفی بوده؟

خب من دلایلم زیاده

• یکی از دلایلم : یک چیز کامل هرگز نیاز به آفریدن چیز دیگری ندارد ، حتی اگر قدرتش را داشته باشد! چونکه نیازی ندارد!

این رو اگر درک کنی متوجه میشی ، خدای ادیان ناقصه!

• ممکنه هر چیزی باشه ، تصادفی بودن یکی از اون هاست!

حقیقت اینه که من نمیدونم !

ولی معتقدین به خدا بدون شک میگن خداست!

که جالبیش همینه که خدای هیچکدومشون شبیه هم نیست ، فقط تنها در کلمه خدا اشتراک دارند!

وگرنه انواع دین ها و در دین ها ، فرقه ها وجود نداشت!

• همچنین یه دلیل ساده برای نبود خدای ادیان ، معتقدین به اون خداست!

که حتی حرف ها و دستورات خداشون رو انجام نمیدن و خداشون رو مسخره کردن با این رفتار و تناقضات!

0 ❤️

2018-09-01 18:47:52 +0430 +0430

دلایلم زیاده

تاپیک هام رو مطالعه کن

اگر صحبتی داشتی در خدمتم

خب من دلایلم زیاده

• یکی از دلایلم : یک چیز کامل هرگز نیاز به آفریدن چیز دیگری ندارد ، حتی اگر قدرتش را داشته باشد! چونکه نیازی ندارد!

که جالبیش همینه که خدای هیچکدومشون شبیه هم نیست ، فقط تنها در کلمه خدا اشتراک دارند!

که حتی حرف ها و دستورات خداشون رو انجام نمیدن و خداشون رو مسخره کردن با این رفتار و تناقضات!

یک چیز کامل هرگز نیاز به آفریدن چیز دیگری ندارد
اینو ثابتش کن چطور این پیش فرض رو قبول کردی و تخته گاز رفتی؟؟؟

0 ❤️

2018-09-01 18:52:58 +0430 +0430

سایت psychologytoday :

نویسنده طوری متن رو نوشته که انگار زندگی بی خدا کاملا بی معناست . و باید حتما خدا داشت و باز هم برتری خیالی عقاید خودش رو میخواسته تحمیل کنه!

ترس وحشتناک?
(این ربط نداره ولی یاد یه خاطره میافتم . یه رفیقی داشتم . فیلم جوان بی نماز یا یه همچین چیزی رو دیده بود . تو فیلمه عزارئیل با صدای اذان صبح میومده جون یه پسر بی نماز رو میگرفته . خلاصه این رفیق من هر وقت تنها میشد و شب کسی خونه اشون نبود از ترس مرگ تنهای اول صبح میومد پیش من ? )

• ناموسا ؟ آتئیستی که خدا براش بی مفهوم باشه خیلی خنده داره لحظه مرگ خداباور بشه . اونم چون داره فنا میشه ?

نوشته :

یعنی من برترم

ما مثل کافرین نیستیم همه را به کیش خود پنداریم . اونم آتئیست هایی که تنها اشتراکشون معنا و مفهوم نداشتن خداست ?

تفکر و تحقیق شما چیه یعنی شما واقعا رفتی همه ادیان رو کامل مطالعه کردی تطبیق دادی و شدی این پروفسوری که هستی؟؟شمام بوق یه عده ای که دارن ازت سواستفاده میکنن و بر جهلت سوار شدن در مورد سرچایی که فرستادم همه لینک داره حرف من نیست تحقیقات با منابع مشخصه چندتاش رساله و پایان نامس سرچ کن ببین لینک نشد بزاری ولی جملات لاتین رو سرچ کن اصل مقاله رو ببین مگه اهل تحقیق نیستی؟؟؟

0 ❤️

2018-09-01 19:01:49 +0430 +0430

Death anxiety increases atheists’ unconscious belief in God
Date:
April 2, 2012
Source:
University of Otago
Summary:
When non-religious people think about their own death they become more consciously skeptical about religion, but unconsciously grow more receptive to religious belief, new research suggests.

0 ❤️

2018-09-01 19:05:57 +0430 +0430

میدونی مشکل شما چیه شما اصلا بحث علمی و اکادمیک بلد نیستید!!!
یعنی در چنین حوزه هایی اصلا مطالعه ندارید شما کاملا مباحث رو باهم خلط میکنید مثلا پیروان ادیان رو با ادیان قاطی میکنید و اشتباها به جای هم استفاده میکنید شما میگید من اتئیستم و از مرگ نمیترسم شما پیرو این عقیده اید و یک نفری شاید شما نمیترسید ولی کسان دیگری هم هستند که میترسند و تحقیقات و مقالات موجود ثابت کننده این موضوع هستند و در نهایت واقعا شما اگر عاقل بودید دنبال سوال پس از مرگ نبودید؟؟؟ یعنی همه ی وجدات و خلقت کاملا بیهوده و یهویی به وجود اومده؟؟ و این سوالات اصلا ذهن شما رو درگیر نمیکنه؟؟؟

0 ❤️

2018-09-01 20:01:17 +0430 +0430

دلایلم زیاده

تاپیک هام رو مطالعه کن

اگر صحبتی داشتی در خدمتم

خب من دلایلم زیاده

یک چیز کامل هرگز نیاز به آفریدن چیز دیگری ندارد
اینو ثابتش کن چطور این پیش فرض رو قبول کردی و تخته گاز رفتی؟؟؟

خب چیزی که کامله ، چه نیازی به آفریدن داره ، حتی اگر قدرتش رو داشته باشه!

نیازی نداره از لحاظ منطقی و عقلی!

چون همه چیز رو درون خودش داره!

بخاطر همین بهش میگن کامل!

اصلا منطقی نیست چیزی که کامله بیافرینه!

اگر از نظر شما منطقیه و چیزی برای ارائه دادن داری بفرما!

0 ❤️

2018-09-01 20:08:22 +0430 +0430

سایت psychologytoday :

ترس وحشتناک?

نوشته :

یعنی من برترم

تفکر و تحقیق شما چیه یعنی شما واقعا رفتی همه ادیان رو کامل مطالعه کردی تطبیق دادی و شدی این پروفسوری که هستی؟؟شمام بوق یه عده ای که دارن ازت سواستفاده میکنن و بر جهلت سوار شدن در مورد سرچایی که فرستادم همه لینک داره حرف من نیست تحقیقات با منابع مشخصه چندتاش رساله و پایان نامس سرچ کن ببین لینک نشد بزاری ولی جملات لاتین رو سرچ کن اصل مقاله رو ببین مگه اهل تحقیق نیستی؟؟؟

یعنی شما متوجه نشدی کنایه بود؟

گفتم نویسنده این متن در پایان طوری نتیجه گیری کرده که : آره این همه تحقیق و پژوهش کردم که حق با منه ( از زبان نویسنده متن گفتم)

:| :)

0 ❤️

2018-09-01 20:29:16 +0430 +0430
نقل از: mmv68 میدونی مشکل شما چیه شما اصلا بحث علمی و اکادمیک بلد نیستید!!! یعنی در چنین حوزه هایی اصلا مطالعه ندارید شما کاملا مباحث رو باهم خلط میکنید مثلا پیروان ادیان رو با ادیان قاطی میکنید و اشتباها به جای هم استفاده میکنید شما میگید من اتئیستم و از مرگ نمیترسم شما پیرو این عقیده اید و یک نفری شاید شما نمیترسید ولی کسان دیگری هم هستند که میترسند و تحقیقات و مقالات موجود ثابت کننده این موضوع هستند و در نهایت واقعا شما اگر عاقل بودید دنبال سوال پس از مرگ نبودید؟؟؟ یعنی همه ی وجدات و خلقت کاملا بیهوده و یهویی به وجود اومده؟؟ و این سوالات اصلا ذهن شما رو درگیر نمیکنه؟؟؟

بهتر بود مینوشتی چند کلام توهین!

• عزیز من دانشمند نیستم ، سوادم هم در حد مطالعاتیه که داشتم ، چیزی هم که دارم مطرح میکنم یه نوع علمه ، قرار نیست همه مثل هم صحبت کنند !

این طرز فکر منه ، در حد سواد و مطالعه ای که دارم هم بحث میکنم!

(این حرفتون یک توهینه ، چون شما منو نمیشناسی و من بحث هام رو اینطوری مطرح میکنم ، دلیل نمیشه شما بهم توهین کنی)

• من در حوزه های دینی مطالعه کردم ، متن هایی رو خوندم ، فکر کردم و سوالاتمو پرسیدم و بحث کردم!

این حرفتون دیگه مزخرفه!
من همه چیزی رو که باید گفته بشه میگم!

حالا شما قادر به پاسخگویی و درک حرف های من نیستید به من ربطی نداره!

اگر واقعا پاسخی داشتید ، مطرح میکردید ، نه اینکه غر بزنید ، بگید آره مشکل تو اینه ، مشکل تو اونه ?

• تحقیقات و مقالات همیشه درست نیستند ، از طرفی حتی عده ای مقالات دروغ به چاپ می کنند تا دیده بشن از این طریق!

از طرفی تحقیقات و مقاله ها قدیمی میشن ، و باید در هر روز چیز های جدیدی ارائه کنند ، چون همه چیز تغییر میکنه

حالا عده ای هستند که به مقالات دوران باستان متکی هستن و اون ها رو ارائه میدن

این چیزا رو باید در نظر گرفت!

• اوف عجب انسانی ، واقعیت خودت رو نشون دادی !

گفتی واقعا شما اگر عاقل بودید

یعنی من رو بدون تفکر و عقل فرض میکنی و خودت رو عاقل !

آفرین واقعا

• من به همه این چیز ها فکر میکنم ، من اعتقادی به روح ندارم ، اگه شما اعتقاد داری و میتونی اثبات کنی روحی هست و جهان پس از مرگی ، خب بفرما ثابت کن!

شاید دلیلی باشه ، شاید نه!

اما اگر کسی یقین داره دلیلی هست ، باید برای دلیلش مدارک و شواهدی ارائه بده!

من در این مورد ، نمیدونم!

فلذا کسی رو بدون مدرک و شواهد گول نمیزنم !

بازم شما اگر میدونی چرا این جهان وجود داره ، هدفش چیه ؟ برای من توضیح بده!

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «