کمک به کسانی که به زگیل تناسلی دچار شدن

1400/06/12

سلام دوستان من خودم ویروس HPV یا همون زگیل تناسلی رو گرفتم
و تا حدی تونستم که درمانش کنم و میخوام توو این تاپیک از تجربیات خودم براتون بنویسم.
بازم تاکید میکنم که فقط تجربیات خودم هستش چون جواب گرفتم
گفتم شاید بتونم به کسی کمک کنم چون انقدر راجبش مطالعه کردم که تقریبا به اندازه دکتر اطلاعات دارم.
اصلا قصد توهین به هیج علم و یا طبی ندارم و فقط قصدم کمک کردن به امثال خودمه.
ازتون میخوام که متن رو با حوصله و کامل بخونید.
من تقریبا همه جور سکسی رو تجربه کردم و خودم میدونم که زیاد مراقبت های بهداشتی رو رعایت نکردم.پارسال بود که متوجه شدم زگیل های ریزی مانند جوش های ریز روی آلت تناسلیم هستش، زیاد حساس نشدم ولی بعد مدتی دیدم که داره بیشتر میشه. بلافاصله درباره این ویروس مطالعه کردم و دیدم که به این مریضی دچار شدم.
اول از همه حتما توجه داشته باشین که اگر به این ویروس مبتلا هستین و یا هنوز مبتلا نشدین سریعا واکسن گارداسیل رو تهیه کنید و بزنید.
اگر ویروس وارد بدنتون نشده باشه باعث میشه تا ۸۰ ٪ از گرفتن این ویروس مخصوصا نوع های پر خطر در امان باشید.
اگر هم که به ویروس مبتلا باشین نمیذاره تا به نوع های دیگه این ویروس آلوده بشین که البته این واکسن بین ۵ تا ۶ سال جوابگو هستش و بعد از آن دوباره با دستور پزشک باید تزریق کنید.
بریم سراغ درمان که از کجا چجوری شروع کردم :
اولش که فهمیدم این ویروس رو گرفتم انگار دنیا رو سرم خراب شده بود رفتم پیش دکتر و ایشون معاینه کرد و گفت که زگیل تناسلی گرفتین و باید لیزر کنید تا از بین بره، منم چون حالم گرفته بود گفتم لیزر کن، خلاصه لیزر کردم ولی بعد از گذشت ۱ ماه حس کردم دکتر محترم یکی رو جا انداخته و یادش رفته لیزر کنه.
دکترم رو عوض کردم و رفتم پیش یه دکتر دیگه، همون طور که گمان کرده بودم جا مونده بود.
دکتر گفت برو آزمایشگاه این یدونه رو بده آزمایش تا ببینیم که به کدوم نوع ویروس مبتلا شدی ، آزمایش که دادم دیدم خوشبختانه به نوع ۵۳ که کم خطر هستش دچار شدم.
دکتر یسری دارو بهم داد که براتون مینویسم که اگه خواستین تهیه کنید.
۱. دکتر داروی پاور فیت (powerfit) رو برام تجویز کرد
طریقه مصرف این دارو که روی خودش هم نوشته روزی ۲ عدد هستش که برای عملکرد بهتر ۱ عدد قبل صبحانه و ۱ عدد قبل از نهار باید میل کنید.
۲. اگر سیگار یا قلیون مصرف میکنید حتما بذارید کنار ، نمیگم کم کنید میگم حتما بذارید کنار و ترک کنید چون به شدت سیستم ایمنی بدن رو تضعیف میکنه و نمیذاره مداوا صورت بگیره.
۳. اصلا استرس نداشته باشین که وای الان این ویروس منو میکشه و ازین جور چیزا ، این یه ویروس سادس که توو همه کشورا هستش و باهاش خیلس عادی برخورد میکنن پس اصلا نترسید و استرس نداشته باشین، چون استرس هم متاسفانه سیستم ایمنی بدن رو تضعیف میکنه.
۴.صبح ها به صورت ناشتا حتما یک عدد سیر رو پوست بکنید و با چاقو روی اون چند تا خط بندازید تا بوش یکم در بیاد و برای اینکه دهنتون بوی سیر نگیره اونو با ۲ لیوان آب به صورت قرص قورت بدین چون به شدت با این ویروس مقابله میکنه.
۵. حتما از سبزیجات تازه مثل سبزی خوردن، کاهو ، اسفناج در وعده های غذاییتون استفاده کنید.
۶. موقع خواب حتما یک قاشق عسل بخورید.
حالا از این جا به بعدش رو بخونید ببینید چه بلایی سرم اومد.
بهتون قول میدم که با این روش ها میتونید سرکوبش کنید.
این ویروس متاسفانه از بدن بیرون نمیره که البته یه سری از علما میگن میره و یسری میگن نمیره
ما مبنی رو بر این میگیریم که این ویروس از بین نمیره
توو این مدت من حتی یدونه زگیلهم نزدم
یک سال بعد از این موضوع ها و درمان ها من به مدت ۶ ماه این دارو هارو قطع کردم چون دکتر گفته بود تا یکسال مصرف کنم تا این که به کرونا مبتلا شدم و سیستم ایمنی بدنم به شدت افت کرد.
حالا از کجا و چجوری متوجه شدم که دور مقعدم چند تا چیز مثل جوش هستش و با دست تقریبا میشه لمسش کرد.
اشتباهن فکر کردم که مو هستش و با تیغ اونجارو تمیز کردم که نگو زگیل مقعدی بوده و چون تیغ زدم تعدادشون بیشتر شد.
پس حواستون باشه که اصلا تیغ نکشین روش و اصلا خونریزی راه نندازین…
بعد از این که با گوشی از مقعدم عکس گرفتم دیدم که بله زگیل هستش.
رفتم سراغ روش های خانگی البته با کلی نا امیدی.
من سرکه سیب و پودر دارچین رو امتحان کردم .
مقداری سرکه سیب رو روی پنبه بریزید تا خیس بشه بعدش کمی پودر دارچین بریزید روش و بذارید روی زگیل هاتون تا ۲ ساعت بعد بردارید و با آل اون جاهارو بشورید. و بعدش خشک کنید اون محل رو و با دستمال کاغذی کمی الکل حوالی اون رو بکشید تا ویروس پخش نشه خدایی نکرده.
بعد از ۲ روز حس کردم که زگیل ها سفت شدن و به رنگ سیاه در اومدن بعد از سه روز شروع کردن به ریختن. ( حواستون باشه خودتون اصلا اون رو جدا نکنید و بذارید که خودش بیوفته تا خونریزی نداشته باشین)
اگر میسوزید و بعد از چند دقیقه سوزش قطع میشه عادی هستش ولی اگه سوزش زیاد بود و نتونستین تحمل کنین با آب بشورید و اون ناحیه رو.
روی مناطقی که زخم هستن اصلا این روش رو انجام ندید.
من با این روش جواب گرفتم و اوکی شدم.
و قصدم از این تاپیک فقط کمک به دوستانم هستش
با تمام وجود به همه کسایی که به این ویروس مبتلا شدن کمک میکنم و زن و مرد هم نداره چون حال بد اونارو درک میکنم.
هر سوالی راجب این قضیه داشتین ازم بپرسین و منم اگه بلد باشم حتما کمکتون میکنم.
مخلصه همتونم و امیدوارم همیشه تنتون سلامت باشه…♥️🌹
سوالاتتون رو از طریق پیام برام بفرستین.
خوشحال میشم با لایک و کامنت هاتون حمایت کنید این تاپیک رو

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2021-09-03 01:07:56 +0430 +0430

من شنیدم که اصلا راه درمانی نداره و اینکه آیا الان به طور کامل خوب شدین یا نه؟

0 ❤️

2021-09-03 01:13:22 +0430 +0430

↩ Apolo136575
بله تا وقتی که بتونی سیستم ایمنی بدنت رو بالا نگه داری درمان شدی و متاسفانه چون ویروس داخل بدن باقی میمونه هر موقع که ضعیف بشین ممکنه دوباره عود کنه
ولی اگر تا ۳ الی ۴ سال بتونین که سیستم ایمنی بدن رو بالا نگه دارین ممکنه تا ۵۰٪ این ویروس به طور کامل از بین بره ولی این فقط در حد یه حدس هستش و هنوز اثبات نشده

0 ❤️

2021-09-03 01:18:13 +0430 +0430

↩ Footfetish12345
پس تکلیف رابطمون چی میشه
من شنیدم که میگن حتي با کاندوم هم سرایت میکنه!
درسته؟

0 ❤️

2021-09-03 01:23:51 +0430 +0430

↩ Apolo136575
کاندوم فقط مناطقی رو پوشش میده که زگیل روی آلت باشه،
اگر زگیل به بدن فرد مقابل برخورد کنه مخصوصا ناحیه تناسلی،مقعد،دهان ایشون مبتلا میشن.
لطفا اگر شریک جنسی دارین حتما بگین که به پزشک مراجعه کنن و درمان رو شروع کنن چون برای خانم ها خیلی خطرناک هستش اگر درمان رو به تعویق بندازن
درباره سکس هم که تا جایی که میتونین سکس نکنین تا زگیل ها از روی پوست شما پاک بشه

0 ❤️

2021-09-03 01:25:10 +0430 +0430

↩ Footfetish12345
دمت گرم با اطلاعاتت

0 ❤️

2021-09-03 01:27:11 +0430 +0430

↩ Apolo136575
مخلصم

0 ❤️

2021-09-03 01:47:42 +0430 +0430

↩ Massage_ba_zoj
مخلصم

0 ❤️

2021-11-17 23:04:34 +0330 +0330

آیدی تلگرام میدی پیام بدم؟ یا خودت پیامم بده Hamoled@ به راهنماییت احتیاج دارم

0 ❤️

2021-11-19 02:37:34 +0330 +0330

Up

0 ❤️

2022-10-05 03:10:11 +0330 +0330

من احساس میکنم یکی بالای آلتم تیره رنگ و کوچیک اندازه یه خال و یکی روشن دور دیواره مقعدم در اومده نمیدونم چکارش کنم اعصابم خورد کرده میترسم با کسی هم سکس داشته باشم اگا ممکنه راهنمایی کنین

0 ❤️

2023-07-30 09:48:51 +0330 +0330

ممنون بابت راهنماییت برای من که موثر بود

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «