کیر اسلام در کون ایرانیان میجنبد+تصاویر

1391/12/05

سلام برهمه دوستان عزیزم
دراین تاپیک درباره بلایی که اخوندان بوسیله اسلام بر سر ایرانیان اورده اند بحث و گفتگو میکنیم
پروردگار جهانیان کجا فرمود به روش عکسهای زیر عمل کنید؟
اگر خدا گفته اینجوری خوبه من دیگه اطاعتش نمیکنم

دوستان من کاملا میبینید که در تصاویر بالا خدا چی گفته
در جامعه اسلامی ایران حقوق زنان بیمعناست

حق زن این تصاویری بود که دیدید
در ایران اینطوری عبادت میکنند

به اسم مبارزه با کافران (امریکا و اسراییل) کشورمان را بگا دادند

ولی خودشان مثل خر میخورند

در کشور من اینگونه با مجرمان برخورد میکنند

بقول شاهین نجفی دنیا مارو به کیرشم حساب نمیاره

89992 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2013-02-24 09:12:41 +0330 +0330

[quote=Parsi Assassin][quote=pishiii kocholooo]من نمیدونم اونایی که از اسلام دفاع میکنن تو این سایت چه غلطی میکنن؟؟؟؟؟؟[/quote]
منم مثل بقیه شهوت دارم/درسته ورودم به این سایت از نظر اسلام خوشایند نیست ولی دیگه نمیتونم تحمل کنم که به ایران و اسلام توهین بشه/هرکس به ایران توهین کنه دهنشو سرویس میکنیم[/quote]
فعلا من کردم و تو هیچ غلطی نتونستی بکنی یابو

0 ❤️

2013-02-24 09:20:37 +0330 +0330

[quote=افسانه۱۹]ساندیس خورها کی جوابمو میده.
اقای رویانیان ازموقعیدکه به کاردرمقامات کشوری مشغول شده چقدرسرمایه داشته؟والان چقدر؟
محسن رضایی،هاشمی رفسنجانی،خاتمی،لاریجانی قوه قضاییه،لاریجانی مجلس ،ودراخر هم خودخامنه ای وفرزندانش؟
چقدرسرمایه داشته اند الان چقدراست وازکجاامده[/quote]
رضا شاه پهلوی چقدر سرمایه داشته?ایا اون محمد رضا نبود که یه مجسمه طلا به اندازه نیم تنه ی انسان با خودش برد?شما چقدر باهوشی خانوم/توهر حکومتی خائن هست/اگه نبود که الان وضع و اوضاعمون این نبود

0 ❤️

2013-02-24 09:30:05 +0330 +0330

parsi lotf kon beband dahaneto
inja jaye amre b marof nist
beshin ghoraneto bekhon

0 ❤️

2013-02-24 09:35:18 +0330 +0330

[quote=گرگ دریا][quote=Parsi Assassin][quote=pishiii kocholooo]من نمیدونم اونایی که از اسلام دفاع میکنن تو این سایت چه غلطی میکنن؟؟؟؟؟؟[/quote]
منم مثل بقیه شهوت دارم/درسته ورودم به این سایت از نظر اسلام خوشایند نیست ولی دیگه نمیتونم تحمل کنم که به ایران و اسلام توهین بشه/هرکس به ایران توهین کنه دهنشو سرویس میکنیم[/quote]
فعلا من کردم و تو هیچ غلطی نتونستی بکنی یابو[/quote]
میبینین?خودش داره میگه که با ایران دشمنی داره/بدون که ایران پشتش به ما جونا گرم وپره-تو هم هیچ عددی نیستی/همین شما هستین که فیلم300رو میسازین/فکر کردی امریکایی ها خیلی متمدنن/اگه بودن جایی ساختن این چرت و پرت های 100-200-300-400ها یه فیلم در مورد صلح میساختن/بازی بتلفیلد3هم همینطور-مشخصه که در ارزوی حمله و تصرف ایران هستن ولی هیچ گهی نمیتونن بخورن چون ایران ما رو داره

0 ❤️

2013-02-24 09:41:01 +0330 +0330

[quote=sayeh°°°]parsi lotf kon beband dahaneto
inja jaye amre b marof nist
beshin ghoraneto bekhon[/quote]
من امر به معروف نمیکنم-این اقای گرگ دریاست که داره به صورت مستقیم به ایران توهین میکنه من خودمو نشون دادم که بدونید ایران این قدرا هم بدبخت نیس-حق ما ایرانی هاست که به جهان حکومت کنیم نه یه سیاهپوست دورگه تو یه کشور تازه تاسیسه/ما مشکلمون اینه که به جون هم افتادیم/ایران با قدمت7000سالش داره ازبین میره

0 ❤️

2013-02-24 10:07:19 +0330 +0330

خون کورش تو رگ های ما جاریه-هر کس به ایران و وطنم بی احترامی کنه جواب دندان شکنی بهش خواهم داد/باهمه شوخی با ایران-سرزمین و زادگاه کورش کبیر هم شوخی?تا هر وقت که این تایپک باشه و توهین و بی احترامی کنه منم هستم و دفاع میکنم چون ایرانی هستم

0 ❤️

2013-02-24 10:11:35 +0330 +0330

[quote=گرگ دریا][quote=شيخ متفکر]من به اين نتيجه رسيدم که اينايي که ميان از اسلام حمايت ميکنن، بسيجي و سايبري نيستن. ملت واقعأ گوسفندند…[/quote]
اورین اورین[/quote]
مردم گوسفند نیستن-این شمایی که از مردم عقبی-مردم ایرانشون رو دوست دارن-مثل تو عاشق کشور های بیگانه نیستن که-من اندازه یه دونه خردل رشتش رو با صدتا نیویورک و واشنگتن عوض نمیکنم

0 ❤️

2013-02-24 10:18:16 +0330 +0330

[quote=گرگ دریا][quote=Parsi Assassin][quote=pishiii kocholooo]من نمیدونم اونایی که از اسلام دفاع میکنن تو این سایت چه غلطی میکنن؟؟؟؟؟؟[/quote]
پس چرا چیزی نمیگی?دیگه از امریکا پشتیبانی نمیکنی?

0 ❤️

2013-02-24 10:48:41 +0330 +0330

[quote=Parsi Assassin][quote=گرگ دریا][quote=Parsi Assassin][quote=pishiii kocholooo]من نمیدونم اونایی که از اسلام دفاع میکنن تو این سایت چه غلطی میکنن؟؟؟؟؟؟[/quote]
پس چرا چیزی نمیگی?دیگه از امریکا پشتیبانی نمیکنی?[/quote]
احمق جقو مگه من گفتم طرفدار امریکا هستم؟

0 ❤️

2013-02-24 11:01:42 +0330 +0330

[quote=Parsi Assassin][quote=افسانه۱۹]ساندیس خورها کی جوابمو میده.
اقای رویانیان ازموقعیدکه به کاردرمقامات کشوری مشغول شده چقدرسرمایه داشته؟والان چقدر؟
محسن رضایی،هاشمی رفسنجانی،خاتمی،لاریجانی قوه قضاییه،لاریجانی مجلس ،ودراخر هم خودخامنه ای وفرزندانش؟
چقدرسرمایه داشته اند الان چقدراست وازکجاامده[/quote]
رضا شاه پهلوی چقدر سرمایه داشته?ایا اون محمد رضا نبود که یه مجسمه طلا به اندازه نیم تنه ی انسان با خودش برد?شما چقدر باهوشی خانوم/توهر حکومتی خائن هست/اگه نبود که الان وضع و اوضاعمون این نبود[/quote]

واقعا برات متاسفم شما با این نادانی و این بیسوادی تاریخیت آبروی هر چی ایران و ایرانی هست بردی شما طبق کدوم مدرک میگی که محمد رضا مجسمه طلا به اندازه نیم تنه ی انسان با خودش برد کل پول و سرمایه ای که شاه و کل خانوادش همراهشون داشتن 74 میلیون دلار بوده حتی جواهرات سلطتتی رو هم با خودشون نبردن چون اونها رو متعلق به ایران میدونستن حتی هواپیمای شاه رو هم به درخواست خودش به ایران برگردوندن واقعا به نادانیه شما و امثال شما متاسفم البته حق هم داری احتمالا سنی هم نداری وهمینطور بدون تحقیق هر چی به شما گفتن شنیدی و داری به بقیه تحویل میدی . ازیطرف میگی عاشق ایرانی و از یطرف رگهای گردنت برای اسلام ورم میکنه که با نام همین اسلام در زمان خلیفه سوم عمر به همین ایران عزیز حمله و اشغال شد ما که خدا پرست بودم بهترین و انسانی ترین دین و بزرگترین تمدن رو داشتیم لطفا کتاب دو قرن سکوت نوشته دکتر عبدالحسین زرین کوبرو بخون تا بدونی که با نام اسلام چه فجایعی سر ایران و ایرانی همین عراب بادیه نشین با اسلامشون مرتکب شدن .

0 ❤️

2013-02-24 11:07:10 +0330 +0330

وباعث تاسف

0 ❤️

2013-02-24 12:04:32 +0330 +0330

ایران اسلامیه-مردمشم مسلمونن-منم مسلمونم-من از هویتم دفاع میکنم-از اسلام و ایران-ایران به کوری چشم دشمنانش اسلامی هست و خواهد بود-نصیحت منم به شما اینه که تا وقتی زنده هستید از این سرزمین دفاع کنید و اجازه ندید که هر بیگانه فرهنگ شما رو عوض کنه-در خطاب به این دوستمونaa… باید بگم اینا چیزهایی هستن رایج و نیازی به مدرک نداره-هرکسی میدونه

0 ❤️

2013-02-24 12:08:48 +0330 +0330

اقای گرگ-خود شما دیشب بود که گفتی تو امریکا این فقرها نیست و بر کرسی دنیا نشستن و سنگ اونا رو به سینه میزدی/من هر اشغالی باشم بر ضد کشورم حرفی نمیزنم

0 ❤️

2013-02-24 12:19:48 +0330 +0330

عزیزم شما تا حدی بدبختین که میان بهتون میگن ساندیس خور وشما هم میگین افرین خیلی جالب بود-هیچ تا حالا فکر کردی که چه کسایی اون شورش سبز رو به وجود اوردن و اون همه مردم بی گناه هم کشته شدن?همین منافقین بودن-همینایی که الان دارن جنگ نرم میکنن اون سال قاطی مردم شدن و از داخل مردم تیر اندازی کردن به سمت مامورا-اون سال مفسدا خودشون رو نشون دادن حالا من کاری به موسوی و دارودستش از قبیل رفسنجانی که بسته هارو انبار کرده بود ندارم-اینو میگم که چشاتونو باز کنید و اسلام رو با سیاست قاطی نکنید

0 ❤️

2013-02-24 12:22:52 +0330 +0330

[quote=افسانه۱۹][quote=شيخ متفکر]من به اين نتيجه رسيدم که اينايي که ميان از اسلام حمايت ميکنن، بسيجي و سايبري نيستن. ملت واقعأ گوسفندند…[/quote][/quote]
ببینید-شیخ به قول خودش متفکر داره بهش میگه گوسفند-این میگه افرین

0 ❤️

2013-02-24 12:28:27 +0330 +0330

[quote=Parsi Assassin]ایران اسلامیه-مردمشم مسلمونن-منم مسلمونم-من از هویتم دفاع میکنم-از اسلام و ایران-ایران به کوری چشم دشمنانش اسلامی هست و خواهد بود-نصیحت منم به شما اینه که تا وقتی زنده هستید از این سرزمین دفاع کنید و اجازه ندید که هر بیگانه فرهنگ شما رو عوض کنه-در خطاب به این دوستمونaa… باید بگم اینا چیزهایی هستن رایج و نیازی به مدرک نداره-هرکسی میدونه[/quote]

دوست عزیز ایران متعلق به همه ایرانیان و اقوام ایرانی با هر دین و مذهبی و هر ایدئولوژی یا بی دین هست . مگر کوورش و داریوش هم مسلمان بودند؟ در تاریخ 7000 ساله تمدن ایران 1200 سال هست که اسلام بزور شمشیر عرب به ایران تحمیل شده اگر اگر دوست داری که از هویت خودت دفاع کنی درود برتو ولی هویت شما تنها در اسلام خلاصه نمیشه و شامل همه تاریخ ایران هست ما اول ایرانی هستیم بعد هر نوع عقیده دینی که داریم و هیچ وقت عقیده ما مهمتر از مصالح مملکتمون نیست.
ودر مورد جوابتون شما هر حرفی که رایج باشه بدون مطالعه قبول میکنید از کجا میدونید که حرفی که در زبانهای مردم رایج هست حتما و حکما درسته؟ چیزی رو که اکثریت میگن حکما درست نیست شمااحتمالا دین اسلام رو هم همینطوری و بدون مطالعه و به صورت تائعبدی از خانواده و جامعه قبول کردید. ازتون خواهش میکنم کمی مطالعه در همه زمینه ها از منابع درست داشته باشید و هر مطلبی که میخونید و یا میشنوید عقلانی تجزیه تحلیل کنید بپذیرید با رد کنید بدون تعصب…

0 ❤️

2013-02-24 12:30:56 +0330 +0330

[quote=Parsi Assassin][quote=افسانه۱۹][quote=شيخ متفکر]من به اين نتيجه رسيدم که اينايي که ميان از اسلام حمايت ميکنن، بسيجي و سايبري نيستن. ملت واقعأ گوسفندند…[/quote][/quote]
ببینید-شیخ به قول خودش متفکر داره بهش میگه گوسفند-این میگه افرین[/quote]
گوه خوریش به تو نیمده

0 ❤️

2013-02-24 12:31:21 +0330 +0330

اول ازهمه کاربری گرگ دریا عکسایی که گذاشتی تلنگری بود برای خیلیا ولی چندموردش+اسم تاپیکت اساسش توهینه و…
نقدکردن خیلی چیزاهیچ مشکلی نداره وخیلی هم خوبه ولی بدون توهین!عکسای ابتداییت واقعا خوب وتامل برانگیزبود ولی کم کم ازنقدکشیده شد به توهین به اعتقادات واین رونمیشه توجیه کرد…کسی حق توهین به دیگری رونداره مثلااگه من مسلمونم واعتقادبه قرآن وحضرت محمد(ص) دارم کسی نبایدبه خودش اجازه ی توهین باورهای من نوعی توهین کنه همونطورکه من حق توهین به هیچ باورواعتقاد ودینی روندارم…حتی کسی که ادعا داره به هیچ ز پایبند نیست هم یک شخصیت مستقل داره ومن نباید به خودم چنین اجازه ای بدم که بهش توهین کنم حالا فرض کن دامنه ی توهین های من ازشخص بگذره وحدودیک میلیاردنفروشامل شه…

0 ❤️

2013-02-24 12:41:06 +0330 +0330

[quote=AAKT][quote=Parsi Assassin]ایران اسلامیه-مردمشم مسلمونن-منم مسلمونم-من از هویتم دفاع میکنم-از اسلام و ایران-ایران به کوری چشم دشمنانش اسلامی هست و خواهد بود-نصیحت منم به شما اینه که تا وقتی زنده هستید از این سرزمین دفاع کنید و اجازه ندید که هر بیگانه فرهنگ شما رو عوض کنه-در خطاب به این دوستمونaa… باید بگم اینا چیزهایی هستن رایج و نیازی به مدرک نداره-هرکسی میدونه[/quote]

دوست عزیز ایران متعلق به همه ایرانیان و اقوام ایرانی با هر دین و مذهبی و هر ایدئولوژی یا بی دین هست . مگر کوورش و داریوش هم مسلمان بودند؟ در تاریخ 7000 ساله تمدن ایران 1200 سال هست که اسلام بزور شمشیر عرب به ایران تحمیل شده اگر اگر دوست داری که از هویت خودت دفاع کنی درود برتو ولی هویت شما تنها در اسلام خلاصه نمیشه و شامل همه تاریخ ایران هست ما اول ایرانی هستیم بعد هر نوع عقیده دینی که داریم و هیچ وقت عقیده ما مهمتر از مصالح مملکتمون نیست.
ودر مورد جوابتون شما هر حرفی که رایج باشه بدون مطالعه قبول میکنید از کجا میدونید که حرفی که در زبانهای مردم رایج هست حتما و حکما درسته؟ چیزی رو که اکثریت میگن حکما درست نیست شمااحتمالا دین اسلام رو هم همینطوری و بدون مطالعه و به صورت تائعبدی از خانواده و جامعه قبول کردید. ازتون خواهش میکنم کمی مطالعه در همه زمینه ها از منابع درست داشته باشید و هر مطلبی که میخونید و یا میشنوید عقلانی تجزیه تحلیل کنید بپذیرید با رد کنید بدون تعصب…[/quote]
تحقیق کردم عزیز دلم/نمیخوام به مسیحیت توهین کنم ولی دیدم که مسیحیت چرته-یهودی ها چرت میگن-وباقی دین ها هم که تقریبا نابود شدن-پس اسلام به روزترین توشونه و به نظرمن کاملا منطقیه-حالا از بین اسلام شیعه جعفری رو که همین اساسیون هستن رو رد کردم-اهل سنت رو نخواستم-اهل حق رو رد کرددم و بهترین توش که شیعه12 امامی هست رو قبول کردم/حالا هم به تموم دین های الهی احترام میذارم/ولی باضد ایرانی وضد خداوند یکتا برخورد میکنم

0 ❤️

2013-02-24 12:41:28 +0330 +0330

[quote=هیاهوی سکوت]اول ازهمه کاربری گرگ دریا عکسایی که گذاشتی تلنگری بود برای خیلیا ولی چندموردش+اسم تاپیکت اساسش توهینه و…
نقدکردن خیلی چیزاهیچ مشکلی نداره وخیلی هم خوبه ولی بدون توهین!عکسای ابتداییت واقعا خوب وتامل برانگیزبود ولی کم کم ازنقدکشیده شد به توهین به اعتقادات واین رونمیشه توجیه کرد…کسی حق توهین به دیگری رونداره مثلااگه من مسلمونم واعتقادبه قرآن وحضرت محمد(ص) دارم کسی نبایدبه خودش اجازه ی توهین باورهای من نوعی توهین کنه همونطورکه من حق توهین به هیچ باورواعتقاد ودینی روندارم…حتی کسی که ادعا داره به هیچ ز پایبند نیست هم یک شخصیت مستقل داره ومن نباید به خودم چنین اجازه ای بدم که بهش توهین کنم حالا فرض کن دامنه ی توهین های من ازشخص بگذره وحدودیک میلیاردنفروشامل شه…[/quote]
اگر توهینی وجود دارد ذکر بفرمیید

0 ❤️

2013-02-24 12:43:42 +0330 +0330

[quote=گرگ دریا][quote=Parsi Assassin][quote=افسانه۱۹][quote=شيخ متفکر]من به اين نتيجه رسيدم که اينايي که ميان از اسلام حمايت ميکنن، بسيجي و سايبري نيستن. ملت واقعأ گوسفندند…[/quote][/quote]
ببینید-شیخ به قول خودش متفکر داره بهش میگه گوسفند-این میگه افرین[/quote]
گوه خوریش به تو نیمده[/quote]
شما وکیلش هستین?یا سرپرستش?خودش زبون نداره یا تو زبونشی?

0 ❤️

2013-02-24 12:50:11 +0330 +0330

یعنی کیرم دهن تو و اون کس کشی که این کسشعرا رو زر زده …

0 ❤️

2013-02-24 12:51:29 +0330 +0330

ایا اسلام =اخوند وکارهای برخی مسئولین??
مشکل مااینه که میخوایم روشن فکری روخودمون تعبیرکنیم یا اساسا هرچی ما بگیم همون درسته ولاغیر…!!
برات یه مثال میزنم من کلی مستند دارم که فلان اخوند فلان کارو کرده …حالا ایا واقعا اسلام گفته اینکارو بکنه??ایا اسلام گفته تویی که مسئولی برواختلاص کن یا برو حق مردمتو بخور!?..این که بعضیا به اسم اسلام خیلی کارها کنن یا مقصرش اسلامه!?(من بانقد مشکلی ندارم ولی باتوهین به هرکی وهرچی مخالفم خصوصا توهین به عقاید…)
بعضیا خودشون میبرن ومیدوزن و…مثلا جایی که شبه برانگیزه روکات میکنن ومیگن خب اینم یه تناقض آشکار!(مثلا یه جای قران گفته نماز نخونید نمیشه که اینو کات کنی وبگی اینم تناقض درقران بعد همین نماز نخوانید وسمت نماز نروید نوشته درحالیکه مست هستید{امیدوارم بتونید مثالمو به برخی حرفاتعمیم بدین!}
کاربری شیخ متفکر:بارها وبارهاپشت سرهم توهین کردی نه این تاپیک بلکه بسیاری ازتاپیک های مشابه…
اصولا حرفای یک نفرتجلی گررفتار اون شخصه پس شخصیت خودتو زیرسوال نبر(جواب توهین هایی رو که کردی روهم نمیدم…)

0 ❤️

2013-02-24 12:55:26 +0330 +0330

[quote=هیاهوی سکوت]اول ازهمه کاربری گرگ دریا عکسایی که گذاشتی تلنگری بود برای خیلیا ولی چندموردش+اسم تاپیکت اساسش توهینه و…
نقدکردن خیلی چیزاهیچ مشکلی نداره وخیلی هم خوبه ولی بدون توهین!عکسای ابتداییت واقعا خوب وتامل برانگیزبود ولی کم کم ازنقدکشیده شد به توهین به اعتقادات واین رونمیشه توجیه کرد…کسی حق توهین به دیگری رونداره مثلااگه من مسلمونم واعتقادبه قرآن وحضرت محمد(ص) دارم کسی نبایدبه خودش اجازه ی توهین باورهای من نوعی توهین کنه همونطورکه من حق توهین به هیچ باورواعتقاد ودینی روندارم…حتی کسی که ادعا داره به هیچ ز پایبند نیست هم یک شخصیت مستقل داره ومن نباید به خودم چنین اجازه ای بدم که بهش توهین کنم حالا فرض کن دامنه ی توهین های من ازشخص بگذره وحدودیک میلیاردنفروشامل شه…[/quote]
عزیزم خودتو خسته نکن من از دیشب تا حالا دارم با اینا چونه میزنم-عین اهن سرد کوفتنه

0 ❤️

2013-02-24 13:04:05 +0330 +0330

[quote=Big Clitoris]یعنی کیرم دهن تو و اون کس کشی که این کسشعرا رو زر زده …[/quote]
میشه بگی کدوم کس شعرا?

0 ❤️

2013-02-24 13:29:02 +0330 +0330

[quote=هیاهوی سکوت]ایا اسلام =اخوند وکارهای برخی مسئولین??
مشکل مااینه که میخوایم روشن فکری روخودمون تعبیرکنیم یا اساسا هرچی ما بگیم همون درسته ولاغیر…!!
برات یه مثال میزنم من کلی مستند دارم که فلان اخوند فلان کارو کرده …حالا ایا واقعا اسلام گفته اینکارو بکنه??ایا اسلام گفته تویی که مسئولی برواختلاص کن یا برو حق مردمتو بخور!?..این که بعضیا به اسم اسلام خیلی کارها کنن یا مقصرش اسلامه!?(من بانقد مشکلی ندارم ولی باتوهین به هرکی وهرچی مخالفم خصوصا توهین به عقاید…)
بعضیا خودشون میبرن ومیدوزن و…مثلا جایی که شبه برانگیزه روکات میکنن ومیگن خب اینم یه تناقض آشکار!(مثلا یه جای قران گفته نماز نخونید نمیشه که اینو کات کنی وبگی اینم تناقض درقران بعد همین نماز نخوانید وسمت نماز نروید نوشته درحالیکه مست هستید{امیدوارم بتونید مثالمو به برخی حرفاتعمیم بدین!}
کاربری شیخ متفکر:بارها وبارهاپشت سرهم توهین کردی نه این تاپیک بلکه بسیاری ازتاپیک های مشابه…
اصولا حرفای یک نفرتجلی گررفتار اون شخصه پس شخصیت خودتو زیرسوال نبر(جواب توهین هایی رو که کردی روهم نمیدم…)[/quote]
دوست عزیز در اسلام احکام و قوانینی هست که مرز بین فضیلت و رذالت در اون مشخص نیست. ادم کشی بده و کشتن انسانها در راه خدا به نان جهاد در برابر کفار آزاده و واجب. دزدی و غارت کار زشتیه و ای جمع آوری و غارت به عنوان غنیمت و مصادره اموال گناه نیست. زن بارگی کار خوبی نیست ولی با عنوان صیغه آزاده. دروغ از گناهان کبیره هست ولی در مذهب شیعه تقیه یا دروغ مصلحتی مجاز هست و… حال نکته اساسی اینجاست که تشخیص و در حقیقت اجرای این احکام در طول تاریخ اسلام مخصوصا مذهب شیعه به غیر از دکانداران دینی که آخوند نامیده میشه آیا بدست مردم عادی در سطح گستره در جوامع اجرا و نهادینه شده مردم همیشه مقلد بوده اند و آخوندها همیشه با استفاده ازاین ضعف اسلام همه منا فع و کار های خودشون رو براحتی با عنوان اجرای احکام الهی انجام داده ومیدهند آیا این ضعف در اسلام باعث ای همه فجایع و کشتار ها نیست؟
مثال دیگه در مورد طالبان که عقیده دارن که دنیا به دارالکفر و دارالسلام تقسیم شده و بنا به فرمان خدا در اسلام داراسلام باید در برابر دارالکفر جهاد کنه و اونهارو ازبین ببره و حتی شیعیان رو هم در گروه دارالکفر میدونن و اینجا هم میبینییم که با استفاده از آیات جهادی قران به خودشون حق جهاد و کشتار میدن آیا این ضعف اسلام نیست؟

0 ❤️

2013-02-25 01:47:03 +0330 +0330

لطفا فحاشی نکنین

0 ❤️

2013-02-25 09:10:37 +0330 +0330

[quote=Parsi Assassin][quote=AAKT][quote=Parsi Assassin]ایران اسلامیه-مردمشم مسلمونن-منم مسلمونم-من از هویتم دفاع میکنم-از اسلام و ایران-ایران به کوری چشم دشمنانش اسلامی هست و خواهد بود-نصیحت منم به شما اینه که تا وقتی زنده هستید از این سرزمین دفاع کنید و اجازه ندید که هر بیگانه فرهنگ شما رو عوض کنه-در خطاب به این دوستمونaa… باید بگم اینا چیزهایی هستن رایج و نیازی به مدرک نداره-هرکسی میدونه[/quote]
ودر مورد جوابتون شما هر حرفی که رایج باشه بدون مطالعه قبول میکنید از کجا میدونید که حرفی که در زبانهای مردم رایج هست حتما و حکما درسته؟ چیزی رو که اکثریت میگن حکما درست نیست شمااحتمالا دین اسلام رو هم همینطوری و بدون مطالعه و به صورت تائعبدی از خانواده و جامعه قبول کردید. ازتون خواهش میکنم کمی مطالعه در همه زمینه ها از منابع درست داشته باشید و هر مطلبی که میخونید و یا میشنوید عقلانی تجزیه تحلیل کنید بپذیرید با رد کنید بدون تعصب…[/quote]
تحقیق کردم عزیز دلم/نمیخوام به مسیحیت توهین کنم ولی دیدم که مسیحیت چرته-یهودی ها چرت میگن-وباقی دین ها هم که تقریبا نابود شدن-پس اسلام به روزترین توشونه و به نظرمن کاملا منطقیه-حالا از بین اسلام شیعه جعفری رو که همین اساسیون هستن رو رد کردم-اهل سنت رو نخواستم-اهل حق رو رد کرددم و بهترین توش که شیعه12 امامی هست رو قبول کردم/حالا هم به تموم دین های الهی احترام میذارم/ولی باضد ایرانی وضد خداوند یکتا برخورد میکنم[/quote]
سکوت گاهی علامت رضا نیست جوابیست به همه نامردی ها.چقدر خوب بود که میتونستیم بدون توهین با هم حرف بزنیم.من یه شیعه ام که نامزده یه مرد سنیه از یه خانواده که توش پر لایکه.تو خانواده علاوه بر مذهب تو سیاست هم اختلاف نظر داریم اما خدا رو شکر تا حالا بینمون بی حرمتی نبوده.تا زمانی که از هر ده تا حرفمون نه تاش زیر شکمیه حرف نزنیم بهتره.این و به دو طرف صحبت میگم.بیاید بدون توهین با هم باشیم.این خواسته زیادی نیس برای ما.چه اینور گود باشی چه اونور یه ایرانی هستی.پس حرمت ولمات و نگه دارین که هر چه از دهن در میاد اینه ذات شماس.دوستتون دارم

0 ❤️

2013-02-25 11:09:59 +0330 +0330

با گوسفندی که فرهنگ و دین اعراب متوحش و بیگانه را اصیل ایرانی میدونه و فرهنگ غنی و اصیل ایران باستان را بیگانه میدونه انتظار بحث بدون توهین داری؟؟؟
احمقانست انتظارت

0 ❤️

2013-02-25 11:15:00 +0330 +0330

[quote=enrique2000]با گوسفندی که فرهنگ و دین اعراب متوحش و بیگانه را اصیل ایرانی میدونه و فرهنگ غنی و اصیل ایران باستان را بیگانه میدونه انتظار بحث بدون توهین داری؟؟؟
احمقانست انتظارت[/quote]
من نمیدونم تو ساندیس چی ریختن دادن به اینا تو میدونی؟مغزشون ریده

0 ❤️

2013-02-25 11:23:57 +0330 +0330

[quote=گرگ دریا][quote=enrique2000]با گوسفندی که فرهنگ و دین اعراب متوحش و بیگانه را اصیل ایرانی میدونه و فرهنگ غنی و اصیل ایران باستان را بیگانه میدونه انتظار بحث بدون توهین داری؟؟؟
احمقانست انتظارت[/quote]
من نمیدونم تو ساندیس چی ریختن دادن به اینا تو میدونی؟مغزشون ریده[/quote]
ادرار شتر همراه با مدفوع اعراب کونی

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «