کیر اسلام در کون ایرانیان میجنبد+تصاویر

1391/12/05

سلام برهمه دوستان عزیزم
دراین تاپیک درباره بلایی که اخوندان بوسیله اسلام بر سر ایرانیان اورده اند بحث و گفتگو میکنیم
پروردگار جهانیان کجا فرمود به روش عکسهای زیر عمل کنید؟
اگر خدا گفته اینجوری خوبه من دیگه اطاعتش نمیکنم

دوستان من کاملا میبینید که در تصاویر بالا خدا چی گفته
در جامعه اسلامی ایران حقوق زنان بیمعناست

حق زن این تصاویری بود که دیدید
در ایران اینطوری عبادت میکنند

به اسم مبارزه با کافران (امریکا و اسراییل) کشورمان را بگا دادند

ولی خودشان مثل خر میخورند

در کشور من اینگونه با مجرمان برخورد میکنند

بقول شاهین نجفی دنیا مارو به کیرشم حساب نمیاره

89962 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2013-02-25 11:23:57 +0330 +0330

[quote=گرگ دریا][quote=enrique2000]با گوسفندی که فرهنگ و دین اعراب متوحش و بیگانه را اصیل ایرانی میدونه و فرهنگ غنی و اصیل ایران باستان را بیگانه میدونه انتظار بحث بدون توهین داری؟؟؟
احمقانست انتظارت[/quote]
من نمیدونم تو ساندیس چی ریختن دادن به اینا تو میدونی؟مغزشون ریده[/quote]
ادرار شتر همراه با مدفوع اعراب کونی

0 ❤️

2013-02-25 11:42:07 +0330 +0330

به نظر خودم: ابکیر سگ + ابکیر اسب +گوه پوتین

0 ❤️

2013-02-26 03:41:04 +0330 +0330

بخش جدید کونده بازیهای اخوندان امشب ساعت 10:30

0 ❤️

2013-02-26 07:43:05 +0330 +0330
     به نام خالق هستی 

که جانم در دست اوست
واز رگ گردن به ما نزدیکتر است
دوستان خوبم از من خواسته شد نظرمو بگم وپاسخگو باشم؛متاسفانه من به خاطر دغدغه هام نمیتونم زیاد وقت بزارم اما امروز به خاطر شما اومدم تا بگم…
اولا:از مسلمونا خواهش میکنم به اعصاب خودشون مسلط باشن ودهن به فحاشی باز نکنن هر چند دو طرف در حال توهین کردن بودند(خداروشکر الان خلوته) و با
کاریکاتور و…دین اکثریت هموطناشون رو به سخره گرفتن که این ظلمی نیست به غیر از خودشون وخودشون میدونن ولی احترام گذاشتن بد چیزی نیستا(با هر دو طرفم)
دوما من تا چند ماه آینده یه تاپیک میزنم واونجا با جان دل به حرفهای همه…چه بادین چه بی دین وچه شیطان پرست یا وهاب چه گوساله پرست چه ستاره پرست و…مهمتر از همه فراماسونر های سایت که نام نمیبرم اما بعدا با اونا هم صحبت دارم و باید عقاید وهدف اونا هم مشخص بشه تا آدمهای ساده دل با حرفهای اونا خدایی نکرده نسبت به دین سست نشن…من به همه اون موقع پاسخ میدم
سوما هر کسی حرف منطقی داره بزنه وگرنه هر چقدر فحاشی کنن چه تو خصوصی چه داخل تاپیک ککم نمیگزه…انقدر فحش بدن تا بمیرن…گاهی دهن بسته باشه تا ذات و شخصیت پایین و بی فرهنگتونو نشون ندید بهتره البته واسه خودتون
وحالا:

0 ❤️

2013-02-26 07:47:39 +0330 +0330

اولا علم:دوستان عزیز مطالعه کنید خواهشا…در فیزیک مطالعه کنیدتا ببینید که همه چیز زوج آفریده شده لطفا از آخرین یافته ها استفاده کنید والبته منتظر پیشرفت هر روزه بشر هم باشید…تا چند سال اخیر گفته میشد در هسته پروتون.الکترون.نوترون فقط وجود داره…با سوادا بگن غیر ازاینه؟!خب مدتیه که کشف شده نوترون هم حتی تنها نیست وجفت داره.در زیست شناسی لطفا به کتاب های زیر مراجعه کنید تا حقانیت قرآن براتون روشن بشه:
بیولوژی کمپیل،ییولوژی سولومون…بیوشیمی استرایر،مبانی زیست شناسی آلبرتس و فیزیولوژی گیاهی تایز وزایگر…البته قبلش قرآن رو بشناسید تا ربطشو بفهمید یک مقدار هم تفکر لازمه…بچه ها خیلی سطحی فکر نکنید خواهشا به عمق قرآن و مطلبی که میخونید تمرکز کنید

0 ❤️

2013-02-26 07:50:08 +0330 +0330

دوستم AAKTلطفا اگه امکانش هست پست هایی که تو خصوصی درباره بحث دین بود بزار تو تاپیک با تشکرات فراوان عزیز دلم

0 ❤️

2013-02-26 07:53:20 +0330 +0330

حالا کمی از نظرات غیر مسلمونا راجع به دین مبین اسلام ودین حق نقل قول کنیم…
محققی به نام گوساو لوبون فرانسوی اینطور گفته:(کاملا خلاصه و فقط چند خط ازش مینویسم چون خیلی طولانیه):
تمام سادگی وشان ومقام اسلام…همین سادگی باعث قوت واستحکام این دین گردیده است،این توحید خالص محض را چون در آن هیچ گونه پیچیدگی ومعمایی نیست به آسانی میتوان فهمید وایمان به امور متضادی که در ادیان دیگر تعلیم داده شده دعقل سلیم ابدا نمیتواند آنرا قبول نماید،هیچیک در این دیانت وجود ندارد.خدای واحد مطلق معبود ،تمام مخلوقات در نظر او مساوی و عده خیلی کمی از ارکان دین که فرض شده ملاحظه کنید کدام مذهبی از این مذهب ساده تر وروشنتر و نزدیکتر به فهم عامه است…یکنفرتازه مسلمان خیلی عامی از هر فرقه وصنفی که بوده باشد از عقاید مذهبی خود به خوبی واقف است و میتواند آن عقاید را در یک سلسله الفاظی خیلی ساده و روشن بیان نماید،بر عکس از یک نفر عیسوی اگر راجع به مسئله تثلیث یا تبدیل جنس وامثال آن،از عقاید مرموز و پیچ در پیچی که در مذهب مسیحی است سوال شود تا در وقتی که آن بیچاره در علم کلام ماهر نباشد هیچ وقت نمیتواند از عهده جواب برآید…

0 ❤️

2013-02-26 07:58:50 +0330 +0330

من هنوزتوی عمرم به کسی توهین نکردم.
ولی باتوام ساندیس خورکه میگی کسی چیزی بگه باکن طرفه تومثل رهبرهندیت هیچ غلطی نمیتونی بکنی.
تاروح الله نفهمیده امدی اینجا بیفتی جهنم گورتوگم کن

0 ❤️

2013-02-26 07:59:32 +0330 +0330

دوستان همونطور که گفتم صحبتاش طولانیه ودست من از استخون و ماهیچه هست نه آهن نشد بنویسم
این شخصیتارو هم معرفی میکنم تا برید مطالعه کنید اما قبلش یه خواهش از همتون دارم:لطفا راجع به شخصیت هاشون،دلیل گفته هاشون، ومقدار علمشونو…ودین آنها وضد اسلام بودن یا نبودنشون تحقیق کنید
اگه سخته منتظر تاپیک من باشید
حالا نام اشخاص دیگه:
ولتر،برتراند راسل،جورج سارتن،ویل دوراست،حنا الفاخورسی، آن نامانتل،فرانسوا ژوزپیکادوه،هرمان راندال،جان برنال و…

0 ❤️

2013-02-26 08:01:56 +0330 +0330

با من بودی؟؟فکر نکنم

0 ❤️

2013-02-26 08:08:07 +0330 +0330

دوستای گلم راجع به حقوق زنان بعدا میگم چون خسته شدم فقط
سلام مردم دنیا بر آسیه حامی نبوت، مریم مادر نبوت، خدیجه همسر رسالت، معصومه خواهر عصمت، و فاطمه مادر امامت او که تمام خوبیها وخیر کثیر است،او که کوثر وسیده نساء عالمین و حجت حجتهای خداوند است…

0 ❤️

2013-02-26 08:35:29 +0330 +0330

یادم رفت بگم همه آتیشا از گور فراماسونرها بلند میشه لطفا برید همه چیزو راجع بهشون بدونید…یا منتظر بمونید خودم فراماسونرها و هر چیزی نربوط به ماسن هاست بهتون بگم فقط خواهشا گول سخنوری بعضیهارو نخورید…امیدوارم همه با بینش موضع خودشون رو تو دنیا مشخص کنن که ترجیح میدن تو عمر همیشگی شون راحت باشن یا غرق لذتهای این دنیا خوش باشید

0 ❤️

2013-02-26 10:40:44 +0330 +0330

[quote=jon jongle]اولا علم:دوستان عزیز مطالعه کنید خواهشا…در فیزیک مطالعه کنیدتا ببینید که همه چیز زوج آفریده شده لطفا از آخرین یافته ها استفاده کنید والبته منتظر پیشرفت هر روزه بشر هم باشید…تا چند سال اخیر گفته میشد در هسته پروتون.الکترون.نوترون فقط وجود داره…با سوادا بگن غیر ازاینه؟!خب مدتیه که کشف شده نوترون هم حتی تنها نیست وجفت داره.در زیست شناسی لطفا به کتاب های زیر مراجعه کنید تا حقانیت قرآن براتون روشن بشه:
بیولوژی کمپیل،ییولوژی سولومون…بیوشیمی استرایر،مبانی زیست شناسی آلبرتس و فیزیولوژی گیاهی تایز وزایگر…البته قبلش قرآن رو بشناسید تا ربطشو بفهمید یک مقدار هم تفکر لازمه…بچه ها خیلی سطحی فکر نکنید خواهشا به عمق قرآن و مطلبی که میخونید تمرکز کنید[/quote]
سلام دوست گلم خسته نباشی
دوست من باید بگم که هم قران و هم شما در مورد زوج بودن و آفریده شدن همه جیز اشتباه میکنید در میان موجودات زنده و غیر زنده کجا همه زوج هستند؟ در موجودات زنده چه تک سلولی آمیبی و چه در چند سلولی ها و مخصوصا در گیاهان کم نیستند که هرمافردیت یا (تک جنسی) هستند وبصورت پارتنوکارپی یا بکرزایی تولید مثل میکنند که در زمان حضرت محمد یا خدا اونها رو خلق نکرده بوده و یا از وجود اونها کاملا بی اطلاع بوده واین نمونه یکی از نادانی های خداوند در قران هست لطفا به جای این همه اسمی که ذکر کردی بد نیست حداقل سری به کتابهای زیست شناسی دوره متوسطه بزنید که حداقل هرمافرودیت یا بکرزایی در اون توضیح داده شده و حتی نیازی به کتب دانشگاهی هم نداره.
ود ر مورد اجزای اتم هم چندین سال نیست که به وجود اجزایی غیر از الکترون و پروتون و نوترون دراتم پی بردن بلکه چند ده سال هست که به وجود اجزای دیگر در اتم پی برده اند همین ذرات بنیادی هیگز بصورت تئوری و نظری 40 سال پیش توسط یک دانشمند آلمانی کشف شده بود که اخیرا در آزمایشی که در اتم شتاب هادرونی دیدهو وجود ان اثبات شد.
و در مورد نوترون جهت اطلاعتون جرم آن حدود جرم پروتون و تعداد آن در اتمهای سبک مثل هیدروژن حدود تعداد پروتون هاي اتم و در همه ي اتم هاي سنگين تعداد نوترون ها از تعداد پروتون ها بيشتر است که از نظر بار خنثی هستند و نوترون ها در بيرون از هسته ي اتم ناپايدارهستش وبه الكترون وپروتون تجزيه
ميشه و حالا یک مثال ساده براتون میزنم که ببینید در مورد زوج بودن نوترونها کاملا اشتباه میکنید تعداد پروتون هاي اتم هرعنصرراعدد اتمي (atomic number) یک عنصر نامیده میشه و اون رو را سمت چپ وپايين نماد شيميايي آن مي نويسند. براي نمونه ،درمورد گاز هيدروژن كه يك پروتون ودرمورد اكسيژن كه 8 پروتون داره و همونطورکه میدنیم وباز تکرار میکنم .
تعداد نوترونها در اتمهای سبک مثل هیدروژن حدود تعداد پروتون هاي اتم هیدروژن هستش .
دوست عزیز من مطمئن باش هر بار قران رو بخونم بیشتر به نادانی اون پی میبرم الیته برای زمان خودش شاید خوب بوده ولی در حال حاضر معلومات فران در حد یک پچه مدرسه ای هم نیست البته اگر محصل مدرسه ای خوب و با بینش درسهاشو بخونه و بتونه از عقلش هم استفاده بکنه…
دوست عزیز من هنوز جواب سوال پست 41 منو ندادی!!!

0 ❤️

2013-02-26 10:46:54 +0330 +0330

اولا نداشتیما هر جور که شما اعتقاد نداشته باشی من دارم دوست ندارم خدارو جاهل بخونید.
دوما از شما خواستم بحثمون راجع به دینو بزارید تو تاپیک سوما من که خدمتت عرض کردم عزیزم تاپیک خواهم زد با همدیگه بحث کنیم حسابی چهارما شدیدا مریضم نمیتونم زیاد تایپ کنم
پنجما بنده خودم رشتم تجربی بوده اما مطالعه زیاد میکنم و میتونم بهتون بار هر الکترونم بگم پس اگه واسه من گفتید بهتره نگید چون تلف کردن وقتتونه…در ضمن عزیزم وقتی از دینم دفاع کردم جوابه حرفت بود و دیگه اینکه در آخر سوره لقمان آیه6:
وبرخی از مردمان فاسد فتنه انگیز کسی است که گفتار وسخنان لغو وباطل به هر وسیله تهیه میکند تا خلق را بجهالت از راه خدا گمراه بسازد و قرآن را به تمسخر واستهزا میگیرد آنها هستند که دارای عذاب خوار کننده هستند*وآیه 7در ادامش:
وهرگاه بر این مردم تلاوت آیات قرآن شود با تکبر پشت گرداند که گویا آن آیات را نشنیده است گویا در دو گوش او سنگینی هست این کس را بعذاب دردناک بشارت ده
راستی عزیزدلم چرا جوابی ندادی راجع به ترتیبی که در قرآن واسه محو شدن رنگها در هر عمق گفته شده محمد غواصی کرده تا ته اقیانوس؟!
واقعا مریضم 2روزی هم نبودم لطفا منتظر تاپیک من تا چند ماه آینده باش

0 ❤️

2013-02-26 10:51:49 +0330 +0330

دوستان انرژی خودتونو نگاه دارید ساعت 10:30 شب با سری 2 میام

0 ❤️

2013-02-26 16:54:52 +0330 +0330

[quote=jon jongle]اولا نداشتیما هر جور که شما اعتقاد نداشته باشی من دارم دوست ندارم خدارو جاهل بخونید.
دوما از شما خواستم بحثمون راجع به دینو بزارید تو تاپیک سوما من که خدمتت عرض کردم عزیزم تاپیک خواهم زد با همدیگه بحث کنیم حسابی چهارما شدیدا مریضم نمیتونم زیاد تایپ کنم
پنجما بنده خودم رشتم تجربی بوده اما مطالعه زیاد میکنم و میتونم بهتون بار هر الکترونم بگم پس اگه واسه من گفتید بهتره نگید چون تلف کردن وقتتونه…در ضمن عزیزم وقتی از دینم دفاع کردم جوابه حرفت بود و دیگه اینکه در آخر سوره لقمان آیه6:
وبرخی از مردمان فاسد فتنه انگیز کسی است که گفتار وسخنان لغو وباطل به هر وسیله تهیه میکند تا خلق را بجهالت از راه خدا گمراه بسازد و قرآن را به تمسخر واستهزا میگیرد آنها هستند که دارای عذاب خوار کننده هستند*وآیه 7در ادامش:
وهرگاه بر این مردم تلاوت آیات قرآن شود با تکبر پشت گرداند که گویا آن آیات را نشنیده است گویا در دو گوش او سنگینی هست این کس را بعذاب دردناک بشارت ده
راستی عزیزدلم چرا جوابی ندادی راجع به ترتیبی که در قرآن واسه محو شدن رنگها در هر عمق گفته شده محمد غواصی کرده تا ته اقیانوس؟!
واقعا مریضم 2روزی هم نبودم لطفا منتظر تاپیک من تا چند ماه آینده باش[/quote]
عزیزم امیدوارم که زودتر حالت خوب بشه…
دوست عزیزم من نظرمو گفتم و تو هم دلیلی نداره و طبیعتا که خوشت نمیاد متاسفانه در ادیان در تعریف خدا عملا خیلی نادان و کوچک بیکار و به دنبال بازیچه و قدرتی که خلق میکنه بعد از یه طرف اختیار میده از طرف دیگه جبر و زور با فطرت پاک انسان می آفرینه وبعد جلوی شیطان رو نمیتونه بگیره که انسانها رو گول نزنه و به گفته قران وقتی که انسان رو آفرید و به همه فرشتگان گفت که در برابر مخلوق جدیدش سجده کنند و همه سجده کردند به جز شیطان و خداوند شیطان رو بخاطر نافرمانی از بهشت بیرون کرد و شیطان با خودش عهدکرد که تا انسان هست دست از به انحراف کشوندنش برنداره هنوز برای من سوال هست که شیطانی که از بهشت توسط خداوند رونده شده بود چطور بدون اجازه وبدون اطلاع خدا وارد بهشت شد و انسان رو گول زد که از میوه ممنوعه بخوره در صورتی که در قران گفته شده که خدا عالم و آگاه به همه امور هست چطور نفهمید اگر فهمیده پس قدرت اینو نداشته که جلوی شیطان رو بگیره یا خودش اجازه داده؟ چقدر تناقض!!! ودر ادامه داستان که انسان هم به زمین رونده میشه و شیطان همش در حال فریب دادنه و بعد خدا پیغمبر میفرسته که انسانها رو هدایت کنه و با تهدید و وعده بهشت و جهنم ادم هارو میترسونه واقعا به نظر شما این خدا بیکاره بوده و این داستانها خنده داری نیست ؟؟؟ خود شما در 17 رکعت نمازی که میخونید چند بار در حمد وسوره الله الصمد میگید و یعنی خدا بی نیاز است این به این معنی نسیت که نیازی به این بازیها نداره اگر هدفی داره پس نیازمنده که همه این کارها رو انجام بده باز هم تناقض در گفته و عمل . آیا اگر آفریدگار صاحب و سازنده اینهمه عظمت در کائنات هست که کره زمین و کل منظومه شمسی درمقابلش مثل اندازه یک اتم در مقابل کل کهکشان راه شیری هم نیست این داستانهارو به آفریدگار نسبت دادن سخیف و کوچک کرد اون نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خواهش میکنم بجای آیه اوردن از قران که پر از تناقض در گفته هاش هست یکم از قدرت عقلی که همون آفریدگار و یا همون طبیعت به شما داده استفاده کنید تا به ماهیت و عظمت و قدرت آفریدگار واقعی پی ببرید و اون موقع میفمید که اون آفریدگار کاری با این جهان با تمام مخلوقات درون جهان ما بعد از آفرینش نداره و هر فرمول راهی که در تکامل جهان نیاز هست در همون لحظه اول افرینش در جهان گذاشته شده و تمام این داستانهای ادیان ساخته ذهن بشر نسبت به زمان زندگی خودش هست و هرچه هست و گفته شده براساس دانش افراد باهوش نسبت به مردم عادی ان زمان بوده. دوست من همونطور که قبلا هم گفتم این بحث ها در این تاپیکها
نمیگنجه شما نمی خواهی از دایره بسته ادیان خارج بشی و متاسفانه با این که میگید رشته تجربی خوندی ولی براحتی یک اشتباه رو در مورد اجرای اتم رو پذیرفتی و بیان کردی و همینطور در مورد زوج آفریده شدن همه جیز من همه بحثهایی که کردیم دارم در تمام بحث ها شما موضوعی رو مطرح کردی و من در جواب دادم سوالاتی هم در اون مورد ازتون کردم ولی به جای جواب یا آیه از قران آوردی که یک معنی و جواب کلی هست که به شما گفتم که با قران بیگانه نیستم و جواب من نیست یا اینکه کلا زدید به صحرای کربلا و یه موضوع دیگه مطرح کردی . بهنظر من اینجا جاش نیست که اون مطالب رو بذارم شایدتاپیک خودت جاش باشه در هر صورت اگر خودت نداری میتونم برات emailکنم.
دوست گلم مطالب من از قران که شما استناد میکنی خیلی خیلی بیشتره و منطق مطالبم رو هم دارم ولی ایجا جاش نیست. از من ناراحت نشو از نوشته هات مشخصه دانش علمی نظری و کاربردی کافی نداری و بک سری عناوین رو به زور با دین میخوای ارتباط بدی کاری که متافیزیک به نوعی انجام بده که از نظر دنیا علم متافیزیک مبحث علمی محسوب نمیشه…

0 ❤️

2013-03-01 10:26:35 +0330 +0330

عزیزم من دریافتم که اسلام اون چیزی نیست که این اخوندا میگن-اون چیزیه که حضرت علی میفرماید-پس شما میتونی هر چقد که خواستی به این اخوندا فوش بدی ولی حق فحاشی به اسلام و شخصیت های اسلامی مورد تایید رو نداری

0 ❤️

2013-03-01 10:44:26 +0330 +0330

دمتگرم فداتشم,
به حرف هيشكي اهميت نده,
يه گوشت رو در كن گوش ديگت رو فراتر از دروازه و اينكه بعضي وقتا آدم كور شه بهتره,
ميخوامت ناجور

0 ❤️

2013-03-04 08:50:59 +0330 +0330

[quote=آريش¤اهورايي]دمتگرم فداتشم,
به حرف هيشكي اهميت نده,
يه گوشت رو در كن گوش ديگت رو فراتر از دروازه و اينكه بعضي وقتا آدم كور شه بهتره,
ميخوامت ناجور[/quote]

0 ❤️

2013-06-26 13:32:08 +0430 +0430

[quote=گرگ دریا][/quote]
خشم مورچـــــــــــه می گفتی بهتر بود :D

0 ❤️

2013-12-12 17:48:09 +0330 +0330

برای حکومت برمردم یک جامعه بایدآنان راشناخت وحوائجشان رابرآورده نمود.
روحانیت شیعه نشان دادشناخت کاملی ازمردم داردوتوانست حکومت رادردست بگیرد.
خمینی درحرف ودرعمل نشان دادبهترمردم رامی شناسد.
مردم ایران باچوب مطیع می شوندولاغیر.حیوان بارکش اگربیش ازنیازش جوخوردحتما"عصیان پیشه خواهدکرد.
سیاست انگلیس نبودبلکه سیاست عمربن خطاب بودکه ایرانیان راهرچه بیشترگرسنه نگه میداشت وعذاب میدادتابهتربخدمتش درآیند.
گاهی مردمی باحرف قانع میشوندوگاهی باعمل وخدمت مردم ماباچوب سربراه میشند.تاریخ دروغ نمی گوید.همین کودکان که بارمیبرندوزنانی که شلاق می گویندوزنان ومردانی که کتک میخورندهمان چیزی راتکرارمی کنندکه آخوندازآنهامی خواهد.
پناه بخدائی میبرندکه آخوندنماینده ی آن است.چه خدابخواهدوچه نخواهد.

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «