یه سوال دارم از صاحبان این عکسها یا حداقل از شما که طرفدارشونی

1400/01/23

به این حضراتی که عکسشون رو گذاشتم که دسترسی نداریم ازشون سوال کنیم ولی حداقل امت ارزشی، بسیجی، سایبری، ولایی، … که تو سایت کم هم نیستن لطف کنن جواب بدن. البته اگه روشون میشه حرفی هم بزنن

اونایی که سنشون حدود ۳۰ سال باشه قطعا یادشون میاد که یه زمانی هر اتفاقی تو کشور می افتاد نظام فوری میگفت کار اسراییل بود.
انفجار میشد میگفتن کار اسراییله
آخوندی میخواست رقیب خودش رو حذف کنه میگفتن کار اسراییله
اتوبوس تصادف میکرد میگفتن کار اسراییله
باد میزد تو خیابون درخت می افتاد رو ماشین میگفتن کار اسراببله

خلاصه تا یکی می افتاد میمرد هنوز میت به پزشکی قانونی نرسیده مسئولین من کل الاجمعین میگفتن کار اسراییله.
اسراییل هم هرچی میگفت ولله بالله، به پیر به پیغمبر کار ما نبوده کسی گوشش بدهکار نبود.
.
اومدن رو موشک به زبان عبری نوشتن اسراییل باید از صفحه روزگار محو شود.
رهبر مشنگ تریاک سناتوری ماهان رو زد و تو عالم نشئه گی اومد گفت اسراییل ۲۵ سال آینده رو نخواهد دید بلافاصله نوچه های مشنگ تر از خودش که عمده دغدغه ذهنیشون سبقت گرفتن از همدیگه برای اظهار خایه مالی هست آوردن تو خیابونا تایمر و روز شمار زدن شمارش معکوس ۲۵ ساله گذاشتن.
پرچم آتیش زدن، بنر نوشتن،، … دیگه آش انقدر شور شد که طلبه ها که ذاتا معاف از خدمت سربازی هستن هم اسراییل رو تهدید به حمله نظامی کردن.

.
گذشت و گذشت تا اسراییل که خطر جدی از طرف ایران احساس کرد دست به کار شد و الان دو سالی میشه هفته ای چندبار تو سوریه با نیروهای سپاه قدس ما داره خورشت قیمه درست میکنه ولی نظام به خاطر آبروش پیش طرفدارای مغز فندقیش کشته هاشو به اسم شهدای مدافع حرم بهشون قالب میکنه.
نفر دوم القاعده رو وسط پایتختمون زدن آبکش کردن، نظام گفت یه رهگذر لبنانی بود.
۵۰۰ کیلو سند فوق محرمانه و فوق سری کشور رو بار وانت کردن و با خودشون بردن اسراییل، وزیر امور خارجه دلقکمون اومد گفت اون تورقوزآباد که اسراییل میگه قالیشویی بوده و جلو دوربین نیشش رو هم تا بناگوش باز کرد.
با کمک آمریکا باعث شدن دومین نفر قدرتمند کشور، حاج قایم سلیمانی تو عراق کتلت بشه، ما هم برای انتقام سخت ۴ تا موشک به یه پایگاه آمریکایی زدیم و از ۷ ساعت قبلش اطلاع دادیم که میخوایم بزنیم اگه صلاح میدونین تخلیه اش کنین که یه وقت کسی چیزیش نشه ما شرمنده بشیم.
البته از حق نگذریم که هواپیمای مسافربری خودمون رو با دقت کامل زدیم.
به قول خودشون بزرگترین دانشمند (دلال) هسته ای کشور رو تو پایتختمون زدن املت کردن و هر مسئولی یه حرف زد و بلاخره بعد از دو ماه تازه فهمیدن که با چه وسیله ای کشتنش.
پارچین رو طوری زدن که نور انفجارش کل تهران رو روشن کرد گفتید کپسول گاز ترکیده.
نطنز رو زدن و گفتن کار ما بوده، ولی برای اینکه مجبور به واکنش نشین گفتید نه بابا دروغ میگن، کار عوامل داخلی بوده.
هواپیماهای f35 اومدن بالا سر تهران چرخیدن و عکساشونم گرفتن و صحیح‌ سلامت برگشتن خونه شون ولی گفتین بارون خورده سیم آژیرهای خطر اتصالی کرده.
کشتی ساویز رو تو دریای سرخ زدن الان یه هفته هست وسط دریا ثابت مونده که فعلا اصلا صلاح نمیدونن درباره اش عکس العمل نشون بدین.
دیروز هم که دوباره نطنز رو زدن و اونطور که میگن حداقل تا ۶-۷ ماه تعطیل شد رفت پی کارش.
آقا دیگه چیکارتون کنن که یه ذره از اون اقتدار پوشالیتون رو نشون بدین؟
ولله با این وضعیت فردا بگن اسراییل اومده اطراف تهران مثل کرانه باختری داره شهرک سازی میکنه من یکی که تعجب نمیکنم.
.
حالا میدونی دلیل این رفتار نظام در قبال اسراییل چیه؟
خیلی واضحه، از یه طرف ایرانِ فعلی از نظر تجهیزات و تسلیحات و … به هیچ عنوان قدرت رویارویی نظامی با اسراییل رو نداره،چون تمام تبلیغاتشون در مورد شهر موشکی و موشک نقطه زن و … فقط طبل تو خالیه
برای اینکه کل دانش و تکنولوژی موشکی ایران مال عهد قرقره میرزای روسیه و کره شمالیه و چیز جدید و پیشرفته ای نیستن و تازه اگرم تکنولوژی جدیدی هم باشه مثل احمقها اومدن تمام سرمایه و قدرتشون رو فقط روی موشک گذاشتن که خیلی راحت با سپر دفاعی گنبد آهنین میشه پشمک حاج عبدالله.
از یه طرف هم با سیاست غلط و داهیانه رهبر الدنگ و متوهم کاری کردن که دیدگاه سیاسی کشورهای منطقه دقبقا برعکس قدیم شده و بر خلاف سابق الان کشورهای منطقه طرف اسراییل هستن و ما منزوی شدیم.
اینایی که من نوشتم رو خودشون بهتر و بیشتر از هر کسی میدونن و این هارت و پورتاشونم فقط مصرف داخلی داره و اونم برای حفظ طرفداران کس مغزی مثل شماست.
خط و نشون میکشن، شهر موشکی نشون میدن، گاندو میسازن، … و شما هم اقتدارشون رو باور میکنین و برای تاییدش مثل بز فقط سرتون رو تکون میدین.
مگه فرمانده سپاهتون صراحتا نگفت یه مو از سر نیروهای ما کم بشه کرک و پشمتون رو به باد میدیم؟ چی شد پس؟ آقا تار مو رو بیخیال شین، دیگه زخم بستر گرفتیم.
دیگه چه بلایی باید سرتون بیارن تا بخواین اقتدارتون رو نشون بدین؟
اقتدار رو تو عمل باید نشون بدی، وگرنه گاندو رو جیبوتی و گینه بیسائو هم که میتونن بسازن.
مگه همونایی نیستین که یه زماتی میگفتین اگه بشاشیم اسراییل رو آب میبره؟
خوب بفرمایین این گوی این میدان.
راسی از این قضیه هم اطلاع دارین که زمان جنگ ایران و عراق کلیه تجهیزات و تسلیحات عراق روسی بودن و مدام هم از طرف سرورمان روسیه شارژ میشدن و در مقابل تنها کشوری (تاکید میکنم تنها کشور) که به ایران کمک تسلیحاتی و اطلاعاتی کرد همین اسراییل غاصب بود؟
برای پی بردن به اشراف اطلاعاتی نظام بد نیست این کلیپ کوتاه رو هم ببینین که جدیدا کانال اورشلیم پست از داخل سایت هسته ای نطنز پخش کرده.
اینجوری پیش بریم هیچ بعید نیست که فردا فیلم حال و حول مقام عظمای ولایت رو با حاج سعید طوسی پخش کنن 😀
https://up.shahvani.com/u/kivbnygawt.mp4
2mb

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2021-06-19 12:02:01 +0430 +0430

↩ End Again
منم قبلا تحت تاثیر بمباران تبلیغاتی جمهوری اسلامی از یهودیها متنفر بودم ولی این نفرتم تا زمانی بود که باهاشون برخورد نداشتم.
من تا حالا کلا با ۵ - ۶ تا بیشتر یهودی برخورد نداشتم و انصافا غیر از ادب و احترام چیزی ازشون ندیدم، مخصوصا یکیشون که اصلا نه نَسَب ایرانی داشت و نه ایران رو دیده بود و نه جایگاههامون طوری بود که نیاز به تملق و چاپلوسی داشته باشه ولی به خاطر ایرانی بودنمون احترامی به ما گذاشت که هیچویت یادم نمیره و جالب اینکه میگفت یکی از آرزوهاش این بود که بدون ترس و نگرانی بتونه بیاد شیراز و تخت جمشید و پاسارگاد رو از نزدیک ببینه.
لازم به ذکر هست که علاقه یهودیها به ایرانیا به خاطر کوروش هست و کوروش رو پیامبر خودشون میدونن و همین الان هم تقریبا تو هر شهر اسرائیل یه خیابون به اسم کوروش هست.
هر کسی بتونه تو کل تاریخ حتی یه مورد پیدا کنه که یهودیها به مردم ایران بد کرده باشن جایزه داره.

1 ❤️

2021-06-19 13:34:31 +0430 +0430

↩ Arrow11
من اصالتا شیرازی هستم هفت جد و آبادم شیرازی هستند 😀

1 ❤️

2021-06-19 22:19:12 +0430 +0430

↩ Dokhtar.hiz

متاسفم برای این وطن فروشای کثیف
همه فرمایشاتون درست و به جاست
به امید روزی که دوش همشون گاو آهن ببندم
🍻

دقیقا حرف دل منو زدین
منم اصلا اعتقاد ندارم که در صورت تغییر رژیم سرانش به اعدام و زندان محکوم بشن.
اینایی که این همه سال مفتخوری کردن رو باید ببرن تو معادن و زمینهای کشاورزی و ازشون کار بکشن

1 ❤️

2021-06-22 21:56:03 +0430 +0430

↩ Dokhtar.hiz

بله مرگ طرف فایده نداره باید زبونشو برید و فقط کار کشید ازش

در این حدم خشونت خوب نیست
زبونشون برای تکرار غلط کردم و گوه خوردم لازم میشه 😁

0 ❤️

2021-06-22 22:10:06 +0430 +0430

↩ End Again

من اصالتا شیرازی هستم هفت جد و آبادم شیرازی هستند

پس با این حساب ارادتمون کامل تر هم شد 🙏 🌹

1 ❤️

2021-06-23 02:15:24 +0430 +0430

↩ Arrow11
من كه إرادتمند بودم كاكو شرمنده نكن مارو 🌹

1 ❤️

2021-06-23 13:29:26 +0430 +0430

↩ Dokhtar.hiz

کمه باور کن

ولله اگه به من بود چنتا خوبش رو سوا میکردم میدادم دست شما تا با متدهای خودتون مجازاتشون کنین 😁

1 ❤️

2021-06-23 14:57:15 +0430 +0430

↩ End Again

من كه إرادتمند بودم كاكو شرمنده نكن مارو
🙏 🌹 ❤️

1 ❤️

2021-06-23 15:17:04 +0430 +0430

برخلاف ادعای ایلنا مبنی بر هدف قرار گرفتن خط تولید واکسن برکت توسط پهپاد مهاجم

یک منبع مطلع در گفتگو با ایران ویوئر تایید کرد که یک ساختمان متعلق به سازمان انرژی اتمی با حمله مواجه شده‌است.

سازمانهای امنیتی حکومت ملایان از امنیت سازمان های اتمی خودشان هم نمیتوانند دفاع کنند.

0 ❤️

2021-06-23 18:01:27 +0430 +0430

↩ Dokhtar.hiz

دستم به لمبرات (نوازشی)
😂 😂

ظاهرا با شما اصلا نمیشه شوخی کرد
فوری قصد جون آدم رو میکنین 😂 👍

1 ❤️

2021-06-23 18:10:37 +0430 +0430

حمله اسرائیل به ساختمان های انرژی اتمی در کرج

سه روز پس از آنکه نفتالی بنت، نخست وزیر اسرائیل، انتصاب ابراهیم رئیس الساداتی به عنوان رئیس جمهور رژیم را «آخرین پیام هشدار» به جهانیان توصیف کرده بود، بامداد دوم تیرماه ۲۷۰۰، حمله ارتش اسرائیل به ساختمان های انرژی اتمی رژیم در نزدیکی کرج صورت گرفت. رسانه‌ نزدیک به دبیرخانه شورای‌عالی امنیت‌ ملی رژیم، نورنیوز از حمله به ساختمان انرژی اتمی رژیم با عنوان «اقدام خراب‌کارانه علیه یکی از ساختمان‌های سازمان انرژی اتمی در اطراف کرج» خبر داد. طبق این گزارش «این عملیات هیچ خسارت مالی و جانی نیز نداشته است.»

0 ❤️

2021-06-23 18:43:19 +0430 +0430

خبرگزاری ایلنا بدون هیچ توضیحی این خبر را از خروجی خود حذف کرد!

0 ❤️

2021-06-23 22:24:38 +0430 +0430

↩ Dokhtar.hiz
تقبل الله 😀 👍

2 ❤️

2021-06-24 21:05:25 +0430 +0430

رسانه‌های اسرائیلی اعلام کردند که تاسیسات هسته‌ای ایران که قطعات سانتریفوژ تولید می‌کرد، مورد حمله پهپادها قرار گرفته است پیشتر «یک مقام آگاه» در قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء گفته بود «به هیچ وجه حمله پهپادی نبوده، بلکه احتمالا یک اقدام امنیتی خرابکارانه بوده است»

0 ❤️

2021-06-26 12:49:18 +0430 +0430

تأسیسات اتمی ایران در حمله به میزان زیادی آسیب دیده است

اورشلیم پست
🔻اورشلیم پست چهارشنبه شب مطلع شد، عملیات خرابکاری علیه یکی از ساختمانهای سازمان انرژی اتمی ایران (IAEO)، به‌رغم انکار این کشور، خسارت بزرگی به بار آورده است.

0 ❤️

2021-06-27 00:33:27 +0430 +0430

نیویورک تایمز: تاسیسات تولید سانتریفیوژ در کرج با یک پهپاد کوچک هدف قرار گرفت

یک فرد مطلع آشنا به این حمله به نیویورک تایمز گفته است، به نظر می‌رسد این پهپاد از داخل ایران، و از مکانی نه چندان دور از ساختمان سازمان انرژی اتمی ایران در کرج، بلند شده و به این ساختمان برخورد کرده است.

این فرد مطلع نسبت به خسارات احتمالی وارده به این تاسیسات ابراز بی اطلاعی کرده است.

از سوی دیگر روزنامه جروزالم پست اظهار داشته به رغم اظهارات مقام‌های ایرانی، حمله به تاسیسات تولید سانتریفیوژ در کرج «خسارات سنگینی برجای گذاشت.

0 ❤️

2021-06-27 13:25:21 +0430 +0430

اخطار غیر مستقیم موساد به رییسی
موساد در حساب توییتر خود ضمن انتشار عکسی از قاسم سلیمانی و ابراهیم رئیسی نوشته: آنها با هم خوب [شیرین] به نظر می‌رسند. باید به هم ملحق شوند.

0 ❤️

2021-06-28 14:12:54 +0430 +0430

اسرائیل فصل دوم سریال «تهران» را می‌سازد/ انتخاب بازیگر نقشی به نام مرجان منتظری!

گلن کلوز بازیگر مطرح سینما که تا به امروز چندین و چند بار نامزد جایزه اسکار شده و البته هیچگاه آن را به دست نیاورده است، به عنوان بازیگر به فصل دوم سریال تریلر «تهران» پیوست.
سریال «تهران» اولین بار ماه ژوئن سال گذشته از شبکه «کان» اسرائیل روی آنتن رفت کهبا استقبال بی سابقه ای روبرو شد.
کلوز در این سریال قرار است نقش مرجان منتظری زن بریتانیایی را بازی کند که در تهران سکونت دارد.
فصل اول مجموعه «تهران» داستان تامار رابینیان (با بازی نیو سلطان) نماینده جوان موساد بود که یک ماموریت کاملا سری در شهر تهران داشت
اهمیت این سریال زمانی مشخص شد که اسراییل همان سناریویی که در تهران ۱ نمایش داده بود در دنیای واقعی در نطنز هم پیاده کرد

0 ❤️

2021-07-05 15:58:26 +0430 +0430

سیاست کم محلی جمهوری اسلامی هم به فنا رفت

بنی گانتز: جمهوری اسلامی می‌داند ما عملیات‌هایی در خاک ایران انجام می‌دهیم

وزیر دفاع اسرائیل اعلام کرد که با وجود اطلاع جمهوری اسلامی از حضورمان در داخل خاک خود، قادر بە انجام هیچ اقدامی نیست.
بنی گانتز گفت؛ علی‌رغم اطلاع جمهوری اسلامی در داخل خاک ایران مانع دستیابی این نظام بە سلاح هستەای خواهیم شد.
وی در ادامه افزود: اسرائیل درگیر یک نزاع با جمهوری اسلامی است و ما باید از خود دفاع کنیم.
پیشتر نفتالی بنت، نخست‌وزیر اسرائیل گفته بود جمهوری اسلامی به صورت علنی تهدید به نابودی اسرائیل می‌کند و از این رو تل‌آویو اجازه دستیابی این رژیم به سلاح هسته‌ای را نخواهد داد.

1 ❤️

2021-07-06 14:57:48 +0430 +0430

↩ Arrow11
اقا چیزی هم از این تاسیسات اتمی باقی مونده؟
این اسرائیل نامرد حتی وقت تعمیر کردن و جایگزینی وسایلو نمیده نطنزو تبدیل به دیزی لند کرده 😂 😂

1 ❤️

2021-07-06 15:35:37 +0430 +0430

↩ ابو_فاکر

اقا چیزی هم از این تاسیسات اتمی باقی مونده؟
این اسرائیل نامرد حتی وقت تعمیر کردن و جایگزینی وسایلو نمیده نطنزو تبدیل به دیزی لند کرده

این چند ساله اینا فقط هارت و پورت کردن و قمپوز در کردن ولی در عوض اسراییل کار کرد و تا میتونست از داخل نظام نفر جذب کرد، عامل نفوذی جا کرد، مواد منفجره و اسلحه وارد ایران کرد، … و الان انقدر خیالش راحت هست که وزیر دفاعش میاد رسما و علنا برای جمهوری اسلامی کری میخونه.

0 ❤️

2021-07-06 18:31:22 +0430 +0430

صفحه رسمی اسرائیل به فارسی با انتشار این تصویر نوشت:
جمهوری اسلامی برق یک روزشمار را هم نمی‌تواند تامین کند، آن وقت ادعای نابودی اسرائیل را دارد.

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «