یکی از اینا به ما نمیرسه؟؟؟+عکس+سوال

1403/02/02

سلام بچه ها
دختر چقدر موجود خوبیه همه چیزش جذابه برام
چندتا چیز هم باید بگم
اول اینکه من گی نیستم و علاقه ای به کردن پسر ندارم
دوم یه سوال همه زیر عکسا عکس کیر می فرست یه دختری پیدا نمی شه بیاد عکس کص بذاره؟😂😂

من قبلا با اکانت دیگه ای میومدم اونموقع یه دختری بود زیر پستش کامنت گذاشتم عکس با دامن بذار یا عکس با جوراب بذار گذاشت
الان اون دیگه نیست؟؟؟

یه سوال جدی دارم
واقعا جدی
من تو دانشگاه از یه دختری خوشم اومده
چند ساله
ولی متاسفانه اکیپ ما با اکیپ اونا بدجور دشمنن
منم به این دختره دوبار گفتم ازش خوشم میاد
از اون به بعد نه اون رفته تو رابطه نه من
خیلی دوست دارمش و می خوام باهاش اوکی شم
بزرگای جمع یه راهنمایی بکنید لطفا
من که اینقدر حشریم اصلا دید جنسی بهش ندارم
جلوش خجالت می کشم
دست و پام رو گم می کنم

4710 👀
7 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2024-04-21 18:01:30 +0330 +0330

فدای این همه کوس بشم اوممم

0 ❤️

2024-04-21 18:07:20 +0330 +0330

خب جدا شید از اکیپتون نمی‌دونم من از این قضیه هایی دانشگاه سر در نمیارم ولی کسی را که دوست داری برو جلو اگه ردت کنه خیلی بهتر از اینه که حسرتش به دلت بمونه بعدم کسی که شما را بخواد وقتی ببینه شما با همید میاین سمت شما اگه شما وابسته اید به اکیپتون مخفی برید تو رابطه نمیدونم من اعتقادم اینه هر جور شده مال خودت کن اونا مگه نه بعد حسرتی برات میمونه

1 ❤️

2024-04-23 14:11:17 +0330 +0330

اکیپ دانشجویی ؟ چرا من تو مدار دیگه ای از جهان خلقتم نه تجربه عاطفی دارم نه تجربه اکیپ دانشجویی نه هم بازی کودکی شاید من برای بعد انفجار اتمی تو دنیا هستم

0 ❤️

2024-04-23 14:16:47 +0330 +0330

این حس و یک بار تجربه می‌کنی از دستش نده فقط تعادل رفتاری داشته باش و از خودت نقطه ضعف نشون نده .قوی باش و بزار اون احساس کنه که بهت نیاز داره ،نزار بفهمه تو بهش نیاز داری .با اعتماد به نفس باهاش رفتار کن ضعف نشون بدی اون دختر رفتارش خیلی تغییر می‌کنه .منظم و دقیق وقت شناس باش زیاد شل و هول نباش سعی کن جذبه و اخم گاهی جای صورت مهربون و خندونت و بگیره ،وقتایی جدی باش و تعادل بین رفتارت و حفظ کن .در مورد دوستات و چی برات تو گروه پیش میاد چیزی براش نگو ،موضوع بهتر و دونفره برای حرف زدن انتخاب کن و سعی کن با سوال های خوب و مفید و کوتاه و بجا بهتر بشناسیش و اینم بدون که دخترا اصلا آدم دروغ گو و دو رو و ضعیف و نمیپسندن.پس باهاش صادق باش و راحت تو چشماش گاهی نگاه کن و خجالت نکش و قوی باش بزار اون صداقت رفتارت و از چشمات متوجه بشه .سعی کن کسی و تحقیر نکنی و سعی کن گذشت داشته باشی و اصلا لج بازی نکن ،دخترا گاهی دوست دارن خودشون و لوس کنند و بی دلیل لج کنند تو نباید لج کنی و رفتار پرخاشگرانه نداشته باش و با شوخی و محبت و نوازش موهاش بهش احساس آرامش ببخش چون اون همینو ازت طلب داره .در کل دخترا فرشته هایی هستند که این دنیا بدون اونا هیچ روح و رنگ و زیبایی نداشت پس قدرش و بدون و از دستش نده و خوب به چیزایی که بهت گفتم توجه کن و سعی کن همیشه تعادل در رفتار داشته باشی و کاری و به وظیفه تبدیل نکن .دخترا گاهی اگر محبت بیش از حد کنی اون و بعد یه مدت به وظیفه هر روز تو تلقی می کنند و اگر یه روز انجام ندی یا نتونی انجام بدی کاملا ازت سرد میشن و شاید رابطه به همین راحتی تموم بشه .قبل این که بهش پیشنهاد رابطه بدی خوب با خودت کنار بیا و از خودت اطمینان حاصل کن که هوسی در کار نباشه و یا به خاطر خارج شدن از تنهایی اون و وارد رابطه نکنی .اون هم آدمه و غرور داره و مثل خودت آرزو داره و شخصیت داره .

1 ❤️

2024-04-23 14:18:21 +0330 +0330

کیر تو اکیپ، باهاش‌طرح دوستی بریز و باهاش باش و باهاش بمون

0 ❤️

2024-04-25 15:09:24 +0330 +0330

↩ Asman80
ممنونم
خیلی حرفات خوب بود
مشکل اینه الان می شه گفت تغریبا اجازه ندارم باهاش حرف بزنم

0 ❤️

2024-05-02 01:17:34 +0330 +0330

↩ EEEHSANMI
چقدر حیف

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «