ﻧﻈﺮﺗﻮﻥ ﺩﺭ ﻣﻮﺭﺩﻩ ﻣﺮﮒ

1396/01/17

ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﺗﻮﻳﻪ ﺍﻳﻦ ﺗﺎﭘﻴﻚ ﻧﻈﺮﺗﻮﻥ ﺩﺭ ﻣﻮﺭﺩﻩ ﻣﺮﮔﻮ ﺑﮕﻴﻦ
ﻣﻴﺘﺮﺳﻴﻦ ﺍﺯﺵ ﻳﺎ ﺑﻲ ﺗﻔﺎﻭﺗﻴﻦ
ﻋﻠﺖ ﺗﺮﺳﺘﻮﻥ ﻳﺎ ﺑﻲ ﺗﻔﺎﻭﺗﻴﺘﻮﻥ ﭼﻴﻪ
ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻟﻄﻔﺎ ﺑﺎ ﺍﺣﺘﺮﺍﻡ ﺟﻮﺍﺏ ﺑﺪﻳﻦ ﺷﺎﻳﺪ ﺑﻪ ﻣﻦﻭ ﺧﻴﻠﻲ ﺍﺯ ﺍﻓﺮﺍﺩ ﻣﺜﻠﻪ ﻣﻦ ﻛﻪ ﺗﻮ ﺷﻚ ﻭ ﺷﺒﻬﻪ ﻫﺴﺘﻦ ﻛﻤﻚ ﻛﻨﻪ

5134 👀
1 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2017-04-06 17:02:09 +0430 +0430
نقل از: KIRKHARRRRR واسم مهم نی چون دلیلی واسه ترسیدن ازش ندارم .... نه پولی دارم نه ارزویی نه چیزی هیچی ندارم که نگرانش باشم مردم بدون من چی میشن مرگ بهتر از دردایی هس که ادم هر روز میکشه

ﺷﻤﺎ ﻫﻴﭻ ﺍﻣﻴﺪﻱ ﻧﺪﺍﺭﻱ
ﺑﺎﺯ ﺑﻨﻈﺮﻡ ﺍﻳﻦ ﻛﻪ ﺑﺎﺷﻲ ﺑﺎ ﺍﻳﻦ ﻭﺿﻌﻴﺖ ﺑﻬﺘﺮ ﺍﺯ ﻧﺒﻮﺩﻧﻪ

1 ❤️

2017-04-06 17:07:09 +0430 +0430
نقل از: Mozhdeh.TG
نقل از: KIRKHARRRRR واسم مهم نی چون دلیلی واسه ترسیدن ازش ندارم .... نه پولی دارم نه ارزویی نه چیزی هیچی ندارم که نگرانش باشم مردم بدون من چی میشن مرگ بهتر از دردایی هس که ادم هر روز میکشه

من به شخصه از مرگ مى ترسم و كيست كه نترسه؟ هر كى ميگه نمى ترسم از تهِ دل نمى گه. وقتى كه به اين مى انديشى كه ديگه طلوعِ خورشيد رو نمى بينى و ديگه دست و پايى ندارى و همچنين اختيار و اراده اى از خودت و معلوم نيست كه چه كسى در اختيارت بگيره، خب بايد هم ترسيد. و هيچ چيز قابلِ قياس با مرگ و ترسناكتر از اون نيست و تا امكان داره حتى در بدترين شرايط هم بايد ازش گريخت. زندگى هديه اى بزرگه و كسى كه ميگه مرگ همچون تولده به نظرم سخت در اشتباهه. بايد گريخت از مرگ چونكه معلوم نيست بعدش چيه…

ﻣﺮﺳﻲ ﺑﺎﺑﺘﻪ ﻧﻈﺮﺕ ﻧﻈﺮﻩ ﻣﻨﻢ ﺩﻗﻴﻘﺎ ﻣﺜﻠﻪ ﺷﻤﺎﺳﺖ
ﻓﻜﺮﻧﻜﻨﻢ ﻛﺴﻲ ﺑﺘﻮﻧﻪ ﺍﻳﺖ ﺍﺩﻋﺎﺭﻭ ﺑﻜﻨﻪ ﻛﻪ ﻭﺍﻗﻌﺎ ﺗﺮﺳﻲ ﻧﺪﺍﺭﻩ

2 ❤️

2017-04-06 17:10:39 +0430 +0430

یک حقیقته و همهی حقایق تلخن ?

1 ❤️

2017-04-06 17:10:49 +0430 +0430
نقل از: mohammad321 درود بر صاحب تاپیک . بدون هر کسی که میگه ترسی از مرگ ندارم داره دروغ میگه به بقیه حرفاشم شک کن . ترس از مرگ در تمام موجودات زنده هست . حتی حیون با این که عقل نداره وقتی میفهمه میخوان بکشن وحشت میکنه حالا ادمیزاد که ترس از اینو داره که پرونده زندگیش برای همیشه بسته بشه ببین دیگه چیه. حتی اوناییم که تو بدترین مشکلات هستن و میگن مرگو دوست دارن بازم جرئت نمیکنن وگرنه تا حالا خودشونو میکشتن. یه بار یه دکتری تو تلویزیون میگفت کسانی که که قرص برنج میخورن که خودکشی کنن وقتی میارنشون بیمارستان و علائم مرگ ظاهر میشه به دکتره التماس میکنن و خیلی پشیمون میشن از کارشون .

ﺑﻠﻪ ﺩﻗﻴﻘﺎ ﺍﺣﺘﻤﻼ ﺍﻭﻧﻲ ﻛﻪ ﺍﻳﻦ ﺣﺮﻑ ﻣﻴﺰﻧﻪ ﺩﺍﺭﻩ ﺍﺣﺴﺎﺳﻲ ﺍﻳﻦ ﺣﺮﻓﻮ ﻣﻴﺰﻧﻪ ﻭ ﺍﮔﻪ ﺗﻮ ﺷﺮﺍﻳﻄﺶ ﻗﺮﺍﺭ ﺑﮕﻴﺮﻩ ﺧﻮﺩﺷﻮ ﻣﻴﺒﺎﺯﻩ

1 ❤️

2017-04-06 17:23:25 +0430 +0430
نقل از: JUSTIN99 یک حقیقته و همهی حقایق تلخن ?

ﻫﻤﻴﻨﻄﻮﺭﻩ ﻛﻪ ﻣﻴﮕﻴﻦ

1 ❤️

2017-04-06 17:28:38 +0430 +0430
نقل از: Shadow18
نقل از: JUSTIN99 یک حقیقته و همهی حقایق تلخن ?

ﻫﻤﻴﻨﻄﻮﺭﻩ ﻛﻪ ﻣﻴﮕﻴﻦ

آدم هر چی از حقیقت دورتر راحت تر.تا میتونی کسشر بگو ?

1 ❤️

2017-04-06 17:35:14 +0430 +0430
نقل از: منم_دیگه به نظر من جرگ یه خواب ابدیه یه خوابی که اصلا زمان توش معنی نداره . اگر خوبی کرده باشی و با شرافت زندگی کرده باشی این خواب مثل یه رویای عالیه که هیچ وقت دوست نداری بیدار شی مثل خوابایی که تو دنیا می بینی و یه هو یکی بیدارت می کنه و می گی کاش هیچ وقت بیدار نمی شدی اما اگه مطابق فطرت و انسانیت زندگی نکرده باشی مثل کابوسیه که هیچ کس نمی ت نه بیدارت کنه!

ﻧﻈﺮﺗﻮﻥ ﺟﺎﻟﺐ ﺑﻮﺩ ﻣﺘﺎﺳﻔﺎﻧﻪ ﺍﻧﺴﺎﻧﻴﺖ ﭼﻴﺰﻳﻪ ﻛﻪ ﺍﻣﺮﻭﺯﻩ ﻓﻘﻂ ﺍﺳﻤﺶ ﻫﺴﺖ ﻭﻟﻲ ﺩﻳﺪﻩ ﻧﻤﻴﺸﻪ

1 ❤️

2017-04-06 18:25:20 +0430 +0430
نقل از: mohammad321 درود بر صاحب تاپیک . بدون هر کسی که میگه ترسی از مرگ ندارم داره دروغ میگه به بقیه حرفاشم شک کن . ترس از مرگ در تمام موجودات زنده هست . حتی حیون با این که عقل نداره وقتی میفهمه میخوان بکشن وحشت میکنه حالا ادمیزاد که ترس از اینو داره که پرونده زندگیش برای همیشه بسته بشه ببین دیگه چیه. حتی اوناییم که تو بدترین مشکلات هستن و میگن مرگو دوست دارن بازم جرئت نمیکنن وگرنه تا حالا خودشونو میکشتن. یه بار یه دکتری تو تلویزیون میگفت کسانی که که قرص برنج میخورن که خودکشی کنن وقتی میارنشون بیمارستان و علائم مرگ ظاهر میشه به دکتره التماس میکنن و خیلی پشیمون میشن از کارشون .

ﺑﻠﻪ ﺩﻗﻴﻘﺎ ﺍﺣﺘﻤﻼ ﺍﻭﻧﻲ ﻛﻪ ﺍﻳﻦ ﺣﺮﻑ ﻣﻴﺰﻧﻪ ﺩﺍﺭﻩ ﺍﺣﺴﺎﺳﻲ ﺍﻳﻦ ﺣﺮﻓﻮ ﻣﻴﺰﻧﻪ ﻭ ﺍﮔﻪ ﺗﻮ ﺷﺮﺍﻳﻄﺶ ﻗﺮﺍﺭ ﺑﮕﻴﺮﻩ ﺧﻮﺩﺷﻮ ﻣﻴﺒﺎﺯﻩ

تو شرایطش قرار بگیره یعنی‌ چی‌؟ اگر منظورت ترس از نحو مردن هست … کاملا منطقیه که یکی‌ بگه من از نحوه خاصی‌ از مردن میترسم. مثلا یکی‌ ممکنه بگه خیلی‌ از این میترسه که گیر یه گله گرگ بیفته و تیکه پاره بشه، این ترسش کاملا به جاست. اما مرگ با فرآیندی که منجر به مرگ میشه فرق میکنه…

0 ❤️

2017-04-06 18:39:33 +0430 +0430

من معتقدم که مرگی درکار نیست و فقط تغییر فرکانس ما با این دنیاست شنیدید میگن طرف نمرده بلکه اون هم مارو میبینه هم یه دنیای دیگرو بر اساس این حرفم میگم وقتی ما میمیریم قابلیت های جدیدی پیدا میکنیم و در واقع اپدیت میشیم (همونطور که مرده ها میتونن بین 2 دنیا سفر کنن) و با پیدا کردن قابلیت هامون به خدا نزدیک میشیم و خدا به فرزندهاش (ما انسان ها) قدرت میده چون اشرف مخلوقاتیم نظرم راجب مرگ اینه هرکی موافقه بگه اره هرکی هم موافق نیست منطقی جواب بده

0 ❤️

2017-04-06 18:55:41 +0430 +0430
نقل از: Hamed_New

تو شرایطش قرار بگیره یعنی‌ چی‌؟ اگر منظورت ترس از نحو مردن هست … کاملا منطقیه که یکی‌ بگه من از نحوه خاصی‌ از مردن میترسم. مثلا یکی‌ ممکنه بگه خیلی‌ از این میترسه که گیر یه گله گرگ بیفته و تیکه پاره بشه، این ترسش کاملا به جاست. اما مرگ با فرآیندی که منجر به مرگ میشه فرق میکنه…

ﺷﺮﺍﻳﻂ ﻳﻌﻨﻲ ﺍﻳﻦ ﻛﻪ ﺑﺪﻭﻧﻲ ﻗﺮﺍﺭﻩ ﭼﻨﺪ ﺳﺎﻋﺖ ﺩﻳﮕﻪ ﺍﺯ ﺩﻧﻴﺎ ﺑﺮﻱ ﺑﺎﺯﻡ ﻣﻴﺘﻮﻧﻲ ﺑﺎ ﻗﻄﻌﻴﺖ ﺑﮕﻲ ﺗﺮﺳﻲ ﻧﺪﺍﺭﻱ؟

1 ❤️

2017-04-06 18:58:13 +0430 +0430
نقل از: xlxxlx
نقل از: xlxxlx
نقل از: xlxxlx اگه زندگی به کام باشه و پول از پارو بالا بره ادما میرن تو دستگاه که زنده نگهشون داره تا روزیکه علم پیشرفت کنه و بتونن برای همیشه زنده بمونن و حال کنن ولی اگه زندگی سراسر بدبختی باشه طرف حاضره یه بلاییم سر خودش بیاره راحت شه بره کلا دیدگاه نسبت به مرگ تا حد زیادی به کیفیت زندگی برمیگرده...

به شخصه بدم نمیاد مردن تجربه کنم بهرحال بزرگترین راز دنیا مرگه ? ترسی از مرگ ندارم چون درباره بعد از مرگ و اینکه چه اتفاقی میوفته هیچ نظر قطعی ندارم همونطور که هیچکسی نداره و نمیتونه هم داشته باشه…برام یه حس عجیب همراه با کنجکاوی و هیجان داره

ﻳﻌﻨﻲ ﺗﺮﺳﻲ ﻧﻴﺴﺖ ﺣﺎﻇﺮﻱ ﻣﺤﻮ ﺷﻲ
ﺍﮔﻪ ﭼﻴﺰﻱ ﻧﺒﺎﺷﻪ ﭼﻲ

هر کسی رو نظری که خودش بیشتر بهش مطمعنه قمار میکنه مثلا مسلمونا میگن اگه رفتی جهنم چی تو میگی اگه کلا نابود بشی چی و… ولی من نظر قطعی ندارم و البته اینم بگم که زندگیم چیز خاصی نداره که بخام حسرتشو بخورم…بالاخره همه یروز میمیریم و این خیلی خوبه ?

ﺍﻳﻦ ﻣﻄﻤﺌﻦ ﺑﻮﺩﻥ ﺍﺯ ﻛﺠﺎ ﺍﻭﺭﺩﻱ ﭼﻄﻮﺭ ﺷﺪ ﺑﻪ ﺍﻳﻦ ﻧﺘﻴﺠﻪ ﺭﺳﻴﺪﻱ

وقتی یه مسلمون رو میبینم که چطور با قطعیت تمام میگه بعد مرگ بهشت و جهنم هست و یک اتعیست میبینم که با قطعیت تمام میگه بعد از مرگ نیستی و نابودیه و وقتی کسی رو میبینم که با قطعیت تمام میگه تناسخ اتفاق میوفته و ده ها نظر جورواجور که همشون به خودشون صددرصد مطمعنن میفهمم که هیچکس واقعا نمیدونه چه اتفاقی قراره بیوفته…ترجیح میدم مرگ رو برای خودم سفر به سرزمین عجایب بدونم که هیچکس قبل اینکه وارد نشه درکش نمیکنه…و البته شاید گفتنش درست نباشه ولی من تجربه خودکشی دارم و بدلیل بریدن رگ اشتباهی زنده موندم و یادمه تو لحظاتی که فک میکردم قراره بمیرم اصلا نه به جهنم فکر میکردم نه به نابودی نه به هیچی فقط منتظر بودم که سوپرایز بشم…

ﻳﻌﻨﻲ ﺗﻮ ﺍﻭﻥ ﻟﺤﻈﺎﺗﻢ ﻫﻲ ﺍﺣﺴﺎﺱ ﺗﺮﺱ ﺩﻟﻬﻮﺭﻩ ﺍﻱ ﻧﺪﺍﺷﺘﻲ؟

1 ❤️

2017-04-06 19:15:38 +0430 +0430

ﺷﺮﺍﻳﻂ ﻳﻌﻨﻲ ﺍﻳﻦ ﻛﻪ ﺑﺪﻭﻧﻲ ﻗﺮﺍﺭﻩ ﭼﻨﺪ ﺳﺎﻋﺖ ﺩﻳﮕﻪ ﺍﺯ ﺩﻧﻴﺎ ﺑﺮﻱ ﺑﺎﺯﻡ ﻣﻴﺘﻮﻧﻲ ﺑﺎ ﻗﻄﻌﻴﺖ ﺑﮕﻲ ﺗﺮﺳﻲ ﻧﺪﺍﺭﻱ؟

اگر با دونستن اینکه قراره چند ساعت دیگه بمیری از مرگ بترسی، انوقت باید با دونستن اینکه قرار چند روز دیگه بمیری هم باید از مرگ بترسی، به همین ترتیب با دونستن اینکه قرار چند سال دیگه بمیری باید از مرگ بترسی و به همین ترتیب با دونستن اینکه قرار بلاخره بمیری باید از مرگ بترسی، پس همیشه باید از مرگ بترسی … نیازی نیست تو شرایطش قرار بگیری!

0 ❤️

2017-04-06 19:20:42 +0430 +0430

اگر با دونستن اینکه قراره چند ساعت دیگه بمیری از مرگ بترسی، انوقت باید با دونستن اینکه قرار چند روز دیگه بمیری هم باید از مرگ بترسی، به همین ترتیب با دونستن اینکه قرار چند سال دیگه بمیری باید از مرگ بترسی و به همین ترتیب با دونستن اینکه قرار بلاخره بمیری باید از مرگ بترسی، پس همیشه باید از مرگ بترسی … نیازی نیست تو شرایطش قرار بگیری!

ﺍﻳﻦ ﻛﻪ ﺑﺪﻭﻧﻲ ﻛﻪ ﻗﺮﺍﺭﻩ ﺩﻩ ﺭﻭﺯ ﺩﻳﮕﻪ ﺑﻤﻴﺮﻱ ﺗﺮﺳﻨﺎﻛﻪ ﻧﻪ ﺍﻳﻦ ﻛﻪ ﻗﺮﺍﺭﻩ ﻳﻪ ﺳﺎﻋﺖ ﺩﻳﮕﻪ ﺑﻤﻴﺮﻱ ﻭ ﺧﻮﺩﺕ ﺍﻃﻼﻉ ﻧﺪﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻲ

1 ❤️

2017-04-06 19:39:18 +0430 +0430
نقل از: Mozhdeh.TG >ﺍﻳﻦ ﻛﻪ ﺑﺪﻭﻧﻲ ﻛﻪ ﻗﺮﺍﺭﻩ ﺩﻩ ﺭﻭﺯ ﺩﻳﮕﻪ ﺑﻤﻴﺮﻱ ﺗﺮﺳﻨﺎﻛﻪ ﻧﻪ ﺍﻳﻦ ﻛﻪ ﻗﺮﺍﺭﻩ ﻳﻪ ﺳﺎﻋﺖ ﺩﻳﮕﻪ ﺑﻤﻴﺮﻱ ﻭ ﺧﻮﺩﺕ ﺍﻃﻼﻉ ﻧﺪﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻲ>

از اونجا كه اين دنيا دنياىِ احتمالات هست و هيچ چيزِ قطعى وجود نداره، اگه حتى بدونى (كه نميشه دونست) ده روز ديگه خواهى مرد، براىِ اون هم راهِ گريز و استثنا وجود داره. پس ترسيدن ازين موضوع بيهودست.

trsidon shayd bihode bashe ama ye amre badihie to zate adme ke to in mavared btrse

1 ❤️

2017-04-06 19:40:48 +0430 +0430
نقل از: Mozhdeh.TG >ﺍﻳﻦ ﻛﻪ ﺑﺪﻭﻧﻲ ﻛﻪ ﻗﺮﺍﺭﻩ ﺩﻩ ﺭﻭﺯ ﺩﻳﮕﻪ ﺑﻤﻴﺮﻱ ﺗﺮﺳﻨﺎﻛﻪ ﻧﻪ ﺍﻳﻦ ﻛﻪ ﻗﺮﺍﺭﻩ ﻳﻪ ﺳﺎﻋﺖ ﺩﻳﮕﻪ ﺑﻤﻴﺮﻱ ﻭ ﺧﻮﺩﺕ ﺍﻃﻼﻉ ﻧﺪﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻲ>

از اونجا كه اين دنيا دنياىِ احتمالات هست و هيچ چيزِ قطعى وجود نداره، اگه حتى بدونى (كه نميشه دونست) ده روز ديگه خواهى مرد، براىِ اون هم راهِ گريز و استثنا وجود داره. پس ترسيدن ازين موضوع بيهودست.

ﺗﺮﺳﻴﺪﻥ ﺷﺎﻳﺪ ﺑﻴﻬﻮﺩﻩ ﺑﺎﺷﻪ ﺍﻡ ﻳﻪ ﺍﻣﺮﻩ ﺑﺪﻳﻬﻴﻪ ﻭ ﺍﺯ ﺫﺍﺗﻪ ﺍﻧﺴﺎﻥ ﺳﺮ ﺭﺷﺘﻪ ﻣﻴﮕﻴﺮﻩ ﻛﻪ ﺗﻮ ﺍﻳﻦ ﻣﻮﺭﺩ ﺑﺘﺮﺳﻪ

1 ❤️

2017-04-06 19:46:48 +0430 +0430

درود به دوستان به ویژه صاب تاپیک عزیز دل برادر…
از اینکه فهمیدم و قانع شدم که بعد از مرگ بهشت و جهنم و سیخ داغ تو مقعد و حساب کتابی نیست واقعن خوشحالم. ولی راجع به حس مرگ واقعن نمیدونم.
رو به رو شدن با مرگ حتمن ترس داره.
چون چندبار شده دچار سانحه شدم و ترسیدم.
شاید ترس از تمام شدن بوده باشه. شایدم ترسم از این بوده که زنده بمونم و تا آخر عمر زمین گیر بشم و تنهایی یه مستراح هم نتونم برم! ?
ولی حالا زنده ام و سرحال پس بذار فعلن زیاد بهش فکر نکنم.

1 ❤️

2017-04-06 19:53:05 +0430 +0430
نقل از: مازیار خان درود به دوستان به ویژه صاب تاپیک عزیز دل برادر... از اینکه فهمیدم و قانع شدم که بعد از مرگ بهشت و جهنم و سیخ داغ تو مقعد و حساب کتابی نیست واقعن خوشحالم. ولی راجع به حس مرگ واقعن نمیدونم. رو به رو شدن با مرگ حتمن ترس داره. چون چندبار شده دچار سانحه شدم و ترسیدم. شاید ترس از تمام شدن بوده باشه. شایدم ترسم از این بوده که زنده بمونم و تا آخر عمر زمین گیر بشم و تنهایی یه مستراح هم نتونم برم! ? ولی حالا زنده ام و سرحال پس بذار فعلن زیاد بهش فکر نکنم.

ﻣﺎﺯﻳﺎﺭ ﻣﺜﻠﻪ ﻫﻤﻴﺸﻪ ﻟﺒﺨﻨﺪﻭ ﻣﻴﺎﺭﻱ ﺭﻭ ﻟﺒﻤﻮﻥ
ﻭﺍﻻ ﻓﻜﺮ ﻛﻨﻢ ﻣﻨﻢ ﻣﺜﻠﻪ ﺗﻮ ﺍﻳﻦ ﺣﺲ ﺗﻤﻮﻡ ﺷﺪﻧﻪ ﻛﻪ ﺍﺫﻳﺘﻢ ﻣﻴﻜﻨﻪ ﻭﮔﺮﻧﻪ ﻛﻪ ﺧﻴﺎﻟﻲ ﻧﻴﺴﺖ
ﺍﺍﺍ ﺣﺎﻻ ﺍﻭﻣﺪﻭ ﭼﻮﺑﻮ ﻓﺮﻭ ﻛﺮﺩﻥ ﺍﻭﻧﻮﻗﺖ ﭼﻪ ﻣﻴﻜﻨﻲ ;)

2 ❤️

2017-04-06 20:32:04 +0430 +0430

ﺗﺮﺳﻴﺪﻥ ﺷﺎﻳﺪ ﺑﻴﻬﻮﺩﻩ ﺑﺎﺷﻪ ﺍﻡ ﻳﻪ ﺍﻣﺮﻩ ﺑﺪﻳﻬﻴﻪ ﻭ ﺍﺯ ﺫﺍﺗﻪ ﺍﻧﺴﺎﻥ ﺳﺮ ﺭﺷﺘﻪ ﻣﻴﮕﻴﺮﻩ ﻛﻪ ﺗﻮ ﺍﻳﻦ ﻣﻮﺭﺩ ﺑﺘﺮﺳﻪ

به خدا سوگند كه حرفتون كاملاً درسته همچون درستىِ گرديدنِ زمين به دورِ خورشيد. و من هم بار ديگر در مباحثه شكست خوردم. همچنين بايد بترسم از شما و اين تاپيك كه كلاً ترس اندر ترسه و دُمِ خويش رو بزارم رو كولم و برم! ميدونى كه چى ميگم؟ ;)

ﺑﻠﻪ ﺑﻠﻪ ﺩﺭ ﺟﺮﻳﺎﻧﻢ ;)

1 ❤️

2017-04-06 20:50:51 +0430 +0430

اتفاقن با تموم شدنش مشکلی ندارم فعلن. اگه سریع و بدون درد باشه خوبه.
مثلن یه تیر تو مغز فک کنم کمترین دردو داشته باشه.
این بهترین راه مردنه… ?

1 ❤️

2017-04-06 21:36:50 +0430 +0430

تا حدودى درست مى گين شايد. چون انسان ها و تمامِ موجودات از نظرِ كلى نمى ميرن و دوباره زاده ميشن. و شايد براى همينه كه ما يه چيزهايى ميدونيم از قبل و به قولِ حكيم بزرگ يونانى دانايى در همه ى ما وجود داره چونكه قبلاً بوديم. ولى در موردِ كلمه ى اپديت فكر مى كنم در اشتباهيد؛ مثلاً ويندوزى رو در نظر بگيريد مثلِ ويندوزِ 98 كه ديگه مُرده، آيا با اين وجود اپديت ميشه؟ اين مى تونه مثالِ نقضى باشه بر رابطه ى مردن و اپديت شدن.

منظور من اپدیت کلیه ویندوز 98 شد xp بعدش شد 7 بعدش 8 بعدش 8.1 بعدش10 و همینطور پیش میره

0 ❤️

2017-04-06 21:50:58 +0430 +0430

منم نظرم اینه که ترس ما در مورد مرگ بیهوده اس چون هیچ اطلاعاتی در موردش نداریم و این در سرشت انسانه با چیز های که ازشون اطلاعات کافی نداره به سختی کنار میاد یه مثال سادش همین ایدز
مردم نمیدونستن که فقط از طریق خون قابل انتقاله پس فردی که دچار ایدز شده میگفت من بیماریم ایدزه قطعا ازش فاصله میگرفتن و میترسیدن ماهم چون اطلاعاتی نداریم و تا زمان مرگ هم اطلاعاتی نخواهیم داشت و یک سری حرفی که بهمون گفتن مثل فشار قبر و انکر منکر جهنم دوزخ برزخ زمهریر و … که توی حافظه ناخود اگاه ما تثبیت شده و شکل ترسناکی گرفته ازش میترسیم

0 ❤️

2017-04-07 03:42:33 +0430 +0430
نقل از: مازیار خان اتفاقن با تموم شدنش مشکلی ندارم فعلن. اگه سریع و بدون درد باشه خوبه. مثلن یه تیر تو مغز فک کنم کمترین دردو داشته باشه. این بهترین راه مردنه... ?

ﺭﺍﺣﺖ ﺑﻤﻴﺮﻱ ﺍﺻﻼ ﺣﺮﻓﺸﻮ ﻧﺰﻥ ﺑﺎﻳﺪ ﺟﻮﺍﺏ ﻓﻮﺵ ﺩﺍﺩﻥ ﺑﻪ ﺍﻭﻥ ﺩﺍﺳﺘﺎﻥ ﻧﻮﻳﺴﺎﻳﻪ ﻣﺠﻠﻮﻕ ﺑﺪﻱ;)

2 ❤️

2017-04-07 03:51:34 +0430 +0430

ﺩﺭ ﭘﺎﺳﺦ ﺑﻪ ﺩﺍﻧﻴﺎﻝ
ﻳﻌﻨﻲ ﺷﻤﺎ ﺍﻳﻦ ﺗﺮﺱ ﺑﻴﻬﻮﺩﻩ ﺭﻭ ﻧﺪﺍﺭﻱ؟

0 ❤️

2017-04-07 19:26:40 +0430 +0430

داداش حقیقت دلم برا سوسیسم میسوزه هرکسی از اینا نداره بمیرم حیف میشه

0 ❤️

2017-04-07 19:37:04 +0430 +0430

باغ ملکوتم نیم از عالم خاک چندروزیست قفسی ساخته اند ازبدنم (ارزوم مردانه)

2 ❤️

2017-04-07 20:12:38 +0430 +0430

خیلی میترسم

0 ❤️

2017-04-07 21:02:36 +0430 +0430
نقل از: Shadow18 ﺩﺭ ﭘﺎﺳﺦ ﺑﻪ ﺩﺍﻧﻴﺎﻝ ﻳﻌﻨﻲ ﺷﻤﺎ ﺍﻳﻦ ﺗﺮﺱ ﺑﻴﻬﻮﺩﻩ ﺭﻭ ﻧﺪﺍﺭﻱ؟

منم انسانم از چیزایی که ازش اطلاعات ندارم میترسم چون وجودمه
ولی بیههوده حسابش میکنم

1 ❤️

2017-04-07 22:33:24 +0430 +0430

از مرگ نترسید. مطمئناً زندگی و حیات ادامه داره و تموم نمیشه . ما متعلق به زمین نیستیم و به جایگاه اصلی و زیبای خود برمیگردیم. هیچ شکی نکنید. تضمینش با من

1 ❤️

2017-04-07 22:35:27 +0430 +0430

هرکی میگه از مرگ نمیترسه کص میگه!
تاحالا نرفتن تو عمق وجود مرگ اگ میرفتن…
اگ الان بتونی واقع بینانه به مرگ فکر کنی دیوونه میشی و هیچ شکی توش نخواهد بود ک خیلی ازش خواهی ترسی
خیلی… مثه من : )

0 ❤️

2017-04-07 22:38:08 +0430 +0430

آره خیلییییییی میترسم مخقوصا وقتی بزارنم تو قبر و برن خیلی میترسم خیلی

1 ❤️

2017-04-07 22:38:28 +0430 +0430
نقل از: lover78 هرکی میگه از مرگ نمیترسه کص میگه! تاحالا نرفتن تو عمق وجود مرگ اگ میرفتن... اگ الان بتونی واقع بینانه به مرگ فکر کنی دیوونه میشی و هیچ شکی توش نخواهد بود ک خیلی ازش خواهی ترسی خیلی... مثه من : )

چرا ؟ مگه خودکشی کردی؟

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «