از تلخی زیاد این موضوع، خنده ام گرفت!

1397/12/08

یه سایت پورن مثل شهوانی تالار “علم و تکنولوژی” داره، دیگه خدا میدونه علم و تکنولوژی ایران به کجا رسیده که یه مشت جقی و معتاد به پورن، اومدن دارن بحث های علمی میکنن.
این یه واقعیت تلخه و قصد توهین به کسی رو ندارم. در هرصورت وقتی مغز های مملکت میرن خارج (البته همشون مغز نیستنا، یه عدشون هم آقازاده هستن، یه عدشون هم با پول ددی جون رفتن خارج، یه عده هم لاتاری بردن، یه عده هم فامیل داشتن، یه عده هم …) ولی در کل وقتی مغز های مملکت میرن خارج، وقتی نابغه های واقعی میرن خارج، باید هم یه مشت جقی بیان مطالب علمی توی یه سایت “پورن” اپلود کنن و بعدش هم که وضعیت علمی دانشگاه های ایران کاملا مشخصه و قصد ندارم وارد عمق مطلب بشم. همه میدونیم که چقدر پایان نامه های قلابی، خایه مالی بی حد و حصر استاد کله کیری توسط دانشجویان بی خایه، پا دادن دانشجو های دختر به استاد، خایه خواری (این با خایه مالی فرق داره) بی حد و اندازه کارکنان دانشگاه، وضعیت اسفناک خانه های دانشجویی و وضعیت زباله گونه ی مقاطع دکترا در رشته های حیاتی و مهم مثل نانو، روباتیک، هوافضا، انرژی هسته ای و … در چه وضعیت بحرانی ای به سر میبره.
البته نه اینکه مثلا من نابغه قرن ۲۱ امی هستم و اومدم شما ها رو موعظه کنما، نه، منم خودم جقی هستم، یه کون گشاد درجه یک، کافیه اینو سرچ کنید: misress penetrating guy with giant dildo تا بفهمید رادیان کون من چقدره، ولی در کل خواستم بگم انگار هیچ چی سر جاش نیست تو این مملکت.
و خواهشا بکشید بیرون از کونمون اون تاریخ ۲۵۰۰ سالتون رو، یکی شما ها مارو گاییدید، یکی هم اون ۱۴۰۰ی ها، البته جای دومی هنوزم درد میکنه.
اگه راست میگید، الانتون رو رو کنید بینیم چند مرده حلاجید.
مملکت به گا رفته. بدترین صفات غرب و بدترین صفات شرق رو جذب کردیم، و بدترین صفات فرهنگ قبلیمون رو هم نگه داشتیم. شدیم یه آشغال اضافه که هیچ سطل آشغالی ما رو نمیخواد.
شدیم عین ضایعات دورریختنی غیر قابل بازیافت! یعنی حتی مفت هم خریدار نداریم. در هرصورت از غصه خندم گرفت، شما ها رو نمیدونم.

2943 👀
5 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2019-02-27 19:50:54 +0330 +0330

بعید می‌دونم به کسی ضربه ای بزنه این تالار.
و آدم درست و حسابی هم هست توسایت .
با کلیت حرفت موافقم .با نظام٫بهم ریختن نظام آموزشی و فرهنگ نابود شده.و یا ادعای پوچ آریایی و این چرت و پرتا.فقط نمی‌فهمم اینا چه ربطی به یه تالار تو سایت داره.حدافل مزیتش اینه اینجا سانسور نمیشه اونم هر محتوایی

1 ❤️

2019-02-27 20:11:35 +0330 +0330

داداش تو الان مطمئنی هیچ نابغه ای جق نزده و نمیزنه؟ مطمئنی هیچ نابغه ای سکس نمیکنه و دنبال سکس و اینا نیست؟ الان مثلا پروفسور فلانی کوس نکرده یا دوست دختر نداشته یا …
یجوری میگی اینجا جقین و دنبال سکسن پس مطالب علمی نذاریم انگاری اونایی که دنبال علم هستن و نابغه ان کیر ندارن.
لطفا قبل از انتقاد یکم درباره مطلبی که میگیم فکر کنیم و سبک سنگینش کنیم. متاسفانه توی این مملکت همه شدن منتقد بی اصول و برنامه

10 ❤️

2019-02-27 20:16:21 +0330 +0330

وات د فاز؟ میخوای یه موضوع خنده دار تره دیگه بهت بگم کلا از خنده منهدم شی؟ یه مملکت داریم که اسلامیه ، که دست آخونداست ، و آخوند هم میگه من دستورات خدا رو میگم و دستورات خداش هم اتفاقا سکسی و کلی کتاب براش نوشتن ... تازه به مردم هم گیر میدن براش... ، در مورد همه چیز هم نظر میدن و میگن تخصص دارن ، این برات خنده دار تر نیست؟

فازت مثل رائفی پوره با اون چرندیاتش

7 ❤️

2019-02-27 20:30:36 +0330 +0330
8 ❤️

2019-02-27 20:41:16 +0330 +0330

ابتدا خواستم درباره حرفات کامنت بزارم که به قدری حرفات پراکندگی داشت که پشیمون شدم.

فقط یه نکته: توی این سایت توی تالار علم و تکنولوژیش صرفاً تبادل اطلاعات میشه، این سایت نشریه نیچر نیس که شما انتظار داشته باشی صرفا نوابغ علمی حضور داشته باشن.

تکرار همون یه نکته: این سایت برای آپلود مقالات علمی کاربران نیس صرفا برای تبادل اطلاعات علمی هست. پس انتقادتون از نظر من مردود هستش.

موفق باشین ? ? ?

6 ❤️

2019-02-27 21:00:25 +0330 +0330
نقل از: ترومن

فرار مغزها براش سخته… اینا نهیتا بتونن قل بخورن

4 ❤️

2019-02-27 21:02:41 +0330 +0330

عرض شود که اتفاقا من تو همین سایت آدمایی رو دیدم که میتونم قسم بخورم اقلا از 99 درصد مسئولین این مملکت باسوادتر و فهمیده ترن. ثانیا شما آبت از مغزت تامین میشه گناه بقیه چیه؟ ما سکسمون و حتی جقمون رو مغزمون تاثیر نمیزاره.

6 ❤️

2019-02-27 21:03:01 +0330 +0330
نقل از: کیر ابن آدم

فرار مغزها براش سخته… اینا نهیتا بتونن قل بخورن

خخخخخخخخخ 🙄 🙄 (dash)

3 ❤️

2019-02-27 21:04:57 +0330 +0330

اینجا دیوثا همه دکتر و مهندس شرکت نفت هستن

1 ❤️

2019-02-27 21:06:43 +0330 +0330

طی چن روز آینده داستان P.Sapines رو منتشر میکنم. شما بیا نقدش کن. یا اگه نقد نکردی برو همون قلتو بخور. و به همین نوع از خوردن هم اکتفا کن.

2 ❤️

2019-02-27 21:43:38 +0330 +0330

آفرین چه زود قضاوت و تشخیص دادید

مطمئنا شما با بلیط VIP عضو سایت شدید که ابراز فضل تون بر خلاف مطالب سخیف بقیه، می تونه حاوی شایستگی و قابل تأمل برای افراد باشه

از شیرین بودن این تاپیک من که خیلی بیشتر از خندۀ شما نسبت به سایت خندم گرفت

3 ❤️

2019-02-28 06:58:30 +0330 +0330

دوستان اونقدر زیبا پاسخ دادند که دیگه جایی برای ادامه نیست

1 ❤️

2019-02-28 08:47:51 +0330 +0330
نقل از: erny19qwerty قضیه چی بوده؟ (dash)

تازه میگی گیج شدی؟

ینی قبلاً که انسان کاملتو میدیدی گیج نمیشدی؟ راستی کشاورزی کردی یا نه؟ سیب زمینیها رو قاطی پیازها کاشتی یا جدا؟

1 ❤️

2019-02-28 08:50:37 +0330 +0330

شما معلومه فورومهای پورن خارجی رو نئیدی،اونام بعضیاشون خعلی چیزا توش هس که ممکنه ربطی به پورن نداشته باشه

1 ❤️

2019-02-28 09:37:06 +0330 +0330
نقل از: erny19qwerty
نقل از: erny19qwerty قضیه چی بوده؟ (dash)

تازه میگی گیج شدی؟

ینی قبلاً که انسان کاملتو میدیدی گیج نمیشدی؟ راستی کشاورزی کردی یا نه؟ سیب زمینیها رو قاطی پیازها کاشتی یا جدا؟

هر کاری میکنم پیازام میشه سیب زمینی

من بلد نیستم کشاورزی (dash)

خخخخخخخ

از تو واس ما دهقان درنمیاد 🙄

1 ❤️

2019-02-28 09:44:24 +0330 +0330

ببین عزیزکم وقتی در جامعه ای شایسته سالاری و استعداد محوری و تخصص محوری وجود نداشته باشد و مدیرت بد صورت گیرد ، یکی از سرنوشت های انسان های با استعداد و … میشود مهاجرت. اما همه ی انسان های شایسته و با استعداد توانایی یا میل به مهاجرت ندارند. بنابراین یا خانه نشین و منزوی میگردند یا به زندان میفتند و یا به کارهایی خواهند پرداخت که در شأن آنها نیست و حتی ممکن است دچار اعتیاد و خودکشی بشوند. اینکه میبینی انسان های با استعداد و شایسته ای در این سایت حضور پیدا میکنند و فعالیت مینمایند به این دلیل است که جایی برای بروز دادن استعدادشان وجود ندارد و نتیجه اش این میشود که بیایند در سایتی سکسی خود را به نوعی تخلیه کنند. این نسل به دلیل شرایط سیاسی و اجتماعی بد و مدیرت فاجعه بار کشور در عرصه های گوناگون به سردرگمی رسیده است. نمیداند چکار باید بکند. و همانطور که گفتم حضور در چنین جاهایی برای تخلیه خویش و تا حدودی آرامش یافتن است. شما دارید سطحی به مسائل نگاه میکنید و ریشه ی مسائل را نمیبینید. امید است که به زودی تغییراتی در ایران صورت گیرد. من به این تغییرات امید دارم و فکر میکنم تغییرات مثبتی خواهیم داشت. و اینکه بهتر است بر سر این مردم و مخصوصا نسل جوان کشور نکوبیم. با تحقیر و دست کم گرفتن مردم کشور تغییری نخواهد کرد بلکه اوضاعش بدتر خواهد شد

7 ❤️

2019-02-28 10:23:15 +0330 +0330

مرد حسابی اخه تو چمیدونی که آدمایی که تو شهوانی هستند تو زندگی شخصی و خارج از مجازیشون چکاره اند؟

خعلی بیشتر از چیزی که به مغزت خطور میکنه تحصیل کرده لیسانس به بالا داخل سایته. هرکدومشون واسه خودشون کار و کاسبی و شغل ابرومند دارن.منتهی یه جای امن و بدون سرکوب پیدا کردن تا حرفای دلشونو چه جنسی چه غیر جنسی بین هم به اشتراک بزارن.

انتظار داری افراد مشهور یا دانشمندا یا حتی رئیس جمهورا بیان از تعداد جق هاشون با فیلم سوپر بگن که شما فکر میکنی سایت سکسی فقط مال ادم های بی مغز و بدبخته.مثلا انتظار داری ولادیمر پوتین بیاد بگه من عضو سایت برازرز هستم.

شهوانی هم مثله بقیه شبکه ها فقط یکم جنبه جنسیش بیشتره.

من خودم به شخصه چیزهای زیادی تو این سایت از بعضی تاپیک های غیر سکسی یاد گرفتم.

2 ❤️

2019-02-28 19:07:07 +0330 +0330
نقل از: استاد_عقل_کل_۸ ببین عزیزکم وقتی در جامعه ای شایسته سالاری و استعداد محوری و تخصص محوری وجود نداشته باشد و مدیرت بد صورت گیرد ، یکی از سرنوشت های انسان های با استعداد و ... میشود مهاجرت. اما همه ی انسان های شایسته و با استعداد توانایی یا میل به مهاجرت ندارند. بنابراین یا خانه نشین و منزوی میگردند یا به زندان میفتند و یا به کارهایی خواهند پرداخت که در شأن آنها نیست و حتی ممکن است دچار اعتیاد و خودکشی بشوند. اینکه میبینی انسان های با استعداد و شایسته ای در این سایت حضور پیدا میکنند و فعالیت مینمایند به این دلیل است که جایی برای بروز دادن استعدادشان وجود ندارد و نتیجه اش این میشود که بیایند در سایتی سکسی خود را به نوعی تخلیه کنند. این نسل به دلیل شرایط سیاسی و اجتماعی بد و مدیرت فاجعه بار کشور در عرصه های گوناگون به سردرگمی رسیده است. نمیداند چکار باید بکند. و همانطور که گفتم حضور در چنین جاهایی برای تخلیه خویش و تا حدودی آرامش یافتن است. شما دارید سطحی به مسائل نگاه میکنید و ریشه ی مسائل را نمیبینید. امید است که به زودی تغییراتی در ایران صورت گیرد. من به این تغییرات امید دارم و فکر میکنم تغییرات مثبتی خواهیم داشت. و اینکه بهتر است بر سر این مردم و مخصوصا نسل جوان کشور نکوبیم. با تحقیر و دست کم گرفتن مردم کشور تغییری نخواهد کرد بلکه اوضاعش بدتر خواهد شد

درود بر استاد

شما مگر خداحافظی نکرده بودید و تاپیک مربوطه را هم احداث نفرموده بودید که الان به ورژن ۸ هم ارتقا ٕ درجه یافتید؟ ?

البته بنده فقط به این جهت از رویتان نقل قول گرفتم که اگر بلاک گشتید، حداقل نقل قولتان برقرار بماند. چون حقیقتاً لُب مطلب را عرض و بنده و سایر دوستان را خُرسند نمودید(preved)

البته شایان ذکر است که با حواله نکردن دسته بیل یا دسته کلنگتان به مقعدِ دوستان، رضایت بیشتری از امت شهید پرور نصیب حالتان میگردد. علی ایحال صاحب این تاپیک مستثنی میباشد ;) ?

1 ❤️

2019-02-28 19:51:32 +0330 +0330
نقل از: استاد_عقل_کل_۸ ببین عزیزکم وقتی در جامعه ای شایسته سالاری و استعداد محوری و تخصص محوری وجود نداشته باشد و مدیرت بد صورت گیرد ، یکی از سرنوشت های انسان های با استعداد و ... میشود مهاجرت. اما همه ی انسان های شایسته و با استعداد توانایی یا میل به مهاجرت ندارند. بنابراین یا خانه نشین و منزوی میگردند یا به زندان میفتند و یا به کارهایی خواهند پرداخت که در شأن آنها نیست و حتی ممکن است دچار اعتیاد و خودکشی بشوند. اینکه میبینی انسان های با استعداد و شایسته ای در این سایت حضور پیدا میکنند و فعالیت مینمایند به این دلیل است که جایی برای بروز دادن استعدادشان وجود ندارد و نتیجه اش این میشود که بیایند در سایتی سکسی خود را به نوعی تخلیه کنند. این نسل به دلیل شرایط سیاسی و اجتماعی بد و مدیرت فاجعه بار کشور در عرصه های گوناگون به سردرگمی رسیده است. نمیداند چکار باید بکند. و همانطور که گفتم حضور در چنین جاهایی برای تخلیه خویش و تا حدودی آرامش یافتن است. شما دارید سطحی به مسائل نگاه میکنید و ریشه ی مسائل را نمیبینید. امید است که به زودی تغییراتی در ایران صورت گیرد. من به این تغییرات امید دارم و فکر میکنم تغییرات مثبتی خواهیم داشت. و اینکه بهتر است بر سر این مردم و مخصوصا نسل جوان کشور نکوبیم. با تحقیر و دست کم گرفتن مردم کشور تغییری نخواهد کرد بلکه اوضاعش بدتر خواهد شد

درود بر استاد

شما مگر خداحافظی نکرده بودید و تاپیک مربوطه را هم احداث نفرموده بودید که الان به ورژن ۸ هم ارتقا ٕ درجه یافتید؟ ?

البته بنده فقط به این جهت از رویتان نقل قول گرفتم که اگر بلاک گشتید، حداقل نقل قولتان برقرار بماند. چون حقیقتاً لُب مطلب را عرض و بنده و سایر دوستان را خُرسند نمودید(preved)

البته شایان ذکر است که با حواله نکردن دسته بیل یا دسته کلنگتان به مقعدِ دوستان، رضایت بیشتری از امت شهید پرور نصیب حالتان میگردد. علی ایحال صاحب این تاپیک مستثنی میباشد ;) ?

عشق به کاربران شهوانی نمیگذارد که شهوانی را ترک گویم عزیزکم

1 ❤️

2019-02-28 20:04:19 +0330 +0330
نقل از: آلیس در سرزمین حشری ها

درود بر استاد

البته شایان ذکر است که با حواله نکردن دسته بیل یا دسته کلنگتان، به دوستان رضایت بیشتری از امت شهید پرور نصیب حالتان میگردد. علی ایحال صاحب این تاپیک مستثنی میباشد ;) ?

اندروید یهویی انقد ارتقا نمیده این میده 🙄

به پلاتو فرمودم به دسته بیل نمک بزند باشد که بانمک گردی عزیزکم

1 ❤️

2019-02-28 20:24:38 +0330 +0330

وقتی ادمای بیسواد پست و مقام دارن ادمای تحصیلکرده و باسواد هم میان تو این سایتا فعالیت علمی میکنن

1 ❤️

2022-07-17 19:58:13 +0430 +0430

↩ ماه تابانم
خب راست میگم‌ دیگه خخخ
انگاری اینا که نابغه هستن من براشون بچه درست کردم😆😆😆

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «