همه چیز راجب سکس ضبدری

1395/09/09

سکس ضبدری (Swinging Sex): رابطه‌ی صرفن جنسی موقت، بین دو یا چن زوج، به طریق معاوضه‌ پارتنرای همدیگه با توافق هم، برا تجربه‌ هیجان و حشرسوزی در مقطع زمانی گذرا.
این گونه روابط، یا بعنوان بخشی از مهمونی به مقصود تفریحی دورهمی صورت میگیرد و یا این‌که زوجی بعدِ چن سال زندگی مشترک، وختی شیطونیاشون تو رختخواب، دیگه مث گذشته آنچنان بهشان مزه نمیدهد، بعنوان چاشنی‌ای شفابخش سراغ آن میروند بلکه تنوعی شود.
ترتیب دادنش نیز راههای مختلفی از قبیل اسفاده از کلابهای سکس مختلف (در بلاد کفر) معرفی توسط دوستان و آشنایان، جستوجو در اینترنت (مث آگهیای دوسیابی همین شهوانی) دارد و چگونگی جلب اعتماد طرفین و همچنین حد و مرز رابطه نیز بسگی به توافق خودشان.
راجب تاریخچه‌ی پیدایش این نوع سکس، متسفانه اطلاع دقیقی در دسرس نیس ولاکن منابع موجود ما را به دوران روم باستان شوت میکنند که در آن مناسکی با نام “Orgy” یا «سکس گروهی» انجام میشده که در طی آن چندین مرد و زن بینابین هم میلولیدند و دیوارنگاریهایش نیز بعنوان مشت محکمی بر دهان مدعیان حیا و عفت غربی همچنان بر جای مانده است.
{← جهت اطلاع بیشتر}

عرض شود که این مقوله‌ی حشرگداز، خعلی وخ بود که یجورای سیــر فراگیر بودن با خودش بهمراه داش و به وضوح قابل لمسه که بسیاری از موضوعات اخیر (اعم از داستانا، تاپیکای موضوعی، دوسیابی و… در این سایت) رو بخودش اختصاص داده و بلخره دیر یا زود باس تاپیک مفصلی برا پرداختن به این موضو ترتیب داده میشد تا این موج، آگاهانه بررسی شود.
منتهای مراتب تا اینجای کار، هرچی مضمون براش تدارک چیده میشد (به غیر از مواردی معدود) همگی حاصل تخیلات و رویاپردازیای دوسداران این فانتزی بوده که عمومن در رفع حشرشون ناکام موندن و به ناچار باید جایی این درماندگی روانی رو تخلیه مینمودن و صدالبته کجا بهتر از اینجا! یا اینکه توسط افرادِ جلّاق (= بسیار جلق زننده) مقادیری داستان و عکس تهیه میشد با ربط دادن به این فانتزی جنسی تا علاقه‌مندان دس به کیر اونها ببینن و با رویاپردازیهایشان و تصور مورد گایش قرار گرفتن همسرشان (حتا همسر تخیلی) یا نمودن همسر دیگری، شورو کنن آب‌پاشی به سوی مانیتور و پیش به سوی رستگار شدن…

لذا تا جایی که من اطلا دارم تاکنون درمورد شکسن تابوی زناشوئی و راه دادن غریبه به تختخواب دو نفره، فقط یه تاپیک “دو کلام حرف منطقی درمورد سکس گروهی” بوده که با دیدی موشکافانه‌ به این موضو پرداخته (که اونم البته راجب سکس سه‌نفره‌س) و تاپیک “سکس ضبدری / تفریح زوجا” مال خاله میترای خدابیامرز (که البته کپی‌پیست خالص بود و ایشون خودش هیچ توضیحی راجبش نداد) و همچنین داستانی از سایت که در ادامه با درج لینک آن ذکر میشود.
مقصود انتخاب بین درست و نادرست نیس. قراری نی ما هیچ نسخه‌ای بپیچیم و فتوای کلی بدیم که بلخره این کار انجام بشود یا خیر، بلکه هدف آشنایی با این پدیده و تحریک زوجا به شناخت بیشتر از طبع و روحیات هم و درصورت تمایل؛ بیان تجربیات، نظرات، استدالالات و غیره‌س بلکه حاصل آن کمک حال دیگران قرار گیرد.

باشد که این تاپیک بسیاری از شبهات در این زمینه را رف سازد…

این تاپیک جمبه سکسی ندارد
لذا جهت کسب فیض شهوانی میتوانید بنگرید به:
“عکسای سکسی گروهی” و “عکسای زیبا از MFM”

27990 👀
6 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2016-12-15 13:31:04 +0330 +0330

سکس در حضور دیگران

یحتمل لذت ناشی از سکس در حضور فرد سوم و چارم و... نیز میتواند یکی از محرکای مؤثر در رو اوردن زوجین به سکس ضبدری و بخصوص موازی باشد. هرچن همون سکس موازی هم یجورایی مقدمه‌چینی سمت ضبدریه و زوجین در همونم طی پیمودن مسیر پرفیض حشر ممکنه وسطای کار قطارشونو تعویض کنن و موازیشون بشه ضبدری!
بهرحال پرواضحه که هسن افرادی که از اینکه موقع سکسشون توسط افرادی دیگه نظاره بشن، یا به اصطلاح عام؛ دید زده بشن، دچار هیجان خاصی میشن و این بهشون لذت میده.
یجورایی میشه گف اکثر افرادی که سکس گروهی دوس دارن دارای این تمایل هسن و مشخصن از تابوی «سکس در خلوت» عبور نمودن...

3 ❤️

2016-12-21 12:49:14 +0330 +0330

سکس ضربدری به تفریح زوج ها تبدیل می شود

به گزارش واحد خبرصدا سیما، طی تحقیقاتی که به صورت میدانی و نظرسنجی های اینترنتی در ایران انجام گرفته نشان از علاقه شدید ایرانیها به انجام سکس ضربدری دارد. تحقیقات نشان میدهد که مردان ایرانی پس از گذشت حدود 8 سال از رابطه زناشویی با همسر خود تمایل شدیدی به ایجاد رابطه ضربدری با زوجهای دیگر دارند.

به دلیل محدودیت های بسیاری که در ارضای نیازهای جنسی در جامعه ی ایرانی وجود دارد، ایرانیان بهترین راه ارضای نیازهای جنسی خود را در برقراری روابط ضربدری می بینند. معمولا مردان علاقه بیشتری در برقراری این نوع روابط دارند و اکثرا دلیل این کار را نیاز به تنوع طلبی می دانند. زنان ایرانی نیز در سالهای اخیر علاقه ی وافری به این نوع روابط نشان داده اند.

پروفسور همایون نجفی استادیار روانشناسی دانشگاه شهید بهشتی تهران در این زمینه می افزاید: اکثر زنان ایرانی به این نتیجه رسیده اند که شوهرانشان به دلیل تنوع طلبی که دارند خواه یا ناخواه به رابطه با زنانی دیگر رو می آورند.

وی ادامه داد: زنان معتقدند چه بهتر که این خیانت بجای اینکه پنهانی و به دور از اراده و نظر آنها انجام شود با اجازه و همکاری آنان انجام شود و خود نیز از این روابط دستی بر آتش برده و نیازهای جنسی خود را برآورده کرده و از این تنوع لذت ببرند.

استاد دانشگاه شهید بهشتی تهران همچنین افزود: بر خلاف گذشته بسیاری از مردان امروزی از اینکه همسرشان را با مردی دیگر در حال سکس ببینند لذت می برند و همین احساس در بسیاری از زنان نیز در برابر همسرشان وجود دارد.

این استادیار دانشگاه شهید بهشتی تهران افزود: تحقیقات نشان داده روابط ضربدری در میان زوج های تحصیل کرده و باکلاس بیشتر دیده می شود و چنانچه وضع به همین منوال پیش برود به زودی خواهیم دید که سکس ضربدری به عنوان یک تفریح عادی و کم هزینه و بسیار شاد در بین زوجهای ایرانی تبدیل خواهد شد. هرچند که در حال حاضر نیز رواج بسیاری یافته است.

وی برخوردهای پلیسی را عامل اصلی رونق بیش از حد سکس های ضربدری و ورود روابط سکسی به درون خانواده ها دانست.

دکترنجفی بیان کرد: وقتی یک فرد نتواند آزادانه نیازهای سکسی و غرایز جنسی و آرزوها و علایق خود را عملی سازد، خود به خود سکس ضربدری به عنوان بهترین و مطمئن ترین راه ارضای نیازهای جنسی مطرح می شود. این نوع سکس معمولا در بین خانواده هایی که از لحاظ فرهنگی و فکری و مالی در یک سطح هستند انجام می شود

2 ❤️

2016-12-21 13:22:18 +0330 +0330
نقل از: Arrow11 **سکس ضربدری به تفریح زوج ها تبدیل می شود**

به گزارش واحد خبرصدا سیما، طی تحقیقاتی که به صورت میدانی و نظرسنجی های اینترنتی در ایران انجام گرفته نشان از علاقه شدید ایرانیها به انجام سکس ضربدری دارد. تحقیقات نشان میدهد که مردان ایرانی پس از گذشت حدود 8 سال از رابطه زناشویی با همسر خود تمایل شدیدی به ایجاد رابطه ضربدری با زوجهای دیگر دارند.

به دلیل محدودیت های بسیاری که در ارضای نیازهای جنسی در جامعه ی ایرانی وجود دارد، ایرانیان بهترین راه ارضای نیازهای جنسی خود را در برقراری روابط ضربدری می بینند. معمولا مردان علاقه بیشتری در برقراری این نوع روابط دارند و اکثرا دلیل این کار را نیاز به تنوع طلبی می دانند. زنان ایرانی نیز در سالهای اخیر علاقه ی وافری به این نوع روابط نشان داده اند.

پروفسور همایون نجفی استادیار روانشناسی دانشگاه شهید بهشتی تهران در این زمینه می افزاید: اکثر زنان ایرانی به این نتیجه رسیده اند که شوهرانشان به دلیل تنوع طلبی که دارند خواه یا ناخواه به رابطه با زنانی دیگر رو می آورند.

وی ادامه داد: زنان معتقدند چه بهتر که این خیانت بجای اینکه پنهانی و به دور از اراده و نظر آنها انجام شود با اجازه و همکاری آنان انجام شود و خود نیز از این روابط دستی بر آتش برده و نیازهای جنسی خود را برآورده کرده و از این تنوع لذت ببرند.

استاد دانشگاه شهید بهشتی تهران همچنین افزود: بر خلاف گذشته بسیاری از مردان امروزی از اینکه همسرشان را با مردی دیگر در حال سکس ببینند لذت می برند و همین احساس در بسیاری از زنان نیز در برابر همسرشان وجود دارد.

این استادیار دانشگاه شهید بهشتی تهران افزود: تحقیقات نشان داده روابط ضربدری در میان زوج های تحصیل کرده و باکلاس بیشتر دیده می شود و چنانچه وضع به همین منوال پیش برود به زودی خواهیم دید که سکس ضربدری به عنوان یک تفریح عادی و کم هزینه و بسیار شاد در بین زوجهای ایرانی تبدیل خواهد شد. هرچند که در حال حاضر نیز رواج بسیاری یافته است.

وی برخوردهای پلیسی را عامل اصلی رونق بیش از حد سکس های ضربدری و ورود روابط سکسی به درون خانواده ها دانست.

دکترنجفی بیان کرد: وقتی یک فرد نتواند آزادانه نیازهای سکسی و غرایز جنسی و آرزوها و علایق خود را عملی سازد، خود به خود سکس ضربدری به عنوان بهترین و مطمئن ترین راه ارضای نیازهای جنسی مطرح می شود. این نوع سکس معمولا در بین خانواده هایی که از لحاظ فرهنگی و فکری و مالی در یک سطح هستند انجام می شود

ممنون از مشارکتت. ولی ای کاش مطلب به‌روز‌تری از این قضیه تو دسوبالت داشتی که مام فیض میبردیم. هرچن خودمم هرچی میگردم تو نت غیر از حرفای اون سکس‌تراپیست مریم محبی که بیشتر نفی‌ کرده و فتواهای اون زنه زیبا ناوک که زیادی پروبال داده، چیز خاصی گیرم نمیاد.
این مقاله فک کنم واسه خعلی وخ پیش باشه. چون توی هر دوتا تاپیکی که اول این تاپیک ذکر شد، متنش موجوده. و بنظرم یه ایرادی که بهش وارده اینه که آمار درست‌درمونی نداده و معلوم نی دقیقن به چی استناد کرده.
مثلن پرفسور نجفی مدام با کمال اطمینان گفته «بسیاری از مردا». خب این "بسیاری" ینی چقد؟ حدودن چن درصد؟ بیشتر؟ کمتر؟ و مهمتر اینکه عایا سکس ضبدری هم مث تمایلاتی همچون همجنسگرایی، در جمعیتای انسانی، در اقلیت قرار داره یا اکثریت یا اصن یِر به یِره؟
اکثر مردایی که دور و بر خودمونن باهاشون در این مورد حرف میزنی سریع خون جلو چششونو میگیره و با کمال قطعیت اظهار میکنن که امکان نداره راضی بشن زنشون (یا زن آیندشون) رو زیر مرد دیگه‌ای ببینن. (بماند که همینا اگه مرد دیگه‌ای بهشون پیشنهاد سکس با زنشو بده این فرصتو از دس نمیدن میرن حالشو میرن و بعدشم میگن یارو عجب کسخل بی‌غیرتی بود!)

2 ❤️

2016-12-21 14:24:44 +0330 +0330
نقل از: زوجیم
نقل از: pepsi1975 با همین فرمون برو جلو . بسیار حرفها و مطالب مفید بود . عرضم به درز جماعت همیشه در صحنه این عثط که شاید در کوتاه مدت از این ضربدری و تقسیم و جمع ومنها و تانژانت و غیرذالک لذت بخش باشه . ولاکن بعدها عواقبی داره که روی روان و رفتار قطع به یقین تاثیر گذار خواهد بود . فلذا . نکنید از این کارا .

دو عدد چشمک و یک عدد دی

اونای که تو روز عاشورا قمه میزنن بنظر من بدترین کار دنیا رو انجام میدن .چون اول خودشون رو دارن ناقص میکنن و هم اونای که داره نگاه میکنن رو وحشت زده میکنن…ولی چرا یه قمه زن هیچ حس بدی به این عملش نداره هیچ خیلی هم خشنوده و احساس سبکی و نزدیکی به خدا میکنه…پس فقط این نظر شماست… اونای که سکس ضربدی یا تنوع سکسی میکنن هیچ وقت احساس پشیمانی نمیکنن چون فقط دارن به نیاز بدن و روحشون پاسخ میدن.

چه ربطی داره ؟ اولا کسی تا حالا از قمه زنی ناقص نشده ، بعدشم همونطور که خیلی از ماها با اگاهی به مضر بودن فعلی ، باز هم انجامش میدیم اوناهم همین کارو میکنن ضمن اینکه اگه ازشون بپرسی کارشون رو مضر و بد نمیدونن و دلایل جالب و قابل تاملی دارن واسه خودشون، واینکه اونایی هم که نگاه میکنن کسی مجبورشون نکرده ، به نظرم شما دچار مغلطه شدید تو مثالتون

0 ❤️

2016-12-21 14:26:44 +0330 +0330

این ویدئو رو من دیدم ، یه زوجی رو میشناسم که اهل فانتزی هستن ( ام ام اف و ضرب و اف ام اف و…) رو تجربه کردند ، تزشون اینه که تو این روابط اگه کیس جدید چه برای خانوم چه برای اقا ، جذاب تر از پارتنر اصلی ( همسر ) باشه ، تنوع محسوب میشه ( با رعایت اصل تعهد به همسر ) و اگرم ضعیف تر باشه باعث لذت بردن بیشتر طرفین از همسر خودشون میشه ، ولی میگن امادگی ذهنی دو طرف و رعایت اصل تعهد از الزامات ورود یک زوج به عملی کردن فانتزی هاشونه ، این تز برای خود من خیلی جالبه ولی هنوز نتونستم هضمش کنم کامل

0 ❤️

2016-12-21 14:27:45 +0330 +0330

مطلب بالا رو به عنوان نقل قول نتونستم بفرستم میگفت حاوی اسپم هست ، واسه همین مجبور شدم ریپلای نکرده بفرستم

0 ❤️

2016-12-21 14:33:06 +0330 +0330
نقل از: shahinshiri1987
نقل از: زوجیم
نقل از: pepsi1975 با همین فرمون برو جلو . بسیار حرفها و مطالب مفید بود . عرضم به درز جماعت همیشه در صحنه این عثط که شاید در کوتاه مدت از این ضربدری و تقسیم و جمع ومنها و تانژانت و غیرذالک لذت بخش باشه . ولاکن بعدها عواقبی داره که روی روان و رفتار قطع به یقین تاثیر گذار خواهد بود . فلذا . نکنید از این کارا .

دو عدد چشمک و یک عدد دی

اونای که تو روز عاشورا قمه میزنن بنظر من بدترین کار دنیا رو انجام میدن .چون اول خودشون رو دارن ناقص میکنن و هم اونای که داره نگاه میکنن رو وحشت زده میکنن…ولی چرا یه قمه زن هیچ حس بدی به این عملش نداره هیچ خیلی هم خشنوده و احساس سبکی و نزدیکی به خدا میکنه…پس فقط این نظر شماست… اونای که سکس ضربدی یا تنوع سکسی میکنن هیچ وقت احساس پشیمانی نمیکنن چون فقط دارن به نیاز بدن و روحشون پاسخ میدن.

چه ربطی داره ؟ اولا کسی تا حالا از قمه زنی ناقص نشده ، بعدشم همونطور که خیلی از ماها با اگاهی به مضر بودن فعلی ، باز هم انجامش میدیم اوناهم همین کارو میکنن ضمن اینکه اگه ازشون بپرسی کارشون رو مضر و بد نمیدونن و دلایل جالب و قابل تاملی دارن واسه خودشون، واینکه اونایی هم که نگاه میکنن کسی مجبورشون نکرده ، به نظرم شما دچار مغلطه شدید تو مثالتون

کاری به نظر اوشون ندارم ولی شما عایا مطمئنی که کسی تالا از قمه زدن ناقص نشده؟!!!
2 ❤️

2016-12-21 14:39:53 +0330 +0330
نقل از: shahinshiri1987 این ویدئو رو من دیدم ، یه زوجی رو میشناسم که اهل فانتزی هستن ( ام ام اف و ضرب و اف ام اف و...) رو تجربه کردند ، تزشون اینه که تو این روابط اگه کیس جدید چه برای خانوم چه برای اقا ، جذاب تر از پارتنر اصلی ( همسر ) باشه ، تنوع محسوب میشه ( با رعایت اصل تعهد به همسر ) و اگرم ضعیف تر باشه باعث لذت بردن بیشتر طرفین از همسر خودشون میشه ، ولی میگن امادگی ذهنی دو طرف و رعایت اصل تعهد از الزامات ورود یک زوج به عملی کردن فانتزی هاشونه ، این تز برای خود من خیلی جالبه ولی هنوز نتونستم هضمش کنم کامل

ینی با این حساب کِیسی (Case) که توسط زوجین انتخاب میشه تنها به مقصود لذت جنسی صرف باهاش سکس میشه و نه بیشتر. حال منظور از این «آمادگی ذهنی و رعایت اصل تعهد» از نظر اونا رو اگه میدونید بیزحمت توضی بدید که یه سؤال ویژه ازشون دارم.

2 ❤️

2016-12-21 18:49:25 +0330 +0330
نقل از: اسکلت حشری
نقل از: shahinshiri1987 این ویدئو رو من دیدم ، یه زوجی رو میشناسم که اهل فانتزی هستن ( ام ام اف و ضرب و اف ام اف و...) رو تجربه کردند ، تزشون اینه که تو این روابط اگه کیس جدید چه برای خانوم چه برای اقا ، جذاب تر از پارتنر اصلی ( همسر ) باشه ، تنوع محسوب میشه ( با رعایت اصل تعهد به همسر ) و اگرم ضعیف تر باشه باعث لذت بردن بیشتر طرفین از همسر خودشون میشه ، ولی میگن امادگی ذهنی دو طرف و رعایت اصل تعهد از الزامات ورود یک زوج به عملی کردن فانتزی هاشونه ، این تز برای خود من خیلی جالبه ولی هنوز نتونستم هضمش کنم کامل

ینی با این حساب کِیسی (Case) که توسط زوجین انتخاب میشه تنها به مقصود لذت جنسی صرف باهاش سکس میشه و نه بیشتر. حال منظور از این «آمادگی ذهنی و رعایت اصل تعهد» از نظر اونا رو اگه میدونید بیزحمت توضی بدید که یه سؤال ویژه ازشون دارم.

منظور از آمادگی ذهنی اینه که دو طرف حداقل آمادگی ورود به همچین فانتزی پر ریسکیو با در نظر گرفتن جوانبش داشته باشند و رعایت اصل تعهد هم منظور اینه که کیس جدید زیر زبونش جوری مزه نکنه که بنیاد خانواده و رابطه زناشوییشون رو تحت تاثیر (منفی) قرار بده

0 ❤️

2016-12-22 13:16:40 +0330 +0330

منظور از آمادگی ذهنی اینه که دو طرف حداقل آمادگی ورود به همچین فانتزی پر ریسکیو با در نظر گرفتن جوانبش داشته باشند و رعایت اصل تعهد هم منظور اینه که کیس جدید زیر زبونش جوری مزه نکنه که بنیاد خانواده و رابطه زناشوییشون رو تحت تاثیر (منفی) قرار بده

اینکه «زیر زبونش جوری مزه نکنه که بنیاد خانواده و رابطه زناشویی رو تحت تاثیر منفی قرار بده» منظور گیر و دار احساسیه عایا؟ یا تنوع‌طلبی بیشتر و تمایل به تکرار دفعات رابطه جنسی (همچنان با قصد لذت جنسی صرف و نه بیشتر)؟
2 ❤️

2016-12-22 13:37:16 +0330 +0330

محک سکس با پارتنری متفاوت (از لحاظ نژاد، هیکل و...)

طبیعیه که ذائقه‌ی افراد از لحاظ گزینش نوع شریک جنسی (رنگ پوست، نژاد و فاکتورای دیگه...) با هم متفاوته و طبیعتن همه زوجین در قبال همدیگه همیشه مطابق اون چیزی که با تمایلشون مطابقت داشته نیسن.
به عنوان مثال: زنی مایله سکس با مرد سیاپوست تجربه کنه ولی وختی از فاز تخیلات حشری میاد بیرون یهو یادش میفته که ای دل غافل! خعلی وخته که با یه مرد سفیدپوس ازدواج کرده و دیگه دسوبالش برا این شیطونیا یجورایی بسه شده! شاید بیشتر زوجین با این قضیه کنار میان و به احترام زندگی مشترکشون بیخیال فانتزیشون میشن ولی در برخی موارد هم برحسب میزان راحت بودن طرفین و حد و مرز آزاد گذاشتن همدیگه؛ زن با شوهرش چنین موضوعیو مطرح میکنه و شوهر گرام نیز یحتمل در قبال این‌که خودشم این وسط سرش کلاه نره این پیشنهادو به طور یــِر به یــِـر میپذیره که خودشم همزمان با زنی سیاپوس (ترجیحن پارتنر همون مرد) به سکس مبادرت کنه.
چه بسا درمقابل از نظر برخی مردا (مِن جمله خودم)؛ زنان سیاپوس نیز از جذابیت سکسی خاصی برخوردارن.
(نشون به این تاپیک)

3 ❤️

2016-12-24 10:41:22 +0330 +0330

2 ❤️

2016-12-24 18:22:23 +0330 +0330

اینکه «زیر زبونش جوری مزه نکنه که بنیاد خانواده و رابطه زناشویی رو تحت تاثیر منفی قرار بده» منظور گیر و دار احساسیه عایا؟ یا تنوع‌طلبی بیشتر و تمایل به تکرار دفعات رابطه جنسی (همچنان با قصد لذت جنسی صرف و نه بیشتر)؟

جفتش ولی اولویت با گزینه اوله

0 ❤️

2016-12-27 07:02:02 +0330 +0330

نکته همین‌جاس:
یه ابهامی که راجب این موضو مطرحه اینه که «اگه بنا باشه بدون هیچ گونه احساس و تنها از روی لذت جنسی سکس صورت بگیره پس همسر ایشون با یه تیکه گوشت دقیقن چه فرقی داره؟»

2 ❤️

2016-12-27 07:36:46 +0330 +0330

خخخخخخخخخخخخخخخخخ
دمد گرررررم خعععععععععلی باحال نوشته بودی (با زبانی ساده و عامیانه و خلاصه دوس داشتنی ) :)

0 ❤️

2016-12-27 07:57:40 +0330 +0330
نقل از: pinesCunt خخخخخخخخخخخخخخخخخ دمد گرررررم خعععععععععلی باحال نوشته بودی (با زبانی ساده و عامیانه و خلاصه دوس داشتنی ) :)

من همیشه عامیانه حرف میزنم. 1-20070210065344.gif

2 ❤️

2016-12-27 12:11:26 +0330 +0330

نکته همین‌جاس:
یه ابهامی که راجب این موضو مطرحه اینه که «اگه بنا باشه بدون هیچ گونه احساس و تنها از روی لذت جنسی سکس صورت بگیره پس همسر ایشون با یه تیکه گوشت دقیقن چه فرقی داره؟»

نه که احساس نباشه ، اینکه این احساس فقط در زمینه جنسی باشه و طوری نباشه که رابطه عاطفیشون رو تحت تاثیر منفی قرار بده ، البته من خودمم خیلی موافق نیستم با این موضوع و نمیتونم درکش کنم واسه همین هنوز تصمیم به انجامش ندارم.

0 ❤️

2016-12-27 13:58:28 +0330 +0330

مطالب فوق العاده ای بود.
هرچند با بعضی هاش آشنا بودبم.
اما دیدن همه اقسام آن در یک تاپیک جذاب و کاربردی بود.
ممنون

1 ❤️

2016-12-27 14:48:51 +0330 +0330

نکته همین‌جاس:

نه که احساس نباشه ، اینکه این احساس فقط در زمینه جنسی باشه و طوری نباشه که رابطه عاطفیشون رو تحت تاثیر منفی قرار بده ، البته من خودمم خیلی موافق نیستم با این موضوع و نمیتونم درکش کنم واسه همین هنوز تصمیم به انجامش ندارم.

خب دیگه دقیقن نکته همینه. اگه احساس صرفن معطوف به لذت جنسی باشه پس طبیعتن شریک جنسی با یه تیکه گوشت چندان فرقی نداره.
البته ناگفته نماند که این اصطلاح "یه تیکه گوشت" لفظ عامیانه و جاافتاده‌ایه که عموم مردم با معنا و مفهومش آشنان برا همین به کار میبرم که دیگه پشت بندش نیازی به صغرا کبرا چیدن و توضیحات اضافی نباشه.
3 ❤️

2016-12-27 15:01:45 +0330 +0330

اولین چیزی که در مورد این مدل سکس باید بدونید اینه که اسمش سکس ضربدری هستش، نه ضبدری.

0 ❤️

2016-12-27 15:07:38 +0330 +0330
نقل از: mehranmojarrad94 اولین چیزی که در مورد این مدل سکس باید بدونید اینه که اسمش سکس ضربدری هستش، نه ضبدری.

چن وخته با اینترنت و شبکه‌های اشتماعی آشنا شدی؟

2 ❤️

2016-12-27 15:25:01 +0330 +0330

دوس دارم ام اف ام رو تجربه کنم.

0 ❤️

2016-12-28 06:54:45 +0330 +0330
نقل از: pinesCunt خخخخخخخخخخخخخخخخخ دمد گرررررم خعععععععععلی باحال نوشته بودی (با زبانی ساده و عامیانه و خلاصه دوس داشتنی ) :)

من همیشه عامیانه حرف میزنم. 1-20070210065344.gif

:) ? ?

0 ❤️

2016-12-30 16:11:50 +0330 +0330

به گزارش "تاپ‌ناز" (topnaz) :

مشکل ازدواج سفید، دختران خیابانی و رابطه جنسی ضربدری زنان و مردان متاهل

وزارت بهداشت اعلام کرده بود که برای دختران خیابانی خدمات کارت سلامت جنسی را ارائه می دهد که این تصمیم با خشم برخی افراد مسئول مواجه شده است. روز گذشته نشست کمیته سلامت شورای فرهنگی اجتماعی زنان که با موضوع سلامت معنوی برگزار شد.

در این نشست بهرام عین الهی عضو کمیته سلامت شورای فرهنگی اجتماعی زنان با انتقاد از ورود فرهنگستان علوم پزشکی به سلامت معنوی گفت:
«سپردن دروس معارف به افراد غیرمتخصص با رویکرد عرفان و سلامت معنوی نتیجه منفی خواهد داشت زیرا انحراف فکری ایجاد شده در جامعه به سادگی از بین نمی‌روند.»

در ادامه این نشست کبری خزعلی مدعی شد دشمنان به دنبال فروپاشی جامعه با استفاده از انقلاب جنسی است. وی که ریاست شورای فرهنگی اجتماعی زنان را برعهده دارد بیان کرد یک پروژه چندین ساله برای انحلال اخلاق و خانواده در ایران از سوی دشمنان در حال پیگیری است تا با فروپاشی خانواده و پررنگ کردن مسائل جنسی نظام اجتماعی را در کشور دچار اختلال کند.

رئیس شورای فرهنگی اجتماعی زنان در این نشست گریزی هم به برنامه اخیر وزارت بهداشت زد و گفت: وزارت بهداشت مسئولیت کلینیک های سلامت جنسی را برعهده گرفته است و قرار است در کنار هر خانه بهداشت یک مرکز ارائه خدمات به زنان خیابانی راه اندازی کنند و یکی از شرایطی که زنان خیابانی برای ارائه خدمات نامشروع خود ارائه می‌دهند، داشتن پرونده سلامت است.

خزعلی در اظهاراتی قابل تامل و پیگیری با ارائه آماری از مجردین کشور، اتهام سنگینی به وزارت بهداشت زد و گفت:
«در شرایطی که ۱۱ میلیون مجرد در سن ازدواج و ۵ میلیون نفر افراد طلاق گرفته در کشور داریم، به جای برخورد با زنان خیابانی و مجازات آنها، پروژه هم باشی و ازدواج به اصطلاح سفید در حال ترویج است. زیرا قرار است ایران با انقلاب جنسی دچار فروپاشی شود. آنها فساد ضربدری بین افراد متاهل را ترویج می‌کنند و وزارت بهداشت پایگاه این نفوذ دشمن شده است، به طوری که مدیریت میانی در وزارت بهداشت در حال جهت دادن به این پروژه است.» (مهر)

نکته جالب توجه آنجاست که اگر خزعلی به ازدواج سفید و رابطه ضربدری بین متاهلین اشاره کرده است چرا آماری ارائه نداده که درصد انجام این عمل در جامعه نیز مشخص شود! باتوجه به کدام سند، مدیران میانی وزارت بهداشت را به جهت دادن در پروژه رابطه ضربدری متهم می کند؟

اگر این موضوعات که از آسیب های بسیار خرد جامعه بشمار می آید توسط یکی از مسئولین دولتی بیان می‌شد، چه هجمه‌ای از سوی مخالفان و هم سنگران ایشان به وی به جهت سیاه نمایی از وضعیت جامعه وارد می‌آمد؟

لازم به یادآوری به کبری خزعلی است که فساد فرهنگی و تغییر نگرش ها در یک جامعه دفعی نیست و ماحصل تربیت نسل ها و اقدامات متولیان فرهنگی جامعه است. امثال ایشان بجای فرار رو به جلو و فشار به دولت، بهتر است گزارشی از اقدامات خود و مجموعه تحت مدیریت خود ارائه دهد و ما حصل بروز آن در کف جامعه را نیز بیان کند.

«لینک خبر»

?

2 ❤️

2017-01-08 03:01:51 +0330 +0330

به نقل (ترجمه) از کاربر Hermes1 :

در برنامه پرطرفدار شبکه ABC «خانم های خانه دار درمانده» ، خیانت عامل اصلی نابودی ازدواج هست به این علت که شوهران دروغ می گویند و گیر می افتند.
اما ما زوج هایی را داریم که می گویند راه هایی برای لذت بردن از یک زوج دیگر بدون فریبکاری پیدا کرده اند. این شیوه زندگی سکس ضربدری (swinger) گفته می شود ، و در آن زوجین بدون هیچ پنهان کاری با زوج های دیگر رابطه جنسی برقرار می کنند .
برایان و اولگا بِراک چهار سال پیش ازدواج کردند . حالا یک کسب و کار را با هم اداره می کنند ، و شب ها بعد از کار به یک کلوب شبانه به اسم تراپیز در شهر فورت لادردیل در ایالت فلوریدا می روند ، که این کلوب شعب دیگری هم در آتلانتا و فیلادلفیا دارد . کلوب تراپیز مثل سایر کلوب های شبانه است ، همراه با یک سالن رقص ، بوفه و بار مشروب .
اما این مکان از یک نظر با سایر کلوب ها متمایز است ، به این خاطر که در بخش پشتی این کلوب رختکنی وجود دارد که زوج ها می توانند لباس های خود را در بیاورند و به دلخواه ، در اتاق خواب های مختلف با دیگر زوج ها سکس کنند - یا در حوضچه های آب گرم همدیگر را تماشا کنند . این سبک زندگی سکس ضربدری است.

آیا این غیر اخلاقی نیست ؟
با چهار زوج که صحبت کردم گفتند خیر و این چیز خوبی است .
برایان می گوید : «کاری که ما می کنیم غیر قانونی نیست . و من به این اعتقاد ندارم که غیر اخلاقی باشه.»
کریس ، که به همراه همسرش لاوون در« لایف استایل» شرکت می کنند می گوید : «من نمیخوام وقتی 85 ساله شدم به گذشته ام نگاه کنم و با حسرت بگم : چرا به اندازه کافی تو زندگیم سکس نکردم.» مثل بیشتر زوج هایی که با آن ها حرف زدیم کریس و لاوون هم خواستار این بودند که نام خانوادگیشان فاش نشود .
یه زوج دیگر شرکت کننده در «لایف استایل» به نام های باب و تسا ، از دوران کالج با هم آشنا شده اند . آن ها 19 سال است که عروسی کرده اند و بعد از 5 سال زندگی مشترک تصمیم گرفته اند که «لایف استایل» را تجربه کنند .
باب می گوید : «تسا تنها زنی توی عمرم بود که بوسیده بودم . برای همین همیشه یه کنجکاوی ذاتی تو وجودم بود "یه زن دیگه چه حسی میتونه به آدم بده" الآن دیگه این کنجکاوی رو ندارم.»
سکس ضربدری ایده ی تسا بوده است . او از یکی از دوستانش در این مورد شنیده و شیفته اش شده است . او با اطمینان از پیوند قوی رابطه خود و همسرش ، سکس ضربدری را امتحان می کنند . او می گوید : «شما باید در این مورد کاملا صادق و صریح باشید.»
آیا آن ها نگاهی به گذشته نمی کنند و و احساس نمی کنند که با انجام رابطه جنسی با تعداد زیادی افراد دیگر ، صمیمیت بین آن ها نابود شده است؟
باب می گوید : «خیر ، این امر رابطه مارو بسیار قوی تر کرده . این که ما مجذوب آدم های دیگه شدیم ، به این معنی نیست که عاشق هم نیستیم»
اما اگر آن ها عاشق همدیگر باشند ، پس نباید به سمت افراد دیگر جذب بشوند ، اینطور نیست ؟
باب و تسا اعتقادی به این مسئله ندارند . باب می گوید : «برای ما ، سکس برابر عشق نیست . سکس همون سکسه . این طبیعیه که بخوای به افراد دیگه نظر داشته باشی . منظورم اینکه این طبیعت آدمه . و ما تصمیم گرفتیم که طبیعتمون رو سرکوب نکنیم.»
اولین بار که باب و تسا به کلوب رفتند ، در آن شرکت نکردند . آن ها فقط نظاره گر بودند . این امر متداول است . تقریبا نیمی از اغلب افراد کلوب به اصطلاح «soft swingers» هستند -- بنا به صحبت های دارندگان کلوب و شرکت کنندگان، آن ها فقط تماشا می کنند ، بدون اینکه مقاربت داشته باشند.
اما تماشا کردن رابطه جنسی دیگر زوج ها بر تسا و باب تاثیرگذار بوده . باب می گوید : « اون اخر هفته ما بهترین سکس زندگیمونو داشتیم.»
«Hard swinging» به سکس دسته جمعی یا گروهی اطلاق می شود . زوج هایی که با آن ها مصاحبه کردیم نگران بیمار شدن نبودند . آن ها می گویند آن جا همه از کاندوم استفاده می کنند.
همچینین آن ها می گویند که آن ها از مردم خوبی که در این باشگاه می بینند شگفت زده شده اند .
باب می گوید : «با این تجربه چشمانمون باز شد و حیرت کردیم از اینکه زوج های دیگه ای مثل ما وجود دارن.»

صنعت جدید خدمت رسانی
به نظر می رسد که تعداد زیادی از این افراد وجود دارد . بنا به تحقیقات موسسه «Kinsey» و دیگر پژوهشگران ، در حدود 4 میلیون نفر تجربه سکس ضربدری یا مشابه آن را داشته اند.
این افراد تبدیل به یک صنعت چند میلیون دلاری شده اند ، پس مراقب انتخاب محل تعطیلات خود باشید . (مواظب کلیدواژه هایی همچون «لباس انتخابی» ، «تفریح بزرگسالان» یا «فقط زوجین» باشید.) در حال حاضر صدها پاتوق و استراحتگاه به لایف استایل خدمت رسانی می کنند . همچنین مکالمه های مربوط به سکس ضربدری در این استراحتگاه ها شکل می گیرد . در داخل ، هزاران زوج مشغول بازی های فانتزی شان هستند .
بنابه گفته تری گولد روزنامه نگار برنده جایزه «این یک پدیده جهانی است.»
وقتی که گولد مامور نوشتن یک گزارش درباره ی سکس ضربدری شد ، فکر می کرد که این کار غیر اخلاقی خواهد بود . او با ورود به یک کلوب مد روز بسیار شگفت زده شد .
او می گوید : « من بانکدار ها و وکلا رو ملاقات کردم ، و با این افراد شروع به گفتگو کردم.»
بعد از آن گولد سه سال زمان صرف کرد تا درباره لایف استایل و مردمی که سکس ضربدری می کنند تحقیق کند .
او می گوید : «اکثر این افراد مشروب نمیخورند و بیشتر آن ها مواد مصرف نمی کنند . آن ها به بزرگ کردن کودکان در یک فضای سالم و با ثبات اعتقاد دارند.»
گولد در کتاب خود به اسم « لایف استایل : نگاهی به مراسم شهوانی سکس ضربدری» نتیجه گیری می کند که زوج ها به سکس ضربدری روی می آورند تا به شریک خود خیانت نکنند .
گولد خاطرنشان می کند : « اونها این مسئله رو مبنی بر رضایت طرفین می بینند ، سکسی با مشارکت همسر و چیزی که برای بهتر شدن طعم رابطه شون انجام میدن . اون ها به این نوع کلوب نمیرن که صرفا با افراد دیگه سکس داشته باشن . اون ها به این علت که برای هم جذابتر بشن به اونجا میرن.»
کریس و لاوون به تازگی وارد لایف استایل شده اند . آن ها 5 سال است که ازدواج کردند ، و حدود یک سال قبل تصمیم گرفتند که این کار را امتحان کنند . آن ها وبسایت هایی را چک کرده اند که در آن ها هزاران غریبه به دنبال این تجربه مشترک هستند.
برایان و همسرش دارنده چنین سایتی هستند که بسیار هم مشهور است . برایان می گوید : « ما حدود نیم میلیون کاربر داریم . روزانه 70000 نفر از سایت بازدید می کنند.»

آزادی برای بانوان؟
من فکر می کنم مردان ، همسرانشان را به تبادل شریک جنسی ترغیب می کنند. اما زنان می گویند آن ها هستند که تعیین کننده این کار هستند.
تسا می گوید : «خانوما کسایی اند که اجازه میدن این اتفاق بیفته»
«ما حق وتو داریم.» لاوون می گوید : «اگه از زوج دیگه خوشمون نیاد ، سکسی هم در کار نخواهد بود.»
باب می گوید : «این معمولا مردها هستند که خانوم ها رو وارد لایف استایل می کنند . اما این زن ها هستن که اونارو تو لایف استایل نگه میدارن.»

بانوان می گویند که آزادی جنسی را رهایی بخش می دانند.
تسا می گوید : «این قطعن خانوم هارو تغییر میده . و بهشون اعتماد به نفس بیشتری میده -- که این اونهان که رئیسن»
زوج ها از پیش قوانینی را برای خود مقرر می کنند . بعضی زن و شوهر ها بدون دیگری حرکتی نمی کنند . بعضی زوج ها دیگران رو نمی بوسند .
اما این زوجین نگران این نیستند که همسرشان از اشخاص دیگر بیشتر لذت ببرند ؟ با آن هایی که صحبت کردم پاسخ منفی دادند.
کریس می گوید : «مردم تو انجمن سکس های ضربدری برای یه دلایلی سکس می کنند . اما دنبال این نیستند که یه زن جدید پیدا کنند.»
آن ها به قدری شاد و عاری از خجالتند که اجازه می دهند صدایشان را ضبط کنیم . اما یک سوال پیش می آید : آیا فرزندانشان از نسبت این مسئله آگاهند؟
لاوون می گوید : «همونطور که بچه هام از مسائل اقتصادی من خبر ندارند ، بهشون از تجربه های جنسی که با کریس دارم چیزی نمیگم.»
یک زوج دیگر به نام های مری و ری ، 5 سال است که با هم عروسی کرده اند. فرزندان آن ها ، از ازدواج های قبلی ، 18 و 21 ساله هستند . آن ها می گویند که پسر 21 ساله شان از سبک زندگی ها آگاه است و با این قضیه مشکلی ندارد .

مشاوران ازدواج در این باره چه نظری دارند ؟
ما با 12 مشاور ازدواج درباره لایف استایل گفتگو کردیم ، و حتی یک مورد به ما نگفتند که از این کار پرهیز کنیم . اکثرن اظهار کردند که افراد بزرگسال با توافق با جفت خود این کار را می کنند . اما آن ها یادآور شدند که روابط مهیج خارج از ازدواج ، زندگی زناشویی را به خطر می اندازد .
دکتر اسکات هالتزمن ، روانشناس در امر ازدواج و مشاوره به زوج ها ، می گوید : «درخواست خیل عظیمی از مردم به سمت سکس ضربدری است ... اما برای حفظ سکس ضربدری به عنوان یک سبک زندگی ، باید پایه و اساس یک ازدواج بررسی شود . و این پایه که بر اساس ایمان است ، چیزی است که در دراز مدت باعث قربانی شدن رابطه می شود.»
اما کسانی که سکس ضربدری می کنند ، می گویند که آن ها خیانت نمی کنند ، تسا می گوید : «ما همه با همسرانمون به خونه میریم . ما بر پایه یه دروغ زندگی نمی کنیم.»
این افراد ادعا می کنند که رابطه زناشویی شان از بقیه قوی تر است چون آن ها روابط پنهانی ندارند و به یکدیگر دروغ نمی گویند . همه چیز بین آن ها شفاف و واضح است .
لاوون می گوید : «مردم احتیاج دارن که نیازاشون برطرف شه . اما مهم نیس من با کی حال می کنم چون با کریس میرم خونه . من دوسش دارم . من زندگیم رو با اون دارم .»
باب می گوید که تبادل شریک جنسی ، عشقش را نسبت به تسا عمیق تر کرده است . « من الان حس بیشتری بهش دارم ، با علم به اینکه بودن با افراد دیگه میتونه چطور باشه و حتی اگه این تنها تجربه ی تمام عمرم باشه.»

این گزارش در برنامه 20/20 شبکه ABC به تاریخ 18 مارس 2005 روی آنتن رفته است.

«منبع»
«لینک تاپیک اصلی»

3 ❤️

2017-01-08 19:29:31 +0330 +0330
نقل از: Arrow11 **سکس ضربدری به تفریح زوج ها تبدیل می شود**

ممنون از مشارکتت. ولی ای کاش مطلب به‌روز‌تری از این قضیه تو دسوبالت داشتی که مام فیض میبردیم. هرچن خودمم هرچی میگردم تو نت غیر از حرفای اون سکس‌تراپیست مریم محبی که بیشتر نفی‌ کرده و فتواهای اون زنه زیبا ناوک که زیادی پروبال داده، چیز خاصی گیرم نمیاد.
این مقاله فک کنم واسه خعلی وخ پیش باشه. چون توی هر دوتا تاپیکی که اول این تاپیک ذکر شد، متنش موجوده. و بنظرم یه ایرادی که بهش وارده اینه که آمار درست‌درمونی نداده و معلوم نی دقیقن به چی استناد کرده.
مثلن پرفسور نجفی مدام با کمال اطمینان گفته «بسیاری از مردا». خب این "بسیاری" ینی چقد؟ حدودن چن درصد؟ بیشتر؟ کمتر؟ و مهمتر اینکه عایا سکس ضبدری هم مث تمایلاتی همچون همجنسگرایی، در جمعیتای انسانی، در اقلیت قرار داره یا اکثریت یا اصن یِر به یِره؟
اکثر مردایی که دور و بر خودمونن باهاشون در این مورد حرف میزنی سریع خون جلو چششونو میگیره و با کمال قطعیت اظهار میکنن که امکان نداره راضی بشن زنشون (یا زن آیندشون) رو زیر مرد دیگه‌ای ببینن. (بماند که همینا اگه مرد دیگه‌ای بهشون پیشنهاد سکس با زنشو بده این فرصتو از دس نمیدن میرن حالشو میرن و بعدشم میگن یارو عجب کسخل بی‌غیرتی بود!)

عزیز دل برادر تقصیر من چیه که سران مملکت ما بزرگترین هنرشون اینه که گوشه فرش رو بلند کنن و آشغالا رو هل بدن زیر فرش تا دیده نشه ؟ وقتی یه چیزی مثه همجنسگرایی رو حاشا میکنن میخوای بیان در این باره صحبت کنن؟ همین یه متن هم از دستشون در رفته به نظر من باید قابش کنیم بزنیم به دیوار ?

در مورد پاراگراف آخر پستت هم عرض کنم که انتظار نداشته باش تو جامعه ای که عادت کردیم برای غیر ضروری ترین و کم اهمیت ترین مسائل هم به راحتی دروغ بگیم تو دنیای واقعی یکی بیاد بگه آره من از این کار خوشم میاد. حتی اونی که فرت و فرت داره ضرب میکنه.

3 ❤️

2017-01-17 15:11:26 +0330 +0330
Arrow11: عزیز دل برادر تقصیر من چیه که سران مملکت ما بزرگترین هنرشون اینه که گوشه فرش رو بلند کنن و آشغالا رو هل بدن زیر فرش تا دیده نشه ؟ وقتی یه چیزی مثه همجنسگرایی رو حاشا میکنن میخوای بیان در این باره صحبت کنن؟ همین یه متن هم از دستشون در رفته به نظر من باید قابش کنیم بزنیم به دیوار ?
در مورد پاراگراف آخر پستت هم عرض کنم که انتظار نداشته باش تو جامعه ای که عادت کردیم برای غیر ضروری ترین و کم اهمیت ترین مسائل هم به راحتی دروغ بگیم تو دنیای واقعی یکی بیاد بگه آره من از این کار خوشم میاد. حتی اونی که فرت و فرت داره ضرب میکنه.

اینجا که یجورایی دنیای مجازی محسوب میشه به زور میان واضح توضی بدن فازشون چیه. دنیای واقعی که دیگه بماند...
گاهی بنظر میرسه افراد اهل این قبیل سکسا خودشونم درست نمیدونن با خودشون چن‌چندن.
به عبارتی؛ فلسفه معینی برا راه و رسم و سبک زندگی ندارن.

2 ❤️

2017-01-17 15:17:44 +0330 +0330

دکتر "فرهنگ هلاکویی" به زنی مشاوره میده که قبل از ازدواج با شوهر فعلیش، به اصرار دوس‌پسر سابقش مبادرت به سکس گروهی کرده بوده. به گفته‌ی خودش؛ اون زمان راضی بوده و حسابی حالشو برده ولی حالا احساس متفاوتی نسبت به گذشته‌ش داره و میخواد همراه شوهرش با این قضیه کنار بیان و بخش مهمش اینکه ببینن عایا تجربه سکس گروهی در گذشته، عواقبی خواهش داش که آینده‌ی رابطه زناشوئی رو مغشوش کنه یا خیر؟

(لینک اصلی یوتیوب)

«در راستای همین مشاوره، و گفتگو با شوهر این زن»

3 ❤️

2017-01-17 18:42:10 +0330 +0330

به نقل (ترجمه) از کاربر Hermes1 :

(مقاله ای از مجله سایکولوژی تودی نوشته دکتر ادوارد فرناندز)

سیر تکامل روابط غیر تک همسری در آمریکا

«خب بگو ببینم ، تو با ضربدری بازا میپری ، اینا چه جور آدمایین ؟ »

یک دوست ، که از تحقیق من درباره سکس ضربدری اطلاع دارد این سوال را از من می پرسد ، در حالیکه کنار استخر نشسته ایم و آبجوی خنک می نوشیم .

پاسخ می دهم : « منظورت از “اینا” چیه ؟»

« خب ، یه جوری نیستن ؟ شرط میبندم که یه سره مشغول عیاشی و سکس پارتی اند و از کردن همدیگه سیر نمیشن …»

دیدگاه دوست من در رابطه با ضربدری باز ها و سکس ضربدری تفاوت زیادی با دیدگاه عموم ندارد . این تصور که سکس ضربدری یک مجلس عیاشی بی پایان از بدن های عرق کرده هست بر جامعه ما حاکم شده است . حتی بعضی ها از آن به عنوان سکس تفننی یاد می کنند . اما ، این دیدگاه ، ایده ی اصلی انجام سکس ضربدری را منعکس نمی کند . علاوه بر این ، این ایده که سکس ضربدری ، یک جریان انحرافی ، برای از بین بردن اخلاق جامعه و تباهی تمدن است ، به طور گسترده توسط رسانه ها تبلیغ شده است . سال گذشته در برنامه دکتر فیل ، از زوج هایی که سکس ضربدری می کنند ، به عنوان اشخاصی که روابط آن ها در ناهنجاری کامل است و این که به عنوان آخرین تلاش برای نجات رابطه از مرگ ، متوسل به سکس ضربدری شده اند ، نام برده شد . البته ، این دکتر خوب ، راه درمان بدون خطا و شکستی هم در آستین داشت : برای پایان دادن به این انحرافات و برای حفظ کردن تختخواب ازدواج ، ایشان پیشنهاد می دهند که برای این زوج های منحرف ضروریست هرچه زود تر به این فعالیت های ناهنجار پایان دهند . من در ابتدا به این برنامه دعوت شده بودم اما مودبانه درخواست را رد کردم .

پس ضربدری بازان که هستند و چگونه آدم هایی اند ؟ اشخاص و سازمان های اجتماعی و انجمن های علمی سعی کردند به این پرسش پاسخ دهند ، هردو با یک تعصب خاص که ارزیابی آن ها از این مسئله را مشخص می کند . گزارش های نسبتا خوش بینانه در رابطه با سکس ضربدری سعی دارند که آن را با شفافیت کامل بیان کنند ؛ رسانه های عوام پسند جنبه های بوالهوسی و اشتباه بودن این امر را نشان می دهند ، در حالی که انجمن های علمی - پژوهشی ، که ارتباط کمی با این افراد دارند ، هیچ سرنخی از پاسخ سوال ندارند .

اول اینکه ، ضربدری بازان مثل بقیه افراد هستند . مثل من و شما ، دوستانمان ، همسایگانمان و همکارانمان ، هم تیمی یا دوستان باشگاهی ، بعضی ها دکترند ، بعضی ها تعمیر کار خودرو ، پلیس ، پرستاران ، سیاستمداران ، حسابداران (بله حتی این گروه ها … ) مبلغان مذهبی ، مومنان ، آرایشگران و نظامیان همه و همه را شامل می شوند . مخلص کلام اینکه ، ضربدری بازان گروه خاصی از اشخاص نیستند که رویشان برچسب “متفاوت” خورده باشد و دیگران آن ها را شناسایی کنند .

اما ، چیزی هست که ضربدری بازان را از دیگر افراد در جامعه ما متمایز می کند و این مورد ، نگرش باز این افراد نسبت به تعهدات رابطه و به طور کلی تمایلات جنسی است .

شرح ذیل تصویری کلی از اینکه ضربدری بازان “که” و “چه” هستند را به ما می دهد ، و به نظر می رسد که این تصویر در تطابق با اکثریت ضربدری بازهایی است که در طی 20 سال گذشته با آن ها آشنا شدم .

نمودار جمعیتی ضربدری بازان نشان می دهد که اغلب این جمعیت سفید پوست هستند ، بین 36 تا 55 سال سن دارند ، اکثرا تحصیلات دانشگاهی دارند ، بین 11 تا 20 سال است که ازدواج کرده اند ، و سالیانه به طور متوسط بین 40 تا 200 هزار دلار درآمد دارند . همیچنین در بسیاری از حرفه ها و تخصص ها مشغول به فعالیت هستند ، از کارگران صنعتی و کارمندان دفتری گرفته تا کسانی که در رده های بالای شغلی فعال هستند شامل این افراد می شوند . بعضی از آن ها خود اشتغالی دارند ؛ دیگران هم در سازمان های عمومی مثل درمانگاه ها و بیمارستان ها و نهاد های آموزشی مشغولند . این نمودار جمعیتی در اکثر موارد با تحقیقات قبلی در این زمینه برابری می کند .

مردان مورد مطالعه در دو تحقیق من ، بیشتر دگرجنسرا بودند هر چند که 20 درصد این افراد خود را دو جنسگرا می پنداشتند . اکثر زنان نیز خود را مایل به انجام همجنس بازی می دانستند ، اما عده ی کمی هم خود را به طور کامل دو جنسگرا معرفی می کردند . دو جنسگرایی زنان در سبک زندگی ضربدری مشهود است ؛ با این حال ، مردان به دو جنسگرایی روی خوش نشان نمی دادند و نسبت به آن دلسرد بودند . شاید دلیل اینکه زنان به سکس ضربدری علاقه نشان می دهند این باشد که آن ها می خواهند در یک محیط امن و مورد تایید دوجنسگرایی خود را به معرض نمایش بگذارند .

بیشتر ضربدری بازان در پژوهش من متاهل بودند یا شریک داشتند ، حدود 90 درصد آن ها بیشتر از 10 سال بود که با یک شخص در رابطه بودند ، و برای بیشتر آن ها این رابطه همان اولین ازدواجشان بوده است . تعداد کمی بیشتر از یکبار ازدواج کرده بودند و تفاوت زیادی بین زنان و مردان در طولانی بودن مدت رابطه و تناوب آن نبود . اکثراً در حدود 3 تا 12 سال بود که سکس ضربدری انجام می دادند ، که این نشان می دهد سکس ضربدری ، باعث تداوم رابطه زناشویی می شود .

ضربدری بازان اغلب به عنوان کسانی که نگاه آسان تری نسبت به تمایلات جنسی دارند بر شمرده شده اند ، یک شخصیت که با دیگر اشخاصی که نظرات آزادانه دارند همفکری دارند ، باید این انتظار را داشت که ضربدری بازان در دید گاه های سیاسی و اجتماعی خود نیز نمود روشن فکری باشند . اما اطلاعات من اظهار می کند که به طور کلی ضربدری بازان طیف بزرگی از دیدگاه های سیاسی را در بر می گیرند . به نظر می رسد که ضربدری بازان یک دیدگاه مشترک نسبت به سیاست ندارند . با این وجود ، ضربدری بازان ، ایدئولوژی های سیاسی مختلفی دارند ، از طیف محافظه کار گرفته تا روشن فکران و سوسیالیست ها ، و درصد به خصوصی که بدون دیدگاه سیاسی اند را شامل می شوند . اگرچه ، لازم به ذکر است که جمهوری خواهان در تمام دسته های سیاسی در اکثریت هستند .

شاید یافته های من خلاف مرسوم باشد ، زیرا افراد محافظه کار (جمهوری خواهان) و سنتی صرفا از اخلاق جنسی و تک همسری حمایت می کنند ، که این با رفتار چند همسری کسانی که سکس ضربدری می کنند ، در تضاد است .

ضربدری بازان چه مقدار گرایش های مذهبی دارند ؟

ضربدری بازان کم و بیش مذهبی گزارش شده اند ، حدود یک چهارم از پاسخ دهندگان ادعا کردند که هیچگونه وابستگی مذهبی ندارند . به نظر می رسد که تفکرات مذهبی ضربدری بازان تقابلی با شرکت آن ها در سبک زندگی ضربدری ندارد . در کل تعصب مذهبی در این جمع ممکن است ربطی به تک همسری نداشته باشد .

و این افراد کجا زندگی می کنند ؟

جامعه ضربدری بازان ، اکثرا در نواحی شهری و کلان شهر ها زندگی می کنند که جمعیت آن ها بالغ بر 500 هزار تا یک میلیون نفر برآورد می شود . اما ضربدری بازان دیگر به شهرنشینی محدود نیستند ، به نظر می رسد که آن ها به حومه شهر یا حتی جوامع روستایی هم مهاجرت کرده اند . حدود ربع افراد مورد مطالعه گزارش داده اند که آن ها یا در نواحی روستایی یا جوامعی با جمعیت کمتر از 50 هزار نفر زندگی می کنند .

به نظر می رسد که ضربدری بازان حالا جزئی از جامعه اصلی شده اند و در جمعیت عمومی غیر قابل تشخیص اند . آن ها می توانند همسایه ی بغلی یا همکار شما باشند .

من همچنین درباره اینکه چطور ضربدری بازان به فعالیت های ضربدری رو آورده اند تحقیق کرده ام ، و اینکه چرا آنان قدم به سمت حوزه “انحراف” در جامعه گذاشته اند . همانطور که در این باره ذکر شد ، نظر جامعه بر این است که ضربدری بازان معمولا مردان میانسالی هستند که زنان بی روح خود را به دنیای فانتزی بیماری جنسی و انحرافانه تسلیم می کنند .

بنا بر این ، از دیدگاه پژوهشی ، چه عاملی یک زوج را به سمت سبگ زندگی ضربدری سوق می دهد ؟ ، به علاوه اینکه ، چه اتفاقی بعد از اینکه یک زوج یا شخص شروع به سکس ضربدری می کند می افتد ؟ به نظر می رسد که عده زیادی از افراد مورد مطالعه من ، گزارش داده اند که ورود به سبگ زندگی ضربدری با پیشنهاد شریک مذکرشان بوده است . حدود دو سوم مردان اظهار کرده اند که به همسرانشان پیشنهاد سکس ضربدری را داده اند . حدود یک چهارم زنان نیز به این کار اذعان داشته اند . دانستن منطق درگیری یک شخص در فعالیت ضربدری ، به درک کلی از این تجربه کمک می کند . همچنین ، بیشترین دلایل ارائه شده چه از سوی مردان و چه از سوی زنان برای ادامه دادن سبک زندگی ضربدری در وهله نخست تنوع خالص جنسی ، برخورداری از لذت جنسی و تمایل شخصی بوده است . صرف نظر از فعالیت های معمول ضربدری ، بیشتر اشخاص از شرکت در معاوضه همسر و فعالیت های جنسی گروهی خبر داده اند . اگرچه ، درصد کمی از پاسخ دهندگان گزارش داده اند که هیچگاه شریک خود را معاوضه نکرده اند و فعالیت موازی انجام داده اند.

فعالیت های دیگر شامل سکس زن – زن (همجنسگرایی) هم می شود ، هر چند بیشترین گزارش در هردو تحقیق خبر از رابطه های سه گانه مرد – زن – مرد (آمیزش جنسی سه نفره) می دهد .

اکثر افراد شرکت کننده در تحقیقات من ، از تجربه های ضربدری خود رضایت داشته اند . هیچ تفاوتی بین میزان لذت در زنان و مردان وجود نداشته است .

من همچنین متوجه شدم که ضربدری بازان از ازدواج خود راضی هستند و رابطه عاطفی عمیقی با همسران خود دارند ، روابط خانوادگی آن ها قوی است ، و به دنبال ارتباطات عاطفی دیگر یا جایگزینی آن چه که دارند نیستند . علاوه بر این ، شرکت کنندگان ادعا می کنند که همسران آن ها قادرند از لحاظ جنسی ایشان را راضی نگه دارند : سکس ضربدری برای آن ها به مفهوم اضافه کردن چاشنی و تنوع به ازدواج است ، ( حتی بعضی ها می گویند که سکس ضربدری مثل “ورزش گروهی” است ) .

اگرچه مهر عدم تایید محکمی در اجتماع بر فعالیت ضربدری زده شده است ، و این باور وجو دارد که ضربدری بازها از ازدواج های ناموفق و بی رضایتی از رابطه های خود رنج می برند ، به واقع هیچ مدرکی وجود ندارد که این ادعاها را تایید کند . تحقیقات من نشان می دهد که شاید ما شاهد یک الگوی جدید اجتماعی با توجه به تعریف ازدواج و رابطه جنسی - مبنی بر رضایت طرفین - خارج از ازدواج هستیم . ممکن است که سکس ضربدری معنای جدیدی به تعریف فعلی از ازدواج بدهد و تغییری در سنت ازدواج تک همسری ایجاد کند . تحقیقات بیشتر در آینده درباره این موضوع ضروری است و نیاز است که درباره ی چگونگی شکل گیری ازدواج پژوهش صورت گیرد .

«منبع»

«لینک تاپیک اصلی»

مابقی تاپیکای سکسولوژی این کاربرو هم از دس ندید.

4 ❤️

2017-01-18 20:10:52 +0330 +0330

دلایلی که شما بحث کردید میتواند مربوط به هر زوج باشد.

اما یک مورد گفته نشده.
اون میل اجتماعی انسان هست. معمولا افراد همه چیز را با دیگران بحث میکنند به جز سکس.
مثلا از مسافرتها یا تفریحات یا سرمایه گذاری های موفق.
اگر بلوغ فکری و رابطه جنسی پیدا کنیم و ظرفیت کافی هم باشد.
دوست داریم که تجربیات جنسی رو هم شریک شویم البته با اطمینان از اینکه آسیبی نمی بینیم.
این در سرشت اجتماعی انسان هست!!

1 ❤️

2017-01-18 20:35:05 +0330 +0330
mehran6113: خبراز خاله میترا داری
ایا درسته که گرفتنش یا الان فراری هستش

متسفانه در جریان اوضا و احوال ایشون نیسم.

AfshinTom:

دلایلی که شما بحث کردید میتواند مربوط به هر زوج باشد.

اما یک مورد گفته نشده. اون میل اجتماعی انسان هست. معمولا افراد همه چیز را با دیگران بحث میکنند به جز سکس. مثلا از مسافرتها یا تفریحات یا سرمایه گذاری های موفق. اگر بلوغ فکری و رابطه جنسی پیدا کنیم و ظرفیت کافی هم باشد. دوست داریم که تجربیات جنسی رو هم شریک شویم البته با اطمینان از اینکه آسیبی نمی بینیم. این در سرشت اجتماعی انسان هست!!

البته دلایلی که عرض شد بیشتر جمبه جنسی داش. هنو وارد بُعد اشتماعی نشده بودم که از اون جانب بررسی کنم. بهرحال ممنون که توضی دادید ولی این مقوله‌ای که فرمودید احتیاج به شرح بیشتری داره.

2 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «