چگونه از اسپری تأخیری استفاده کنید

1399/09/24

اسپری‌های تأخیری و چگونگی استفاده از آنها

بیشتر مردان تجربه اش کرده‌اند.
شما برای یک ماراتن سکسی برنامه‌ریزی می‌کنید ولی در نهایت فقط پنجاه متر می‌توانید بدوید، یا شاید هم سه قدم!
شریکتان خیلی مانده تا به خط پایان برسد و شما کار را تمام کرده، کنار خط ایستاده‌اید تا اسنکی به بدن بزنید و بخوابید.
پژوهشی پنج ملیتی آشکار ساخت که بیشتر مردان پنج تا هفت دقیقه پیش از انزال، می‌توانند دوام بیاورند و افراد زودانزال به سختی به دو دقیقه می‌رسند. پس اگر شما زودتر به خط پایان رسیده‌اید، چیز خجالت‌آوری نیست. خیلی از مردان دیگر با شرایط شما وجود دارند.
خوشبختانه محصولاتی در دسترس هستند که سرعت شما را پایین می‌آورند.
به طور خاص، اسپری های تاخیری آلتتان را قبل سکس بی‌حس میکند تا مدت بیشتری دوام بیاورید.

اسپری تأخیری چیست

این محصولات حساسیت را در حساس‌ترین نواحی آلت پایین می‌آورند تا انزال را به تاخیر بیندازند.

اسپری‌های تاخیری، اسپری‌های انزال زودرس، اسپری‌های بی‌حسی آلت، همه به یک معنا هستند، یک هدف دارند و از مواد مشابهی ساخته شده‌اند. اصولاً اسپری‌های تاخیری از مواد بی‌حس کننده مثل لیدوکائین و بنزوکائین و دیگر مواد ساخته شده‌اند.

چگونه استفاده شود؟
لازم نیست مدرک سکس داشته باشید تا متوجه شوید طرز استفاده از این اسپری‌ها چگونه است. هیچ چیز سختی راجع به خرید یک محصول، باز کردنش و اسپری کردنش روی آلت وجود ندارد.
با این حال، شاید بد نباشد که با فرآیند فنی آن نیز آشنا شوید.
همیشه اول سراغ دستورالعمل سازنده بروید اما آنهایی که لیدوکائین و بنزوکائین مواد اصلی تشکیل دهنده‌شان باشد راهنمای مصرف یکسانی دارند.

1. روی موضع اسپری کنید

اگر می‌خواهید بدانید چگونه درست از این محصول استفاده می‌شود، ابتدا باید طرز اعمال آن آشنا شوید. راهنمای مصرف برای بیشتر محصولات اینگونه است:
    ۱. بطری را آرام تکان دهید
    ۲. نازل اسپری را نزدیک به آلتتان نگه دارید
    ۳. اسپری را محکم فشار دهید تا پخش کاملی داشته باشید
    اسپری‌های تاخیری مختلف در راهنمایشان راجع به محل اسپری کردن ممکن است اندک تفاوتی با هم داشته باشند.
    مثلا، اگر از مارک promescent استفاده می‌کنید پیشنهاد می‌شو به فرنولوم آلت اسپری کنید. درست زیر کله و ساقه.

چه مقدار اسپری تاخیری باید استفاده کنید؟
    سطح حساسیت بسته به شخص متفاوت است. بیشتر سازندگان می‌گویند با دو یا سه پاف اسپری شروع کنید. می‌توانید با میزان کمتری شروع کنید و خودتان بسنجید.
  • توجه: بهتر است با کم شروع کنید و به تدریج زیاد کنید تا این‌که ناگهان مقدار زیادی اسپری کنید و هیچ حسی برای خودتان باقی نگذارید.
    وقتی به نقاط هدف اسپری کردید، روی آنها را بمالید تا زمانیکه هیچ رطوبتی حس نکنید.
    مثل جق زدن آلتتان را نمالید. چون این کار محصول را به همه جا می‌مالد و آن قسمت هایی را که اسپری نکرده بودید غیرحساس می‌کند و دستانتان هم بی‌حس می‌شود با نوک یک یا دو انگشت به صورت دوار این کار را انجام دهید.
    دستانتان را بعد از کار بشویید تا بی‌حسی هنگام معاشقه پخش نشود.
  1. صبر کنید تا اسپری فعال شود

اینجاست که جادو اتفاق می‌افتد. باید صبر کنید تا مواد تشکیل دهنده پس از جذب توسط پوستتان کارشان را شروع کنند. وگرنه قبل از این که فرصتی به بی‌حس‌کننده بدهید تا عمل کند ارضا می‌شوید.
    بیشتر اوقات ۱۰ الی ۱۵ دقیقه کافی‌ست (راهنمایی: زمان عالی برای معاشقه)

2. آماده‌ی حرکت

اسپری کردید، جذب شد و منتظر ماندید. حالا وقت شروع است!
    خودتان با حسی که آلتتان می‌دهد میفهمید که زمانش فرا رسیده.

اشتباهات رایج استفاده از اسپری تاخیری:
تنها زمانی می‌توانید از محصول انتظار نتیجه‌بخشی داشته باشید که درست مصرفش کنید. تجارب فردی متفاوت خواهد بود چون حساسیت چیزی نیست که در همه‌ی مردان یکسان باشد.
طبیعی‌ست که چند باری باید آزمایش کنید تا قلق کار دستتان بیاید.
بعد از فقط یک بار استفاده تسلیم نشوید و توقعاتتان را در سطحی منطقی نگه دارید.

اگر برای بار اول همه چیز خوب پیش رفت، خوش شانس هستید. البته که یک سری خطاها هست که باید سعی کنید از آنها اجتناب کنید:

1. افراط در مصرف
    بله هر چیز خوبی زیادش بد است.
    با حداقل پاف های پیشنهادی شروع کنید و میزان را به تدریج بیشتر کنید. مارک اسپری اهمیتی ندارد.
    اگر فکر کنید که هر چه بیشتر مصرف کنید، دیرتر انزال می‌شوید، انقدری آلتتان را بی‌حس می‌کنید که دیگر می‌خوابد و عمل نمی‌کند؛ چون شما نمی‌توانید چیزی را حس کنید.
    اگر سهواً زیاد اسپری مصرف کردید نگران نباشید، به محض این که اثر محصول از بین برود حساسیت شما بازخواهد گشت. بیشتر مردان در حدود سی دقیقه بعد حساسیتشان را بازمی‌یابند.

2. تفریط در مصرف
    نقطه مقابل افراط است. با مقدار حداقلی شروع کنید، می‌توانید کمی صبر کنید و اگر دیدید حساسیت آنقدری کم نیست که انزال شما را تاخیر بیندازد، کمی دیگر اسپری کنید.
    یک مقدار طلایی وجود دارد. و این مقدار از مردی به مرد دیگر متفاوت است. پس قبل اینکه مدعی شوید که محصول هیچ فایده‌ای برایتان ندارد، مطمئن شوید که از اسپری به اندازه‌ی کافی استفاده می‌کنید.

3. اسپری کردن به جاهای اشتباه
    شما دستورالعمل را دارید و مطمئن هستید که می‌دانید چه کار باید بکنید چون آن را خوانده‌اید. یک لحظه صبر کنید و فکر کنید: اصلاً میدانید فرنولوم و گلنس کجا هستند؟

• فرنولوم

قسمتی که سر آلت را به ساقه متصل می‌کند. برآمدگی کوچک بافتی بین گلنس و ساقه.
    تصور کنید به آینه نگاه میکنید و زبانتان را بالا میبرید تا از شر تکه غذایی مزاحم لای دندانتان خلاص شوید. زبانتان به کف دهان از طریق “فرنولوم زبانی” متصل است.

• گلنس
    در زبان عامه به آن کله‌ی آلت می‌گویند. معمولاً قسمت زیرین گلنس حساسترین قسمت آن است. محققین تصور می‌کنند که این مساله به خاطر فرسایش روزانه‌ی این قسمت با لباس اتفاق می‌افتد.

1. صبر نکردن به اندازه‌ی کافی بعد از اسپری کردن
    هر اسپری زمان متفاوتی نیاز دارد. همانطور که گفته شد، اکثرشان حداقل ۱۰ الی ۱۵ دقیقه نیاز دارند. بله، حتی یک مدت زمان کوتاه هم در آن لحظات داغ به‌ نظرتان طولانی می‌رسید‌ ولی اگر صبر نکنید عیشتان خیلی زودتر از موعد تمام می‌شود.

سوالات رایج درمورد مصرف اسپری تاخیری
تا الان قسمت فنی ماجرا را متوجه شده‌اید. احتمالاً حتی نحوه‌ی مصرف را گوگل هم کرده‌اید تا تصاویرش را ببینید.
همچنان سوال دارید؟ در ذیل رایج ترین سوالات مربوطه را می‌بینید.

• چند اسپری باید بزنم؟ دو الی سه تا بزنید و زیادش کنید. محدودیت اسپری را از روی توصیه‌های سازنده چک کنید بعضی تاکید دارند که بیشتر از پنج اسپری استفاده نکنید اما بعضی تا ده تا را اجازه می‌دهند.

• اسپری تاخیری را کجا بزنم؟
    شما باید حساس ترین قسمت آلت را هدف قرار دهید. فرنولوم (رجوع به بالا) و زیر کله/ساقه‌ی آلت.

• تاثیر اسپری چقدر طول می‌کشد؟
    نتیجه بسته به سطح حساسیت شما، میزان مصرف محصول و مارک محصول متفاوت است.

• اسپری را باید در حالت نعوظ زد یا خوابیده؟
    انتخاب با خودتان است و فرقی ندارد. اگر ترجیح می‌دهید قبل رسیدن شریکتان این کار را انجام دهید هیچ موردی ندارد. برای برخی وقتی آلتشان سفت است پیدا کردن نقطه‌ی طلایی راحت تر است.

• آیا می‌توانم بعد اسپری زدن کاندوم بذارم؟
    بستگی به نوع محصولتان دارد پس اطلاعاتش را چک کنید. اکثر محصولات منافاتی با کاندوم ندارند اما بعضی بیان می‌کنند که فقط از کاندوم لاتکس استفاده شود.

• آیا لازم است اسپری تاخیری را قبل سکس از روی آلت بشویم؟
    خیلی از مردان این را می‌پرسند. خیلی از محصولات می‌گویند که مقدار اضافی محصول را قبل سکس با دستمال پاک کنید تا از بی حس کردن شریکتان جلوگیری شود.
    اما promescent به این امر نیازی ندارد چون از تکنولوژی targetzone در آن استفاده شده است. این فرمول به ماده‌ی فعال اجازه می‌دهد تا زیر سطح پوست برود و به جای باقی ماندن روی پوست، نورون های حساس را تحت تاثیر قرار دهد.
    اما اگر محصول دیگری استفاده کرده‌اید و بعد از مالش همچنان رطوبت می‌بینید، بهتر است تا مقدار اضافی را با دستمال مرطوب پاک کنید. شاید بهتر باشد حتی اگر چیزی نمی‌بینید هم آن را پاک کنید.
    توصیه: اگر سکس دهانی می‌کنید، بهتر است بعد از جذب آلتتان را بشویید حتی اگر از promescent استفاده می‌کنید.

• اگر شریکم حامله باشد می‌توانم از اسپری تاخیری استفاده کنم؟
    بهتر است جوانب احتیاط را در این مواقع رعایت کنید. از آنجاییکه محصولاتی همچون لیدوکائین و بنزوکائین به عنوان مواد بی خطر در دوران حاملگی لیست نشده‌اند، بهتر است از ریسک کردن بپرهیزید.

• آیا تاثیرات اسپری به شریکم هم منتقل می‌شود؟
    اگر محصول را درست استفاده کنید، قاعدتا نباید این اتفاق بیفتد.
    یادتان باشد:
    ـ مقدار اضافی محصول را پاک کنید.
    ـ مقدار زمان مورد نیاز را صبر کنید.
    ـ دستان خود را بشویید.
    اگر شریکتان نسبت به بی حسی اعتراض کرد یکی از این قدم ها را یادتان رفته.

• عوارض جانبی مصرف اسپری تاخیری چیست؟
    همیشه قبل از خرید محصول عوارض را چک کنید. یادتان باشد که هر محصولی متفاوت است و ممکن است مواد متفاوتی در آن به کار رفته باشد که عوارض خاص خود را داشته باشند. اصلی ترین عارضه‌ی جانبی همانیست که انتظارش میرود: بی حسی موضعی و موقتی آلت.
    افراط در مصرف می‌تواند موجب بی‌حسی موقت کامل و احتمالا از بین رفتن نعوظ برای مدتی کوتاه شود.
    در صورت مشاهده‌ی حساسیت های پوستی، خارش، سوزش و بی حسی بیش از حد با استفاده‌ی نرمال محصول سریعا با آب و صابون آلت را بشویید و در صورت پایداری علائم بیش از دوازده ساعت به دکتر مراجعه کنید.

نتیجه‌گیری
اگر چه اسپری تاخیری دارویی ساده به نظر می‌رسد مهم است که بدانیم چه چیز اثربخش است و چه چیز نیست.
مارک های مختلفی ادعا میکنند که بهترین هستند اما تحقیق کنید و مناسب ترین محصول برای خودتان را انتخاب کنید اگر یک محصول خوب نبود به این معنا نیست که بقیه هم خوب نخواهند بود.

منبع: promescent

18 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2020-12-14 18:37:12 +0330 +0330

جقیقای این مملکت تو همون مرحله ی اول آبشون میاد متاسفانه 👌
تشکر از شما 🌹

9 ❤️

2020-12-15 00:30:50 +0330 +0330
0 ❤️

2020-12-15 14:53:53 +0330 +0330

↩ amir_3030
حرفت درسته والا اون زنای پورن کیرتم کلا خوابیده باشه انقد میخورن و لیس میزنن تا بلندش کنند و بعدشم اون کیرو تا دو ساعت تو کصشون میکنند و طرف ابشم نمیاد.
غیر اونم بستگی داره خانم عزیز بعضی وقتا قلق که دستت بیاد چیکار کنی تا دو ساعتم تلمبه میزنی.
تجربشو داشتم که میگم اونم نه ی بار . طرفو چن بار ارضا کردم که خسته شده ولی بجاش خودم ارضا نشدم.

1 ❤️

2020-12-15 15:13:16 +0330 +0330

↩ mistrs_l
حالا همرو دیگه جمع نبند،،،،،،،
😎😎😎

0 ❤️

2020-12-15 19:07:59 +0330 +0330

↩ farfar22
لابد زیاد استفاده میکنی، گفته اول باید دو تا پاف بزنی بعد اگ دیدی کم بود زیادش کنی. در ضمن همه جاشم نباید بزنی. از اول بخون بنظرم

1 ❤️

2020-12-15 21:48:37 +0330 +0330

اسکلت حشری من پروفایل شما رو دیدم و میدونم تمام مطالبتون علمی هست، لطفا یک تاپیک جامع راجع به دیر انزالی و روش های درمانی ایجاد کنید، برای من عجیبه که اکثر مقالات به زبان پارسی که در نت هست راجع به زود انزالی هست و کمتر مقاله ای راجع به دیر انزالی پرداخه، لطفا در این مورد کوشا و راهنما باشید.
با تشکر از مطالبتون.

1 ❤️

2020-12-15 22:02:12 +0330 +0330

↩ sexytehranpasdaran

sexytehranpasdaran: اسکلت حشری من پروفایل شما رو دیدم و میدونم تمام مطالبتون علمی هست، لطفا یک تاپیک جامع راجع به دیر انزالی و روش های درمانی ایجاد کنید، برای من عجیبه که اکثر مقالات به زبان پارسی که در نت هست راجع به زود انزالی هست و کمتر مقاله ای راجع به دیر انزالی پرداخه، لطفا در این مورد کوشا و راهنما باشید.
با تشکر از مطالبتون.

سپاس، درمورد اینم تاپیک داریم:
بررسی دیر انزالی و راههای درمان آن

0 ❤️

2020-12-16 09:44:00 +0330 +0330

خوب من که تا حالا سکس نداشتم و کلا این چیزا رو امتحان نکردم … ولی من کلا سعی میکنم قبل از اینکه خودم بخوام بزارم داخل قبلش چند بار ارضاش کنم و وقتی دیگه احساس کردم خسته شده میکنم توش که دیگه خودم ارضا شم … اون موقع فکر کنم اینقدر تحریک شده باشم که چند تا بزنم بترکه دیگه

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «