۱٠ فتیش عجیب غریب

1397/11/01

۱٠ فتیش جنسی عجیب که باورشان نخواهید کرد

by Chidirim Ndeche
19 July 2017

فتیش جنسی اصولاً به معنی تمایل جنسی به اشیاء غیر زنده یا اعضای غیر جنسی بدن گفته می‌شود. به چیزی که فرد به آن تمایل دارد، «فتیش» می‌گویند و به شخصی که آن فتیش را دارد «فتیشیست». با توجه به این توضیحات برخی فتیش‌های عجیب و باورنکردنی آورده شده است.

١) نکروفیلیا (Necrophilia)
به معنی تمایل جنسی به جسد است. پس معلوم شد این همه بیماری‌های عجیب از کجا ناشی می‌شوند!

٢) کورپوفیلیا (Coprophilia)
به معنی تحریک شدن ناشی از مدفوع است. مدفوع واقعاً یکسری از افراد را حشری می‌کند! آیا تا حالا فیلمی دیده‌اید که کسی به پارتنرش میگوید تا رویش مدفوع کند؟ اگر شما در این موقعیت بودید چه کار می‌کردید؟

٣) فراتوریسیم (Frotteurism)
به معنی تحریک شدن ناشی از دست زدن به نواحی جنسی یک غریبه در مکان‌های شلوغ است.
در این راستا همچنین میتوانید بنگرید به تاپیک مالش غیرمنتظره

۴) لیتوفیلیا (Lithophilia)
به معنی تمایل جنسی به سنگ و شن است. حال این پرسش پیش می‌آید که آیا این افراد هر موقع که بتوانند اندامهای جنسی‌شان را روی دیوارهای بتنی میمالند؟!

۵) اکتراستی (Actirasty)
به معنی تمایل جنسی به اشعه‌های خورشید است. این افراد احتمالاً یک عالمه ویتامین دی جذب می‌کنند!

۶) زایلوفیلیا (Xylophilia)
به معنی تمایل جنسی به چوب است. این افراد اگر شغل نجاری را انتخاب کنند تا ابد شاد خواهند بود!

٧) جرونتوفیلیا (Gerontophilia)
به معنی تمایل جنسی به افراد پیر و مسن است. این افراد اگر به مرادشان برسند، ثواب زیادی می‌برند!

٨) آگماتوفیلیا (Agalmatophilia)
به معنی تمایل جنسی به مجسمه است. آیا این افراد به مجسمه‌ها به عنوان چیزی نگاه می‌کنند که اگر زنده شوند به آنها جذب می‌شوند؟ معلوم نیست!

٩) فرمیکوفیلیا (Formicophilia)
به معنی تحریک شدن از حشرات است. چه میتوان گفت؟!

۱٠) استیژیوفیلیا (Stygiophilia)
به معنی تحریک جنسی ناشی از فکر کردن به آتش و عذاب جهنم است. آیا این افراد اصطلاح “میری جهنم” را بیش از حد جدی گرفته‌اند؟!

برگرفته از:

guardian.ng/life/love-and-relationships/10-weird-sexual-fetishes-you-wouldnt-believe

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2019-01-22 12:52:20 +0330 +0330

درسته مسخره و عجیب به نظر میاد ولی برای من عجیب نبود چون همشون از نظرم قابل درکه :)

1 ❤️

2019-01-22 13:20:53 +0330 +0330
نقل از: Lady_Ronaak درسته مسخره و عجیب به نظر میاد ولی برای من عجیب نبود چون همشون از نظرم قابل درکه :)

لابد تو یه جامع‌الفتیشی.

2 ❤️

2019-01-22 18:43:15 +0330 +0330
نقل از: Different man

مثلا با یارو دعوات میشه بش میگی: برو به جهنم باو

بعد یارو میگه: ژوووووووون اووووووووف یبار دیگه بگو انصافا!!

🙄 🙄

1 ❤️

2019-01-23 09:15:15 +0330 +0330
نقل از: اسکلت حشری
نقل از: Lady_Ronaak درسته مسخره و عجیب به نظر میاد ولی برای من عجیب نبود چون همشون از نظرم قابل درکه :)

لابد تو یه جامع‌الفتیشی.

نه فقط دیگه هیچی واسم عجیب نیست

1 ❤️

2019-01-23 13:39:44 +0330 +0330
نقل از: salin اینایی که کفتی جوک بود یا واقعا هستن کساتی که این تمایلات مسخره رد داشته باشن. مثلا یکی بهت بگه با مرده شورقراردارم ی جسد توپ ردیف کرده میخام باهاش برم سکس کنم.یابا یه چوب و سنگ و شن قرارملاقات دارم.یا به مامانت بگی امشب یه پشه میاد دنبالم که باهم بریم دور دور......درکش نمیکنم

? ? ? ?

0 ❤️

2019-01-27 14:18:48 +0330 +0330

دندروفیلیا (Dendrophilia) به معنی تمایل و تحریک جنسی توسط درخت و گیاهان است. این نوع رابطه جنسی سابقه درازی دارد چون درخت‌ها از دوران باستان نماد باروری بودند و در برخی مناطق، در ایام مقدس خاصی مردها باید به دشت می‌رفتند و داخل درخت‌ها انزال میکردند.

جدیدترین گزارش مربوط به این مراسم دسته‌جمعی هم به مردم مهیناکو در آمریکای جنوبی که قبیله‌ای آمازونی بودند برمیگردد.

البته امروزه در روزگار مدرن این تمایل به شکل رابطه‌ی جنسی درآمده و از شکاف یا شاخه‌‌ی درخت برای تحریک جنسی استفاده میشود که حتی افرادی گفته‌اند با درختشان پیوند عاطفی برقرار کردند و باهاش سکس عاشقانه می‌کنند…

0 ❤️

2019-04-19 07:57:30 +0430 +0430

از فردا اینجا عکس سکسی از کس کون پشه مد نشه صلوات ! دیشب این پشه رو زدم عجب گوشتی بود 🙄 🙄 ?

0 ❤️

2019-04-19 15:35:03 +0430 +0430
نقل از: اسکلت حشری
نقل از: salin اینایی که کفتی جوک بود یا واقعا هستن کساتی که این تمایلات مسخره رد داشته باشن. مثلا یکی بهت بگه با مرده شورقراردارم ی جسد توپ ردیف کرده میخام باهاش برم سکس کنم.یابا یه چوب و سنگ و شن قرارملاقات دارم.یا به مامانت بگی امشب یه پشه میاد دنبالم که باهم بریم دور دور......درکش نمیکنم

درمورد نکروفیلیا (مرده‌دوستی) که فک کنم به وفور مقاله و فیلم و داستان هس.
کافی‌ست تموم نامهای ذکر شده در تاپیک رو سرچ بزنید تا به وضوح دریابید اینجا جوک گفته شده یا حقیقت.
دلیل ضمیمه‌ شدن اصطلاحات به زبون اصلی هم همین بوده.

سلام

0 ❤️

2019-04-19 21:58:30 +0430 +0430

من ۲و ۱۰ رو میتونم حس کنم

0 ❤️

2019-04-19 22:55:49 +0430 +0430
نقل از: سامان.اصف یک فتیش هم هست نسبت به ماشین و موتور اونم خیلی خنده داره

ای وای ارررره منم خوندم یه جاییی خیلی جالبه فک کن یارو s500 ببینه شق کنه (dash)

0 ❤️

2019-04-19 22:58:06 +0430 +0430

اسکلت جونم مثه همیشه عااااالی بووووووووس از ترقوت ?

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «