آیا خدا پوست سرکیر را اضافه خلق کرده و یا در کار خدا ایرادی نیست؟!

1393/07/19

درود دوستان
عنوان این تاپیک مربوط به داعش و سپاه و انقلاب بود…موضوع بهتری به ذهنم رسید گفتم عوضش کنم
سوال من این است: آیا کسیکه ما را خلق کرده…عضو بدردنخوری هم در بدن ما بوجود آورده که باید برداشته شود!؟ اگر خدایی که ما را بوجود آورده…هر عضو ما را برای کاری ساخته است…و بی حکمت نبوده…پس چرا از کار خدا ایراد می گیرید و پوست جلوی آلت پسرانه را بر میدارید!؟و میگویید خدا بیخود کرده این عضو را داده است…؟ و اگر خدا این عضو را بی حکمت داده و بدردنخور… پس چرا میگویید خدا هر چیزی را بنا بر حکمتی داده است و در کار خدا ایرادی نیست!؟
توضیح:طبق تحقیقات جدید…این عضو در روند تکاملی انسان بوجود آمده…برای بیرون کشیدن اسپرم مردی که قبلا با زن مورد نظر شما، سکس داشته و آب خود را درون واژن وی ریخته…مانند اینکه یعنی وقتی سر آلت تا انتهای واژن رفت …این پوست اضافه…اسپرم مرد قبلی را به درون خود کشیده و بیرون میکشد تا مرد قبلی شانس کمتری برای ابقاء نسل داشته باشد و شانس شما برود بالاتر. همچنین این پوست نقش محافظی را دارد تا نگذارد سر آلت مرد…زود تحریک شود و عمل جنسی به مدت بیشتری دوام آورد تا زن نیز ارضا شود.

پوست کیر ختنه نشده
14646 👀
2 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2014-10-12 13:14:28 +0330 +0330

نهادهای بهداشت جهانی ختنه رو تایید میکنند بدلیل نقش موثر در جلو گیری از ایدز
من یک فایل از سازمان بهداشت جهانی داشتم خواستم آپلود کنم ولی نشد مثل اینکه آپلود سنتر مشکل داره وقتی رفع شد براتون میزارم

0 ❤️

2014-10-12 15:25:16 +0330 +0330

[quote=’‘دلارام’’]چقد زشت و چندش اوره[/quote]
چی زشت و چندش آوره!؟

0 ❤️

2014-10-12 15:46:16 +0330 +0330

خطاب به دوستانی که میخواهند بفهمانند که ختنه خوب است
من بحثم این نیست که ختنه خوب است یا بد
بحثم این است که اگر خدا گفته پوست سرکیر را بزنید…
همون دو حالتی باید پیش بیاد کاربر “چ ت ک خ” گفت
یا آفرینش خدا اشکال داره و شما باید اصلاح کنید
یا آفرینش خدا نقص نداره و شما گه میخورید اصلاح میکنید
کدومش!؟

1 ❤️

2014-10-12 16:03:39 +0330 +0330

خدایا…کی میشه از شر این سفسطه های احمقانه راحت شیم؟
خدایا…آخه تو چرا دیگه اشتباه کردی!؟
خدایا…تو چرا نفهمیدی که پوست سرکیر…برای بدن مضر است!؟ که ما دینداران…هی مجبور نباشیم سرکیرمون رو ببریم!؟
برادران قبول… پوست سرکیر مضر است
مطمئن باشید من قبول کردم
حالا سوالی که پیش میاد:
آیا پس خدا در خلقتش اشتب زده است!؟ و ما باید خطای خدا در آفرینش را اصلاح کنیم!؟

1 ❤️

2014-10-12 16:27:19 +0330 +0330

واقعا خرید و نمیفهمید یا خودتون رو زدید به نفهمی جناب؟
حالا اگه یه چند باری از زندگی کیر خوردی دلیل نمیشه خریت خودتو یا ننه بابا تو بندازی گردن خدا…همه تاپیکهات رو تا حالا دنبال کردم یکی از یکی کس شعر تر همش هم میخوای ثابت کنی یا خدا وجود نداره یا خدا اشتباه کرده یا نمیدونم همه تون حروم زاده اید یا نمیدونم سکس با محارم فواید علمی داره و … ازین جور کس شعرا… بدبخت خودتو مسخره همه ملت کردی … اصلن آخرش که چی؟
چهار تا فحش به خدا میدی چهار تا به این ور چهار تا به اونور که چیرو ثابت کنی بدبخت
به هر کی هم که با دلیل پوزت رو بزنه انگ هویجی بودن و خر ملابودن و فلان و بهمان میزنی
جمع کن کاسه کوزتو دییگه…
///////
خوب خودتو نشون دادی بسیجی کسکش
آرم فروهر گذاشتی آواتارت و با این حربه داری از تازیها دفاع میکنی
میمون ملاها که بجز تقلید و واگویه…چیزی برای عرعر نداری
کسکش عوضی… چجوریه که در کار خدا دخالت میکنید و بعدش میگید کار خدا نقص نداره!؟

1 ❤️

2014-10-12 16:28:46 +0330 +0330

منم می خواستم بگم که چرا همش به فکر خودمون هستیم که دیدم بالا یه اشاره ایی شد!
اگه آلت مرد آلوده باشه می تونه در هنگام نزدیکی برای مهبل زن هم دردسر درست کنه که بر عکس آلت مرد شست وشوی آلت زنانه راحت نیست.

زود انزالی هم اولین بار شنیدم ولی فکر کنم به خاطر کیفیت کاره ?
کیفیت را فدای کمیت نکنیم lol

0 ❤️

2014-10-12 16:38:08 +0330 +0330

جالبتر اینه که هر بار یه کس شعر جدید میگی، دقیقا هر دفعه میگی طبق تحقیقات جدید دانشمندان…ای ریدم تو مخ این دانشمندانی که از تو کون مبارکت در میاری… بسه دیگه …خسته نمیشی از این همه چرت گفتن…فازت چیه گل میکشی …حشیش؟آره…همینه دیگه بنده خدا مخت گوزیده…
هرکی هم میاد تو تاپیکات حرف حساب میزنه انگ هویجی بودن و نوکر رژیم بهش میزنی…من دیگه نمیدونم چیکار کنم … دادار پاک خودش یه درمونی بزراه جلو پات ، خدا به خونوادت رحم کنه و نجاتت بده از کسمغزی.
/////////
جالبه…شما میمونهای مقلد ملاها…قبلا تمام استنادتون به تفاسیر ملاها و قران و حدیث بود…بعد که دیدید ملت قبول نمیکنه…کسشعرای خودتون رو به دانشمندان نسبت دادید و حتی تا اونجا پیش رفتین که گفتین انیشتن هم وقتی حقانیت تشیع رو دید…شیعه شد…!
یا گفتید ناسا شق القمر رو تایید کرده…!
من تمامی حرفام… نشات گرفته از نظریات دانشمندان است…مانند داروین و شاگردان او تا عصر حاضر
کسشعرای رجانیوز و خبرگزاری فارس هم بدرد کس عمت میخوره نه مغز من
ببین مادرصیغه جان
قبول
من حرفت رو قبول کردم که ختنه بسیار عالیه
حرف دیگه ای هست!؟
خب
حالا این سوال پیش میاد که چرا خالق ما این مساله خوب رو نمیدونه!؟
میدونه یا نمیدونه!؟
کسشعر اضافی هم نگو…دری وری نامربوط هم نگو
میدونه که نبودن پوست سرکیر به نفع ماست یا نمیدونه؟!
ببین کسکش…بازم میگم…دیگه از فواید ختنه برام نگو
بگو خدا میدونسته که پوست سرکیر ضرر داره یا نمیدونسته!؟

1 ❤️

2014-10-12 16:54:15 +0330 +0330

این سوالت بخاطر اینه که انقدر کشیدی دیگه چشمت باز نمیشه ببینی چی نوشتم…:(( در دوران جنینی این پوشش برای حفاظت از آلت تناسلی هست چون در اون زمان آلت بسیار حساس است و این پوشش سپری هست برای محافظت ازون در برابر میکروبها و… ولی بعد از تولد دیگه نیازی به اون نیست وبغیر ازینکه سودی نداره ضرر هم داره که همش رو گفتم که طبق تحقیقات جدید هم ثابت شده آقای تحقیقات جدید…))
مثل بند ناف که در دوران جنینی برای جنین لازمه ولی بعد از تولد نیازی به اون نیست و در همه جای دنیا بریده میشه … البته نمیدونم اگه شما استثنا باشید!!!
حالا فهمیدی کس مغز حروم زاده
البته از لفظ حروم زاده برداشت بد نکن چون خودت دوست داشتی و بهت ثابت شده بود که حروم زاده ای اینو گفتم(طبق اون تاپیک خنده دار که قبلا زده بودی)
افتاااااااد؟
//////
بچه ها…این مادرصیغه ای رو بنگرید که هر گاه کم میاره…دائم میگه “تو چون از زندگی کیر خوردی این حرفا رو میزنی”… و یا مثلا میگه"تو چون عقده ای هستی حرف منو قبول نمی کنی"
خب بگذریم جناب روانشناس …گفتی حرامزاده ام…چون خودم توی تاپیک مسخره ام گفته بودم…
اگه یادت باشه…اونجا نوشته بودم همه ما انسانهای کره زمین…حرامزاده ایم
و این شامل تو هم میشه…مگر اینکه تو از مریخ باشی
خب مادرصیغه گرامی
بند ناف… تقریبا مثال خوبی زدی
آفرین
ولی اسکل…بند ناف…خودش هم میافته اگه بریده نشه
و این نشون میده که اگر خالقی بوده…میدونسته که کجا مضر هست …کجا مفید
کجا باید بمونه…کجا نباید بمونه
درست هست یا نیست ای مادرصیغه تازی پرست…میمون ملاها!؟

1 ❤️

2014-10-12 16:57:19 +0330 +0330

راست میگه بابا شماها مگه دانشمندید نصفه شبی دعوا راه انداختید!
( دنبال کردن یک تایپیک زند هم حال میدا! ? )
ولی صاحب تایپیک هم اعصاب ندارا بحث علمی رو به فحش کشید. beee

0 ❤️

2014-10-12 17:01:52 +0330 +0330

کس مشنگای ابله
من میگم من قبول کردم که ختنه خیلی خوبه…اصلا میخواین خودم توضیح بدم درباره فواید ختنه!!!؟
طبق تحقیقات دانشمندان… پوست سرکیر موجب بیماری میشه…درست گفتند…آفرین به این دانشمندان و شما میمونهای مقلد ملاها
حالا بهم بگین… خالق ما میدونسته که پوست سرکیر ضرر داره یا نمیدونسته!؟
کسکشا دیگه از فواید ختنه نگید…از این بگید که خالق ما میدونسته این پوست مضر است یا نمیدونسته!؟

1 ❤️

2014-10-12 17:03:36 +0330 +0330

من کاری به دعواتون ندارما ولی خداوکیلی بند ناف خودش نمیوفته میبرنش در 99.9% نوزادها :D

یادم رفت اینو بگم دوباره ویرایش زدم اینو اضافه کردم.
فکر کن اگه قرار بود بند ناف خودش بیوفته یهو مثلا توی شکم مادره بند ناف در میره کلا همه بچه هم مادر بگا میرفتن :))
//////////
ابله… درسته که بند ناف رو میبرند… چون میخوان زیباتر بیافته و اثر زیادی از ناف نباشه روی شکم
ولی اگه هم نبریدند…خودش میافته

0 ❤️

2014-10-12 17:07:10 +0330 +0330

آقا ساعت از 12 گذشته , دیگه ته کشیدیم! حالا از کجا بریم بفهمیم خدا چی فکر می کرده!

اصلا یه جوابش خوده تویی!
خدا چرا باید یکی مثل تو رو می آفرید که که مخلوقاتشو به سخره بگیره؟!
اون پوست کیر هم همچین دیلیلی لابد داره!

0 ❤️

2014-10-12 17:08:24 +0330 +0330

یه بار میگه نمیدونم سکس با محارم برای بدن مفیده و از ین کسشعرا…

الاغ نفهم… من کی و کجا گفتم سکس با محارم مفیده!؟
من خودم مخالف سکس با خانواده هستم…ولی اگه کسی هم اینکارو کرد…به من هیچ ربطی نداره
کسکش…

0 ❤️

2014-10-12 17:12:32 +0330 +0330

بنده اهورامزدا را واسطه قرار داده و از اون تقاضا میکنم به دوستان دانش تخصصی آناتومی بدن انسان بدهد تا در این بحث به نتیجه برسن :D
بابا بخدا میخندن بهتون این بحث به هر کی میپرستید مال دوتا دکتر یا دانشمنده نه مال ما جقیا =))
:))
////////////////////
کس مشنگ نفهم
این صدبار:
بحث من این نیست که ختنه مفید است یا مضر
کسمشنگ
کونی
دهان گائیده
بحث من اینه که آیا خالق هم میدونه که ختنه مفیده!؟ و پوست سرکیر موجب مرض؟

0 ❤️

2014-10-12 17:19:30 +0330 +0330

این صدبار:
بحث من این نیست که ختنه مفید است یا مضر
کسمشنگ
کونی
دهان گائیده
بحث من اینه که آیا خالق هم میدونه که ختنه مفیده!؟ و پوست سرکیر موجب مرض؟[/quote]

جناب آقای دانشمند بچه ها ده بار جواب همین سوالت رو دادن. با دقت حرفای بچه ها رو بخون به جای اینکه فحش توی مغزت لود کنی.

در ضمن این بحثا مال منو تو نیست. مال دوتا دکتر و دانشمنده قربون اون مغز فندقیت بره عمه
//////////
خب ابله
وقتی میگی این بحثا مال دکترهاست
باز هم منظورت همون گفتن فواید ختنه است که مربوط به علم پزشکی میشه
در حالیکه تو آدم احمق نادان… هر چی بهت بگم…منظور من این نیست که ختنه فایده داره یا نداره
منظور من اینه که خدا چرا پوست سرکیر رو داد و بعد که فهمید ضرر داره…گفت ببرینش؟
بحث من اینه احمق:
آیا خدا هم مثل دانشمندایی که برشمردین…میدونه پوست سرکیر ضرر داره!؟

0 ❤️

2014-10-12 17:20:38 +0330 +0330

راست میگه بریخت هم هست. قبلنا تو تایپیک خارجی ها هم خونده بودم که دختراش گفته بودن از آلت هایی که پوستی باشن خوششون نمیاد.

اصلا کیر هستشو یدونه کلش مگه میشه معلوم نباشه!

0 ❤️

2014-10-12 17:34:44 +0330 +0330

خوب فقط این مورد نیست!
شاید آفریده تا ضررشو ببینیم و این زحمت به خودمون بدیم که راه درستو انتخاب کنیم و سختیش هم تحمل کنیم.

خدا ویروس ها باکتری ها انگل ها وخیلی چیزهای دیگه رو آفرید که موجب رنج و عذاب هستش و مبارزه کردن با اونهارو هم به خودمون سپرد تا بتونیم توانایی هامون بشناسیم.

خیلی چیز ها رو هم خوده انسان به وجود میاره و همه چیز از طبیعت نیست.

پوست اضافی هم آفرید تا عیب هاشو ببینیم و برای حلش هم یه فکر کنیم. شاید امروز روش دردناکی برای حلش وجود داره ولی در آینده راحت بشه.

شاید یه زمانی اون پوست ضائد نقش مفید تری داشته ولی با گذشت زمان دیگه می شد از مفید بودنش چشم پوشی کرد!

به قل شما زمانی برای جلوگیری از رقیب کاربرد داشته ولی با اومدن دین و نهی کردن زنا این اتفاق در جوامع دینی کمتر شده.
زمانی انسان پوشش مناسب نداشته و اون پوست می تونسته محافظ خوبی بوده باشه در مقابل محیط اطراف ولی امروز با بالا رفتن ضریب محافظت نقش موثری نداره.
در رخم نقش ضد میکروبو بازی میکنه و مثل پیاز میکروب جذب می کرد ولی تو بیرون دیگه یه امتیاز به حساب نمیاد.

در هر صورت می دونم قرار نیست این دنیا بهشت باشه که همه چیز از قبل برای رفاه ما آماده باشه اگه بود مارو تو همون بهشت نگه می داشتن.

0 ❤️

2014-10-12 17:34:47 +0330 +0330

[quote=’‘دلارام’’][quote=Ipenis][quote=’‘دلارام’’]چقد زشت و چندش اوره[/quote]
چی زشت و چندش آوره!؟[/quote]
کیر ختنه نشده[/quote]
خب…تو که ماشالله واسه خودت مردی هستی دیگه چرا تعجب کردی؟!

0 ❤️

2014-10-12 17:37:26 +0330 +0330

[quote=کامران135]خوب فقط این مورد نیست!
شاید آفریده تا ضررشو ببینیم و این زحمت به خودمون بدیم که راه درستو انتخاب کنیم و سختیش هم تحمل کنیم.

خدا ویروس ها باکتری ها انگل ها وخیلی چیزهای دیگه رو آفرید که موجب رنج و عذاب هستش و مبارزه کردن با اونهارو هم به خودمون سپرد تا بتونیم توانایی هامون بشناسیم.

خیلی چیز ها رو هم خوده انسان به وجود میاره و همه چیز از طبیعت نیست.

پوست اضافی هم آفرید تا عیب هاشو ببینیم و برای حلش هم یه فکر کنیم. شاید امروز روش دردناکی برای حلش وجود داره ولی در آینده راحت بشه.

شاید یه زمانی اون پوست ضائد نقش مفید تری داشته ولی با گذشت زمان دیگه می شد از مفید بودنش چشم پوشی کرد!

به قل شما زمانی برای جلوگیری از رقیب کاربرد داشته ولی با اومدن دین و نهی کردن زنا این اتفاق در جوامع دینی کمتر شده.
زمانی انسان پوشش مناسب نداشته و اون پوست می تونسته محافظ خوبی بوده باشه در مقابل محیط اطراف ولی امروز با بالا رفتن ضریب محافظت نقش موثری نداره.
در رخم نقش ضد میکروبو بازی میکنه و مثل پیاز میکروب جذب می کرد ولی تو بیرون دیگه یه امتیاز به حساب نمیاد.

در هر صورت می دونم قرار نیست این دنیا بهشت باشه که همه چیز از قبل برای رفاه ما آماده باشه اگه بود مارو تو همون بهشت نگه می داشتن.[/quote]
میدونی بزرگترین بدبختی ما خاورمیانه ایها چیه!؟
ترواشات مغز کیری خودمون رو به خدا نسبت میدیم…!

0 ❤️

2014-10-12 17:41:52 +0330 +0330

تو می خوای بگی حدا وجود نداره؟ یا ما خرافات ذهنمونو به خدا نسبت میدیم تا توجیه بشن؟

0 ❤️

2014-10-12 17:43:56 +0330 +0330

همون خدای کسخل انشالا تو رو هم شفا میده!!نگران نباش
اینجا آدم نشی اون دنیا خودش حالیت میکنه که کیر رو درست افریده یا اشتباه کرده
تو راحت باش
از کس شعرات کم نکن و همینجور ادامه Ipenis

0 ❤️

2014-10-12 17:44:34 +0330 +0330

[quote=کامران135]تو می خوای بگی حدا وجود نداره؟ یا ما خرافات ذهنمونو به خدا نسبت میدیم تا توجیه بشن؟[/quote]
من نمیدونم خدایی هست یا نیست
ولی میدونم شما تازی پرستان و کلا دینداران… همیشه در کار همون خدایی که بهش معتقدید… دخالت و شراکت میکنید.

0 ❤️

2014-10-12 17:55:21 +0330 +0330

حالا اگه هستن کسایی که تو همه چیز دخالت می کنن و بدعت یا چیزایی عجیب غریب قرار میدن درسته همیشه هم بوده از این جور آدما!

این دیگه به خودمون بر می گرده با عقل و دانش تجربی ایی که داریم غلط رو از درست تشخیص بدیم و در راه پیشرفت و تکامل خودمون گام بر داریم تا خودمون بهشت خودمون بسازیم.

همیشه برای اهل اندیشه و فکر نشانه هایی هست.

شب به خیر. boredom

0 ❤️

2014-10-12 18:52:15 +0330 +0330

ادمین حالت خوبه!!
چرا نظرات رو پاک میکنی یا واس مارو نمیذاری؟هان!!

0 ❤️

2014-10-13 02:23:29 +0330 +0330

درود بر دوستانم
erza_koon
فریدون فرخزاد
کیر هست.
به امیر2010
اینجور بحثا برای تو احمقانه است…برای من…آگاهی رسونی به نسل جدید است که کمی وادار به تفکر شوند و کورکورانه هر کاری که پدرانشان میکنند…تقلید نکنند

0 ❤️

2014-10-13 02:27:19 +0330 +0330

[quote=کیرکلفت.حشری]همون خدای کسخل انشالا تو رو هم شفا میده!!نگران نباش
اینجا آدم نشی اون دنیا خودش حالیت میکنه که کیر رو درست افریده یا اشتباه کرده
تو راحت باش
از کس شعرات کم نکن و همینجور ادامه Ipenis[/quote]
نمونه ای کامل و البته حشری… از شخصی که دربست…میمون ملاها شده…
میمون جان… هر چی ملاها از بچگی کردن توی کونت رو باور نکن

0 ❤️

2014-10-13 11:24:18 +0330 +0330

عزیز من این چه اگاهی رسونده ؟ شما یه بحث تخصصی انداختی وسط منتظر نظر بقیه هستی ؟ این بحث در تخصص منو شما نیست.
اگه یه بحث دینی یا فلسفی مینداختی وسط من هیچی نمیگفتم تازه خودمم کلی ازت تشکر میکردم همونطوری که خیلی جاهای دیگه اینکارو کردم. اما اینکارت الان احمق پروریه نه اگاهی رسانی!
اونایی هم که براشون سوال وجود داره یا برن متخصص یا دانشمند یا پزشکی چیزی بشن یا برن از چندتا متخصص و دانشمند سوال کنن.
اینکه خدا کار اشتباهی در این مورد کرده یا نه رو کسی میتونه بگه که شناخت کامل از اجزاء بدن انسان داره که طبیعتا یا باید متخصصی دانشمندی چیزی باشه !
اینکه کاری رو کورکورانه نکنن ربطی با این مسائل علمی نداره. این حرف مال مسائل دینی و خرافی هست که توی جامعه رواج پیدا کرده نه این مسائل علمی. راجع به این مسائل هیچ فکر هم نکنن و طبق علم روز جلو برن کافیه هیچ نیازی به تفکر در این موارد نیست چون اینا در حیطه ی علم و دانش قرار داره.
////////////////////////

آقای کس مغز منش
من فکر کنم تو اشتباهی ظاهری انسانی داری…وگرنه مغز خر تو رو اداره میکنه…!
الاغه…من بحثم اینه که خدا چرا باید یک چیز اضافی رو در بدن ما قرار بده
کسمغز…
کدوم پزشک میتونه درباره خدا…نظر بده!؟
کسمغز…پزشکها ممکنه بگن که ختنه خوبه…یا ختنه بده
ولی درباره خدا که نمی تونن توضیح بدن
افتاد آقای کس مغز منش!؟

0 ❤️

2014-10-13 12:08:24 +0330 +0330

نظرت چیه یه بحث هم در مورد “ریدن” راه بنداز. خدا مگه نمیدونست ریدن کار بیهوده ایه و وقت انسانها رو تلف میکنه و هیچ سودی به حال آدما نداره پس چرا دستگاه گوارش رو طوری درست نکرد که هرچی غذا میخوریم جذب بشه و چیزی نمونه که مجبور باشیم هی بریم برینیم ! این بحث خیلی بحث خوبیه ها یکم فکر کن در موردش !
به کارت ادامه بده. فقط فکر نکنم عمرت کفاف بده این دنیا بهبودی پیدا کنی. اگه اون دنیایی بود شاید اونجا یکم بهتر بشی… اگه هم اون دنیایی نبود که کلا همینجوری می مونی.
//////////
این کسمغز احمق که نمیدونم بسیجیه…یا ملایی که با تقیه اومده توی سایت برای هدایت ما
اینقد کسمغزی که دفعیات بدن رو با یک قسمت از بدن مقایسه میکنی
کسمغز…من هم سوالم همینه…اگه پوست سرکیر جزو دفعیات بدن هست…چرا خود خالق کاری نکرده که مانند مدفوع و شاش… پوست سرکیر هم از بدن دفع بشه!؟ کسمغز… اگه اضافی بوده…چرا خلقش کرد؟! اگه خلقش کرد و باید دفع بشه…چرا خودش کاری نکرد که بصورت طبیعی دفع بشه مثل مدفوع!؟
تو به احتمال قوی…یا یک طلبه هستی یا بسیجی که با رنگ عوض کردن میای اینجا

0 ❤️

2014-10-13 13:31:35 +0330 +0330

[quote=.TAK STAR.]سایت چی شده.ادمو با 800 تا پست بلوکه میکنن الکی…نام کاربری رو غیر فعال میکنن…حساب کاربریتو پاک میکنن چ وضعشه
راستی ی فیلم دیدم از مراسم و جشن برداشتن پرده بکارت دختران تو ژاپن.ی سالن خیلی بزرگ بود هزارتاییم دختر توش بود پرده هاشونو میزدم مردا[/quote]
بله…من هم این فیلم رو 8سال پیش دیده بودم
هر جا ملایان هستند… کشورش عقبمانده و جنگزده است
اگر ژاپن هم ملای تازی پرست داشت…کم از افغانستان و ایران و عراق نبود…

0 ❤️

2014-10-13 14:00:59 +0330 +0330

فوايد ختنه

1. كاهش ريسك سرطان دستگاه تناسلي
  2. كاهش عفونت ادراري
  3. كاهش ريسك انتقال بيماريهاي مقاربتي مانند ايدز
  4. كاهش عفونت وتورم دستگاه تناسلي
  5. كاهش ريسك كانسر دهانه رحم در همسران مردان ختنه شده
0 ❤️

2014-10-13 14:16:55 +0330 +0330

[quote=deadlock]فوايد ختنه

1. كاهش ريسك سرطان دستگاه تناسلي
  2. كاهش عفونت ادراري
  3. كاهش ريسك انتقال بيماريهاي مقاربتي مانند ايدز
  4. كاهش عفونت وتورم دستگاه تناسلي
  5. كاهش ريسك كانسر دهانه رحم در همسران مردان ختنه شده[/quote]
    خب…الله که فواید نبودن پوست سرکیر رو میدونه…چرا این زائده بیخودی رو خلق کرد!؟
    پس در کار خالق نقص وجود داره و شما دینداران باید کار غلط آفریدگار رو اصلاح کنید…نه!؟
0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «