آیا خدا پوست سرکیر را اضافه خلق کرده و یا در کار خدا ایرادی نیست؟!

1393/07/19

درود دوستان
عنوان این تاپیک مربوط به داعش و سپاه و انقلاب بود…موضوع بهتری به ذهنم رسید گفتم عوضش کنم
سوال من این است: آیا کسیکه ما را خلق کرده…عضو بدردنخوری هم در بدن ما بوجود آورده که باید برداشته شود!؟ اگر خدایی که ما را بوجود آورده…هر عضو ما را برای کاری ساخته است…و بی حکمت نبوده…پس چرا از کار خدا ایراد می گیرید و پوست جلوی آلت پسرانه را بر میدارید!؟و میگویید خدا بیخود کرده این عضو را داده است…؟ و اگر خدا این عضو را بی حکمت داده و بدردنخور… پس چرا میگویید خدا هر چیزی را بنا بر حکمتی داده است و در کار خدا ایرادی نیست!؟
توضیح:طبق تحقیقات جدید…این عضو در روند تکاملی انسان بوجود آمده…برای بیرون کشیدن اسپرم مردی که قبلا با زن مورد نظر شما، سکس داشته و آب خود را درون واژن وی ریخته…مانند اینکه یعنی وقتی سر آلت تا انتهای واژن رفت …این پوست اضافه…اسپرم مرد قبلی را به درون خود کشیده و بیرون میکشد تا مرد قبلی شانس کمتری برای ابقاء نسل داشته باشد و شانس شما برود بالاتر. همچنین این پوست نقش محافظی را دارد تا نگذارد سر آلت مرد…زود تحریک شود و عمل جنسی به مدت بیشتری دوام آورد تا زن نیز ارضا شود.

پوست کیر ختنه نشده
14646 👀
2 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2014-10-13 18:41:13 +0330 +0330

Ipenis جونم چون باعث شدی من و دوستام اینهمه بخندیم و شاد باشیم منم محض تشکر این لینکو تقدیم میکنم بهت

ایول دادا دمت گرم
زیاد اذیتش نکن داریم لدتشو میبریم.خوب کس شعر میگه

0 ❤️

2014-10-13 18:45:27 +0330 +0330

[quote=Ipenis][quote=deadlock]Ipenis جونم چون باعث شدی من و دوستام اینهمه بخندیم و شاد باشیم منم محض تشکر این لینکو تقدیم میکنم بهت =))
http://shahvani.com/comment/2083586#comment-2083586[/quote]
من شک نداشتم تو توی اون تاپیک همچین نظری خواهی گذاشت
با توجه به خصوصیاتت اینو فهمیده بودم
خب…به دوستات هم قضیه من و مـ.ـامانت و صیغه غیرمدخوله رو تعریف کردی تا بیشتر بخندین!؟[/quote]
وجدانا بی انصافیه تا وقتی این تاپیکهای شادت هست به چیز دیگه ای بخندیم =))

0 ❤️

2014-10-13 18:51:38 +0330 +0330

[quote=کیرکلفت.حشری]ایول دادا دمت گرم
زیاد اذیتش نکن داریم لدتشو میبریم.خوب کس شعر میگه[/quote]
مخلص داعاش گلم
به جون همین Ipenis باور کن امروز با بچه ها یه جا جمع بودیم انقدر به این تاپیکاش خندیدیم اصلا همشون پایه شدن تو سایت عضو بشن =))
این اگه به جای میمون میرفت سیرک درآمد خوبی داشت =))

0 ❤️

2014-10-13 18:53:17 +0330 +0330

گریه دار تر از طرز فکر مردم ،مثال های تخماتیکیه که برای توجیح کردن باوراشون میزن

0 ❤️

2014-10-13 18:55:25 +0330 +0330

خوبه دیگه
به این میگن تفریحات سالم
بعدش میگن اینجا جوونا بیکارن.اینهمه دلخوشی خوب
کس میگه و ماهارو شاد میکنه
من خیلی دوستش دارم.به من میگه میمون.خیلیییییییی خوبه.بسیجی دلاورم هستم از نوع حشری!!!

0 ❤️

2014-10-13 19:04:38 +0330 +0330

[quote=sina KSL]گریه دار تر از طرز فکر مردم ،مثال های تخماتیکیه که برای توجیح کردن باوراشون میزن[/quote]
داداش دیگه نبینم تو این تاپیک بیای و حرف از گریه بزنی
خداییش تاپیک به این باحالی دیده بودی؟ =))

0 ❤️

2014-10-13 19:06:53 +0330 +0330

[quote=کیرکلفت.حشری]خوبه دیگه
به این میگن تفریحات سالم
بعدش میگن اینجا جوونا بیکارن.اینهمه دلخوشی خوب
کس میگه و ماهارو شاد میکنه
من خیلی دوستش دارم.به من میگه میمون.خیلیییییییی خوبه.بسیجی دلاورم هستم از نوع حشری!!![/quote]
آره والا
تازه من بهش گفتم یه تاپیک خنده دار هم تو فکرش باشه برا آخر هفته
چون با بچه ها آخر هفته قرار داریم میخوام سوژه خندمون جور بشه =))

0 ❤️

2014-10-13 19:13:19 +0330 +0330

واس مراسم و جشنها باید دعوتش کنن بیاد واس شادی جمع کس بگه مردم رو بخندونه

0 ❤️

2014-10-14 03:00:48 +0330 +0330

[quote=کیر هست.]آن قدر بخندیـد که پوست سرکیرتان به حالت ختنه نشده دربیاید[/quote]
دوست من… حالا فهمیدی چرا ملاها 35ساله سوار ملت شدن و مادرشون رو گائیدن!؟
متاسفانه خیلی از هموطنان من…مثل اون دو نفر بالایی… مثل میمونها فقط دنبال خندیدن هستند
اون کیر کلفتی که ملاها 1300ساله کردن تو کون میموناشون و کس نـ.نه میمونها…نمی بینن
دوستان من…ملاها توی خلوت خودشون به ریش میمونهاشون میخندن…میدونستین!؟
فکر کردی یک ملا…وقتی کامنتهای من و شما رو می بینه…به کدوممون میخنده!؟
به اون کسی میخنده که بهش سواری نمیده!؟ یا به کسی که خودش با افتخار اعلام میکنه مانند الاغ به ملاها سواری میده!؟
انصافا ملاها به کی میخندن؟ به من یا تو؟

0 ❤️

2014-10-14 03:43:45 +0330 +0330

آقا من به یه نتیجه ای رسیدیم که ختنه خوب نیست.
حتما همه پسرای بالغ تجربه کردند بعضی شبها در خواب آبشون میاد و کسانیکه ختنه هستند تمام شورت و شلوار و لباس و حتی اگه ترشحش بیشتر باشه تشک و پتو و … رو به کثافت و نجاست میکشه.
نتیجه : اگه اون پوست زاید باشه دیگه از این کارا خبری نیست و منی داخل پوست جمع میشه و تا بخواد کثافت کاری رخ بده بیدار میشی.
خدا از همه ماها بهتر میدونسته چی خوبه و چی بد

0 ❤️

2014-10-14 06:03:40 +0330 +0330

[quote=payam9]آقا من به یه نتیجه ای رسیدیم که ختنه خوب نیست.
حتما همه پسرای بالغ تجربه کردند بعضی شبها در خواب آبشون میاد و کسانیکه ختنه هستند تمام شورت و شلوار و لباس و حتی اگه ترشحش بیشتر باشه تشک و پتو و … رو به کثافت و نجاست میکشه.
نتیجه : اگه اون پوست زاید باشه دیگه از این کارا خبری نیست و منی داخل پوست جمع میشه و تا بخواد کثافت کاری رخ بده بیدار میشی.
خدا از همه ماها بهتر میدونسته چی خوبه و چی بد[/quote]
نه آقا…استخفرالله ربی اتوب…!؟
الیه…
بله…الیه
این چه حرفیه که خدا بهتر میدونسته !؟
تازی پرستا میدونن یا خدا؟!
خدا بیخود کرده پوست سرکیر رو آفریده…
باید پوست سرکیر رو برید…تا خدا دیگه ازین اعضای اشتباه نیافریند…!
(الان اون میمون ملاها میاد و از خنده…کونش پاره میشه =))

0 ❤️

2014-10-14 16:19:39 +0330 +0330

باشه ما برا نادان شما برای دانا و پخته و همه چیز دان.
خب یه نگاهی به خودتون بندازید.ببین در 24تسوکه(ساعته) چند بار اون که تو شورتته بلند میشه.
اگه دختر مانتو کوتاه ببینه اون بلند میشه اگه یه نجوا یا ندای اه آی بشنوه اون بلند میشه اگه یکی خاست درباره پوشش لختی بگه اون بلند میشه.
بدبختا هیچ نمیتونند مهارش کنند این برای این.
خب میگه از چرکها(عفونت ها) و باکتریها جلوگیری میکنه.
باید بهت بگم اگه اینجوری پس باید لبای کس و پوست چوچوله دخترا رو هم برید چون دخترا بیش از پسرای ختنه نشده دچار چرکی (عفونت) شاشی و کسی میشن.
پس چرا اونا رو ختنه نمکنید؟
همه میدونند از هر 10زن 1زن در ماه دچار عفونت میشه.
خب شما گمان میکنید یک تن دچار سرطان پروستات شده. میخای از همه بچه های تارنما شهوانی یه ازمایش پروستات بگیرن تا ببینی چند تن دچار سرطان و ورم پروستات شده اند؟
خب درباره گذشته ختنه باید بگم ختنه در مصر باستان بود آره.
اما آیا در همه جای ایران باستان هم بود تو میگی کوروش داریوش شاهرخ انوشیروان سورنا خسرو پرویز اینا هم ختنه شدن؟
خب برای اون کسانی هم که میگن این نوشتار چرته باید بگم که شما خودتون سرتا پا چرتید.چون میاین اینجا داستانهای دروغ خودکامگی و نگاره ها و رخشاره ها هر روز میبیند و هزاران چرت دیگه و نتنها آزرده نمیشید و بدتر از آن شاد هم میشید. اما یک تن که میاد میخاد اندیشه نادرستتون رو درست کنه اون گالو و نیشتو میزاری باز و بدون اندیشه با این ستیز میکنی و چشمان خودتو روی راستینگی میبندی تنها برای اینکه بهمان گاو گفته آره ختنه خوبه.
چرا دخترا به پسرا میگن بی جنبه؟ تا کنون به این اندیشیدید؟ چون تا میگی اهم میگه میخام باهات از اونکارا کنم! بیچاره دسته خودشم نیست زمانی که اون پوست بریده شده مهار کردنش دیگه کار هر کسی نیست.
من خامنه ای رو نمونه آوردم چون کسی که خیلی به خودش مینازه و میگه من آدم خوبی هستم اونکه دچار پرسوتات بشه که رهبره یه مشت آدم گاوه شما که زیر دستشید. میشه برید یه آزمایش پروستات بدید ببینید پروستاتتون ورم داره یا نه سپس بیاید در گالتو بزاری باز؟
راستی شما با کسانی که ختنه نشدن هم سخن شدید زندگیشون دیدی که میگید به گا رفتن که میاد زر میزنید؟
هان؟
اما ما زندگی شما رو داریم میبینیم که چگونه به گا رفتید؟ و همه شما تو سن 50سال که رسیدید تازه سرطان پروستاتون نمایان میشه و این زمانی رخ افتاده که شما تو سن 22سالگی بوده و این کم کم ورم داشته تا سن 50سالگی اره این همچون ایدزه که خودشون تا چندین سال نمایان نمیکنه اگه خیلی به خودت مینازی که تندرستی اگه مردی برو آزمایش پروستات بده که ببینی چگونه به گا رفتید اگه هم تندرست باشی باز به گا رفتی چون همه هوشت به خودکامگی اندیشه میکنی و بس.همین خودش به گا رفتنه

0 ❤️

2014-10-14 16:28:25 +0330 +0330

اینجور که شماها میگید هرکس هرجا دچار چرکی(عفونت) شد بجای پاک کردنش باید بره پوستش ببره.
میگم اینجور که شما میگید هم اکنون بایستی اروپاییان از ختنه نشدن میمردن و با گا میرفتند چون ختنه تو کشورهای اروپایی جرمه.
بد نیست یه آماری هم درباره سرطان پروستات تو دنیا بگیرید.
خدا دوتا چشم داده با یه درک. یه نگاه به خودتون بندازید سپس یه نگاهی هم به کسانی که ختنه نشده اند بندازید ببینی براستی چه کسی به گا رفته شما یا اونا. اونا تو خودکامگی بیشترین خوشی رو میبرن و خیلی اسون میتونند خودشون رو مهار کنند. اما شما بی جنبه ها کمترین خوشی رو تو خودکامگی میبرید و نمیتونید خودتونم مهار کنید.اون اگه دچار عفونت شد دیگه سستی رو میزاره کنار و همیشه کیرشو که رفت دستشویی خوب میشوره و عفونتش خوب میشه. ولی آیا شما هم میتونی خودتو مهار کنی که دچار سرطان پروستات نشی یا اینکه میتونی یه کاری کنی که تو خودکامگی به اندازه اونکه ختنه نشده خوش بگذرونی؟

0 ❤️

2014-10-15 09:54:16 +0330 +0330

خدا شفات بده با اون لهجه ات چند خط بیشتر نخوندم بقیه اش رو سپردم به دوستان :))
مراقب خودکامگیت باش =))
:))[/quote]
خاک تو سرت.آره گویش پارسی بده. آن زمان گویش کیری تو که نیمش عربی انگلیسی و نیمش روسی مغولی و من درآوردی و تک و توک پارسی هست خوبه!
آره گویش تو خوبه که به خوراک میگی غذا که شاش شتره. آره گویش تو خوبه که به واق واق میگی پارس که نام کشورته.
راستی میگی تو ناشتایی و ناهار و شام غذا که شاش شتره میخوری هان؟ پس همونه که یه گاو موندی.
شما یه مشت گاوی که هرکی نخست یه چیزی بهتون بگه همونو دیگه میره تو گشوتون اگه یکی بیاد بگه ختنه خوبه شما هم همچون گاو بدون اندیشه میگید ختنه خوبه اگه یکی امد بهتون گفت به خوراک بگید غذا که شاش شتره شما هم میگی غذا. اگه یکی امد بهتون گفت به تن و کس بگید نفر که شمار حیوانات شما هم میگید نفر…
خاکککککککککککککککککککککک تو سرت.
تو برو با گاوهایی همچون خودت گفتگو کنی بهتره برات.
تو خودت سرتا پا از زبانت گرفته تا نوک سرت لوده هستی آن زمان میای گویش پارسی رو لوده میکنی.تویگکی پس فردا که زن میگیر باید با زبان عربی پیمان زناشویتو ببنید با آیین عربی زن بگیری.
اخه خاک تو سر تو داری به چیت مینازی تو چیت بر من برتره دستکم من یه رگ و ریشه دارم اما تو چی؟
تو که هر کسی امد یه چیزی بهت گفت همچون گاو پذیرفتی؟
خب دیگه به گمانم با این سخنان باید دره اون گاله رو دیگه ببندی و یهویی دوباره بازش نکنی چون همه تنت گویی میشه دوباره

0 ❤️

2014-10-15 09:54:54 +0330 +0330

[/quote]

خدا شفات بده با اون لهجه ات چند خط بیشتر نخوندم بقیه اش رو سپردم به دوستان :))
مراقب خودکامگیت باش =))
:))[/quote]
خاک تو سرت.آره گویش پارسی بده. آن زمان گویش کیری تو که نیمش عربی انگلیسی و نیمش روسی مغولی و من درآوردی و تک و توک پارسی هست خوبه!
آره گویش تو خوبه که به خوراک میگی غذا که شاش شتره. آره گویش تو خوبه که به واق واق میگی پارس که نام کشورته.
راستی میگی تو ناشتایی و ناهار و شام غذا که شاش شتره میخوری هان؟ پس همونه که یه گاو موندی.
شما یه مشت گاوی که هرکی نخست یه چیزی بهتون بگه همونو دیگه میره تو گشوتون اگه یکی بیاد بگه ختنه خوبه شما هم همچون گاو بدون اندیشه میگید ختنه خوبه اگه یکی امد بهتون گفت به خوراک بگید غذا که شاش شتره شما هم میگی غذا. اگه یکی امد بهتون گفت به تن و کس بگید نفر که شمار حیوانات شما هم میگید نفر…
خاکککککککککککککککککککککک تو سرت.
تو برو با گاوهایی همچون خودت گفتگو کنی بهتره برات.
تو خودت سرتا پا از زبانت گرفته تا نوک سرت لوده هستی آن زمان میای گویش پارسی رو لوده میکنی.تویگکی پس فردا که زن میگیر باید با زبان عربی پیمان زناشویتو ببنید با آیین عربی زن بگیری.
اخه خاک تو سر تو داری به چیت مینازی تو چیت بر من برتره دستکم من یه رگ و ریشه دارم اما تو چی؟
تو که هر کسی امد یه چیزی بهت گفت همچون گاو پذیرفتی؟
خب دیگه به گمانم با این سخنان باید دره اون گاله رو دیگه ببندی و یهویی دوباره بازش نکنی چون همه تنت گویی میشه دوباره

0 ❤️

2014-10-15 10:18:25 +0330 +0330

تو برو به مامانت بگو شام شاش شتر(غذا) چی درست کردی چیکارت به گویش من
(silly)

0 ❤️

2014-10-15 10:41:32 +0330 +0330

آدمایی نادانی همچون تو هستند که هر روز داره به بدبختی این کشور افزوده میشه. اگه زبان چیز بی ارزشی بود انگلیس چند سال براش نمی جنگید. که همه نوآوری ها و هتا همین رایانه به زبان انگلیسی باشه و همه دارو ها و خیلی چیزای دیگه. میگن اگه میخای فرهنگ یک کشور رو نابود کنی نخست زبانشو ازش بگیر و سپس پوشاک و فرهنگ و خیلی چیزای دیگه.
پس برو به مامانت بگو شاش شتر(غذا) چی درست کردی برا شام.
همینن بی آگاهی هاست که به گا دادنتون. گمان میکنی اگه به این مردم دارایی بدن دیگه بدبختیاشون نابود میشه؟
برو تو چه میدونی اگه چندتا گاو همچون تو تو انگلیس بود انگلیسی ها هیچ زمانی نمیتونستند زبانشونو همگیر (بین المللی) کنند و اینهمه پیشرفت کنند.

0 ❤️

2014-10-15 10:42:37 +0330 +0330

[quote=pesare16santi]تو برو به مامانت بگو شام شاش شتر(غذا) چی درست کردی چیکارت به گویش من
(silly)[/quote]

دوست من…این احمقی که من میشناسم…معلوم نیست کدوم وریه… من تا حالا ندیدم دو تا بسیجی به هم بپرند…ولی نمیدونم چرا یه کسانی در بین ما پیدا میشن…که ائتلاف ما رو بهم میزنن…!
خب کسی نیست بهش بگه نادون…تو اگه مامور بسیجیها نیستی برای دعواانداختن بین خودیها…خب نظری هم نده که باعث رنجش خاطر کسی بشه و اختلاف بیافته بین همفکران

0 ❤️

2014-10-15 11:08:04 +0330 +0330

بی سوادی داره از سر و روت میباره از کی تو زبان پارسی واج (ی) آ خونده میشه از کی هتا حتی hati خونده میشه. برو بابا ریدی نه اینجوری جوری ریدی که ایرج میرزا میگه. از کی کبرا کبری نوشته میشه. تو که چیزی نمیدونی چرا در گالتو باز میزاری. تو اون دستور زبانی که تو آموزشگاه(مدرسه) یادت دادن از سر تا پا عربی بود. از کی تو زبان پارسی چیزی بنام اً اٌ اِ داریم از که میگی اتفاقاً ما که تو دستور زبان ن دوتا نشانه روش نیست.
تو که تو دستور زبان به فرما و پویه و خیلی چیزای دیگه میگه فعل و فاعل و صفت و ضمیر. هیچ میدونستی همه اینا سرتا پا عربیه.
تنها درگالتو باز میزاری و نمیدونی چی به چیه. ببین جوجه فوکولی تپیدن برا ایران تنها به گفتن نیست. به بالا بردن آگاهیته نه اینکه بگی آره منم یه ایران دوستم اما همه رفتارات همچون یه نادان و عرب پرسته.
دیگه در گالتو ببند که ریدی میگه حتی درسته پس دیگه به ی بگو آ بی سواد!

0 ❤️

2014-10-15 11:31:40 +0330 +0330

کسی که به پارسی میگه فارسی کسی که میگه من ایرانی دوستم آن زمان میاد زبان پارسی رو لوده میکنه. تو همونی که همین چند دم پیش گفتی (من هرکسی که مطابق نظرم چیز بگه تایدش میکنم)اه اگه کسی همچون دیدگاه تو نده سخنش نادرسته نه بابا خخ خخ خخخخ دیگه اگه کسی بیاد این نوشتارارو بخونه میدونی به چه گاوی سرکار داره. برو شاش شتر مامانت رو آتیش داره میسوزه نمیخای بخوری.
خاک تو سر درد این مردم پول نیست. درد این مردم نادانی و بی آگاهیه نه پول.
بدبخت برو شاش شترو بخور چکارت به گویش پارسی من پس فردا هم میاین میگن الجمهوری السلامی الاایران.
اگه همچون آدم به زبان کشور و فرهنگ و ارزشهاش ارج میگذاشتی هم اکنون اینهمه بدبخت و پس مانده نبودی هم اکنون زبان پارسی رو لوده نیمکردی و به زبان تازی و درهم که هیچکس نمیدونه چه زبونیه نمینازیدید. ما هیچی جای دوری نمیریم همین شاخاب پارس رو میگیم زمانی که چندتا گاو همچون تو امدن به شاخاب پارس گفتند خلیج فارس و به زبان عربی گفتند. عربها هم گفتند اکنون که این ایرانیا به زبان ما میگن خب بیان یهویی بکنینش خلیج عربی چرا دراید جون میکنید.
آن زمان چندتا ایران گاو همچون تو میان تو خلیج فارس و خلیج عربی با هم درگیر میشن اخه بی سواد چه بگی خلیج فارس و چه بگی خلیج عربی چون جفتش واژه های عربیه. اگه امدی گفتی شاخاب پارس آن هنگام برای اون بجنگد.
دیدی اکنون بدبختی کجاست. بدبختی از بی آگاهیه. بی آگاهی.
خدانگهدار شاش شتر(غذا) نوش جونت

0 ❤️

2014-10-15 11:39:42 +0330 +0330

دوست من پسر16سانتی
اینها فکرمیکنن هر چی از بچگی یاد گرفتن…هومن درسته
فکر میکنه ما در زبان پارسی…حتی داریم…نخیر…هتا درسته
چون ما در زبان پارسی…ص ث ح ذ ظ ض نداریم
ما س ه ز داریم
صد نداریم…سد داریم
شرط می بندم تا قبل ازین نمیدونستی غذا یعنی شاش شتر
اینا مهم نیست…مهم اینه که امثال تو نادون… اهل فکر متفاوت و آینده نگری نیستید
اگه آدم مسائل بهداشتی رو رعایت کنه…احتیاجی نیست پوست سرکیر زده بشه…زدن پوست سرکیر…مانع رشد کیر میشه نادون
باعث تحریک سریع و فوق العاده کیر میشه نادون(زود انزالی)
ولش کن…برو ازین تاپیک اصا…خوش ندارم اینجا نظر غیرمرتبط زیاد بشه

0 ❤️

2014-10-15 13:16:46 +0330 +0330

دوست من پسر16سانتی
اینها فکرمیکنن هر چی از بچگی یاد گرفتن…هومن درسته
فکر میکنه ما در زبان پارسی…حتی داریم…نخیر…هتا درسته
چون ما در زبان پارسی…ص ث ح ذ ظ ض نداریم
ما س ه ز داریم
صد نداریم…سد داریم
شرط می بندم تا قبل ازین نمیدونستی غذا یعنی شاش شتر
اینا مهم نیست…مهم اینه که امثال تو نادون… اهل فکر متفاوت و آینده نگری نیستید
اگه آدم مسائل بهداشتی رو رعایت کنه…احتیاجی نیست پوست سرکیر زده بشه…زدن پوست سرکیر…مانع رشد کیر میشه نادون
باعث تحریک سریع و فوق العاده کیر میشه نادون(زود انزالی)
ولش کن…برو ازین تاپیک اصا…خوش ندارم اینجا نظر غیرمرتبط زیاد بشه

یاد گروه عقاب توی پارس تی وی افتادم !
راحت باشید :))[/quote]
////////////////
یاد کیر من هم توی شبکه کس نـ.نت باش…
=))

0 ❤️

2014-10-15 13:32:59 +0330 +0330

شما همونی نیستی که یه تاپیک زدی راجع به بی ادبیه کاربرا؟؟؟
چیشد؟؟؟رطب خورده خود منع رطب کرد؟
ولی درکل حرفت جالب بودا!

0 ❤️

2018-05-26 18:19:15 +0430 +0430

ختنه رو نفر اول پیامبر حبیب اله ابراهیم اعمال کرد . ایشون کلا به زدن کله و سر علاقه داشتن . خواست سر پسرشو قطع کنه نشد سر کیر پسرشو قطع کرد . به همین سادگی . مشکل داشتن ایشون با سر و کله کلا. وگرنه نه بیماری و نه مشکلی ایجاد میکنه این قضیه

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «