ابهامات درباره مسابقه داستان نویسی

1399/10/16

درباره مسابقه داستان نویسی چند سوال از مدیریت محترم شهوانی دارم.البتع امیدوارم حمل بر حاشیه سازی نشود و به خاطر پرسیدن چتد سوال بلاک نشم…

یک: ملاک انتخاب شما برای انتخاب داوران این مسابقه چیست؟ هم در کامنتها کسایی هستن که تخصصی تر نقد داستان میکنن و هم نویسنده های خیلی بهتری در شهوانی هست. با چه متری این داوران انتخاب شدند؟

دو: سلامت مسابقه چطور تضمین میشود؟ از کجا معلوم که داوران با هم تبانی نکنن و دوست خودشون و حتی شاید یک نفر از خودشون و به عنوان یک اکانت نا شناس برنده اعلام نکنند؟

سه: چرا مبلغ جایزه به صورت شفاف اعلام نشده است؟

چهار: نحوه امتیاز دهی داوران به داستان ها مشخص نشده است. ملاک امتیاز دهی چیه؟ و بقیه چطور بدون دیدن تمام داستان های ازسالی از کیفیت همه داستانا با خبر بشن؟

2320 👀
10 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2021-01-06 16:34:49 +0330 +0330

↩ ♡Mr.Perfect♡
مسابقه داره با دروغ شروع میشه. میگن چوم شیوا بانو گرفتار بوره تو داورا نذاشتن. الان گندش در اومده که اصلا باهاش حرف نزدن!!!چطور به داورایی که از الان دارن دروغ میگن برای حذف بهترین نویسنده سایت اعتماد کنم؟

0 ❤️

2021-01-06 16:43:14 +0330 +0330

↩ Mr-Fantasy
قرار نیس که همه داور شن پس کی میخواد داستان بنویسه بفرسته تو واقعا دوس داری تمام داستان های ارسالی از بچه جقی ها باشه اینجوری واقعا سطح رقابت خیلی خیلی پایین میاد.

من خودم با چندتا نویسنده خوب که از قدیم داستان مینوشتن در ارتباطم و گفتن که از این جشواره استقبال میکنن حتی داستان رو با اکانت فیک خواهند فرستاد چون نمیخوان کسی از حضورشون آگاه شه.

من بهت قول میدم نفرات اول تا سوم این جشنواره مال ایناس چون واقعا تو کارشون استادن.

از شیوا بانو هم بهتر نباشن بدتر هم نیستن . سر تو درد نیارم اینا غول های داستان نویسان شهوانی هستن از الان بگم شیوا بانو هم شرکت میکرد یا شاه ایکس، پیش اینا کارشون سخت بود

0 ❤️

2021-01-06 16:47:29 +0330 +0330

↩ ♡Mr.Perfect♡
چرا در مورد دروغ های سپیده خانوم حرفی نمیزنی؟

شیوا بانو رکورد بالای ۲۰۰ لایک داره و تمام داستاناش بالای ۱۰۰ لایک بود که تو هک پاکشد. اونوقت شرکت کنه و این داوران بی سوار داوریش کنن؟!!! داورانی که با ملاک رفاقت و باند انتخاب شدن. از دروغ های سپیده خانوم بهم ثابت شد

0 ❤️

2021-01-06 16:51:56 +0330 +0330

↩ Mr-Fantasy
حاجی ما کلا با کسی کار ندارم که میگم این جشنواره ایده خوبیه خیلیا هم تاییدش کردن از جمله نویسندگان بزرگ که من نمیخوام اینجا ازشون اسمی بیارم.

منظورم من اینه تا جشنواره برگزار نشه نمیشه در موردش قضاوت کرد همین.

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «