اعجاز در قرآن است یا ...

1394/04/02

حتما شما هم شنیدید که گفتند از نشانه اعجاز قرآن تاثیری است که هنگام شنیدن آیات بر شنوندگان می گذارد. یا به قول استاد معارف . مو بر تن آدم سیخ می شود.
حالا سوال من از برادران و خواهران روزه دار سایت شهوانی
به شما گفته شود حق انتخاب یکی از این دو گزینه را دارید. کدام را انتخاب می کنید؟

۱.سفر به سر زمین پیغمبرتان (عربستان) و شنیدن صدای بهترین قاری دنیا
۲.سفر به جزایر هاوایی و شرکت در کنسرت تیلور سویفت (یا هر خواننده ی دیگری که دوست دارید)
کدوم یکی تاثیر گذار تر بر شماست . کدوم یکی حال شما رو بهتر میکنه . کدوم یکی شما رو شاد تر و به آینده امیدوار تر میکنه .یا به قول استاد معارف ٬کدوم یکی مو رو بر تن سیخ می کند.

اگه نظر خودم رو بخواهید:
حال خوبی که بعد از شنیدن صدای لیلا فروهر به من دست پیدا می کنه کجا و حال سر دردی که بعد از شنیدن صدای قاریان قرآن به من میده کجا .

1080 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2015-06-22 23:11:10 +0430 +0430

قران یاد بهشت الزهرا میندازه منو ?
من تو این دنیا اومدم زندگی کنم کاری هم با اون دنیا و وعده هاش ندارم

0 ❤️

2015-06-22 23:14:22 +0430 +0430

تازه این عرب پرستهایی که می رن حج واقعا نادون هستند. خوبه دیدیم پلیس جده چطور به این ها تجاوز کرد چندماه پیش ولی همین عرب پرستها جرئت نکردند اعتراض بکنند. می دونید چرا؟به خاطر چند تا دونه آجر حاضرند هر خفتی رو تحمل کنند. یه سوال از بسیجی های شهوانی:اگه اعتقاد دارید خدا همه جا هست پس چرا این قدر خودتونو جر می دید واسه رفتن حج؟مگه خدا فقط تو کعبست که شما حاضرید برای رفتن به اونجا حتی کون دادن به پلیس جده رو هم تحمل کنید. bad

0 ❤️

2015-06-23 13:33:12 +0430 +0430

[quote=arshavinbokon]قران یاد بهشت الزهرا میندازه منو ?
من تو این دنیا اومدم زندگی کنم کاری هم با اون دنیا و وعده هاش ندارم[/quote]

آره… مخصوصن با صدای عبدالباسط…

0 ❤️

2015-06-24 07:04:52 +0430 +0430

مسآله خوبي رو مطرح کردي
با شنيدن صداي قرآن ياد مرگ و مير و عزاداري ميفتم و بس!
گريه، ناله، شيون، سردرد و نفرت از دنيا چيزاييه که با فکر کردن به مسجد و قرآن بنظرم مياد
يه چيزه ديگه‌اي هم که هست اينه که مسيحيا مجالسه جشن و عزاشونو توي کليسا ميگيرن
اما مسلمونا فقط براي ختم و هفتم و چهلمه که پاشونو به عبادتگاههاي بوگندوشون ميزارن

0 ❤️

2015-06-24 07:06:04 +0430 +0430

[quote=johnycage]تازه این عرب پرستهایی که می رن حج واقعا نادون هستند. خوبه دیدیم پلیس جده چطور به این ها تجاوز کرد چندماه پیش ولی همین عرب پرستها جرئت نکردند اعتراض بکنند. می دونید چرا؟به خاطر چند تا دونه آجر حاضرند هر خفتی رو تحمل کنند. یه سوال از بسیجی های شهوانی:اگه اعتقاد دارید خدا همه جا هست پس چرا این قدر خودتونو جر می دید واسه رفتن حج؟مگه خدا فقط تو کعبست که شما حاضرید برای رفتن به اونجا حتی کون دادن به پلیس جده رو هم تحمل کنید. bad
[/quote]
عالي گفتي عاااااالي
درود بر تو که حرفه دل ميزني good .

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «