الا یا ایها الشهوانیون ما هم رفتیم!

1398/06/26

الا یا ایها الشهوان ادر کسا و ناولها // که صد تاپیک نمود آسان ولی افتاد مشکلها! 😁

البته در نسخه سمرقندی دیده شده که شاعر میفرماید:

الا یا ایها الشهوان ادر کسا و ناولها // که کس کردن نمود آسان ولی افتاد مشکلها! 😁🙄

خلاصه بابام جان! من در میان شما دو چیز باقی می‌گذارم که اگر آنها را دستاویز قرار دهید، هرگز گمراه نخواهید شد.** پروفایلم و تواپیکم**! باشد که با خواندن و تمسک به آنها رستگار شوید! از گمراهی نجات پیدا کنید! ایمان بیاورید! سیمان بیاورید! اصلا هر غلطی دوست دارین بکنین! 😁 🙄

انی تارک فیکم الثقلین پروفایلی و تواپیکی! ما ان تمسکتم بهما لن تضلوا ابدا…

آقایی که شما باشین! خلاصه, بعد از 4 ماه و 19 روز تلاش بی وقفه و نگارش 132 تواپیک طوفانی و اعلا و گوگولی که موضوعات اونها بازه وسیعی از:

تحلیل قیمت دلار! تا لنگ و پاچه کایلی و کندال جنر! تا حرفهای نیچه! تا جنگ ایران و آمریکا! تا عبدالله موحد! تا اشعار مثنوی! تا بهبود عملکرد جنسی! تا 220 کتابی که قبل از مرگ باید خواند! تا سایز آلت مردانه! تا میلان کوندرا! تا آموزش رقص ایرانی! تا قیام عاشورا! تا افسانه هوش ایرانی! تا “استاد” رائفی پور! تا روسپیگری در ایران و آمریکا! تا ایرج میرزا! تا حماسه آریو برزن! تا درآمد سوپر مارکت! تا رباعیات خیام! تا رضا شاه و آتاتورک! تا خاطرات پورن استارها! تا نبرد سپهبد سورنا! تا خرافات مذهبی! تا کازانوا! تا چخوف! تا توهمات ایرانیان! تا صادق هدایت! تا ازدواج با دختر باکره! تا “دکتر” حسن عباسی! تا آموزش سکس! تا نادر شاه! تا تنگ کردن واژن! تا فروید! تا کانال صیغه یابی! تا سهراب سپهری! تا قطر گردن سید حسن خرس الله! تا برتراند راسل! تا زدن پهپاد با سنگ! تا برنارد شاو! تا جیگری به نام استرلا نوری! تا ولتر! تا ماتحت گنده جیلین اوچوا! تا پائولو کوئیلو! تا اندام مگان بارتون! تا آلبر کامو! تا مشکلات جنسی و طلاق! تا جیگر کاخ سفید خانم مورگارن اورتگاس!..

را در بر میگرفته است!!!

از خدمت شما برادران و خواهران شهوانی مرخص میشوم! و در این میان اگر آبرویی داشتم! با خدای خود معامله کردم! ;)

فراموش نکنید که: فاِنّهُن التواپیکُ العُلی و اِنّ شفاعتَهُنّ لَتُرتَجی!

رحم الله من قرا الفاتحه مع الصلوات! مرحوم axm432 !!! مغفور axm432 !!! خواهرا بزنین به سینه! 😁🙄

از دوستی و همراهی همه شما دوستان خوبم سپاسگزارم!

اما جدی: راستش نوشتن مطلب توی این سایت برای من یک جورایی جنبه فان و تراپی داشت. من آدم گرفتاری هستم اما دوست داشتم بین کارهام اگه مطلب جدیدی به ذهنم میرسه اون رو بنویسم و با بقیه راجع بهش صحبت کنم. برای همین هم موضوعات تاپیک ها خیلی متنوع هستند. انتخاب موضوع تاپیک به این بستگی داشته که اون روز خاص چه مطلبی برام “جالب” بوده! خلاصه نه عامل استکبار جهانی هستم! نه عامل صهیونیزم بین المللی! نه وهابی! نه یزیدی! نه مجاهد! نه سلطنت طلب! نه اصولگرا! نه اصلاح طلب!.. فقط یه آدم مستقلی که میخواسته در فضای آزاد مطالبی که “دوست داره” رو بنویسه و با افراد علاقمند دیگه, خیلی “دوستانه”, “منطقی” و “مودبانه” راجع بهشون صحبت کنه!

ولکن!

**ما آزموده‌ایم در این شهر بخت خویش // بیرون کشید باید از این ورطه رخت خویش **

ایام بکام!

پ.ن. من آدم صبوری هستم و به هر پروسه ای معمولا وقت کافی برای حصول نتیجه میدم; اما این چیزایی که این چند وقت توی ایران و بخصوص توی این سایت دیدم باعث شد جدا برای آینده این مملکت نگران بشم. ضریب هوشی اکثریت واقعا خیلی پایینه. هر مطلب ساده ای رو باید چند بار توضیح بدی. طرف یک خط کتاب حاضر نیست بخونه و چند دقیقه هم حاضر نیست فکر کنه اما ساعتها وراجی میکنه و فرضیه های 8 ریشتری صادر میکنه! اگه حرف مخالفی بزنی هم فوری یه اتهامی, فحش ناموسی, چیزی…! من جای آمریکاییها باشم اصلا به ایران حمله نمیکنم! این جامعه به خودی خود داره از درون دچار فروپاشی میشه!

پ.ن. دوستی داشتم که میگفت ترکیب دو خصوصیت در یک فرد بدترینه! یبوست فکری و اسهال کلامی!

پ.ن. I learned long ago, never to wrestle with a pig. You get dirty, and besides, the pig likes it

George Bernard Shaw

3603 👀
1 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2019-09-17 16:34:37 +0430 +0430
نقل از: Zarathustra
نقل از: axm432
نقل از: Zarathustra تو از این دشت خشک تشنه روزی کوچ خواهی کرد/و اشک من تورا بدرود خواهد گفت/ بعد از چند سال که تازه دست به قلم شدیم هنوز نیومده بار سفر بستی رفیق، امیدوارم هرکجا هستی دلت شاد باشه و لبت خندون

راستی تاپیک ریاضیات و هندسه اسلامی رو کی میخوای راه اندازی کنی که در اون دو خط متنافر هیچوقت یکدیگر را قطع نمیکنن مگر به اذن ولایت!

معادلات یوهانس برنولی چون طرف جهود بوده باید تغییر نام پیدا کنه به معادلات یونس برادعی! 😁

به زودی انشا الله فعلا فرهنگستان زبان و علوم اسلامی بدون بودجه مشغول معادل سازی کلمات مستحجن(نمیدونم چرا سایت این کلمه را غیر مجاز حساب میکنه) غربیه مثلا توزیع عبدولی به جای توزیع برنولی در آمار اسلامی که یه بخش مهم به نام آمار انتخابات اسلامی هم داره یا سیالات ولایی و سیالات غیر ولایی به جای نیوتنی و غیر نیوتنی واسه قانون برنولی هم فکرهایی در سر داریم

اون سیالات غیر ولایی خیلی مهم هستند بخصوص در ویسکوزیته بالا! باید خیلی مراقبشون بود! 😁

0 ❤️

2019-09-17 19:00:49 +0430 +0430
نقل از: easysexx موفق پیروز شاداب باشی کیک و ساندیس واسه منم بزار منم میام پیشت

ممنون دوست من! شما بمون سنگر رو نگر دار!

0 ❤️

2019-10-02 12:44:22 +0330 +0330
نقل از: Zarathustra بازگشت پیروزمندانه شمارا به قبله آمال و کعبه امیال اهل شهوت تبریک عرض نموده و برای جنابعالی آرزوی عمری دراز در این شهوتسرا داریم

ممنون رفیق! والا بازگشت موقته…سفری پیش اومد و حوصله ای بود چند تا موضوع اومد توی ذهنم و نوشتمشون. اما بعد نوشتن اونها و خوندن کامنتهای اساتید دوباره بهم یادآوری شد که دلایل رفتن از این سایت واقعا بقوت خودشون باقی هستند…به هر حال گهگاه میام و به شما دوستان سر میزنم.

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «