اه! شهوانی شده گی خونه!

1395/06/27

اقا تعادل رو برقرار کنید دیگه!
چه وضعیتیه!؟ تاپیکارو نگاه میکنی، یا همه از شهرای مختلف دنبال مفعولن،
یا یه عده مفعول، دنبال فاعلن!
قدیما یکم بهتر بود جو شهوانی!!!حد اقل حال آدم بد نمیشد!
ادمین جان مادرت یجوری سایت رو تعریف کن که انقد یه طرفه نشه! مثلا محدودیت بذار ! هر 10 تا تاپیک مربوط به گی، باید 10 تا جنس مخالف باشه!

7925 👀
3 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2016-09-19 14:35:12 +0430 +0430

والا بوخودا.اینجا شده پراز مردای کونی.

0 ❤️

2016-09-20 12:12:07 +0430 +0430
نقل از: kirkolofe احترام بزار عزیز به همه تایپک ها سایت و گروه شهوانی ازادیک املی به تمامی کاربران درانختاب نوع سکسشون داده و اونا طبق چیزی که دوست دارن میچرخن پوست میزارن

_

مگه مارن پوست بذارن؟

0 ❤️

2016-09-20 16:16:42 +0430 +0430

از تو مشهد اگه کسی پایه گی هست پیام بده

0 ❤️

2016-09-20 17:05:13 +0430 +0430

بابا همون دختراشم فکر کنم پسرند. که اخرش یا سرکار میری یا گی هستن

0 ❤️

2016-09-20 18:42:34 +0430 +0430

راست میگه
گی ها تمام این سایت و سایتهای مشابه رو تصرف کردن.
من به گی ها احترام میزارم اما قرار نیست همه جا باشن
تو قسمت دوست دختر گیها هستن
تو قسمت دوست پسر گیها هستن
تو قسمت گی ها هستن
تو قسمت لزها گی ها هستن
زیر عکس دختر ها، عکس سکس 2 نفره، عکس لز، همه جا رو گی ها قُرُق کردن.
تو چت روم که دیگه هیچی
دخترها اصلا تمایل به ابراز وجود ندارن تو همچین فضایی
خواهش میکنم (در کمال احترام به همجنسگراها) ادمین کنترل کنه این موضوع رو تا همه بتونن از این سایت استفاده کنن

0 ❤️

2016-09-20 18:48:56 +0430 +0430

وقتی دخترا ناز میکنن پا نمیدن همین میشه دیگه :))
همه گی میشن راحت تر هم هست نه مخ زدن میخواد نه چیزی :))

0 ❤️

2016-09-21 08:59:29 +0330 +0330
نقل از: I-Am-AloNe وقتی دخترا ناز میکنن پا نمیدن همین میشه دیگه :)) همه گی میشن راحت تر هم هست نه مخ زدن میخواد نه چیزی :))

یه سوال مهم دارم
من تشنه ی کیرم حالا اسمشو میخای بیماری بذار میخای هر چی بذار
و وقتی رفتارم و تمام هیکلم مثل یه دختره به نظرت به جز این آلت مسخره که اشتباها به من چسبیده چه فرقی باهاشون دارم
جدی میگم من تمام سعیم اینه که یه نفرو پیدا کنم که با من مثل یه زن واقعی رفتار کنه ولی انگار نه انگار
واقعا شماها که واژن رو ترجیح میدید که بعد از یه مدت گشاد میشه مثل غار علیصدر یا یه کون سکسی که از حرارتش طی سه ثانیه کمرشکن میشی؟
اصن مسئله ای نیست بدت میاد یه حالی بکنی نکن عزیزم مشکلی نیست که
تو دلت میخاد یه کون نازو بکنی که واسه اون خوشگله له له میزنه یا یه کس پشمالو که باید منت صاحبش رو بکشی؟
الآن تو از من بدت میاد؟
همچین حوری ای رو ولش میکنی؟ ?

0 ❤️

2016-09-23 18:59:15 +0330 +0330
نقل از: manikooni
نقل از: I-Am-AloNe وقتی دخترا ناز میکنن پا نمیدن همین میشه دیگه :)) همه گی میشن راحت تر هم هست نه مخ زدن میخواد نه چیزی :))

یه سوال مهم دارم
و وقتی رفتارم و تمام هیکلم مثل یه دختره به نظرت به جز این آلت مسخره که اشتباها به من چسبیده چه فرقی باهاشون دارم
جدی میگم من تمام سعیم اینه که یه نفرو پیدا کنم که با من مثل یه زن واقعی رفتار کنه ولی انگار نه انگار
واقعا شماها که واژن رو ترجیح میدید که بعد از یه مدت گشاد میشه مثل غار علیصدر یا یه کون سکسی که از حرارتش طی سه ثانیه کمرشکن میشی؟
تو دلت میخاد یه کون نازو بکنی که واسه اون خوشگله له له میزنه یا یه کس پشمالو که باید منت صاحبش رو بکشی؟
الآن تو از من بدت میاد؟

رفیق برای من هیچ اهمیتی نداره کهشما میخوای مفعول باش، میخوای دگر جنس گرا باش… یا هرچی!
از نظر انسانی و جامعه بشری، برام اهمیت داریا! تک تک آدما اهمیت دارن واسم! اما من این تاپیک رو ایجاد کردم، فقط و فقط برای اینکه بدونی که کارت چه ضررهایی داره! نه با بهشت و جهنم کار دارم، نه به من ربطی داره کی چه اعتقادی داره، نه صحبت از دین کردم، نه آخرت… فقطو فقط بررسی از نظر پزشکی انجام دادم!
مثل این میمونه که به کسی که سیگاریه، دلایل اینکه سیگار چه ضررهایی داره رو بگی! حالا میخواد سیگار بکشه، دچار مشکل بشه، بذار بکشه! مهم اینه پسفردا که اون مشکلات که گفتم میاد سراغت، دیگه قابل حل شدن نیست!
الان جوونی خیلیا حاضرت ترتیبتو بدن! یکم سنت که میره بالاتر، دیگه نازکش نداری! هرچقدم تخم و خایشونو بخوری، کسی کیرشم حسابت نمیکنه!
روش درست سکس، با جنس مخالف و با غیر محارمه! به هزارو دو دلیل! همه چیزش مهندسی شده س! این فقط توی ایران نیست که! این همه جای جهان اصولش همینه! حالا یه عده، از روی زیاده خواهی، یا درک پایین، یه سری مرز ها رو رد میشن!
اصن اولین گروهی که همجنس بازی کرد، قوم لوط بود! گی بازی، توی زبان فارسی به لواط هم معروفه! از همون قوم لوط گرفته شده!
حالا درمورد اون آلتت که میگی بهت چسبیده!!!
واقعا خنده داره این حرفت! اولا این حسو همه مون میتونیم داشته باشیم! چون واقعا یه چیز اضافیه! مث اینه که یکی خمیربازی میکرده، یه تیکه اضافه آورده،چسبونده اونجا! :))
اما حقیقت امر اینه که شما اگر از بچگی مفعول نبودی، الانم چنین حسی نداشتی! فقط چون از بچگی مفعول بودی این مشکلو داری!
دقیقا مث کسی که از بچگی بهش نماز یاد دادن، نماز میخونه! الانم دلش نمیخواد باور کنه اشتباهه!( اشتباه بودن و نبودنش اصلا مد نظر نیست الان! مهم اینه اگه کسی دلیلیبیاره واسه اشتباه بودنش، این نمیخواد بپذیره!) دقیقا مثال شما مفعول هاست! تنها کسی که از همجنس بازی زیر تاپیکای من دفاع کرده، مفعول ها هستن! نه فاعل ها! چرا؟
چون یه روزی زن میگیرن، دیگه نیازی به پسر ندارن! اصن اصل آیندشون رو با یک خانوم میبینن! نه با یک اقا!
مسئله بعدی هم اینه:
شما شخصیت اجتماعیه خودت رو سنجیدی تابحال؟ که اگه بفهمن یک مفعولی، چجوری باهات برخورد میکنن؟ چقدر تحقیرت میکنن!؟
و اما مسئله ی آخر:
اینکه توی کشور های غربی از همجنس گرایی دفاع میشه، برای اینه که اصلا میخوان که اصل دین زده بشه! میخوان دستورات دین زیر سوال بره! میخوان هرج و مرجی بشه دنیا، که اینا از توی جنگاش، سلاح های خودشونو بفروشن، قحطی بوجود بیارن، محصولاتشونو بفروشن، دنیارو کنترل کنن! تمامشون هم یهودیای کثیفی هستن ک از آغاز بشریت گند زدن به مملکت! درضمن؟ این دین که گفتم، اصلا ملاک خاصی براش قائل نشدم! اینکه اسلام یا مسیحیت یا یهودیت…
مهم اینه که تمام ادیان همجنس بازی رو نهی کرده و بد دونسته! تاریخچه هم برات آوردم از زمان کوروش که همون زمانم همجنس باز رو اعدام میکردن!
یعنی دینی، پزشکی، تاریخی، … این گی بودن تماما مشکل داره!
حالا برو فکر کن! ببین شهوتت اجازه میده راه درست رو بری، یا نه! مجبورت میکنه راه اشتباه رو ادامه بدی، که آخرش تنهاییه! افسردگیه!چون مورد تایید هیچ کسی نیست! حتی فاعل ها! اگه مورد تاییدشون بود، اونا هم میرفتن میدادن! اگه یکطرفه س، یعنی مشکل دارن باهاش! مخالفن!
خود دانید…

0 ❤️

2016-09-23 19:02:52 +0330 +0330

بله! متاسفانه مغز انسان یه جوریه که هرچی رو نهی کنن، بیشتر تحریک میشه براش! و وقتی آدمیزاد تمام وجودشو نیاز جنسی میگیره، مثل اینه که آب کمر آدم بجای خون توی رگاش میچرخه! ? ? (erection)
دیگه هیچی رو تبعیت نمیکنه! فقط سوراخ باشه، بکنه توش! :))
من کاری به این چیزا ندارم! دخترا همشون مدعی هستن که ندادن، پسرا هم همشون مدعی هستن که کردن! حتما کیونه هم گذاشتن دیگه! :)) درحالی که همه پسرا مدعی ان که دختر پاک وجود نداره! همشون به یکی دادن!(درست نیستا! اما دیدگاهه دیگه!)
پس چنین با دیدگاهی، تا نباشد چیزکی، مردم نگویند چیز ها! پس حتما دخترایی که میدن هم وجود دارن! حالا دیگه میخوای بگرد، پیدا کن، نمیخوای سکس مقعدی داشته باش، که برای هر دو طرف ضرر داره!(البته سکس با دخترا هم، درسته که از پشت نباشه! دیگه راهشو خودتون پیدا کنید!)

0 ❤️

2016-09-23 19:03:57 +0330 +0330
نقل از: mehranmojarrad94 راست میگه گی ها تمام این سایت و سایتهای مشابه رو تصرف کردن. من به گی ها احترام میزارم اما قرار نیست همه جا باشن تو قسمت دوست دختر گیها هستن تو قسمت دوست پسر گیها هستن تو قسمت گی ها هستن تو قسمت لزها گی ها هستن زیر عکس دختر ها، عکس سکس 2 نفره، عکس لز، همه جا رو گی ها قُرُق کردن. تو چت روم که دیگه هیچی دخترها اصلا تمایل به ابراز وجود ندارن تو همچین فضایی خواهش میکنم (در کمال احترام به همجنسگراها) ادمین کنترل کنه این موضوع رو تا همه بتونن از این سایت استفاده کنن

دم شما گرم! بالاخره یکی حرف دل مارو زد! اینو چند روزه نمیتونم ثابت کنم!

0 ❤️

2016-09-23 19:06:01 +0330 +0330
نقل از: manikooni

یه سوال مهم دارم
الآن تو از من بدت میاد؟

راستی؟ من دستای پسرونه ی تورو که میبینم، کیرم اگه راستم باشه، میخوابه!
چون دخترونه نیست! دختر جنس ظریفه! حتی اگه تپل باشه، بازم حالت دستاش با دستای یه پسر فرق داره! سایزش، لطیفیش، استخون بندیش…!
اصلا همین چیزاست که مرد رو به سمت زنا میکشونه! و در دسترس نبودنشه که بعضیا رو به سمت جنس تقلبی(همجنس بازی) میکشونه! وگرنه کسی با دیدن یه مفعول، حال نمیکنه!

0 ❤️

2016-09-23 19:07:16 +0330 +0330
نقل از: babel
نقل از: arman11366 بابا همون دختراشم فکر کنم پسرند. که اخرش یا سرکار میری یا گی هستن

همه اونایی که اهل گی هستن کاملا از لحاظ روانی بیمارن،خاک بر سر همشون،فقط و فقط حقشون اعدامه.بدبختای بیمار.خخخخخخخخخخخ

خخخخ!
من واقعا حرفتو قبول دارم! اما نکته اینه که با این شدت اگه بخوای همه حرفاتو بزنی، هیچ کس نمیپذیره! حتی موافقای حرفت! باید کلماتت نرمتر و منطقی تر باشه!

0 ❤️

2016-09-23 19:07:40 +0330 +0330
نقل از: jigar266 والا بوخودا.اینجا شده پراز مردای کونی.

خیر ببینی! شماهارو میبینم انگیزه میگیرم!‌:)) ? (preved)

0 ❤️

2016-09-24 10:57:35 +0330 +0330

UP :)

0 ❤️

2016-09-25 00:02:44 +0330 +0330
نقل از: parisa1996 :( :( :( :( حرفی ندارم والا خو دوس ندارید نبینید همه چی هست اینجا درسته گی زیاد شده اما خب بازم بستگی ب علایقتو تاپیکارو مطالعه کنین

همه چیز زیادش بده! حتی سکس! حتی غذا! حتی پول…! همه چیز!
حتی بعضیا از اعتقاد زیاد، تندرو میشن و گند میزنن به اعتقاد مردم!!!

اینم همینطور! به اندازه باشه! البته من یه تاپیک دیگه دارم، درمورد انال سکس و ضررهاش توضیح دادم!
اگه دوست داشتین، میتونین اونجا بحث رو دنبال کنید! تاحالا که کسی جواب منطقی ای نداده!!! اینم لینکش:
اینجا

0 ❤️

2016-09-25 01:44:16 +0330 +0330
نقل از: coco.tehran دمت گرم دو کلمه حرف حساب شنیدیم ولی ادمین توجه نمیکنه دیگه به ایدی های دخترم توجه نکنید چون اکثرن پسر هستن در نقش دختر

عجب کیری.هر کی ببینه عاشقش میشه.بخوری .بدی.جون

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «