اگه بچه‌تون بگه همجنسگراست واکنشتون چیه؟

1397/09/20

اگه یه روز بچه دار بشین و بچه‌تون بیاد بهتون بگه که همجنسگرا است، واکنش شما چیه؟

1835 👀
1 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2018-12-11 13:32:47 +0330 +0330
نقل از: Mrs_Secret
نقل از: Crazy_offender 🙄 از خدامه بچم بگ همجنس گراس و ب پسر جماعت هیچ حسی نداره چون هیچ پسری لیاقت دختر منو نداره مگ اینک از فیلترای شدید من رد بشه

اگر پسر بود چی؟از کجا مطمئنی بچت دختر میشه؟

چون بچمون دختره ?

1 ❤️

2018-12-11 13:34:54 +0330 +0330
نقل از: Lady_Ronaak
نقل از: Crazy_offender 🙄 از خدامه بچم بگ همجنس گراس و ب پسر جماعت هیچ حسی نداره چون هیچ پسری لیاقت دختر منو نداره مگ اینک از فیلترای شدید من رد بشه

چون بچمون دختره ?

بعدیش حالا…اگگگگررررر پسر باشه!!اونوقت چی؟

بعدی در کار نیس عشق است تک فرزندی

1 ❤️

2018-12-11 13:37:37 +0330 +0330

چون بچمون دختره ?

وای من بچه بودم همیشه از تک بودنم ناراضی بودم!!!همممیشه گریه میکردم بابتش

به نظرم خیلی خوش شانسی چون همه توجه مامان بابات واسه تو بوده دغدغه و دعوا هم نداشتی

1 ❤️

2018-12-11 14:00:36 +0330 +0330

چون بچمون دختره ?

وای من بچه بودم همیشه از تک بودنم ناراضی بودم!!!همممیشه گریه میکردم بابتش

به نظرم خیلی خوش شانسی چون همه توجه مامان بابات واسه تو بوده دغدغه و دعوا هم نداشتی

انقدر گریه و زاری کردم تا با اختلاف سنی بالاتر بالاخره دومی اومد!!الان خیلی خوشحالم از بودنش!!دغدغه و دعوا دارم،توجه مامان اینا رو ندارم و خیلی وقتا دعواهامون به خاطر اونه،اما با همه ی اینا خیلی خوشحالم که دیگه تنها نیستم

برات بمونه گلم (inlove)

1 ❤️

2018-12-11 18:30:23 +0330 +0330

مجبور شدم دو سه تا بیشعور رو که تاپیک رو به گه کشیدم بلوکه کنم. جنده های بیمقدار یاد بگیرید تاپیک مردم جای زر زدنای شما نیست. وراجی هاتون رو توی تاپیک های خودتون بکنید.

0 ❤️

2018-12-11 18:40:09 +0330 +0330

من فکر میکنم این قضیه میتونه بیشترش موروثی باشه.من خودم اصلا حسی به همجنس ندارم و تو اطرافیانم مثل برادر کوچکترم و فامیلای نزدیک تا حالا همچین چیزیو ندیدم.ولی کسیو میشناسم که خودش الان تو سن 26 سالگی گی هست و کسایی که باهاش نسبت خونی دارن تا اونجایی که شنیدم همشون گی بودن تو جوونیاشون.ولی اگه بفهمم یه روز بچه ام همجنسگرا شده سعی میکنم به راهش ادامه نده.یجورایی میشه پیشگیری هم کرد از این قضیه اگه از بچگی درست و اصولی رو مخش کار کنی.

0 ❤️

2018-12-12 08:21:12 +0330 +0330

نظر دیگه این نبود دوستان؟

0 ❤️

2019-01-11 20:10:57 +0330 +0330

بهش پول میدم بره داروخونه یه خمره وازلین بخره زودی برگرده کارش دارم

نیکی به خویش نه به درویش

0 ❤️

2019-03-27 10:01:50 +0430 +0430

چون بچمون دختره ?

همه ی ما ادعا داریم که آزاد میذارمش و حق انتخاب داره و فلان، شما چون الان فرزندت دختره و غالبا زن ها به اندازه ی مردها رفتارهای آسیب زننده ی کمتری دارن میگی موافقم. در صورتیکه از تصور داشتن یک پسر همجنسگرا فراری هستید.
شاید فرزند شما دگرجنسگرا بود اون وقت هم با همین سعه ی صدر در رفتار های جنسی آزادش میذارید؟
به صورت کلی همه ی ما به دنبال حل عقده ها و نداشته هامون در فرزندانمون هستیم. یعنی که چیزی که ما نداشتیم اون داشته باشه، رفاهی که ما نداشتیم اون داشته باشه، مشقتی که ما کشیدیم اون نکشه.
در مورد تک فرزندی هم بالاخره هر کس یک عقیده ای داره اما تمام افرادی که یک فرزند آوردند پشیمان هستند، حالا به این حرفا کاری نداریم اما اگر شما یک فرزند شیرین دیگر هم داشته باشی، فرزند اول یاد میگیره که همه چیز مختص به اون نیست و در فرایند زندگی قطعا این مهم خیلی به دردش خواهد خورد.
در ضمن حمل بر جسارت نشه

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «