باگ های شهوانیsabiiii73

1398/01/01

نمیدونم دقت کردید یا ن ولی جدیدا شهوانی هاستش خیلی ضعیف شده … تا میای ی صفحه رو باز کنی اِرور میده هاست ضعیفه امیدوارم تو نسخه جدید حداقل بتونه حجم بزرگ کاربرارو این هاست تنبل ساپورت کنه 😁

5911 👀
5 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2019-03-22 17:16:17 +0430 +0430
نقل از: amalireza.
نقل از: sabiiii73
نقل از: amalireza. sabiiii73 عزیز سلام. من الان میخواستم اسمتو سرچ بزنم که با یه چنین چیزی مواجه شدم.

خب توی اینا دومی تویی اما خب بقیش فکر نکنم تو باشی من سومی رو باز کردم و همچین پروفایلی داره

کاملا شبیه پروفایل تو. فکر نکنم خودت باشی. به نظرم رسید که یکی داره ازت سوءاستفاده میکنه.

فقط همین یدونه تاپیک رو زده

به هرحال من اینو دیدم و وظیمه دونستم که بهت بگم تا در جریان باشی

وااات دِ فاااااک این دیگه کدوم خریه ? ?

خیلی بی ادبی. این حرفا یعنی چی؟ ? نمی دونم ولی فکر نکنم خر باشه ها. بیشتر شبیه قاطره

عجب آدمایی پیدا میشنا گفتم‌چرا ی مدت تو تل مزاحمام زیاد شده بوداا فیلم من پخش شده من غلط بکنم ?

پس اون تلگرام توئه واقعا؟ آدرسشو از کجا اورده؟ عجبزززز

نمیدونم چی ب چیه انقده مزاحم داشتم‌ک ای دی مو آخرش عوض کردم

خوب کاری کردی. وگرنه دوباره الان با روشن شدن این موضوع مزاحمات زیاد میشدن. میگه خداروشکر که دختر نشدما. من اعصاب معصاب مزاحم نداشتم اصلا

:( پسره لاشی اومده میگه فیلمت ک پخش شده بیا درآمد زایی کنیم ی کمپانی پورن بزنیم دیوث ?

آدمای عوضی زیادن. اعصاب خودتو خرد نکن. هرچند منم اگر جای تو بودم نمیتونستم خودمو کنترل کنم. ولی سعی کن بی تفاوت باشی نسب بهشون

من باید اینو اثبات کنم‌ک کیه

فکرنکنم به نتیجه ای برسی. به نظر من مهم هم نیست که بفهمی کی بوده. چون میدونی اون طرف مریضه و مشکل داره. مگه فرقی میکنه که کدوم یکی از مریضای سایته؟

میشه ازش شکاست کرد

پیش کی؟ادمین؟ یا مراجع قانونی کشور؟ فکر نکنم دستت به جایی بند باشه. به نظرم بدون احساس از کنارش بگذری برات خیلی بهتره

نمیدونم‌ولی خیلیی راحت میتونم پیداش کنمو حقشو بذارم کف دستش خیلی راااحت

خب اگه برات راحته واقعا انجامش بده. چون اگر کسی با من این کارو میکرد برای من پیدا کردنش سخت بود. منم فکر کردم برای شما هم سخته. اما اگر نیست حقشه که پیداش کنی

برام مث آب خوردنه فقط ی مشکل کوچولو هس

نمیپرسم چه مشکلی چون شاید دوست نداشته باشی بگی.ولی امیدوارم این مشکل هم حل بشه تا بتونی حقت رو بگیری. اگم نشد اشکال نداره. ازش بگذر. هیچ چیز بهتر از بخشش نیست

بخشش برا این؟

می دونم سخته. هرکسی نمی تونه. ولی خب اگر بتونی بعدش خودت احساس خوبی داری. اگرم نمی تونی به نظرم همون حقشو بزار کف دستش. اگر فکر میکنی کمکی هم میتونم بکنم چه من چه هرکسی دیگه ای بگو. من کاملا حاظرم کمکت کنم

شوهرم‌ب راححتی میتونه برام پیداش کنه ولی خو چجوری با اون در میون بذارم اصن

کار خیلی سختیه. نمیدونم چی بگم والا.

باید بیخیالش شم

من نمی دونم رابطت با همسرت چه جوری ولی به نظر میاد هم دیگه رو خیلی دوست داشته باشید و رابطتتون خوب باشه. اگر درست فکرمیکنم به نظرم بهش بگو. مطمئنا کمکت میکنه و پشتتو میگیره. چون هر مردی همین کار رو میکنه. نگران بقیش هم نباش. خودش درست میشه.

میدونی اون خیلی راحت میتونه پیداش کنه بندازتش جایی ک عرب نی بندازه ولی احترامی ک بینمون هس میترسم دیکه از بین بره

خب طبیعتا اینطوری که میگی همسرت مرد غیرتی هستش و مواظب ناموسش. درسته که ممکنه احترامی که بینتون هست از بین بره. اما زمان که بگذره همه چی درست میشه. این طوری که شما از همسرت تعریف میکنی معلومه مرد فهمیده ایه.خودش متوجه میشه که شما راه درست رو انتخاب کردی و به خودش گفتی نه به کس دیگه ای. من مطمئنم مشکل جدی پیش نمیاد

باید حسابی نقدمه چینی کنم ک عصبی نشه

نمیدونم چی بگم.میگم کاش بهت نمیگفتم. ببخش باعث حال بد الانت شدم.

ن گلم مرسی ازت

من که کاری نکردم. خیلی اتفاقی متوجه این موضوع شدم. اومدم عیدی بدم بدتر حالت خوبتو ازت گرفتم. ببین اگر سخته که با همسرت در میون بزاری به نظرم همون ببخشیش بهتره. تاحالا کسی روبخشیدی ببینی چه حسی داره؟ خیلی خوبه. خیلی ها از پشت به من خنجر زدن. منم از خیلیاشون انتقام گرفتم ولی با خودم گفتم من این همه مزه ی خوب انتقام رو چشیدم. بزار یه دفعه مزه بخشش رو بچم. به جان خودم بخشش خیلی بیشتر مزه میده

خیلی ن ولی ب نظرم لذتی ک تو انتقام هست تو بخشش نیس

منم همین فکر رو میکردم اول. ولی عکسش بهم ثابت شد. بازم هر جوری که خودت دوست داری.

عجبززز

واقعا الان انتظار نداشتم بگی عجبززز. حالا برای بار سوم میپرسم. آیا بنده وکیلم که بخشش شما رو علنا اعلام کنم؟

علنا اعلام کن

بخشش لازم نیست اعدامش کنید.
بخشش ، لازم نیست اعدامش کنید.
یعنی جمله دومی رو انتخاب کردی شما دیگ؟

خخخخ گیرم بیفته لهش میکنم ولی ا رو ناچاری مجبورم دومی رو انتخاب کنم

خانم ها و آقایون
# اینجانب حاج علیرضا
اعلام میکنم که خانم sabiiii73 مجرم را بخشیده و از شکایت خود صرف نظر کرده

بزن دست قشنگرو ?

1 ❤️

2019-03-22 17:17:29 +0430 +0430
نقل از: amalireza. sabiiii73 عزیز سلام. من الان میخواستم اسمتو سرچ بزنم که با یه چنین چیزی مواجه شدم.

خب توی اینا دومی تویی اما خب بقیش فکر نکنم تو باشی من سومی رو باز کردم و همچین پروفایلی داره

کاملا شبیه پروفایل تو. فکر نکنم خودت باشی. به نظرم رسید که یکی داره ازت سوءاستفاده میکنه.

فقط همین یدونه تاپیک رو زده

به هرحال من اینو دیدم و وظیمه دونستم که بهت بگم تا در جریان باشی

وااات دِ فاااااک این دیگه کدوم خریه ? ?

خیلی بی ادبی. این حرفا یعنی چی؟ ? نمی دونم ولی فکر نکنم خر باشه ها. بیشتر شبیه قاطره

عجب آدمایی پیدا میشنا گفتم‌چرا ی مدت تو تل مزاحمام زیاد شده بوداا فیلم من پخش شده من غلط بکنم ?

پس اون تلگرام توئه واقعا؟ آدرسشو از کجا اورده؟ عجبزززز

نمیدونم چی ب چیه انقده مزاحم داشتم‌ک ای دی مو آخرش عوض کردم

خوب کاری کردی. وگرنه دوباره الان با روشن شدن این موضوع مزاحمات زیاد میشدن. میگه خداروشکر که دختر نشدما. من اعصاب معصاب مزاحم نداشتم اصلا

:( پسره لاشی اومده میگه فیلمت ک پخش شده بیا درآمد زایی کنیم ی کمپانی پورن بزنیم دیوث ?

آدمای عوضی زیادن. اعصاب خودتو خرد نکن. هرچند منم اگر جای تو بودم نمیتونستم خودمو کنترل کنم. ولی سعی کن بی تفاوت باشی نسب بهشون

من باید اینو اثبات کنم‌ک کیه

فکرنکنم به نتیجه ای برسی. به نظر من مهم هم نیست که بفهمی کی بوده. چون میدونی اون طرف مریضه و مشکل داره. مگه فرقی میکنه که کدوم یکی از مریضای سایته؟

میشه ازش شکاست کرد

پیش کی؟ادمین؟ یا مراجع قانونی کشور؟ فکر نکنم دستت به جایی بند باشه. به نظرم بدون احساس از کنارش بگذری برات خیلی بهتره

نمیدونم‌ولی خیلیی راحت میتونم پیداش کنمو حقشو بذارم کف دستش خیلی راااحت

خب اگه برات راحته واقعا انجامش بده. چون اگر کسی با من این کارو میکرد برای من پیدا کردنش سخت بود. منم فکر کردم برای شما هم سخته. اما اگر نیست حقشه که پیداش کنی

برام مث آب خوردنه فقط ی مشکل کوچولو هس

نمیپرسم چه مشکلی چون شاید دوست نداشته باشی بگی.ولی امیدوارم این مشکل هم حل بشه تا بتونی حقت رو بگیری. اگم نشد اشکال نداره. ازش بگذر. هیچ چیز بهتر از بخشش نیست

بخشش برا این؟

می دونم سخته. هرکسی نمی تونه. ولی خب اگر بتونی بعدش خودت احساس خوبی داری. اگرم نمی تونی به نظرم همون حقشو بزار کف دستش. اگر فکر میکنی کمکی هم میتونم بکنم چه من چه هرکسی دیگه ای بگو. من کاملا حاظرم کمکت کنم

شوهرم‌ب راححتی میتونه برام پیداش کنه ولی خو چجوری با اون در میون بذارم اصن

کار خیلی سختیه. نمیدونم چی بگم والا.

باید بیخیالش شم

من نمی دونم رابطت با همسرت چه جوری ولی به نظر میاد هم دیگه رو خیلی دوست داشته باشید و رابطتتون خوب باشه. اگر درست فکرمیکنم به نظرم بهش بگو. مطمئنا کمکت میکنه و پشتتو میگیره. چون هر مردی همین کار رو میکنه. نگران بقیش هم نباش. خودش درست میشه.

میدونی اون خیلی راحت میتونه پیداش کنه بندازتش جایی ک عرب نی بندازه ولی احترامی ک بینمون هس میترسم دیکه از بین بره

خب طبیعتا اینطوری که میگی همسرت مرد غیرتی هستش و مواظب ناموسش. درسته که ممکنه احترامی که بینتون هست از بین بره. اما زمان که بگذره همه چی درست میشه. این طوری که شما از همسرت تعریف میکنی معلومه مرد فهمیده ایه.خودش متوجه میشه که شما راه درست رو انتخاب کردی و به خودش گفتی نه به کس دیگه ای. من مطمئنم مشکل جدی پیش نمیاد

باید حسابی نقدمه چینی کنم ک عصبی نشه

نمیدونم چی بگم.میگم کاش بهت نمیگفتم. ببخش باعث حال بد الانت شدم.

ن گلم مرسی ازت

من که کاری نکردم. خیلی اتفاقی متوجه این موضوع شدم. اومدم عیدی بدم بدتر حالت خوبتو ازت گرفتم. ببین اگر سخته که با همسرت در میون بزاری به نظرم همون ببخشیش بهتره. تاحالا کسی روبخشیدی ببینی چه حسی داره؟ خیلی خوبه. خیلی ها از پشت به من خنجر زدن. منم از خیلیاشون انتقام گرفتم ولی با خودم گفتم من این همه مزه ی خوب انتقام رو چشیدم. بزار یه دفعه مزه بخشش رو بچم. به جان خودم بخشش خیلی بیشتر مزه میده

خیلی ن ولی ب نظرم لذتی ک تو انتقام هست تو بخشش نیس

منم همین فکر رو میکردم اول. ولی عکسش بهم ثابت شد. بازم هر جوری که خودت دوست داری.

عجبززز

واقعا الان انتظار نداشتم بگی عجبززز. حالا برای بار سوم میپرسم. آیا بنده وکیلم که بخشش شما رو علنا اعلام کنم؟

علنا اعلام کن

بخشش لازم نیست اعدامش کنید.
بخشش ، لازم نیست اعدامش کنید.
یعنی جمله دومی رو انتخاب کردی شما دیگ؟

خخخخ گیرم بیفته لهش میکنم ولی ا رو ناچاری مجبورم دومی رو انتخاب کنم

خانم ها و آقایون
# اینجانب حاج علیرضا
اعلام میکنم که خانم sabiiii73 مجرم را بخشیده و از شکایت خود صرف نظر کرده

بزن دست قشنگرو ?

آقا اون کیک رو بیارید شمعشو فوت کنه sabiiii73

0 ❤️

2019-03-23 07:32:44 +0430 +0430
نقل از: aytamnikpoor اصن ی وضیه داغون

وحشتناااک

دنبال یه دوست هستم

0 ❤️

2019-03-24 08:21:03 +0430 +0430

از یه طرف اونه از یه طرفم این cloud با tor مشکل داره زخممون کرده

0 ❤️

2023-02-02 20:45:18 +0330 +0330

👍 😎

0 ❤️

تاپیک‌های داغ

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «