بررسی وضعیت سکس افراد مسن

1400/11/01

بررسی وضعیت سکس افراد مسن

شاید دلیل خوبی برای اینکه چرا مادر بزرگ و پدربزرگ تان تلفن هایتان را جواب نمیدهند وجود داشته باشد.

در نظرسنجی ای که در آن تغییر عادات جنسی دو هزار شرکت کننده ی بالای 50 سال مورد بررسی قرار گرفت مشخص شد که بیش از سه چهارم آنها متوجه تغییرات قابل توجهی در زندگی جنسی شان در مقایسه با دوران جوانی شان شده اند (77َ%) ، از طرفی به گفته ی 45 درصد از آنها گذشت سن باعث شده تا بهترین سکس های زندگی شان را تجربه میکنند ، به نظرتان هنوزم وقتش نرسیده که دیدگاه مان را نسبت به افزایش سن عوض کنیم؟!

نتایج نشان میدهند که اکثر شرکت کننده در مقایسه با جوانی شان سکس کمتری دارند و بیشترین فعالیت جنسی را دهه سی سالگی زندگی شان تجربه کرده اند. با اینحال هنوز هم از هر هشت آمریکایی بالای پنج سال یک نفر هفته ای حداقل پنج بار سکس دارد.

در این نظرسنجی که از طرف شرکت LELO و توسط OnePoll انجام شده بود مشخص شد که 35 درصد شرکت کننده ها حس میکنند با پارتنرشان نزدیکی و صمیمیت بیشتری دارند و میل جنسی شان در مقایسه با دوران جوانی شان افزایش پیدا کرده است!

بیش از یک سوم افراد بالای 50 سال (38%) دوست دارند سکس بیشتری داشته باشند ولی وقتش را ندارند و مسائلی مثل مشغله کاری (42%) ، زندگی کردن با بقیه در یک خانه (39%) یا رفت و آمدهای خانواده شان به محل زندگی شان (36%) مانع آنها برای اینکار میشود.
حدود سه چهارم شرکت کنندگانی که فرزندان شان هنوز با آنها زندگی میکنند معمولا زمانی که بچه هایشان خواب یا بیرون از خانه هستند سکس دارند (74%).
تقریبا نصف کسانی که فرزندان شان از آنها مستقل شده و جدا زندگی میکنند باور دارند که زندگی جنسی شان خیلی بهتر شده است (48%).
اگر چه بعضی از آمریکایی های بالای 50 سال آنقدری که دوست دارند برای سکس وقت ندارند ولی بیش از نیمی از آنها میگویند که از وقت آزادشان برای سکس با پارتنرشان استفاده میکنند(56%).
با اینکه محبوب ترین مکان های سکس شرکت کننده ها اتاق خواب (69%) و اتاق نشیمن(45%) بود ولی یک چهارم از آنها در اتاق رختشویی و روی پله ها هم سکس را تجربه کرده اند.

دو سوم شرکت کننده ها با امتحان کردن تجربیات جدید موقع سکس موافق اند ، از طرفی نیمی از شرکت کننده ها گفتند که با گذشت سن علاقه ی بیشتری به امتحان کردن پوزیشن های جدید پیدا کردند (53%).
“Luka Matutinović” مدیر بازاریابی LELO میگوید : “فقط به این خاطر که در رسانه ها روابط جنسی افراد مسن خیلی به نمایش گذاشته نمیشود به این معنی نیست که آنها از اینکار لذت نمیبرند. باور غلط مردم در اینباره به مشکل و ترس مردم از پیر شدن برمیگردد. ما باور داریم لذت بردن از سکس حق همه ی مردم است ، حتی برای افراد مسن. نحوه ی تجربه صمیمیت و نزدیکی افراد با پارتنرشان با افزایش سن میتواند تغییر کند ولی میتواند به اندازه دوران جوانی برایشان لذت بخش و خوشایند باشد.”

بیشترین پوزیشن هایی که افراد مسن در سال گذشته امتحان کرده اند داگی استایل (42%) ، میشنری (38%) و spooning (با نرخ 29%) بوده است.
بیش از یک سوم آنها هم گفتند که در این سن با ایده داشتن چند پارتنر جنسی مختلف راحت تر هستند ولی بعضی هایشان هنوز ترجیح می دادند روی رابطه کنونی شان تمرکز کنند.
به گفته ی یکی از شرکت کننده ها “بیرون رفتن و لذت بردن از با هم بودن” به حفظ هیجان سکس شان کمک میکند ، بقیه هم به اهمیت یادآوری عشق شان به یکدیگر تاکید کردند.
بقیه شرکت کننده ها هم با سوپرایز کردن و امتحان کارهای جدید در سکس زندگی جنسی شان را تازه نگه میدارند.
سکس برای افراد مسئله ی مهمی است و به همین دلیل است که از هر هشت نفر از شرکت کننده ها یک نفر با حرف زدن در مورد تغییرات میل جنسی اش با پارتنرش احساس راحتی نمیکند.
42 درصد از کسانی که میل جنسی پایینی دارند حس میکنند این مسئله رابطه شان را از بین خواهد برد.
ولی همه چیز به سکس ختم نمیشود ، 34 درصد از آنها حس میکنند در زندگی شان بیش از حد سکس داشته اند و 57 درصدشان باور دارند هر چیزی که از زندگی جنسی می خواستند را به دست آورده اند.
تماشای فیلم (53%) ، شام رمانتیک (46%) و قدم زدن (44%) روش هایی به غیر از سکس است که آمریکایی های بالای 50 سال برای تقویت رابطه و صمیمیت با پارتنرشان انجام میدهند.
“Luka Matutinović” میگوید : “تغییراتی که همراه با افزایش سن اتفاق می افتند باعث میشود مردان و زنان بیشتر با هم ارتباط برقرار کنند ، خلاق تر باشند و زمان بیشتری برای ماجراجویی داشته باشند که همه ی اینها باعث میشود تا به حس رضایتی که واقعا به دنبالش هستند برسند. خیلی از مشتریان ما افراد مسن هستند ، آنها دقیقا میدانند که دنبال چه هستند و میدانند که هنوز هم کارهای لذت بخش زیادی برای امتحان کردن وجود دارد .”

مکان های مورد علاقه ی آمریکایی های مسن برای سکس در خانه

1.اتاق خواب (69%)
2.اتاق نشیمن (48%)
3.دستشویی (38%)
4.-آشپزخانه (28%)
5.اتاق ناهار خوری (24%)

پوزیشن های مورد علاقه ی آمریکایی های مسن در سال گذشته

1.داگی استایل (42%)
2.میشنری (38%)
3.Spooning اسپونینگ (29%)
4. Reverse cowgirl (دخترگاو چران برعکس) (28%)
5.Cowgirl (دختر گاوچران) (27%)

منبع

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2022-01-22 22:03:07 +0330 +0330

شیطونای پیر
بالای ۵۰ فکر کنم چه مرد چه زن هیچ جذابیت بصری ای ندارن .شاید چون به این سن نرسیدم میگم .جذاب ترین سن برای من ۳۵ تا ۴۵ بوده همیشه .فکر کنم پیرم شدم پارتنر تو این رنج پیدا کنم فقط

5 ❤️

2022-01-23 09:59:12 +0330 +0330

↩ Ahorneygirl2017
چه عاااالی😘

1 ❤️

2022-01-23 12:43:32 +0330 +0330

پوزیشن میشنری چجوریه ؟

0 ❤️

2022-01-24 09:28:19 +0330 +0330

مثل همیشه عالی بود 👌 😎

0 ❤️

2022-01-24 19:17:03 +0330 +0330

↩ Przx
گوگل کنید missionary position

1 ❤️

2022-01-26 00:45:30 +0330 +0330

من تصور می‌کنم پنجاه سال پیر حساب نمیشه بلکه شصت ساله پیر هست چون پنجاه جا افتادگی هست و ستی که در آن مرد به اختیارات و توانمندی خوبی رسیده و از لحاظ مالی هم خوب هست د رفتاری درست دارد البته فکر کنم پنجاه ساله ها دیگه شور و هیجان هلی معمول و ندارند اما خوب میتونند لذت ببرند مثل همه ما پس اینکه الان چهل و اندی سن و جوان میدونم تا پنجاه هشت سال فاصله یعتی میشیم مسن؟

1 ❤️

2022-01-26 00:48:46 +0330 +0330

↩ Ahorneygirl2017
وقتی شما به سن ۳۵ برسی متوجه میشی گه مردهای چهل و پنج تا پنجاه بهترین گزینه در سوکس هستن ولی الان به این موضوع فکر نکن زود هست فقط میدونم مردها بستگی داره به آیت که احساس چه جوری دارن. بعصی جوان هستن.

1 ❤️

2022-01-26 04:17:15 +0330 +0330

↩ Hotmanirani
شاید

2 ❤️

2022-01-27 23:20:14 +0330 +0330

در مورد گفته های شما باید بگم دقیق که نه ولی هشتاد و پنج درصد این مطالب بنظر شخص من درسته . و یک موضوع دیگر اینکه نویسنده مرا بیاد عزیزی می‌اندازد که در خیابان ولیعصر نزدیک ونک خانوادگی ملکی تجاری شناخته شده ای داشتند که متاسفانه دیگر خبری از او ندارم که امیدوارم هرکجا هست در بهترین شرایط و اوضاع قرار داشته باشند که خیلی دوست‌داشتنی بود و حتما هنوز هم‌ هست . و سلطان قلب ها فکر کنم بهترین مثالی هست که اگر خود شما باشید معنی حرفم را از نام این فیلم میتوانید متوجه شوید که بدلایل امنیتی نمی‌خواهم واضح حرف بزنم تا اگر خود ایشان باشید هویت شنا را در سایت افشا نکرده باشم و اگر همان هستید بگید خودم را معرفی میکنم‌.

0 ❤️

2022-01-27 23:38:50 +0330 +0330

اما نظرم در مورد این که در مورد سکس کردن نمی‌توان به صراحت گفت فلان‌سن‌ مناسب نیست چون اولا اینکه افراد بسیاری در سن اوج جوانی یعنی سی سال یا حتی بیست و پنج ساله قادر به انجام یک رابطه جنسی مورد قبول نیستند و بسیار هم دیده شده و تحقیقات و تجربیات اشخاص گواه چنین حقیقتی هست و از طرفی دیگر هم باز بسیاری از اشخاص در سنین بالا تر بطور نمونه در سن هفتاد یا شصت سال و یا اگر کمی منطقی تر مثال بزنم بسیاری از مردان‌در سن‌ ۵۰ و یا ۵۵ سال هستند که در رابطه جنسی توانایی انجام سکس قابل قبولی را که در آن شریک جنسی خود را فوق العاده سوپرایز کنند هستند که فقط تجربه چنین ارتباطی می‌تواند نظر من را تایید کند البته این همیشه در مورد همه افراد صدق پیدا نمی‌کند و این را هم اضافه کنم شاید من به آین سن برشم احتمالا نتوانم در رابطه جنسی خودم یک نتیجه مناسب و لذت بخش در حد آنچه مثال زدم را بنمای بگذارم چون همسن حالا هم که کمتر از این سن و سال را دارم چنین رابطه عالی و ادعا ندارم که بتوانم شریک جنسی خودم را تا این اندازه که حیرت زده شود سوپرایز کنم اما دلیل لین را بائو در نوع زندگی و نحوه رفتاری که داریم جستجو کنیم این که چطور میخوریم ، چه میخوریم ، در مشکلات تا چه سطحی قرار داریم و چگونگی َبرخورد با آن ها و منطقه ای که زندگی‌میکیم‌و میزان فعالیت های بدنی هر شخص جستجو کرد. َ.و اینها می‌تواند به نتیجه ای که در سکس میتوان از کسی انتظار داشت … .

0 ❤️

2022-02-06 18:26:33 +0330 +0330

↩ Hotmanirani
من الان 50 سال دارم و فکر کنم نسبت به دوران جوانی سکس بهتری دارم اما سکس دورتان جوانی یه چیز دیگه ست

2 ❤️

2022-02-09 23:51:07 +0330 +0330

↩ DIKT
سلام خب مشخص هست که خوب سکس میکنی الان چون بهر حال الان جوانی و پنجاه سالگی اگر درست گفته باشم بهترین دوره سنی یک مرد هست از چهل تا پنجاه بهترین هست دوره جوانتر یعنی بیست و پنج تا سی و پنج دوره آزمون هست که تمرین کردن هست اما فکر کنم دوره خوبی هم هست مزه میده همه چیز اما پنجاه یا بهتر بگم بین چهل و دو سال تا پنجاه و پنج یک مرد هم عالی هست هم رفتار عاقلانه و با اصول و منطقی دارد که طرفش هم با خیال راحت سمت اش می‌رود

1 ❤️

2022-02-14 10:48:22 +0330 +0330

↩ aseman77411288
تو فیلمهای پورن المانی پیرمردها بیشتر مشغول گاییدن زنهای سی چهل ساله هستند البته دخترهای دبیرستانی همچنان اول هستند. دیشب تو فیلمی دیدم پیرمرده رفت مطب دکتر و خانم دکتر و منشی دکتره رو گایید و بعد هم رفت یه کافه و اونجا هم یه دختر دبیرستانی رو کون کرد خلاصه حال کردم

1 ❤️

2022-02-19 01:49:29 +0330 +0330

من تجربه سکس با افراد مسن رو داشتم خیلی مهربون و خوب هستند. الان هم فقط با اقایون جا افتاده برنامه میکنم

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «