بزرگترین هک در طول تاریخ چگونه اتفاق افتاد؟

1392/07/28

شاید برای خیلی ها یه سوال باشه که بزرگترین هک دنیا چی بوده و چند تا سایت هک شدن؟ :?
خوب باید بگم بزرگترین هک دنیا باعث از کار افتادن تمام اینترنت در سرتاسر جهان به مدت یک روز شد :O
این کار رو یک نابغه هکر با با نوشتن نوعی ویروس کامپیوتری برای رو کم کنی با شرکت Norton نوشت :>
اسم این هکر نابغه William Napster بوده و بزرگترین هکر تاریخ محسوب میشه به دلیل از کار انداختن کل سیستم اینترنت در سال 2001 #o
این هم مطالب تکمیلی:

ضربه به کل اینترنت

اوایل سال 2001 شرکت نورتون آنتی ویروس اعلام کرد سیستمی طراحی کرد که می تواند تمام ویروس های دنیای مجازی را شناسایی و غیرفعال کند. شب همان روز پیامی روی سیستم مرکزی شرکت نورتون ظاهر شد که نوشته بود «لطفا حرف خود را پس بگیرید». نورتون به آن پیغام جواب نداد و دوباره اعلام کرد که از کل اینترنت محافظت می کند.

صبح روز بعد هیچ سیستمی به اینترنت متصل نمی شد و دنیای مجازی به صورت کامل از کار افتاده بود. این بزرگ ترین هک ثبت شده در تاریخ است هکر گمنام آن که البته با نام هایی چون ویلیام نپستر یا ساترال هم از او یاد می کنند اعلام کرد ویروسی در اینترنت پخش کرده که آن را از کار بیندازد.

او این کار را فقط برای رقابت با شرکت نورتون انجام داده تا دیگر هیچ شرکتی ادعای امنیت کامل نکند. هکر گمنام، شب همان روز اعلام کرد فقط به خاطر اینکه می خواهد تنها دخترش در آینده دنیای شادتری داشته باشد اینترنت را دوباره راه اندازی می کند ولی ویروس را فقط غیرفعال می کند و اگر روزی دوباره لازم شد آن را فعال خواهد کرد. تا به امروز 40 درصد از ساختار این ویروس شناخته شده ولی هیچ کس قادر به حذف آن نبوده است.

منبع

دوستان این ویروس هنوز وجود داره و اگر روزی کسی بتونه دوباره فعالش کنه کلا باید با اینترنت خداحافظی کنید :|

2986 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2013-10-20 11:19:55 +0330 +0330

[quote=NEW-B-NAM]جالب بود دادا ، اطلاعاتم زیاد شد ‏Tnx[/quote]
خواهش داداش اما من به این فکرم اگه این ویروس دوباره فعال بشه چی میشه :|

0 ❤️

2013-10-20 16:34:16 +0330 +0330

حال اگر فعال بشود چه بر سر دنیای اینتریت میاید.‎ ‎یعنی باید از دیار‎ اینترنت خداحافظی بکنیم.

0 ❤️

2013-10-20 16:41:57 +0330 +0330

هاااااا پشماموم فر وخورد 8}

0 ❤️

2013-10-20 17:02:48 +0330 +0330

ای وای من

0 ❤️

2013-10-20 17:20:52 +0330 +0330

فکر میکنم اینم از اون دروغ هاییه که طبق معمول از سایتهای ایرانی منتشر شده. چون به جز سایتهای ایرانی هیچ سایت انگلیسی زبان و ویکی پدیا و … اثری از این نام نیست!
بزرگترین گروه هک گروه Anonymous هست.
بزرگترین هک تاریخ هم خونده بودم در آمریکا صورت گرفته که اگه اشتباه نکرده باشم اطلاعات کارت اعتباری 50 میلیون مشترک بانکی رو هک کرده بود که دستگیرش کرده بودن.
ولی اینترنت چیزی نیست که بشه کلا از کارش انداخت! اصلا همچین چیزی غیر قابل امکانه به دلایل بسیار زیاد. میشه کامپیوترهای یه سازمان یا شرکت یا شهر رو از کار انداخت ولی کل اینترنت جهانی غیرممکنه. کافیه این لینک رو بخونید تا بدونید چرا این کار غیرممکنه:
http://fa.wikipedia.org/wiki/اینترنت

0 ❤️

2013-10-20 17:26:40 +0330 +0330

داداشمون راست میگه.این کار امکان پذیر نیست.دروغی بیش نیست.

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «