به مقدسات ما توهین نشود

1389/12/22

من ميكم سايتتون خوبه.اما ديكه لطفا درباره دين و اينا نكيد و مقدسات. درسته ما همه ميايم اينجا واسه سكس اما خدا را قبول داريم و مقدساتمون واسمون ارزش داره تك تك اين بجه ها خدا را قبول دارن.‏‎

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2011-04-10 11:13:05 +0430 +0430

ممنون از کسی که این تاپیک را ایجاد کرد امیدوارم همه کاربران متحول شوند
دوستان عزیز دیدید که چگونه عده ای بیدین و شیطان صفت با فریب دادن ما و با زیبا جلوه دادن گناه
سعی در ویرانی مرز و بوم کشور ایران دارند کشوری که غیرت جوانانش زبانزد بود حالا از رابطه با ناموس خود مینویسد
دوستان عزیز من هم در این سایت فعالیت میکردم ولی بعد از خواندن نظر یکی از دوستان متحول شدم از خدا میخواهم همه را به راه راست هدایت کند از جمله ادمین عزیز را که در راس این کافت کاری قرار دارد
باید بگویم که من ساندیس خور و بسیجی نیستم که منافعی داشته باشم از این حرف ها .
و بجای این داستان های انحرافی تمام توانم را به کار میگیرم تا موسوی و کروبی پیروز شوند و ما ننگ جمهوری اسلامی را از دامان اسلام برداریم و با بنیان نهادن نظام اسلامی واقعی گفته هایمان را ثابت کنیم
این هم احادیثی از توبه
رسول خدا(ص): هیچ کس نزد خدا محبوبتر از جوانِ توبه کار نیست. نهج الفصاحه صفحه 554

حضرت صادق(ع): روز قیامت در موقف سنجش اعمال، هرگاه شخص گناهکار در مقام عذرخواهی بگوید: پروردگارا نادان و بی خبر بودم اسیر شهوت و غضب

بودم گرفتار هوی و هوس بودم و در مقاومت شیطان عاجز بودم. در جواب تمام عذرهایش به او گفته شود مگرنه این است که باب توبه را بر تو گشود بودیم؟آیا سخت

گیری شده بود؟ آیا برای توبه شرائط سخت و بیرون از قدرت قرار داده بودیم؟

منبع: http://www.ahadith.ir/tobea.htm

بیاید با کمک هم این سایت را نابود کنیم

0 ❤️

2011-04-10 11:39:58 +0430 +0430

خجالت بکشید حیا کنید توهین ممنوع به کس ممنوع به هر چیز ممنوع از آدمییت بویی به برید مقدسات همه انسانها را گرامی بدارید خلاصه توهین به مقدسات ممنوع ممنوع ممنوع

0 ❤️

2011-04-10 12:50:39 +0430 +0430

doste aziz shoma mese inke cheshato basti.
avalan k man baz migam in site hatman shakhsiye.
2voman man mese inke shoma nemibini mardom cheghad badbakhtan.
hehe omadi harf az pishraft To in enghelab mizani… ye sar b jonobe shahr bezan…aslan hamin site age javona iran oghdeiii nabodan va mese keshvara oropaiii azad bodan nemiomadan inja haroz haroz donbale axe sexe .miraftan yebar sex mikardan bad miraftan donbale karo darso zendegi.ama alan ta zang madreseha mkhore dokhtaro pesare oghdeiye k miyad vel mishe To khiyabon ta shomare bedeo begire…
dar zemn man ghabol daram khodaiii hast.
ta halaAm sex nakardam va nakhaham kard.
motmaen bash harfam kheli ghane konandas vali bekhatere inke sar be nist nasham chizi nemigam.

0 ❤️

2011-04-10 13:30:55 +0430 +0430

salam amir khoshgiafe donbale ye dokhtare naz migardam
amirsalar67@yahoo.com

0 ❤️

2011-04-10 15:01:16 +0430 +0430

اینو هر بچه مدرسه ای میدونه چون عقلش در حد بچه دبستانه…یکم درست فک کنید بابا…نترسید

0 ❤️

2011-04-10 15:37:57 +0430 +0430

آهای آقایی که میگی آزادی مثل اروپا. از کدوم آزادی حرف میزنی؟! آزادی که الان 60درصد بچه هایی که تو انگلیس بدنیا میان حرومزادن؟؟ آزادی که یه نفر مثل برلوسکنی هر غلطی میخواد با دخترای جوون میکنه و وقتی ازش شکایت میشه عین خیالشم نیست و آخرشم یه جورایی قضیه رو ماس مالی میکنن؟؟ اینا رو من از 20:30 و روزنامه کیهان و اینا نمیگم، از سایتا و وبلاگای خارجی میبینم… اگه میخوای ایرانم به این کثافت بکشی برو به اون آقای موسوی و امثالش بچسب که یه عالمه بهائی بی دین ازش طرفداری میکنن و یه عالمه یهودی ساپورتش میکنن. اگه اسلام واقعی دست اوناست، چرا این همه بی دین و ضد اسلامی پشتشن؟؟؟ یکم باز کنید چشاتونو…

0 ❤️

2011-04-10 16:12:08 +0430 +0430

دينداران مرتجع توجه كنند
اگه ميخواهيد به مقدساتتون توهين نشه بريد سايت تبيان
اگه دين داري گه ميخوريد مياييد اين سايت
اين سايت چه محتوياتش چه آدمينش چه كاربراش همه جوره خلاف شرع هستند
بسه ديگه هرچي تحملتون كرديم
كم آخوندا برامون محدوده و فيلتر گذاشتند
پشت فيلتر هم اين بي ناموس هاي چس خوره عرب پرست عقب افتاده ولمون نميكنند
گمشيد بريد دنبال صيغه كردنتون

0 ❤️

2011-04-10 16:43:49 +0430 +0430

کسایی که دین ندارن خاک تو سرشون.دفه دیگه ببینم میرینم بهشون.

اینم یه شعر با قافیه واسشون.

خوشتون اومد؟

0 ❤️

2011-04-10 17:19:02 +0430 +0430

والله دوستان من نه این وریم ن اونوری ولی به این اعتقاد دارم هرکس اعتقادات خودش رو دار و م هم باید احترام بزارید به اون اعتقادات البته فرد مخاطب هم در مورد اعتقادات ماهم همین جور باشه دوست عزیزی که می گی اخوندا بیناموسن دوست عزیز همشون رو نگو بعضی هاشون واقعا بی ناموسن ولی بعضیاشون نه مطمئنم باش این حکومت بیوفتده زمین بهتر از این نمیاد مطمئن باش داداش تو شکمت سیره اگر گشنه بودی اون موقه از این دولت خوشت میومد من نظرم اینه وصلام

0 ❤️

2011-04-14 21:55:23 +0430 +0430

همان طور در صفحه اشاره شده منظور طرح این مسئله
آشنا شدن با دیدگاه ها و نظرات دیگر دوستان است
لذا توصیه می شود . به هیچ وجه عصبانی نشده
و در نظر بگیرید که اصل مطلب آشنایی با دیدگاه های افراد
نسبت به مسئله توهین به مقدسات است . نه نظرات دیگر کاربران
آنچه که شما در این پاسخ لحاظ نموده اید.
به پنج قسمت تقسیم شده و به آنها پاسخ داده میشود .
1.شخص اینجانب در هیچ کجا خود را عاقل نام نبرده است
2.با خدا بودن یک شخصیت علمی دلیل بر اثبات خداوند نیست.
چون بر مبنای همان اعتقاد دینی آن انسان به دور از خطا نبوده
و بر تمامی علوم سیطره ندارد برای مثال می توانید در مورد بی خدا بودن اینیشتین تحقیق کنید .
3. 10000 دلیل برای اثبات خداوند ؟ آیا دلیل همان دلیل های بی مدرک غیر علمی هستد که نمی توان آنها را اثبات نمود ؟ اگر می توانید اثبات کنید موسسه ای جایزه 1 میلیون دلاری برای این کار در نظر گرفته است .
ردیه تمامی دلایل به ظاهر فلسفی برای اثبات خدا در نگار خانه زندیق موجود میباشد . جهت تحقیق به سایت های ذیل مراجعه فرمایید .
www.efsha.co.uk
http://www.zandiq.com/library/
و مورد چهارم که گفته بودید آیه ای به مثل قران بیاورید.
یک آیه از قران :
سوره توبه آیه 123

يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُواْ قَاتِلُواْ الَّذِينَ يَلُونَكُم مِّنَ الْكُفَّارِ وَلِيَجِدُواْ فِيكُمْ غِلْظَةً وَاعْلَمُواْ أَنَّ اللّهَ مَعَ الْمُتَّقِينَ.

ای کسانیکه ایمان آورده اید، کافرانی که نزد شمایند را بکشید! تا در شما درشتی و شدت را بیابند. و بدانید که خداوند با پرهیزکاران است!

و آیه دیگر از یک انسان که هیچ ادعای ماورایی ندارد .
و به اصطلاح آیه زمینی:
يا ايها العاقلون لا تقتلوا الذین یلونکم من المخالفين وليجدوا فيكم رحمة و الانسانیه واعلموا ان الله مع العادلين.

ای خردمندان، کسانی از مخالفان که در نزد شمایند را نکشید! تا در شما ترحم و انسانیت را بیابند. و بدانید که خداوند با عدالت پیشگان است!

و 5: فلسفه صدرایی ! از طرف بزرگان شیعه پالایش داده شده
و قسمتی از آن نقد و قسمت دیگر رد شده است .

موفق باشید.
id yahoo:yek.ahmagh
facebook:yek.ahmagh
twitter:yek-ahmagh
weblog:yek-ahmagh.blogspot.com

0 ❤️

2011-04-15 03:44:57 +0430 +0430

[quote=yavash]doste aziz shoma mese inke cheshato basti.
avalan k man baz migam in site hatman shakhsiye.
2voman man mese inke shoma nemibini mardom cheghad badbakhtan.
hehe omadi harf az pishraft To in enghelab mizani… ye sar b jonobe shahr bezan…aslan hamin site age javona iran oghdeiii nabodan va mese keshvara oropaiii azad bodan nemiomadan inja haroz haroz donbale axe sexe .miraftan yebar sex mikardan bad miraftan donbale karo darso zendegi.ama alan ta zang madreseha mkhore dokhtaro pesare oghdeiye k miyad vel mishe To khiyabon ta shomare bedeo begire…
dar zemn man ghabol daram khodaiii hast.
ta halaAm sex nakardam va nakhaham kard.
motmaen bash harfam kheli ghane konandas vali bekhatere inke sar be nist nasham chizi nemigam.[/quote]
1.اولا که باید عرض کنم به همه که به قول قران کسانی که کافرن گوششون کر و چشماشون کوره و قلبشون قفل خورده مسلما مثال یاسین در گوش خر خوندن
توهین به بعضی ها نباشه
2 . شما فکر کن این سایت شخصی به نظرت کی عمرشو پای یه سایت می زاره که واسش نون و اب بشه می شه بگی دقیقا کجای این سایت تشکیلات خود گردانه می بینی یا منبع درامد (همه چی رایگانه)؟
3 . افراد نسبت منبع درامد و تلاششون با هم متعادله حتی اگه خودش هم ولگرد باشه باباش زحمت کشیده و باید ذکر کنم خدمتتون که 99 همون نفر ثروتمند جهان از اشغال جمع کنی پول دار شوده
ببخشید مثلا باید دولت چی کنه؟ بگه اقا بیا اینم پول؟
کجای دنیا این طوریه اگه هم می خوای بگی عربا که شما هم داری دیگه یارانه می گیری و حالا ایشا الله زیاد هم بشه مثلا بگو چه حرکتی بزنه؟(زمان رئیس جمهور قبلی چرا ما انرژی هسته ای نداشتیم در صورتی که قدرتش رو داشتیم؟) مثلا خونه های طرح مسکن مهر چطوره؟ من شهرستانی هستم و فکر نکنم شرایطمون بهتر از پایین شهر تهران باشه مثال بی خود نزنید اگه خیلی عرضه دارید بفرمایید یه حرکتی بزنید وای نایستید بیرون گود هی بگید لنگش کن لنگش کن!
شما که حرف از پیشرفت می زنی ببخشید تهین می کنم ولی بفرما … برو ببین رتبه های ایران در جهان رو شما یا من که نشستیم پشت پی سی و داریم سایت سکسی می خونیم جوونایی غیرتمند ایرانی دارن کاراهایی می کنن که عقل منو تو قد نمی ده حتی اگه برا وزارت اطلاعات هم باشن بازم برام افتخاره که مثلا موساد با اون همه دک و پزش توسط ایرانی ها هک شد یا ایروپلنت ها که امریکا 10 سال پیش پروژه اش شکست خورد. یا رادیو دارو ها که بعد امریکا دومین کشور دنیا هستیم بعد سرعت پیشرفتی که می گفتن 200 سال از امریکا عقب هستیم چنان شتاب گرفته که به قول یکی از سیاست مدارای امریکایی ایران عادت داره هر 6 ماه یه بار دنیا رو انگشت به دهن کنه اینم از پیشرفت
4 . ببخشید همین کشور های اروپایی خودشون از این سایتا از این کانالا استفاده نمی کنن اگه نمی دونستی بدون
همین سرور هایی که روزانه 1000 تا فیلم و کلیپ سکسی دانلود می کنی مال همون اروپایی هاست که اونا هم در راستای سیاست های تهاجم فرهنگی
بعدش جنابعالی که ادعای پیشرفت داری بدون که امریکا خودش هیچ گوهی نیست به کتاب تاریخ اشاره کنم که می گه که در جنگ جهانی که امریکا دور بود(اون ور دنیا) و هیچ خسارتی ندید و با جذب دانشمدان دنیا به اینجا رسید و تمام علم اون کشور پولیه و عرق ملی پشم. الان رو نگاه کن مثلا یه سیاه پوست نسل افرقایی شده رئیس جمهور امریکا بی خیال بعدی
5 . سکس اعتیاد میاره نمی دونستی بدون کسی که میره دنبال سکس که بره درس بخونه بازم فکرش یه چی دیگه هست بعد یه امار جالب تو امریکا هر نفر چه زن و چه مرد به تعداد انگشتای بدنش ازدواج می کنه و طلاق می گیره حالا بفرمایید نتیجه ی اون همه پیشرفت کو؟
و به نظر من این امار طلاقی که تو ایران داره میره بالا تاثیرات تهاجم فرهنگیه که اشاره دارم به سریال های فارسی 1 تو ماهواره
البته اگه هم حرف از علم می زنی می تونی بری فیلم زبان اصلی امریکن پی ببینی که چطور از دانشگاه فارغ التحصیل می شن
6 . هر کسی عقده داره حتی پیره مردا به قول کوروش کبیر “انقدر ارزو هایم را به گور برده ام که دیگر جایی برای جسدم نیست” خود امریکایی ها بیشتر از شما عقده دارن اخه هر چند ماه یه بار یا مامانش عوض می شه یا باباش بیچاره!
7 .از اونجایی که کسی به کسی احترام نمی زاره من هزار بار گفتم که حشری هستم ولی دین و شریعت هم دارم فکر نمی کنم این دو تا به هیچ عنوان با هم تناقض داشته باشه
8 . اقای “یک احمق” رو به شماره ی یک ارجاع می دم
9 .من برای همیشه با همه خداحافظی می کنم و از این سایت استعفا می دم و می گم این سایت نتونست منو خر کنه شایدم یک سری تاثیرات بد روانی تو زندگیم گذاشت ولی سکس نکردم و نمی کنم
من درک می کنم و کلا از بودم در این سایت پشیمونم و فقط برای نظر دادن عضو شودم نه چیز دیگه!
امیدوارم که همتون موفق بشید و خواسته یا نا خواسته قربانی سیاست تهاجم فرهنگی قرار نگیرید
برای همتون ارزوی پیروزی دارم
این جمله از خودمه و استفاده از ان بدون ذکر منبع پیگرد قانونی داره
“با فکر کردن به گذشته ها از موفقیت اینده ها قافل نشوید”
:-h

0 ❤️

2011-04-21 15:21:47 +0430 +0430

این admin هم ساکت نشسته پست میزش و به اینکه چند تا کاربر بجای اون دارن جواب میدن نیشخند میزنه
admin توجه داشته باش که شما باید روی صندلی داغ این تایپیک بشینی نه اینکه جا خالی کنی و ساکت بمونی .
کلی سوال قابل توجه ازت کردن که من هم مشتاقم جواب شما رو بدون ماست مالی بشنوم.

0 ❤️

2011-04-21 22:11:00 +0430 +0430

جواب من واضح بود:‌

۱. مقدسات مذهبی خط قرمز شهوانی نیست.
۲. ما مطلبی را به دلیل «توهین به مقدسات»‌ سانسور نکرده و نخواهیم کرد.
۳. اگر از قوانین شهوانی خوشتان نمی آید می توانید به این سایت نیایید.

به همین سادگی

1 ❤️

2018-02-02 18:18:39 +0330 +0330

حرفت درسته

0 ❤️

2018-02-02 18:32:30 +0330 +0330

من کیر خر مش غلامحسین رو تا خایه کردم تو کون محمد و خدیجه و سلمان نافارسی کثافت کسکش
شاشیدم تو اعتقادات عربیتون. کیر خوک تو محمدتون. بازم بگم یا کس و کونتونو از سایت شهوانی جمع می کنید؟

1 ❤️

2018-02-02 18:42:09 +0330 +0330

هرچی میخوای نظر سنجی مزخرف مربوط به علایق جنسی و …بزار اما سیاسیش نکن اولا دوما دیگه داری شورشو درمیاری.اونی که از سر شهوت میاد اینجا کار اشتباهی میکنه اما اعتقادات و مقدساتی هم داره

0 ❤️

2018-02-02 19:16:03 +0330 +0330
نقل از: KKKKKHHHHH حرفت درسته

کیر عالم و آدم تو مخت این تاپیکو بعد شیش سال چجوری پیدا کردی دقیقن؟
1 ❤️

2018-02-02 19:40:09 +0330 +0330
نقل از: javaad.j.j هرچی میخوای نظر سنجی مزخرف مربوط به علایق جنسی و ...بزار اما سیاسیش نکن اولا دوما دیگه داری شورشو درمیاری.اونی که از سر شهوت میاد اینجا کار اشتباهی میکنه اما اعتقادات و مقدساتی هم داره

گند بزنن توی هر چی مقدساته.

1 ❤️

2018-02-02 19:48:55 +0330 +0330

یه زمانی ساخته دست بشر جزء مقدسات بود و هزاران سال طول کشید تا بشر بفهمد ساهته دست خودش رو نباید ستایش کند . الان هم که ساخته ذهنش رو داره ستایش میکنه که همون خدا باشه .شاید در آیینده بفهمه که ساخته ذهن خودش رو هم نباید ستایش کنه .اگر کسی بر خلاف نظر شما حرفی میزنه الزاما به منزله توهین نباید قلمداد بشه .پس بهتر یاد بگیریم کاری به افکار و نظر دیگران نداشته باشیم .

0 ❤️

2018-02-02 20:54:19 +0330 +0330

اولا جمع نبند همه خدارو قبول دارن دوما اینکه ب اسلام توهین شه تو ایران یا نشه بحثش طولانیه ک تو این کشوری ک اسلام ستون های اصلی نظامشه باید توهین شه اتفاقا

0 ❤️

2018-02-02 20:56:10 +0330 +0330
نقل از: admin جواب من واضح بود:‌

۱. مقدسات مذهبی خط قرمز شهوانی نیست.
۲. ما مطلبی را به دلیل «توهین به مقدسات»‌ سانسور نکرده و نخواهیم کرد.
۳. اگر از قوانین شهوانی خوشتان نمی آید می توانید به این سایت نیایید.

به همین سادگی

این درسته ?

0 ❤️

2018-02-03 08:32:01 +0330 +0330

کی رم تو مقدساتت کس خل مادر جن ده کی رم ت خدا و پیامبر و اهل بیت گونیس کس خل

0 ❤️

2018-02-03 08:48:11 +0330 +0330

اخه از کجا پیدا کردی اینو :))

0 ❤️

2018-02-03 11:21:53 +0330 +0330

خخما بعد از شیش سال چه جنگی درست کردم
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ خودمونی

0 ❤️

2018-02-03 11:54:49 +0330 +0330

تو چطور میتونی به خدا و پیغمبر اعتقاد داشته باشی بعد به حرفاشون گوش نکنی.قرآن میگه دیدن بدن نامحرم حرامه.این دیگه چجور اعتقادیه؟
یا قبولشون نداری یا از رو ترس قبولشون داری پاسه اینه نبرنت جهنم جیز و اوفت بکنن
به این میگن اعتقاد آب دوغ خیاری

0 ❤️

2018-02-03 12:24:54 +0330 +0330

جهت شفاف سازی
تاپیک بنده همون زمان در مقابل این تاپیک زده شد
روی لینک کلیک کنید :)

توهین به مقدسات

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «