بوق های بی خایه

1401/02/31

عارضم خدمت تون که آ شیخ ابراهیم شیش کلاسه دوروغگو اومده به شهرمون بماند که از منبع موثقی شنیدم که نامه زدن به اینور اونور بگید نیاد یه سری خط نشون کشیدن اینورا ببینیمش میزنیم لت پارش میکنیم . تحت تدابیر شدید امنیتی نگهش میدارن . بنده با افتخار تورک هستم(اینو گفتم که یه سری هموطن ها و همزبانها خرده نگیرن که چرا دارم تخریب میکنم حالا شما ها گل به خودی هم حساب کنین مهم نیس هدف گفتن حقیقته حرفم بدور از هرگونه نژاد پرستی قوم ستیزی هست) روی صحبتم با اونایی هست که از صبح جلو اداره کل مخابرات و آ ب فاضلاب و فرمانداری که تو یه خیابون مشترک هست از صبح تجمع کردن که نامه هاشونو برسونن به ابراهیم بت شکن دوروغگو . چقدر شماها بی ریشه رو مزخرف و بی خایه! هستید چطور وقتی یه جای به ملت بزرگ تورک توهین میکنن رگ گردن تو میزنه بالا داد هوار اعتراض . هموطن هامون تو گلپایگان لرستان و خوزستان دارن اعتراض میکنن به وضع موجود اونوقت شما پفیوزها رفتین از صبح صف بستین که نامه ها و درخواست وام هاتونو برسونین دست ابراهیم پفیوز؟ دریغ از یه داد و هوار! جالبه که همتون ناله میکنید از گرونی وضع کنونی هیچ‌وقت حرکات و رفتار سیاسی و اعتراض به رژیم شهرمون جالب نبوده انگار تو هپروت سیر میکنن جاکشا از این بدتر باید چه اتفاقی بیافته که یه حرکتی بزنید . دورود میفرستم به غیرت و شرف مردم شهرهایی که اعتراض و تظاهرات کردن .

19 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2022-05-21 00:41:38 +0430 +0430

اولا عریضه دادن به شاه پاپ فرماندار ( مقامات بالا) سنت قدیمی چند صد ساله است. قرنها پیش در اروپا هم مردم به شاه و پاپ عریضه میدادن چرا؟ چون مقامات محلی ایران مشکلات رو گزارش میکنن بودجه رو میگیرن ولی اختلاس میکنن و مشکلات سر جاش میمونه!! وقتی مردم لیست مشکلات رو به خود رئیس جمهور بدن بررسی بشه مثلا چرا جاده نداریم اون میبینه بودجشو گرفتن ولی نساختن این میشه کشف اختلاس!! همشهریهای شما حق دارن لیست مشکلات شهرتون و دزدیهای مقامات شهر رو به رئیس جمهور در قالب عریضه گزارش کنن چرا؟ چون بالاترین مقامی است که دستش بهشون میرسه! شاید هیچ دزدی بازداشت نشه و هیچ مشکلی هم حل نشه ولی مردم دارن سعیشون رو میکنن. من تورک نیستم پس از روی تعصب به ترکها اینو نمیگم ولی حقیقت اینه که 130 میلیارد دلار پول ایران بلوکه شده طرفین سه ماهه سر همه چیز به توافق رسیدن بجز یه چیز!! خروج سپاه از لیست گروه های تروریستی ! اگر ایران از این یه خواستش میگذشت سه ماه پیش توافق میشد میلیارد دلار آزاد میشد و وضع اقتصاد بهتر! اما سپاه مردم رو گروگان گرفته!! همشهریهای شما حق دارن به عنوان ایرانی از رئیس جمهور ایران تقاضای عدالت داشته باشن اونم وظیفشه به مردم جواب بده! حالا شما این کارشون رو هرجور میخوای تحقیر کن!

4 ❤️

2022-05-21 03:13:05 +0430 +0430

مشکل اینجاس که حرفشون این نیست چرا جاده ندارن چرا مدرسه و خانه بهداشت و و و ندارن رفتن اونجا نامه دادن و مشکلات شخصی شونو میگن آ شیخ مساعدت کنه تا سریع تر با وام شون موافق ت بشه .این تصور فراموش کن ایران قراره توافق کنه با غرب حکومت اخوندی به تحریم نیاز داره از کنار این تحریم ها خیلی خوب دارن مملکت چپاول میکنن این رژیم همیشه به داشتن دشمن نیازمنده . اون پول بلوکه شده ازاد بشه باز ویزیش به من و شما نمیرسه یه قسمتیش غیب میشه یه قسمتش سهم بشار اسد حوثی های یمن خالد مشعل و محمود عباس حسن نصراله هست . چند وقت پیش شهردار شهرمونو گرفتن با یه اختلاس نجومی از ویلاش چند تا جسد در آوردن یه ماشین با ادم داخلش خاک کرده بودن چیشد؟ رفت اب خنک بخوره تو زندان افتاده بود زندانی های جرائم مالی ازاد میکرد خیر شده بود با پول ملت !! الانم داره راست راست میچرخه شغل قبلیش راننده مینی بوس خط روستایی بود زیباس نه !؟ شاه ایکس عزیز نمیدونم چرا اینقدر خوش باوری دم عید دور دوم و جدید دستگیری مسولین شهرداری بود بازم به جرم اختلاس

2 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «