تقسیم بندی شما از خدمات جنسی چیست؟

1397/12/19

کاربران گرامی
شاید در آینده بخش «خدمات جنسی» در سایت افزوده شود. هر آگهی دهنده علاوه بر بیان مشخصات شخصی اش باید یک موضوع انتخاب کند درباره خدمات جنسی شخصی که ارائه می‌ دهد.
شما خدمات جنسی مرتبط را چگونه تقسیم بندی می کنید؟

11 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2019-03-09 23:32:46 +0330 +0330

از نظر من خدمات جنسی شامل هرگونه خواسته ای از سمت پارتنر محسوب میشه به شرط آنکه قابل اجرا باشه برای شخص مفعول، مثل فانتزی های سکسی از جمله ارباب و برده و انواع سکس مثل اورال (دهانی) ، آنال (مقعدی) و غیره
اجرای هرکدوم از اینا خدمت محسوب میشه بسته به توانایی فرد :)

2 ❤️

2019-03-10 00:12:16 +0330 +0330
  • کیر خوری (blowjob) ✔ ✖

• ساک توحلقی (Deepthroat) ✔ ✖

• سکس از کون (anal) ✔ ✖

• سکس خشن ✔ ✖

• ارباب برده (یا BDSM) ✔ ✖

• فتیش‌بازی (مث سرویس FootFetishism) ✔ ✖

• سکس گروهی (ینی طرف اهل سکس همزمان با چن نفر هس یا خیر) ✔ ✖

• کونلیسی (rimjob انجام میدهد یا خیر) ✔ ✖

• و...

درضم پیشناهاد میشود سکس با کاندوم بر تمامی خدمات‌ دهندگان و خدمات دریاف‌ کنندگان اجباری باشد.

8 ❤️

2019-03-10 02:55:39 +0330 +0330

بنظر من ، کصکیشی و جا کشی هم یه جور دادن خدمات جنسیه.

7 ❤️

2019-03-10 02:56:09 +0330 +0330

اینا چطوره؟ قسمت ها بصورت تگ باشه طوری که یه نفر بتونه چندتاشون رو انتخاب کنه:

• کس دادن
  • کون دادن
  • ساک زدن
  • فول سکس (کس و کون)
  • مکان (گایشکده)
  • سکس چت
  • ویدئو چت
  • بکن (فاکر)
  • ماساژ
  • گی
  • برده
  • ارباب
  • صیغه
  • زنپوش
  • ضربدری
  • گروهی

اینطوری دامنه خدمات یک آگهی دهنده انعطاف پذیر میشه و البته میشه بعد موارد دیگه رو هم به این لیست اضافه کرد.

برای تایید هویت هم یه راه حل اینه که فقط آگهی هایی تایید بشه که هر کس خدمات بدنش رو به عنوان خدمات سکسی آگهی می کنه باید اسم کاربری ش رو روی بدنش بنویسه و سه تا عکس با کیفیت از زاویه های مختلف از عضو مورد آگهی بگیره طوری که اسمش از همه زوایا معلوم باشه. اینطور کار فتوشاپ کارها سخت تر میشه. کسی که خدمات سکس چت میده باید اسم خودش رو توی یه فایل صوتی بگه تا صداش مشخص باشه. کسی که آگهی سکس چت تصویری میده باید یه ویدیو از بدنش بذاره درحالی که اسم کاربریش رو میگه و روی یه کاغذ گرفته دستش همراه ویدیو از بدنش.

هر کاربر فقط یه آگهی بتونه ایجاد کنه و بشه به هر آگهی امتیاز داد.

به علاوه کاربرا باید بتونن راحت بر اساس جنسیت و سن و شهر و تگه ها آگهی ها رو سرچ کنند. سرچ هاشون رو ذخیره کنند و درخواست کنند که اگه کسی با مشخصات شون پیدا شد براشون نوتیفیکیشن بیاد.

1 ❤️

2019-03-10 05:33:44 +0330 +0330

شاید یکی از بزرگترین معضلات در این تقسیم بندی وجود کاربران فیک هست که کاری جز ایجاد مزاحمت برای سایر کاربران و گاها موجب ضرر مالی هم شده اند ! درسته که این سایت اجازه فعالیت رسمی در ایران رو نداره اما به نظرم وجود یک کمیته بررسی و ارزشیابی برای جلوگیری از این عمل ضروری هست . به شخصه معتقدم که سطح سایت از نظر داستان به شدت پایین اومده . تعداد کاربران فیک که ادعای سکس پولی می کنند بسیار حجم وسیع و انبوهی داره و فکر می کنم باید فکری برای این دو موضوع کرد اولی که با نظارت مستقیم آدمین و جلوگیری از آپ داستان های آبکی امکان پذیر هست و دومی هم فکر کنم با ایجاد یک سری اجبار برای برای چنین کاربرانی از حجم غیر واقعی ها کاسته شود پیشنهاد می کنم که کاربرانی که ادعای سکس پولی دارند اولا اجازه بلوک سایر کاربران رو بدون هماهنگی آدمین نداشته باشند و ثانیا علاوه بر اجبار در ایجاد تاپیک، اجازه حذف اون رو هم نداشته باشند تا به سادگی تفکیک صحیحی صورت بگیرد

1 ❤️

2019-03-10 06:39:48 +0330 +0330

دوستان نظرات تکمیلی رو گفتن ,ممنون ازهمه فقط اگه امکانش باشه شهرها هم تفکیک بشن یا لااقل هراستانی مشخص باشه خیلی بهتره وفیک ها کمتر میتونن مانور بدن وقتی تفکیک باشه اینجوری بررسی دقیق تر میشه

3 ❤️

2019-03-10 18:46:41 +0330 +0330

به نظرم سایت مشکلی نداره الا اینکه تو تالار ها تاپیک های پر بازدید رو نشون میده فقط توی تالار تاپیک ها رو به دو صورت نشون بدین
1_زمان و تاریخ 2_بازدید
یه محدودیت هم در ایجاد تاپیک بزارین که تاپیک های کسشر کم تر شه هفته ای یه تاپیک بسه بنظرم .

2 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «