جمله ای که روی خانه خدا حک شده است!

1396/12/15

</ br

روی پرده کعبه این ایه حک شده است :

نبی عبادی انی انا الغفور الرحیم!

و من هنوز و تاهمیشه به همین یک ایه دلخوشم

بندگانم را اگاه کن ، که من بخشنده ی مهربانم ‌.!!

2061 👀
7 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2018-04-28 20:39:57 +0430 +0430
نقل از: amin989 انسانیت؟ کسی که به هیچ حقیقتی قایل نیست چطور میتواند درباره انسانیت حرف بزند...نگاه ماتریالیستی به عالم و قرار دادن بشر در مرکز خلقت این یعنی هیچ حقیقتی وجود ندارد و انسان برای تسلط بر طبیعت هر جنایتی را مرتکب می شود (از جنایات مغول تا جنایات آمریکا انگلیس و آلمان و کشتن و به فقر و قحطی کشاندن چند صد میلیون انسان و بزرگترین برده داری تاریخ توسط آمریکا در قرن ۱۸ و ۱۹) انسانی که تمام نگاهش به طبیعت است نمیتواند تعریفی از انسانیت داشته باشد (به عنوان مثال عقاید جامعه شناسی آگوست کنت بزرگترین جامعه شناس غرب) قوانینی که به عنوان حقوق بشر وضع شده است تنها برای آرام کردن جهان بعد جنگ جهانی وضع شده و در صورت لزوم براحتی میتوانند قوانین را نقض کنند چون هیچ قدرتی پشت این قانون نیست بلکه خودشان عقبه قانون خودشان هستند ولی وقتی پشت قوانین قدرتی برتر و اللهی وجود داشته هیچکس حق تجاوز از قوانین رو ندارد و مجازات تجاوز از قانون حتمی است...بشری که برای خودش قانون وضع کند و بداند تجاوز از قانونش مجازات ندارد چطور میتواند درباره انسانیت حرف بزند؟ انسانیت در غرب مفهومی است که فقط در منافع مادی تحقق پیدا میکنه

ماتریالیسم و اومانیسم تنها راه حله عزیز دل برادر،تنها راه برای بس کردن این حماقت جبری و ارثی و کهن…

تو واقعا چطور میتونی از همچین خدای ظالمی پیروی کنی؟احمقی که اجازه میده بمبای کثافتایی مثل اسد کل یه خونواده رو به همراه یه نوزاد چند روزه که هیچ قدرت و اختیاری نداره پودر کنه؟این چه احمقیه که اجازه میده یه کثافتی بعد تجاوز به یه بچه هفت ساله بکشدش و پنجاه سال زندگی کنه و بگه وقتی اومد پیشم ننشو میگام!خب همونجا بگاد!زورشو نداره؟میای از همون کسشر همیشگی (حکمت) برای جواب دادن استفاده کنی؟حکمت اصلا چیه؟چیزی بیشتر از ترس و حماقت و نفهمی ادما و ابزاری برای روحانیت هر دینی برای سو استفاده از مردم؟

برای من مهم نیست،خودم میدونم اون مادرجنده هایی که تو امریکا و اروپا و هر خراب شده ای نشستن و گه میخورن حقوق بشر به چپشونم نیست،سوال من اینه،خدای تو کدوم گوریه؟

0 ❤️

2018-04-30 10:30:13 +0430 +0430
نقل از: Islam2018 آقایی که از انسانیت صحبت کردید شما در این سایت با محتوای غیر انسانی چه میکنید ؟ ( هدف من مشخص است ) با چه ادبیاتی راجع به مادر و خواهرتون با من صحبت کردید ؟ درمورد بلوغ هم شما صلاحیت اظهارنظر ندارید چون بلوغ بستگی به شرایط آب و هوایی دارد و در مناطق گرمسیری دختران زودتر بالغ می شوند تا در مناطق سردسیر . و شما اطلاعی از آب و هوای مناطق تحت حکومت اسلامی آن زمان ندارید. نکته آخر هم اینکه یکی از خواص دین اسلام انطباق آن با معیار های زمانه است . یعنی با توجه به اینکه درحال حاضر دختر 9 ساله آمادگی نزدیکی ندارد و این کار به وی صدمه میزند و با توجه به قاعده لاضرر ( یعنی اسلام با ضرر دیدن و ضرر رساندن مخالف است ) اینکار حرام است

خوب ریدی بهش… مرتیکه کونی ( کونی از لحاظ عقلی البته ، نه کونی جسمی و جنسی ، چون کونی های جنسی هم محترمن ولی کونی های عقلی که میان اینجا و شر ور میگن ، نه!)

0 ❤️

2018-04-30 14:03:05 +0430 +0430

بسيار زيبا

طرف حرم به اون كساني كه توهين كردن: از من به شما نصيحت كه با خدا و چهرده معصومش در نيفتيد و شوخي نكنيد

موفق باشيد

0 ❤️

2018-04-30 14:54:53 +0430 +0430
نقل از: mardeshab32
نقل از: Islam2018 آقایی که از انسانیت صحبت کردید شما در این سایت با محتوای غیر انسانی چه میکنید ؟ ( هدف من مشخص است ) با چه ادبیاتی راجع به مادر و خواهرتون با من صحبت کردید ؟ درمورد بلوغ هم شما صلاحیت اظهارنظر ندارید چون بلوغ بستگی به شرایط آب و هوایی دارد و در مناطق گرمسیری دختران زودتر بالغ می شوند تا در مناطق سردسیر . و شما اطلاعی از آب و هوای مناطق تحت حکومت اسلامی آن زمان ندارید. نکته آخر هم اینکه یکی از خواص دین اسلام انطباق آن با معیار های زمانه است . یعنی با توجه به اینکه درحال حاضر دختر 9 ساله آمادگی نزدیکی ندارد و این کار به وی صدمه میزند و با توجه به قاعده لاضرر ( یعنی اسلام با ضرر دیدن و ضرر رساندن مخالف است ) اینکار حرام است

خوب ریدی بهش… مرتیکه کونی ( کونی از لحاظ عقلی البته ، نه کونی جسمی و جنسی ، چون کونی های جنسی هم محترمن ولی کونی های عقلی که میان اینجا و شر ور میگن ، نه!)

فک کنم وضع تو از من بدتره...نمیدونم چرا،ولی بدتره،میتونی از بقیه بپرسی کی کونی مغزیه...

دلم به حال بدبختی خدات میسوزه که وکیل مدافعش امثال توی کثافتن…

0 ❤️

2018-04-30 15:08:24 +0430 +0430
نقل از: mehranmoshiri1
نقل از: Deadlover4
نقل از: Islam2018 شما می گوید انسانیت یعنی پیروی از عقل و وجدا . کاملا درست است . من هم با شما موافقم . اما چند سئوال : 1 - آیا تاکنون به دنبال فهمیدن ادعایی که درمورد وجود خدا می شود رفته اید ؟ 2 - آیا تاکنون به دنبال فهمیدن ادعایی که درمورد دین اسلام مبنی بر الهی بودن آن می شود رفته اید ؟ 3 - چگونه بدون کوچکترین شناختی از اسلام به دین برگزیده خدا ( به سند قرآن کریم ) توهین می کنید ؟ 4 - مگر نه اینکه یکی از شروط انسانیت حق آزادی بیان و اندیشه است . دلیل توهین شما به اسلام و مسلمانان چیست ؟

در پیان خواهش میکنم نظام حکومتی را مصداق اسلام حقیقی نگیرید

1 - آیا تاکنون به دنبال فهمیدن ادعایی که درمورد وجود خدا می شود رفته اید ؟ 2 - آیا تاکنون به دنبال فهمیدن ادعایی که درمورد دین اسلام مبنی بر الهی بودن آن می شود رفته اید ؟ 3 - چگونه بدون کوچکترین شناختی از اسلام به دین برگزیده خدا ( به سند قرآن کریم ) توهین می کنید ؟ 4 - مگر نه اینکه یکی از شروط انسانیت حق آزادی بیان و اندیشه است . دلیل توهین شما به اسلام و مسلمانان چیست ؟

1_بله 2_بله 3_به همان راحتی که دین مقدس حکم ارتداد و دار زدنم من به عنوان مارکسیست،حکم سنگسارم به عنوان همجنسگرا،حکم زجر کشیدن از حکومتی با نام اسلام و حکم جهاد و کشتار و اسیر کردن زنان را میدهد...

4_مگه دین مبارکت من کافر! رو از حیوون کمتر نمیدونه؟مگه سر بریده من به قاتلم کس باکره نمیرسونه؟

اگه این حکومت و اخونداش و القاعده و داعش و بقیه این کثافتا که دارن دقیقا احکام الهی رو انجام میدن و در صورت نیاز به وجود میارنش مسلمون نیستن پس مسلمون کیه؟مسلمونی معنیش خوب بودنه؟معنیش محبت و انسانیته؟یا معنیش بریدن سر کفاره؟یا روش تقسیم غناىم؟

عزیزم باور کن من اون ایات شیطانی رو که بهش میگی کتاب مقدس بیشتر از تو خوندم!خیلی بیشتر!و تو نخوندیش!تو بالوالدین احسانا رو شنیدیو نمیدونی به ازای یه ایه خوب و منطقی مثل این،ده تا ایه برای کشتن و اطاعت بی چون و چرا و طرق حرمسرا سازی توش هست!

سلام

من خیلی از اسلام سر در نمی یارم ولی چندتا چیز رو می دونم اونم اینه که اولا اسلام حکم اسیر کردن رو نداده . بلکه این قانون تمام جنگها هست . چه قبل از اسلام و چه بعد از اسلام . نکته بعد ادعای شما درمورد اینکه سربریدن شما به قاتلتان دوشیزه میرساند کاملا غلط است . یعنی این ادعا درمورد داعش و گروه های تروریستی شاید درست باشد اما با شناخت محدود من از اسلام چنین چیزی ممکن نیست . اینم که ادعا کردید قرآن را خوانده اید و در آن طرق حرمسراسازی هست نشان می دهد که شما حتی یکبار هم آیات قرآن را نخواندید . درمورد آیات کشتن هم باید گفت درمورد کسانی است که به کشور حمله می کنند که البته خلاف منطق هم نیست . اگر کسی به خاک ایران حمله کند که شما به او گل نمی دهید . درمورد اطاعت بی چون و چرا هم باید گفت این هم نشان می دهد شما چیزی از اسلام نمی دانید . در اسلام یک ساعت تفکر بالاتر از هفتاد سال عبادت تلقی شده .

(اسلام حکم اسیر کردن رو نداده . بلکه این قانون تمام جنگها هست . چه قبل از اسلام و چه بعد از اسلام)

اسلام دستور اسارت میده،اونم اسیر کردن زن و بچه به عنوان برده و کنیز،والسلام...دوست داری با چند تا ایه ثابتش کنم؟

(سربریدن شما به قاتلتان دوشیزه میرساند کاملا غلط است . یعنی این ادعا درمورد داعش و گروه های تروریستی شاید درست باشد اما با شناخت محدود من از اسلام چنین چیزی ممکن نیست)

مگر جهاد از بهترین و والاترین کارهای ذکر شده در قران نیست؟مگر کشتن کفار ادمارو به بهشت نمیبره؟حتما الان میخوای بگی منظور کافر حربی عسد!بهشت کجاست؟جایی که خدای اسلام حوری همیشه باکره وعده داده!پس کشتن امثال من مسلمانان غیور را به کس میرساند...

(قرآن را خوانده اید و در آن طرق حرمسراسازی هست نشان می دهد که شما حتی یکبار هم آیات قرآن را نخواندید)

اتفاقا زیاد خوندمش و مشکل کج فهمی شماست،منظور من از ساختن حرمسرا ساختن چیزی تو مایه های حرمسرای سلطان سلیمان نیست...منظورم روش تصاحب زن ها در جنگ ها،چگونگی هفت هشت تا زن گرفتن،صیغه نامحدود،احکام برده داری جنسی و غیر جنسی و...هستش...

(درمورد آیات کشتن هم باید گفت درمورد کسانی است که به کشور حمله می کنند که البته خلاف منطق هم نیست . اگر کسی به خاک ایران حمله کند که شما به او گل نمی دهید . درمورد اطاعت بی چون و چرا هم باید گفت این هم نشان می دهد شما چیزی از اسلام نمی دانید)

امثال بنی قریضه به ممد کیر زدن؟ما به اعراب حمله کردیم یا اونا به ما؟من در مورداسلام زیاد میدونم و انگار خود شخص شما جزلالایی اخوندا چیزی نشنفتی!

(در اسلام یک ساعت تفکر بالاتر از هفتاد سال عبادت تلقی شده .)

پس چرا پیروان ممد بدون تفکر به حرف اون و خدای موهومش گوش میکردن؟چرا این روند با یه کتاب به مدت هزار و چهارصد سال ادامه داشته؟

0 ❤️

2018-04-30 15:18:09 +0430 +0430
نقل از: mehranmoshiri1 یه چیز دیگه هم باید بگم اونم اینه که با جدل کردن کسی به راه درست وارد نمی شه . اگه به نظر شما اون کاربر islam2018 در راه اشتباهی هست با دلیل منطق باهاش صحبت کنید . البته این حرف رو هم باید به اون کاربر گفت که رفتار اوهم اشتباه هست . اون هم باید با دلیل و منطق حرف بزنه .

من دلایلم رو میگم،بحث سر اینه که خشک مغزای مذهبی زیر بارمیرن یا نه…فکر نکنم چیزی برای دفاع از این دین مقدس داشته باشین…اسلام هم یک انگل مثل مسیحیت و یهودیت و بقیه ادیانه،چیزی که دیگه جایی تو این دنیا نداره…

0 ❤️

2018-04-30 20:18:00 +0430 +0430
نقل از: mehranmoshiri1 یه چیز دیگه هم باید بگم اونم اینه که با جدل کردن کسی به راه درست وارد نمی شه . اگه به نظر شما اون کاربر islam2018 در راه اشتباهی هست با دلیل منطق باهاش صحبت کنید . البته این حرف رو هم باید به اون کاربر گفت که رفتار اوهم اشتباه هست . اون هم باید با دلیل و منطق حرف بزنه .

من دلایلم رو میگم،بحث سر اینه که خشک مغزای مذهبی زیر بارمیرن یا نه…فکر نکنم چیزی برای دفاع از این دین مقدس داشته باشین…اسلام هم یک انگل مثل مسیحیت و یهودیت و بقیه ادیانه،چیزی که دیگه جایی تو این دنیا نداره…

این مسائل اصلا مهم نیست ( البته توهین به اعتقاد دیگران خلاف اصول انسانیت است ) . من از شما و همه ی کسانی که در این سایت هستند باهر نگاهی به زندگی دعوت می کنم بیایید به سمت انسانیت حرکت کنیم . ما میتوانیم از همین سایت شروع کنیم و بعد آنرا به زندگی خودمان تعمیم دهیم . اولین کاری که میشه تو این سایت کرد تحت فشار قراردادن کسانی است که داستان واقعی ( البته به قول خودشان از نظر من تخیلی ) رابطه جنسی خودشان با محارمشان را با افتخار تعریف می کنند .
راهی بیندیشید تا این افراد را به سمت اصول انسانیت تشویق کنیم . نمی گم دستشان را از سایت کوتاه کنید یا تحقیرشان کنید . بلکه با راه درست آنان را به رعایت اصول انسانیت تشویق کنیم .

اولا که این بحث هرگز بین من و امثال شما تموم نمیشه چون شماها همیشه سراغ مغلطه ها و سفسطه ها و توهماتی مثل (حکمت الهی) هستین و خودتونو به کوری و خواب بودن زدین…و در مورد پیشنهادتون…

من همین الانشم تو این سایت هم با قضیه بیناموسی و محارم و هم مسىله همجنسبازی درگیرم و چه با فحش خار و مادر و چه با استدلال سعی میکنم جلوی ادمایی با همچین افکاری رو بگیرم،یکیشم همین مومن اصیلی که این تاپیکارو میزنه،همش بهش میگیم لامصب شاید زنت دلش نمیخواد جلوی تو به بقیه بده،میگه نه،باید بده…

خندم میگیره…اکثر کونیا و جاکشا و کسکشای این سایت علاقه خاصی به خدا و معنویات نشون میدن و جالب اینجاست که همون خدا به خون اینا تشنس…فاک…

0 ❤️

2018-05-01 14:19:29 +0430 +0430
نقل از: mehranmoshiri1 سر ویلیام موئیس، دانشمند و مورخ انگلیسی (1819-1905م) : ” قرآن محمد (ص) کتابی است پر از دلائل واضح و منطقی و مسایل یب شمار علمی و قوانین قضایی و حقوقی و دستورات عالیه که برای حفظ حیات اجتماعی و مدنی در این کتاب مقدس با عبارات ساده در عین حال محکم و منظم آمده است که خوانندگان را مجذوب می نماید. فرد گیوم، استاد دانشگاه لندن، دانشمند انگلیسی (متولد1888م) : قرآن، کتابی است که ادبیات خاصی دارد و نمی توان تأثیر آن را در ترجمه حفظ کرد. قرآن آهنگ خاص و زیبائی عجیب و تأثیر عمیقی دارد، که گوش انسان را نوازش می دهد. پرفسور آرتور آربری، دانشمند و خاور شناس انگلیسی (1905-1969م) : زمانی که به پایان ترجمه ی قرآن نزدیک می شدم، سخت در پریشانی به سر می بردم، اما در طول ایام پریشانی، قرآن نویسنده را چنان آرامشی می بخشید و چنان حفظ می کرد که برای همیشه رهین منتشر گردید. هربرت جورج ولزز، دانشمند و محقق انگلیسی (1866-1946م) : اما کتاب چهارم که مهم ترین کتاب دنیاست، قرآن است؛ زیرا که این کتاب آسمانی اثری که در دنیا گذارد نظیر آن را هیچ کتابی به خود ندیده است. قرآن کتاب علمی و دینی و اجتماعی و تهذیبی و اخلاقی و تاریخی است. مقررات و قوانین و احکام آن با اصول قوانین و احکام آن با اصول و قوانین و مقررات دنیای امروز تطبیق می کند و برای همیشه قابل پیروی و عمل است هر کس بخواهد دینی اختیار کند که سیر آن با تمدن بشر پیشرفت داشته باشد باید که دین اسلام را اختیار نماید و اگر واهد که معنی این دین را بیابد به قرآن مراجعه کند. قرآن بهترین راهنمائی یک عقیده قلبی یعنی توحید و اخلاق فاضله است. در قرآن بهترین عبارات و عالی ترین جملات نازل گردیده، اسلوب فصاحت و بلاغت آن به حدی زیباست که عقول عقلا را حیران ساخته است، قرآن کتابی است ابدی و جهانی. آلبرت اینشتین ( متفکر و فیزیکدان بزرگ ) : قرآن، کتاب جبر یا هندسه یا حساب نیست بلکه مجموعه ای از قوانین است که بشر را به راه راست ، راهی که بزرگترین فلاسفه از تعریف آن عاجزند ، هدایت می کند همشم کپی پیست کردم تا نکنه یه وقت تغییری توی ادبیات این بزرگان صورت بگیره و اونوقت کسایی مثل Deadlover4 بگن نه منظورش این نبوده . دوستان فک کنم این نظرات که حقیقت یا دروغش رو هم میتوانید به آسانی با سرچ در اینترنت آنرا اثبات کنید پایان همه بحث ها راجع به اسلام باشه . البته شاید Deadlover 4 بیشتر از انیشتین و امثالهم می فهمه که در این صورت باید به حکومت خبر داد که از او نهایت استفاده را بکند چون یک سرمایه ملی است . یکیم برام سخته قبول کنم که Deadlover 4 و بقیه منتقدین جاهل ( منتقد عاقل هم داریم که از منطق حرف می زنه اما شما در پست قبلی جاهل بودنتون را اثبات کردم ) بیشتر از انیشتین می فهمند

خیلی خوب بود

0 ❤️

2018-05-01 15:21:00 +0430 +0430

تو فقط چند تا دلیل منطقی بیار،چند تا نقل قول و ماجرای واقعی (نه کسشعرای جماران و …) رو بیار تا حرفاتو قبول کنم!

ببین مومن،اون زندگی کیری که من به لطف خدای مهربونت داشتم جدای این ادبیات کیری و اعصاب کیری تر دو تا چشم باز بهم داده،من از این کسشعرای جبری جغرافیایی خستم و همه اونایی که منو میشناسن هم میدونن که من جز تو مساىل احساسی بقیه جاها به جرفای منطقی و مستدل گوش میدم،پس به جای گه خوردن و گنده گوزی برای من حرفاتو بزن تا من ردشون کنم،با منطق…البته اگه شما مومنین گرانقدر کور میدونین منطق و حرف منطقی چی هستش…

0 ❤️

2018-05-01 15:25:24 +0430 +0430

این مسائل اصلا مهم نیست ( البته توهین به اعتقاد دیگران خلاف اصول انسانیت است ) . من از شما و همه ی کسانی که در این سایت هستند باهر نگاهی به زندگی دعوت می کنم بیایید به سمت انسانیت حرکت کنیم . ما میتوانیم از همین سایت شروع کنیم و بعد آنرا به زندگی خودمان تعمیم دهیم . اولین کاری که میشه تو این سایت کرد تحت فشار قراردادن کسانی است که داستان واقعی ( البته به قول خودشان از نظر من تخیلی ) رابطه جنسی خودشان با محارمشان را با افتخار تعریف می کنند .
راهی بیندیشید تا این افراد را به سمت اصول انسانیت تشویق کنیم . نمی گم دستشان را از سایت کوتاه کنید یا تحقیرشان کنید . بلکه با راه درست آنان را به رعایت اصول انسانیت تشویق کنیم .

اولا که این بحث هرگز بین من و امثال شما تموم نمیشه چون شماها همیشه سراغ مغلطه ها و سفسطه ها و توهماتی مثل (حکمت الهی) هستین و خودتونو به کوری و خواب بودن زدین…و در مورد پیشنهادتون…

من همین الانشم تو این سایت هم با قضیه بیناموسی و محارم و هم مسىله همجنسبازی درگیرم و چه با فحش خار و مادر و چه با استدلال سعی میکنم جلوی ادمایی با همچین افکاری رو بگیرم،یکیشم همین مومن اصیلی که این تاپیکارو میزنه،همش بهش میگیم لامصب شاید زنت دلش نمیخواد جلوی تو به بقیه بده،میگه نه،باید بده…

خندم میگیره…اکثر کونیا و جاکشا و کسکشای این سایت علاقه خاصی به خدا و معنویات نشون میدن و جالب اینجاست که همون خدا به خون اینا تشنس…فاک…

متاسفانه من هرچه سعی می کنم مودبانه با شما صحبت کنم نمی شه . چون شما علاقه خاصی به فحش دادن دارید که اونم از تربیت خانوادگی شما نشئت می گیره . من کاری به اسلام ندارم ( هرچند بحث کردن با شما در این زمینه بی فایده است چون شما نه از سر عقل و منطق بلکه از سر لجاجت بحث می کنید و مطمئن هم هستم که کوچکترین شناختی راجع به اسلام ندارید . اما از غفلت و عدم آگاهی مسلمانان درمورد دینشان سوء استفاده می کنید تا به آنها بتازید ) اما درمورد خدا باید به شما عرض کنم کوری از آن شماست که زیبایی های جهان و همچنین عظمت آفرینش را نمی بینید . کسی مثل شما که زندگی اش به آلت تناسلی اش خلاصه می شود چه خبر از فاصله 1 میلیاد سال نوری از کره زمین دارد ؟ با سرچی در یوتیوب متوجه می شوید در این فاصله چه خبر است . در ضمن زیبایی بارش باران و امثالهم را هم نمی بیند . آقای عزیز الان در جهان کمتر کسی است که از بیخ و بن وجود خدا را انکار کند البته اگر نگاهی به آمار جهانی بیندازید . چون آنقدر دلیل علمی هست که وجود خدا را اثبات کند . درمورد اثبات این موضوع که اسلام نیز دین الهی و مهربانی است هم به اندازه کافی دلیل دارم . اما به دلیل اینکه از میزان شعور و فهم شما کاملا نا امید شدم می دانم که اگر استدلال هم برای شما بیاورم بی فایده خواهد بود . دلیل نا امیدی من از فهم و درک شما هم بر میگرده به بحث بلوغ که شما نمی فهمیدید یا شاید هم خود را به نفهمی زدید که Islam2018 چه می گفت . دلیل این هم که صاحب تاپیک پاسخ شما را نمی دهد یا عدم آگاهی اش از دین خود است یا قطع امید از شعور شما . اما احیانا اگر فکر می کنید که انسان هستید باید بگم سخت در اشتباهید چون یک انسان از الفاظی که شما استفاده کردید ( که صد البته همه هم میدانند لایق چه کسی است ) استفاده نمی کند . تا شما هستید انسانیت شانسی برای نفس کشیدن ندارد . من دیگر دلیلی برای موندن در این تاپیک ندارم . به نظر من شما اول باید آفرینش را درک کنید تا بعد بشود راجع به آن حرف زد اما فعلا دنیای شما گویا آلت تناسلی تان است . به امید عدم دیدار

من خوب میدونم تو این دنیا چیا هست و بهتر از اون میدونم این دنیا هیچ نیازی به یه خالق نداره و سیزده چهارده میلیارد سال تکامل برای ساختنش بسه…

ضمنا،وقتی میترسی کم بیاری بحث نکن،من حرف منطقی رو قبول میکنم و محض اطلاعت،تنها چیزی که برای من مهم نیست التمه…بیشتر نگران دنیایی ام که شماها التیش کردین…

0 ❤️

2018-05-17 18:35:02 +0430 +0430
نقل از: کاربرناشناس

این مسائل اصلا مهم نیست ( البته توهین به اعتقاد دیگران خلاف اصول انسانیت است ) . من از شما و همه ی کسانی که در این سایت هستند باهر نگاهی به زندگی دعوت می کنم بیایید به سمت انسانیت حرکت کنیم . ما میتوانیم از همین سایت شروع کنیم و بعد آنرا به زندگی خودمان تعمیم دهیم . اولین کاری که میشه تو این سایت کرد تحت فشار قراردادن کسانی است که داستان واقعی ( البته به قول خودشان از نظر من تخیلی ) رابطه جنسی خودشان با محارمشان را با افتخار تعریف می کنند . راهی بیندیشید تا این افراد را به سمت اصول انسانیت تشویق کنیم . نمی گم دستشان را از سایت کوتاه کنید یا تحقیرشان کنید . بلکه با راه درست آنان را به رعایت اصول انسانیت تشویق کنیم .

اولا که این بحث هرگز بین من و امثال شما تموم نمیشه چون شماها همیشه سراغ مغلطه ها و سفسطه ها و توهماتی مثل (حکمت الهی) هستین و خودتونو به کوری و خواب بودن زدین...و در مورد پیشنهادتون...

من همین الانشم تو این سایت هم با قضیه بیناموسی و محارم و هم مسىله همجنسبازی درگیرم و چه با فحش خار و مادر و چه با استدلال سعی میکنم جلوی ادمایی با همچین افکاری رو بگیرم،یکیشم همین مومن اصیلی که این تاپیکارو میزنه،همش بهش میگیم لامصب شاید زنت دلش نمیخواد جلوی تو به بقیه بده،میگه نه،باید بده...

خندم میگیره...اکثر کونیا و جاکشا و کسکشای این سایت علاقه خاصی به خدا و معنویات نشون میدن و جالب اینجاست که همون خدا به خون اینا تشنس...فاک...

کور کسی است که خدا را نمی بیند . نه آنکه تا حد توان خود از اعتقاداتش دفاع می کند . پس اون کاربر کور نیست . شما کورید . ضمنا با فحاشی هایی که به صاحب تاپیک کردید متوجه شدم شما اصلا لیاقت پاسخ دریافت ردن ندارید زیرا زندگی شما سرشار از کثیفی است ( اگر نبود این شکلی حرف نمی زدید ) . متاسفم برای خودم که داشتم برای شما دلیل می وردم تا به قول خودتان با منطق با شما صحبت کنم . همچنین متاسفم برای دنیایی که شما در آن تنفس می کنید .

تو چیکاره هستی که از وجود یا عدم وجود یه ادم ابراز تاسف یا تاثر کنی مرد ناحسابی، شما اگه به اون خدایی که میگی اعتقاد داری سرت به کار خودت باشه و بیشتر حال مردومو از خدا و اون اعتقادات زشتت بهم نزن ، گاندی حرف خوبی میزد که دین دارا دو دستن : به عده که خودشون تلاش میکنن تا برن بهشت که ادمای خیلی خوبین اما دسته دوم که میخوان دیگرانو بزور ببرن بهشت که پر از ریا و اشاعه ی نفرتن

1 ❤️

2018-05-17 18:39:12 +0430 +0430

بی طرفانه عرض میکنم که پاسخ های صاحب تاپیک به شبهه های کاربرا بیشتر مغلطه کردنه نه استدلال

1 ❤️

2018-05-17 23:21:09 +0430 +0430

کور کسی است که خدا را نمی بیند . نه آنکه تا حد توان خود از اعتقاداتش دفاع می کند . پس اون کاربر کور نیست . شما کورید . ضمنا با فحاشی هایی که به صاحب تاپیک کردید متوجه شدم شما اصلا لیاقت پاسخ دریافت ردن ندارید زیرا زندگی شما سرشار از کثیفی است ( اگر نبود این شکلی حرف نمی زدید ) . متاسفم برای خودم که داشتم برای شما دلیل می وردم تا به قول خودتان با منطق با شما صحبت کنم . همچنین متاسفم برای دنیایی که شما در آن تنفس می کنید .

زندگی من پر از کثافت امثال توىه که زندگی من و خیلیای دیگه رو به گه کشیدن،اگه بابای تخم حروم من به جای این که روزی پنج بار نماز بخونه و بعدش جنده بیاره خونه و مادرمو به مرز جنون بکشه و به بچه خودش تجاوز کنه و یه معتاد الدنگ باشه یکم سعی میکرد ادم باشه زندگی من اینقدر گه نمیشد…

تو فکر میکنی من کورم؟اره من کورم…نه!شاید خدای تو کوره که یه بچه پاک و مظلوم و بیگناه مثل منو زیر دست یه هیولا ول کرد تا زندگیم نابود بشه،من و خیلیای دیگه رو تو هر جا و هر زمانی…خدای تو هیچی نیست!جز یه دلقک مرده!مثل من!مثل خیلیای دیگه!یه ظالم مظلوم و یه قادر مطلق بی عرضه…میتونی لفظ قلمتو اینجا بنویسی و بیرون فحش خار و مادرتو بدی و خود واقعیت باشی،اما من تو نیستم!من همیشه همینم،چه اینجا چه اون بیرون،من از هر توهم و کابوسی متنفرم،به خصوص از اونایی که توش خالقای خدا از مخلوقشون میترسن و به حرف امثال توی شارلاتان گوش میدن و دنیا رو به گه میکشن…

در مورد اون ادمی که داری ازش دفاغ میکنی هم باس بگم که خدای عزیزت میگه هم این دنیا هم اون دنیا باس ننش گاییده بشه،این که من چیزی که حقشه رو بهش میگم و اون چیزی که هست رو بهش یاداوری میکنم از اون چیزی که لیاقتشه خیلی کمتره…

0 ❤️

2018-05-17 23:29:21 +0430 +0430

این مسائل اصلا مهم نیست ( البته توهین به اعتقاد دیگران خلاف اصول انسانیت است ) . من از شما و همه ی کسانی که در این سایت هستند باهر نگاهی به زندگی دعوت می کنم بیایید به سمت انسانیت حرکت کنیم . ما میتوانیم از همین سایت شروع کنیم و بعد آنرا به زندگی خودمان تعمیم دهیم . اولین کاری که میشه تو این سایت کرد تحت فشار قراردادن کسانی است که داستان واقعی ( البته به قول خودشان از نظر من تخیلی ) رابطه جنسی خودشان با محارمشان را با افتخار تعریف می کنند . راهی بیندیشید تا این افراد را به سمت اصول انسانیت تشویق کنیم . نمی گم دستشان را از سایت کوتاه کنید یا تحقیرشان کنید . بلکه با راه درست آنان را به رعایت اصول انسانیت تشویق کنیم .

اولا که این بحث هرگز بین من و امثال شما تموم نمیشه چون شماها همیشه سراغ مغلطه ها و سفسطه ها و توهماتی مثل (حکمت الهی) هستین و خودتونو به کوری و خواب بودن زدین...و در مورد پیشنهادتون...

من همین الانشم تو این سایت هم با قضیه بیناموسی و محارم و هم مسىله همجنسبازی درگیرم و چه با فحش خار و مادر و چه با استدلال سعی میکنم جلوی ادمایی با همچین افکاری رو بگیرم،یکیشم همین مومن اصیلی که این تاپیکارو میزنه،همش بهش میگیم لامصب شاید زنت دلش نمیخواد جلوی تو به بقیه بده،میگه نه،باید بده...

خندم میگیره...اکثر کونیا و جاکشا و کسکشای این سایت علاقه خاصی به خدا و معنویات نشون میدن و جالب اینجاست که همون خدا به خون اینا تشنس...فاک...

متاسفانه من هرچه سعی می کنم مودبانه با شما صحبت کنم نمی شه . چون شما علاقه خاصی به فحش دادن دارید که اونم از تربیت خانوادگی شما نشئت می گیره . من کاری به اسلام ندارم ( هرچند بحث کردن با شما در این زمینه بی فایده است چون شما نه از سر عقل و منطق بلکه از سر لجاجت بحث می کنید و مطمئن هم هستم که کوچکترین شناختی راجع به اسلام ندارید . اما از غفلت و عدم آگاهی مسلمانان درمورد دینشان سوء استفاده می کنید تا به آنها بتازید ) اما درمورد خدا باید به شما عرض کنم کوری از آن شماست که زیبایی های جهان و همچنین عظمت آفرینش را نمی بینید . کسی مثل شما که زندگی اش به آلت تناسلی اش خلاصه می شود چه خبر از فاصله 1 میلیاد سال نوری از کره زمین دارد ؟ با سرچی در یوتیوب متوجه می شوید در این فاصله چه خبر است . در ضمن زیبایی بارش باران و امثالهم را هم نمی بیند . آقای عزیز الان در جهان کمتر کسی است که از بیخ و بن وجود خدا را انکار کند البته اگر نگاهی به آمار جهانی بیندازید . چون آنقدر دلیل علمی هست که وجود خدا را اثبات کند . درمورد اثبات این موضوع که اسلام نیز دین الهی و مهربانی است هم به اندازه کافی دلیل دارم . اما به دلیل اینکه از میزان شعور و فهم شما کاملا نا امید شدم می دانم که اگر استدلال هم برای شما بیاورم بی فایده خواهد بود . دلیل نا امیدی من از فهم و درک شما هم بر میگرده به بحث بلوغ که شما نمی فهمیدید یا شاید هم خود را به نفهمی زدید که Islam2018 چه می گفت . دلیل این هم که صاحب تاپیک پاسخ شما را نمی دهد یا عدم آگاهی اش از دین خود است یا قطع امید از شعور شما . اما احیانا اگر فکر می کنید که انسان هستید باید بگم سخت در اشتباهید چون یک انسان از الفاظی که شما استفاده کردید ( که صد البته همه هم میدانند لایق چه کسی است ) استفاده نمی کند . تا شما هستید انسانیت شانسی برای نفس کشیدن ندارد . من دیگر دلیلی برای موندن در این تاپیک ندارم . به نظر من شما اول باید آفرینش را درک کنید تا بعد بشود راجع به آن حرف زد اما فعلا دنیای شما گویا آلت تناسلی تان است . به امید عدم دیدار

من خوب میدونم تو این دنیا چیا هست و بهتر از اون میدونم این دنیا هیچ نیازی به یه خالق نداره و سیزده چهارده میلیارد سال تکامل برای ساختنش بسه...

ضمنا،وقتی میترسی کم بیاری بحث نکن،من حرف منطقی رو قبول میکنم و محض اطلاعت،تنها چیزی که برای من مهم نیست التمه...بیشتر نگران دنیایی ام که شماها التیش کردین...

کاربر محترم . به یه نکته توجه کن چیزی که وجودش از خودش نیست باید توسط کسی ایجاد شود . مثلا تلفن همراه را باید ساخت چون وجودش از خودش نیست . این دنیا هم از قبل وجود نداشته و طی سلسله حوادثی شکل گرفته ( نظریه علمی اینست ) پس دنیا احتیاج به خالق دارد . این خالق سرچشمه هستی است یعنی همان کسی که همیشه هست و احتیاجی به آفریننده ندارد .فلسفی هست اما ساده گفتم تا متوجه شوید

جهان خالق لازم داره و خالقش خداست،خدا خالق لازم نداره و همیشه هست،اگه چیزی هست که نیاز به خالق نداشته (خدا) پس دنیا هم میتونه بدون خالق باشه...

خالق خدا کیه؟خالق خالق خدا کیه؟خدا قادر مطلقه؟یعنی میتونه سنگی رو بسازه که خودش نتونه بلندش کنه؟خدا خالق شره؟چرا؟میتونه جلوشو بگیره؟اگه میتونه کرم داره که نمیگیره؟خدای تو عادله؟من عدالتی رو نمیبینم!قصاصی رو هم برای متجاوزی که به یه بچه تجاوز میکنه و میسوزونتش و پنجاه سال بعد هم داره نفس میکشه نمیبینم!خدای تو منطقیه؟پس این همه تضاد وجودش برای چیه؟برای این نیست که یه مفهوم گنگ و بی معنی و ابزاری برای قدرت بیشتر طبقه حاکمه؟

میتونی بدون مغلطه و کسشعر جواب منطقی بدی؟یا فقط میگی (اف بر تو ملعون کافر بی ادب!)

0 ❤️

2018-05-17 23:31:44 +0430 +0430
نقل از: Deadlover4 تو فقط چند تا دلیل منطقی بیار،چند تا نقل قول و ماجرای واقعی (نه کسشعرای جماران و ...) رو بیار تا حرفاتو قبول کنم!

ببین مومن،اون زندگی کیری که من به لطف خدای مهربونت داشتم جدای این ادبیات کیری و اعصاب کیری تر دو تا چشم باز بهم داده،من از این کسشعرای جبری جغرافیایی خستم و همه اونایی که منو میشناسن هم میدونن که من جز تو مساىل احساسی بقیه جاها به جرفای منطقی و مستدل گوش میدم،پس به جای گه خوردن و گنده گوزی برای من حرفاتو بزن تا من ردشون کنم،با منطق…البته اگه شما مومنین گرانقدر کور میدونین منطق و حرف منطقی چی هستش…

کاربر محترم . خیلی جالبه که شما با فحش دادن و اهانت کردن به مقدسات یکی انتظار دارید با زبان منطق با شما صحبت کند . توصیفاتی که از خود کردید نشان می دهد شما کیلومتر ها از ادب و منطق فاصله دارید پس خودتان را گول نزنید .

ببخشید که من مثل شما برادر عزیز یه دوروی عوضی نیستم که وقتی جوابی ندارم سعی میکنم طرفمو گه نشون بدم!

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «