جیش العدل + مادر سپاهیان در سیستان

1399/12/12

در حمله مسلحانه تلافی جویانه گروه جیش العدل سیستان و بلوچستان (ارتش عدالت و برابری سنی) به دو خودروی سپاه که حامل نیروهای یگان مهندسی سپاه پاسداران بود پنج نیروی سپاه در انهدام یک خودرو کشته و سه نیروی سپاهی گروگان گرفته شدند تا به نیابت از مادرشان مورد تلافی قرار گیرند.

12 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2021-03-03 23:06:25 +0330 +0330

↩ Loyce

خیر، مستند ها ایرانی نبود. من کلا رسانه داخلی نگاه نمیکنم چون پر از دروغه.
شما یه موضوعی رو اشتباه متوجه شدین، دموکرات ها حزب محبوب من نیستند. من فقط از چند نفر توی حزب دموکرات خوشم میاد و باقی همه فاسدن.
در مورد مذاکرات هسته‌ای درست می فرمایید ، دولت بمب اتمی میخواد ولی نه به قصد نابودی اسرائیل بلکه به قصد به تاخیر انداختن فروپاشی نظام.
من بر خلاف شما از امثال ترامپ خوشم نمیاد و کلا به سیاستمداران آمریکایی نگاه منفی دارم چون اکثرا فاسدن.
در خط اول هم اگه شوخی میکنید، من متوجه نشدم چون جنگ های جمهوری‌خواهان رو خط اول نوشته ام گذاشتم

درسته صداقت تو رسانه داخلی کلا تعطیله ولی لزوما خارجی بودن یه رسانه هم نمیتونه شرط لازم و کافی برای سلامت و صادق بودن یه رسانه باشه
مثلا به نظر من صداقت تو اخبار ۲۰:۳۰ از آیت الله BBC ممکنه بیشتر هم باشه، یا VOA بعید میدونم غیر از مهدی فلاحتی و شهرام بهرام مجری چندان سلامتی داشته باشه، تو ایران اینترنشنال و من و تو هم برنامه ساز و مجری خط بگیر کم نداریم ولی به هر حال حوثی همون گروهی هست که همین چند هفته پیش یه فرودگاه و هواپیمای مسافربری تو عربستان رو زد که کلا دور از قوائد جنگی بود.
شاید من زیادی بدبین هستم ولی کلا از نظر من ایران از هر گروهی حمایت کنه اون گروه ریگ به کفش داره.
نمیدونم تو حزب دموکرات آمریکا از کیا خوشتون میاد ولی معروفترین چهره های نیم قرن اخیر آمریکا جیمی کارتر و کلینتون و اوباما بودن که یکی از عوامل بدبختی ما کارتر هست و اوباما هم تکلیف خودش رو با مردم ایران با نامه های فدایت شوم برای خامنه ای و … که تو کتاب خودش اعتراف کرده و قابل کتمان نیست مشخص کرده.
در مورد بمب هسته ای من هیچ اسمی از اسراییل نیاوردم و اتفاقا کاملا با شما هم نظرم
در مورد جنگها هم حتما سوء تفاهم از من بوده، چون وقتی دیدم اسم عراق رو آوردین فکر کردم منظورتون جنگ ایران و عراق بوده که زمان جیمی کارتر اتفاق افتاد.
قضیه بهپادها ها فقط سومالی نبود و پاکستان و سوریه و یمن هم بود.
تعجب میکنم از اونجایی که ما ایرانی هستیم و اصولا باید تاثیر و دیدگاه رییس جمهورهای آمریکا در مورد ایران برامون مهم باشه بدون اینکه کلمه ای در مورد ایران حرف بزنیم داریم دعوای همه جا رو میکنیم غیر از ایران

1 ❤️

2021-03-03 23:14:08 +0330 +0330

↩ Arrow11
منظور از دو جنگ عراق ، جنگ های آمریکا و عراق بود. تنها کسی هم که ازش از میون دموکرات ها خوشم میاد برنی سندرز هست.
در مورد رسانه ها هم کاملا موافقم، من نه بی بی سی میبینم و نه ایران اینترنشنال و رسانه‌های این چنین. منابعم بیشتر در زیرمجموعه رسانه جایگزین قرار میگیرن که تا جای ممکن حقیقت رو بازگو میکنن. در مورد جنگ پهبادی هم باید بگم که یه مقداری شک داشتم که آیا این جنگ های واقعا جنگ محسوب میشن یا نه، چون آمریکا هیچوقت اعلام جنگ بر علیه این کشور ها نکرد. البته خیلی تلفات انسانی داشتن که همین موضوع اهمیت داره

1 ❤️

2021-03-03 23:52:42 +0330 +0330

↩ Loyce

منظور از دو جنگ عراق ، جنگ های آمریکا و عراق بود. تنها کسی هم که ازش از میون دموکرات ها خوشم میاد برنی سندرز هست.
در مورد رسانه ها هم کاملا موافقم، من نه بی بی سی میبینم و نه ایران اینترنشنال و رسانه‌های این چنین. منابعم بیشتر در زیرمجموعه رسانه جایگزین قرار میگیرن که تا جای ممکن حقیقت رو بازگو میکنن. در مورد جنگ پهبادی هم باید بگم که یه مقداری شک داشتم که آیا این جنگ های واقعا جنگ محسوب میشن یا نه، چون آمریکا هیچوقت اعلام جنگ بر علیه این کشور ها نکرد. البته خیلی تلفات انسانی داشتن که همین موضوع اهمیت داره

من خودمم جنگ بهپادی رو خیلی جنگ نمیدونم، چون معمولا برای زدن هدفهای مشخص و شناسایی شده تروریستهای خطرناک با حداقل تلفات استفاده شده و دلیل آوردن اسم پاکستان و … این بود که خودتون به این نوع جنگ اشاره کردین.
فکر کنم دیگه بیشتر از این موضوع تاپیک رو منحرف نکنیم بهتره
با پوزش از صاحب تاپیک و آرزوی بهترینها برای شما
🙏 🌹

1 ❤️

2021-03-06 09:07:27 +0330 +0330

گروه جیش العدل وجود حقیقی‌ نداره. این را خوده حکومت درست کرده که راحت تر بلوچی‌ها را سرکوب کنه 🙏

1 ❤️

2021-03-06 23:57:55 +0330 +0330

↩ JujehFokoli
بله بعید نیست
اندازه بربر بودن این شیعه ها بی انتهاست

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «