حاج سعید طوسی: قاری بچه باز محبوب خامنه ای را بهتر بشناسیم

1395/07/25

محمد گندم نژاد طوسی معروف به حاج سعید طوسی قاری محبوب دربار خامنه ایست که علاقه زیادی به بچه های قرعان خوان داره به خصوص بچه های دوازده سیزده ساله توی حموم عمومی!

چندین مورد تجاوز به بچه های قرعان خوان ازش شکایت شده از جمله تجاوز به نفر اول اذان تهران (عکس بالا). اما با وجود شواهد فراوان الان پنج ساله که پرونده اش بایگانی شده چون خامنه ای دستور داده که کشششششششششششششش ندین.

اینم برنامه صفحه آخر مهدی فلاحتی که با قربانیان این قاری لواط کار صحبت می کنه

13 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2017-02-22 21:42:58 +0330 +0330

0 ❤️

2017-02-22 22:47:59 +0330 +0330

به نظر بنده جناب حاج سعید خلاف شرع هیچ کاری انجام نداده،

ایشان مطابق با رفتار آورندۀ کتاب اسلام با درایت و فهم بالا به محتوای کتاب عمل کرده و عمل جماع را کاملا شرعی انجام داده.

حال عده ای طوری ایراد می گیرن که انگار زنا کرده.

کودک قرآن خونده طوسی کونش چپونده

اما امام ما گفت کشش ندید دروغه

3 ❤️

2017-02-22 22:57:58 +0330 +0330
نقل از: sadoma

تصویری است بسیار ناراحت کننده ، باورم نمیشه که زمانی چقدر برای امثال محمد احترام قائل بودم…باز هم جای شادی داره که زودتر دستشون برام رو شد.

0 ❤️

2017-02-25 03:55:52 +0330 +0330

من قبول دارم یه آشغالی یه گهی خورده و عوضی ای حمایتش کرده که باید دهنشون رو سرویس کرد. اما مخالف این هستم که ماهیت اسلام زیر سوال بره.
هرکسی منطقی باشه بدور از دفاع بیجا. میتونیم باهم یه گپی بزنیم.
فقط منطقی و واقع بینانه لدفا…
ما هنوز اسلام واقعی رو نشناختیم و متاسفانه اسلام به انحراف کشیده شده را به خوردمون دادن

0 ❤️

2017-02-25 04:06:40 +0330 +0330
نقل از: sadoma

از طرفی تمام ازدواج های محمد اهداف سیاسی داشته و از طرفی وقتی عایشه در 9 سالگی به نکاح محمد در میاد دختر محمد هم در 9 سالگی به نکاح علی در میاد. قبل از کاریکاتور بنظرم دوستان یه لطفی کنند. تاریخ اسلام رو بخووند. شرایط فیزیکی اجتماعی و فرهنگی اون موقع بررسی بشه بعد محمد رو هوس باز قرار بدیم.

0 ❤️

2017-02-25 22:44:58 +0330 +0330
نقل از: kaktoosh من قبول دارم یه آشغالی یه گهی خورده و عوضی ای حمایتش کرده که باید دهنشون رو سرویس کرد. اما مخالف این هستم که ماهیت اسلام زیر سوال بره. هرکسی منطقی باشه بدور از دفاع بیجا. میتونیم باهم یه گپی بزنیم. فقط منطقی و واقع بینانه لدفا... ما هنوز اسلام واقعی رو نشناختیم و متاسفانه اسلام به انحراف کشیده شده را به خوردمون دادن

شما معنی اسلام رو می دونی ؟

0 ❤️

2017-02-26 20:14:25 +0330 +0330
نقل از: چکارکنیم
نقل از: kaktoosh من قبول دارم یه آشغالی یه گهی خورده و عوضی ای حمایتش کرده که باید دهنشون رو سرویس کرد. اما مخالف این هستم که ماهیت اسلام زیر سوال بره. هرکسی منطقی باشه بدور از دفاع بیجا. میتونیم باهم یه گپی بزنیم. فقط منطقی و واقع بینانه لدفا... ما هنوز اسلام واقعی رو نشناختیم و متاسفانه اسلام به انحراف کشیده شده را به خوردمون دادن

من اونقدری از اسلام میدونم. که قانع شدم . اونقدری میدونم. که این عوضی های دولتی و حکومتی باعث شدن که مردم از این دین زده شدند.

0 ❤️

2017-02-26 22:13:26 +0330 +0330
نقل از: kaktoosh
نقل از: چکارکنیم

من اونقدری از اسلام میدونم. که قانع شدم . اونقدری میدونم. که این عوضی های دولتی و حکومتی باعث شدن که مردم از این دین زده شدند.

خب این گوی و اینم میدان .شما یه کاری بکن . نجات بده ما رو از این فلاکت . حداقل اگه مردم برات مهم نیستن . …به قول خودت اسلام که در خطره را نجات بده … چی شد ؟ نمیتونی؟ چرا ؟؟؟ بذار من بگم چرا . چون از حکومت میترسید.

0 ❤️

2017-02-26 23:45:28 +0330 +0330
نقل از: جناب..خان

?

بعضی از نظرهای دوستان که میگن مردمی که به خواب غفلت رفتند ولی دوستان محترم وایرانی وایرانی دوست من مثلی هست میگه کسی که واقعا"خوابیده باشه با یک تلنگر کوچک ازخواب بیدار میشه ولی کسی که خودش رابه خواب زده باشه اگه بالای سرش موشک وبمب منفجر کنند نمیتونی اونو بیدارش کنی حالا اینها کسانی هستند که خودشان را به خواب زدند وبه این سادگیها نمیشه بیدارشون کرد آخه براشون منفعت داره اگه ازنزدیک با این افراد برخورد داشته باشی میبینی چه مدل آدمهایی هستند اکثرا" بیسواد یا کمسواد هستند کاری بلد نیستندولی کارهایی به آنها میدهندبا درآمدهایی بالا وازآنها میخواهند که خود را به خواب بزنند خب چرا نکنند یارو وقتی میبینه درآمد یک ماهش برابر یکساله هم ردیفهای خودشه چرا نکنه خبر نداره با این کارش داره چه بلایی به سرخودش دیگران وکشورش میاره خبرنداره تمام منابع کشور را دارند به تاراج میبرندوبعدش از آنهمه دزدیها شاید شاید وشاید 000000000000001/راجلوی آنها بیندازدنمیدانند فرداودرآینده ایی نه چندان دور باید جواب گوی ملت باشند چرا که اربابهایش آنها را برای چنین روزی میخواستد که طعمه قرارشان دهند تا خود بتوانند بگریزندپس ای هموطن خودرا به خواب غفلت زده دیگه بسه بیدار شو شما همگی ازمردم دور آفتادید کسی به شما احترام نمیزاره چون همه شما را مردم ایران شناخته اند وبین مردم بایکوت شده اید به سوی مردم باز گردید که در آخر ماندگار فقط مردم ایران هستند تاریخ نشان داده که چندین بار از این مدل بلاها به سراین آب وخاک آمده ولی ایران ، ایران ماند نتوانستند نابودش ویا تجزیه اش کنند این بار هم نخواهند توانست زیرا ما یک ملت متحد بنام ایران بزرگ هستیم نه امتیم نه خلقیم ونه…ماملتی هستیم باتمدنی بیش از2500سال درزمانی که تازیان دختران خود را زنده به گور میکردنند مابرای بانوان یک روزدرسال به نامشان بود در زمانی که تازیان و حتی پیامبرشان برده داری را مجاز میدانستنددرایران ما کارگران بابت کارشان دستمزد میگرفتند قوانین که کوروش بزرگدر 2500سال فبل گفته حالا شده منشور حقوق بشر که ما مردم کوروش ازآن بی بهره شدیم هنر که روزی میگفتند هنر نزد ایرانیان هست وبس حالا درهمان ایران جرم شده شادی جرم شده تفریح جرم شده اگه روزی بخواهی درمورد یکی از این کله گندها ویا آقا زادههایشان به حقیقت چیزی بگی جرم شده یعنی درایران ما گفتن حقیقت جرم شده

0 ❤️

2017-02-27 00:31:07 +0330 +0330

اسلام وپیامبرش برای اعراب فرستاده شد من این حرفم را با کتاب قرآن ثابت میکنم :
قرآن جزء13سوره ابراهیم (مکی)آیه 3من عربی بلد نیستم به همین خاطر معنی فارسی آن راعینا" مینویسم :هرکسی هم قبول نداره میتونه قرآن را بیاره طبق آدرس مراجعه کنه و ببینه :
وماهیچ رسولی درمیان قومی نفرستادیم مگر به زبان آن قوم تابرآنها معارف واحکام الهی رابیان کندوبرامت اتمام حجت شودآنگاه هرکه خواهد به ضلالت وامیگذاردوهرکه خواهد به مقام هدایت میرساندواوست خدایی مقتدر وداناست وهمه کارش ازروی حکمت ومصلحت است .
بله بر اساس این آیه از کتاب آسمانی مسلمانان دین اسلام که پیامبرش یک عرب بوده نمیتوانسته برای ما ایرانیان آمده باشد زیرا ماعرب زبان نبودیم ودین ایرانیان که قبل از حضرت موسی وحضرت عیسی بن مریم ومحمد خود پیامبری داشته کهدارای کتاب آسمانی هم بوده بنام اوستا وپیامبرش هم زرتشت بوده پیامبری ایرانی با زبان وگویش پارسی که بر خلاف کتاب قرآن ودینش که سراسر با خشونت وکشتن وقطع دست وپا وو جهنم سوزان وپراز گفتهایی که مردم را به وحشت بیندازند کتاب اوستا با سه اصل گفتار نیک پندار نیک وکردار نیک به همه درست صحبت کردن احترام گذاشتن به دیگران وومهربانی کردن رابه درس میدهد

0 ❤️

2017-02-27 16:30:29 +0330 +0330
نقل از: صفا45

قرآن جزء13سوره ابراهیم (مکی)آیه 3من عربی بلد نیستم به همین خاطر معنی فارسی آن راعینا" مینویسم :هرکسی هم قبول نداره میتونه قرآن را بیاره طبق آدرس مراجعه کنه و ببینه :
وماهیچ رسولی درمیان قومی نفرستادیم مگر به زبان آن قوم تابرآنها معارف واحکام الهی رابیان کندوبرامت اتمام حجت شودآنگاه هرکه خواهد به ضلالت وامیگذاردوهرکه خواهد به مقام هدایت میرساندواوست خدایی مقتدر وداناست وهمه کارش ازروی حکمت ومصلحت است .
بله بر اساس این آیه از کتاب آسمانی مسلمانان دین اسلام که پیامبرش یک عرب بوده نمیتوانسته برای ما ایرانیان آمده باشد زیرا ماعرب زبان نبودیم ودین ایرانیان که قبل از حضرت موسی وحضرت عیسی بن مریم ومحمد خود پیامبری داشته کهدارای کتاب آسمانی هم بوده بنام اوستا وپیامبرش هم زرتشت بوده پیامبری ایرانی با زبان وگویش پارسی که بر خلاف کتاب قرآن ودینش که سراسر با خشونت وکشتن وقطع دست وپا وو جهنم سوزان وپراز گفتهایی که مردم را به وحشت بیندازند کتاب اوستا با سه اصل گفتار نیک پندار نیک وکردار نیک به همه درست صحبت کردن احترام گذاشتن به دیگران وومهربانی کردن رابه درس میدهد

کاش جهنم رفتن انقدری اسون بود که تو میگفتی. دوست من. من اگه اینجا متنی دادم. صرفا اینه که گوه کاری دیگران را به پای دیگران به پای اسلام نزاریم.
هر پیامبر و با هر کتبی که اومده برای تبلیغ و ارشاد دین خدا تلاش کرده. یه سوال…
بنظرت گروه داعش مسلمون هستن؟
اگه هستن پس چرا اینقدر تو قران از عطوفت حرف میزنه. چرا پیامبرش و با سنگ میزدن اون دعا میکرد. ؟
اگه نیست پس چرا بنام اسلام ترور میکنن؟
اگه واقعا به اسلام اعتقاد داری. به خدا و پیامبرش و اهل بیتش. که میشه صحبت کرد. در غیر این صورت. هرچی من بگم. تو میخای کم نیاری چیزه دیگه ای میگی. و منطق هامون برای خودمون محترم. بازم میگم. اینکه راس این حکومت عوضی و حرام زاده هستن و مبلغین حاضر عوضی. دلیل نمیشه اصل اسلامو زیر سوال ببریم. .

0 ❤️

2019-02-09 09:10:54 +0330 +0330
نقل از: kaktoosh
نقل از: صفا45

کاش جهنم رفتن انقدری اسون بود که تو میگفتی. دوست من. من اگه اینجا متنی دادم. صرفا اینه که گوه کاری دیگران را به پای دیگران به پای اسلام نزاریم.
هر پیامبر و با هر کتبی که اومده برای تبلیغ و ارشاد دین خدا تلاش کرده. یه سوال…
بنظرت گروه داعش مسلمون هستن؟
اگه هستن پس چرا اینقدر تو قران از عطوفت حرف میزنه. چرا پیامبرش و با سنگ میزدن اون دعا میکرد. ؟
اگه نیست پس چرا بنام اسلام ترور میکنن؟
اگه واقعا به اسلام اعتقاد داری. به خدا و پیامبرش و اهل بیتش. که میشه صحبت کرد. در غیر این صورت. هرچی من بگم. تو میخای کم نیاری چیزه دیگه ای میگی. و منطق هامون برای خودمون محترم. بازم میگم. اینکه راس این حکومت عوضی و حرام زاده هستن و مبلغین حاضر عوضی. دلیل نمیشه اصل اسلامو زیر سوال ببریم. .

براي بررسي خشونت در اسلام اول از همه بايد ايه هايي را كه دستور به قتل و ادمكشي را به اسم خدا صادر كرده اند را مي اوريم، و در ادامه دروغ روحانيون مسلمان را در اين زمينه بررسي ميكنيم.
ايه هاي فراواني در قران دستور به قتل و جنايت كساني را كه تسليم اعراب مسلمان نميشدند وجود دارد كه در تمام اين ايات دستور كشتن كساني را كه با مسلمانان اختلاف عقيده داشته اند صادر شده است.
در زير فقط چند نمونه ازين ايات را براي شما مينويسم.
سوره_توبه آیه ۱۲۳
يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُواْ قَاتِلُواْ الَّذِينَ يَلُونَكُم مِّنَ الْكُفَّارِ وَلِيَجِدُواْ فِيكُمْ غِلْظَةً وَاعْلَمُواْ أَنَّ اللّهَ مَعَ الْمُتَّقِينَ
ترجمه: ای کسانیکه ایمان آورده اید، کافرانی که نزد شمایند را بکشید! تا در شما درشتی و شدت را بیابند. و بدانید که خداوند با پرهیزکاران است
سوره_محمد آيه ۴
فَإِذا لَقِيتُمُ الَّذِينَ كَفَرُوا فَضَرْبَ الرِّقَابِ حَتَّى إِذَا أَثْخَنتُمُوهُمْ فَشُدُّوا الْوَثَاقَ فَإِمَّا مَنًّا بَعْدُ وَإِمَّا فِدَاء حَتَّى تَضَعَ الْحَرْبُ أَوْزَارَهَا ذَلِكَ وَلَوْ يَشَاء اللَّهُ لَانتَصَرَ مِنْهُمْ وَلَكِن لِّيَبْلُوَ بَعْضَكُم بِبَعْضٍ وَالَّذِينَ قُتِلُوا فِي سَبِيلِ اللَّهِ فَلَن يُضِلَّ أَعْمَالَهُمْ
ترجمه: چون با کافران روبرو شديد، گردنشان را بزنید. و چون آنها را سخت فرو فکنديد، اسيرشان کنيد و سخت ببنديد. آنگاه يا به منت آزاد کنيد یا به فدیه. تا آنگاه که جنگ به پايان آيد. و اين است حکم خدا. و اگر خدا ميخواست از آنان انتقام ميگرفت، ولی خواست تا شمارا به یکدیگر بیازماید. و آنان که در راه خدا کشته شده اند اعمالشان را باطل نميکند.
اين ايه در جواب كسانيست كه ميگويند اسلام دستور سر بريدن را نداده. در ايه ميگويد اگر ميخواست انتقام ميگرفت ولي خدا خواسته كه شما مثل حيوانات درنده به جان هم بيفتيد…
سوره_انفال آیه ۳۹
وَقَاتِلُوهُمْ حَتَّى لاَ تَكُونَ فِتْنَةٌ وَيَكُونَ الدِّينُ كُلُّهُ لِلّه فَإِنِ انتَهَوْاْ فَإِنَّ اللّهَ بِمَا يَعْمَلُونَ بَصِيرٌ
ترجمه: با آنان نبرد کنيد تا ديگر فتنه ای نباشد و دين همه دين خدا گردد پس اگر باز ايستادند ، خدا کردارشان را می بيند.
سوره_احزاب آیه ۶۱
مَلْعُونِينَ أَيْنَمَا ثُقِفُوا أُخِذُوا وَقُتِّلُوا تَقْتِيلًا
ترجمه: اینان لعنت شدگانند. هرجا یافته شوند باید دستگیر گردند و به سختی کشته شوند.
سوره_مائده آیه ۳۳
إِنَّمَا جَزَاء الَّذِينَ يُحَارِبُونَ اللّهَ وَرَسُولَهُ وَيَسْعَوْنَ فِي الأَرْضِ فَسَادًا أَن يُقَتَّلُواْ أَوْ يُصَلَّبُواْ أَوْ تُقَطَّعَ أَيْدِيهِمْ وَأَرْجُلُهُم مِّنْ خِلافٍ أَوْ يُنفَوْاْ مِنَ الأَرْضِ ذَلِكَ لَهُمْ خِزْيٌ فِي الدُّنْيَا وَلَهُمْ فِي الآخِرَةِ عَذَابٌ عَظِيمٌ
ترجمه: سزاى كسانى كه با خدا و پيامبر او مى‏جنگند و در زمين به فساد مى‏كوشند جز اين نيست كه كشته شوند يا بر دار آويخته گردند يا دست و پايشان در خلاف جهت‏ يكديگر بريده شود يا از آن سرزمين تبعيد گردند اين رسوايى آنان در دنياست و در آخرت عذابى بزرگ خواهند داشت.
در اين ايه به صراحت دستور سلاخي انسانها صادر گرديده و خدايي كه محمد معرفي كرده تنها قتل و ادمكشي را راه اصلاح جامعه ميدانسته.
سوره_مائده آیه ۳۸
وَالسَّارِقُ وَالسَّارِقَةُ فَاقْطَعُواْ أَيْدِيَهُمَا جَزَاء بِمَا كَسَبَا نَكَالاً مِّنَ اللّهِ وَاللّهُ عَزِيزٌ حَكِيمٌ
ترجمه :و مرد و زن دزد را به سزاى آنچه كرده‏اند دستشان را به عنوان كيفرى از جانب خدا ببريد و خداوند توانا و حكيم است.
سوره_التوبه آیه ۲۸
يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُواْ إِنَّمَا الْمُشْرِكُونَ نَجَسٌ فَلاَ يَقْرَبُواْ الْمَسْجِدَ الْحَرَامَ بَعْدَ عَامِهِمْ هَـذَا وَإِنْ خِفْتُمْ عَيْلَةً فَسَوْفَ يُغْنِيكُمُ اللّهُ مِن فَضْلِهِ إِن شَاء إِنَّ اللّهَ عَلِيمٌ حَكِيمٌ
ترجمه : ای کسانی که ایمان آورده اید، مشرکان نجسند و از سال بعد نباید به مسجد الحرام نزدیک شوند، و اگر از بینوایی میترسید، خدا اگر بخواهد به فضل خوش بی نیازتان خواهد کرد. زیرا خدا دانا و حکیم است.
در اين ايه كساني كه به دروغهاي محمد اعتنايي نداشته اند را نجس خوانده(بي احترامي به عقايد) و انهارا از رفتن به مكه محروم كرده و اين قانون كماكان پابرجاست.
سوره_التوبه آیه ۲۹
قَاتِلُواْ الَّذِينَ لاَ يُؤْمِنُونَ بِاللّهِ وَلاَ بِالْيَوْمِ الآخِرِ وَلاَ يُحَرِّمُونَ مَا حَرَّمَ اللّهُ وَرَسُولُهُ وَلاَ يَدِينُونَ دِينَ الْحَقِّ مِنَ الَّذِينَ أُوتُواْ الْكِتَابَ حَتَّى يُعْطُواْ الْجِزْيَةَ عَن يَدٍ وَهُمْ صَاغِرُونَ
ترجمه: کسانی را از اهل کتاب که به خدا و روز قیامت ایمان نمی آورند و چیزهایی را که خدا و پیامبرش حرام کرده است بر خود حرام نمیکنند و دین حق را نمیپذیرند بکشید، تا آنگاه که به دست خود در عین مذلت جزیه بدهند.
در اين ايه دستور قتل مسيحيها و يهوديا را هم صادر كرده و كلا يا بايد مسلمان باشي و يا كشته شوي. اين است دين صلح و صفا.
سوره_النساء (زنان) آیه ۸۹
وَدُّواْ لَوْ تَكْفُرُونَ كَمَا كَفَرُواْ فَتَكُونُونَ سَوَاء فَلاَ تَتَّخِذُواْ مِنْهُمْ أَوْلِيَاء حَتَّىَ يُهَاجِرُواْ فِي سَبِيلِ اللّهِ فَإِن تَوَلَّوْاْ فَخُذُوهُمْ وَاقْتُلُوهُمْ حَيْثُ وَجَدتَّمُوهُمْ وَلاَ تَتَّخِذُواْ مِنْهُمْ وَلِيًّا وَلاَ نَصِيرًا
ترجمه: دوست دارند همچنان که خود به راه کفر میروند شما نیز کافر شوید تا برابر گردید. پس با هیچ یک از آنان دوستی مکنید تا آنگاه که در راه خدا مهاجرت کنند. و اگر سر باز زدند در هرجا که آنها را بیابید بگیرید و بکشید و هیچ یک از آنها را به دوستی و یاری برمگزینید.
سوره_الانفال (غنایم جنگی) آیه ۱۲
إِذْ يُوحِي رَبُّكَ إِلَى الْمَلآئِكَةِ أَنِّي مَعَكُمْ فَثَبِّتُواْ الَّذِينَ آمَنُواْ سَأُلْقِي فِي قُلُوبِ الَّذِينَ كَفَرُواْ الرَّعْبَ فَاضْرِبُواْ فَوْقَ الأَعْنَاقِ وَاضْرِبُواْ مِنْهُمْ كُلَّ بَنَانٍ
ترجمه: و آنگاه را که پروردگارت به فرشتگان وحی کرد: من با شمایم. شما مومنان را به پایداری وادارید. من در دلهای کافران بیم خواهم افکند. بر گردنهایشان بزنید و انگشتانشان را قطع کنید.
سورهُ_توبه آیه ۵
فَإِذَا انسَلَخَ الأَشْهُرُ الْحُرُمُ فَاقْتُلُواْ الْمُشْرِكِينَ حَيْثُ وَجَدتُّمُوهُمْ وَخُذُوهُمْ وَاحْصُرُوهُمْ وَاقْعُدُواْ لَهُمْ كُلَّ مَرْصَدٍ فَإِن تَابُواْ وَأَقَامُواْ الصَّلاَةَ وَآتَوُاْ الزَّكَاةَ فَخَلُّواْ سَبِيلَهُمْ إِنَّ اللّهَ غَفُورٌ رَّحِيمٌ
ترجمه: پس چون ماههاي حرام به سر آمد آنگاه مشركان را هر جا يافتيد به قتل رسانيد. و آنها را دستگير و محاصره كنيد . و هر سو در كمين آنها باشيد. چنانچه توبه كردند و نماز به پاي داشتند و زكات دادند پس از آنها دست بداريد. كه خدا آمرزنده و مهربان است.
ايت ايه به ايه سيف معروف است و جزو اياتي هست كه در اواخر عمر محمد صادر شده و به صورت عام دستور قتل عام تمامي غير مسلمانان را صادر ميكند دقيقا همانكاري كه داعش و طالبان و القاعده انجام ميدهند.
سوره_توبه آیه ۱۲
وَإِن نَّكَثُواْ أَيْمَانَهُم مِّن بَعْدِ عَهْدِهِمْ وَطَعَنُواْ فِي دِينِكُمْ فَقَاتِلُواْ أَئِمَّةَ الْكُفْرِ إِنَّهُمْ لاَ أَيْمَانَ لَهُمْ لَعَلَّهُمْ يَنتَهُونَ
ترجمه: اگر پس از بستن پیمان، سوگند خود شکستند و در دین شما طعن زدند، با پیشوایان کفر قتال کنید که ایشان را رسم سوگند نگه داشتن نیست، باشد که از کردار خود باز ایستند.
سوره_ماده_گوساله(بقره) آیه ۱۹۱
وَاقْتُلُوهُمْ حَيْثُ ثَقِفْتُمُوهُمْ وَأَخْرِجُوهُم مِّنْ حَيْثُ أَخْرَجُوكُمْ وَالْفِتْنَةُ أَشَدُّ مِنَ الْقَتْلِ وَلاَ تُقَاتِلُوهُمْ عِندَ الْمَسْجِدِ الْحَرَامِ حَتَّى يُقَاتِلُوكُمْ فِيهِ فَإِن قَاتَلُوكُمْ فَاقْتُلُوهُمْ كَذَلِكَ جَزَاء الْكَافِرِينَ
ترجمه: هرجا که آنها را بیابید بکشید و از آنجا که شما را رانده اند، برانیدشان، که فتنه از قتل بدتر است. و در مسجد الحرام با آنها مجنگید مگر آنکه با شما بجنگند. و چون با شما جنگیدند بکشیدشان که این است پاداش کافران.
همانطور كه ديديد اينها نمونه اي از ايات قتل و جنايت قران بود كه به مسلمان اجازه قتل عام ديگر انسانها با هر عقيده اي به جز اسلام را ميدهد.

0 ❤️

2019-02-09 09:12:16 +0330 +0330

پست بالا رو دیدین؟
دیگه مسلمونی نیست؟
چرا خفه خون گرفتین؟
حتما این آیه ها هم تفسیر داره که فقط علما! می فهمن…

0 ❤️

تاپیک‌های داغ

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «