خروج افغانی ها ازایران

1392/12/16

بچه های شهوانی .ب نظرتون وقتش نشده کة اتباع افغانی از ایران برن بیرون .وقتش نشده که میزان جرم و جنایت کمتربشه .کارهای. رو که اینا انجام میدن .جوون های خودمون انجام بدن

10466 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2014-03-09 06:08:08 +0330 +0330

[quote=وحید کرال][quote=fedelio][quote=وحید کرال]مهاجرت غیر قانونی شبیه اینه که شما ی خونه چند طبقه داری که یک طبقش خالیه و بعد مدتها متوجه میشی که یکی بی اجازه چند وقتیه اونجااسکان کرده!!!
شمایی که مظهر انسان دوستی و کمک به همنوع هستید بدونید که هر کاری مراحلی داره.
کسی کی تو ایران زندگی میکنه اما هیچ هویتی نداره،پس هر کاری دلش خواست میتونه بکنه[/quote]
نرود ميخ آهنى به سنگ.متأسفم برات که چنين استدلالی داری.[/quote]
عزیزم مشکل از من و تو نیست اگر ستارخان و باقرخان.اگر بابک خرمدین و بقیه مثل تو فکر میکردند الان معلوم نبود چه بر سر آمده بود.
متاسفم برای جوان ایرانی[/quote]
مثل شما فکر ميکردن ضربدرى قيام ميکردن.بقول بيل بيل شما حرف فرهنگ رو نزن

0 ❤️

2014-03-09 06:15:42 +0330 +0330

وحيد چرا متأسفى؟ مگه ناموس فروشی کردم؟
از هم نوعم دفاع کردم.دليل نداره چون من ايرانی هستم بيام و به افغانی ها وصله ناجور بچسبونم.تاسف برا وقتى هست که باديدن يک عکس بگم حاضرم زنم رو يک شب باهاش عوض کنم!

0 ❤️

2014-03-10 00:26:13 +0330 +0330

نژاد پرست در حالتی خودشو نشون میده که واقعا بخواد خودنمایی کنه همچون کارهای دیگه ش

0 ❤️

2014-03-10 01:02:46 +0330 +0330

در ارتباط با جنگ خدمت شما دوست افغان عرض کنم چطور در جنگ با روسیه تجهیزات داشتید و جنگیدید اما برای جنگ با القاعده تجهیزات نداشتید؟ جوانهای ایرانی با کمترین امکانات نظامی با کمترین اموزش در مقابل ارتش تا دندان مصلح عراق که حمایت بین المللی را دارا بود ایستادگی کردن،وقتی ابادان سقوط کرد نو جوانان ابادانی با چند تا کلاشینکف و صلاحهای قدیمی در مقابل متخاصم ایستادگی کردن،فکر میکنی در زمان جنگ کسی بیم نداشت چه بچه ها که سقط نشدن و چه خانواده هایی که از هم فرو نپاشید و چه طفلهایی که یتیم نشدن و چه ویرانی های اقتصادی گریبان گیر مردم نشد،مرد میمیرد اما ذلت نمیپذیرد ،در ارتباط با صحبت دوم شما عرض کنم ،وقتی مردم ایران خود در تامین مایحتاج خود مانده اند وقتی برای یک زندگی عادی باید دو شیفت کار کنند،پس یک مهاجر خارجی هم باید همین شرایط داشته باشه مگه وقتی ما ایرانیها به کشوری دیگه مهاجرت میکنیم فرش قرمز برامون پهن میکنند و پستهای مدیریتی بهمون میدن نه چه دکترها و مهندسهایی که در رستورانها و دیگر مشاغل در کشورهای دیگه مجبور به انجام پست ترین کارها شدند،تا حالا اسم کمپ به گوشت خورده؟ وقتی شما به هر دلیلی به صورت غیر قانونی وارد یه کشور دیگه میشید مدتی رو باید در کمپ باشی ،همین الان ایرانیهایی رو میشناسم که مدتهای طولانی در کمپ هستند و منتظر مصاحبه با un ،دوست عزیز اما شما بدون این مشکلات وارد این کشور شدید کار کردید ((اری قبول دارم که سخت گذشته بهتون اما این طبیعت مهاجرته)) ازدواج کردید و حتی اقامت گرفتید،چرا اینها رو نمیگی و حتی یه تشکر خشک و خالی از ایرانیها نمیکنید،دوست عزیز نه ایران بلکه شما هر کشوری میرفتید سازمان ملل بابت جنگ زدگی کمک مالی به اون کشور انجام میداد،نکنه توقع داشتید که خرج شما هم از پول نفت داده شه،تازه خود این 10 دلار قابل بررسیه ،دوست عزیز (اگر این عبارت زیاد به کار میبرم میخوام بدونی من تو رو ددوست خودم میدونم )اکثر افغان ها به صورت غیر قانوی و ثبت نشده وارد ایران شدن در صورتی که سازمان ملل بابت پناهجوهای ثبت شده به کشور مقصد پول پرداخت میکنه ،و در اخر دوست عزیز شما انتخابهای دیگری هم داشتید مثل تاجیکستان کاش به انجا میرفتید که اینقدر اذیت نمیشدید و از ما ایرانیها طلبکار نمیگشتید.

0 ❤️

2014-03-10 01:50:52 +0330 +0330

گير داديد به افغانى ها؟
ما اگر واقعأ بفکر خودمون و کشورمون بوديم در اين وضعيت قرار نميگرفتيم.35سال آخوند سوارمون شد باز هم ملت احمق ايران به آخوند رأی دادند.درد ما افغانی و بنگلادشی و ساير مهاجران غيرقانونی نيستند.از ماست که بر ماست
ملت هزار رو شدن من زيرآب شمارو ميزنم شما زيرآب رفيقت و…
تا خودمون رو تغيير نديم اوضاع همين خواهد بود.تجاوز جنسی توسط افغانی و ايرانى انجام شده و غيرقابل انکاره.اما کسی دنبال علت سکس نيازه طبيعي هر انسانه.وقتی امکانش نباشه خلق و خوى حيوانی پيدا ميکنه و نتيجش تجاوز و قتل ميشه.

0 ❤️

2014-03-10 02:00:03 +0330 +0330

در مورد جنگ ايران و عراق ما بهترين آموزشها رو ديده بوديم.نظاميان 35سال قبل با ريش و پشم و خايه مالی درجه نگرفتن.ارتش زمان شاه مثل بسيجی و سپاهی امروز نبود.مهمات اونقدر بود که هنوزم آرم شاهنشاه آريامهر روى تجهيزات نظامي ما هست.
اين حرف فقط جهت اطلاع رسانی بود و قصدم دفاع از افغانستان نبود

0 ❤️

2014-03-10 02:38:26 +0330 +0330

دوست عزیز وقتی سلطنت سقوط کرد اکثر سران ارتش و اعدام کرد غیر از عده ی معدودی وقتی به ایران حمله شد به علت از هم پاچیدگی ارتش و مدیریت ضعیف وقت ارتش نتونست مقاومت کنه و نیروهای مردمی مجبور به استادگی شدن اونم با دست خالی و سلاحهای سبک ،خدمت شما دوست عزیز باز باید عرض کنم در مدت 8 سال جنگ نیروهایی شکل گرفت به نام بسیج مردمی که که به مدت 2 هفته اموزش میدیدن و به میدان جنگ فرستاده میشدن در ارتباط با نیروهای سپاه در زمان جنگ باید باز خدمتت عرض کنم چون سپاه در سال 58 تشکیل شده بود ساختار منظم و تجهیزات کافی و نیروهای دوره دیده نداشت که باز نیروهای سپاه مردم عادی کوچه بازار تشکیل داده بودن که قطعا اینها هم 35 سال دور ندیده بودن،علحضرت در سالهای پایانی سلطنت خودشون تعدادی هواپیمای F14 خریداری کردن که پس از سقوط ایشون هیچ وقت امریکا اون هواپیماها که حدود 160 فروند بود را در اختیار ایران نذاشت میتونی از کسانی که درجنگ شرکت داشتن سوال کنی که تجهیزات نظامی ایران در چه سطحی بوده،همین قدر برات مثال برنم که در سال 63 توسط مهدی هاشمی داماد ایت الله منتظری حدود 300 هزار اسلحه سبک و نیمه سببک به صورت محرمانه از اسراییل خریداری شد که سالها بعد افشا شد و حواشی زیادی ایجاد کرد،و مثال دیگه ای میخوام برات بزنم وقتی صدام از صلاحهای شیمایی که کشور المان در اختیارش گذاشته بود استفاده کرد ما به قدر کافی ماسک و تجهیزات ش م ر نداشتیم ،دوست عزیز من اکثر اعضای خانوادم در این جنگ شرکت کردن که اکثرشون از مقامات بلند پایه ی جنگ بودند وقتی حرفی میزنم براش مستندات دارم ودر اخر میخوام یه سوال ازت کنم شما که از توان نظامی اون وقت ایران خبر دارید میدونید جانشین فرمانده ی کل قوا در جنگ چه شخصی بوده و فرماندهی میدانی جنگ به عهده چه شخصی بوده

0 ❤️

2014-03-10 03:05:32 +0330 +0330

من نه افغانیم نه نفعی از وجود افغانی توی این مملکت عایدم میشه ولی زیاد هم با فرمایشات شما موافق نیستم مگه چند درصد از آمار جرم و جنایت کشور مربوط به افغانی میشه که با رفتن آنها کم بشه، خوب و بد همه جا هست اگر جرم و جنایت زیاد شده علتش افغانی نیست کار از جای دیگه لنگه، شکم گرسنه دین و ایمان سرش نمیشه،فقر، اعتیاد، فاصله طبقاتی، خفقان، تبعیض آشکار بین اقشار، بیکاری و … مملکت را فلج کرده آنوقت شما دنبال پرتقال فروش میگردی

0 ❤️

2014-03-10 03:41:42 +0330 +0330

بنظرم افغانیها مث بقیه نژادها قابل احترامن ولی اینکه بیان تو ایران ساکن بشن کاملا مخالفم ولی حالا که اومدن بیرون کردنشون کار خوبی نیس باید جلوگیری بشه از اوناییکه تو اینده میخان بیان

0 ❤️

2014-03-10 03:54:21 +0330 +0330

جنگ ایران با عراق اگر ایران موفق شد متجاوزان را دز خاک بیرون کنه دلیلش فرماندهان کاربلد.تجهیزات نظامی.غیرت جوانان بود.
هنوز هم جنگنده های پایگاههای شکاری ایران همگی فانتوم یا f14 هستند و یا اسلحه هایی که استفاده میکنند همگی خرید شاه بوده.
حتی هنوز هم در انبار محمات فشنگهایی با آرم شاهنشاه موجوده.
شهیدان یاسینی.شیرودی.کشوری.کاظمی.باکری.کسایی و خیلیهای دیگه زمان شاهنشاه دوره دیده بودند و نقطه قوت ایران در جنگ با عراق ارتش هوایی ایران بود.
غیرت جوانان آن زمان هم که مثال زدنی هست و در اولین روزهای جنگ کسانی که داوطلب از بین مردم رفتند جبهه بعضیها حتی بار اولشون بود که تیراندازی میکرند اما با غیرت خود جنگیدند.

0 ❤️

2014-03-10 04:01:46 +0330 +0330

کسایی که در خیال خود با من بحث میکنند و با من دشمنی میکنند:
عارضم خدمتتون که من سه ساله اینجا همه نوع بچه دیدم و خیال نکنید که با این بادها میلرزم!!
نه عمو من در جنگ صفین مقابل لشکر خوارج کم نیاوردم.من بودم و هستم و خواهم بود :-D

0 ❤️

2014-03-10 04:34:48 +0330 +0330

در ابتدا باید عرض کنم دکتر بنی صدر خیانت نکرد و اگر گذاشته بودن کارش و بکنه ایران گلستان میشد،این پیش داوری شماست که حرف و من ربط میدی به این داستانا،دوم اینکه بنی صدر جانشین نبود بلکه طبق قانون اساسی وقت رییس جمهور مثل همه ی کشورها فرمانده ی کل قوا بوده پس جانشین نبوده پس از عزل غیر قانونی رییس جمهور منتخب توسط مجلس قانونی تصویب شد که رهبر بشه فرمانده کل قوا که تا امروز این قانون پا برجاست زمان جنگ جانشین فرمانده کل قوا هاشمی رفسنجانی بوده و اون محسن رضایی رو به عنوان فرمانده ی ستاد مشترک انتخاب میکنه که همه برادر محسن صداش میکردن حالا میرسیم به این نکته که برادر محسن خودش تو خاطراتش نوشته سواد نظامی نداشته و تنها سبقه ی نظامی که داشته 2 جلد کتاب جنگهای نامنظم خودنده بوده که مال زمان شاه ،شما برو جزییات عملیات کربلای 3 رو مطالعه کن میفهمی که عدم تجربه نیروها و عدم تجهیزات لازم چه فاجعه ای به بار میاره ،همین قدر برات بگم لشگر 83 کرمان کاملا از بین میره،بهتره واقع بین باشیم ،در ارتباط با نیروی هوایی و عملیاتهایی که انجام داده هیچ کس شکی نداره اما همه این و میدونند که بهتر از دورانها و بابایی ها توسط نظام اعدام شدن قبل از اینکه پاشون به جنگ وارد شه و حتی زمانی که شاهزاده رضا پهلوی درخواست حضور در جنگ به رهبری داد پاسخی نگرفت،عجول نباش پیش داوری کن و سعی کن با مطالعه و با تکیه به مستندات صحبت کن

0 ❤️

2014-03-14 05:28:05 +0330 +0330

سکه بر زر کرد نام سلطنت را در جهان نادر ایران‌زمین و خسرو گیتی‌ستان

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «