خودارضایی بدون دست!

1399/11/04

از سکس تراپیست بپرسید: خودارضایی بدون دست چیست؟
برای افرادی که با استفاده از دست‌های خود برای خودارضایی مشکل دارند - یا افرادی که به سادگی از این کار لذت نمی‌برند - لمس‌کردن خود می‌تواند آزار دهنده باشد. در این بخش هفتگی Allure، سکس‌تراپیست ونسا مارین در این مطلب نحوه گرفتن، فشار دادن و حرکت به سمت ارگاسم را توضیح می‌دهد.

ونسای عزیز: من یک مشکل پزشکی دارم که استفاده از دست‌های به مدت طولانی برایم سخت است. من تا حالا ارگاسم را تجربه نکرده‌ام، اما خیلی دوست دارم که ارگاسم داشته باشم. من قبلاً خودارضایی را امتحان کرده‌ام، اما دست‌هایم خیلی زود خسته می‌شوند. بیش از چند دقیقه نمی‌توانم این کار را انجام دهم و هرگز منجر به ارگاسم نشده است. آیا برای خودارضایی بدون دست، توصیه و نکته‌ای دارید؟ - دست خسته، ۲۳ ساله

دست خسته‌ی عزیز: اولین و مهمترین نکته، این بسیار عالی‌ست که شما نمی‌خواهید اجازه دهید وضعیت پزشکی شما مانع از کشف بدن و لذت بردن از خودتان شود. خوشبختانه، روش های زیادی برای خودارضایی بدون دست وجود دارد. در اینجا چند روش عالی وجود دارد که با کمک آنها می‌توانید بدون اینکه فشار زیادی به خودتان وارد کنید، خود ارضایی داشته باشید.

1. از سردوش یا شیر حمام استفاده کنید
حمام شما پر از فرصت‌هایی [برای خودارضایی] بدون دست است! می‌توانید به پشت در وان دراز بکشید و اجازه دهید که آب دوش روی لابیا و کلیتوریس شما بریزد {۱}. اگر فشار بیشتری می‌خواهید، شیر اصلی وان را امتحان کنید. یا اگر برای‌تان سخت نیست می‌توانید سردوش‌های دستی هر بار برای چند دقیقه نگه‌دارید، که می‌تواند فشار بیشتری وارد کند.

2. از قدرت جت‌های جکوزی استفاده کنید
اگر آنقدر خوش‌شانس هستید که یک جکوزی (یا وان با جت) داشته باشید‌، خود را بچرخانید لبه‌ی آن قرار بگیرید و کلیتوریس خود را در مقابل جت قرار دهید. فقط کمی مراقب باشید، زیرا بعضی از دستگاه‌ها می‌توانند از قدرت بالایی برخوردار باشند و مطمئن شوید که جت‌ها داخل واژن شما را هدف نگرفته‌اند.

3. نوع جدیدی از اسباب‌بازی‌های جنسی را امتحان کنید
استفاده از ویبراتور ممکن است برای شما بسیار آسان‌تر باشد چراکه بیشتر کار مورد نیاز شما را خودش انجام می‌دهد. هنوز باید ویبراتور را در جای خود نگه دارید، اما مجبور نیستید که این کار را با دست انجام دهید. به طور کلی، یک ویبراتور بزرگتر و محکم‌تر مانند Magic Wand را احتمالا راحت‌تر بتوانید سر جای مناسب خود نگه دارید. (من تعدادی زیادی مراجعه‌کننده با مشکلات حرکتی داشته‌ام که توانسته‌اند Magic Wand را در محل خود نگه دارند، اگرچه باز هم ممکن است این برای موقعیت منحصر به فرد شما مفید نباشد.)
در مورد از برخی ویبراتورها، حتی ممکن است بتوانید آن را بین ران‌های خود محکم کنید تا در جای خود ثابت بماند. ترفند دیگری که می‌توانید امتحان کنید این است که روی ویبراتور دراز بکشید یا بنشینید، بنابراین به جای اینکه با دست آن را روی بدن فشار دهید، وزن خود را روی آن قرار دهید. می‌توانید از وسایلی مانند بالش استفاده کنید تا آن را ثابت کرده و در موقعیت مناسب خود قرار دهید.

4. از ویبراتور بدون دست استفاده کنید
چندین ویبراتور بدون دست در بازار موجود است. Bi Stronic Fusion را چک کنید، که هم تحریک داخلی و کلیتورال ایجاد می‌کند. (همچنین می‌تواند در مقعد نیز استفاده شود، البته به نکته توجه شود که نسبتا قطور است.) این اسباب‌بازی در واقع درون واژن شما قرار گرفته و به شکل کلیتورال شما را تحریک می‌کند.
We-Vibe Moxie نیز وجود دارد که می‌تواند داخل لباس زیر شما جا بگیرد و از طریق بلوتوث کار می‌کند. یکی دیگر از انتخاب‌های جالب، Love Arc است و به یک اسباب بازی متصل می شود تا بتوانید به اصل کاری‌ها را بمالید یا آنها را بگیرید {۲}.

5. مالیدن اصل کاری (و خود بدن)
صحبت از مالیدن شد، تعداد بسیار زیادی مردم با استفاده از این روش خودارضایی می‌کنند. شما می‌توانید این کار را با قرار دادن چیزی بین پا‌هایتان انجام دهید و سپس خودتان را عقب و جلو کنید. بیشتر کسانی که از این روش استفاده می‌کنند یا از اشیا نرمی مانند بالش، پتو یا ملافه و یا اشیا سفتی مثل کنترل تلویزیون یا دسته برس کمک می‌گیرند. این کار را در حالتی که به پشت یا روی شکم خوایبده‌اید، انجام دهید. اگر به پشت خود هستید، باید جسم را با دستان خود ثابت نگه دارید که ممکن است برای شما خیلی خسته کننده باشد یا نباشد.
یک کتاب یا فیلم اروتیک لزوما به تنهایی باعث ارگاسم شما نمی‌شود، اما اگر با یکی از این تکنیک‌ها ترکیب شود می‌تواند عالی باشد.
در صورتی که به شکم دراز کشیده باشید، ممکن است مجبور شوید کمی از وزن خود را روی دستان‌ خود بیاندازید. اگر این فشار بیش از حد باشد، می‌توانید به لبه تخت بروید تا بتوانید وزن خود را روی پاهایتان بیاندازید. حتی ممکن است دوست داشته باشید تا خود را به لبه تشک بمالید.

6. تا زمانی که ارضا شوید پاهایتان به همدیگر فشار دهید
یکی دیگر از تکنیک‌های عالی این است که پاهایتان را به هم فشار دهید تا باعث ارگاسم شود. ران‌ها را تا جایی که می‌توانید نزدیک به هم نگه دارید و سعی کنید عضلات را تکان دهید. همچنین می‌توانید این کار را با فشار و انقباض عضلات کف لگن خود ترکیب کنید. عضلات کف لگن (PC muscles) شما مانند یک ننو {۳} در ناحیه لگن شما قرار می‌گیرند و ارتباط زیادی با ارگاسم دارند. برای یافتن این عضلات، تا دفعه بعدی که در توالت هستید، صبر کنید. ادرار کردن را شروع کنید، سپس سعی کنید قبل از پایان کار ادرار خود را قطع کنید. ماهیچه هایی که برای این کار استفاده می‌کنید، عضلات کف لگن (PC muscles) شما هستند.
همچنین می‌توانید پاهای خود را ضربدری بذارید و آنها را به یکدیگر فشار دهید. این ترفند می‌تواند به خصوص در مورد شلوار جین بسیار مفید باشد. اگر درزهای شلوار جین خود را به صورت صحیح به صورت ردیف درست کنید، می‌توانید کلیتوریس خود را به خوبی با بافت زبر جین مالش دهید.

7. از کف پای خود استفاده کنید - بله، کف پا
اگر به اندازه کافی بدن منعطفی دارید، چهار زانو بنشینید و پاشنه پای خود را به سمت بالا بیاورید تا در برابر کلیتوریس قرار بگیرد. خودتان را به کمک پاشنه‌ی پای بمالید. اگر این لمس بیش از حد خشن و شدید است، می‌توانید این کار را در حالی که شلوار یا لباس زیر پوشیده‌اید انجام دهید، یا حتی می‌توانید یک حوله بین پا و واژن قرار دهید.

8. از پورن و یا داستان‌های اروتیک مورد علاقه‌ی خودتان استفاده کنید
یک کتاب یا فیلم اروتیک لزوما به خودی‌خود باعث ارگاسم نمی‌شود، اما این موارد در صورت ترکیب با یکی از تکنیک‌های گفته‌شده می‌توانند عالی باشند. کمی تحریک بصری یا شنوایی اضافی می‌تواند باعث شود ارگاسم خیلی سریع‌تر اتفاق بیفتد. (دوستداران پادکست ممکن است منابع اروتیک جدیدی را Quinn پیدا کنند، یک سایت پورن صوتی که محتوای آن توسط شنوندگان زن آماده می‌شود و همین آپریل گذشته شروع بکار کرده است.) حتی اگر تحریک اضافی داشته باشید، ممکن است متوجه شوید که اگر بقدر کافی با دستان خود سریع عمل کنید، بتوانید ارگاسم داشته باشید.

منبع

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
توضیحات مترجم
1. به بخش خارجی واژن که معمولا حالت‌چین خورده دارن، لابیا گفته می‌شه.
2. Love arc یک اسباب‌بازی جالب و متفاوته که بسیار بزرگه و خودش به تنهایی تقریبا میشه گفت یک نیم‌دایره یا شی کمانی شکله، معمولا به اون وسایل دیگه‌ای وصل میکنن (مثل دیلدو، ویبراتور و …) و کار‌های متنوعی باهاش انجام میدن؛ توضیحش یه مقدار سخته، این کلمه رو گوگل کنید و برید عکس‌هاش رو ببنید متوجه میشید.
3. ننو منظور این تخت‌های پارچه‌ای هستن که تو فیلما معمولا با طناب‌هایی بین دو‌تا درخت بسته شده و در هوا معلقه! در مورد عضلاتی که اشاره کرده هم تقریبا چنین حالت وجود داره و از دو انتها به استخوان‌های لگنی اتصال داره و در فضای بین دو بخش استخوان قرار داره.

15 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2021-02-08 20:37:39 +0330 +0330

↩ Nafas__16_vi
باو این که این همه ادم میگن یه چیز کردیم تو کونمون و از راه پروستات ارضا شدیم و خعلی حال داد و اینا همش چرته یعنی؟ بعدشم مگه چجوریه که خودم نمیتونم پیداش کنم؟

0 ❤️

2021-02-08 20:49:17 +0330 +0330

↩ blackhandnn
بقیه رو نمی‌دونم ولی بهتره بدونی یه سریا کلا کونین ! یعنی پروستات هم پیدا نکنی باز لذت میبرن اینطور افرادن که اصطلاحا میگن کونمون میخاره 😂 بعدم داخل مقعد همش گوشته این که تو بخوای یه چیز بند انگشتی رو اون تو پیدا کنی خب سخته دیگه ! بعدم بیشتر لذتی که پسرا میبرن از لیسیدن سوراخشونه و اینکه مسلمه نمیتونی انگشت رو تا ته فرو کنی و بگردی

1 ❤️

2021-02-08 20:56:37 +0330 +0330

↩ Nafas__16_vi
حالا انگشتو میکنی تو تا سوراخت باز بشه که بتونی یه چیز دیگه مثلا دیلدو بکنی تو خودت… ولی انگاری شما میگی اصن بعضیا خوششون میاد و تحریک میشن وقتی کون بدن و نیازی به تحریک پروستات ندارن … راستش منم به این موضوع فک کردم که اگه نیازی بود مردا اینجوری تحریک و ارضا بشن مطمئنن خدا یه کیرم به شما دخترا میداد که مردا رو ارضا کنین … فک کنم بیشتر این موضوع پروستات و ارضا از کون کصشر باشه

1 ❤️

2021-02-08 21:09:08 +0330 +0330

↩ blackhandnn
نه بیبی کسشر که نیست ، از لحاظ دین و اسلام هم گفتن تا یک انگشت اگه همسرت باشه موردی نداره ، لذت داره واقعا ولی فقط باید پیداش کرد همین 😄

1 ❤️

2021-02-08 21:11:39 +0330 +0330

↩ Nafas__16_vi
اممم … خوب راستش دین اسلام و اینا که کلا به تخممه … ولی مرسی برای اطلاعات عمومیی که دادی ❤️

0 ❤️

2021-02-08 22:47:32 +0330 +0330

↩ blackhandnn
خواهش میکنم

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «