دعوت بر اساس حکمت(کسانی که مدعی عقل وخرد هستند هرچه درچنته دارند بیاورند)

1392/02/18

السلام علیکم.به تمام کسانی که تشریف میارن به این تاپیک.امیدوارم به حول قوه الهی حال همه خوب باشه…
اما دلیل زدن این تاپیک::
تمام کسانی که توی این سایت مزخرف هستند وادعای خرد دارن(بخصوص شیشه ای و امید۲۰۰۰و…)میگن توی قران تناقضات وسوتی های بیشماری هستش(در اکثر مواقع بیان نمیکنند وفقط حرف پوچشونو میزنن واثبات نمیکنن) و… ازشون تقاضا دارم توی این تاپیک بصورت کامل اعلام کنن تا إن شاءالله دراسرع وقت به اونها پاسخ بدیم…ازتمام کسانی که کوچکترین علمی دارند خواهش میکنم دردفاع از دین اسلام سهیم باشند.وکمک کنند…حقیر هم باعلم بسیاراندک وناچیزم درخواست دارم بامنطق و بدون هیچ توهین وفحش وناسزا به مقدسات هیچ گروهی بحث کنیم…
جزاکم الله خیرا

38088 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2013-05-08 17:13:54 +0430 +0430

متاسفم براتون برای همه ازاد باشید و ازاده این قید و بند دین حالا هر دینی رو در حد خلوط خودتو نگه دارید و از زندگی لذت ببرید
نمیدونم با این کار ها به کجا میخواهید برسید نمیدونم شاید دوست دارید با این کار ها ایران رو مثل سوریه دچار جنگ های فرقه ای و دینی بکنید متاسفم برای همه

0 ❤️

2013-05-08 17:15:08 +0430 +0430
شرمنده ، فردا شب ، جواب دندان شکنی بهت میدم
0 ❤️

2013-05-08 17:20:10 +0430 +0430

[quote=خاله میترا]متاسفم براتون برای همه ازاد باشید و ازاده این قید و بند دین حالا هر دینی رو در حد خلوط خودتو نگه دارید و از زندگی لذت ببرید
نمیدونم با این کار ها به کجا میخواهید برسید نمیدونم شاید دوست دارید با این کار ها ایران رو مثل سوریه دچار جنگ های فرقه ای و دینی بکنید متاسفم برای همه[/quote]
واقعا از طرز فکرت خوشم میاد خاله ما قبل اینکه حرفی از اعتقادامون بزنیم باید بگیم همه ایرانی هستیم

0 ❤️

2013-05-09 01:53:50 +0430 +0430

شما اگه میخوای با من یا هر کس دیگه ای بحث کنی اول اعتقاداتو بذار کنار و منطقی بحث کن و جملات توهین امیز از متن تاپیکت پاک کن تا من هم باهات بحث کنم
دوم تا حالا هیچ مسلمانی غیر از سفسطه و مغلطه هیچ جوابی نشنیدم پس دور بر ندار و ادعای خرد نکن

0 ❤️

2013-05-09 02:37:04 +0430 +0430

من تو اون تاپیک نزدیک 400 پست از تناقضات و سوتی ها و خرافات و دروغ های اسلام رو گفتم برو بخون و جواب بده ما هم یه کم به ماله کشی هاتون بخندیم.اسلام نیاز به دفاع تو نداره.عطر آن است که خود ببوید نه آنکه عطار بگوید.من وقتی هزار آیه و سند و مدرک میارم و میگم قرآن به دیگران توهین کرده و فحش داده بعد تازه اول که باور نمیکنن و نام سوره و شماره آیه رو میخوان بعد که با ذکر سوره و آیه نشون میدم میگن نه توهین؟اینا که توهین نیست.گوره خر و نادان و بوزینه و زنازاده و … که توهین نیست اصلأ قرآن هیچ جا به کسی توهین نکرده و … خب من چه جوابی دارم به این ماله کشیا بدم؟ بقیه تناقضات هم به همین ترتیب مثل روز “برای کسی که بخواد بفهمه” روشنه .شما هم دینتو سفت بچسب و سعی کن برای خودت مسلمون خوبی باشی بقیه رو پیش کش نه مثل اون مسلمونی که همه تاپیکا با ذکر الله اکبر از اسلام دفاع میکنه بعد میگه راستش من هم زنا میکنم هم مشروب میخورم.
این تریپی که تو ورداشتی و قصد پاسخگویی داری تعصب و جهالت توش موج میزنه و از دور پیداست و بحث با تو جز خسته کردن انگشتان دست فایده ای نداره

0 ❤️

2013-05-09 04:46:01 +0430 +0430

سلام اول به خاله میترا اینکه درسته که توخونه آدم هرکاری میخواد بکنه وچاردیواری اختیاری پس اینها که میان تو این سایت و به عقاید ۱ونیم میلیار مسلمان توهین وهتاکی میکنن و به پیامبر رحمت محمدمصطفی(ص)هرگونه توهین و فحاشی میکنن وبه ناموس ایشان حرفها میزنن آیااینها حق این کار رو دارن؟آیا اینها حق تونین دارن وما حق دفاع نداریم چون هرکس توخلوت کار داره؟شما هرچیزی میپرستید برای خودتون اما کسی حق توهین نداره وهیچ جا نیومده توهین کنی به عقاید ومقدسات طرف…بعدش به شیشه ای که گفت تاپیکم پرازتوهینه میشه نشون بدین کجا دقیقا و حرف نزنی وفقط نشون بده مدعی روشن فکری…وامید۲۰۰۰شما اولا که ازقران تناقضات نیاوردی بلکه معنی کردن بلد نبودی من این تاپیکو زدم که بصورت یکجا باشه ویکدست وکامل…من شمارو طلبیدم حالا قصد جواب گویی ندارین یچیز دیگس…بعدش هیچکس بدون تعصب نیست اما کسی که تعصب سازنده داره هیچوقت بی منطق نیست…این گوی واین میدان

0 ❤️

2013-05-09 04:55:25 +0430 +0430

[quote=…Daei…]سلام اول به خاله میترا اینکه درسته که توخونه آدم هرکاری میخواد بکنه وچاردیواری اختیاری پس اینها که میان تو این سایت و به عقاید ۱ونیم میلیار مسلمان توهین وهتاکی میکنن و به پیامبر رحمت محمدمصطفی(ص)هرگونه توهین و فحاشی میکنن وبه ناموس ایشان حرفها میزنن آیااینها حق این کار رو دارن؟آیا اینها حق تونین دارن وما حق دفاع نداریم چون هرکس توخلوت کار داره؟شما هرچیزی میپرستید برای خودتون اما کسی حق توهین نداره وهیچ جا نیومده توهین کنی به عقاید ومقدسات طرف…بعدش به شیشه ای که گفت تاپیکم پرازتوهینه میشه نشون بدین کجا دقیقا و حرف نزنی وفقط نشون بده مدعی روشن فکری…وامید۲۰۰۰شما اولا که ازقران تناقضات نیاوردی بلکه معنی کردن بلد نبودی من این تاپیکو زدم که بصورت یکجا باشه ویکدست وکامل…من شمارو طلبیدم حالا قصد جواب گویی ندارین یچیز دیگس…بعدش هیچکس بدون تعصب نیست اما کسی که تعصب سازنده داره هیچوقت بی منطق نیست…این گوی واین میدان[/quote]
.

.
.
.

. من علاقه ای به این بحث های دینی ندارم خاله فقط نظر دادم منم یه کاربر مثل خود شما تو شهوانیم شهوانی یه سایت ازاده فکر میکنم این ازادی رو هم شما و هم بقیه دارید که از دینتون بگویید یا دفاع کنید

0 ❤️

2013-05-09 05:10:12 +0430 +0430

نظرشما متین مورد احترامه واین یک اخلاق اسلامی هستش که به دیگران احترام بذاره.خب اون دوستی که گفتن <<هرکی هستش میگه مسلمانم ولی سکس میکنم وشراب هم میخورم>>اول اینکه هرعیب است ازمسلمانی ماست اسلام درذات خودعیبی ندارد.این چنین شخصی که اینکارهارو میکنه اگه نمازهم نمیخونه که مسلمان نیستش اما اگه نمازهم میخونه امید هست که به راه حقیقت وراست برگرده وامید به رحمت خداهستش وخداخودش میگه که دسته جمعی گناهانو مغفرت میفرماید…حال مثالی میزنم<<زرتشتیت بر مبنای”گفتارنیک،پندارنیک وکردار نیک"بناشده است حالا یک زرتشت بیاید دروغ بگوید .کردار نیکی نشان ندهد مثلا دزدی کندو تفکر نادرستی نیز داشته باشد یعنی چیز هایی که دینش به او امر کرده که انجام ندهد انجام دهد آیااین مشکل دینش است؟مسلما نه…حالا یکی ک مسلمان زاده یاحالا مسلمانی است ضعف الایمان اوامری خلاف دینش انجام دهد آیا مشکل دینش است؟اسلام یک دستوره برای سعادت وخوشبختی حالا سرپیچی کنی ازمسیرخوشبختی منحرف شدی

0 ❤️

2013-05-09 05:17:17 +0430 +0430

[quote=…Daei…]نظرشما متین مورد احترامه واین یک اخلاق اسلامی هستش که به دیگران احترام بذاره.خب اون دوستی که گفتن <<هرکی هستش میگه مسلمانم ولی سکس میکنم وشراب هم میخورم>>اول اینکه هرعیب است ازمسلمانی ماست اسلام درذات خودعیبی ندارد.این چنین شخصی که اینکارهارو میکنه اگه نمازهم نمیخونه که مسلمان نیستش اما اگه نمازهم میخونه امید هست که به راه حقیقت وراست برگرده وامید به رحمت خداهستش وخداخودش میگه که دسته جمعی گناهانو مغفرت میفرماید…حال مثالی میزنم<<زرتشتیت بر مبنای”گفتارنیک،پندارنیک وکردار نیک"بناشده است حالا یک زرتشت بیاید دروغ بگوید .کردار نیکی نشان ندهد مثلا دزدی کندو تفکر نادرستی نیز داشته باشد یعنی چیز هایی که دینش به او امر کرده که انجام ندهد انجام دهد آیااین مشکل دینش است؟مسلما نه…حالا یکی ک مسلمان زاده یاحالا مسلمانی است ضعف الایمان اوامری خلاف دینش انجام دهد آیا مشکل دینش است؟اسلام یک دستوره برای سعادت وخوشبختی حالا سرپیچی کنی ازمسیرخوشبختی منحرف شدی[/quote]
.

.
.
.
.
.
خاله بنظر من هر دین الهی که پیروانش پروردگار رو میپرستند در اصل خود خوبه
ولی پیروان اون دین هستند که وجهه اجتماعی اون دین رو میسازند که متاسفانه اسلام شما در حال حاضر در دنیا بی کلاسترین پیروان وحشی ترین پیروان با عقاید عصر حجر و خیلی القاب بد دیگر رو داره که از اسلام چهره بدی برای همه جهان ساخته
مردو کشور ما هم قبل از اینکه اسلام رو به زور به اوهنها تحمیل کنند با جنگ و خونریزی زرتشتی بودن و سر امد همه مردم دنیا
به امید روزی که دور از سایه دین همه مردم وطن ما ایرانی باشند و در پناه پروردگار صمیمی باشند و دوست و متحد

0 ❤️

2013-05-09 05:23:09 +0430 +0430

تشکر ازدادن نظرات…بابد بگم این دلیلش این است که مارا ازاطلام واقعی که همان اسلام ناب محمدی بود دور کردند همان اسلام حقیقی بدور از خرافه ومرده پرستی وسرکیسه کردن مردم بانام خمس وتجاوز ب دختران بانام صیغه وعزاداری وپرورش دادن افکاری وحشیانه بانام عزاداری وسینه زنی حسینی و… که محسوس هستش توی جامعه کنونی کشور.شما بدنبال اسلام حقیقی باشید که همون تبعیت تام ازقرآن وسنت نبوی هستش

0 ❤️

2013-05-09 05:26:18 +0430 +0430

تشکر ازدادن نظرات…باید بگم این دلیلش این است که مارا ازاسلام واقعی که همان اسلام ناب محمدی بود دور کردند همان اسلام حقیقی بدور از خرافه ومرده پرستی وسرکیسه کردن مردم بانام خمس وتجاوز ب دختران بانام صیغه وعزاداری وپرورش دادن افکاری وحشیانه بانام عزاداری وسینه زنی حسینی و… که محسوس هستش توی جامعه کنونی کشور.شما بدنبال اسلام حقیقی باشید که همون تبعیت تام ازقرآن وسنت نبوی هستش وحکومت بدست جاهلان افتاده

0 ❤️

2013-05-09 05:29:23 +0430 +0430

توی دنیاز امروز حکومتهای دینی باعث تفرقه و کشتار انسانها هستند چون بنظر من هیچ دینی نتوانستهاتحاد و همبستگی به وجود بیاورد دوری دین از سیاست باعث پیشرفت و تعالی انسانها میتواند بشود
همین کشور ما رو ببین بانام دین به چه روزی انداختند مردمشو چطور خرافاتی کردند
ویا کشور های همسایه سوریه رو ببین فرقه های مسلمان با اختلافات عصر حجری به چه روز انداختند
وقتی شنیدم این مسلمونها قبر های یکدیگر رو باز میکنند و به مرده های هم توهین میکنند از اسلام بیشتر متنفر شدم

0 ❤️

2013-05-09 05:40:46 +0430 +0430

به خدا الان آخرین چیزی که برای مردم مهمه دین و مذهبه که همه شرها از همین بلند میشه. جمع کنین بابا. دایی دلت خوشه ها…

0 ❤️

2013-05-09 05:58:19 +0430 +0430

آق دائی به چی میخوای برسی از این حرفا میشه روراست بگی؟
من تمام پستای شما رو تو تاپیکای مختلف خوندم و تقریبا میشناسمت ،تو نه داری از اسلام دفاع میکنی نه تا الان حرف منطقی من ازت جائی دیدم،هر چی گفتی با توهین و فحاشی به دیگران بوده و فقط تعصب کورکورانه داشتی ،من به همه مسلمانها احترام میذارم همینطور طرفداران همه ادیان یا حتی آدمهای بیدین اعتقادات همه برای من قابل احترام هست حتی اگر مخالف نظر من باشه
ولی قبول کن هر جا حرفی از تناقضات تو اسلام میشه همتون زود جبهه میگیرین و شروع به فحاشی میکنید ،اینها مسائلی هست که باعث منفور شدن مسلمونا بین مردم دنیا شده
پیشنهاد : بهتر نیست اول علم و دوم پذیرشتونو ببرین بالا بعد وارد بحث و مسائل دیگه بشین تا کم کم از این منفوریت خلاص بشین؟
شما قبل از اینکه بخواهین نظرتونو بگین و منتظر نظر دیگران بشین تفنگتون دستتونه و دارین به همه تیر اندازی میکنید،حقانیت با تفنگ و زور به دست نمیاد با علم و خرد بدست میاد
سعی کن تغییر کنی تا دیگران هم با تغییر تو تغییر کنن نه اینکه بخوای دیگرانو به زور وادار به تغیی کنی

0 ❤️

2013-05-09 12:09:06 +0430 +0430

سلام.اول اینکه فحاشی های بنده رو نشون بدین وهمیشه باسند حرف بزنین وتهمت نزنین.بعدش چیزی واسه گفتن ندارین دارین تفره میرین .واینکه خاله میترا اونا ازروی جهالت اینکارو کردن واین مسئولش اسلام نیستش و مردم هستن وبعدش اونا مجازات شدند…درضمن شمامنو نمیشناسین ونمیدونین ک متعصبم یانه…واینکه متعصب نیستم ومنطقانه فکرمیکنم.من این تاپیکو زدم برای پاسخ گویی اگه کارتون سفسطه بازیه ودبه دراوردن مشکل جای دیگست

0 ❤️

2013-05-09 13:17:55 +0430 +0430

بذار از یه شبهه ساده و کوچولو شروع کنیم
ﻭ ﻫﺮ ﻛﺲ ﺍﺯ ﻳﺎﺩ ﺧﺪﺍ ﺭﻭﻯﮔﺮﺩﺍﻥ
ﺷﻮﺩ ﺷﻴﻄﺎﻥ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺳﺮﺍﻍ ﺍﻭ ﻣﻴﻔﺮﺳﺘﻴﻢ
ﭘﺲ ﻫﻤﻮﺍﺭﻩ همراه ﺍﻭﺳﺖ !
این ایه مسخره و خنده دار نیست

0 ❤️

2013-05-09 17:08:37 +0430 +0430

سفسطه بازی درنیار بگو کجاش مسخرس؟؟!!ن اینکه این آیه مسخرس؟؟!!!این چ حرفیه؟

0 ❤️

2013-05-09 17:16:52 +0430 +0430

هر کتابی که بر میداری مطالعه کنی در اول آن نویسنده از اشتباه یا کوتاهی عذر خواهی میکند مگر قرآن که در مقدمه آن بعد از حمد ، سوره بقره است که در آیات اولیه آن نوشته شده ذَٰلِكَ الْكِتَابُ لَا رَيْبَ ۛ فِيهِ ۛ هُدًى لِلْمُتَّقِينَ
این کتابی است که هیچ شکی در آن نیست و مایه هدایت پرهیزگاران است.…
درضمن باید به اون شخصی بگم که گفت جبهه گیری مادربرابر حرف شما اول اینه که بگیم آیه وسرشو بگو وبعدشروع میکنیم به فحاشی باید بگم اول اینکه هیچ چیز بدون سند نمیشه باید سند داد یعنی سوره وآیه بعدش برای روشن شدن ضرورت سند دادن اینه که<<مثلا من بگم تو اوستای زرتشت اومده باید آدم بکشی و بهشون تجاوز کنی ودروغ بگی و… وسند هم ندم آیا سخنم معتبره مسلما نه>>بعدش میگین فحاشی آیامافحاشی کردیم یاشما که به پیامبر رحمت محمد رسول الله همه جور ناسزا وفحاشی میکنین چیبدترازاین که به۱/۵میلیارد مسلمان فحاشی میکنین؟ازآلات تناسلیتون گرفته تاهر زهرماردیگه نمیدونم ازچیزی یمترسید یانه امااین جهان پروردگاری دارد.کمی بیندیشید ومنطقی باشید

0 ❤️

2013-05-09 17:57:05 +0430 +0430

اولا من به پندواندز شمامحتاج نیستم.درضمن حد خودتو بدون

0 ❤️

2013-05-09 18:02:25 +0430 +0430
0 ❤️

2013-05-10 01:46:48 +0430 +0430

[quote=…Daei…]سفسطه بازی درنیار بگو کجاش مسخرس؟؟!!ن اینکه این آیه مسخرس؟؟!!!این چ حرفیه؟[/quote]
چرا عصبانی میشی دایی
یه سوال کوچیک تر تنهاکاربرد اهن از نظر الله چیه؟
البته یه سوال کوچیک تر هم هست چرا الله گفته اهن را نازل کردیم؟
نازل(فرود اوردن از اسمان)

0 ❤️

2013-05-10 03:25:08 +0430 +0430

آهن میخوای بگی کاربردی نداره؟؟!!!اینهمه آلیاژهایی مثل فولاد ازآهنه…همین فولاد کاربردی نداره!

0 ❤️

2013-05-10 04:19:45 +0430 +0430

[quote=…Daei…]آهن میخوای بگی کاربردی نداره؟؟!!!اینهمه آلیاژهایی مثل فولاد ازآهنه…همین فولاد کاربردی نداره![/quote]
گفتم از نظر الله یا از نظر قران کاربرد اهن چیه؟
و چرا الله گفته اهن را نازل کردیم!

0 ❤️

2013-05-10 05:47:08 +0430 +0430

ایه و انزل الحدید فیه بأس شدید و منافع للناس…این انزال از اسمون فرستاده نمیشه.ب معنای قرار دادنه

0 ❤️

2013-05-10 07:08:24 +0430 +0430

[quote=…Daei…]ایه و انزل الحدید فیه بأس شدید و منافع للناس…این انزال از اسمون فرستاده نمیشه.ب معنای قرار دادنه[/quote]
نه نازل یا نزول به معنای فرود امدن
جعل به معنای قرار دادنه
نگفتی کاربرد اهن از نظر اسلام چیه؟

0 ❤️

2013-05-10 07:26:19 +0430 +0430

اولا این زبان عربی هستش وبعضی کلمات درجاهای مختلف معانی مختلفی پیدامیکنه ومفهومی داره…بعدش سوالتون مسخرس مثلا کاربرد آب چیه؟ها؟انزل اینجا یعنی فوایدومنافعی در آب قرار داده شد…

0 ❤️

2013-05-10 07:27:05 +0430 +0430

هدف تمام ادیان رسیدن به خداست
همه شاخ و برگ ها و چرندیات دیگه اضافه شده ب دین هستند,عقل انسانیت هرکاری رو درست تشخیص میده,همون درسته,و صددرصد راه ب سوی خدا

با شاخ و برگ های دین اسلام مخالفم
شما این سه کلمه جمله رو تو زندگیت ب معنای.واقعی عملی کن,تموم دستورات هر دینی رو دربر میگیره

پندارنیک گفتار نیک کردار نیک

تموم

0 ❤️

2013-05-10 07:29:45 +0430 +0430

[quote=…Daei…]اولا این زبان عربی هستش وبعضی کلمات درجاهای مختلف معانی مختلفی پیدامیکنه ومفهومی داره…بعدش سوالتون مسخرس مثلا کاربرد آب چیه؟ها؟انزل اینجا یعنی فوایدومنافعی در آب قرار داده شد…[/quote]

خیلی داری تند میری,ترمز بزن باهم بریم

0 ❤️

2013-05-10 07:34:09 +0430 +0430

در ضمن شما میگی اینجا ب دینت توهین شده ب 1.5 ملیارد ب اصطلاح مسلمون توهین شده
شما که تلویزیون رادیو روزنامه همه و همه زیر دستتونه و 24 ساعته درحاله توهین ب همنوع,چرا ما ها حق اعتراض به اون رفتتارای شما نداریم
ولی اینجا که شاید سرجمع 10000 نفر پستو ببینن شما خونت ب جوش میاد؟
اعصاب مارم بهم میریزی با این تاپیکات
سایت سکسی جای این بخثا نیست بابا

0 ❤️

2013-05-10 08:38:20 +0430 +0430

اول بگم شوالیه سیاه خیلی فحاشی واین نشون دهنده افکارکثیفته وبعد بیا حاشا وکلا کن که مسلمونا وقتی حرفی ندارن جبهه میگیرن وفحاشی میکنن…برو بدبخت یکی اومده داره کاسه پوزتونو میریزه رو آب شاخ میشی وفحاشی میکني؟؟؟درضمن میدونم ازکجاها گیر میایرین یکی ازمنابعتون هم همون ۶۰تناقض درقرآن هستش که همشونو جواب دادن میتونی تو نت پیداکنی

0 ❤️

2013-05-10 08:40:20 +0430 +0430

اول بگم شوالیه سیاه خیلی فحاشی واین نشون دهنده افکارکثیفته وبعد بیا حاشا وکلا کن که مسلمونا وقتی حرفی ندارن جبهه میگیرن وفحاشی میکنن…برو بدبخت یکی اومده داره کاسه پوزتونو میریزه رو آب شاخ میشی وفحاشی میکني؟؟؟درضمن میدونم ازکجاها گیر میایرین یکی ازمنابعتون هم همون ۶۰تناقض درقرآن هستش که همشونو جواب دادن میتونی تو نت پیداکنی…درضمن فک کنم توهمونی هستی که صددفعه طبق عقاید ودینت باخواهر ومادرت خوابیدی درست حدس زدم دیگه ن؟مث کوروش که با خواهراش خوابیدا یادته؟

0 ❤️

تاپیک‌های داغ

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «